To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Szczecinianki!!!!!

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11
Meganka.
Asiu, Ewon, ostatnio jakiś zastój zapanował na forum regionalnym.
Trzebaby rozruszać towarzystwo icon_smile.gif

Yousta
Witam dziewczyny super,że ruszyło tu sie coś pozdrawiam
asia_b
Meganka ja jestem jak najbardziej za rozruszaniem wątku!!! 06.gif Zwłaszcza, że zostaję w domku na wychowawczym!
Yousta
asia_b ja juz na wychowawczym jestem od 2 miesięcy 29.gif
#Margola
witam..icon_smile.gif
ja z Redy jak widac w opisie..icon_smile.gif
pierwszy post z 2004 icon_surprised.gif
czas ruszyc watek...
ewon
Witajcie:)
odrazu inczej sie tu zaglada jak cos sie rozruszylo icon_smile.gif

asiu_b ja mieszkam od urodzeni w centrum szczecin juz 1.5roku mieszkam ulice dalej hihihi .Daleko to ja sie od rodzicow nie wyprowwadzilam.ale chcialabym mieszkac gdzies dalej.

ja juz siedze dlugo na wychowawczym:D troche prcowalm,ale niestety nie mialam z kim Kuby zostawic-a do zlobka sie nie nadawal.
#Margola
hello??
zaglada tu ktos??
#Margola
up up...
*eFcIa*
Widze, że wątek szczecinianek umarł.. a szkoda...

Mariola jak widzisz nikt tu nie zagląda poza nami icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif
ewon
efcia ja tez czasem:) skad jestes dokladniej??icon_smile.gif
*eFcIa*
Witaj Ewon icon_smile.gif

Mieszkam na Gumieńcach icon_smile.gif A Ty???? Fajnie, że zaglądasz, bo już załamałam się, że ten wątek umarł icon_sad.gif
ewon
ja w centrum.daleko nie mieszkamy od siebie:) sliczna masz corcie:) nie duzo starsza od damianka.a co porabiasz pracujesz?
*eFcIa*
Nio.. do centrum mam niedaleko icon_smile.gif

Na razie siedze w domku, bo samotną matką jestem icon_smile.gif a u mnie w domu wszyscy pracują.. jestem na wychowawczym icon_smile.gif a Ty co porabiasz?????

Widzę, że masz dwóch chłopców... śliczne chłopaki... icon_smile.gif

Hehe ja miałam mieć chłopca, jak urodziłam Amelke lekarz uświadomił mnie, że to dziewczynka icon_biggrin.gif

Jak Damianek Ci się chowa????

A tak w ogóle to ładnie masz na imię... hehe tak jak ja icon_razz.gif
ewon
Ty tez hehehe.duzo nas laczy hehe imie,wiek,sytuacja.

ja tez kiedys bylam samotna mama:) ale wkoncu ulozylo mi sie zycie:)
a Damianek dobrze tylko,ze marudny troche.raczkuje po calym mieszkaniu,wszystko zrzyca-rozrabiak maly.A Kubus moj teraz chory(no on prawie caly czas chory:ma astme,azs i alergie-caly czas cos)

mi odrazu mowili,ze bedzie chlopak.

a ja siedze w domu i sie dziecmi zajmuje.na wychwawczym a gdzie pracowalas??a gdzie mieszkasz przed realem czy gdzies za??moj brat mieszka na gumiencach:)

Ladniutka ta Twoja córeczka:)
Maria28
Ja tez jestem ze Szczecina, ciesze się ze cos na tym forum zaczyna sie w koncu dziac, pozdrawiam wszystkich:)
#Margola
efcia i ty tutaj???
ewon a ja wiem gdzie ty mieszkasz:)))))
*eFcIa*
Mariola heheheheehhe icon_biggrin.gif A co icon_biggrin.gif Trzeba rozruszać wątek icon_biggrin.gif Mariola a ja wiem gdzie Ty mieszkasz icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif
ewon
heheheheehe to wychodzi na to,ze wszystkie wiemy gdzie kazda z nas mieszka:D
#Margola
moze zlocik????
ewon
Ja jestem za:) tylko musi mi Kuba wyzdrowiec bo jest przeziebiony.

Maria a ty gdzie dokladnie mieszkasz?
#Margola
Ewon mi Julcia tez choruje.... wiec za zlocikiem ale w pózniejszym terminie jestem za!!!
*eFcIa*
To niech Wam wyzdrowieją dzieciaczki i wtedy zrobimy jakiś zlocik icon_biggrin.gif
#Margola
a może ewon przyjedzie w odwiedziny do brata i wtedy wstapi do nas na spacerek???
hihihihi
ewon
Mariola nie ma sprawy:) moge pojsc z Wami na spacerek.do brata nareazie nie pojade bo jest w norwegii:) ale do was moge:) pozniej mozemy u mnie sie umowic:)
*eFcIa*
Ewon buehehehehehehe mój brat też jest w Norwegii icon_razz.gif
ewon
efcia no to nie zle:D a brat jest starszy?? masz jeszcze jakies rodzenstwo?? ja mam siore i brata-jestem najmlodsza:D
*eFcIa*
Mam tylko brata icon_smile.gif ma 32 lata.... stary koń z niego, a Ty? No i w sumie mam siostrę.... jest nią moja bratowa icon_biggrin.gif
ewon
moj brat ma 26 siora 31.jeszcze mam siostre ale jej nie znam icon_sad.gif (z pierwszego malzenstwa mojego ojca)
*eFcIa*
Eeeeee... to młodziak z tego Twojego braciszka... mój to stary koń jest hehehehee.... szkoda, że taka różnica wieku jest między mną a nim, bo w sumie nie mieliśmy ze sobą kontaktu ale teraz nadrabiamy icon_smile.gif

Kurcze.... szkoda, że jej nie znasz... a chciałabyś poznać?????

Moja Amelka od "tatusia" też ma braciszka.. on ma syna z małżeństwa (jest po rozwodzie) i ja staram się jakoś utrzymywać kontakt z jego byłą żoną, żeby w przyszłości Amelka miała jakiś tam kontakt z bratem... chociaż zobaczymy jakto będzie.. bo z "tatuśkiem" to ja nie chce żeby miała kontakt.. sama zadecyduje jak będzie dorosła!
ewon
efcia jestes na gg??
ewon
Chcialabym ja poznac ,troche bym rzeczy sie dowiedziala co i jak . Kuba ma siostre bo jego ojciec biologiczny jest teraz z jakas i maja corke,ale akurat z nimi to ja nie chce miec nic wspolnego,a pozatym on tez ma w dupie kube.
#Margola
co jest gdzie jesteście???
*eFcIa*
Mariola.... na GG 04.gif 04.gif 04.gif 04.gif 04.gif

coś nic nie piszesz to GG poszłyśmy 29.gif 29.gif 29.gif 29.gif
ewon
a u nas ok. Kuba juz biega sam na kibelek,ladnie siusia i kupcia(juz 4dni tak-sam zaczal:) ) niestety co mu zejdzie to zaraz znowu wysypuje.Damian urwisuje,wszystko lata w domu hehe.

a ja sie nie odzywalam bo zawsze cos.przez dwa dni bratowa robila mi wlosy(raz u niej raz u nas),a to julek siedzial na kompie a to dzieci a to moj brat dwa dni przychodzil-bo dopiero co przyjechal z norwegii.

a dzis wlasnie piec przestawiaja,wkoncu moze bedzie dobrze grzal:)
*eFcIa*
Ewon..... heheheeheh mój brat też właśnie wrócił z Norwe.. icon_razz.gif

Odezwe się później, bo szykuje się na rozprawe icon_wink.gif
ewon
czesc dziewczyny:)

co tam u Was??

piec juz mam zrobiony ale tyle sadzy w domu bylo,ze przesada.najgorzej wyglada dywan-a mam taki kijowy,ze teraz to jest potrzebny odkurzacz pioracy albo nozyczki.

pochwale sie,ze Kubus juz tydzien biega na kibelek:) mam nadzieje,ze juz nastale odzyczail sie od pieluch,a damian ma dwa wglebienia w dziaslach-pewnie lada dzien zabki wyjda:) (wkoncu)
i niestety ostatnio u nas krucho z kasiorka:( dopiero pod koniec miesiaca bedzie kasa-glowa juz mnie boli od tego myslenia


dziewczyny kiedy idziemy na spacerek??choc pogoda taka sobie,ale moznabyloby sie gdzies wybrac:) a ja zanim sie urodzil damian to prawie co tydzien jezdzilam po prad tak do was:D teraz to albo julek jezdzi albo moj tato:D
*eFcIa*
Hej icon_smile.gif

A u mnie duuużo się dzieje, Amelka staje już przy wszystkim co się da i muszę być ciągle przy niej i nie siedze prawie w ogóle przy kompie.. zresztą coś nie mam chęci ostatnio, wole z nią się wygłupiać icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif Ostatnio naszą ulubioną zabawą jest ściganie się... ja jej uciekam i się chowam i ona mnie szuka, jak mnie znajdzie, to się nadstawia i ja ją łaskocze 04.gif 04.gif 04.gif 04.gif 04.gif

A tak poza tym, to jakoś leci, w piątek idziemy do lekarza, bo coś mi się jej stopa nie podoba, jak ją stawia, idziemy sprawdzić, czy wszystko jest ok!

A spacerek to bardzo chętnie ale dopiero w przyszłym tygodniu, bo w tym to ja nie bardzo mam czas... icon_wink.gif

To dobrze, że już powoli się uczy biegać do kibelka, przynamniej mniej pieluch będzie schodzić, bo one to pożerają kase...

U mnie też ciężko z kasą, ale staram się jakoś kombinować, żeby starczyło, u mnie problem stanowią kaszki one mi tyle kasy żrą że szok.. muszę przestawić Amelkę na jedną kaszkę dziennie na kolacje tylko, a na śniadanie zaczne jej budynie gotować, dziewczyny z forum poleciły mi fajne stronki z przepisami i zaczne coś stamtąd gotować, zawsze taniej icon_wink.gif
ewon
efcia napewno bedzie wszystko dobrze ze stopka:) rozumiem cie,pamietam jak bylam sama i kombinowalam aby bylo na mleko dla kuby.

wiecie co wczoraj bylam na gumiencach po prad z julkiem i dziecmi(nienawidze jezdzic autobuami i tramwajami)bardziej sie wymieczylam niz jakbym poszla na piechotke.a jeszcze z dwojka to juz wogole dobrze,ze julek ze mna byl bo sama niedalabym soebie rady.

na spacerek tpo sie spotkamy najlepiej w polowie drogi:) bo dojde na piechte icon_smile.gif
gosiaczek85
Witamy witamy, a my z Bukowego dokladnie ul Zielone Wzgórze.... .
Mućka
wiadomość od Ewon ;
Na razie nie ma internetu. Odezwie się jak tylko będzie mogła
Pozdrawiam icon_smile.gif
*eFcIa*
Hej Paula...

No właśnie słyszałam, ze nie ma internetu na razie... szkoda.. icon_sad.gif
Pozdrów ją od nas..

Gosiaczku i jak wkręcanie w forum Ci idzie???????
#Margola
Ewa a ty Amelcie sciskaj a nie plotkujesz... hhhhhhhhhihihihihihihihhhhih
*eFcIa*
Mariola.... no właśnie mojego dziecko samo się za mnie wzięło... stwierdziła, że mam nie siedzieć przy kompie tylko ciągle być przy niej i mi myszkę rozwaliła... no i teraz się męcze żeby gdziekolwiek kliknąć wrrr
krolewienka
Cześć dziewczyny!!

Z nietypową prośbą do Was przyszłam. Otóż sprawa ma się następująco: ja i mój małżonek prowadzimy dość specyficzne życie w dwóch różnych miejscach Polski. jakoś tak nas sytuacja życiowa do tego zmusiła. Mąż mój ukochany 06.gif pracuje w Szczecinie i tam też przebywa od poniedziałku do piątku. Mieszkamy natomiast w wielkopolsce. i teraz tak: mieszkanie, które wynajmujemy w Szczecinie jest "nasze" tylko do końca grudnia, gdyż właściciele mają wobec niego inne plany. W związku z tym - szukamy nowego. Przeglądamy ogłoszenia, oferty biur itp. - ale nie ukrywam, że interesuje nas coś, za co zapłacimy mniej niż 1000 zł - "darowizny" + czynsz + opłaty. Słowem - czegoś taniego. Kawalerki pewnie, bo na więcej nie wystarczy, a i więcej nie potrzeba. może być i pod Szczecinem, albo na obrzeżach - to nie problem. bardzo będę Wam wdzięczna, jeśli któraś z Was coś mi podrzuci. Wiecie jak to jest - na forum czasem szybciej coś wynaleźć niż w sieci icon_smile.gif

Bedę śledzić odpowiedzi tutaj, albo na PW icon_smile.gif

Dzięki z góry!!!
ewon
witajcie:)
ja na chwilke bo jestesmy u tesciow i korzysttam z chwili.

u nas jest ok.a bylo bardzo nie ciekawie prawie 2tyg dzieciaczki mi chorowaly:( mialy silne zapalenie wirusowe, mialy rozwolnienie straszne a damianek i wymiotowal i rozwolnienie,nic mi nie jadl,strasznie goraczkowal..dobrze,ze odrazu bylam u lekarza to dala cos aby sie nie odwodnil.a jeszcze nie mam ubezpieczenia.Kubie leki sie pokonczyly i nie mam jak narazie znizek wiec jak bym miala wykupic 1lek zaplacilabym 150zl a tak placilam 30zl.Kuba znowu wysypany a juz ladnie mu po schodzilo.juz nie mam sily na to uczulenie dziadowskie.

dziekuje za pozdrowienia:) Paula wszystko mi przekazuje .a co u was?

*eFcIa*
Hej Ewon icon_smile.gif

Kurcze nieciekawie miałaś.. ale najważniejsze, że już Ci minęło... 41.gif 41.gif

U mnie też nieciekawie pod względem choróbsk... Rozchorowałyśmy się z Amelką tydzień temu... zeszły tydzień był straszny.. mała gorączkowała, nie chciała jeść, wymiotowała mi po jedzeniu... ciągle leżała i była ospała... koszmar.. 41.gif 41.gif ma zapalenie oskrzeli i anginę.. W tym tyg. już jest lepiej, więcej je, rozrabia, nie gorączkuje.. ale za to ma strasznie męczący kaszel.. dwa dni temu taki miała atak, że nie mogła złapać oddechu i mama wezwała pogotowie (mnie nie było w domu, jak na złość) i wczoraj także miała atak kaszlu poelciałyśmy szybko do lekarza.. zmieniła leki i jest lepiej.. odpukać icon_wink.gif
Z tymi lekami to masakra.. ja już wydałam 250zł... wallbash.gif

A tak poza tym, to jakoś leci.. powoli zaczynamy przygotowania do świąt.. icon_wink.gif Mam kawałek czerwonego materiału, polece do ciuchbudy może znajdę jakiś biały włochaty materiał i mam zamiar jej uszyć pelerynko-bluzkę mikołajową i założę jej na wigilię icon_wink.gif

Pozdrowionka icon_smile.gif 3majcie się cieplutko!!!!

ewon
efcia no to zycze Wam duzo zdrowka:) no niestety teraz taka pogoda,ze pelno tego chorubska.my u tesciow troche pobedziemy,wiec bede czesciej zagladac:)
overlooked
I ja tu dotarłam. Mieszkam w Szczecinie od III klasy I LO. AR-kę kończyłam ; Technologia Żywności i Żywienie Człowieka.
Mieszkam blisko Pl.Kościuszki. Kubuś chodzi do przedszkola na Łokietka. Pozdrawiam
#Margola
witaj overlooked
*eFcIa*
Hej Overlooked opowiedz coś o sobie... icon_smile.gif

Może w końcu ten wątek odżyje... Mariola nic nie pisze.. tylko Ewon coś naskrobie czasem icon_wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.