To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Grzybowo

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5
agabr
Bede w grzybowie od 15 sierpnia , czy ktos sie wybiera?. swoja droga poznalam tam meza ale to bylo wiele wiele lat temu.b
EwaSerdeczna
Cały sierpień jestem w Dźwirzynie to bardzo blisko Grzybowa.

Pozdrawiam ewa
addera
CYTAT(agnieszkabryndza)
Bede w grzybowie od 15 sierpnia , czy ktos sie wybiera?. swoja droga poznalam tam meza ale to bylo wiele wiele lat temu.b


Agnieszko ja będę w pobliżu czyli w domu.
Mam nadzieję na spotkanko icon_lol.gif
użytkownik usunięty
[post usunięty]
agabr
CYTAT(addera)
CYTAT(agnieszkabryndza)
Bede w grzybowie od 15 sierpnia , czy ktos sie wybiera?. swoja droga poznalam tam meza ale to bylo wiele wiele lat temu.b


Agnieszko ja będę w pobliżu czyli w domu.
Mam nadzieję na spotkanko icon_lol.gif
Adderko czy jestes przekonana, ze chcesz zobaczyc mojego meza balaganiarza i synka destrojerka?b
addera
CYTAT(agnieszkabryndza)
CYTAT(addera)
CYTAT(agnieszkabryndza)
Bede w grzybowie od 15 sierpnia , czy ktos sie wybiera?. swoja droga poznalam tam meza ale to bylo wiele wiele lat temu.b


Agnieszko ja będę w pobliżu czyli w domu.
Mam nadzieję na spotkanko icon_lol.gif
Adderko czy jestes przekonana, ze chcesz zobaczyc mojego meza balaganiarza i synka destrojerka?b

Jezdem, jezdem wink.gif

Możemy się umówić w miejscu neutralnym gdzie małżonek bałaganu nie zrobi a synek do spółki z innym synkiem będą mogli destroić co im się spodoba icon_lol.gif
mamaMichałka
Czy możecie napisać kilka słów o Grzybowie.Wybieram się tam w pierwszej połowie lipca i szczerze mówiąc jedziemy trochę w ciemno,tzn.rezerwację mamy,tylko o miasteczku nic nie wiemy.Napiszcie proszę co nieco.
Pozdrawiam
Monika.
agabr
W grzybowie bylam siedem czy osiem razy, kiedy bylam tam pierwszy raz byla jedna knajpa z piwem i paskudnym sokiem.
Z kazdym kolejnym rokiem roslo w sile. To jest dosc mala osada , 4 km do kolobrzegu, plusy spokoj , minus kawalek do plazy, duzo lasow , ja sie tam czuje jak w domu. Plaza piekna. B
mamaMichałka
Dzięki,tego nam właśnie trzeba icon_biggrin.gif

Pozdrawiam
Monika.
Sun
A ja będę od 9 sierpnia, całe 2 tygodnie icon_wink.gif
użytkownik usunięty
[post usunięty]
agabr
CYTAT(Sunna)
A ja będę od 9 sierpnia, całe 2 tygodnie icon_wink.gif
Sunna ja bede od 14 cale dwa tygodnie, ach ulica szkolna cala moja mlodosc .B
Agnisma
W kwestii formalnej, czy w Grzybowie jest jeszcze plaża naturystów icon_cool.gif icon_question.gif Z 10lat temu(gdy byłam tam po raz ostatni) jeszcze była icon_wink.gif
użytkownik usunięty
[post usunięty]
agabr
CYTAT(Agnisma)
W kwestii formalnej, czy w Grzybowie jest jeszcze plaża naturystów   icon_cool.gif  :?:  Z 10lat temu(gdy byłam tam po raz ostatni) jeszcze była wink.gif
he he Agnisma wydalo sie , wlasnie z tego powodu spedzalam tam wiele razy wakacje icon_smile.gifB
Sun
Agnieszko, a my mamy być gdzieś na Borkowskiej! Nie wiem czy to daleko od Ciebie, ale sprawdzę... icon_lol.gif Może Ci zrobimy niespodziankę... icon_wink.gif No, chyba że zwieję przed Twoim przyjazdem mając dosyć biegania za moim żłobkiem... icon_wink.gif
Iwa.mamaprzemka
W lipcu tez byliśmy w Grzybowie

Polecam gorąco.

Cisza spokój a do cywilizacji (czytaj Kołobrzeg) tylko 5 km.
Monic3
A gdzie wy jeżdzicie do Grzybowa? Kwatery czy jakieś ośrodki (których nie zauważyłam). Byłam w tamtym roku na kwaterach, które miały być blisko morza... komuś chyba wypaczyło sie pojęcie metra. Mieliśmy okropnie daleko, musiałam brać wózek, po plaży nie dawalam rady go ciągnąć - koszmar. Wróciłam do domu umordowana , zamiast wypoczęta.. O wieczornych spacerkach nie było mowy, bo zanim byśmy doszli to północ by nas zastała. Chciałam przenieść się gdzieś, nigdzie nie znalazłam miejsca. Chyba miałam cholernego pecha.
A do tego Łukaszek się rozchorował . I "dzięki" tej anginie mam chociaż jedno z milszych wspomnień z urlopu - wezwałam lekarza , który okazał się najprzystojniejszym jakiego kiedykolwiek widziałam.
Ale jak podsunęły byście fajnie miejsca noclegowe, to może kiedyś wybiorę sie do Grzybowa. Strasznie mi żal, że w tym roku nie mogłam być nad morzem. Mojemy synkowi tak bardzo się podobało zeszłym razem.
ale za rok....
Sun
O rany, Moniko, z ust mi to wyjęłaś - faktycznie, zdaje się, że tam często ludziom wypaczas się pojęcie -"niedaleko do morza"-... Miałam do rzeczonego morza 15 minut drogi, zanim tam dotarłam, jeszcze z podwójnym wózkiem, miałam dosyć. Zwłaszcza w upale. Stać mnie było jedynie na jeden wypad (tj. tam i z powrotem) dziennie.

Główną atrakcją były wypady do ukochanego przeze mnie Kołobrzegu i jazda gokartem!!! Ale dzieciom się podobało, a o to mi przecież chodziło. Hm, może i mnie by się bardziej podobało, gdyby mnie ktoś wózkiem woził...

Byliśmy w prywatnej kwaterze, ale w ogóle było nietypowo, bo to były Spotkania Małżeńskie, czyli swoiste rekolekcje dla małżeństw.

A, Bryndza, to było jednak daleko od Szkolnej icon_cry.gif Nie miałam pomysłu na to jak Cię tam szukać!!!
agabr
Sunna to bylo rownolegla ulica , przez pole soltysa to rzut beretem icon_smile.gif ale ja grzybowo znam jak wlasna kieszen i po tegorocznych wakacjach wiem , ze kocham to miejsce jeszcze bardziej. kojarzysz stadnine koni? tuz przy mieszkalismy. nie ma juz co prawda baru piekielko z barmanem bossmanem, zmienil sie soltys i Niemcow coraz wiecej ale chcialabym tam spedzic starosc mowie o czesci za kolobrzeska bo oklice nadmorskiej to mi tak srednio.B
Doruśka
Dziewczyny,a jak tam ceny noclegów?
i jak najblizej tego morza jednak by sie zdało icon_smile.gif
Doruśka
jade do Grzybowa:))
justin
ach, do lata tak daleko...............
my tez jeździmy do Grzybowa. Nocujemy zawsze u pani
Joli. To prawda, do marza troszkę daleko, ale jak juz idziemy to na cały dzień. Boże jak ja wytrzymam do lata icon_question.gif
Doruśka
Ach u Pani Joli, no to wszystko jasne icon_wink.gif icon_wink.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
ja pierwszy raz jade do grzybowa .ależ sie ciesze icon_smile.gif)
justin
My będziemy w Grzybowie 17-30 lipiec. Już nie mogę się doczekać.
icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
addera-gość
CYTAT(Dorusia)
Ach u Pani Joli, no to wszystko jasne  :wink:  :wink:  :lol:  :lol:  
ja pierwszy raz jade do grzybowa .ależ sie ciesze icon_smile.gif)


No to teraz nie wymigasz się od sptkania Dorusiu icon_biggrin.gif

add
Doruśka
Nawet nie zamierzam sie wymigiwać icon_smile.gif))
a ja wiem,ze jeszcze jakieś kol.z forum bedą ale nei moge powiedzieć lalala,bo mnie nei upoważniono icon_smile.gif)
Tobatka
Dorusia, coś mi mowi, ze chyba szybciej spotkamy sie nad morzem, niż we Wrocławiu icon_wink.gif

Ja przez cały sierpień będę w Gąskach na bank, a i w pozostałej częsci lata pewnie się tam przewijać będę icon_wink.gif
agabr
CYTAT(Dorusia)
Nawet nie zamierzam sie wymigiwać icon_smile.gif))
a ja wiem,ze jeszcze jakieś kol.z forum bedą ale nei moge powiedzieć  lalala,bo mnie nei upoważniono icon_smile.gif)
icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif .B
Gonia
I ja będę w Grzybowie od 16 do końca lipca icon_smile.gif
Też chętnie się spotkam, jeśli ktoś będzie chciał mnie poznać

Gosia
Marianna lat 11
Matylda już 13 miesięcy
amo
Polecam wam Dzwiżyno, rzut beretem od Grzybowa i nad samym morzem - piekna plaza.
justin
Potwierdzam, Dźwirzyno jest bardzo fajne icon_biggrin.gif , a jak super smakują tam rybki, mniam, mniam.
Dziewczyny, a gdzie będziecie w Grzybowie, bo ja na Szkolnej icon_biggrin.gif
Doruśka
ja nie wiem na jakiej ulicy icon_smile.gif)

a co do Dzwirzyna,to plaza mnie nei rzuciła na kolana,chyba ze jak parawan montowałam bo kamienista okrutnie.
ale samo Dzwirzyno ok icon_smile.gif
amo
A mnie te kamienie urzekly wlasnie! Swietne ksztalty icon_smile.gif
agabr
Chcialam powiedziec tylko , ze Dorusia bedzie na Szkolnej , jesli Dorusia sama nie wie PPP.B
justin
CYTAT
Żeby  śmiały się pisanki, uśmiechały się baranki , mokry śmingus zraszał skronie, dużo szczęścia sypiąc w dłonie. Z okazji świąt Wielkiejnocy życzy...


icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif icon_lol.gif icon_lol.gif :lol
justin
sorki, ale skopiował mi się zły cytat, rozbawiło mnie to, że Doruia sama nie wie gdzie będzie icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

CYTAT
Chcialam powiedziec tylko , ze Dorusia bedzie na Szkolnej , jesli Dorusia sama nie wie PPP.B


icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Doruśka
ja nie wiem,bo ja jak ta owca Bryndzyagnieszce uwierzyłam i zarezrwowałam pokój ,nie wiedząc gdzie icon_smile.gif)))
Tobatka
CYTAT(justin)
Potwierdzam, Dźwirzyno jest bardzo fajne icon_biggrin.gif , a jak super smakują tam rybki, mniam, mniam.

Znam tam jedno fajne miejsce na rybki, prwie na końcu Dźwirzyna.. Jak ktoś chce, to na PW moge podawac namiary. Rybki sa przepyszne (smażone w ciescie (nie wiszystkie, ale niektóre))

A w Dźwirzynie przez parę latek rozbijałam sie w Białej Mewie icon_wink.gif
justin
Tobatka, ja o tym miejscu właśnie piszę, zaraz przed mostem, co nie icon_lol.gif icon_biggrin.gif icon_lol.gif icon_biggrin.gif
izamr
a możecie podać namiary na te wszystkie polecane miejsca?
agabr
Namiar Dorusi niestety nie posiada juz wolnychmiejsc w tym roku icon_smile.gifB

Doruska ja ci naleznosc nalicze za swiadczenie uslug sekretarki P.B
Doruśka
hi hi,
ale jak ja nawet nie mam namiaró to jak mam podac icon_smile.gif)
Silije
Czy ktoś zna pensjonacik "Na fali" w Grzybowie? To niech mi coś napisze do czwartku pliss. To tutaj: https://www.nafali.wczasy.kolobrzeg.pl/
agabr
Silije w srodku nie znam ale z zewnatrz to jest w takiej jakby nowej czesci Grzybowa (na skraju) b blisko do zejscia na plaze. mysle , ze wieczorami jest tam raczej cicho , bo "grzybowskie " zycie toczy sie gdzie indziej, calkiem niezla stolowka vis a vis.b
Silije
Wróciliśmy icon_biggrin.gif Pensjonat Na fali i w ogóle Grzybowo godne polecenia. Na plażę mieliśmy rzeczywiście kilka kroczków, pod pensjonatem miły mały plac zabaw, wynajęliśmy sobie dwa pokoje z telewizorem i czystą łazienką, a jadaliśmy w barze Katarzynka prowadzonym przez Ślązaka, gdzie wszystko było przepyszne. Dzieci zadowolone ze wszystkiego, Julka bawiła się z córeczkami gospodarzy. Raz z lasu wyszedł prosto na nas dzik, ale nie miał wrogich zamiarów, poszedł sobie anemicznie.
justin
zapamiętam sobie bar Katarzynka icon_biggrin.gif . My wybieramy się w lipcu i najbardziej zastanawia mnie jak i co bedzie jadała Natala icon_rolleyes.gif
agabr
justin w kwestii zywienia dziecka , to w sezonie jest na nadmorskiej otwarta taka knajpka z domowymi kluskami, kluseczkami , polecam dla dziecka , moja nadwrqzliwa trzustka czuje sie po nich znakomicie .b
justin
agnieszkabryndza, a nie pamiętasz nazwy tej knajpki, albo jakies charakterystycznej rzeczy icon_question.gif Po czy ja poznam icon_confused.gif
agabr
Justin nazwy nie pomne ale to jest rog nadmorskiej i plazowej , wejscie od plazowej.b
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.