To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

kto z jakiej dzielnicy?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4
Delfinka
icon_sad.gif Kurcze to zanim my dotrzemy to Was już nie będzie buuuu icon_cry.gif
Ja dwa razy nie wychodzÄ™ icon_rolleyes.gif

Gościu tajemniczy icon_wink.gif a w jakim wieku TY masz dzieciątko?
Anita.W
Ten gosciu to ANA1976 icon_wink.gif
Anita.W
Delfinka a jaki rytm dnia ma twoja Anitka?

Ty jestes na spacerku w takich godzinkach w ktorych Kuba spi (czyli od 12:30 do 14:30). Jak sie budzi dostaje II danie i zanim zeby umyje i go przygotuje to troche czasu zejdzie icon_rolleyes.gif
alusiaa
Dziewczyny,czy Wy wszystkie mieszkacie w okolicach Popowic?! icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif
Rany...A mieszka któraś w samym centrum?
Anita.W
Ja to sie niebawem przeprowadze na Zlotniki praktycznie pod sama Leśnice to dopiero bedzie nie wiele mam z tych okolic. A z Popowic to jestem chyba jedyna wink.gif .
Delfinka
Anitko icon_razz.gif moja Anisia znów ok 10, 11-stej je drugie śniadanka a potem ucina sobie drzemkę. Ja w tym czasie staram się zrobić jak najwięcej w domu bo moje dzieciątko ma lęk separacyjny ( gdzies to wyczytałam ) icon_wink.gif i wszedzie musi byc z mamą icon_confused.gif wiec jak wstaje to ja już nic nie mogę zdziałać icon_confused.gif Stało się tak całkiem niedawno icon_rolleyes.gif zmieniła się o 180C ( jeszcze niedawno była nietykalska i potrafiła przez długi czas zająć się sama sobą a teraz tylko buziaki, przytulania, głaskania icon_rolleyes.gif ) i jakbym miała wyjść na nasze spotkanko o tych godzinach których proponujesz tzn 10,11-sta to chyba w piżamce i w kapciach icon_wink.gif icon_lol.gif
Anita.W
He he to Kuba do dzisiaj nie wyrosl z leku separacyjnego wink.gif

Delfinka ja rozumiem ze Anisia ma zupelni inny rytm dnia bo ona jest jeszcze malutka. Ja tez wszystko robie wtedy gdy Kuba spi wink.gif i dlatego w porach jego spania jestem zawsze w domku. Jak jezdzil w wozku to sie wypuszczalam na caly dzien na spacerek w ladna sloneczna pogode bo tak jakos bylo mi go zal ze w domu musi siedziec. Wozek nam dawno temu juz odpadl wiec obowiazkowo spanie w domu.

I ja wolalam godziny popoludniowe bo przed poludniem to z Kuba zanim bym dotarla do tego parku to bysmy musieli za chwile wracac. Kuba teraz to tylko z rowerkiem na spacer wychodzi.
Delfinka
Anitko, no ja też rozumiem Twoją sytuację. Szkoda tylko że w takiej sytuacji nie możemy się spotkać.
Ale może kiedyś zrobię wyjatek i zamiast wracać do domu to z niego dopiero wyjdziemy. Chyba od jednego INNEGO dnia dziecko mi się nie zbuntuje? icon_rolleyes.gif icon_wink.gif icon_lol.gif
Anita.W
W tym tygodniu to juz nie wyjde na spacer bo mnie jakas choroba zlapala icon_cry.gif ale na przyszly mozemy sie umowic icon_lol.gif .

Ana a ty czemu sie nie odzywasza?

Wybierzemy jakas godzine i sie spotkamy icon_wink.gif i wszystko zalezy od pogody oczywiscie.
asiak
Witam serdecznie.Jestem tutaj nowa i chciałabym się przedstawić. Mieszkam na ul.Powstańców Śląskich w galeriwcu tuż przy rondzie i jestem mamą 20 miesięcznej Ewci.
Dorka
Witaj asiak, zagladaj na nasze regionalne forum często i pisz wg uznania wink.gif.
Kiedyś mieszkałam w tych rejonach, teraz też Krzyki, ale trochę dalej, za to spokojniej.
irys_a
jestem tutaj po raz pierwszy więc powiem coś o sobie. Mieszkam na Krzykach - ul. Śliczna, mam 27 miesięczną córeczkę Zuzię.
Mieszkam tutaj od niedawna i nie znam zbyt wielu mam. Może znajdzie się ktoś chętny do wspólnych spacerków i nie tylko... icon_smile.gif)
anulka-mamulka
dorka, irys, ja tez krzyki (krzycka) - moze spotkamy się w jakimś ogródku na Krzykach jak pogoda się nieco poprawi, co???

Co Wy na to?
Dorka-gość
Czasami bywam w Parku Południowym, jak pogoda się poprawi to może tam wpadnę. Choc moi chłopcy to już duzi icon_wink.gif są i szaleją na placu zabaw, a ja muszę ich pilnować icon_confused.gif .
irys_a
Ja mieszkam na Hubach - ul. Śliczna bardzo blisko Gaju. Takze poszukuję mamusiek do wspólnych spacerków i nie tylko... icon_smile.gif)
fumiko
Ja jestem z Kromera... i na spacery zabieram dzidzie jeszcze w brzusiu, ale poszukuje mam z okolicy, bo znajomych jeszcze brak icon_smile.gif
zuzik29
Ja, mój synek i mój mąż jesteśmy z dzielnicy Fabryczna, z rejonu ulic Grabiszyńskiej, Stalowej, Spiżowej, a dokładnie z Brązowej 01.gif , jeśli macie ochotę spotkać na spacerku lub w zaciszu domowym, odezwijcie się

02.gif Moj nr gg 6433221
wika
hej od 1 lipca bede mieszkac na różance a dokładniej na macedonskiej wiec jesli jest ktos z tych okolic to chetnie poznam icon_biggrin.gif buziaki i pozdrowienia
wika i majka icon_lol.gif
MartaTwins
Hej dziewczyny,
Niedlugo przeprowadzamy sie na wies!! Jest tutaj jakas mieszkanka Zernik Wroclawskich????
Prosze o odzew! Bo mam cykora jak talala:)
Anita.W
He he he ja mam podobnie icon_lol.gif . Przeprowadzam sie na Zlotniki i tez nie znam tam nikogo. I chcialabym tam zorganizowac jakies zajecia dla ok. 3 latkow tylko nie wiem czy znajde chetnych.
Kate
Anitka, a kiedy w końcu zamieszkasz na tych Złotnikach? Ja jestem z Leśnicy, możesz nie pamiętać, bo b. dawno nie pisałam. Nie wiem, jak jest z malutkimi dziećmi na Złotnikach, wiem tylko, że w Leśnicy jest ich dużo, szczególnie w nowych osiedlach. Jeśli chodzi o zajęcia dla maluszków, to ja prowadzę społecznie zajęcia z ang. na moim osiedlu, możesz się przyłączyć, jak chcesz (od września). Na jakiej ulicy będziesz mieszkać? Blisko parku złotnickiego?
Pzdr.
Akalabeth
CYTAT(Ania_Wroclaw)
dopiero teraz wpadłam na ten wątek icon_wink.gif
dopisujemy siÄ™ icon_smile.gif

a mieszkamy na Kozanowie,

wiec jesli sÄ… tu jakies mamy z okolicy i majÄ… ochotÄ™ na wspólne spacerki to czekam na znak icon_smile.gif  

pozdrawiamy


A na jakiej ulicy? Bo ja z Dokerskiej jestem
Anita.W
Kate bede mieszkac na wielkopolskiej to blisko parku. A na zajecia jestem chetna tzn. Kube chetnie zapisze icon_biggrin.gif

A ty na jakiej ulicy mieszkasz?

My sie przeprowadzic musimy do 1 sierpnia czyli juz calkiem niedlugo.
anonimowy
ja mieszkam na Dolnobrzeskiej (mniej więcej kilometr od pętli), mogłybyśmy sie spotkać przed wrześniem, ale ja na cały sierpień jadę nad morze, a w lipcu będę w domu tylko w ost. tygodniu.
Ale może na początku września?
Kate
ten gość to ja, of course:)
Anita.W
No jasne, bardzo chetnie icon_biggrin.gif
Anita.W
To sie dogadamy blizej spotkania moj nr. gg 1700961 albo przez forum lub maila. Telefon tez bede miala ale w przyszlym tygodniu wiec nie znam jeszcze numeru icon_wink.gif
Ania_Wroclaw
CYTAT(Akalabeth)
CYTAT(Ania_Wroclaw)
dopiero teraz wpadłam na ten wątek icon_wink.gif
dopisujemy siÄ™ icon_smile.gif

a mieszkamy na Kozanowie,

wiec jesli sÄ… tu jakies mamy z okolicy i majÄ… ochotÄ™ na wspólne spacerki to czekam na znak icon_smile.gif  

pozdrawiamy


A na jakiej ulicy? Bo ja z Dokerskiej jestem


hej, a my mieszkamy na Ignuta icon_smile.gif czyli blisko Was
Akalabeth
[
A na jakiej ulicy? Bo ja z Dokerskiej jestem[/quote]

hej, a my mieszkamy na Ignuta icon_smile.gif czyli blisko Was[/quote]

Wow, bomba i pewnie się mijamy nie raz na ulicy:)))) Musimy się umówić do piachu, jak już wrócimy z wakacji
ilona
To ja sie dopisze z tesknoty... icon_biggrin.gif Urodzilam sie we Wroclawiu i mieszkalam w nim 29 lat...Mieszkalam przy Hubskiej ,troche przy Stablowickiej a pracowalam na Nowym Dworze w zlobeczku na Zemskiej
.Wywialo mnie na drugi koniec swiata i naprawde brak mi Wroclawia icon_sad.gif
Pozdrawiam cieplo wszystkie Wroclawianki icon_biggrin.gif
Ania_Wroclaw
Akalabeth w takim razie daj znac jak już bedziecie to się spotkamy icon_biggrin.gif
vieshack
CYTAT(mamaMichałka)
A ja mieszkam w Śródmieściu na ulicy Nowowiejskiej.

Pozdrawiam
Monika.


Ja mieszkam na Barlickiego - to boczna Nowowiejskiej....Bliziutko bardzo icon_smile.gif
Jalla
CYTAT(Kate)
Jeśli chodzi o zajęcia dla maluszków, to ja prowadzę społecznie zajęcia z ang. na moim osiedlu, możesz się przyłączyć, jak chcesz (od września).

Jeśli można wiedzieć to dla maluszków od jakiego wieku są te zajęcia i gdzie (w Zamku)?
monga
A my kupujemy mieszkanie na Żernikach, będziemy się pod koniec października przeprowadzać, jest ktoś z tamtej okolicy ? icon_smile.gif
Anita.W
Zerniki to dzielnica przed Zlotnikami.

My wlasnie zamieszkalismy juz na Zlotnikach. Jakos tak mebli nie mamy i przez to nie moge sobie na forum posiedziec. Komputer na podlodze. Biurko juz kupione tylko skrecic je trzeba icon_wink.gif, bedzie luksus icon_lol.gif .
karol
A ja od niedawna na Forum a on 12 lat na Gaju/ przy Gaju/. Pozdrawiam
AISA
Ja też od niedawna na forum. Wygląda na to, że jestem na mojej "wsi" osamotniona. Czy mieszka ktoś na PSIM POLU. Bo ja tu od niedawna mieszkam i jeszcze znajomych brak.
Luka
Alez sie temacik rozwinal...No no.
W takim razie i ja zapytam:czy jest ktos z okolic"gorszej"czesci krzykow czyli tzw trojkata?Siedze na wychowawczym i czase dysponuje.
Luka
aga_mama
karol, jak na Gaju to pewnie siÄ™ czasem mijamy spacerujÄ…c icon_smile.gif
Monhub
Ja też od niedawna na forum. Może ktoś mieszka w okolicach Stabłowic? icon_smile.gif
menada
Ooo, Monhub ja mieszkam na Przejazdowej (boczn Stabłowickiej) icon_biggrin.gif

Widzę, że twój synek jest z września 2005. A wiesz, że aż 3 z naszych wrocławskich foremek urodziły właśnie wtedy 3 ślicznych synków icon_lol.gif icon_lol.gif 2 nawet spotkały się na sali poporodowej icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif Zajrzył na wątek wrzesień 2005, na pewno zostaniesz tam miło powitana icon_biggrin.gif
skanna
CYTAT(menada)
Ooo, Monhub ja mieszkam na Przejazdowej (boczn StabÅ‚owickiej)  :D


Menada, zlituj się, przeprowadziłaś się ostatnio icon_question.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

Ty nie mieszkasz na Stabłowicach, Ty mieszkasz na Sołtysowicach icon_twisted.gif
A Przejazdowa jest boczną Sołtysowickiej icon_smile.gif
iwanka
CYTAT(AISA)
Ja też od niedawna na forum. Wygląda na to, że jestem na mojej "wsi" osamotniona. Czy mieszka ktoś na PSIM POLU. Bo ja tu od niedawna mieszkam i jeszcze znajomych brak.


Ja od ok. roku mieszkam na Psim Polu (Litewska). Pierwszy raz gdy jechałam tu z mężem to byłam załamana: daleko, stary Psiak obskurny. Za drugim i kolejnym razem wydawało mi się całkiem niedaleko od centrum icon_biggrin.gif aż w końcu się przyzwyczaiłam i jestem zadowolona icon_biggrin.gif
hawah
CYTAT(iwanka)
CYTAT(AISA)
Ja też od niedawna na forum. Wygląda na to, że jestem na mojej "wsi" osamotniona. Czy mieszka ktoś na PSIM POLU. Bo ja tu od niedawna mieszkam i jeszcze znajomych brak.


Ja od ok. roku mieszkam na Psim Polu (Litewska). Pierwszy raz gdy jechałam tu z mężem to byłam załamana: daleko, stary Psiak obskurny. Za drugim i kolejnym razem wydawało mi się całkiem niedaleko od centrum icon_biggrin.gif aż w końcu się przyzwyczaiłam i jestem zadowolona icon_biggrin.gif


Drogie "świeże" "Psiepolanki" ! icon_smile.gif , poczekajcie do wiosny i lata, a zobaczycie, że tu się bardzo fajnie mieszka icon_biggrin.gif jakie tu są piekne trasy spacerowo - rowerowe, po polach ! gdzie miasta już nie słychać, a za to skowronki śpiewają ! icon_biggrin.gif I zapach skoszonej trawy czuć ! A latem można zrobić spacerek nad Widawę i pokąpać się ! icon_smile.gif a jak ktos chodzić lubi to można przepiękny spacer zrobić wałami nad Widawą i dojść aż do Wilczyc ! Albo wycieczkę rowerową po okolicznych wioskach i po zagajnikach! Albo zapakować się w autko, 5 min jazdy i jest sie w Sielskiej Zagrodzie ! Pod tym względem jest tu dla mnie idealnie icon_biggrin.gif

A jeszcze Wam dołożę icon_biggrin.gif - na Zgorzelisku mieszkają bociany (prawdziwe icon_lol.gif ), tu gdzie teraz stoją nowe bloki spotykałam bażanty a w sezonie truskawkowym świeżo zebrane truskawy rano same pod nos przychodzą tzn. gospodarze przynoszą i tanio sprzedają icon_smile.gif (Ciekawe czy w tym roku też tak będzie - bloki na Litewskiej stoją właśnie na polu truskawkowym... )
menada
CYTAT(skanna)
CYTAT(menada)
Ooo, Monhub ja mieszkam na Przejazdowej (boczn StabÅ‚owickiej)  :D


Menada, zlituj się, przeprowadziłaś się ostatnio icon_question.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

Ty nie mieszkasz na Stabłowicach, Ty mieszkasz na Sołtysowicach icon_twisted.gif
A Przejazdowa jest boczną Sołtysowickiej icon_smile.gif


O cholera, źle ze mną icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Zaczynam majaczyć icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Nic to idÄ™ dziÅ› do lekarza, moze coÅ› poradzi icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Jalla
CYTAT(menada)
CYTAT(skanna)
CYTAT(menada)
Ooo, Monhub ja mieszkam na Przejazdowej (boczn StabÅ‚owickiej)  :D


Menada, zlituj się, przeprowadziłaś się ostatnio icon_question.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

Ty nie mieszkasz na Stabłowicach, Ty mieszkasz na Sołtysowicach icon_twisted.gif
A Przejazdowa jest boczną Sołtysowickiej icon_smile.gif


O cholera, źle ze mną icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Zaczynam majaczyć icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Nic to idÄ™ dziÅ› do lekarza, moze coÅ› poradzi icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

Menada! Najpierw zbierałam szczękę z podłogi, jednocześnie zastanawiąjąc gdzie u chol... jest ta Przejazdowa, a teraz umieram ze śmiechu. icon_lol.gif
Ja jestem ze Stabłowic! icon_biggrin.gif
mamalaury
jagodno icon_biggrin.gif
Monhub
CYTAT(Jalla)
Ja jestem ze StabÅ‚owic!  :D


To super, bo myślałam, że z tej odległej części Wrocka jestem jedna.
Jak tam spacerki po rozkopanych ulicach icon_confused.gif ?ja już mam dość tego kanalizacyjnego błotka icon_mad.gif

Menada,


Dzięki za info o wrześnióweczkach icon_biggrin.gif icon_wink.gif
Jalla
CYTAT(Monhub)
CYTAT(Jalla)

Ja jestem ze StabÅ‚owic!  :D


To super, bo myślałam, że z tej odległej części Wrocka jestem jedna.
Jak tam spacerki po rozkopanych ulicach icon_confused.gif ?ja już mam dość tego kanalizacyjnego błotka icon_mad.gif

U nas błotka niet. wink.gif Mieszkam w innej części Stabłowic (tej bliżej Pracz Odrzańskich).
Anita.W
A ja ze ZÅ‚otnik icon_wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.