To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Szczecinianki!!!!!

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11
joaba

Marta a nie wiesz co w Zdrojach tak budują w Szpitalu -ponoc tez jakas klinika połogu czy coś?
Marta M
nie bardzo się orientuję,coś tam kiedyś słyszałam,ale nawet nie pamiętam,pewnie zorientuję się przy drugiej ciąży 06.gif
mari_emzet
Nowy oddział ginekologii i położnictwa budują.
szantrapa
Centrum Opieki nad Matką i Dzieckiem. Do 2014 maja oddać całośc.
mari_emzet
CYTAT(szantrapa @ Thu, 18 Nov 2010 - 19:01) *
Centrum Opieki nad Matką i Dzieckiem. Do 2014 maja oddać całośc.


Oo dokładnie to icon_smile.gif
Marta M
to też słyszałam,ale pewnie głośniej będzie bliżej oddania obiektów do użytku,jak wszystko pójdzie po mojej myśli to zamierzam rodzić w 2012 06.gif ,także napewno nie tam
joaba
no ja juz raczej rodzić nie będę,ale jak byłam na usg w szpitalu to budynek wygląda na ukończony a to dopiero w 2014 do oddania?,3 lata to sie osiedla buduje,dziwne nie?

Marta M jak będziesz czekała na drugie dziecko to pewnie już będzie gotowe

asia_b
Ooo, to jak zdecydujÄ™ siÄ™ kiedyÅ› na trzeciego malucha to w sam raz sobie w tym Centrum urodzÄ™, a co icon_wink.gif
szantrapa
CYTAT(joaba @ Wed, 24 Nov 2010 - 23:24) *
no ja juz raczej rodzić nie będę,ale jak byłam na usg w szpitalu to budynek wygląda na ukończony a to dopiero w 2014 do oddania?,3 lata to sie osiedla buduje,dziwne nie?



No ja przecież niedawno z Olisią tam leżałam i faktycznie wygląda na gotowe. O tym 2014 słyszałam kilka dni temu w Kronice, mówili, że całość planują oddać do 2014, czyli, że może niektóre pomieszczenia wcześniej?
Marta M
ponoć jakąś część niebawem mają przenieść do nowopowstałego centrum,
joaba jak mój gin będzie dalej pracował w Policach,to ja się do Zdrojów nie wybieram 06.gif 03.gif
mari_emzet
Szpital w Zdrojach Tu jest stary artykuł. W dzisiejszym MM jest też artykuł, zdjęcie koła porodowego icon_smile.gif
Ogólnie ciekawie się zapowiada. Ja z pierwszego porodu tam jestem zadowolona, więc
jeśli będę miała okazję rodzić kiedyś drugi raz, to tylko i wyłącznie tam icon_smile.gif
joaba

Miomao czyli w 2011 się okaże na ile się wyrobili

Asia Å‚adna masz galeryjkÄ™

Marta a twój ginek jak się nazywa bom sklerotyca
Marta M
Åšwiderski
joaba
Marta no tak pisłałas kiedyś ,ja kiedyś u niego byłam jak pracował jeszcze w przychodni na alei fonntan

miomao a ile twój synio ma lat zapodaj jakieś wasze fotki bo coś czuje ,że z widzenia się znamy

szantrapa ty też chyba z prawobrzeża czy coś pomyliłam?

szantrapa
CYTAT(joaba @ Sun, 12 Dec 2010 - 18:51) *
szantrapa ty też chyba z prawobrzeża czy coś pomyliłam?



Z bliskich okolic Carrefoura i jeszcze chyba bliższych Castoramy icon_smile.gif
Mieszkam zaraz po drugiej , dąbskiej, stronie torów.
mari_emzet
Syn mój ma 2,5 roku. Po zdjęcia zapraszam na FB.
Wczoraj koło szpitala przejeżdżałam, i muszę przyznać, że ładnie się budynek prezentuje.
Można by było zorganizować jakieś spotkanie icon_smile.gif Jak tylko zrobi się cieplej.

Pozdrawiam i miłego dnia życzę! icon_smile.gif
karolka109
Witajcie, dziewczyny mama pytanie czy znacie gabinet stomatologiczny DE-KA- Dente?? jakie macie opinie na temat tego gabinetu?/
joaba

heloł poświatecznie

dziewczyny tez jestem za jakimś spotkaniem,miomao,szantrapa ,ja wszystkie z prawobrzeża-super
asia_b
I ja z prawobrzeża jestem:)
szantrapa
CYTAT(joaba @ Tue, 28 Dec 2010 - 23:20) *
heloł poświatecznie

dziewczyny tez jestem za jakimś spotkaniem,miomao,szantrapa ,ja wszystkie z prawobrzeża-super



No my chętnie, ale niech trochę zima odpusci, przy tych minus 10 to my dochodzimy do Wiosennej i pędem wracamy do domu bo nam sople z nosa zwisają

Mamy mały ogródek z piaskownicą, grilla....jak się zrobi cieplutko możemy wpuścić dzieciarnię a same sobie coś dobrego zapodać icon_biggrin.gif
ewon
czesc:)

ja na spotkanko sie tez pisze z dziecmi ale jak bedzie cieplej.ta pogoda mnie dobija

a ja poleca wam ginekolog fajna babeczka na staromunskiej przyjmuje Danuta Dębska-Jarosiewicz - w gabinecie ma takze usg:)
joaba
ale fajnie tyle dziewczyn z prawobrzeża

miomao śliczne zdjęcia na FC macie

asia a ty z jakiego rejonu jesteś -można cie znaleźć na Fc

szantrapa podaj tez namiar na siebie na Fc

jak tylko pogoda sie poprawi to w którąś może sobotę się spotkamy wszystkie
*eFcIa*
CYTAT
Efcia jaka diete stosujesz?


Hej dawno mnie nie było na maluchach.. jakoś czasu brakuje..

Stosowałam Dukana, ale naczytałam się jakie potem można mieć problemy z organizmem i przerwałam ją.. pozbyłam się "boczków" i byłam zadowolona, teraz stosuje dietę NMC - Nie Mam Czasu hehehehee icon_smile.gif

Ewon jak siÄ™ czujesz???????
ewon
hej

czesc efciu a czuję sie jakos w m iare,mam niedociśnienie i dlatego miałam zawroty głowy.a teraz cierpie na zeba od 2dni:( dzwoniłam dzis do przychodni,mam przyjsc w piątek,ale nie jest pewna czy sie podejmie mojego zęba:( w drugiej powiedziała,ze mam przyjśc jak opuchlizna minie ze zdjęciem i zobaczą. a trzecia mam przyjsc we wtorek na 17 i postaraja się mi go wyrwac.bo musza ciąc ,pózniej wyrwac i na końcu szyć:/ . dzis rano wyglądałam jak pitbul. ale wziełam antybiotyk(bo miałam 2 tabletki) i wezme na noc,to może jutro lepiej bedzie to pójde do tej wojskowej-może się podejma wyzwania:D boli mnie pół szceny,juz nurofen z mascia ketanol nie pomagaja:( a tak dzieciaki daja troche w kosc mi:( łobuziaki:(
szantrapa
CYTAT(joaba @ Mon, 10 Jan 2011 - 21:24) *
ale fajnie tyle dziewczyn z prawobrzeża

miomao śliczne zdjęcia na FC macie

asia a ty z jakiego rejonu jesteś -można cie znaleźć na Fc

szantrapa podaj tez namiar na siebie na Fc

jak tylko pogoda sie poprawi to w którąś może sobotę się spotkamy wszystkie



Jestem na facebooku, możesz mnie znaleźć u miomao icon_smile.gif
mari_emzet
Nie wiem jak to zrobiłam, ale przeczytałam tylko końcówkę zdania "możesz mnie znaleźć u miomao" icon_razz.gif

Fajnie by było, jakby udało się nam spotkać icon_smile.gif
asia_b
Mieszkam naprzeciwko Allergicusa icon_wink.gif
Na FB można mnie znaleźć oczywiście, tyle, że nic ciekawego tam nie ma, bo nie wciągnęłam się w to zupełnie. Ja icon_smile.gif

Ostatnio byliśmy rodzinnie na koncertach z okazji WOŚP pod CH Gryf i co chwilę się zastanawiałam, czy może nie mijam którejś z Was... icon_smile.gif
joaba
CYTAT(szantrapa @ Wed, 19 Jan 2011 - 14:21) *
Jestem na facebooku, możesz mnie znaleźć u miomao icon_smile.gif


szantrapa mój rentgen w oczach niestety cie nie zanalazł na Fc-nie wiem jak masz na nazwisko i jak wyglądasz 32.gif

Jeżeli chodzi o spotkania to my też w razie co mamy ogródek na Świętochowskiego,basen można dzieciakom nadmuchać,grilek -tez zorganizować
byle do wiosny icon_mrgreen.gif
szantrapa
CYTAT(joaba @ Mon, 24 Jan 2011 - 20:19) *
szantrapa mój rentgen w oczach niestety cie nie zanalazł na Fc-nie wiem jak masz na nazwisko i jak wyglądasz 32.gif



Masz priv icon_smile.gif

Aaaaa dostałam dziś pismo ze szkoły, że zapraszają nas na dni otwarte, to chyba znaczy, że czas zdecydować czy Olisia idzie do zerówki w szkole czy zostaje w zerówce w przedszkolu. Coś ktoś wie o naszej dąbskiej podstawówce?
mari_emzet
To jest SP 37? Na DÄ…bskiej?
Nie słyszałam złych opinii. Ta szkoła już wiele wiele lat istnieje. A ja tam za małolata często chodziłam. Tzn. do szkoły nie chodziłam, ale "obok" szkoły icon_razz.gif
Ach, co ja się będę uzewnętrzniać icon_razz.gif

Madziu, a wiadomość na gadu dostałaś? Widziałam Cię w niedzielę icon_razz.gif Jechaliśmy po moją mamę, akurat mówiłam do męża, że niedaleko mieszkasz (przejeżdżaliśmy przez przejazd), i zastanawialiśmy się, gdzie to może być icon_smile.gif Parę metrów dalej patrzę, a tu idzie Madzia z rodzinką. Nie zdążyłam tylko zobaczyć, czy szłaś ze starszą, czy z młodszą. Przez pasy przebiegałyście icon_smile.gif
Jakbyśmy się nie spieszyli, to bym wyskoczyła z auta icon_wink.gif
Lorien
Ja jestem z lewobrzeża, ale bym dołączyła chętnie do spotkania, jesli pozwolicie.
mari_emzet
Lorien, a gdzie dokładniej?
Carrie
CYTAT(miomao @ Wed, 02 Feb 2011 - 10:17) *
Lorien, a gdzie dokładniej?


koło mnie 06.gif

edit: ale to spotkanie to tak w wolny dzień jakiś, nie?

edit2: a Magdę i dziewczynki to już 2 razy widziałam - raz z auta w Dąbiu a raz na cmentarzu ale cykor jestem i nie podeszłam.Bo zastanawiałam się jak zacząć rozmowę,żeby na idiotę nie wyjść icon_redface.gif
joaba
Szantrapa i jak tam w szkole? chodziło ci o 37 na Rydla czy 59 na Dąbskiej?
Ta na Dąbskiej to mała szkółka ale ponoć przez to taka domowa atmosfera jest-nauka jest 2 zmianowa tam ponoć dzieci chodzą też np. na 14 do szkoły,nie wiem czy to plus czy minus,aleja chyba wolę takie godzinny poranne ze względu na pracę moją i zajęcia dodatkowe Brunia.Jeżeli chodzi szkołę 37 to niesyte nie orientuje się.
szantrapa
Ojej ja nie wiem co to za ulica, tu koło Netto icon_biggrin.gif

A jak mnie widzicie na ulicy to podchodźcie, ja tylko tak groźnie wyglądam icon_wink.gif
Miomao w niedzielę jak mnie widziałaś to z kościoła pędziliśmy, ja z Lu a A. z Olinem.
mari_emzet
CYTAT(Carrie @ Wed, 02 Feb 2011 - 10:53) *
koło mnie 06.gif

edit: ale to spotkanie to tak w wolny dzień jakiś, nie?

edit2: a Magdę i dziewczynki to już 2 razy widziałam - raz z auta w Dąbiu a raz na cmentarzu ale cykor jestem i nie podeszłam.Bo zastanawiałam się jak zacząć rozmowę,żeby na idiotę nie wyjść icon_redface.gif


Wiesz co, za wiele mi to nie mówi icon_wink.gif

A myślałam, że to ja czasem nieśmiała jestem! Carrie, nie przesadzaj. Normalnie podchodzisz, mówisz, że z maluchy.pl jesteś i już. Rozmowa sama pójdzie icon_smile.gif
Co do spotkania, to nam to wsio. I tak w domu siedzimy, i tak. Więc się dostosujemy!
lornetka
I nie zapomnijcie też o mnie! Też z chęcią się spotkam icon_smile.gif
szantrapa
CYTAT(miomao @ Thu, 03 Feb 2011 - 15:49) *
A myślałam, że to ja czasem nieśmiała jestem! Carrie, nie przesadzaj. Normalnie podchodzisz, mówisz, że z maluchy.pl jesteś i już. Rozmowa sama pójdzie icon_smile.gif
Co do spotkania, to nam to wsio. I tak w domu siedzimy, i tak. Więc się dostosujemy!



....powiedziała ta co mnie widziała i nie podlazła 29.gif

Ja mam lenia w tyłku więc mi najlepoiej pasuje jakoś blisko mnie....a juz marzeniem byłoby u mnie icon_biggrin.gif
Lorien
Ja i Carrie z Niebuszewa jesteśmy.
mari_emzet
Szantrapo, jakbyśmy się nie spieszyli, to bym wysiadła z auta, i podeszła icon_smile.gif
Marta M
CYTAT(Lorien @ Thu, 03 Feb 2011 - 17:02) *
Ja i Carrie z Niebuszewa jesteśmy.

ja tez,albo ze srodmiescia,roznie mowia,z okolic parkowej,tez chetnie sie spotkam
ewon
ja tez z centrum:)

my z aguutka sie poznałysmy juz:) przed spotkaniem opisałysmy co bedziemy miały i umowiłysmy sie w miejcu gdzie mało ludzi stoi:)

aguutka jak dzieciaczki? jak ich zdrówko?
joaba
CYTAT(miomao @ Thu, 03 Feb 2011 - 15:49) *
Wiesz co, za wiele mi to nie mówi icon_wink.gif

A myślałam, że to ja czasem nieśmiała jestem! Carrie, nie przesadzaj. Normalnie podchodzisz, mówisz, że z maluchy.pl jesteś i już. Rozmowa sama pójdzie icon_smile.gif
Co do spotkania, to nam to wsio. I tak w domu siedzimy, i tak. Więc się dostosujemy!


no to mi się podoba -pełen spontan rąsia buźka i się znamy.

Szantrapa widzę ,że ty też taka kościelna jak ja -mnie już nawet chcieli w domowy kościół wciągnąć.(ruch światło życie) https://www.dk.szczecin.pl/rejony-36/
ale trochę boję się czy bym sprostała choć brzmi kusząco bo znam tam fajnych ludzi,z Majowego ,Bukowego.

Ja mam piątki wolne to mogę też w tygodniu na ewentualne spotkanko.

Oby tylko pogoda się poprawiła bo chlapa .

Tymczasem większy ruch na forum sie zrobił -fajnie
szantrapa
CYTAT(joaba @ Sat, 05 Feb 2011 - 16:28) *
Szantrapa widzę ,że ty też taka kościelna jak ja



To, że dzieci do kościoła prowadzę to jeszcze nie znaczy , że jestem kościelna icon_wink.gif Kościól mnie raczej nie chce icon_wink.gif z różnych powodów icon_wink.gif
Ale to akurat szczegół bez znaczenia icon_wink.gif

Straszny dzisiaj wiatr. A dzieci mi wyrosły z zimowych butów. Ile jeszcze ta zima ma potrwać? icon_sad.gif
joaba
Szantrapa wiesz pisząc kościelna tak żartobliwie miałam na myśli wierząca praktykująca 03.gif
tez się czasem zastanawiam czy kościół mnie chce,wiem ,że ja chcę kościoła więc do niego biegam aniolek.gif ale az taka świeta nie jestem 29.gif

Jedzie ktos może na ferie? ,bo u mnie sie raczej nie zanosi.

Może coś zorganizujemy dzieciakom ?
mari_emzet
CYTAT(szantrapa @ Sat, 05 Feb 2011 - 16:49) *
Straszny dzisiaj wiatr. A dzieci mi wyrosły z zimowych butów. Ile jeszcze ta zima ma potrwać? icon_sad.gif


Ja myślałam, że tylko my mamy ten problem ... Buty nam się kończą! A sensu nie ma, kupować następne ... I co?
Błagam w duchu pogodę, żeby mrozów nie było ... a jakoś przetrwamy. Tylko, że my to jedną parę, a u Was 2 :/
szantrapa
CYTAT(miomao @ Sun, 06 Feb 2011 - 21:59) *
Ja myślałam, że tylko my mamy ten problem ... Buty nam się kończą! A sensu nie ma, kupować następne ... I co?
Błagam w duchu pogodę, żeby mrozów nie było ... a jakoś przetrwamy. Tylko, że my to jedną parę, a u Was 2 :/



No ja kupię. Olce. Ale takie, żeby na następną zimę były. Takie teraz wyprzedaże że grzech nie kupić icon_wink.gif A muszę bo ją ciśnie. Na szczęście jak Olka dostanie 32 to zwolni swoje 29 i dostanie je Laura, którą 28...też ciśnie icon_wink.gif recykling icon_wink.gif
szantrapa
CYTAT(joaba @ Sun, 06 Feb 2011 - 21:48) *
tez się czasem zastanawiam czy kościół mnie chce



Mnie nie chce. icon_biggrin.gif
lornetka
Szantrapa czytam, że Twoja Laura też taka długostopa icon_wink.gif jak mój Dawid, przez co mam ogromny problem z dopasowaniem butów dla niego, bo wszystkie są na długość dobre, ale najczęściej za szerokie.

Ewon dziękuję, że pytasz icon_wink.gif choć lepiej nie mówić...u mnie wszystkie chłopy chore- słaba płeć diabel.gif

Carrie
a jak Twój mąż w nowej pracy? I mojemu się udało i jutro idzie pierwszy dzień icon_smile.gif
asia_b
Na spotkanie i ja jestem chętna, o ile czas i zdrowie dzieciaków pozwolą...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.