To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

jak szybko można zajść po odstawieniu tabletek???

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3
Madziara78
roza ja też tak czekałam że to za wcześnie że studia itd... a teraz 11 miesięcy starań i nadal nic icon_sad.gif i uwierz mi, że nie zawsze wszystko się da tak zaplanować jak tego chcemy... A ja chcę mieć 3 albo 4 bobasków (ale nie na raz) icon_biggrin.gif
Ja jak bym mogła cofnąć czas to bym próbowała ze 4 lata wcześniej icon_rolleyes.gif 25-30 to najlepszy wiek dla nas i naszego maleństwa... mi już bliżej do 30 icon_redface.gif
Życzę powodzenia i pozdrawiam icon_exclaim.gif
roza
Ojej.Serdecznie dziękuję za odpowiedź!Tak też właśnie myślałam,a boję się,że "z wiekiem" będzie coraz trudniej.Mój narzeczony też się chyba trochę obawia,że to jeszcze nie teraz.Nie chciałabym żeby mnie "obwiniał",że to ja sama zdecydowałam za nas dwoje.Chociaż wiem,że kochałby naszego bobaska nad życie!Więc dziewczyny decyzja chyba już zapadła....Jeden tylko problem,że musze dokończyc opakowanie tabletek,które biorę ..ale przysięgam icon_razz.gif ,że to ostatnie...Mam nadzieję,ze pozwolicie mi tu zostaci oczekiwac z Wami na wspaniałe wiadomości ze świata "kresek",i że będę mogła pozaglądac i powypowiadac się w różnych wątkach.Napewno zajrzę też tam gdzie mnie zaproszą icon_biggrin.gif ..Pozdrawiam gorąco i lecę do pracy..
Madziara78
Roza już teraz zapraszmay na Wszystkie starające się połączmy się icon_smile.gif Part II+II+II icon_wink.gif icon_wink.gif tam naprawdę jest wesoło wink.gif i wszystko można wspólnie poprzeżywać... zawsze rażniej w kupie icon_smile.gif
Pozdraiwm icon_exclaim.gif
roza
A dziekuję bardzo...Napewno zajrzę! Podoba mi się tu u Was..Chyba zostanę na dłużej.. icon_lol.gif
Chokher Bali
Podbijam temat z prawie samego końca i pytam - na ile przed planowanymi staraniami warto odstawić tabletki??
I jak się ma długość brania tabletek do tego jak długo trzeba będzie czekać na efekty??

z góry dziękuje za odpowiedź o pozdrawiam 02.gif
naples
Tabletki nalezy odstawic conajmniej 3 miesiace przed zamiarem zajscia w ciaze- tak twierdzi wiekszosc lekarzy. Nie jest powiedziane, ze nie zajdzie sie szybciej czy pozniej. Wszystko zalezy od danego organizmu kobiety, a tutaj nie ma reguly.
CYTAT
I jak się ma długość brania tabletek do tego jak długo trzeba będzie czekać na efekty??

nie tutaj znaczenia ile bierzesz tabletki icon_wink.gif
LilySnape
CYTAT(aksonia @ Sun, 06 Nov 2005 - 23:22) *
KOBIETKI icon_smile.gif
Mam pytanko.....czy po odstawieniu tabletek można zajśc szybko w ciąże czy są jakieś komplikacje.....ja odstawiłam 3 miesiące temu no i narazie znowu czuje objawy zbliżającej sie @... icon_cry.gif lekarz powiedział że mam jeszcze drugie 3 miesiące starać sie a potem zacznie leczenie jeśli nie bede w ciąży...a teraz robią mi jakieś testy hormonalne....czy któraś z was szybko zaszła w ciąże po odstawieniu tabletek???
proszę o dopowiedz błagam bo coś nie nigdy nie miałam zaufania do lekarzy:-(....
pozdrawiam icon_smile.gif

Koleżanka zaszła w miesiąc po odstawieniu. Ciąża była pojedyncza.
Innych przypadków nie znam...
kr
ja brałam cilest przez 8 m-cy nigdy nie miałam regularnych miesiączek teraz odstawiła bo chcę zmiewnić anty i pierwszy cykl miałam 28 dni natomiast teraz nie mam już okreu 35 dni nie chcę jeszcze ciązy a z mę że m się kochaliśmu i były to stosunki przerywane chociaż wcześniej tez w taki sposób uprawialiśmu seks aż się boję żeby tylko nie ciążą
duszyczka
W ciążę można zajść odrazu po odstawieniu tabletek.Ale czy tak będzie zależy indywidualnie od organizmu kobiety.
kr
dziewczyny jaki wy macie kolor śluprzed spodziewaną miesiączką bo ja nie mam wogóle
=karola=
Witam,

Mam takie pytanko, może ktoś będzie miał ochotę na nie odpowiedzieć. Przez okres kilku miesięcy brałam tabletki. Nie mam zamiaru tego kontynuować. Odstawiłam je tydzień temu i nadal nie mam okresu. (Nie mam żadnych objawów z tym zw.) Zawsze sie pojawiały, nawet w trakcie terapii hormonalnej. Dość silne plamienie miałam w ostatnich dniach zażywania tabletek.
Moje pytanie jest nastepujÄ…ce: czy w tak krotkim okresie (kilka dni od odstawienia) mozliwe jest zajscie w ciazÄ™? Jesli tak to czy moze miec to negatywny wplyw na dzidziusia?
kr
możliwe jest ale tabletki działają jeszce przez miesiąc nie brania ich no ale licho nie śpi ale gdyby nawet to dzidziusiowi nie szkodzą
Anabel89
U mnie okres pojawił się dopiero po 4 cyklach, i był bardzo nieregularny (brałam tabletki przez 5 lat), wtedy pomógł mi komputer cyklu myway, którym wyznaczałam sobie dni płodne i wiedziałam kiedy najlepiej jest współżyć, udało się po 4 cyklach, a kupiłam go na stronie naturalnaplodnosc.
Soho98
Wszystko zależy od tego kiedy zaczniesz miesiączkować no i pojawią się dni płodne bo to może nie iść w parze, monitoruj sobie jajeczkowanie, ja mogę ci polecić tester ze śliny, taki wielokrotnego użytku szybko wiadomo co i jak i to bezinwazyjnie
agusiak123
Zgadzam się icon_smile.gif zresztą każda kobieta jest inny i myślę, że to kwestia mega indywidualna.
Brigit
Podobno po odstawieniu tabletek jest bardzo duża szansa na zajście w ciążę, ale lepiej odczekać kilka miesięcy.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.