Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
2 Stron V   1 2 następna  

Zajęcia i imprezy z udziałem rodziców

> 
Benia
pon, 16 lut 2004 - 15:16
Drogie Mamy Przedszkolaków!
Interesuje mnie, co sądzicie o organizowanych w przedszkolu imprezach i zajęciach otwartych z udziałem rodziców.
Czy Waszym zdaniem imprezy takie są potrzebne, czy chętnie bierzecie w nich udział, czy uważacie je za stratę czasu i niepotrzebne zawracanie głowy???
Pytam, bo sama takie zajęcia organizuję i czasem zastanawiam się czy to ma sens. Nie potrafię "wyczuć" rodziców, czy przychodzą, bo czują sie zmuszeni, bo tak trzeba, wypada, czy raczej z ciekawości, a może z takich wspólnych spotkań i zabaw czerpią radość, przyjemność???
Napiszcie, proszę jak to odczuwają mamy przedszkolaków...
Benia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 39
Dołączył: pon, 02 lut 04 - 01:06
Nr użytkownika: 1,399

GG:


post pon, 16 lut 2004 - 15:16
Post #1

Drogie Mamy Przedszkolaków!
Interesuje mnie, co sądzicie o organizowanych w przedszkolu imprezach i zajęciach otwartych z udziałem rodziców.
Czy Waszym zdaniem imprezy takie są potrzebne, czy chętnie bierzecie w nich udział, czy uważacie je za stratę czasu i niepotrzebne zawracanie głowy???
Pytam, bo sama takie zajęcia organizuję i czasem zastanawiam się czy to ma sens. Nie potrafię "wyczuć" rodziców, czy przychodzą, bo czują sie zmuszeni, bo tak trzeba, wypada, czy raczej z ciekawości, a może z takich wspólnych spotkań i zabaw czerpią radość, przyjemność???
Napiszcie, proszę jak to odczuwają mamy przedszkolaków...
i.
pon, 16 lut 2004 - 15:58
Benia tak szczerze to ja nie byłam na żadnym takim spotkaniu, a było ich kilka w czasie kiedy córka chodziła do przedszkola. Nie mogłam sobie pozwolić na wolny dzień w pracy. Moje dziecko non stop chorowało, więc nadmiaru urlopu nigdy nie miałam.
Przyznam, że trochę mnie takie zajęcia denerwowały- moje dziecko chciało żebym przychodziła, bo inne mamy przychodzą. A ja naprawdę nie mogłam. Raz udało mi się zaangażować babcię i to wszystko.
Oczywiście jakbym była mamą niepracującą to pewnie bym przychodziła z przyjemnością na takie spotkania - o ile wtedy moje dziecko chodziłoby do przedszkola wink.gif
i.


Grupa: Oczekuj?cy
Postów: 5,639
Dołączył: wto, 01 kwi 03 - 15:12
Nr użytkownika: 262




post pon, 16 lut 2004 - 15:58
Post #2

Benia tak szczerze to ja nie byłam na żadnym takim spotkaniu, a było ich kilka w czasie kiedy córka chodziła do przedszkola. Nie mogłam sobie pozwolić na wolny dzień w pracy. Moje dziecko non stop chorowało, więc nadmiaru urlopu nigdy nie miałam.
Przyznam, że trochę mnie takie zajęcia denerwowały- moje dziecko chciało żebym przychodziła, bo inne mamy przychodzą. A ja naprawdę nie mogłam. Raz udało mi się zaangażować babcię i to wszystko.
Oczywiście jakbym była mamą niepracującą to pewnie bym przychodziła z przyjemnością na takie spotkania - o ile wtedy moje dziecko chodziłoby do przedszkola wink.gif
Beata Białystok
pon, 16 lut 2004 - 17:03
Benia, moja córka chodzi do przedszkola dopiero od kilku miesięcy i przez ten czas nie było organizowanych ani jednych zajęć z udziałem rodziców. I wątpię czy kiedykolwiek będą, bo wydaje mi się, że panie są mało kreatywne i wyraźnie znudzone opieką nad dziećmi icon_confused.gif Moim zdaniem takie imprezy sa fajne i potrzebne. Na pewni znalazłabym czas, żeby uczestniczyć w takim spotkaniu.
Beata Białystok


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,136
Dołączył: śro, 20 sie 03 - 12:04
Skąd: Białystok
Nr użytkownika: 999

GG:


post pon, 16 lut 2004 - 17:03
Post #3

Benia, moja córka chodzi do przedszkola dopiero od kilku miesięcy i przez ten czas nie było organizowanych ani jednych zajęć z udziałem rodziców. I wątpię czy kiedykolwiek będą, bo wydaje mi się, że panie są mało kreatywne i wyraźnie znudzone opieką nad dziećmi icon_confused.gif Moim zdaniem takie imprezy sa fajne i potrzebne. Na pewni znalazłabym czas, żeby uczestniczyć w takim spotkaniu.

--------------------
Pozdrawiam
Beata mama Agatki (3.11.1999) user posted image
Ewcia!
wto, 17 lut 2004 - 10:29
w naszej grupie (ale chyba jako jedynej w przedszkolu - z 3) były takie zajęcia juz 3 razy (2x w ub. roku i 3 tyg. temu). Odbywają sie po południu (16) - czyli kosztem czasu nauczycielek.
My (rodzice i dzieci ) kochamy to!!
Ostatnie bylo "podróżą zimową" : byliśmy na biegunie u Eskimosów, była sanna (sanki z koców i dzwoneczki w rękach dzieci), brodzenie w śniegu po pas, rzeucanie śnieżkami , teatrzyk cieni... odpowiednia muzyka
na koniec pokaz strojow z krepiny skleconych w 5 minut
pamiątkowe wpisy i wspólny rysunek
mały poczęstunek
1,5 h wspólnej zabawy szczególowo przygotowanej Kapitalnej!!
Rodzice tez sie bawią! ja sie wyluzowalam jak mało kiedy
każdy ma przecież dziecko w sobie icon_wink.gif
Ewcia!


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,694
Dołączył: sob, 05 kwi 03 - 21:27
Skąd: raz z dołka, a raz z górki
Nr użytkownika: 423

GG:


post wto, 17 lut 2004 - 10:29
Post #4

w naszej grupie (ale chyba jako jedynej w przedszkolu - z 3) były takie zajęcia juz 3 razy (2x w ub. roku i 3 tyg. temu). Odbywają sie po południu (16) - czyli kosztem czasu nauczycielek.
My (rodzice i dzieci ) kochamy to!!
Ostatnie bylo "podróżą zimową" : byliśmy na biegunie u Eskimosów, była sanna (sanki z koców i dzwoneczki w rękach dzieci), brodzenie w śniegu po pas, rzeucanie śnieżkami , teatrzyk cieni... odpowiednia muzyka
na koniec pokaz strojow z krepiny skleconych w 5 minut
pamiątkowe wpisy i wspólny rysunek
mały poczęstunek
1,5 h wspólnej zabawy szczególowo przygotowanej Kapitalnej!!
Rodzice tez sie bawią! ja sie wyluzowalam jak mało kiedy
każdy ma przecież dziecko w sobie icon_wink.gif

--------------------
1234
i.
wto, 17 lut 2004 - 10:35
U nas zajęcia odbywały się od 10.30-12 - także nie było to chyba do końca przemyślane.
i.


Grupa: Oczekuj?cy
Postów: 5,639
Dołączył: wto, 01 kwi 03 - 15:12
Nr użytkownika: 262




post wto, 17 lut 2004 - 10:35
Post #5

U nas zajęcia odbywały się od 10.30-12 - także nie było to chyba do końca przemyślane.
Ewcia!
wto, 17 lut 2004 - 12:13
no tak, kilka lat temu, u starszych dzieci, były to zwykle tzw. zajęcia otwarte, odbywały sie w czasie "przeznaczonym na zajecia", czyli tak jak u ilki, rano, ok 9-10. I polegały głównie na obserwowaniu przez rodzicow pracy dzieci z nauczycielką. Bylam ze 2-3 razy, w tym 1 raz na angielskim... nie jest to to, co tygrysy itd...
Pani lekko spieta pod obserwacją , rodzicow ledwie kilkoro, dzieci popisują sie i wyglupiają bardziej niz zwykle, machają do mam...
tam nie było (w zasadzie) wspolnej zabawy
natomiast te szalone imprezy w obecnej grupie (4-5 latki, inne panie) bardzo mi odpowiadają - i rodzice przychodzą wszyscy!! (albo przysyłają
zastepstwo)
Ewcia!


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,694
Dołączył: sob, 05 kwi 03 - 21:27
Skąd: raz z dołka, a raz z górki
Nr użytkownika: 423

GG:


post wto, 17 lut 2004 - 12:13
Post #6

no tak, kilka lat temu, u starszych dzieci, były to zwykle tzw. zajęcia otwarte, odbywały sie w czasie "przeznaczonym na zajecia", czyli tak jak u ilki, rano, ok 9-10. I polegały głównie na obserwowaniu przez rodzicow pracy dzieci z nauczycielką. Bylam ze 2-3 razy, w tym 1 raz na angielskim... nie jest to to, co tygrysy itd...
Pani lekko spieta pod obserwacją , rodzicow ledwie kilkoro, dzieci popisują sie i wyglupiają bardziej niz zwykle, machają do mam...
tam nie było (w zasadzie) wspolnej zabawy
natomiast te szalone imprezy w obecnej grupie (4-5 latki, inne panie) bardzo mi odpowiadają - i rodzice przychodzą wszyscy!! (albo przysyłają
zastepstwo)

--------------------
1234
Marta_B
śro, 18 lut 2004 - 16:58
Jeżeli to to o czym myślę, to u nas w przedszkolu będzie taki dzień 24-ego lutego. Może wypowiem się po tym dniu icon_smile.gif bo na razie niewiem z czym to się je icon_smile.gif
Marta_B


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,504
Dołączył: nie, 06 kwi 03 - 22:46
Skąd: Kraków
Nr użytkownika: 457

GG:


post śro, 18 lut 2004 - 16:58
Post #7

Jeżeli to to o czym myślę, to u nas w przedszkolu będzie taki dzień 24-ego lutego. Może wypowiem się po tym dniu icon_smile.gif bo na razie niewiem z czym to się je icon_smile.gif

--------------------
Mama Dawidka (13.02.97)
i dwóch pięknych księżniczek Sabinki i Nelusi 22.06.2011
Benia
śro, 18 lut 2004 - 18:21
Marta, czekam na twoje wrażenia, a Ilce, Beatce i Ewci dziękuję za wypowiedź.
CYTAT
Pani lekko spieta pod obserwacją , rodzicow ledwie kilkoro, dzieci popisują sie i wyglupiają bardziej niz zwykle, machają do mam...
Masz rację Ewciu, moim zdaniem takie poranne zajęcia z rodzicami jako obserwatorami są wymuszone i nienaturalne, no i pozostaje ten problem z pracującymi mamami, o czym wspomina Ilka.
Przyznam się, że nie lubię być obserwowana i oceniana, wolę wspólną popołudniową zabawę dzieci z rodzicami (a co się będę sama wygłupiać?), bo wtedy jest łatwiej i sama dobrze się bawię. Ciekawa jestem tylko czy rodziców też to bawi... icon_confused.gif
Benia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 39
Dołączył: pon, 02 lut 04 - 01:06
Nr użytkownika: 1,399

GG:


post śro, 18 lut 2004 - 18:21
Post #8

Marta, czekam na twoje wrażenia, a Ilce, Beatce i Ewci dziękuję za wypowiedź.
CYTAT
Pani lekko spieta pod obserwacją , rodzicow ledwie kilkoro, dzieci popisują sie i wyglupiają bardziej niz zwykle, machają do mam...
Masz rację Ewciu, moim zdaniem takie poranne zajęcia z rodzicami jako obserwatorami są wymuszone i nienaturalne, no i pozostaje ten problem z pracującymi mamami, o czym wspomina Ilka.
Przyznam się, że nie lubię być obserwowana i oceniana, wolę wspólną popołudniową zabawę dzieci z rodzicami (a co się będę sama wygłupiać?), bo wtedy jest łatwiej i sama dobrze się bawię. Ciekawa jestem tylko czy rodziców też to bawi... icon_confused.gif
Pecia
śro, 18 lut 2004 - 19:42
u nas nie organizuja takich spotkan icon_sad.gif
tzn. sa imprezy gdzie rodzise sa zapraszani: jaselka, dzien mamy i taty ale to sa ...akademie, dzieci sa na scenie wink.gif a my na widowni
i zawsze jest to ok. godz. 10 ( wiem ,ze mamy pracujace sa na to zle)
Pecia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,959
Dołączył: nie, 06 kwi 03 - 13:58
Nr użytkownika: 442




post śro, 18 lut 2004 - 19:42
Post #9

u nas nie organizuja takich spotkan icon_sad.gif
tzn. sa imprezy gdzie rodzise sa zapraszani: jaselka, dzien mamy i taty ale to sa ...akademie, dzieci sa na scenie wink.gif a my na widowni
i zawsze jest to ok. godz. 10 ( wiem ,ze mamy pracujace sa na to zle)
Ludek
wto, 02 mar 2004 - 15:24
Bardzo chciałabym wziąć udział w takim spotkaniu, poznać innych rodziców. Niestety u nas takie spotkanie było raz - o 15.00. Nie byłam, bo pracuję.
Ludek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,093
Dołączył: wto, 01 kwi 03 - 09:10
Skąd: Warszawa - Bródno
Nr użytkownika: 247

GG:


post wto, 02 mar 2004 - 15:24
Post #10

Bardzo chciałabym wziąć udział w takim spotkaniu, poznać innych rodziców. Niestety u nas takie spotkanie było raz - o 15.00. Nie byłam, bo pracuję.

--------------------
Pozdrawiam,Ludek
Duża Panna :) 10.02.2001
barbamama
pią, 05 mar 2004 - 20:29
Równiez jestem przedszkolanką i organizuje tego typu zajecia od kilku lat. W młodszych grupach nastawiam sie nie tylko na superową wspólna zabawe ale przede wszystkim na integracje Rodziców. Jak sa zgrani przybiegaja na każde zajecia aby wspólnie sie bawic, malować, wypic herbatkę i poprostu pogadać. Zdarza się ze siedzimy do .....19. Jest fajnie, Rodzice zadowoleni , dzieci wybawione, ja i Kolezanka mamy ogromna satysfakcję. Zdarzyło sie nam zakończyć zabawe ok 17 :30 (zawsze rozpoczyna się o 16:30) i było..... wielkie rozczarowanie , jak to juz ..?
Beniu organizuj, naprawdę warto.
barbamama


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 17
Dołączył: śro, 05 lis 03 - 22:18
Skąd: W-wa
Nr użytkownika: 1,168




post pią, 05 mar 2004 - 20:29
Post #11

Równiez jestem przedszkolanką i organizuje tego typu zajecia od kilku lat. W młodszych grupach nastawiam sie nie tylko na superową wspólna zabawe ale przede wszystkim na integracje Rodziców. Jak sa zgrani przybiegaja na każde zajecia aby wspólnie sie bawic, malować, wypic herbatkę i poprostu pogadać. Zdarza się ze siedzimy do .....19. Jest fajnie, Rodzice zadowoleni , dzieci wybawione, ja i Kolezanka mamy ogromna satysfakcję. Zdarzyło sie nam zakończyć zabawe ok 17 :30 (zawsze rozpoczyna się o 16:30) i było..... wielkie rozczarowanie , jak to juz ..?
Beniu organizuj, naprawdę warto.

--------------------
Mama Ali, Zuzi i Maćka
Marta_B
pią, 05 mar 2004 - 21:07
Benia, niestety nie podzielę się swoimi wrażeniami icon_sad.gif ponieważ akurat wtedy mój synek się rozchorował i po prostu nie byłam na tym spotkaniu icon_sad.gif
Przepraszam, że tak póxno piszę, ale zapomniałam icon_redface.gif
Marta_B


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,504
Dołączył: nie, 06 kwi 03 - 22:46
Skąd: Kraków
Nr użytkownika: 457

GG:


post pią, 05 mar 2004 - 21:07
Post #12

Benia, niestety nie podzielę się swoimi wrażeniami icon_sad.gif ponieważ akurat wtedy mój synek się rozchorował i po prostu nie byłam na tym spotkaniu icon_sad.gif
Przepraszam, że tak póxno piszę, ale zapomniałam icon_redface.gif

--------------------
Mama Dawidka (13.02.97)
i dwóch pięknych księżniczek Sabinki i Nelusi 22.06.2011
Benia
pią, 05 mar 2004 - 22:10
Marta, wybaczam Ci icon_biggrin.gif , liczą się dobre chęci,
Barbamama, ten doping był mi tak strasznie potrzebny... icon_smile.gif
Dziękuje Wam dziewczyny... Bardzo... icon_biggrin.gif
Benia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 39
Dołączył: pon, 02 lut 04 - 01:06
Nr użytkownika: 1,399

GG:


post pią, 05 mar 2004 - 22:10
Post #13

Marta, wybaczam Ci icon_biggrin.gif , liczą się dobre chęci,
Barbamama, ten doping był mi tak strasznie potrzebny... icon_smile.gif
Dziękuje Wam dziewczyny... Bardzo... icon_biggrin.gif
Marta_B
pią, 05 mar 2004 - 22:23
Benia, dzięki, ufff icon_biggrin.gif icon_wink.gif
Marta_B


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,504
Dołączył: nie, 06 kwi 03 - 22:46
Skąd: Kraków
Nr użytkownika: 457

GG:


post pią, 05 mar 2004 - 22:23
Post #14

Benia, dzięki, ufff icon_biggrin.gif icon_wink.gif

--------------------
Mama Dawidka (13.02.97)
i dwóch pięknych księżniczek Sabinki i Nelusi 22.06.2011
matusia
sob, 06 mar 2004 - 08:39
Witajcie mamy!

Ja uważam,że takie spotkania są potrzebne icon_biggrin.gif Bardzo chętnie wybrałabym się zobaczyć,co w programie przygotowali opiekuni i dzieci.
Mój synek zaczął edukację w przedszkolu 16 lutego ,więc niedawno.
Jestem ciekawa jak wyglądają zajęcia,czego uczą się dzieci.
Już na jednych warsztatach w przedszkolu byłam i jestem zaskoczona (mile) icon_biggrin.gif jak dzieci są aktywne.Zwłaszcza w nauce języka niemieckiego.Poprostu chłoną go w mig....Prześcigają się kto pierwszy powie słowa po niemiecku icon_smile.gif

Ja jestem za icon_biggrin.gif
matusia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 505
Dołączył: sob, 21 cze 03 - 22:34
Skąd: Zielona Góra
Nr użytkownika: 845

GG:


post sob, 06 mar 2004 - 08:39
Post #15

Witajcie mamy!

Ja uważam,że takie spotkania są potrzebne icon_biggrin.gif Bardzo chętnie wybrałabym się zobaczyć,co w programie przygotowali opiekuni i dzieci.
Mój synek zaczął edukację w przedszkolu 16 lutego ,więc niedawno.
Jestem ciekawa jak wyglądają zajęcia,czego uczą się dzieci.
Już na jednych warsztatach w przedszkolu byłam i jestem zaskoczona (mile) icon_biggrin.gif jak dzieci są aktywne.Zwłaszcza w nauce języka niemieckiego.Poprostu chłoną go w mig....Prześcigają się kto pierwszy powie słowa po niemiecku icon_smile.gif

Ja jestem za icon_biggrin.gif
Monika Hel
sob, 13 mar 2004 - 10:36
U nas już nie robi się zabaw tanecznych z udziałem rodziców, bo wyglądało to tak, że rodzice podpierali ściany i patrzyli na zegarki. Zajmowali niepotrzebnie przestrzeń tylko, która miała służyć do tańczenia.Rodzice są zapraszani na przedstawienia i teatrzyki z różnych okazji-Dzień matki, babci, zakończenie roku itp.Moim zdaniem to wystarczy. Raz w roku są zajęcia otwarte, chętni rodzice mogą przyjść, by zobaczyć jak radzi sobie dziecko - tylko zerówki przedszkolne.

Koleżanka opowiadała, że podczas balu karnawałowego, jeżeli rodzice chcieli przyjść, był 1 warunek. Sami musieli się za kogoś przebrać i brać czynny udział w zabawie. Przyszło niewielu.Sami wyciągnijmy wnioski.
Monika Hel


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 353
Dołączył: czw, 31 lip 03 - 20:37
Nr użytkownika: 956




post sob, 13 mar 2004 - 10:36
Post #16

U nas już nie robi się zabaw tanecznych z udziałem rodziców, bo wyglądało to tak, że rodzice podpierali ściany i patrzyli na zegarki. Zajmowali niepotrzebnie przestrzeń tylko, która miała służyć do tańczenia.Rodzice są zapraszani na przedstawienia i teatrzyki z różnych okazji-Dzień matki, babci, zakończenie roku itp.Moim zdaniem to wystarczy. Raz w roku są zajęcia otwarte, chętni rodzice mogą przyjść, by zobaczyć jak radzi sobie dziecko - tylko zerówki przedszkolne.

Koleżanka opowiadała, że podczas balu karnawałowego, jeżeli rodzice chcieli przyjść, był 1 warunek. Sami musieli się za kogoś przebrać i brać czynny udział w zabawie. Przyszło niewielu.Sami wyciągnijmy wnioski.
Agnieszka AZJ
pią, 26 mar 2004 - 21:40
Dziś w przedszkolu Julki odbywało sie rodzinne witanie wiosny.
Poczatek o 16,30 - przyszło wielu rodziców (często oboje), rodzeństwo, czasem babcie. Zabawa była świetna - uczylismy sie piosenek o wiośnie, były zajęcia plastyczne (nasza grupa robiła kartki świąteczne) i poczęstunek. Jedna z pań przebrana była za wiosnę - cała w kwiatach i bluszczu. Skończyło sie ok. 18.
To pierwsze takie zajęcia na których byłam w tym przedszkolu, na wczesniejsze (jesienne) nie moglam przyjść, ale wiem, że wyglądały podobnie.

W przedszkolu, do którego chodziły wcześniej Ania i Zosia też były takie spotkania. Pamętam jedne, na których robiliśmy wspólnie zabawki na choinkę i potem ubieraliśmy ją razem.
Agnieszka AZJ


Grupa: Administratorzy
Postów: 12,842
Dołączył: śro, 21 sty 04 - 17:47
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 1,355

GG:


post pią, 26 mar 2004 - 21:40
Post #17

Dziś w przedszkolu Julki odbywało sie rodzinne witanie wiosny.
Poczatek o 16,30 - przyszło wielu rodziców (często oboje), rodzeństwo, czasem babcie. Zabawa była świetna - uczylismy sie piosenek o wiośnie, były zajęcia plastyczne (nasza grupa robiła kartki świąteczne) i poczęstunek. Jedna z pań przebrana była za wiosnę - cała w kwiatach i bluszczu. Skończyło sie ok. 18.
To pierwsze takie zajęcia na których byłam w tym przedszkolu, na wczesniejsze (jesienne) nie moglam przyjść, ale wiem, że wyglądały podobnie.

W przedszkolu, do którego chodziły wcześniej Ania i Zosia też były takie spotkania. Pamętam jedne, na których robiliśmy wspólnie zabawki na choinkę i potem ubieraliśmy ją razem.

--------------------
Agnieszka, mama Ani (04.1993), Zosi (06.1996) i Julki (01.2000)
MAŁY POKÓJ Z KSIĄŻKAMI czyli o dobrych książkach dla dzieci nie tylko dla dzieci

A ty siej. A nuż coś wyrośnie.
A ty - to, co wyrośnie - zbieraj.
A ty czcij - co żyje radośnie,
A ty szanuj to, co umiera.

I pamiętaj - że dana ci pamięć:
Nie kłam sobie - a nikt ci nie skłamie.

(J. Kaczmarski)
Gabi_99
śro, 14 kwi 2004 - 15:31
a mi strasznie brakuje takich zabaw w naszym przedszkolu była chyba tylko jedna Andrzejkowa sama bym coś zroganizowała ale to jakby wyskoczyć przed orkiestrę próbowałam trochę zachęcić panie ale bezskutecznie
Benia skąd bierzesz pomysły czy twoje przedszkole bierze udział w jakimś programie edukacyjnym ?
czy możesz polecic jakies ciekawe strony dla przedszkoli / 'dla moich" pań
i dla mnie
Gabi_99


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 100
Dołączył: wto, 09 wrz 03 - 09:19
Skąd: Gdynia
Nr użytkownika: 1,036




post śro, 14 kwi 2004 - 15:31
Post #18

a mi strasznie brakuje takich zabaw w naszym przedszkolu była chyba tylko jedna Andrzejkowa sama bym coś zroganizowała ale to jakby wyskoczyć przed orkiestrę próbowałam trochę zachęcić panie ale bezskutecznie
Benia skąd bierzesz pomysły czy twoje przedszkole bierze udział w jakimś programie edukacyjnym ?
czy możesz polecic jakies ciekawe strony dla przedszkoli / 'dla moich" pań
i dla mnie

--------------------
Gabi mama Tymka
agarad
czw, 15 kwi 2004 - 10:18
a w naszym przedszkolu juz niedlugo wielka majówka!
Przybedą całe rodziny, bedzie grillowanie, konkursy w których będą brać udział rodzice z dziećmi, zaplanowany jest występ clowna, zabway przy muzyce, itd..

Juz sie nie moge doczekać.
agarad


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,351
Dołączył: wto, 29 kwi 03 - 09:57
Skąd: z okolicy stolicy ;-)
Nr użytkownika: 662

GG:


post czw, 15 kwi 2004 - 10:18
Post #19

a w naszym przedszkolu juz niedlugo wielka majówka!
Przybedą całe rodziny, bedzie grillowanie, konkursy w których będą brać udział rodzice z dziećmi, zaplanowany jest występ clowna, zabway przy muzyce, itd..

Juz sie nie moge doczekać.

--------------------
Agnieszka

syn - 2000
córka - 2005

Aniutas
czw, 15 kwi 2004 - 16:43
W "naszym" przedszkolu niedawno była impreza pt. "Pomylone bajki".
Najpierw były zajęcia w grupach (dobrze, że mogliśmy iść oboje bo mamy chłopców w 2 grupach) a potem gril i zabawa na zewnątrz icon_biggrin.gif
Aniutas


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 170
Dołączył: pią, 05 gru 03 - 20:21
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 1,239

GG:


post czw, 15 kwi 2004 - 16:43
Post #20

W "naszym" przedszkolu niedawno była impreza pt. "Pomylone bajki".
Najpierw były zajęcia w grupach (dobrze, że mogliśmy iść oboje bo mamy chłopców w 2 grupach) a potem gril i zabawa na zewnątrz icon_biggrin.gif

--------------------
Ania
i Piotruś (6.08.97)
i Łukaś (17.10.99)
i Domisia (4.11.2003)
> Zajęcia i imprezy z udziałem rodziców
Start new topic
Reply to this topic
2 Stron V   1 2 następna
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: wto, 28 maj 2024 - 05:11
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama