To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Obudziłam się w świecie alergików...

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2
Mafia
Nie chcę być odebrana jako atakująca Was, nie jest to moim celem.
Przepraszam za pomylenie Kaszanki z Kocurkiem. icon_smile.gif

Ten cyklon jest w zbiorniku powermeda, w rainbow jest separator i ja to rozumiem, ale nie mogę pojąć jak powietrze z np. pokoju o kubaturze 60m3 zmusić do przepłynięcia przez odkurzacz by oczyścić powietrze. icon_smile.gif O to mi chodzi. Nie czepiam się efektywności odkurzania, bo wierzę że duża siła ssąca pozwoli na porządne odkurzenie. Filtr wodny sporo zatrzyma.
Kocurek
CYTAT(Mafia @ Wed, 10 Oct 2012 - 18:09) *
Ten cyklon jest w zbiorniku powermeda, w rainbow jest separator i ja to rozumiem, ale nie mogę pojąć jak powietrze z np. pokoju o kubaturze 60m3 zmusić do przepłynięcia przez odkurzacz by oczyścić powietrze. icon_smile.gif O to mi chodzi. Nie czepiam się efektywności odkurzania, bo wierzę że duża siła ssąca pozwoli na porządne odkurzenie. Filtr wodny sporo zatrzyma.


03.gif
I Powermed, i Rainbow, i Lion, i Gisowatt mają separatory więc pewnie cyklon szaleje w każdym icon_wink.gif

To tylko reklama.
Użytkownik usunięty
A ja Wam BARDZO dziękuję. Mafio, Tobie szczególnie, ja to wszystko uważnie czytam.

Przez Was kupię Rainbowa, na raty.. o! icon_wink.gif

Ale tak serio... powiedzcie mi, na ile jest to rozważna decyzja?
moko.
Dla mnie bardzo rozważna, i już nie chodzi o to, ze dziecko alergiczne jest, ale my mając odkurzacz wodny wszyscy na tym korzystamy, bo w domu jest czyściej i tyle.
Kocurek
CYTAT([użytkownik x] @ Wed, 10 Oct 2012 - 18:21) *
Ale tak serio... powiedzcie mi, na ile jest to rozważna decyzja?


[użytkownik x], ja MARZĘ by to mieć, chociaż nie mam w domu alergika (nooo, poza mną, ale lajcik). Ja to chcę, bo to tak pięknie sprząta, jak nic na świecie. Nie wydziela żadnych brzydkich zapachów, nie wymaga kupna filtrów, jak to miałam swego czasu, dłużej w domu miałam czysto (kurz się wolniej zbierał). Ba, jak wlejesz do bidonu z wodą kilka kropli olejku do aromaterapii odkurzanie może pachnieć fiołkami. W całym domu wtedy pięknie i długo pachnie.

Jak zauważyłaś, nie wciskam żadnej konkretnej firmy, nie robię kryptoreklamy. Ja tego typu sprzęt polecam, bo miałam, wiem, jak działa.

Natomiast gdybym miała tak uczuluone dziecko, jak Ty, nie zastanawiałabym sie nawet 5 minut.


Użytkownik usunięty
CYTAT(moko. @ Wed, 10 Oct 2012 - 16:27) *
Dla mnie bardzo rozważna, i już nie chodzi o to, ze dziecko alergiczne jest, ale my mając odkurzacz wodny wszyscy na tym korzystamy, bo w domu jest czyściej i tyle.


moko, Ty wiesz, że mówimy tu o 10 tysiącach za odkurzacz? 37.gif
Kocurek
CYTAT([użytkownik x] @ Wed, 10 Oct 2012 - 18:36) *
moko, Ty wiesz, że mówimy tu o 10 tysiącach za odkurzacz? 37.gif


Ja rozważałam opcję kupienia Rainbowa od serwisantów tegoż sprzętu, lub na allegro od komornika 37.gif który wyprzedawał sprzęt krótko używany przez kogoś, kogo kredyt zjadł, ale dawali FVat (u mnie wszystko zależy od FV, natomiast 10 tysi to za dużo jednak). Powermed kosztuje coś koło 3700, no ale pisałam o jakości.
Użytkownik usunięty
CYTAT(Kocurek @ Wed, 10 Oct 2012 - 16:52) *
Ja rozważałam opcję kupienia Rainbowa od serwisantów tegoż sprzętu, lub na allegro od komornika 37.gif który wyprzedawał sprzęt krótko używany przez kogoś, kogo kredyt zjadł, ale dawali FVat (u mnie wszystko zależy od FV, natomiast 10 tysi to za dużo jednak). Powermed kosztuje coś koło 3700, no ale pisałam o jakości.


Jak mam kupić, kupię oryginał. Nie lubię zastępczaków.

A wszystko zaczęło się od historii ze Stefanią icon_wink.gif
moko.
CYTAT([użytkownik x] @ Wed, 10 Oct 2012 - 17:36) *
moko, Ty wiesz, że mówimy tu o 10 tysiącach za odkurzacz? 37.gif

Wiem, ale to i tak się opłac, bo korzyści jest wiele ! ja wkrótcę wymienię mojego waxa na rainbowa, tylko najpierw muszę się przeprowadzić icon_biggrin.gif
Użytkownik usunięty
CYTAT(moko. @ Wed, 10 Oct 2012 - 18:17) *
Wiem, ale to i tak się opłac, bo korzyści jest wiele ! ja wkrótcę wymienię mojego waxa na rainbowa, tylko najpierw muszę się przeprowadzić icon_biggrin.gif


O, i TO jest dopiero argument! Kto jak kto, ale Ty moko jesteś chodzącą na stopach racjonalnością!
Użytkownik usunięty
CYTAT(Kocurek @ Wed, 10 Oct 2012 - 16:36) *
[użytkownik x], ja MARZĘ by to mieć, chociaż nie mam w domu alergika (nooo, poza mną, ale lajcik). Ja to chcę, bo to tak pięknie sprząta, jak nic na świecie. Nie wydziela żadnych brzydkich zapachów, nie wymaga kupna filtrów, jak to miałam swego czasu, dłużej w domu miałam czysto (kurz się wolniej zbierał). Ba, jak wlejesz do bidonu z wodą kilka kropli olejku do aromaterapii odkurzanie może pachnieć fiołkami. W całym domu wtedy pięknie i długo pachnie.

Jak zauważyłaś, nie wciskam żadnej konkretnej firmy, nie robię kryptoreklamy. Ja tego typu sprzęt polecam, bo miałam, wiem, jak działa.

Natomiast gdybym miała tak uczuluone dziecko, jak Ty, nie zastanawiałabym sie nawet 5 minut.


I to też... Ika, Ty CHO.LE.RO! przytul.gif
moko.
CYTAT([użytkownik x] @ Wed, 10 Oct 2012 - 20:12) *
O, i TO jest dopiero argument! Kto jak kto, ale Ty moko jesteś chodzącą na stopach racjonalnością!

Oj tam icon_wink.gif
Kocurek
CYTAT([użytkownik x] @ Wed, 10 Oct 2012 - 21:20) *
I to też... Ika, Ty CHO.LE.RO! przytul.gif


A mogę zapytać, co ma do tego Ika?
Użytkownik usunięty
CYTAT(Kocurek @ Wed, 10 Oct 2012 - 20:16) *
A mogę zapytać, co ma do tego Ika?


37.gif
https://www.maluchy.pl/forum/Nawilzac-czy-nie-t85512.html
Kocurek
CYTAT([użytkownik x] @ Wed, 10 Oct 2012 - 22:20) *


Nooo, przeczytałam.
Dzięki.
Wnioski wyciągnij sama icon_smile.gif
Użytkownik usunięty
CYTAT(Kocurek @ Wed, 10 Oct 2012 - 20:48) *
Nooo, przeczytałam.
Dzięki.
Wnioski wyciągnij sama icon_smile.gif


Toż dlatego tak napisałam, że wyciągnęłam...
Użytkownik usunięty
Dziewczyny, BARDZO Wam dziękuję za pomoc w podjęciu decyzji. Łatwa nie była, ale WARTO było!
marzena_gajewska
Czy syn przeszedł diagnostykę alergologiczną. Roztocza nie są jedynymi alergenami, które mogą spowodować zap. alergiczne. Niestety możliwości jest wiele, pyłki, zalążki grzybów pleśniowych, naskórki, alergeny pokarmowe. Przewlekłe zapalenie nieleczone, może prowadzić do opisanych przez Pana objawów chorobowych. Więc konieczna jest wizyta u alergologa.

[edit: moderacja]
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.