To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

kto z jakiej dzielnicy?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4
Kajka
Hej
Mam pytano i propozycje , moze napiszmy jesli macie ochotę w jakiej dzielnicy mieszkacie,
Ja od maja bede mieszkac na Klecinie dokładnie na Zabrodzkiej, nikogo tam nie znam zresta we Wrocławiu jesten od ponad poł roku a i tak trudno mi sie z kims zaprzyjaznic
Pozdrawiam i czekam na chetnie mamy na pogaduszki i wspolne spacery oraz babskie ploty
Pozdrawiam
Honey
hej Kajka!
szkoda że tak daleko mieszkasz......ja mam gniazdko na ul. Ciepłej prawie zaraz przy dworcu PKS. A na spacery wypuszczam się do parku koło Wzgóża Andersa na Ślężnej.....
Wiem jak to jest. Tez jestem tu przyjezdna i też nie mam się do kogo odezwać......Fajnie było by razem pogadać.
Pozdrawiam Cie serdecznie i miłęgo weekendu!

honey
użytkownik usunięty
[post usunięty]
aga_mama
A ja jestem z gaju, z osiedla szarych jedenastopiętrowych bloków. I jakoś nie umiem się przyzwyczaić...
Ptysiak
ja mieszkam na krzykach przy parku poludniowym icon_smile.gif
AsiaJ
A ja mieszkam na Oporowie,na ul.Trentowskiego,to osiedle domków jednorodzinnych...

Jak któraś jest z okolicy to zapraszam na wspólne spacerki icon_wink.gif

Pozdrawiam

Asik
mama Ewuni(02.08.2003) icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Monisia
A ja mieszkam blisko Pilczyc przy parku zachodnim icon_biggrin.gif
Anita.W
My mieszkamy na Popowicach a dokladnie to na Popowickiej. Juz robi sie cieplutku wiec mam nadzieje czesciej bywac w parku zachodnim.

Ale jestesmy porozrzucane po Wroclawiu icon_sad.gif .
anonimowy
Anitko my bywamy prawie codziennie więc możemy się umówić.

Monisia
Natasha
My mieszkamy na Sępolnie, niedaleko stadionu olimpijskiego. Na spacerki chodzę do mojego ukochanego Szczytnickiego i Pergolę. Chętne do spacerków zapraszam do skrobnięcia maila, bo nie wiem kiedy znowu tu będę. W pracy zawrót głowy, więc po wolę z Filipem posiedzieć niż w necie icon_smile.gif
cola
Kajka ja mieszkam bardzo blisko Ciebie, bo na ul. Marchewkowej. To jest też na Klecinie, jeśli mieszkasz tu od niedawna to możesz jeszcze nie wiedzieć gdzie to jest. Pisałam już kiedyś podobny post i szukałam wtedy kogoś mieszkającego na Klecinie, niestety nikt się nie zgłosił. Cieszę się, że mieszkasz tak blisko i mam nadzieję na spotkanie na żywo. Chętnie Cię poznam icon_biggrin.gif Odezwij się na PW lub GG (mój nr jest na forum). Czekam.
Kalinka
A może ktoś jest z okolic placu Kromera ?
mamaMichałka
A ja mieszkam w Śródmieściu na ulicy Nowowiejskiej.

Pozdrawiam
Monika.
MartaTwins
A ja na Agrestowej, to jest kolo Parku Poludniowego, w okolicach Wyscigowej I Wojszyckiej,kolo Telewizji. Hmmm, kurcze nie wiem czy to jest blisko na Klecine, ale z pewnoscia nie jest daleko:) Co myslisz Kaja, daleko?icon_smile.gif
Pozdrawiam,
M.
Kajka
A ja na Agrestowej, to jest kolo Parku Poludniowego, w okolicach Wyscigowej I Wojszyckiej,kolo Telewizji. Hmmm, kurcze nie wiem czy to jest blisko na Klecine, ale z pewnoscia nie jest daleko:) Co myslisz Kaja, daleko?icon_smile.gif

Ja własnie mieszkam na Agrestowej icon_smile.gif jeszcze chyba do maja a potem Klecina, dokładnie Agrestowa 20 w budynku kościoła wiec mozemy sie kiedy s spotkac, a potem pewnie i tak bede przychodzic na spacerki do Parku poludniowego bo bardzo mi sie tutaj podoba a Ty pod jakim numerem mieszkasz fajnie byłoby sie spotkac i poznac, moja coreczka ma 15 miesiecy straszny z niej rozrabiaka i lobuz i na spacerkach po parku musze biegac za nia icon_smile.gif
To jak kiedy na kiedy sie umawiamy?
Pozdrawiam serdecznie
Doruśka
Kalinka,ja w sumie mam niedaleko,mieszkam na Polance(Karłowice)
Dorka
A ja z Gaju-Południa (czyli tego Gaju za Świeradowską) dlatego bliżej mi do Wojszyc wink.gif (bo tuż za nasypem kolejowym) niż do tego Gaju właściwego. A kiedyś mieszkałam na Borku (i miło to wspominam)
aga_mama
Dorka, to Ty prawie dokładnie tak jak ja icon_smile.gif I ja tez wczesniej mieszkałam niedaleko Borku, bo na rogu Powstańców i Hallera. Bardzo miło wspominam ten czas... Chciałabym kiedyś wrócić na krzyki...
Ptysiak
CYTAT(Dorka)
A kiedyś mieszkałam na Borku (i miło to wspominam)


a gdzie na Borku mieszkalas icon_question.gif
Dorka
Na Jaworowej
Jalla
Fabryczna (nie sprecyzuję wink.gif)
kachaaa
Biskupin się kłania
skanna
CYTAT(Jalla)
Witam!
Ja jestem z dzielnicy Fabrycznej.


Jalla, ta Fabryczna to mocno rozległa jest - może sprecyzujesz??
Monika ww
Ja na Sępolnie.

Kachaa to my teraz sąsiadkami jesteśmy icon_biggrin.gif
joakar
Też się dopiszę - Stare miasto
bonczek
a ja tez Stare Miasto ale nowe icon_smile.gif Szczepin
Patison
No to w koncu tez sie dopisze icon_smile.gif
Okolice placu Dominikanskiego - ktora najblizej? icon_smile.gif
joakar
wow bonczek ja też szczepin icon_biggrin.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
anonimowy
CYTAT(joakar)
wow bonczek ja też szczepin icon_biggrin.gif   icon_lol.gif  :lol:


moze juz niedlugo z Bonczkiem na spacerki bedziesz mogla chodzic, bo w Wielkanoc urodzila icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Patison
CYTAT(Anonymous)
CYTAT(joakar)
wow bonczek ja też szczepin icon_biggrin.gif   icon_lol.gif  :lol:


moze juz niedlugo z Bonczkiem na spacerki bedziesz mogla chodzic, bo w Wielkanoc urodzila icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif


to ja bylam
ANTENA
cześć, my najczęściej bawimy sie na Różance, ale czasami odwiedzamy Karłowice (plac zabaw niedaleko kościoła) - polecam.
Doruśka
Hej ,Antena,to my sąsiadki jesteśmy icon_biggrin.gif
My też chodzimy na kasprowicza,ale częściej Nad odrą spacerujemy icon_smile.gif
A gdzie na ozance bywacie?(odpisz na priva)
ANTENA
najczęściej bywamy na Chorwackiej, ale jak nie pracowałam to czesto Odrą spacerowaliśmy do Kasprowicza. Myśle, że wznowimy te spacery poniewaz pracuję tylko do końca maja i robi się coraz cieplej.
gość
Antena, a my łazimy też po Różance, i do parku w okolicach Łużyckiej
anonimowy
A ja jestem ze śródmieścia - okolice parku Nowowiejskiego.
basha
Hej!
Ja mieszkam na nyskiej. Jeżeli jesteście chętne na spacerki to super. Mam roczną Majeczkę.
pozdrawiam
Moje gg 900133
maja03
Hej !
Dorusia i Kalinka oraz Aneta - ja mieszkam na Przybyszewskiego. Często chodze na spacety Kasprowicza, wałem do Leckerca.
Możemy się umówić gdzieś po drodze. icon_biggrin.gif
margaretka
Ja jestem tutaj od wczoraj i na razie na spacerki nie chodzę (moja fasolka ma siedem tygodni) ale pewnie kiedyś trza będzie... icon_smile.gif .
Mieszkam na Gądowie Małym - niedaleko Ostatniego Grosza
Pozdrawiam
skanna
CYTAT(margaretka)
Ja jestem tutaj od wczoraj i na razie na spacerki nie chodzę (moja fasolka ma siedem tygodni) ale pewnie kiedyś trza będzie... icon_smile.gif .
Mieszkam na Gądowie Małym - niedaleko Ostatniego Grosza
Pozdrawiam

icon_smile.gif
Potwora
CYTAT(margaretka)
Ja jestem tutaj od wczoraj i na razie na spacerki nie chodzę (moja fasolka ma siedem tygodni) ale pewnie kiedyś trza będzie... icon_smile.gif .
Mieszkam na Gądowie Małym - niedaleko Ostatniego Grosza
Pozdrawiam


Toż to osiedle mojego dzieciństwa icon_razz.gif
Mieszkałam na Kwiskiej icon_biggrin.gif
Patison
Czy jest mama chetna na spacerki : okolice rynku, placu dominikanskiego, podwale, wyspa slodowa....generalnie dookola centrum wink.gif
maja03
Czy Wszystkie już wiedzą o spotkaniu w niedzielę??
margaretka
skanna, to może się kiedyś spotkamy icon_biggrin.gif
Pozdrawiam!
skanna
No to się rozglądaj - krótkie ciemne włosy, okulary, wózek granatowy w kolorowe misie, pod wózkiem żółty plastikowy kosz na zakupy, czasem w towarzystwie czarnookiej i czarnowłosej, wygadanej pięciolatki icon_smile.gif
Doruśka
Skanna,a jak po lodach? spokój?
skanna
Zasadniczo tak. Co prawda dopatrzyłam się leciuteńkich zmian skórnych, ale nie jestem pewna, czy to nie była tylko autosugestia icon_smile.gif

Hehe, pewnie w weekend wyciągnę rodzinkę i pojadę testować jeszcze raz icon_smile.gif
Doruśka
o tak tak ,to dobry pomysł icon_smile.gif
anka gawlik
a my z krzykow-jagodna!dokladnie ul.vivaldiego
buziaki
cola
Cześć Anka!

Moja siostra niedawno właśnie tam się przeprowadziła. Czasem ją odwiedzam. W jakim wieku masz dziecko? Może spotkamy się przy okazji icon_biggrin.gif

Pozdrawiam.
anonimowy
hej.moja Laura ma 2 miesiace...icon_smile.gif
le oczywiscie milo bedzie sie spotkac
a znakiemrozpoznawczym jest moj pies bokserka erna-ciekawska bardzo-najpierw widac ja potem mnie z wozkiem
pozdrawiam
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.