To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

A może by tak...

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4
anita
CYTAT(Tobatka)
Ja się tylko tak na sekundkę wtrącę - w imieniu poznanianek i swoim bardzo dziękuję za pamięć, telefon, pozdrowienia icon_smile.gif Wypiłyśmy Wasze zdrowie pyszną nalewką kukułkową  :imprezka  


Tak koło poniedziałku będzie można zajrzeć sobie na zdjęcia i obejrzeć, jak się bawiłyśmy icon_smile.gif Zapraszamy... icon_smile.gif icon_smile.gif icon_smile.gif



zgadza się, zgadza, wypiłysmy icon_biggrin.gif
ewabi
Ja dołączam z podziękowaniami za towarzystwo (wszystkim) i gościnę (skannie).
Życzę miłego noszenia nowych kolorów icon_razz.gif .
Sobie życzę częściej Was spotykać. Jak już opijemy, Dorusię i Monikę, a wiosny jeszcze nie będzie - to zapraszam też do siebie - wszak mam nowe okna, szafę i wyprane sofy icon_wink.gif wszystko jeszcze nie opite.

A Jakubek - złote dziecko - postanowił chyba mamusi dać zgodę na takie wypady, bo obudził się na karmienie dopiero 1:15. Spokojnie mogłam zostać jeszcze z pół godzinki icon_cry.gif
skanna
CYTAT(ewabi)
A Jakubek - złote dziecko - postanowił chyba mamusi dać zgodę na takie wypady, bo obudził się na karmienie dopiero 1:15. Spokojnie mogłam zostać jeszcze z pół godzinki  :cry:


A nie mówiłam??? icon_razz.gif

Odkryłam dziś w kącie reklamówkę z różnościami. Sądząc po ikeowskim słoiczku z orzechami w miodzie - Twoją. Pozwolisz, że bułki zużyję? icon_wink.gif

O, Ola, zapomniałam Ci podziękować. A w świetle dziennym to prawie nie widać Twoich wysiłków icon_sad.gif
ewabi
CYTAT(skanna)
Odkryłam dziś w kącie reklamówkę z różnościami. Sądząc po ikeowskim słoiczku z orzechami w miodzie - Twoją. Pozwolisz, że bułki zużyję? icon_wink.gif


Zużyj zużyj icon_razz.gif
orzeszki też jeśli masz ochotę, bo ja nie mogę - chyba że zastosuję dietę według Ili icon_wink.gif
skanna
Może spróbuj? Dieta wg Ili to jest dieta-marzenie matki karmiącej małego alergika icon_razz.gif

Na orzeszki mam ochotę wielką, ale nie śmiałam pytać icon_twisted.gif
Ila
Oj Paskudy jedne icon_twisted.gif Zapomnialyscie jeszcze o czekoladzie 08.gif Donosze, ze efektow ubocznych wczorajszej uczty na razie nie zaobserwowalam. Nawet pyszny nalesnik chyba nie zaszkodzil Dawidkowi wink.gif I jeszcze Wam powiem, ze jak kladlam sie obok mojego synka po 1.00 to spal bardzo mocno, wiec go nie karmilam. Obudzilam sie dopiero o 6.15 i jak zobaczylam ktora godzina, to od razu oprzytomnialam, a Dawiś sie dopiero przeciagal i za chwile zaczal mlaskac na znak, ze jest glodny. Spal od 20.00 do 6.15 icon_eek.gif , bo przeciez jakby krzyczal z glodu obok mojego ucha, to chyba bym uslyszala.

Ja tez baaardzo dziekuje Wam zaspotkanie, Ula na nastepne, tez prosze przygotuj jakas historie o swoim szefie, rewelacyjnie opowiadasz icon_biggrin.gif

Paka i Skanna super wygladacie w nowych kolorkach.

Ola na nastepne spotkanie tez moge zrobic te szarlotke, takze nic straconego.
Doruśka
a czy moja decyzja opita została?
ja choruję nadal icon_sad.gif((
skanna
Dorusia, decyzję to będziemy opijać 26.12, hucznie icon_razz.gif
Potwora
Doruś - zakomunikowałam mężowinie, że w drugi dzień świąt stawiamy się u USC i będziemy wspólnie wychylać szampana wink.gif Imprezowe te święta nam się szykują bo dzień wcześniej mamy chrzciny icon_biggrin.gif

Na nastęnej imprezie szarlotkę będę jeść w pierwszej kolejności icon_lol.gif i w dużej ilości.

Małżonek wrócił w nocy, zajrzał do kuchni, odnalazł muffinkę oraz dwa kawałki drożdżowca skanny i zeżarł icon_evil.gif tłumaczył się, że myślał, że to dla niego specjalnie zostrawiłam.
monga
No to tak, nie wiem czy taki przypadek już miał miejsce icon_redface.gif icon_redface.gif icon_redface.gif

Jako człek chwilowo odcięty od sieci w czas wolny od pracy (już niedługo mam nadzieję) icon_evil.gif w wirze obowiązków domowych, spotkania z kandydtaką na opiekunkę, zakupów, usypiania dziecka itp. o spotkaniu przypomniałam sobie w sobotę o godzinie 23 (a dokładniej 22:56) icon_cry.gif icon_cry.gif icon_cry.gif

Jak czytam o tych wszystkich pysznościach to nie wiem czy żałować, że nie byłam czy cieszyć się, że moja dieta nie ucierpiała znacznie wink.gif A tak naprawdę to oczywiście żałuję strasznie, że mnie nie było icon_confused.gif Szczególnie, że spotkanie było tak blisko mnie i nie musiałam przemierzać na nie całego Wrocławia.

Mam nadzieję, że następne też będzie w sobotę, bo w tygodniu niestety nie będę miała możliwości się stawić.
Anita.W
Paka ja niestety nie doczekalam efektow koncowych wiec prosze o fotke icon_exclaim.gif icon_razz.gif icon_biggrin.gif
użytkownik usunięty
Anita, ja nie wiem, czy warto icon_lol.gif icon_razz.gif Bartkowi się wprawdzie podoba, ale ja się jakoś nie mogę przyzwyczaić.

A fotki to robiły Dziewczyny, więc jeśli mi podeślą (myczek"MAŁPA"poczta.onet.pl) to po autocenzurze może cosik wkleję (z wyjątkiem fotki w reklamówce na głowie wink.gif ).

Paka
Monika ww
Ja również bardzo Wam dziekuję za spotkanie, było super icon_biggrin.gif
Nince imprezki też służą, bo wczoraj po 2 miesiącach cierpień w końcu wyszła jej jedna z górnych jedynek icon_biggrin.gif

Ila, Twoja szarlatka była przepyszna, mniam... wszystkie sałatki super, mufinki miód w ustach icon_lol.gif niestety nie spróbowałam ciasta skanny icon_cry.gif

Z niecierpliwością czekam na fotki icon_smile.gif
Ewcia!
Dziewczyny, dziekuję za spotkanie, oj, potrzebny jest czasem taki luźny luzik icon_wink.gif w tej codziennej bieganinie
Ja też nie sprobowalam wszystkich pyszności, bo balam sie, że zza stołu nie wyjdę icon_rolleyes.gif
Postaram się wkrótce powysylać zdjęcia - (prawie)wszystkie wyślę do Ciebie, skanna, bo ja nie mam wprawy w umieszczaniu na forum. Oprócz tego Pace do cenzury icon_wink.gif resztę

PS. Alt mi szwankuje, stad brak polskich znaków czasami
Ila
CYTAT(monikaww)
mufinki miód w ustach icon_lol.gif  niestety nie spróbowałam ciasta skanny icon_cry.gif


Muffinki pyszniutkie, a ciasto Skanny to moglam sprobowac, bo przypomnialam sobie, ze dzem truskawowy juz jadlam 08.gif
użytkownik usunięty
CYTAT(Ila)
Muffinki pyszniutkie, a ciasto Skanny to moglam sprobowac, bo przypomnialam sobie, ze dzem truskawowy juz jadlam 08.gif

Ila, Twoja dieta to już się chyba przysłowiowa stanie icon_lol.gif
skanna
Ila, weź Ty sobie już daruj tę dietę, co? icon_twisted.gif I musisz poradnik spisać, obowiązkowo icon_razz.gif

Monga, no chyba pobiłaś wszelkie rekordy zapominalstwa nienie.gif Nijak nie pojmę, jak można coś takiego popełnić icon_rolleyes.gif
skanna
A propos diety antyalergicznej - zgadnijcie, kto pożarł ostatni kawałek szarlotki icon_twisted.gif
monga
CYTAT(skanna)
Monga, no chyba pobiłaś wszelkie rekordy zapominalstwa  :nie nie! Nijak nie pojmę, jak można coś takiego popełnić  :roll:

Mi prawdę mówiąc też ciężko to pojąć icon_rolleyes.gif Tym bardziej, że nawet miałam zrobione zakupy na spotkanie, tyle że w szafce leżały i nie rzucały się w oczy icon_evil.gif
menada
Ja pstryknęłam tylko kilka fotek, więc wklejam:

Monika z Niną


Dorka z Michałkiem


Paka przed farbowaniem


I w trakcie suszenia icon_smile.gif Ola i Skanna wytężają wzrok icon_smile.gif


Było super, czekam na kolejne spotkanie icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Potwora
Nie widzę żadnych efektów farbowania icon_rolleyes.gif szkoda ale Pako kiedyś zrobię z Ciebie blondynkę wink.gif icon_lol.gif
kachaaa
Ila błahahaha spadłam z krzesła ...hahaha...dżem truskawkowy...hahahaha...dieta......błahaha

Anita kominka to ja Ci nie daruje. Następna impreza u Ciebie...masz juz przechlapane ...trzeba było nie chlapnąc o kominku...
użytkownik usunięty
CYTAT(Ola Fisia)
Nie widzę żadnych efektów farbowania  :roll: szkoda ale Pako kiedyś zrobię z Ciebie blondynkę  :wink:  :lol:

Ola! Efekt jest icon_smile.gif Tyle, że nie jestem blondynką, a na zdjęciach faktycznie nic nie widać icon_lol.gif

Może powinnam pójść zrobioć sobie balejage? A to co mam w tej chwili na głowie potraktować jako bazę? Ola, jak myślisz? Ty jesteś tutaj fachowcem icon_smile.gif

A tak w ogóle, to chciałam Ci jeszcze raz baaaardzo podziękować, bo naprawdę przepuściłlaś kawał imprezy, żeby ze mną w kuchni wąchać amoniak blagam.gif blagam.gif blagam.gif blagam.gif

A w ogóle, Dziewczyny, to piszcie coś w tym wątku, bo ja mam postanowienie niezaglądania na forum (oprócz tego wątku wink.gif ). Ale ze mnie hipokrytka 37.gif
Anita.W
A jak, kominek codziennie bucha cieplem. No nie wiem jak sie tutaj wrzuca fotki bo bym nęciła icon_lol.gif tym ogniem hi hi hi.

Paka, na zdjeciach faktycznie nic nie widac. Teraz to do wiosny poczekaj a slonce zrobi swoje wink.gif
ewabi
CYTAT(Paka)
A w ogóle, Dziewczyny, to piszcie coś w tym wątku, bo ja mam postanowienie niezaglądania na forum (oprócz tego wątku icon_wink.gif ). Ale ze mnie hipokrytka  :nie widze


Paka - Twoje niezaglądanie niedługo będzie "przysłowiowe" conajmniej jak dieta Ili icon_razz.gif

A balejage sobie zrób - zwłaszcza jak masz dużo wolnego czasu i gotówki - to ulubione powiedzenie mojego męża icon_twisted.gif , który sarkastycznie ostatnio stweirdził, że nigdy nie wróciłam od fryzjera przed upływem 3 godzin.

Anita - impreza Ci nie zostanie odpuszczona - kominku, grillu drżyj !
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.