To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Nowe Spotkanko Wrocławskie?:):)

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3
Anita.W
Ola zrobiłas mi straszna ochote na te nalesniki icon_smile.gif. Obecnie jem nie wiele bo mam jadlowstret ale takiego nalesniczka to bym chetnie zjadla icon_wink.gif .
Potwora
Powiem Wam, że jadłam tam kiedyś naleśnika gryczanego ze szpinakiem - mniam icon_exclaim.gif , naleśnika na słodko z serkiem, bitą śmietaną i polewą czekoladową - mniam icon_exclaim.gif , zupę cebulową z żółtym serem i grzankmi - mniam, mniam icon_exclaim.gif icon_wink.gif
Patison
Nie robcie takiego smaka, bo co jak nie da rady sie tam pomiescic i zarezerwowac??? przyjdzie w pojedynke pojsc i sprobowac.
Ila
Patrycja nie powinno byc problemu, w Pastelowej na dole jest sporo miejsca i wydaje mi sie, ze spokojnie bedzie mozna zlaczyc stoly.
Zatem decydujemy sie na Pastelowa?? Super icon_biggrin.gif
Patison
Ila, skoro tak mowisz, to tak jest napewno icon_smile.gif To jak? mam isc tam dzis i wybadac sytuacje icon_question.gif icon_question.gif icon_question.gif Bo rezerwowac chyba jeszcze nie bede...nie wiem ile pan sie zdecydowalo...Powiedzcie, prosze. Wychodze kolo 1500.
Doruśka
Patisonku,ja proponuję rezerwację na 10 osób mniej wiecej,zwylke nas jest 12 icon_biggrin.gif
Patison
Ok, ale czy wszystkie aby na pewno sie zgadzaja na Pastelowa????

Czyli 28 marzec na 1700 - rezerwacja na 10-12 osob?oki, to postaram sie to zalatwic. Dam znac jak poszlo wieczorkiem.
Doruśka
A czy mozesz zerknać na ceny? będę wdzieczna, bo u mnie w portfelu przeciag wink.gif
interesuje mnie np kawa? i przeciętne danie naleśnikowe
Patison
CYTAT(Dorusia)
A czy mozesz zerknać na ceny? będę wdzieczna, bo u mnie w portfelu przeciag wink.gif
interesuje mnie np kawa? i przeciętne danie naleśnikowe


Nie ma najmniejszego problemu icon_biggrin.gif
Guśka
CYTAT(Patison)
Ok, ale czy wszystkie aby na pewno sie zgadzaja na Pastelowa????

Czyli 28 marzec na 1700 - rezerwacja na 10-12 osob?oki, to postaram sie to zalatwic. Dam znac jak poszlo wieczorkiem.


ja siÄ™ zgadzam icon_smile.gif
tylko gdzie to jest?!?!?!?!?!?!
Może mężuś będzie wiedział, czy to coś nowego? icon_redface.gif
Potwora
Dorusia - u mnie w portfelu też wielka czarna dziura icon_wink.gif ale na konsumcję coś wyskrobię icon_wink.gif Byłam tam jakieś 2 lata temu, pamiętam, że było pysznie i niedrogo, naleśnik ok 10-15 zł, tak samo sałatki ale mogło się zmienić.

Guśka - Pastelowa jest na rogu Ruskiej i Kazimerza ( trasa WZ) pod takimi arkadami, idąc od przystanku tramwajowego w stronę Rynku po prawej stronie, miniesz BarBIK, słup reklamowy, wejdziesz pod arkady, opczujesz aromat francuskich ciasteczek sprzedawanych z okienka tuż przy wejściu do Pastelowej.
Patison
JESTEM i zglaszam, ze:

dokonalam rezerwacji na 10 osob w restauracji Pastelowej na 28 marca,tj niedziela, godz.1700 icon_biggrin.gif restauracja wyglada baaaardzo sympatycznie (nigdy wczesniej tam nie bylam icon_redface.gif ), bedziemy siedzialy w piwnicy. Gdyby miala sie zwiekszyc lub zmniejszyc ilosc osob, to prosze o info - bede dzwonic i zmieniac. Rezerwacja dokonana zostala na moje nazwisko oczywiscie.

I tak, menu jest bogade, przewazaja oczywiscie nalesniki, ale znalesc mozna tu rowniez dania "normalne"-miesne, rybne, dodatki skrobiowe, salatki, zupy. Desery sa.
Kawa, to koszt okolo 4-9zł (w zaleznosci od rodzaju)
Herbata 3zł
Nalesniki na slodko od 6,90-16,90
Nalesniki z szynka lub boczkiem 8,90-10,90
Nalesniki bezmiesne 8,90-11,90
Nalesniki z kurczakiem 7,90-13,90
Nalesniki z wieprzowina 10,90-13,90

To tak w skrocie icon_smile.gif

Ja juz jestem cala napoalona na to spotkanie wink.gif Mam nadzieje, ze nic sie nie zmieni. W takim razie do zobaczenia w niedziele o 1700 icon_exclaim.gif
użytkownik usunięty
SUUUUUUUUPER!!!
2 szkraby
Hej Kobietki.

Niestety ja tym razem będe nie obecna icon_cry.gif icon_sad.gif icon_cry.gif icon_sad.gif icon_cry.gif icon_sad.gif , zaczełam dietę 13 dniową i niestety nie mogę zwami uczestniczyć w tym spotkaniu, choć mam wielkiego smaka na naleśnika, ale następnym razem napewno się pojawie.

Dajcie znać jak było, zresztą po co się pytać, napewno będzie tak fantastycznie jak ostatnim razem.

No cóż, chce się być pięknym to trzeba cierpieć.

Od piątku schudłam już 5 kg icon_biggrin.gif , zobaczymy czy wytrzymam do końca. wink.gif

Pozdrawiam Was i życze miłej zabawy.
Doruśka
Alex,podziwiam,ja jak zaczęłam dietę,to mi krew z nosa wciaż leciała,schudłam kilogram przez 4 dni,i dałam sobie spokój,a Ty juz nie karmisz?,bo mi się wydawało,ze tak icon_smile.gif
Ptysiak
ja bym bardzo chciala przyjsc i was poznac ale jestem bardzo wstydliwa osoba, icon_redface.gif nie wiem jak wygladacie i w ogole

wiem tylko tyle ze niektore maja brzuszki icon_smile.gif
Ila
Aleks, ale moze do niedzieli nie wytrzymasz na diecie icon_wink.gif
Oczywiscie zycze Ci wytrwalosci, ale ja odpadlam w 10 dniu icon_redface.gif

Jesli przerwiesz diete, to przychodz na nalesnika, ewentualnie salatke icon_biggrin.gif
Ila
Ptysia ja tez jestem wstydliwa icon_redface.gif
A poznasz nas z daleka icon_wink.gif najwiekszy stolik icon_biggrin.gif
Ptysia zapraszamy serdecznie, ostatnio Justyna tez byla z brzusiem, a Nellie nawet bez icon_wink.gif (jest studentka pedagogiki) i zobacz teraz Nellie sama zwolala spotkanko, tak jej sie spodobalo.

Zapraszamy icon_exclaim.gif
Ptysiak
chcialabym bardzo was poznac icon_lol.gif

bede sie nad tym mocno zastanawiac
użytkownik usunięty
Ptysia, no Ila i Nellie mają swoje zdjęcia wklejone, to je poznasz na pewno. Poza tym wejdź na "spotkania maluchowe" i obejrzyj zdjęcia reszty icon_smile.gif

Uściski.
Paka
Potwora
Ptysia - masz termin w moje urodziny icon_wink.gif

Te nasze spotkania są typowo babskie, kłapemy jadaczkami aby pogadać i w celu konsumcji różnych smakołyków icon_wink.gif

Jedyn słowem pełen relaks icon_biggrin.gif

Przychodź
Samia
A gdzie jest ta Pastelowa, może się zjawie. Ostatnim razem nie było mnie we Wrocławiu w terminie spotkania.
Samia
Ptysiak
CYTAT(Paka)
Ptysia, no Ila i Nellie mają swoje zdjęcia wklejone, to je poznasz na pewno. Poza tym wejdź na "spotkania maluchowe" i obejrzyj zdjęcia reszty icon_smile.gif

Uściski.
Paka


ale na zdjeciach wyglada sie inaczej niz na zywo icon_rolleyes.gif

wiem ze marudze ale chyba moge icon_lol.gif

postaram sie zjawic
Ewcia!
CYTAT(Ptysia)
CYTAT(Paka)
Ptysia, no Ila i Nellie mają swoje zdjęcia wklejone, to je poznasz na pewno. Poza tym wejdź na "spotkania maluchowe" i obejrzyj zdjęcia reszty icon_smile.gif

Uściski.
Paka


ale na zdjeciach wyglada sie inaczej niz na zywo icon_rolleyes.gif

wiem ze marudze ale chyba moge icon_lol.gif

postaram sie zjawic


No już nie marudź, tylko przychodź koniecznie. My cię rozpoznamy icon_smile.gif
Ewcia!
CYTAT(Samia)
A gdzie jest ta Pastelowa, może się zjawie. Ostatnim razem nie było mnie we Wrocławiu w terminie spotkania.
Samia


cytujÄ™ za olaart:
Guśka - Pastelowa jest na rogu Ruskiej i Kazimerza ( trasa WZ) pod takimi arkadami, idąc od przystanku tramwajowego w stronę Rynku po prawej stronie, miniesz BarBIK, słup reklamowy, wejdziesz pod arkady, opczujesz aromat francuskich ciasteczek sprzedawanych z okienka tuż przy wejściu do Pastelowej.
_________________

28.03 g. 17.00

sama też bym nie wiedziała icon_redface.gif
2 szkraby
Dzięki dziewczyny.

Ila mam nadzieję, że jednak uda mi się wytrzymać do końca, choć w brzuchu nieźle czasami mi burczy.

Dorusiu, dzięki. A z tym karmieniem to jest tak, że w obecnej chwili daje malcowi tylko jeden raz dziennie moje mleko, a reszte kleik ryżowy ponieważ mały załapał od męża jak przyjechał na weeken chorobe i ma wirusowe zapalenie żołądka, i lekarka kazała mu podawać kleik ryżowy przez 2 tygonie na mleku modyfikowanym.
Natomiast dieta, nie przeszkadza w karmieniu, jest ona trochÄ™ zmodyfikowana przez mojego znajomego trenera.

Ale jak coś dziewczyny, gdybym jednak nie wytrzymała to przyjdę na naleśnika.

Pozdrawiam Was serdecznie
Patison
Ptysiu ja tez wstydziocha okrutna!!!!! serio! ale juz chec poznania wroclawianek przerosla ten wstyd trochu i sie skusilam wink.gif
Przyjdz prosze, to beda dwie Kwietniowki icon_smile.gif

Aleks a na tej 13-o dniowej, to nawet salatek nie mozna??? szkoda, ze wypadla akurat w czasie naszego spotkania. Ale jestem pelna podziwu, gratuluje juz sukcesu i zycze wytrwalosci oraz zadowalajacych efektow icon_exclaim.gif

Dziewczyny, ciesze sie ze bedzie to spotkanko. Caly czas sie zastanawiam, czy dotrwam wink.gif , bo cos mi sie jakies skurcze zaczynaja. Ale, jakby co to Wy mamuski doswiadczone, to mnie w razie czego wspomozecie (prawda? icon_biggrin.gif )

Hmmm...pogubilam sie w koncu kto idzie, a kto nie i ile to sztuk wyjdzie...
2 szkraby
CYTAT(Patison)

[b]Aleks
a na tej 13-o dniowej, to nawet salatek nie mozna??? e...


Patison, oczywiście, że można sałatki, ale to są sałatki z sałaty, kurczaka gotowanego, cytryny oraz oliwy z oliwek, ale oczywiście też nie we wszystkie dni, niestety w niedziele nie mam sałatki, a na dodatek przy takich zapachach jak naleśniki w pastelowej to sałatka .............., no nie wiem.
Zresztą w niedziele to będzie już 10 dzień, a dokońca jeszcze 3 i nie chce kusić losu, bo nie wytrzymam i będe zła na siebie.

Napewno siÄ™ jeszcze spotkamy.

Pozdrawiam
Doruśka
Ja nie jestem nieśmiała,a nawet powiem,ze za bardzo mi w drugą stronę wink.gif
A teraz konieczne jest mi soptkanie,bo padam na przesilenie wiosenne9mam nadziejÄ™ ,ze tylko na to)
Alex,no to nie zgub diety,trzymaj dla mnie,a poza tym to nie chudnij kobieto,bo Cię wiatr porwie i juz igdy nie dojdziesz na spotkanie,a to by była duża strata
Anita.W
O Aleks ja też chcę się odchudzić icon_biggrin.gif to moze mi prześlesz tą dietę? (o ile to możliwe) albo linka gdzie jej szukać. Tyle ze ja poczekam do tego spotkania i dopierow wtedy przejde na diete icon_wink.gif .
Doruśka
Dziewczyny,no przestańcie z tym odchudzaniem,bo jak patrze na Anitę i Alex ,to mnie kompleksy zżerają,że takie laski idą na diete,a ja nie!
icon_wink.gif
użytkownik usunięty
No, Dorusia, Ty to nie przesadzaj... icon_lol.gif
Potwora
Mnie też kompleks icon_wink.gif zaraz pożre icon_wink.gif
Też powinnam schudnąć co nieco ale na razie co tydzień odwlekam to "do poniedziałku". Gdzie się podziała moja silna wola (tu wstawiamy ikonkę pokazującą załamywanie rąk icon_wink.gif )
Ila
Dziewczyny a ja juz nie odwlekam... KONIEC icon_exclaim.gif
Na spotkaniu zamowie tylko salatke icon_biggrin.gif
PakuÅ› pamietaj o naszej umowie icon_wink.gif

Buziaki
Kajka
Mi też jest jakos głupio przyjść, zdecydownie jestem raczej osoba nieśmiałą mam wrażenie,że Wy wszystkie się juz dobrze znacie
Poza tym nie powinnam jesc nalesników bo znow pojda mi w biodra;-)
Pozdrawiam
użytkownik usunięty
Kajka, każda z nas przeżywała swój "pierwszy raz". Myślisz, że się nie denerwowałam icon_smile.gif Przychodź!
cola
Kajka przyjdź i niczym się nie przejmuj. Ja też jestem nieśmiała i mało się odzywam na spotkaniach, ale miło jest chociaż posłuchać i popatrzeć. Spotkałam się z dziewczynami dopiero dwa razy, ale nie żałuję, że się przełamałam i poszłam ten pierwszy raz w styczniu. icon_biggrin.gif
nellie
[b]Hej Baboki Kochane!icon_smile.gif

Tak, to ja bez brzuszka;) , tzn z brzuszkiem, ale takim innym;)

Dzięki wielkie Patison! icon_biggrin.gif Sama bym tego pewnie lepiej nie załatwiła icon_redface.gif , zwłaszcza, że przez ostatnie dwa dni jestem trochę "wyjęta z życia".... Ale efekty tego będą widoczne już we wtorek (informacje w "na każdy temat" zaraz zarzucę:)).

Alex, powiadasz - 5 kilo??? To ja sie chyba do Ciebie zgłoszę w sprawie tej diety, bo bardzo by mi sie przydała:)icon_smile.gif Ale, to po niedzieli rzecz jasna;)icon_wink.gif
Mój brzunio sobie cos ostatnio za uzo pofolgował i musze się go pozbyć jak najszybciej....

No nic, to do zobaczonek!!!icon_smile.gif
Patison
dziewczyny, przejrzalam, przeanalizowalam i....
...wyszlo mi ze bedzie nas w porywach od 12-14!!!! czy ja aby sie nie myle??? bo zarezerwowalam 10 miejsc icon_exclaim.gif napisze liste i prrrrosze zglaszajcie sie jesli kogos napisalam a nie idzie lub go nie ma a idzie. Najpozniej musze w sobote zadzwonic i ewentualnie domowic miejsc.

icon_arrow.gif Nellie - POTWIERDZONE
icon_arrow.gif Anita W. - POTWIERDZONE
icon_arrow.gif Dorusia - POTWIERDZONE
icon_arrow.gif Dorka - POTWIERDZONE
icon_arrow.gif Paka - POTWIERDZONE
icon_arrow.gif Kajka - POTWIERDZONE
icon_arrow.gif Cola - POTWIERDZONE
icon_arrow.gif Olaart - POTWIERDZONE + Siorka
icon_arrow.gif Ewcia
icon_arrow.gif Ila - POTWIERDZONE
icon_arrow.gif Guska - POTWIERDZONE
icon_arrow.gif ja (Patisonowska) - POTWIERDZONE
icon_arrow.gif Ania_mamaMojzeszka - POTWIERDZONE (90%)

i nie wiem...
icon_arrow.gif Ptysia?
icon_arrow.gif Sami

czekam na wypowiedzenie sie icon_smile.gif
Doruśka
Ja będę icon_smile.gif
Chłop mi nakazuje iść,to co sie bede przeciwiać icon_wink.gif
użytkownik usunięty
Ja też będę icon_lol.gif
nellie
Jeszcze będzie Ania_mama Mojżeszka . Z tego co z nią rozmawiałam, to na jakieś 90 %.

pozdrowki:)
Potwora
Ja będę icon_smile.gif
Kajka
HEj!
Ja też postaram się być, wszystko zalezy czy mąż przyjdzie na czas i zostanie z Mała no i mam nadzieje, ze nie wyjdę na smutasa i marudasa
Pozdrawiam
użytkownik usunięty
CYTAT(Kajka)
mam nadzieje, ze nie wyjdÄ™ na smutasa i marudasa

Spokojnie, nie pozwolimy Ci icon_smile.gif Zobaczysz, że w takim towarzystwie się nie da smucić i marudasić icon_smile.gif
Patison
Fajnie dziewczyny icon_exclaim.gif icon_biggrin.gif
Czekam jeszcze do jutra popoludnia i zadzwonie - bo mysle, ze zmienie 10 na 12.
Hihi...coraz bardziej sie stresuje...jak przed egzaminem jakims icon_redface.gif
Ale jak to Paka napisala "kazda miala swoj pierwszy raz"...
Ptysiak
ja nie wiem czy bede bo od wczoraj czesciej mnie boli podbrzusze i nie czuje sie za bardzo na wychodzenie z domu icon_cry.gif
Honey
No i tak czytam sobie i czytam i wściekła jestem i płakać mi się chce........
Na spotkanie z Wami po raz kolejny znowu nie mam szans........
Co mam zrobić jak mój Junior jest uzależniony ode mnie? mam już tego pomału dosyć. Je tylko cyca, o butli mowy nie ma, ja ściągam max 3 łyżeczki.....A jak zostawię Terrorystę z mężusiem to chóry anielskie wysiadają przy nim. Jestem niewolnicą własnego syna! icon_smile.gif) który właśnie dzisiaj kończy 4 miesiąc!
Cóż....znowu sobie poczytam jak to fajnie było....
A może macie na to radę??? Bo ja juz z lustrem gadam od tego siedzenia w domu. A w parku moim (koło Wzgórza Andresa) nudą wieje......
pozdrawiam serdecznie

niewolnica honey
Potwora
Honey - możesz spróbować małego wziąć ze sobą, zawsze jest jakieś tam prawdopodobieństwo, że pozwoli posiedzieć Ci chociaż z godzinkę.

Ptysiu - jeżeli czujesz się nie bardzo to lepiej zostań w domku i odpoczywaj, spotkanie nie jedno jeszcze będzie icon_wink.gif ( no mam taką nadzieję), jeżeli poczujesz się lepiej to przychodź icon_biggrin.gif

Mam pytanko, moge zabrać Siorę ( tzn. nie moją tylko męża ale uważam ją również za swoją siostrę i obydwoje mówimy do niej "Siora"), mamę Kajetana, prawie dwulatka, wymęczoną ciągłymi histeriami swego synka. Jak usłyszała, że ide na spotkanie emam strasznie mi zazdrościła, więc jej zaproponowałam, ale właściwie to powinnam najpierw Was zapytać.
cola
Ja tż będę na niedzielnym spotkanku.

Ola uważam, że spokojnie możesz zabrać siostrę skoro też jest mamą. A może dołączy do "malchów", no chyba, że nie ma internetu.

Do zobaczenia.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.