Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
38 Stron V   1 2 3 nastÄ™pna ostatnia   

Godzina zero

> 
milly
śro, 01 wrz 2004 - 06:55
Nadchodzi godzina zero. Jeszcze jesteśmy w piżamkach, ale już szykujemy się powoli. Gdzie moje zielone cienie???(Muszę zrobić makijaż maskujący wink.gif ). Ciekawa jestem jak u Was.
Z siostrzanym przedszkolnym pozdrowieniem
milly w stresie
milly


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,788
Dołączył: wto, 01 kwi 03 - 09:51
Nr użytkownika: 249




post śro, 01 wrz 2004 - 06:55
Post #1

Nadchodzi godzina zero. Jeszcze jesteśmy w piżamkach, ale już szykujemy się powoli. Gdzie moje zielone cienie???(Muszę zrobić makijaż maskujący wink.gif ). Ciekawa jestem jak u Was.
Z siostrzanym przedszkolnym pozdrowieniem
milly w stresie
Edi Zet :)
śro, 01 wrz 2004 - 07:49
No, moja Ulka już poszła. Zabrała ze sobą majtki, spodenki i skarpetki na zmianę, wiecie, w razie awarii.... Wzięła też ze sobą lalę. A ja nie mogę znaleźć sobie miejsca. Boję się trochę, że będzie płakać....No nic to. Idę, zrobię sobie kawę.....icon_sad.gif
Edi Zet :)


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,188
Dołączył: pią, 25 kwi 03 - 22:54
SkÄ…d: Radziejowice
Nr użytkownika: 651




post śro, 01 wrz 2004 - 07:49
Post #2

No, moja Ulka już poszła. Zabrała ze sobą majtki, spodenki i skarpetki na zmianę, wiecie, w razie awarii.... Wzięła też ze sobą lalę. A ja nie mogę znaleźć sobie miejsca. Boję się trochę, że będzie płakać....No nic to. Idę, zrobię sobie kawę.....icon_sad.gif

--------------------
Ula/2001, Igorek/2002, SzymuÅ› /2007 i Hania/2012
Edi Zet :)
śro, 01 wrz 2004 - 07:52
Tak smutno wyglądała moja Ula jak taskała ten ogromny worek z wyprawką.... Buuuuuuuuu....... icon_cry.gif icon_cry.gif icon_cry.gif
Edi Zet :)


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,188
Dołączył: pią, 25 kwi 03 - 22:54
SkÄ…d: Radziejowice
Nr użytkownika: 651




post śro, 01 wrz 2004 - 07:52
Post #3

Tak smutno wyglądała moja Ula jak taskała ten ogromny worek z wyprawką.... Buuuuuuuuu....... icon_cry.gif icon_cry.gif icon_cry.gif

--------------------
Ula/2001, Igorek/2002, SzymuÅ› /2007 i Hania/2012
milly
śro, 01 wrz 2004 - 08:11
Wróciłam. Młody całą drogę zmieniał zdanie wink.gif raz szedł, raz nie chciał. Na miejscu spotkaliśmy sąsiadkę - ale ona grupa wyżej. Pobiegł do sali, od razu do zabawek, nawet się nie pożegnał icon_cry.gif
Chyba siÄ™ wezmÄ™ za sprzÄ…tanie. Oby do 12:30 icon_cry.gif
milly


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,788
Dołączył: wto, 01 kwi 03 - 09:51
Nr użytkownika: 249




post śro, 01 wrz 2004 - 08:11
Post #4

Wróciłam. Młody całą drogę zmieniał zdanie wink.gif raz szedł, raz nie chciał. Na miejscu spotkaliśmy sąsiadkę - ale ona grupa wyżej. Pobiegł do sali, od razu do zabawek, nawet się nie pożegnał icon_cry.gif
Chyba siÄ™ wezmÄ™ za sprzÄ…tanie. Oby do 12:30 icon_cry.gif
pyza15
śro, 01 wrz 2004 - 08:15
A u nas godzina zero przesunięta na poniedziałek, Kubuś się rozchorował,
Trzymam kciuki za Wasze maluszki, będzie DOBRZE.
pyza15


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 110
Dołączył: wto, 06 lip 04 - 11:40
SkÄ…d: Olsztyn
Nr użytkownika: 1,917




post śro, 01 wrz 2004 - 08:15
Post #5

A u nas godzina zero przesunięta na poniedziałek, Kubuś się rozchorował,
Trzymam kciuki za Wasze maluszki, będzie DOBRZE.
moko.
śro, 01 wrz 2004 - 08:17
mój mały jest już weteranem, ale dziś rozpoczął "zerówkę" takie małe dziecko, mój skarb, poszedł z plecakiem załadowanym, z uśmiechem na twarzy, a mnie coś ściska i ściska, siedzę podenerwowana w pracy i jest mi cholernieeeee przykro i źle, bo nie mogę przy nim dziś być, nie mogę być na rozpoczęciu. icon_sad.gif icon_sad.gif Moje małe dziecko....... już zerówkowicz.
Nie powinno mi być dziwne bo 3 rok już chodzi do tego samego przedszkola, idzie do tej samej grupy, te same dzieci i te same panie, ale ale to zerówka i mnie nie ma:( I dlatego mi źle.
moko.


Grupa: Moderatorzy
Postów: 14,870
Dołączył: pią, 12 gru 03 - 10:59
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,254




post śro, 01 wrz 2004 - 08:17
Post #6

mój mały jest już weteranem, ale dziś rozpoczął "zerówkę" takie małe dziecko, mój skarb, poszedł z plecakiem załadowanym, z uśmiechem na twarzy, a mnie coś ściska i ściska, siedzę podenerwowana w pracy i jest mi cholernieeeee przykro i źle, bo nie mogę przy nim dziś być, nie mogę być na rozpoczęciu. icon_sad.gif icon_sad.gif Moje małe dziecko....... już zerówkowicz.
Nie powinno mi być dziwne bo 3 rok już chodzi do tego samego przedszkola, idzie do tej samej grupy, te same dzieci i te same panie, ale ale to zerówka i mnie nie ma:( I dlatego mi źle.

--------------------
"Jednym z objawów zbliżającego się załamania nerwowego jest przekonanie, że wykonujemy niezwykle ważną pracę."
B.Russell

O.(1998) i O.(2010)
beattta
śro, 01 wrz 2004 - 08:18
Zaprowadzam Julkę za godzinę. Mała zadowolona (mam nadzieję, że jej się nie zmieni) a ja w stresie icon_sad.gif
Myślę, że ona jest bardziej na to przedszkole gotowa niż ja wink.gif
beattta


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,461
Dołączył: sob, 29 mar 03 - 18:13
SkÄ…d: ÅšlÄ…sk
Nr użytkownika: 217

GG:


post śro, 01 wrz 2004 - 08:18
Post #7

Zaprowadzam Julkę za godzinę. Mała zadowolona (mam nadzieję, że jej się nie zmieni) a ja w stresie icon_sad.gif
Myślę, że ona jest bardziej na to przedszkole gotowa niż ja wink.gif

--------------------
Beata (mama Julki)

Edi Zet :)
śro, 01 wrz 2004 - 08:24
Ulka zmknęła lalę w szafce, dwa razy pomachała tacie na odchodne i za rączkę z panią weszła do sali i zaczęła się bawić. icon_smile.gif Myślicie, że to już po kłopocie???????
Edi Zet :)


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,188
Dołączył: pią, 25 kwi 03 - 22:54
SkÄ…d: Radziejowice
Nr użytkownika: 651




post śro, 01 wrz 2004 - 08:24
Post #8

Ulka zmknęła lalę w szafce, dwa razy pomachała tacie na odchodne i za rączkę z panią weszła do sali i zaczęła się bawić. icon_smile.gif Myślicie, że to już po kłopocie???????

--------------------
Ula/2001, Igorek/2002, SzymuÅ› /2007 i Hania/2012
moko.
śro, 01 wrz 2004 - 08:27
Edi początki są dobre:) rokują powodzenie) U mnie tak samo było. Tylko, ze 3 lata temu to mały mi nawet nie pomachał icon_smile.gif
Fajnie:)
Mój mały wpadł do przedszkola, wyściskał panie i krzyczał jetsem starszakiem, starszakiem icon_smile.gif A mnie ściskało icon_sad.gif
moko.


Grupa: Moderatorzy
Postów: 14,870
Dołączył: pią, 12 gru 03 - 10:59
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,254




post śro, 01 wrz 2004 - 08:27
Post #9

Edi początki są dobre:) rokują powodzenie) U mnie tak samo było. Tylko, ze 3 lata temu to mały mi nawet nie pomachał icon_smile.gif
Fajnie:)
Mój mały wpadł do przedszkola, wyściskał panie i krzyczał jetsem starszakiem, starszakiem icon_smile.gif A mnie ściskało icon_sad.gif

--------------------
"Jednym z objawów zbliżającego się załamania nerwowego jest przekonanie, że wykonujemy niezwykle ważną pracę."
B.Russell

O.(1998) i O.(2010)
Gabi_99
śro, 01 wrz 2004 - 08:45
my juz zacznymany 3 rok teraz szafkę mamy z zielonym prostokatem , kapcie okazały się ciut ciasne /a miesiąc temu jeszcze były dobre icon_rolleyes.gif i Tymcio też nie chciał był Bursztynkiem a w zeszłym roku duma go rozpierała ze nie jest już Perełka /maluszki/
No i popołudniowe"przekupstwo" u nas robimy to co bedzie chciał-wstępnie jedziemy na samochodziki HA tylko nie wiem kiedy zlądujemy do domu żeby iść spać A u was jakie plany na popołudnie?
Gabi_99


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 100
Dołączył: wto, 09 wrz 03 - 09:19
SkÄ…d: Gdynia
Nr użytkownika: 1,036




post śro, 01 wrz 2004 - 08:45
Post #10

my juz zacznymany 3 rok teraz szafkę mamy z zielonym prostokatem , kapcie okazały się ciut ciasne /a miesiąc temu jeszcze były dobre icon_rolleyes.gif i Tymcio też nie chciał był Bursztynkiem a w zeszłym roku duma go rozpierała ze nie jest już Perełka /maluszki/
No i popołudniowe"przekupstwo" u nas robimy to co bedzie chciał-wstępnie jedziemy na samochodziki HA tylko nie wiem kiedy zlądujemy do domu żeby iść spać A u was jakie plany na popołudnie?

--------------------
Gabi mama Tymka
Edi Zet :)
śro, 01 wrz 2004 - 08:57
O kurczę...ja też mam zdjęcie w cyfrówce mojego przedszkolaka z godziny zero. Ale nie potrafię jeszcze przerzucić z cyfrówki do kompa i potem chyba na jakiś portal, a potem na maluchy? Pomoże mi ktoś????????
Edi Zet :)


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,188
Dołączył: pią, 25 kwi 03 - 22:54
SkÄ…d: Radziejowice
Nr użytkownika: 651




post śro, 01 wrz 2004 - 08:57
Post #11

O kurczę...ja też mam zdjęcie w cyfrówce mojego przedszkolaka z godziny zero. Ale nie potrafię jeszcze przerzucić z cyfrówki do kompa i potem chyba na jakiś portal, a potem na maluchy? Pomoże mi ktoś????????

--------------------
Ula/2001, Igorek/2002, SzymuÅ› /2007 i Hania/2012
milly
śro, 01 wrz 2004 - 08:57
Mój Przedszkolak też się nie pożegnał. Pani skwitowała: dzisiaj taki bohater. Wiecie, powinnyśmy teraz siedzieć w knajpie przy herbatce melisowej (dzięki Blue za pomysł) i zamęczać się opowieściami.
Ale ja mam jeszcze jedno wyjście. Idę spać. Tak naprawdę to do tej 12:30 już mało czasu zostało.
milly


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,788
Dołączył: wto, 01 kwi 03 - 09:51
Nr użytkownika: 249




post śro, 01 wrz 2004 - 08:57
Post #12

Mój Przedszkolak też się nie pożegnał. Pani skwitowała: dzisiaj taki bohater. Wiecie, powinnyśmy teraz siedzieć w knajpie przy herbatce melisowej (dzięki Blue za pomysł) i zamęczać się opowieściami.
Ale ja mam jeszcze jedno wyjście. Idę spać. Tak naprawdę to do tej 12:30 już mało czasu zostało.
Edi Zet :)
śro, 01 wrz 2004 - 09:00
CYTAT(milly)
Idę spać. Tak naprawdę to do tej 12:30 już mało czasu zostało.


Milly, Ty nie idź spać. Ty czekaj na telefon z przedszkola. Ja ładuję na bazie słuchawkę stacjonarnego i noszę u paska komórkowy.... icon_rolleyes.gif icon_wink.gif W razie czego w 3 minuty jestem w przedszkolu.... icon_wink.gif
Edi Zet :)


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,188
Dołączył: pią, 25 kwi 03 - 22:54
SkÄ…d: Radziejowice
Nr użytkownika: 651




post śro, 01 wrz 2004 - 09:00
Post #13

CYTAT(milly)
Idę spać. Tak naprawdę to do tej 12:30 już mało czasu zostało.


Milly, Ty nie idź spać. Ty czekaj na telefon z przedszkola. Ja ładuję na bazie słuchawkę stacjonarnego i noszę u paska komórkowy.... icon_rolleyes.gif icon_wink.gif W razie czego w 3 minuty jestem w przedszkolu.... icon_wink.gif

--------------------
Ula/2001, Igorek/2002, SzymuÅ› /2007 i Hania/2012
marghe.
śro, 01 wrz 2004 - 09:03
Spać, spać.
Czytać, , gapić sie w TV, pisać na forum icon_wink.gif iśc na spacer (z komórką), iść na zakupy.. ale z dala od przedszkola.
Cokolwiek tylko nie warować przy telefonie.
Jesli coś bedzie nie tak i tak zadzwonią. Spokojna głowa.
m.
marghe.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 21,243
Dołączył: wto, 18 maj 04 - 15:43
Nr użytkownika: 1,758




post śro, 01 wrz 2004 - 09:03
Post #14

Spać, spać.
Czytać, , gapić sie w TV, pisać na forum icon_wink.gif iśc na spacer (z komórką), iść na zakupy.. ale z dala od przedszkola.
Cokolwiek tylko nie warować przy telefonie.
Jesli coś bedzie nie tak i tak zadzwonią. Spokojna głowa.
m.
MamaJiP
śro, 01 wrz 2004 - 09:09
Mój przeszkolak też zaczął trzeci rok i ma czerwony prostokąt w szafce. W zeszłym roku nie chodziła bo byłam bezrobotna a w tym zaczęła razem ze swoja grupą. icon_biggrin.gif

Wiem co czujecie mamy maluchów ja to samo czułam dwa lata temu. W domu nie mogłam sobie znaleźć miejsca, gula w gardle i łzy w oczach.

Ale będzie dobrze. Dzieci są od nas silniejsze i dadzą sobie radę. icon_biggrin.gif

Pozdrawiam
MamaJiP


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,745
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 16:36
SkÄ…d: Polska
Nr użytkownika: 182

GG:


post śro, 01 wrz 2004 - 09:09
Post #15

Mój przeszkolak też zaczął trzeci rok i ma czerwony prostokąt w szafce. W zeszłym roku nie chodziła bo byłam bezrobotna a w tym zaczęła razem ze swoja grupą. icon_biggrin.gif

Wiem co czujecie mamy maluchów ja to samo czułam dwa lata temu. W domu nie mogłam sobie znaleźć miejsca, gula w gardle i łzy w oczach.

Ale będzie dobrze. Dzieci są od nas silniejsze i dadzą sobie radę. icon_biggrin.gif

Pozdrawiam

--------------------
Julia 25.11.1999 i PiotruÅ› 31.08.2008

pirania
śro, 01 wrz 2004 - 09:43
ja tez juz po icon_wink.gif
Ola poszla pierwszy raz na powaznie a ula na doczepke icon_wink.gif bo ja mam chody icon_wink.gif)
Jak sie zaaklimatyzuje to chodzic bedzie icon_wink.gif
Obie sie uwiesily na mnie i przemku ale rozryczal sie Przemek icon_wink.gif scisniety icon_wink.gif wiec jest luzik.

Zadzwonic dziewczyny nie zadzwonia icon_wink.gif co niby ma sie dziac icon_wink.gif przeciez to przedszkole a nie szwarckommando icon_wink.gif)

przy waszym stanie to raczej zalecam lampke koniaku a nie meliske icon_wink.gif tylko nie przesadzcie bo rodziciom pod wyplywem nie wydadza dziecka icon_wink.gif
pirania


Grupa: Zbanowani
Postów: 9,406
Dołączył: pon, 07 kwi 03 - 14:10
SkÄ…d: przy kompie
Nr użytkownika: 471




post śro, 01 wrz 2004 - 09:43
Post #16

ja tez juz po icon_wink.gif
Ola poszla pierwszy raz na powaznie a ula na doczepke icon_wink.gif bo ja mam chody icon_wink.gif)
Jak sie zaaklimatyzuje to chodzic bedzie icon_wink.gif
Obie sie uwiesily na mnie i przemku ale rozryczal sie Przemek icon_wink.gif scisniety icon_wink.gif wiec jest luzik.

Zadzwonic dziewczyny nie zadzwonia icon_wink.gif co niby ma sie dziac icon_wink.gif przeciez to przedszkole a nie szwarckommando icon_wink.gif)

przy waszym stanie to raczej zalecam lampke koniaku a nie meliske icon_wink.gif tylko nie przesadzcie bo rodziciom pod wyplywem nie wydadza dziecka icon_wink.gif

--------------------
kiedy?, w ogóle, mia?am przemy?lenia a teraz mam pranie, list? zakupów spo?ywczych
i ubezpieczenie emerytalne ustawione jako sta?y przelew. by <a href="https://"https://zimno.blog.pl/"" rel="nofollow" target="_blank">https://zimno.blog.pl/</a>


<a href="https://"https://opsesyjna.blox.pl/html"" rel="nofollow" target="_blank">https://opsesyjna.blox.pl/html</a>

Obudzi?am w sobie zwierz?, niestety to koala.

i.
śro, 01 wrz 2004 - 09:49
Przegapiłam, taki wątek wink.gif
Jurek dzisiaj pierwszy dzień w przedszkolu, a ja przy telefonie.
Do pracy jeszcze nie idę kilka tyg. żeby go odbierać wcześniej.
i.


Grupa: Oczekuj?cy
Postów: 5,639
Dołączył: wto, 01 kwi 03 - 15:12
Nr użytkownika: 262




post śro, 01 wrz 2004 - 09:49
Post #17

Przegapiłam, taki wątek wink.gif
Jurek dzisiaj pierwszy dzień w przedszkolu, a ja przy telefonie.
Do pracy jeszcze nie idę kilka tyg. żeby go odbierać wcześniej.
amania
śro, 01 wrz 2004 - 09:52
A moje dziecko (trzeci rok w przedszkolu) zaraz po przebudzeniu pytało kiedy będzie sobota icon_eek.gif
I tradycyjnie łzy w oczach, potem cały rytuał z machaniem, oczywiście misiu przyciśnięty do policzka. Taką mam weterankę icon_confused.gif
A ja mam luz i już się nie przejmuję.
Ale dwa lata temu dzwoniłam do przedszkola co godzinę i nie przestawałam ryczeć.
Trzymajcie się mamusie debiutantów!
amania


Grupa: Moderatorzy
Postów: 10,650
Dołączył: śro, 26 mar 03 - 23:38
Skąd: podPoznań
Nr użytkownika: 131




post śro, 01 wrz 2004 - 09:52
Post #18

A moje dziecko (trzeci rok w przedszkolu) zaraz po przebudzeniu pytało kiedy będzie sobota icon_eek.gif
I tradycyjnie łzy w oczach, potem cały rytuał z machaniem, oczywiście misiu przyciśnięty do policzka. Taką mam weterankę icon_confused.gif
A ja mam luz i już się nie przejmuję.
Ale dwa lata temu dzwoniłam do przedszkola co godzinę i nie przestawałam ryczeć.
Trzymajcie się mamusie debiutantów!
Edi Zet :)
śro, 01 wrz 2004 - 10:04
Moje Drogie,
zazwyczaj nie wklejam zdjęć mojej rodziny na forum, ale dziś zrobę wyjątek. Oto Ulka na chwilę przed wyjściem do przedszkola po raz pierwszy w życiu.....
Edi Zet :)


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,188
Dołączył: pią, 25 kwi 03 - 22:54
SkÄ…d: Radziejowice
Nr użytkownika: 651




post śro, 01 wrz 2004 - 10:04
Post #19

Moje Drogie,
zazwyczaj nie wklejam zdjęć mojej rodziny na forum, ale dziś zrobę wyjątek. Oto Ulka na chwilę przed wyjściem do przedszkola po raz pierwszy w życiu.....


--------------------
Ula/2001, Igorek/2002, SzymuÅ› /2007 i Hania/2012
basiau
śro, 01 wrz 2004 - 10:06
Ja też mam weterankę icon_wink.gif Dzisiaj jak odprowadzałam Karolinę do przedszkola usłyszałam: mamusiu, jak by to było fajnie, gdybyś pracowała w naszym przedszkolu i dzieciom obiadki rozdawała, no proszę , mamusiu, zmień pracę, ja wtedy nie będę za wami tęskniła.
A tęskni tak, ze jak za wcześnie przyjdę po nią do przedszkola, to jest zła, bo chce się jeszcze pobawić. I bądź tu człowieku mądry.

Będzie dobrze. Trzumam kciuki.
basiau


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,114
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 14:45
Nr użytkownika: 296




post śro, 01 wrz 2004 - 10:06
Post #20

Ja też mam weterankę icon_wink.gif Dzisiaj jak odprowadzałam Karolinę do przedszkola usłyszałam: mamusiu, jak by to było fajnie, gdybyś pracowała w naszym przedszkolu i dzieciom obiadki rozdawała, no proszę , mamusiu, zmień pracę, ja wtedy nie będę za wami tęskniła.
A tęskni tak, ze jak za wcześnie przyjdę po nią do przedszkola, to jest zła, bo chce się jeszcze pobawić. I bądź tu człowieku mądry.

Będzie dobrze. Trzumam kciuki.

--------------------
Wielu ludzi mówi za cicho o rzeczach ważnych,
za głośno o banalnych, zbyt wiele o innych,
za rzadko ze sobą i o wiele za często bez namysłu.
> Godzina zero
Start new topic
Reply to this topic
38 Stron V   1 2 3 nastÄ™pna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: sob, 25 maj 2024 - 12:31
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama