To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Nasze już i prawie czterolatki :-)

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Dorka
Piątka gratulacje narodzin syneczka! I dla sióstr też życzenia, żeby dbały o braciszka icon_lol.gif , bo fajnie jest mieć brata icon_lol.gif .

Monika dużo macie tych wycieczek, u Krzysia codziennie wychodzą do ogrodu na plac zabaw, czasami do Parku Południowego, ale na jakieś dalsze wycieczki to się nie zanosi albo ja nic o takich planch nie słyszałam. A gdzie ta leśniczówka? Oni tam organizują takie wycieczki dla maluchów?

Teraz nie mogę Krzysia wyciągnąć z przedszkola tak dobrze się tam bawi, zawsze zostajemy jeszcze chwilę na placu zabaw.
Monika ww
Dorka, u nas też codziennie na plac zabaw wychodzą lub do parku szczytnickiego lub do takiego małego parku, który jest obok przedszkola.

Wczoraj byli na wycieczce w Krzeszowie, tj. gdzieś w okolicach Kamiennej Góry, z tego co wiem to jedna z mam dała namiar...
Dzieci wróciły bardzo zadowolone icon_biggrin.gif
Dorunia
Mój czterolatek, oświadczył stanowczo że w wkestii przedszkola on mówi stanowcze nie, odpuściliśmy, nie jest typem towarzyskim, chodzi na zajęcia dodatkowe, w zeszłym roku chodził do Yamaha Szkoły, ale w tym roku te zajęcia zawetował. icon_confused.gif
Pecia
PiÄ…tka, gratuluje Maciusia icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Five
Monika, Addera, Dorunia i Ciocia Pecia dziękujemy
ja już jestem od paru godzin w domu i się ogromnie cieszę.
alatanta
.......
hawah
Ja tez gratuluje i zycze malemu Maciusiowi, by rosl otoczony miloscia swych siostrzyczek i zdrowo, no i kolek niech nie miewa icon_smile.gif
addera
U nas w przedszkolu szykuje się impreaza jesienna. O zdrowym odżywianiu, warzywach i owocach.
Dzieci będą śpiewać ("Na marchewki urodziny" - uwielbiam jak Michał zamiast kalarepka, śpiewa - galarepka icon_lol.gif ), uczą się wieszyka o jesieni i "Na straganie".
Impreza 30 października w poniedziałek.
Dorka
U Krzysia też uczą się piosenek, ale on z tych co im brak talenu w tej materii icon_sad.gif , nigdy nie śpiewa, nauka wierszyków też kiepsko mu idzie, pamięta urwane fragnenty, nigdy całość. Podejrzewam, że ma kiepską pamięć słuchową, za to lepszą wzrokową icon_lol.gif , bo zbierając ze starszym bratem kapsle nauczył się bezbłędnie rozpoznawać wszystkie marki piwa icon_redface.gif .
agak
Byliśmy z Szymem na bilansie. Ma 111 cm i waży 17,9 kg. Ma lekkie płaskostopie niestety.

PiÄ…tka, gratulujÄ™ Maciusia icon_biggrin.gif
alatanta
.....
Dorunia
Czy to jakaś plaga, mój czterolatek ma stopy płasko-koślawe, od roku w obuwiu ortopedycznym, ćwiczenia, dieta bogata w wapń i witaminę D3 i nic. Nogi koślawe i płaskie jak były tak są. Wrrr.
aminka
A jak wasze dzieci się najbardziej lubią bawić? Moja razem z siostrą cały czas może się bawić w sklep, przedszkole, dom i obowiązkowo... Puzzle wink.gif
alatanta
.......
alatanta
.......
Five
Alatanta no rzeczywiście icon_biggrin.gif ładne imiona prawda 06.gif Natalia imię mi się zawsze podobało, a Karolina ma po mnie 08.gif No wiesz, że tego nie zauważyłam icon_rolleyes.gif
Five
Emilka w szpitalu icon_sad.gificon_sad.gificon_sad.gif zapalenie płuc rycze.gif rycze.gif rycze.gif
addera
Piatka, czytałam icon_sad.gif
Przytulam mocno Emilkę i Ciebie też przytul.gif
Nie jesteś beznadziejną matką, słyszysz ?
Five
słyszę... dzięki dziewczyny przytul.gif:
addera
Aaaaaa, zaraz się zastrzelę icon_sad.gif Dałam się dziś wyprowadzić z równowagi, Michałowi, przed samym wyjściem do przedszkola. Jak się obudził - było ok, zanim się zaczęliśmy ubierać - było ok, obejrzał Olinka - było ok, po czym przed samym wyjściem z domu zaczął wymyślac - bóle brzucha, katarki, a to kurtka nie taka, a to but obciera. Do garażu jeszcze wytrzymałam, ale później puściły mi nerwy i nawrzeszczałam na niego icon_sad.gif Tk mi teraz źle, że nawet pracować nie mogę icon_confused.gif
Muszę zacząć trenować cierpliwość icon_redface.gif Ciężko mi to ostatnio idzie icon_redface.gif
CrazyMary
My też dzis wracałyśmy z windy po inną spódniczkę wink.gif Z tym, że ja postanowiłam zachować stoicki spokój.
alatanta
........
Five
Dokładnie, na przebieranki nie mam siły i tracę cierpliwość, addera czasami się po prostu nie da tego wytrzymać, nawet jeśli uważasz, że ty tu zawiniłaś, bo nie wytrzymałaś, to Michałek też powinien swoje rozumieć, przecież już duży chłopiec jest.

My 1. obchodziliśmy 4 i pół roczku icon_smile.gif Ale ta moja Emilka już duża icon_biggrin.gif
addera
Nie wiem czym smarować Michałowi buzie przed wyjściem z domu. Od ostatnich lekkich mrozów ma na twarzy skorupę icon_sad.gif jeden wielki liszaj icon_sad.gif i juz sama nie wiem czy to jakaś reakcja alergiczna czy to od chłodu icon_rolleyes.gif Nie moge go smaować non stop sterydami icon_sad.gif
Smarujecie buzie swoim cztero - (no prawie pięcio- wink.gif ) latkom ?
Michał po prostu nie znosi jak próbuję mu coś na twarz.
Cleo
ja machnÄ™ zawsze troche Nivea tlusteg jak mi sie przypomni i faktycznie jest zimno. Misia tez nie znosi, ale coraz mniej. Posluchalam rad Waszych z innego wÄ…tku i usta smarujÄ™ jej pomadkÄ… w ROZOWYM opakowaniu wink.gif
Dzis kupilam tez ZIAJKĘ-dla niemowlat i dzieci -docelowo na alergiczne krostki itp, ale moze to tz dobre na wiatr i zimno
addera
Kupiłam wczoraj Olilatum Soft krem. Na razie posmarowałam Michała dwa razy i wydaje mi sie, że jest lepiej. Oczywiście muszę mu wmawiać, że to lekarstwo, bo kremem za Chiny nie daje się smarować.

Aha, i od dziś siedzimy w domu, tzn. Michał siedzi, bo ma wirusowe zapalenie spojówek. Jak sie obudził rano to powieki miał sklejone ropną wydzieliną icon_sad.gif
Five
Emilka już prawie zdrowa icon_smile.gif Ale się z tego cieszę icon_biggrin.gif
addera
Piatka, cieszymy się razem z Tobą icon_biggrin.gif Ucałuj Emilkę icon_biggrin.gif
Five
Emilka ucałowana icon_biggrin.gif
A widzę, że tu wszystkie dzieci chorują icon_sad.gif Zdrowiejcie dzieciaki!!
Ja jeszcze czekam ze spacerem z Emilką, bo nie chcę, żeby zonwu coś złapała, a teraz tyle tych wirusów icon_evil.gif
alatanta
.........
agak
Szymowi już kupiłam Hot Wheels z wężem. Prosił już od miesiąca i akurat trafiła się na to promocja w Makro.icon_smile.gif
Mały uwielbia samochody, ciągle je rysuje, bawi się nimi i o nich opowiada.
Jeszcze parę lat i będzie mi samochód zabierał icon_wink.gif
paulap
Zuzia chce lalke Witch, ale sa one tak obrzydliwie okropne, że Mikołaj nie kupi czegos takiego mojemu dziecku icon_wink.gif

mam nadziejÄ™ przynajmniej...
Monika ww
Maja dostanie lalkÄ™ Real Baby i ubranka dla niej.
Każde z moich dzieci dostanie po jednym zestawie kolejki drewnianej Brio, tak aby mogli wspólnie ułożyć duży tor i razem się bawić icon_biggrin.gif
CrazyMary
Marta życzy sobie dostać kucyka interaktywnego (zna go oczywiscie z reklamy icon_evil.gif ). W jakiejs dziecięcej gazetce wsadzili ostatnio katalog z zabawkami i Marta teraz ciągle g przegląda i co jakiś czas zakreśla pisakiem nową zabawkę, którą by chciała dostać. Lista robi się coraz dłuższa... icon_wink.gif
Doruśka
RÓZOWY laptop:)

co to jest lalka real?
Monika ww
CYTAT(Doruśka)
RÓZOWY laptop:)

co to jest lalka real?


Maja też chce różowy laptop, ale ja już rok temu kupiłam laptop barbie i najpierw sama go sprawdziłam, po czym szybko sprzedałam na allegro, zupełnie mi się nie spodobał wink.gif

Lalka Real Baby ma 61cm, można ją ubierać w dziecięce ubranka, poza tym zamyka oczy, ma fajne powieki, takie dość realistyczne, przy ssaniu butelki porusza ustami, jak śpi rusza jej się brzuszek, no i wydaje różne dzwięki icon_biggrin.gif
CrazyMary
CYTAT(Doruśka)
RÓZOWY laptop:)

co to jest lalka real?


Różowy laptop też jest zakreślony pisakiem icon_wink.gif

Ale kucyk jest już kupiony, więc moze sobie zakreślać icon_twisted.gif
Doruśka
Kucyka juz mamy, chociaż zarzekałam sie ,ze nei kupie ohydka icon_wink.gif

Monika a takie lalki gdzie sÄ…?
CrazyMary
A spełnił chociaż oczekiwania? wink.gif Ohydek jest, to fakt. I jak głosno mruga powiekami icon_lol.gif
Doruśka
Crazy, tak spełnił,dwa dni zabawy a teraz sie kurzy:))
CrazyMary
CYTAT(Doruśka)
Crazy, tak spełnił,dwa dni zabawy a teraz sie kurzy:))


To tak, czego ja siÄ™ spodziewam icon_lol.gif
alatanta
..........
Doruśka
alatanta:
https://www.allegro.pl/item144923457__fairy...nka_shella.html

szukasz wróźkosyrenki:))
alatanta
.............
Doruśka
icon_smile.gif
Doruśka
tutaj:
https://www.allegro.pl/item146122915_barbie...a_mega_hit.html


tamta pierwsza to mzoę inna wróżka z tej bajki
addera
A ja jeszcze bez prezentów na "mikołaja". Z to kupiony prezent pod choinkę - akwarium icon_cool.gif
Monika ww
Alatanta, ja kupiłam na allegro, najtaniej jest, w sklepach widziałam po około 200zł, w promocji w Selgrosie była rok temu za 169zł, a teraz na allegro są po 90zł-95zł - oryginalne z Epee. Lalka jest duża, ale brzuszek jest szmaciany.

https://www.allegro.pl/search.php?string=re...y=0&new=0&pay=0
mama_oliwki
kurcze ciezko z tymi prezentami icon_confused.gif
bank trzeba obrabowac takie wymagania
a mooja oliwka jeszcze urodziny ma za 15dni icon_eek.gif
wiec dwa prezenty musze miec
boze jak eryk podrosnie to pójde z torbami icon_razz.gif icon_wink.gif
alatanta
............
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.