To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Dla Asi (A.L) WSPIERAJĄCY ...

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2
chaton
08.gif
CYTAT(Anorektyczna Laska @ Fri, 14 Sep 2012 - 19:42) *
Typowac sobie mozesz, ja wiem ze mnie Pambog na dziewczynki zaprogramowal icon_smile.gif

Tylko, ze to nie kobieta determinuje plec, tylko tatus hi hi.

A majowe dzieci sa boskie, szczegolnie z okolicy 15-go
Silije
CYTAT(Anorektyczna Laska @ Fri, 14 Sep 2012 - 19:42) *
Typowac sobie mozesz, ja wiem ze mnie Pambog na dziewczynki zaprogramowal icon_smile.gif


Amania tak myślała 43.gif
Anorektyczna Laska
Moglybyscie nie wkurzac ciezarnej? 21.gif
Bedziecie mialy myszy w domu!
semi
CYTAT(Kocurek @ Sat, 15 Sep 2012 - 08:36) *
Ale jak w Twoim podpisie: nie jest ważne czy chłopiec, czy dziewczynka, ważne, żeby było zdrowe icon_smile.gif
Więc zdrowia Tobie i Maleństwu icon_smile.gif


Tyle, ze Asia ma w podpisie: nie wazne, czy chlopiec czy dziewczynka, wazne, byle była ZDROWA 06.gif . Co dobitnie pokazuje Jej stosunek do tematu:)). ja także wróże syna:)) Martin nie wygląda na zaprogramowanego na dziewczynki;)
green
no tak, a ja obstawiam bliźniaki icon_razz.gif

Gratulacje Asiula i zdrówka dla Was!!!!
Anorektyczna Laska
CYTAT(chaton @ Sat, 15 Sep 2012 - 17:45) *
08.gif
Tylko, ze to nie kobieta determinuje plec, tylko tatus hi hi.

A majowe dzieci sa boskie, szczegolnie z okolicy 15-go



Niby tak ale:
powiedzcie mi, dlaczego w niektorych rodzinach determinuje jedna plec, mimo ze ojcowie pladzacy sa rozni?
Mam bliska kolezanke, ktora ma 3 siostry i brata. Brat nie ma dzieci jeszcze, wiec nie powiem nic wiecej, ale ona sama ma 3 corki, jej najstarsza siostra ma 3 corki, druga siostra dwie, a najmlodsza jest w ciazy i wlasnie sie dowiedziala, ze bedzie miala dziewczynke.
Jej mama ma 5 siostr.
Moze jest faktycznie tak, ze niektore kobiety "przyciagaja" plemniki z okreslonym chromosomem?
W koncu jedna z metod planowania plci, jest wlasnie dieta kobiety.

A ja to w ogole mam taka wizje swoich komorek jajowych: sa one otoczone taka siateczka eliminujaca plemniki Y 06.gif
Przechodza tylko X a potem ze wszystkich Xsow jest wybierany ten najfajnieszy.

Ja tam gleboko wierze w to co mowie. A Ty semi mnie nie wkurzaj icon_wink.gif pytalam Martina co robil i powiedzial z cala stanowczoscia ze dziewczynke!
Dirty Diana
Asiu, miej sobie nawet dwie dziewczynki albo i trzy.
semi
CYTAT(Anorektyczna Laska @ Sun, 16 Sep 2012 - 18:40) *
Ja tam gleboko wierze w to co mowie. A Ty semi mnie nie wkurzaj icon_wink.gif pytalam Martina co robil i powiedzial z cala stanowczoscia ze dziewczynke!



Aaa, to się wycofuję, jak Martin mówi, ze robił dziewczynke, to bedzie dziewczynka 06.gif

(przecież nawet kotek-samolotek jest u Was dziewczynką 03.gif )
Pilawianka
Ja życzę Wam córeczki ale czuję, że to chłopiec jednak. To, że będziesz w ciąży też czułam icon_wink.gif
Więcej jednak nie piszę, bo jeszcze mnie znajdziesz w tym Szczecinie i myszy do domu sprowadzisz.
paulap
Nie znoszę myszy.
Tak jak Ci mówiłam. Będzie dziewczynka!
Anorektyczna Laska
Mowilam Ci ze Cie kocham? 02.gif
Użytkownik usunięty
AL... Ja Ciebie też kocham, wiesz o tym?

I że będzie dobrze - WIEM. I że będę mogła zaśpiewać, jak Rosa w wątku Amani... Ach, jak żałuję, że tego filmiku nie zachowałam 48.gif
Anorektyczna Laska
[użytkownik x] przytul.gif
Użytkownik usunięty
CYTAT(Anorektyczna Laska @ Sun, 16 Sep 2012 - 20:45) *
[użytkownik x] przytul.gif


AL... wiesz... jesteś moim światełkiem w ciemności częściej, niż zdajesz sobie z tego sprawę. Nie tylko moim. Łezka mi się kręci, bo przecież dopiero pamiętam Meloneczka w biedronkowych piernatach... ech...
paulap
CYTAT(Anorektyczna Laska @ Sun, 16 Sep 2012 - 20:34) *
Mowilam Ci ze Cie kocham? 02.gif


mówiłaś, ale możesz powtórzyć icon_wink.gif
makarena
Asia - Dziewczynki OCZYWIŚCIE Wam życzę, ale.. w razie "w" pogadaj z amania. Antoś jest BOSKI!
Kocurek
CYTAT(semi @ Sat, 15 Sep 2012 - 22:43) *
Tyle, ze Asia ma w podpisie: nie wazne, czy chlopiec czy dziewczynka, wazne, byle była ZDROWA 06.gif . Co dobitnie pokazuje Jej stosunek do tematu:)). ja także wróże syna:)) Martin nie wygląda na zaprogramowanego na dziewczynki;)


Umiem czytać, ale nie chciałam mieć myszy w domu, no ale co tam, kot jeszcze zyje... icon_wink.gif
Zatem: nie jest ważne czy chłopiec, czy dziewczynka, ważne, żeby był zdrowy 06.gif
Agnieszka AZJ
Asiu,
życzę Ci tego, czego chcesz, ale...

jak matka monokultury płciowej, która za trzecim razem zdecydowanie chciała dziewczynkę - najbardziej z lenistwa i żalu za tymi wszytskim sukienkami, które w domu zalegały, a byłyby niepotrzebne - teraz, przeżywając po raz trzeci dojrzewanie w wersji żeńskiej, myślę sobie, że jednak przydałby się płodozmian 06.gif
Bo niestety - mnie te wszystkie problemy już trochę nudzą i obawiam się, że nie potrafię po raz trzeci stanąc na wysokości zadania 37.gif
Anorektyczna Laska
Aga, mnie dziewczynki nigdy nie znudza 29.gif

Tak ja czytam wasze wypowiedzi, to sie zastanawiam, czy moze ja nie mam jakiegos problemu z ktorym powinnam isc do psychiatry?
Moze to nie jest normalne, ze tak bardzo pragne dziewczynki?

Mnie chlopcy przerazaja i chyba troche...brzydza 37.gif
m4rusia
CYTAT(Anorektyczna Laska @ Mon, 17 Sep 2012 - 11:54) *
Aga, mnie dziewczynki nigdy nie znudza 29.gif

Tak ja czytam wasze wypowiedzi, to sie zastanawiam, czy moze ja nie mam jakiegos problemu z ktorym powinnam isc do psychiatry?
Moze to nie jest normalne, ze tak bardzo pragne dziewczynki?

Mnie chlopcy przerazaja i chyba troche...brzydza 37.gif

To powiedz jakim cudem zaszłaś w ciążę ? 04.gif
Anorektyczna Laska
Bo mezczyzni mnie nie brzydza icon_smile.gif
Użytkownik usunięty
CYTAT(Anorektyczna Laska @ Mon, 17 Sep 2012 - 11:05) *
Bo mezczyzni mnie nie brzydza icon_smile.gif


Przyjedź do mnie, Pypeć jest cudownym lekarstwem na wszystkie lęki przedchłopcowe. Ma 7 lat skończone, a lepi się, jak NIKT 06.gif
m4rusia
mały chłopiec to taka miniaturka faceta przecież. Cos jak króliczek miniaturka albo te wszystkie odmiany yorków icon_lol.gif
Kocurek
CYTAT(Anorektyczna Laska @ Mon, 17 Sep 2012 - 12:54) *
Aga, mnie dziewczynki nigdy nie znudza 29.gif

Tak ja czytam wasze wypowiedzi, to sie zastanawiam, czy moze ja nie mam jakiegos problemu z ktorym powinnam isc do psychiatry?
Moze to nie jest normalne, ze tak bardzo pragne dziewczynki?

Mnie chlopcy przerazaja i chyba troche...brzydza 37.gif


E no, nie przesadzaj z tym psychiatrą icon_wink.gif ja też się skrycie przyznam, że dziewczynki są cudowne (moją Kluchę miętolę i całuję co rano, nigdy nie mam dość 03.gif co będzie, jak wyrośnie?)
Anorektyczna Laska
Dziewczyny, ja wiem ze to moze dziwne. I tez chyba zle napisalam ze brzydza, pracuje w zlobku i przedszkolu zarazem, codziennie przewijam i myje malych chlopcow.
Kupy i takie tam mi niestraszne.
Ale jak sobie pomysle, ze jeden z tych chlopcow, to moj syn to dziekuje postoje.
Ja wierze [użytkownik x] ze Tymek jest slodki. icon_smile.gif
skanna
Asia, z Amanią pogadaj - chyba nikt nie zrozumie Twoich obaw lepiej niż ona i chyba nikt lepiej ich nie rozwieje icon_smile.gif
pcola
Asia,

to się po latach przyznam - specjalnie dla Ciebie icon_wink.gif - marzyłam o dziewczynce. Totalnie nie potrafiłam sobie wyobrazić siebie w roli matki chłopca 37.gif
Okazało się, że jednak synuś to jest to 06.gif Ma 8 lat, i jest nadal strasznie przytulaśny. Posiedzi z tatą w garażu ale i podziubie ze mną w
ogrodzie, bardzo opiekuńczy wobec maluchów zarówno ludzkich, jak i zwierzęcych. Od dawna nie tęsknię za córką.
Użytkownik usunięty
Asia a ja cię rozumiem z tą "chęcią:"na dziewczynkę.icon_wink.gif Mając w domu syna i córkę (czy jak kto woli: parkę (chociaż dla mnie parka to chomików) icon_wink.gif ), stwierdzam zdecydowanie, że lepiej ( i łatwiej) wychowuje się córki. Michal lada dzień konczy 8 lat i mimo, że kocham go oookroooopnie, to wolałabym gdyby urodził się dziewczynką. Matko, co on codziennie dokazuje, to wystarcza za 5 chłopców i 10 dziewczynek razem wzietych. Średnio co 2-3 dzień nauczycielka kiwa na mnie paluchem, bym podeszła, bo znowu coś zmalował. Ostatnio z kolegą robili mokre kulki z papieru toaletowego i rzucali o sufit. 90% kulek się przykleiło. Mina nauczycielki gdy weszla do wc i ich zlapała na gorącym uczynku-bezcenna. A ze szkoły córci- same pochwały, to tak dla równowagi w przyrodzie. icon_wink.gif Życzę ci Asiu z calego serca CÓRKI.icon_smile.gif
Pecia
Super wiadmosci, zycze spokojnych 9miesiecy i córci jak juz sie tak upierasz 29.gif
okko

Ja tam się brzydze róžowych paskudnych ubranek, lalek i kucyków 03.gif

Poza tym ważne żeby było fajne i zdrowe a płeć obojętna

Agnieszka_82
AL ja również życzę upragnionej Córci icon_smile.gif
Wierzę i rozumniem, że można tak bardzo chcieć Dziewczynkę ... ja również całe życie marzyłam o Córce - spełniło się i jestem wniebowzięta ! Mimo, że toto przechodzi bunt dwulatka, jest uparte, dokazuje i wogóle 29.gif icon_twisted.gif to wiem, że jest spełnieniem moich marzeń !
Mnie przed drugim dzieckiem blokuje jedynie brak pewności, że drugi raz się uda i będzie Dziewczynka. Jakoś nie potrafię się przemóc chociaż ciągle czuję, że nasza rodzina nie jest do końca pełna icon_sad.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.