Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
5 Stron V   1 2 3 nastÄ™pna ostatnia   

NOWE SPOTKANIE DLA ROZOCHOCONYCH MAM!

> 
Doruśka
wto, 03 lut 2004 - 16:57
No to otwieram nowy wątek i zapraszam,wpisujmy swoje propozycje gdzie byśmy się mogły na jakimś żarełku spotkać
Ja polecam ulubioną piramidę ,niedrogo i sympatycznie,sale dla palących i niepalących i stoły przjazne dyskusjom hi hi
pyszna sałatka,bardzo duża porcja,z bułką pitą 11zł,są i desery.i ryby i duży wybór wszystkiego w przystępnych cenach.

Ps,Ewcia tak na marginesie to włąśnie sie cały czas zastanawiałąm jak ty ro robisz,że zawsze tak ładnie wyglądasz,wypoczęta i zadowolona,myślałąm że ty to nigdy doła nie łapiesz.

Dorota z dołem jak Kanion Kolorado icon_cry.gif
Doruśka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,275
Dołączył: pon, 07 kwi 03 - 20:56
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 477

GG:


post wto, 03 lut 2004 - 16:57
Post #1

No to otwieram nowy wątek i zapraszam,wpisujmy swoje propozycje gdzie byśmy się mogły na jakimś żarełku spotkać
Ja polecam ulubioną piramidę ,niedrogo i sympatycznie,sale dla palących i niepalących i stoły przjazne dyskusjom hi hi
pyszna sałatka,bardzo duża porcja,z bułką pitą 11zł,są i desery.i ryby i duży wybór wszystkiego w przystępnych cenach.

Ps,Ewcia tak na marginesie to włąśnie sie cały czas zastanawiałąm jak ty ro robisz,że zawsze tak ładnie wyglądasz,wypoczęta i zadowolona,myślałąm że ty to nigdy doła nie łapiesz.

Dorota z dołem jak Kanion Kolorado icon_cry.gif
Ila
wto, 03 lut 2004 - 17:26
Kochane,

byc moze juz zauwazylyscie, ze GOSC nam sie we Wroclawiu zjawia icon_biggrin.gif Cydorka przybywa na szkolonko jakies.
28 lutego wieczorkiem ma czas wolny, wiec mozemy sie wstrzelic i spotkanie zorganizowac icon_biggrin.gif

Moze byc z jedzonkiem, ja niestety ostatnio na brak apetytu nie moge narzekac icon_sad.gif icon_redface.gif
Piramida jest OK, moze byc tez Sfinks, podobno pod Zlotym Psem w rynku tez dobre jedzonko jest...

Mamy jeszcze prawie miesiac czasu, to na pewno cos wymyslimy.

Co Wy na to icon_question.gif icon_question.gif icon_question.gif

Pozdrawiam
Ila


Grupa: Administratorzy
Postów: 5,249
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 18:39
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 304

Mój blog:
GG:


post wto, 03 lut 2004 - 17:26
Post #2

Kochane,

byc moze juz zauwazylyscie, ze GOSC nam sie we Wroclawiu zjawia icon_biggrin.gif Cydorka przybywa na szkolonko jakies.
28 lutego wieczorkiem ma czas wolny, wiec mozemy sie wstrzelic i spotkanie zorganizowac icon_biggrin.gif

Moze byc z jedzonkiem, ja niestety ostatnio na brak apetytu nie moge narzekac icon_sad.gif icon_redface.gif
Piramida jest OK, moze byc tez Sfinks, podobno pod Zlotym Psem w rynku tez dobre jedzonko jest...

Mamy jeszcze prawie miesiac czasu, to na pewno cos wymyslimy.

Co Wy na to icon_question.gif icon_question.gif icon_question.gif

Pozdrawiam

--------------------
Ila
mama Kamilka (11.04.2000) i Dawidka (10.09.2005)
Potwora
wto, 03 lut 2004 - 17:31
Jedno jest pewne - idÄ™ z Wami. Gdziekolwiek.
Potwora


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,934
Dołączył: nie, 13 kwi 03 - 19:47
SkÄ…d: .......
Nr użytkownika: 569




post wto, 03 lut 2004 - 17:31
Post #3

Jedno jest pewne - idÄ™ z Wami. Gdziekolwiek.
ez
wto, 03 lut 2004 - 17:42
Ja też a piramida mniam mniam
ez


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,133
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 12:49
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 164

GG:


post wto, 03 lut 2004 - 17:42
Post #4

Ja też a piramida mniam mniam

--------------------
mama Asi (2001-09-21) i Ma?ka (2004-06-20)
Maciu? ro?nie
user posted image
Asia dorasta
user posted image
Anita.W
wto, 03 lut 2004 - 18:26
Ja tez przyjde icon_smile.gif . Tylko piszcie gdzie te knajpki sa bo ja nieobeznana w terenie jestem icon_redface.gif
Anita.W


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 567
Dołączył: wto, 11 mar 03 - 12:54
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 99




post wto, 03 lut 2004 - 18:26
Post #5

Ja tez przyjde icon_smile.gif . Tylko piszcie gdzie te knajpki sa bo ja nieobeznana w terenie jestem icon_redface.gif

--------------------
Anita mama kochanego Kubusia (14.08.2002r.) i Kacperka (18.03.2006r.)
Ewcia!
wto, 03 lut 2004 - 19:40
Spotkanko jak najbardziej icon_smile.gif
SiÄ™ dostosujÄ™ bo lokali nie znam (tylko niektore pizzerie)

CYTAT(Dorusia)
Ps,Ewcia tak na marginesie to włąśnie sie cały czas zastanawiałąm jak ty ro robisz,że zawsze tak ładnie wyglądasz,wypoczęta i zadowolona,myślałąm że ty to nigdy doła nie łapiesz.

Dorota z dołem jak Kanion Kolorado icon_cry.gif

Dorusia, czy ty nie masz do mnie jakiegos interesu icon_wink.gif ?
Ja wypoczęta itp ?
To chyba się dobrze maskuję (lata wprawy icon_wink.gif ), a doła w domu zostawiam
Ewcia!


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,694
Dołączył: sob, 05 kwi 03 - 21:27
Skąd: raz z dołka, a raz z górki
Nr użytkownika: 423

GG:


post wto, 03 lut 2004 - 19:40
Post #6

Spotkanko jak najbardziej icon_smile.gif
SiÄ™ dostosujÄ™ bo lokali nie znam (tylko niektore pizzerie)

CYTAT(Dorusia)
Ps,Ewcia tak na marginesie to włąśnie sie cały czas zastanawiałąm jak ty ro robisz,że zawsze tak ładnie wyglądasz,wypoczęta i zadowolona,myślałąm że ty to nigdy doła nie łapiesz.

Dorota z dołem jak Kanion Kolorado icon_cry.gif

Dorusia, czy ty nie masz do mnie jakiegos interesu icon_wink.gif ?
Ja wypoczęta itp ?
To chyba się dobrze maskuję (lata wprawy icon_wink.gif ), a doła w domu zostawiam

--------------------
1234
cola
wto, 03 lut 2004 - 20:36
Bardzo chętnie dołączę do Waszego grona.

Już przełykam ślinę na myśl o pysznym jedzonku.

Dorka, Ola dzięki za zdjęcia.
cola


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 159
Dołączył: czw, 08 maj 03 - 14:19
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 692

GG:


post wto, 03 lut 2004 - 20:36
Post #7

Bardzo chętnie dołączę do Waszego grona.

Już przełykam ślinę na myśl o pysznym jedzonku.

Dorka, Ola dzięki za zdjęcia.

--------------------
Marzena - mama Marka (20.04.1997)
Doruśka
wto, 03 lut 2004 - 21:18
to ja sie mogę zobowiązać do oglądnięcia wszystkich trzech piramid i wybrania takiej,gdzie najlepsze warunki do dyskusji bedą.
28 lutego,oczywiście,ja mogę isć,nawet na pitę na dworcu,byle z wami icon_lol.gif

Ewcia interesu jako takiego nie mam,ale posredni to mam! JAK Tu to robisz?
Doruśka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,275
Dołączył: pon, 07 kwi 03 - 20:56
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 477

GG:


post wto, 03 lut 2004 - 21:18
Post #8

to ja sie mogę zobowiązać do oglądnięcia wszystkich trzech piramid i wybrania takiej,gdzie najlepsze warunki do dyskusji bedą.
28 lutego,oczywiście,ja mogę isć,nawet na pitę na dworcu,byle z wami icon_lol.gif

Ewcia interesu jako takiego nie mam,ale posredni to mam! JAK Tu to robisz?
maja03
śro, 04 lut 2004 - 11:55
Kurcze, dziewczyny !

Ależ chętnie bym się z Wami spotkała - mam już dosyć prania, prasowania i szykowania wszystkiego Uuuuuffffff.

Ale chyba troszkę poczekam aż W KOŃCU urodzę ( bo mam wrażenie, że chodzę w tej ciaży już 2 lata !!! icon_confused.gif ) i wtedy to juz nie podaruje !!!!!!!

Pozdrawiam i kolejny raz życzę wam fantastycznej zabawy !!!!
maja03


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 822
Dołączył: śro, 26 lis 03 - 19:34
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,217

GG:


post śro, 04 lut 2004 - 11:55
Post #9

Kurcze, dziewczyny !

Ależ chętnie bym się z Wami spotkała - mam już dosyć prania, prasowania i szykowania wszystkiego Uuuuuffffff.

Ale chyba troszkę poczekam aż W KOŃCU urodzę ( bo mam wrażenie, że chodzę w tej ciaży już 2 lata !!! icon_confused.gif ) i wtedy to juz nie podaruje !!!!!!!

Pozdrawiam i kolejny raz życzę wam fantastycznej zabawy !!!!

--------------------
Maja mama marcowej Jagódki ( 4.03.2004 )

user posted image
Anita.W
śro, 04 lut 2004 - 12:32
Maja ty to teraz duuuuzo wypoczywaj i sie relaksuj. Jak urodzisz to zobaczysz ile bedziesz miala prania, prasowania itp przyjemnosci icon_wink.gif. Daj sobie na luz i spokojnie czekaj na dzidzi. A i podjedz sobie jakis pychotek, bo kto wie moze po porodzie bedziesz musiala diete matki karmiacej stosowac icon_wink.gif .

Dorusia gdzie sa te piramidy? A i czy godzina spotkania bedzie ta sama?
Anita.W


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 567
Dołączył: wto, 11 mar 03 - 12:54
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 99




post śro, 04 lut 2004 - 12:32
Post #10

Maja ty to teraz duuuuzo wypoczywaj i sie relaksuj. Jak urodzisz to zobaczysz ile bedziesz miala prania, prasowania itp przyjemnosci icon_wink.gif. Daj sobie na luz i spokojnie czekaj na dzidzi. A i podjedz sobie jakis pychotek, bo kto wie moze po porodzie bedziesz musiala diete matki karmiacej stosowac icon_wink.gif .

Dorusia gdzie sa te piramidy? A i czy godzina spotkania bedzie ta sama?

--------------------
Anita mama kochanego Kubusia (14.08.2002r.) i Kacperka (18.03.2006r.)
2 szkraby
śro, 04 lut 2004 - 12:59
Hej kobietki icon_razz.gif

Maju, teraz to powinnaś zażywać odpoczynku jak najwięcej, bo później to sama zobaczyć, na początku to niewiadomo w co ręcę wkładać. icon_wink.gif


Ja jak najbardziej zapisuje siÄ™ na kolejne spotkanie 28 luty - super icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif

Piramida lub sfinxik jak najbardziej.
A godzinka też proponuję 17.

Pozdrawiam
2 szkraby


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 368
Dołączył: nie, 23 lis 03 - 10:16
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,206




post śro, 04 lut 2004 - 12:59
Post #11

Hej kobietki icon_razz.gif

Maju, teraz to powinnaś zażywać odpoczynku jak najwięcej, bo później to sama zobaczyć, na początku to niewiadomo w co ręcę wkładać. icon_wink.gif


Ja jak najbardziej zapisuje siÄ™ na kolejne spotkanie 28 luty - super icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif

Piramida lub sfinxik jak najbardziej.
A godzinka też proponuję 17.

Pozdrawiam

--------------------



Doruśka
śro, 04 lut 2004 - 13:00
piramidy są w Egipcie,oraz we Wrocławiu(ale błysnęłaż żartem co? hi hi)
We Wrocławiu są na ul:Więziennej,Mikołaja św,oraz na Wita ,na przeciwko banku pko prawie,ale nie wiem w której by nam było najmilej.
Godzina do ustalenia jeszcze,no i knajpa również,bo nie wiem czy wszystkim odpowiada.
Doruśka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,275
Dołączył: pon, 07 kwi 03 - 20:56
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 477

GG:


post śro, 04 lut 2004 - 13:00
Post #12

piramidy są w Egipcie,oraz we Wrocławiu(ale błysnęłaż żartem co? hi hi)
We Wrocławiu są na ul:Więziennej,Mikołaja św,oraz na Wita ,na przeciwko banku pko prawie,ale nie wiem w której by nam było najmilej.
Godzina do ustalenia jeszcze,no i knajpa również,bo nie wiem czy wszystkim odpowiada.
Doruśka
śro, 04 lut 2004 - 13:18
Ja osobiście wolę piramide od sfinxa,w sfinxie za bułę do sałatki trzeba sobie dopłacić,a w piramidzie jest gratis. icon_biggrin.gif
Doruśka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,275
Dołączył: pon, 07 kwi 03 - 20:56
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 477

GG:


post śro, 04 lut 2004 - 13:18
Post #13

Ja osobiście wolę piramide od sfinxa,w sfinxie za bułę do sałatki trzeba sobie dopłacić,a w piramidzie jest gratis. icon_biggrin.gif
Samia

Go??







post śro, 04 lut 2004 - 13:19
Post #14

Chętnie się przyłącze.
Samia
Ewcia!
czw, 05 lut 2004 - 10:29
CYTAT(Samia)
Chętnie się przyłącze.
Samia


Przybywaj koniecznie wink.gif
chetnie ciÄ™ poznamy blizej
Ewcia!


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,694
Dołączył: sob, 05 kwi 03 - 21:27
Skąd: raz z dołka, a raz z górki
Nr użytkownika: 423

GG:


post czw, 05 lut 2004 - 10:29
Post #15

CYTAT(Samia)
Chętnie się przyłącze.
Samia


Przybywaj koniecznie wink.gif
chetnie ciÄ™ poznamy blizej

--------------------
1234
Dorka
czw, 05 lut 2004 - 10:47
Ja też się piszę, bo chyba przez tą wiosnę w lutym (16stC!!!!) cały śnieg mi spłynie i nici z narciarstwa icon_sad.gif . Tylko proszę o dakładne info gdzie ta Piramida, bo ja nie obeznana teraz z lokalami icon_confused.gif
Dorka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,569
Dołączył: pią, 07 mar 03 - 12:41
Nr użytkownika: 95




post czw, 05 lut 2004 - 10:47
Post #16

Ja też się piszę, bo chyba przez tą wiosnę w lutym (16stC!!!!) cały śnieg mi spłynie i nici z narciarstwa icon_sad.gif . Tylko proszę o dakładne info gdzie ta Piramida, bo ja nie obeznana teraz z lokalami icon_confused.gif
Potwora
piÄ…, 06 lut 2004 - 13:29
Ja niestety wypisuję się ze spotkania 28.02 - jest to jedyny termin, w jakim możemy wyprawić Maksiowi urodziny icon_sad.gif

Ale następnym razem bardzo chętnie.
Potwora


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,934
Dołączył: nie, 13 kwi 03 - 19:47
SkÄ…d: .......
Nr użytkownika: 569




post piÄ…, 06 lut 2004 - 13:29
Post #17

Ja niestety wypisuję się ze spotkania 28.02 - jest to jedyny termin, w jakim możemy wyprawić Maksiowi urodziny icon_sad.gif

Ale następnym razem bardzo chętnie.
anonimowy

Go??







post nie, 08 lut 2004 - 22:36
Post #18

Heloł!
Teraz jak na spotkanie mój Nynol dostanie kolki to na bank Go biorę!!! Będzie miał tyyyyyyle ciotek do pocieszania!
28.02 to na razie kosmos data, ale ja się piszę. Na zdjęciach wyglądałyście superowo, więc jest czas na "podrasowanie".
Co do knajpki, to Złoty Pies to jedyne miejsce gdzie jadam na Rynku!!!! O Jezusie jaki tam mają dobry razowy chlebuś czosnkowy do piwka! icon_biggrin.gif A jaka "pocieszna" jest rura piwna......no i do tego chlebuś........Przecież to było wieki temu, kiedy tam byłam...
Prócz tego mają tam pyszne patelnie i omlety. A zupa grzybowa to niebo w gębie!! Niestety "po taniości tam nie jest". Zupy ok. 9 zł, patelnie od 25 zł. Zresztą Sfinks jest też ok.
Kombinujcie kobietki i to zdrowo, bo poplotować trzeba.

papa&gugu
honey
Honey
wto, 10 lut 2004 - 11:10
Dziewczyny!
Nie macie do sprzedania nosidełka??? Przymierzam się do kupna, ale postanowiłam się najpierw Was spytać. Jak nie ma to doradźcie jaki i jakiej firmy mam kupić.
Tak jeszcze nawiasem, to mam do sprzedania chustę kangurkę do noszenia niemowląt. Kolor piaskowy, 60zł. Nowiusieńka, bo zdublowałam zakup. Mój szanowny małżonek też mi kupił.....
Czy któraś z Was mieszka może w okolicach Dworca PKS? ulicy Dyrekcyjnej, Borowskiej, Joanitów itd....? Niby mieszkam w centrum a pustynia tu jakaś.....odezwijcie się jak macie tu uwite gniazdka!

pa
honey
Honey


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 62
Dołączył: czw, 29 sty 04 - 23:14
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,387




post wto, 10 lut 2004 - 11:10
Post #19

Dziewczyny!
Nie macie do sprzedania nosidełka??? Przymierzam się do kupna, ale postanowiłam się najpierw Was spytać. Jak nie ma to doradźcie jaki i jakiej firmy mam kupić.
Tak jeszcze nawiasem, to mam do sprzedania chustę kangurkę do noszenia niemowląt. Kolor piaskowy, 60zł. Nowiusieńka, bo zdublowałam zakup. Mój szanowny małżonek też mi kupił.....
Czy któraś z Was mieszka może w okolicach Dworca PKS? ulicy Dyrekcyjnej, Borowskiej, Joanitów itd....? Niby mieszkam w centrum a pustynia tu jakaś.....odezwijcie się jak macie tu uwite gniazdka!

pa
honey

--------------------
Honey - mama Kubusia
anonimowy

Go??







post wto, 10 lut 2004 - 13:37
Post #20

Honey my mamy nosidełko Maxi-Cosi i dla nas jest bardzo dobre.
Aleks jest wożony w nim od 3 tygodnia, jest bezpieczne dla takiego malusza i jest od 0 do 9 kg.
Co prawda nie są one zbyt tanie, bo koszt takiego nosidełka to ok. 350 zł.

Niestety my mieszkamy na Biskupinie.

Pozdrawiam
> NOWE SPOTKANIE DLA ROZOCHOCONYCH MAM!
Start new topic
Reply to this topic
5 Stron V   1 2 3 nastÄ™pna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: pon, 27 maj 2024 - 02:18
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama