To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

A może by tak...

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4
Anita.W
Ja sie narazie nie odzywam ale sie szykuje. Co prawda do siebie tez zapraszalam bo u mnie to sa dopiero ZMIANY ale wiem ze na Zlotniki to juz wszystkie bedziecie mialy problem z dojazdem. Wiec poczekam na wiosne i dluzszy dzien. I wam nie podaruje, bede tak jeczec ze bedziecie musialy mnie odwiedzic icon_lol.gif icon_lol.gif

Dorusia, ale sie Kalince przytrafilo, oby szybko do zdrowka wrocila.
skanna
Powiem tak - mnie obojętne - może być u mnie, może być u Moniki.

Ale:

1. bliżej będą miały niezmotoryzowana Ola, ciężarna icon_wink.gif Anita, Ewabi z małym wyjcem (znaczy z niemowlęciem) i Dorka, która w razie czego musi mieć krótką drogę ewakuacji i Monga.

2. u Moniki jest chyba mimo wszystko mniej miejsca a nas tym razem sporo ma być.

3. dziewczyny z Biskupina i tak miały przecież dojechać do Dorusi, to se mogą i do mnie dojechać icon_razz.gif.
Monika ww
CYTAT(skanna)
Powiem tak - mnie obojętne - może być u mnie, może być u Moniki.

Ale:


2. u Moniki jest chyba mimo wszystko mniej miejsca a nas tym razem sporo ma być.

.


Oj nie wiem, bo u mnie teraz jest około 35m wolnej przestrzeni icon_biggrin.gif

no może nie tak zupełnie wolnej icon_wink.gif ale bez ścian działowych icon_lol.gif
Doruśka
Jestem w domu, weszłam o 20.dziekuje za słowa współczucia.nie jestem w stanie zaprosić Was teraz .przepraszam.życzę miłej zabawy.
Potwora
Szkoda, że Cię nie będzie icon_cry.gif
Monika ww
Dorota, czy z Kalusią już wszystko dobrze?
Anita.W
No wlasnie, napisz cos wiecej icon_question.gif
użytkownik usunięty
Dorusiu, ściskam...
monga
No właśnie Dorusiu, napisz więcej icon_smile.gif

No i powiedzcie mi, gdzie mniej więcej mieszkacie ? Skanna ? Monika ? Chociaż wierzę na słowo, że do skanny mam bliżej icon_lol.gif

Inna sprawa, że w ogóle wszędzie mam daleko, 1 autobus na 30 minut, muszę sprawdzić czy mam jak sensownie wrócić icon_lol.gif

No i myślę, że też kiedyś spotkamy się u mnie, jak się rozpakuję w końcu na nowym mieszkaniu i będzie Wam się chciało wlec na Żerniki wink.gif
Anita.W
Monga to ja mieszkam dzielnice dalej icon_lol.gif ale na szczescie mam 10 min. drogi do tramwaju wink.gif (tempo Kuby no i jeszcze troche to bede wolniej chodzila od niego icon_lol.gif )
użytkownik usunięty
Dziewczyny, czy któraś z Was umie farbować włosy? Cudze wink.gif I by mi mogła pomóc. Bo ja właśnie sobie zakupiłam dwa opakowania farby i wczoraj spękałam... Do fryzjera nie mam czasu (i pieniędzy) żeby się wybrać.

A chcę być blondynką icon_lol.gif [a teraz czekam na gromy icon_smile.gif ]
Monika ww
Paka, ja mogę Ci ufarbować icon_biggrin.gif , ale w przyszłym tygodniu możemy się umówić dopiero....

Ale nie jestem pewna czy uda mi się zrobić z Ciebie blondynkę icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Dorka
CYTAT(Paka)
A chcÄ™ być blondynkÄ…  :lol: [a teraz czekam na gromy icon_smile.gif ]


Eee, ale nie prawdziwÄ…, farbowanÄ… icon_wink.gif icon_lol.gif
Ale i tak nie wyobrażam sobie jak będziesz wyglądać icon_rolleyes.gif, liczę, że niedługo uda mi się zobaczyć.
użytkownik usunięty
Sama się zastanawiam jak to wyjdzie icon_biggrin.gif W razie czego obetnę na skina i zafarbuję na czerwono icon_wink.gif Już miałam kiedyś krótkie włosy. Nawet się zakładałam z Tatą, kto kogo krócej ostrzyże (na Mazurach, na jachcie) i Tata wygrał icon_smile.gif



Bardzo potrzebuję jakiejś odmiany, bo skapcaniałam ostatnio i mam dość wszystkiego. A życie jakby mi przez palce uciekało...
skanna
Ja mieszkam Na Ostatnim Groszu, a Monika na Sępolnie icon_razz.gif

Czy mogłybyście łaskawie coś zdecydować, czy mam robić kolejną ankietę i kijem gonić?

Doruśka, napisz co z Kalusią!!!!!!
Doruśka
Otórz z Kalusia w miare dobrze. Ale mam pytanie,czy jeśli mi katar minie to mogę na chwile przybyć? chciałabym pooddawac com winna i odebrac co moje(Moniko,salaterka mam nadzieję żyje?)
przyniose drinka,najwyzej podgrzejecie sobie .
skanna
Czemu Ty durne pytania zadajesz? icon_twisted.gif
Monika ww
CYTAT(Dorusia)
odebrac co moje(Moniko,salaterka mam nadzieję żyje?)


Oczywiście, że zyje, już nawet prosiłam Anię, żeby mi o niej przypomniała w sobotę icon_biggrin.gif
Potwora
To zróbmy u Skanny!!

Przy okazji farbnęłabym jej włosy, co?

Sylwia masz już farbę???

Paka - Tobie też mogę icon_biggrin.gif
skanna
Ola, ale ja się ciągle boję. I zapomniałam, jaka to miała być farba icon_twisted.gif
menada
Ooo, spotkanie z upiększaniem icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif Super icon_biggrin.gif

Ja też mam mały ikeowski słoiczek, który został po spotkaniu u mnie icon_smile.gif Przywiozę w sobotę oddać prawowitej właścicielce icon_biggrin.gif
skanna
U mnie do tej pory jest biały talerzyk, do którego żadna z Was się nie przyznaje. Może w końcu ktoś rozpozna swoją własność? icon_razz.gif

Czy mam rozumieć, że spotkanie jednak u mnie?
użytkownik usunięty
Ja przyjadę gdziekolwiek icon_smile.gif Może być i do Skanny.

Farbę mam - Garnier 9.13 beżowy blond (na wszelki wypadek 2 opakowania). Dobrze kupiłam, czy do bani?

Skanna, a Ty jaki kolorek sobie rzucasz?

Iluś, a co z Tobą? Będziesz?

Dorusia, jak nie przyjdziesz, to dostaniesz lanie!
dumiczowa
CYTAT(Paka)
obetnÄ™ na skina i zafarbujÄ™ na czerwono  


...

a z tego co mi wiadomo to skin Å‚ysy jest,
Paka zastanów się 08.gif
Ila
CYTAT(Paka)
Iluś, a co z Tobą? Będziesz?


Raczej bede icon_biggrin.gif Chyba, ze Tomek stchorzy, albo mleka nie nalapie icon_wink.gif Ale moj maz odwazny jest i chetnie podejmie wyzwanie icon_biggrin.gif Ogolnie mu sie sobota na dyzurze szykuje, bo przed poludniem ide z Kamisiem do pracy na Mikolaja, tzn. do Capitolu idziemy.

A co do spotkania, to dla mnie obojetnie gdzie. Jesli u Skanny, to kto z Biskupina, moze ze mna jechac icon_wink.gif
Tylko ja wyjde z domu, jak Dawid zasnie gleboko icon_biggrin.gif To zwykle nastepuje nie wczesniej niz 20.00, raczej 20.30.

Paulinko, caly czas nie moge sobie Ciebie wyobrazic jako blondi icon_wink.gif Zaintrygowalas mnie icon_biggrin.gif
Dorka
U Skanny, u Skanny icon_exclaim.gif

No nie, muszę przyjechać, bo już się tak napaliłam icon_biggrin.gif .

Nigdy nie farbowałam włosów farba icon_redface.gif , ale ostatnio coraz więcej białych włosów mam na głowie i też zaczęłam mysleć o lekkim farbowanku (farbę nawet zakupiłam icon_smile.gif ), ale jak dziewczyny...nie umiem samej, boję się co z tego wyjdzie icon_rolleyes.gif .
Potwora
Paka, a propos tego skina - wziąć też maszynkę do strzyżenia? wink.gif icon_lol.gif

Czy Szanowna Pani Dumiczowa przybędzie icon_question.gif icon_question.gif icon_question.gif icon_question.gif
użytkownik usunięty
CYTAT(Ola Fisia)
Czy Szanowna Pani Dumiczowa przybÄ™dzie icon_question.gif  :?:  :?:  :?:

O, to, to!
dumiczowa
już się własnie odgrażałam przeciez ze przybędę ale na nastepną imprezę icon_smile.gif

w tÄ… sobotÄ™ nie moge niestety. icon_sad.gif
skanna
To co, u mnie, godz.19? 19.30?

Komu adres, oprócz Mongi i Menady?
skanna
I jeszcze proponuję ustalić, kto co przywiezie, żeby się nie powielać.

Ja jak zwykle icon_biggrin.gif
menada
Ja w sobotę jadę akurat na duże zakupy, przyznaje ze nie czuje się na siłach przygotować coś własnoręcznie więc może kupię colę, soki i winko icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Potwora
Ja bym chciała, żerby ktoś mi wprost powiedział "Zrób to i to" bo ja mam małą wyobraźnię kulinarną.
Myślałam, ze zrobię czekoladowe muffiny ale ostatnio wogóle mi się nie udały i były nieobre. Zresztą ostatnio nic mi się nie udaje a próba zrobienia placków ziemniaczanych skończyła się starciem ręki icon_evil.gif
Ila
Ja upieke ciasto.
użytkownik usunięty
Ila, TO ciasto? icon_smile.gif

Ja może sałatkę machnę.
Monika ww
A ja ręce dowale... icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

Mam głupawę icon_lol.gif
Ila
CYTAT(Paka)
Ila, TO ciasto? icon_smile.gif


Yes, TO ciasto icon_biggrin.gif
Monika ww
Moja głupawa jest ze szczęścia, że nareszcie kończę renowację krzeseł icon_lol.gif

A co tam pochwalÄ™ Wam siÄ™...

Tak było przed


a tak jest teraz


Tapicerka to widać, że nowa, wymieniełam też całe wnętrzności, zdarłam cały lakier i na nowo pomalowałam lakobejcą... i wszystko to oczywiście sama, tymi ręcami... icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif Normalnie mi odwala icon_lol.gif
Potwora
Monika spotkanie poza domem jest Ci niezbędne wink.gif

Bardzo lubię taki kolor ścian icon_exclaim.gif
Ewcia!
Monika! icon_eek.gif własnymi ręcami? Szczerze podziwiam!

Czy ja też mogę zrobić i przywieźć sałatkę? Byłaby taka tam pieczarkowo-jajeczno-ogórkowa itd icon_cool.gif
Ale mogÄ™ tez coÅ› innego. Pani kierowniczko?

Dorusia przyjedż koniecznie. Należy Ci się luzik
Doruśka
jestem chora .prawdopodomnie zap .gardła od przedwczoraj. wiec raczej cienko widze moja wizytę.
Potwora
CYTAT(Dorusia)
jestem chora .prawdopodomnie zap .gardła od przedwczoraj. wiec raczej cienko widze moja wizytę.


icon_cry.gif
kachaaa
ZAPOMNIALY O MNIEEE...

wyliczają kto ma blizej gdzie i zapomniały o mnie....... icon_cry.gif

Dorusia biedactwo....my z gardłem od 3 tygodni walczymy , najpierw ja , potem Wojtuś , teraz babcia......biedna Dorcia
Mama Mojzesza
CYTAT(Dorusia)
jestem chora .prawdopodomnie zap .gardła od przedwczoraj. wiec raczej cienko widze moja wizytę.


ja tez rycze.gif rycze.gif rycze.gif umieram
skanna
CYTAT(kachaaa)
ZAPOMNIALY O MNIEEE...

wyliczajÄ… kto ma blizej gdzie i zapomniaÅ‚y o mnie....... icon_cry.gif  


Jakie zapomniały? Toć napisane, że dziewczyny z Biskupina i tak miały dojeżdżać, więc im wsio rawno gdzie dojadą icon_razz.gif

Celem podsumowania - jutro spodziewam się u siebie (wymieniam w kolejności przypadkowej, proszę mi niczego nie brać za złe):

1. Dorki
2. Ili
3.Ewybi
4.Oliart (żadne tam Fisie icon_razz.gif )
5.Mongi
6.Anity
7.Menady
8.Ewci
9.Paki
10.Kaachy
11.Monikiww

Pod znakiem zapytania stoi obecność chorych - Dorusi i Ani oraz milczącej jak zaklęta ez.

Czyli powinno być nas jutro minimum 12 osób.

Ja upiekę ciasto i jeszcze myślę o sałatce z tuńczyka lub innej przekąsce niesłodkiej. Zapewniam oczywiście kawę, herbatę i wodę mineralną niegazowaną pt. Żywiecki kryształ icon_wink.gif . Ila przyniesie drugie ciasto. Paka sałatkę.
Sądzę, że przydałyby się następujące rzeczy

- napoje (soki i nieśmiertelna cola)
- przegryzki typu paluszki, orzeszki, chipsy
- owoce

i może jeszcze jedno ciasto i z jedna sałatka albo co innego konkretnego. To tak moim skromnym zdaniem, a teraz Wy się deklarujcie icon_biggrin.gif
Monika ww
Czy macie ochotę na moje naleśniki, czy mam wymyślać coś innego icon_question.gif icon_rolleyes.gif
Anita.W
ja moge zrobic salatke owocowa icon_wink.gif i cos jeszcze kupie jakie chipsy, orzeszki...

Skanna, tylko ja nie mam do ciebie adresu icon_question.gif
użytkownik usunięty
Dorusia, Ania, może Wam jakoś do jutra przejdzie? Dorusia, dostałaś antybiotyk?

Tak mi przykro, że jesteście chore...
Potwora
To ja przyniosÄ™ wielkÄ… butlÄ™ coli icon_wink.gif i jakiÅ› sok albo winko.
menada
Ja w takim razie biorÄ™ paluszki, chipsy, orzeszki.... icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

Jadę z Sołtysowic i mogę kogoś zabrać po drodze. Na pewno niedaleko mnie mieszka Dorusia bo odwoziłam ją po imprezie u Moniki, więc jak chcesz Dorusia to jestem do dyspozycji icon_smile.gif Ktoś jeszcze ??
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.