To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Mamuśki z Tarnowskich Gór i okolic!

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2
bianca
Sabi - moim zdaniem dobrze zrobisz jeśli będziesz rodizła tam gdzie jest twój lekarz prowadzący, przynjamniej tak mi się wydaje, że zaopiekuje się tobą.
Na Goduli jest dobry szpital- polecam.
sabi
icon_smile.gif i chyba tak zrobie icon_wink.gif bede raczej rodzila w Bytomiu przy moim lekarzu-mam nadzieje,ze on tam bedzie wtedy przy mnie icon_wink.gif heh ..
bianca
MOŻE BĘDZIESZ MIAŁA TO SZCZĘŚCIE RODZIĆ PRZY SWOIM LEKARZU. bo mój akurat wyjeżdżał na konferencję jak zaczęłąm rodzić. a gdybym go chcia.ła zatrzymać to kosztowałoby mnie to 500 zł.
he, he. za to już kupie wózek.
sabi
No wlasnie? jak to jest z tymi lekarzami prowadzacymi nasze ciaze???

Niby maja byc przy nas przy porodzie-oferuja swoje szpitale,obiecuja..a potem tak po prostu ich nie ma??

Nie rozumiem..
Do tego te wszystkie strajki... icon_neutral.gif
Potem czlowiek jeszcze bardziej sie stresuje i zastanawia, czy ktos w koncu ten porod odbierze-ktos fachowy ....

Nie wiem icon_neutral.gif
Jakos pelna obaw jestem ... icon_neutral.gif
bianca
Obawy są słuszne - niestety muszą istnieć, bo całe nasze życie jest bardzo skomplikowane i niesprawiedliwe.
Miejmy nadzieję, że te strajki wkrótce się skończą - do sierpnia na pewno.
A lekarze prowadzący, no cóż, prowadza cie ale tylko w godzinach pracy - a później " niech się dzieje wola nieba" , albo " na kogo trafi na tego bęc".

Jakby nie było i tak urodzisz!!!!!!!!!!!!!
kandziorek
Dzieki za odp, No cóż, ciężko podjąc mi jakąś decyzję, jeszcze pomyślę,
Co do lekarza prowadzącego to ja na mojego za bardzo nie liczę, żałuję trochę że do niego zaczęłam chodzic. Zrobiłam to tylko ze względu na to ze chodziłam do niego przez ostatnich 6 lat,
No niby jest spoko, nic złego mi nie zrobił ale ostatnio dużo złego o nim słyszałam. Wychodzi na to że popadł w rutynę, nie traktuje pacjentek indywidualnie a potem w szpitalu podobno nie traktuję ich jak swoje pacjentki (mówię tu oczywiście o wizytach prywatnych) czyli jakieś mniejsze lub większe względy, tylko tak, no tak gburowato. Wszystko to jest "PODOBNO" chociaż jeden przypadek jest autentyczny. Mianowicie dotyczy brania łapówki, Ok,ok teraz prawie każdy lekarz ma to na sumieniu ale on zrobił to w bardzo perfidny sposób!!!!!

Acha, co do "3" to słyszałam że noworodki to sa tam traktowane masowo,jak lalki, ze w ogóle odkąd połączyli "1" i "3" to jest tam jedna wielka masówka, brakuje łóżek, pacjentki z dziećmi są wcześniej niż powinny wypuszczane ze szpitala no niewiem co mysleć choc zdaję sobie z tego sprawę ze co osoba to inna opinia,
pozdr
Mrówka
A ja rodziłam w Bytomiu .Na patologi ciąży jest ok. Gorzej z porodówką tzn jak nic nie chcesz o nic nie pytasz nie zawracasz nikomu głowy i chodzisz uśmiechnięta to wszysko gra icon_confused.gif Wiem po porodzie to prawie nie możliwe tak że pielęgniarki się trochę czepiają. Doktorki ok.Najlepsi specjaliści icon_biggrin.gif
sabi
icon_smile.gif Dziewczyny mam pytanie:

Jaki szpital w Tarnowskich Gorach jest w miare dobry???????
/czyli przede wszystkim higiena, grzecznosc personelu, wlasciwa opieka lekarzy,poloznych i wszystko to co potrzebne kobiecie rodzacej i w pologu/

Jestem pacjentka lekarza z Batorego w Bytomiu, lecz nie wiem czy zalapie sie na miejsca w tamtejszym szpitalu i chcialabym wiedziec gdzie ewentualnie moglabym przyjechac kiedy juz zaczna sie te wlasciwe skurcze/a mieszkam niedaleko SPORTOWEJ DOLINY/

Prosze o opinie i doradzctwo icon_smile.gif
bianca
Hej dziewczyny - puk,puk. Czyżbyście były, aż tak zajęte????????????
aneea
Podnoszę temat icon_smile.gif.
Dziewczyny, czy macie jakies sensowne namiary na Panią sprzątającą?
Może jakaś Pani Swietłana?..

Narazie radzę sobie jeszcze sama (z pomocą nieocenionej mamy), ale jest to dla mnie temat na najbliższe miesiące.
Ewlin
Cześć dziewczyny. Dopiero Was znalazłam. Mieszkam w Tarnowskich Górach i cieszę się, że Was tu tyle. Mam 2 córeczki - 7-letnią Natalię i 17-miesięczną Julkę. To tyle o mnie - mam nadzieję, że ktoś tu czasem zagląda.

Aneea jeśli szukasz kogoś do sprzątania - to powiem, że ja szukam jakiejś pracy dorywczej. Jestem na urlopie wychowawczym. Gyby coś - odezwij się na pw icon_smile.gif
Agulka 333
Ewlin icon_smile.gif

Miło Cię widzieć icon_smile.gif
Ewlin
cześć Agulko. Jak dziewczynki - ucałuj je ode mnie icon_smile.gif
Agulka 333
Wycałowane icon_smile.gif
Wczoraj wieczorem to mi dały popalić bo Dominice nadal wyrzynają się te trójki i daje nam popalić. A Justi chyba się moja zupka nie spodobała. Cóż nie mam talentu kulinarnego 08.gif

A co u Ciebie ?

Uściskaj swoje dziewczynki icon_smile.gif
Ewlin
dziękuję - moje też wyściskane. u mnie po staremu-Kozica broi Natalia gada jak najęta... czyli standard. nie martw się ze mnie też kuchara od siedmiu boleści 03.gif. życzę, by zęby wyszły szybko i bezboleśnie 08.gif
Agulka 333
Wyszły. Dwie trójki i nawet jedna górna piątka i przypuszczam, że największy lament był o tą piątkę 03.gif
Teraz Justi gryzie piąstki znowu się zacznie od nowa 43.gif

A Twoja Natalka też idzie teraz do szkoły ?
Ewlin
Hej. Cieszę się, że ząbki wyszły - oby pozostałe się wykluły w miarę bezboleśnie. Tak - Natalia od września idzie do szkoły i jestem przerażona.
Agulka 333
Ja też - koszty z tym się wiążą straszne wrrrr

Jedno tylko ma oszczędzone bo jak to we wiochach bywa idzie z tą samą grupą do szkoły z którą był w zerówce. Przynajmniej jeden stres mniej.

Ale za to wyboru pani nie ma - jaka ich weźmie to się we wrześniu okaże.
Ewlin
Ja już poznałam nauczycielkę - nawet fajna babka, no i dyrektorka przedszkola ją chwali

Mam nadzieję, że poważnie jest tak fajna jak mówią ...

Nawet mi nie mów o kosztach ... już nam zaśpiewali 150 zł za książki ...
Agulka 333
Mi zaśpiewali 200 zł bo to jeszcze angielski i religia 21.gif
majka2005
witam serdecznie.,.
witam wszystkie mamusie.. ja tez jestem przeszczęsliwą mamą od 3i poł roku.. mamą cudnego chłopca Tymka.. jestesmy z Bytomia... chetnie się spotkam z mamusiami z tarnowskich gór a szczegolnie z Bytomia.
pozdrawiamy
z bytomia

piszcie nr gg4757446
majka2005
witam serdecznie.,.
witam wszystkie mamusie.. ja tez jestem przeszczęsliwą mamą od 3i poł roku.. mamą cudnego chłopca Tymka.. jestesmy z Bytomia... chetnie się spotkam z mamusiami z tarnowskich gór a szczegolnie z Bytomia.
pozdrawiamy
z bytomia

piszcie nr gg4757446
majka2005
cześć mamusie..
jestem z bytmia też szcześliwa mamusią od 3i pół roku . mam cudnego synka tymka ..
chetnie sie spotkam z mamusiami z bytomia ... pozdrawiam
piszcie
gg4757446
Ewlin
Witaj majka2005. Ja jestem z Tarnowskich Gór - miło Cię poznać icon_smile.gif. Wysłałam Ci pw
Agulka 333
Ewlin gdzie Ty się podziewasz 06.gif ? I co u Ciebie icon_smile.gif ?

Majka2005 pozdrowienia dla Bytomia icon_smile.gif
Ewlin
Agulka witaj - myślałam niedawno o Tobie . Ja się podziewam tu i tam icon_wink.gif. Ale może chciałabyś podziać się ze mną ??

wyślę Ci na pw moje gg - to pogadamy ok ?? icon_smile.gif
Ewlin
A u mnie nadal po staremu - Natalia chodzi do szkoły - trzeba przy niej siedzieć i jej pilnować, Jula broi i zaczyna coraz więcej gadać.

A jak Twoje dzieciaki ??
Agulka 333
A nasz Pawełek jest na turnusie rehabilitacyjnym w szpitalu - zadzwonili znienacka bo zwolniło się miejsce i nawet się cieszę, że teraz bo na początku dzieciaki niewiele robią. Ma tam zajęcia ale wiadomo jak lekcje w szpitalu pewnie będzie musiał nadrabiać przerobiony materiał.

A dziewczynki mają miesiąc urodzinowy - Dominisia 12.09 skończyła dwa latka a Justynka 27.09 kończy roczek więc same imprezy 03.gif
Ewlin
Dobrze, że na początku roku, a nie w środku - będzie mu łatwiej nadrobić.

Pamiętam o urodzinach Dominisi - miałam Ci pisać życzonka dla niej - ale ostatnio mam wielkie problemy z netem (neostrada strajkuje) - tzn pewnie już wiedzą, że rezygnujemy i mają nas w nosie z odbiorem sygnału, a jest tak kijowy, że cokolwiek piszę trwa 10 razy dłużej ...

Dlatego teraz spóźnione ale szczere życzonka urodzinowe dla Dominisi (no i zapalę świeczkę za Piotrusia icon_sad.gif ) - no igdybym mi znów net padł - to już z wyprzedzeniem życzenia dla Justynki icon_smile.gif
Ja tez mam same imprezy - dziś teścia urodziny, za 2 i 3 dni urodziny kuzynek mojego męża i tak to wygląda 03.gif

Dzięki za pw - odezwałam Ci się na gg icon_smile.gif

Martyna&Tomek
Hej Dziewczyny icon_wink.gif Ja jestem z centrum TG, jedynie co nas różni nie jestem jeszcze mamusią icon_sad.gif
Ale pozdrawiam icon_smile.gif
majka2005
cześc mamusie.. jestem z bytomia . mam 4 i pół letniego synka . chętnię się przyłączę do was na pogaduchy.i spotkania. dajcie znać..
pozdr majka
WiolkaTG
Witajcie dziewczyny ja mieszkałam w TG aż 24 lata hehe teraz czesto tam bywam u rodziców. Pozdrawiamy
patka78
witam wszystkich:)
Lubliniec z tej strony:)
Czy jest moze ktoś kto ma doswiadczenie z tutejszej poodówki;)?
Ewlin
Ojej-zapomniany temat. Witam wszystkie mamusie z TG i okolic icon_razz.gif Dawno tu n ie zaglądałam.
bbcukierek
CYTAT(majka2005 @ Tue, 09 Sep 2008 - 22:14) *
witam serdecznie.,.
witam wszystkie mamusie.. ja tez jestem przeszczęsliwą mamą od 3i poł roku.. mamą cudnego chłopca Tymka.. jestesmy z Bytomia... chetnie się spotkam z mamusiami z tarnowskich gór a szczegolnie z Bytomia.
pozdrawiamy
z bytomia

piszcie nr gg4757446

witam gorąco.
ja mam prawie 3 letniego synka i też mieszkam mieszkam w Bytomiu. Matiś jest cudownym dzieckiem ale cierpi na brak towarzystwa. fajnie bedzie moze kiedyś spotkać sie na placu zabaw na pogaduchy i szaleństwa dzieci
monika1797
Cześć, jestem mamą miesiecznej Mai. Mieszkmay w Bytomiu na os. Ziętka, gdyby któraś mama miała ochotę na dajcie znać wspólny spacer to z chęcia skorzystamy icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.