To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Nowe Spotkanko Wrocławskie?:):)

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3
nellie
[b]Hej Dziewczyny! icon_biggrin.gif

Co Wy na nowe spotkanie? Jakoś w przeciągu dwóch tygodni?
Macie ochotę? Kto chętny??

Piramida?? Mam ochotę na tę górę lodów...icon_wink.gif

Proszę się zgłaszać:) Decyduje data stempla pocztowego;)
Pozdrowionka
Anita.W
Taaaaaak! Ja jestem chetna i to najlepiej w najblizsza niedziele, bo nie wiem czy za 2 tyg nie wyjadze do Zielonej Gory.
Doruśka
Ja też sie zgłaszam.
Gdziekolwiek,byle z wami icon_smile.gif
Monic3
To może i mi uda sie przyjść, chętnie Was poznam.
Dorka
Też się zgłaszam!!!
użytkownik usunięty
Ja też jestem chętna, byle nie w piątki icon_smile.gif A może Dorusia znasz jakąś inną równie fajną i tanią knajpkę? Bo do Piramidy wzięłam ostatnio moją Mamę, Siostrę i Zosię i obżarłyśmy się jak... icon_redface.gif

Paka
kachaaa
jeśli to będzie 13-14 to ja się pisze jak najbardziej
Kajka
Je też bardzo chętnie się spotkam może w końcu poznam jakieś fajne kolezanki Wrocławianki icon_smile.gif tylko nie wiem czy termin bedzie mi pasował:-( Raczej odpada najblizszy weekend przyszły to tez jeszcze nie wiem ale bardzo bym chciała
pozdrawiam serdecznie
Patison
Ja tez sie zglaszam z checia poznania kolezanek-wroclawianek icon_smile.gif (ktore znam na razie tylko ze zdjec). Mam jedynie nadzieje, ze termin bedzie mi pasowal, ze sie bede czula odpowiednio ( a z tym coraz gorzej ostatnio wink.gif ), no i...chyba ze sie rozdwoje do tego czasu icon_biggrin.gif ( a wcale bym sie nie obrazila).
cola
Ja również bardzo chętnie znowu się z Wami spotkam. Mam nadzieję, że najbliższe spotkanie będzie pod koniec marca.

Pozdrawiam ciepło.
Potwora
Ja bardzo chętnie ale w piatki i soboty najbliższe nie mogę.
GÅ‚osujÄ™ za niedzielÄ… 28 marca!
Doruśka
Ja głosuję tak jak Olaart icon_smile.gif
Anita.W
Niestety ja moge w tą niedziele co bedzie czyli za 3 dni. W następny weekend jade do rodziców na 3 tyg.
użytkownik usunięty
[post usunięty]
Anita.W
(użytkownik usunięty) wlasnie czytam twoj blog-kobieta-domowa bardzo fajny. Mam nadzieje ze już swinke zwalczyłaś icon_smile.gif.
użytkownik usunięty
[post usunięty]
kachaaa
No to co spotykamy siÄ™ 20,03 kole 17-18 w Piramidzie albo w Marchee (nie wiem jak siÄ™ pisze)??
Ja moge się skusić. Czekam na potwierdzenie. icon_biggrin.gif
nellie
Hej dziewczyny!icon_smile.gificon_smile.gif
To fajnie, że znów się spotkamy.

ProponujÄ™ w takim razie



NIEDZIELĘ, 28 MARCA, GODZ. 17:00



(data taka, dlatego, że jednak większość opowiedziała się za tą datą)

Może być Piramida, ale w sumie wolę pomysł Paki, żeby wypróbować jakąś nową knajpkę, co Wy na to?
Może SPHINX ??

Ponoć jest tam miło, a ceny zbliżone do Piramidy.
Dziś będę w Rynku, to tam pojdę i się dowiem

Lista uczestników (któzy się zapowiedzieli):
1. nellie
2. Dorusia
3. Monic3
4.Dorka
5. Paka
6. Patison
7. Cola
8. Olaart
9. Kachaaa
10. Kajka (pasuje Ci?)

plus/minus jeszcze ze dwie osoby.

To zarezerwuję mniej więcej na 12.
Co Wy na to??
Podoba się pomysł?
Pozdrowionka:)
kachaaa
w moim przypadku tylko 20,03 tak jak pisałam wyżej 28,03 jade do Warszawy więc albo jutro albo w bliżej nieokreślonej przyszłości.
Potwora
W Sphinxie jest drożej niż w piramidzie, ale porcje są większe icon_wink.gif
W Marche jest pyszne jedzenie ale mało dużych stołów, poza tym to działa bardziej jak bar, tzn. zjeść i wyjść.

CoÅ› jeszcze?
Ewcia!
heloł *
proszę mnie też dopisać do listy icon_exclaim.gif

a czy któraś z was była w knajpie meksykańskiej na Rezźniczej?
ilekroć tamtędy przechodzę , mam ochotę spróbować ,ale jakoś nie miałam okazji icon_sad.gif

no to nara *
Ewa


* cytaty z dzieci moich
Patison
W meksykanskiej bardzo malo miejsca, trudno sie dostac i w ogole na tyle osob, to odpada niestety . Ale knajpka godna polecenia....piiiicha!!

A co do mnie, to ja tak jak pisalam - nie jestem pewna na 100% niestety, bo nie wiem co ze mna bedzie icon_sad.gif Choc z dzika rozkosza.....

Ale najbardziej niecierpliwie, to czekam na spotkanie z pociechami juz gdzies na dworze icon_wink.gif
Potwora
Na Rzeźniczej jest Mexico Bar? Faktycznie pyszne jedzonko ale mało miejsca, ceny od ok 15 zł w górę, więcej miejsca jest w Los Locos albo w Tequili ale tam jest raczej drogo, za proste danie zapłacimy ok. 20 zł
Monic3
Nie moge 28/03- mam zajęcia na uczelni, ćwiczenia i nie moge na nich nie być... icon_cry.gif
znowu nie mam szansy Was poznać... Nellie musisz mnie skreślić z listy.. icon_cry.gif
Kajka
Hej!
Ja postarm sie być, mąż ma zdążyć i przyjechać zeby zając sie Asia wiec jak sie wyrobi to na pewno przyjde
Pozdrawiam i bardzo sie ciesze tylko jak Was poznam?
użytkownik usunięty
Dziewczyny,
właśnie się dowiedziałam, że moja koleżanka ma jutro przedstawienie dyplomowe w Akademii Muzycznej. A w niedzielę zaczynają się rekolekcje wielkopostne w "Maciejówce" i już załatwiłam sobie opiekę nad Zosią na te cztery wieczorki. Więc, niestety, nie mogę się dołączyć do bibki w dniach 20-21.03. Ale mną się nie sugerujcie. Przecież możemy się spotkać i w najbliższy weakend i kiedys później też icon_lol.gif .

Åšciskam.
Paka-Wieloryb
Ila
Zaraz, zaraz...
to kiedy w koncu jest spotkanie??
21.03 czy 28.03?
Potwora
Ja zrozumiałam, że większości pasuje 28.

Dziewczyny zgłaszajcie się!
cola
Na razie 28.03 mi odpowiada.
Ila
Ja tez zrozumialam, ze 28.03 i tez sie pisze icon_biggrin.gif
nellie
icon_wink.gif

No przecież napisałam!!!

28 marca, godzina 17 !!!
Miejsce jeszcze zapodam.


Pozdrowionka
Doruśka
mi też 28,03 pasuje.Zatem mnie prosze dopisac.
Ja też pomyślę gdzie mozna pójść.
icon_biggrin.gif
2 szkraby
Hej Kobietki.

Ja też dopisuje się do spotkania. icon_razz.gif icon_razz.gif
Oczywiście byle gdzie tylko byle z Wami. icon_razz.gif icon_razz.gif

Oczywiście 28 mi pasuje.

Pozdrawiam
Potwora
Macie może ochotę na jakąś "włoszczyznę"?
nellie
Może być "włoszczyzna";) ja za nią przepadam:)

To jak? Gdzie mam jutro zamawiac miejsca dla nas?icon_smile.gificon_smile.gif

Buziaki!!
Potwora
No właśnie, ja mam pusto w głowie wink.gif - zupełny brak pomysłów.
Musi być stosunkowo dużo miejsca, ceny umiarkowane i smacznie. Ech, nie wiem icon_confused.gif
Anita.W
Dziewczyny,
ponieważ nie chciałyście się spotkać dzisiaj, więc przełożyłam wyjazd do mamy na za 2 tyg. Jeśli nie przełożycie terminu z niedzieli na sobotę to przyjdę na 100%.
Jeśli chodzi o miejsce spotkania, to mi wszystko jedno gdzie, może być nawet na łące icon_wink.gif.
Guśka
dziewczyny....
wprawdzie nie jestem do konca z Wroclawia, ale tam studiowałam i męza mam z Wrocławia icon_smile.gif więc nieśmiało pytam, czy tez mogłabym się z Wami spotkać?
Potwora
Guśka -śmiało przybywaj icon_biggrin.gif
użytkownik usunięty
Guśka, super!
Doruśka
Szybko sie spotykajmy,bo Paka nie przyjdzie,(tak obserwóję Twój Pako,wykres ciążowy icon_eek.gif ale to leciiiiiiiiiiii)
Pomysłu nie mam,za kluchami nie przepadam,ale sałatki owszem,owszem.
Pomyślałam o pizza hut,ale tam za głosno.
Ew inna piramida (są trzy w Wrocławiu).albo sfinx .
użytkownik usunięty
Dorusia, faktycznie leci icon_smile.gif Ale nie martw się, jeszcze trochę zostało. Może nawet się załapię na kolejne trzy spotkanka, jak się pospieszymy (a Hania się nie pospieszy).

Paka
Patison
Dziewczyny, ja tez bede icon_smile.gif (chyba, ze sila wyzsza i ....) Ale postanowilam i ide. Strrrrrasznie chce Was juz poznac! Moj Piotrek mnie namawial usilnie "idz kochanie, rozerewij sie troche. Tak nazekasz, ze ciagle sama w domu siedzisz..." Ciekawe czy bedzie taki chetny na moje wyjscia, jak juz Maly bedzie na swiecie i przyjdzie mu z nim zostawac wink.gif
Tak wiec poprosze o zapisanie mnie na liscie. Mi osobiscie godzina i miejsce obojetne - dopasuje sie icon_biggrin.gif
użytkownik usunięty
Patison, no wreszcie CiÄ™ poznamy!!!
Bardzo siÄ™ cieszÄ™ icon_smile.gif

[Namawiam jeszcze Agnieszkę-aaakkk1, żeby też przyszła. Mam nadzieję, że się skusi icon_smile.gif . Tak mi dzisiaj poprawiła humor, że muszę jej podziękować osobiście icon_smile.gif ]

Pozdrowionka icon_lol.gif
Paka
Guśka
dziękuję bardzo zjawię się na pewno
czekam więc na konkretne miejsce i czas icon_smile.gif
Potwora
A co powiecie na Pastelową, na dole? Specjalność - naleśniki wszelakie ale też dania obiadowe, sałatki, desery (chyba). Ceny takie jak w Piramidzie, nie wiem jednak czy są tam dostatecznie duże stoliki.
Dorka
Naleśniki to ja bardzo lubię, ale w "Pastelowej" to byłam wieki temu (i zapamiętałam ją jako dość niewielki lokal) Ale może coś się od tych "wieków" zmieniło icon_wink.gif
Doruśka
Ja tak jak Dorka,ale ola pisze,że jest jeszcze piwnica,ja tam nie byłam,to nie wiem.
Ale naleśniory jak najbardziej mniam...
Potwora
Pastelowa jest na Ruskiej, tam gdzie kiedyś był bar rybny Kambuz ( chyba tak się nazywał) - czy ktoś będzie tam dzisiaj przechodził, mógłby zaglądnąć? J
a dzisiaj raczej nie moge wyrwać się z domu ale jutro ewentualnie mogłabym tam zajrzeć.
Pamiętam, że kiedyś schodziliśmy na dół, była tam duża sala.
Patison
Ja dzis bede w tej okolicy, wiec zajrze i zrobie rozeznanie jak to w srodku wyglada. Dam znac, ale dopiero wieczorkiem.

Dla mnie nalesniki tez mniamniusne icon_biggrin.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.