To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

A może by tak...

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4
skanna
...jakieś Andrzejki czy inne Mikołajki? Nie dla dzieci, dla nas icon_razz.gif

Przypominam, że Doruśki dyplom bez oblania to ważność straci, o kuchni, co się rozeschnie nie wspominając icon_smile.gif Moniki ściany też się pewnie ledwie trzymają icon_twisted.gif

Macie jakieś pomysły co do terminu i miejsca? Bośmy się od wizyty Edi nie widziały, a i wtedy w okrojonym składzie.
Doruśka
To kiedy
Skanna Ty wredoto ,na gg nie umawiasz sie bo za plecami Ci Å‚atwiej ? icon_smile.gif)

a ja sie nie wymawiam,bo przypominam,że juz dyskusja na temat była.
Ale nie sprzatam pamiętajcie:))
skanna
CYTAT(Dorusia)
To kiedy  
Skanna Ty wredoto ,na gg nie umawiasz sie bo za plecami Ci Å‚atwiej ? icon_smile.gif)

a ja sie nie wymawiam,bo przypominam,że juz dyskusja na temat była.
Ale nie sprzatam pamiętajcie:))


Na gg to przypominam, że muszę po trzech, czterech oknach latać, bo mamy różne wersje i nijak się dogadać w więcej niż dwie osoby nie idzie.

Może w któryś piątek? Tylko, że wtedy ja dojadę ok. 21.30 najwcześniej, ale mnie to nie przeszkadza.
Doruśka
ja juz mam wolne wekendy:)) nawet dyplom w szufladzie leży.
Mama Mojzesza
Ja oczywiscie jestem za i czekam na termin icon_biggrin.gif
Potwora
Też czekam na termin.
Monika ww
ja też jestem za icon_biggrin.gif

U mnie niestety jeszcze nie jest tak jak być powinno icon_confused.gif , ale jeśli w najbliższym czasie Wojtek będzie gdzieś wybywał to dam znać icon_biggrin.gif
A na razie możemy zorganizować spotkanie przedpołudniowe icon_lol.gif
kachaaa
bardzo potrzebuje
jestem w rozsypce
kiedy...oby jak najszybciej...
ewabi
zatem nieśmiało napiszę, że gdyby przypadkiem rzecz się działa w weekend, to my z JAkubem też byśmy może zahaczyli - choć na moment. W innym terminie (nie weekendowym) będziemy z Wami duchem icon_rolleyes.gif
monga
Hmm, no ja wyjątkowo chyba będę mogła - o ile spotkanie będzie nie wcześniej niż 28.11 icon_lol.gif Od poniedziałku będzie moja mama przez 2.5 tygodnia (nie mamy opiekunki), więc jak nie będzie miała nic przeciwko żebym wybyła, to mogę się spotykać icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

W zasadzie pasuje mi każde popołudnie/wieczór/noc (do 16 pracuję) od poniedziałku, łącznie z weekendami. Na najbliższy weekend wyjeżdżam.
Doruśka
a przyszły piątek? tj 2 grudnia?
menada
Oooo, spotkanie icon_biggrin.gif Może w końcu mi także uda się dotrzeć icon_biggrin.gif Rozkład zajęć mam w zasadzie identyczny jak Monga, więc przyszły piątek (rzecz jasna po 16) jak najbardziej mi pasuje icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Doruśka
no to juz jesteśmy 4 icon_smile.gif na taka date,obaczym co dalej:)
Potwora
Ja drugiego nie mogÄ™.
anonimowy
ja w 99% powinnam móc
kachaaa
upssss sie nie zalogowałam toto wyżej to ja
skanna
Na dzień dzisiejszy bardziej pasowałaby mi sobota 3.12. Ewie zresztą też, z tego co pisała.
menada
Sobota 3.12 też jest ok icon_smile.gif
Monika ww
Mi też pasuje sobota 03.12. icon_biggrin.gif Takie spotkanie Andrzejkowo-Mikołajkowe icon_lol.gif
skanna
Dodałam ankietę, proszę głosować.

Ja będę głosować jutro, bo jeszcze nie wiem, która opcja mi odpowiada, czy 3.12 czy oba.
Potwora
Ja 3.12 mogie icon_biggrin.gif
użytkownik usunięty
Ja mogÄ™ i tu, i tu (tzn. 2 i 3).
Tydzień później już nie mogę icon_smile.gif
ewabi
rzecz jasna zagłosowałam na sobotę i będę się starać icon_razz.gif
skanna
CYTAT(ewabi)
rzecz jasna zagłosowałam na sobotę i będę się starać icon_razz.gif


Ewa, zafałszowałaś wynik icon_razz.gif - myśląc, że nieprędko pojawisz się w sieci poprosiłam Adderę o zagłosowanie za Ciebie. A że ona uczynna i słowna jest, to prośbę spełniła icon_twisted.gif

Co nie zmienia faktu, że i tak co do 3 grudnia jak na razie panuje pełna zgodność.

Doruśka - szykuj się, podłóg możesz nie myć, ale uprzedź R. że będzie głównym drinkowym icon_razz.gif
Ewcia!
Dopisałam się , że mogę w obydwu terminach
przynajmniej taki jest stan na dziÅ› icon_wink.gif
chetnie siÄ™ z Wami zobaczÄ™
Potwora
To o której? icon_biggrin.gif

Mogę zrobić muffinki czekoladowe icon_biggrin.gif
Anita.W
O i ja tez bym chciala icon_smile.gif . A moze do mnie przyjedziecie na to spotkanie??
użytkownik usunięty
Anitka, ale miałyśmy uczcić magisterkę Dorusi icon_smile.gif No i te sławne drinki Dorusiwego JeszczeNieMęża... Ja tym razem będę bez auta prawdopodobnie (stłuczka), więc sobie nie odmówię!
skanna
CYTAT(Paka)
Anitka, ale miałyśmy uczcić magisterkę Dorusi icon_smile.gif No i te sławne drinki Dorusiwego JeszczeNieMęża...


I kuchnia siÄ™ rozsycha icon_razz.gif

Proponuję u Anity rozpocząć sezon grillowy icon_biggrin.gif
Anita.W
Hi hi dobra dziewczyny to do mnie na wiosne icon_wink.gif Bede juz bez brzucha icon_razz.gif . A magisterke to trzeba koniecznie opic!!! i te sciany icon_lol.gif
menada
Wciąż słyszę o tych magicznych drinkach Niemęża Dorusi, że też chyba przyjadę taksówką icon_lol.gif icon_lol.gif
dumiczowa
Niestety w imieniu Doroty musze odwołac Wasze spotkanie.
Dorotka jest w szpitalu z KalinkÄ….

pozdr.
Monika ww
Ojej icon_cry.gif A co jest Kalusi?
menada
Mam nadzieję, że to nic poważnego icon_sad.gif

Dorusiu przytul.gif
dumiczowa
cytujÄ™ ostatniego sms-a

"przepros dziewczyny i powiedz ze moze dzisiaj wyjdÄ™ i ze odrobie jak dozyje bo padam "

w piątek Kalince spuchła buźka- zapalenie okostnej

pozdr.
użytkownik usunięty
Dumi, przekaż Dorusi nasze ciepłe myśli.
dumiczowa
Oczywiście, bardzo dziękuję, przekażę,
pozdr.
skanna
Biedna Kalusia, oby jak najszybciej jej przeszło.

Słuchajcie, mam nadzieję, że Dorusia mi nie weźmie za złe, ale tak sobie myślę, że
a) nie wiadomo kiedy znów będzie okazja, żeby się spotkać
B) rzadko się zdarza, żeby właściwie wszystkim pasował termin zatem aż grzech go "zmarnować"

Co powiecie na spotkanie u mnie?
użytkownik usunięty
Ja jestem pewna, że Dorusia się nie obrazi. Ma za dobre serce icon_smile.gif
menada
Åšwietnie icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Potwora
Ja siÄ™ stawiÄ™ z ochotÄ… wielkÄ… icon_biggrin.gif
Monika ww
No ale zaraz, zaraz...
Spotkanie miało być albo u Dorusi, albo u mnie icon_biggrin.gif
Co prawda jeszcze nie mam w domu tak jak być powinno, ale myślę, że to nam nie przeszkodzi w spotkaniu, a Wy przymknięcie oko wink.gif na pewne niedociągnięcia icon_lol.gif
Ewcia!
biedna Kalinka icon_sad.gif
Dorusiu, myślami jestem z wami
mam nadzieję ,że najgorsze macie za sobą

a na spotkanie jestem chętna...
Dorka
Dorusiu uściskaj od nas Kalinkę, niech szybko wraca do zdrowia. Zapalenie okostnej to coś z kośćmi szczęki?

Ja tez mam wielką ochotę na spotkanie, ale cały czas nie wiem, czy coś z tego ma szansę sie udać icon_rolleyes.gif . Nie wiem, czy jechac z małym, czy go zostawić tacie (wtedy pewnie siedziałabym jak na szpilkach, że zaraz muszę wracać icon_confused.gif ) A teraz jeszcze Krzyś sie rozłożył (chyba jakiś wirus, bo tylko wysoką gorączkę ma) i nie wiem, czy mu przejdzie do soboty?

Mi by bardziej pasowało u Skanny, bo mam lepszy dojazd wink.gif , ale nie kierujcie się tym, bo jak nie przyjdę, to podpadnę icon_lol.gif : .
Potwora
Nie ukrywam, że też wolałabym u Skanny bo mam lepszy dojazd icon_wink.gif
użytkownik usunięty
Z kolei do Moniki lepszy dojazd ma Ziutka, Ila i ja 08.gif
Potwora
Taaaa ale Wy wszystkie motoryzacyjne jesteście wink.gif


Ja też kiedyś będę icon_lol.gif
Monika ww
CYTAT(Paka)
Z kolei do Moniki lepszy dojazd ma Ziutka, Ila i ja  :tere fere


I Ania Mojrzeszkowa icon_biggrin.gif
użytkownik usunięty
CYTAT(Ola Fisia)
Taaaa ale Wy wszystkie motoryzacyjne jesteÅ›cie  :wink:  


Ja też kiedyÅ› bÄ™dÄ™  :lol:

Ja nie jestem, bo stłuczke mialam icon_confused.gif
Monika ww
CYTAT(Dorka)
Mi by bardziej pasowaÅ‚o u Skanny, bo mam lepszy dojazd wink.gif , ale nie kierujcie siÄ™ tym, bo jak nie przyjdÄ™, to podpadnÄ™  :lol: : .



CYTAT(Ola Fisia)
Nie ukrywam, że też wolałabym u Skanny bo mam lepszy dojazd


No wiecie co... nie chcecie zobaczyć co się u mnie zmieniło icon_twisted.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.