To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Lipiec 2001

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2
Mika
ooo wątek odżył icon_lol.gif
martucha77
Nieźle Mi Oliwia urodziła się 23:25 :)Bunt skończył się zakazem oglądnia telewizji przez 5 dni ...chwila spokoju
Mi
Mika, czemu nie icon_wink.gif
martucha, Miłosz ur się o 9.25 icon_smile.gif

Musze się Wam przyznać, że łatwiej mi idzie z wychowywaniem mniejszych dzieci, a buntujący się siedmiolatek lekko mnie przeraża. Zrobiłam błąd i ostatni rok zbyt mocno moją uwagę pochłonął najmłodszy a starszy był stale na uboczu. W sumie to nie wiem czy to moja wina, czy on już chce więcej czasu z tatą spędzać i angażować się w 'męskie sprawy'. Wydaje mi się, że nie satysfakcjonuje go to co ja zaproponuje. Bo ja nie umiem roweru naprawić, żaby z rzeczki na ręce nie wyciągne, w piłke kiepsko gram. Na dzien mamy w szkole dzieci miały wymienić zalety mamy, a on tylko powiedział, że jestem pracowita, nic więcej zero uczuć... Inne dzieci mówiły 'najkochansza na świecie', 'miła' itp. A on mnie tylko tak postrzega? Chyba jednak jestem złą mamą, albo moja rola w oczach Miłosza sprowadza się do prania, sprzatania, gotowania...
martucha77
eee co Ty MI, po prostu chłop Ci dorósł...poznajemy starą prawdę, ze "małe dzieci mały kłopot......."
Moja Oliwia mysli, że już jest taka duża ,strasznie chce decydować o sobie i robi głupoty. Jak była młodsza to bardziej jej mogłam ufać niż teraz. A ze młodszemu dziecko więcej poświęcasz uwagi, to normalne ono nie jest jeszcze aż tak samodzielne.
ronia31
Witam się i ja. Mój Maciek z 30 lipca icon_smile.gif 2001 i powiem Wam złote dziecko <3 Witam lipcowe mamusie icon_smile.gif
Honey*
no moze po 7 latach ktos sie odezwie icon_biggrin.gif
ronia31
dobrze by było kawał czasu icon_smile.gif
Maciejka
To i ja się postanowiłam dziś uaktywnić w tym wątku. Może za rok ktoś to znów skomentuje. icon_smile.gif Bo mój Maciek kończy dziś 15 lat. Kiedy to zleciało. Dopiero co był taki malutki. A teraz 175 cm, buty 43-44. Ale fajny jest. icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.