To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

LUTY 2007 -- Już wszystkie Lutusie na świecie!!

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225
AniaEL
My wytapetowaliśmy żółtą tapetą w misie i żabki icon_biggrin.gif a pasek na górze i na dole jest granatowy w miesie śpiące na księżycach icon_biggrin.gif
Iśka
Hmm nie mogłam się popołudniu zalogować icon_rolleyes.gif coś mi forum szwankowało

Inek świetnie to remontujemy razem icon_lol.gif Mam nadzieję, że coś upatrzyliście

Huraaaaaaaaa !!! Nika no to jest dobra wiadomość, dwa tygodnie to zawsze coś icon_lol.gif Jeszcze tylko niech się z bacikowego nie wycofają blagam.gif

A my malujemy, choć wiem że teraz są też śliczne tapety, jakoś lubię malowanie icon_wink.gif
anulek2505
Iska spytam z ciekawosci. Na jakie kolory malujecie?? Bo mi sie wydaje ze pomalowane sciany nie sa tak ladne i przyjemne jak tapeta icon_smile.gif
Nika27
a u mnie właśnie jest brat męża i od poniedziałku skończy w 3 dni nasz remoncik i też będę wybierałą kolorki i zamawiała mebelki - ale się cieszę icon_biggrin.gif
Iśka
Nasz pokój jest i będzie pomalowany na zielono, a dokładnie - oliwka. Kilka lat temu mąż namówił mnie na malowanie ścian i sufitów w tym samym kolorze, i przyznam że jestem bardzo zadowolona (kuchnia żółta, przedpokój-pistacjowy, duży pokój-kawk z mlekiem)
Iśka
O wszystkie jesteśmy na podobnym etapie- wicia gniazda icon_lol.gif
Mili84
witam widze z etu juz plany wielkich remontów sie zaczna icon_smile.gif
ja jak narazie pomieszkam sobie w swoiim rodzinnym domku z mama bo mój M. jezdzi za granice i nie chce byc sama na poczatekz dzieckiem , wiec pokoiik mam juz wyromontowany ewentualnie jakies poprawki.
Odebrałam dzis wyniki no i hemoglobina moja to tylko 9,7 icon_sad.gif ostatnio miaałm 10,3i było małoa co dopiero teraz ,a wizyte mam dopiero 27.Miałam jesc raz dziennie żelaza , ale po tym zelazie mam zatwardzenia i myslam z ejzu go niebede musiałą brac a tu co....jeszvze gorsze wyniki
A ile najmiej mozna miec?? zebym czasem anemii nie miaął:(
dostarczam duzo zelaza(tak mi sie wydaje )w jedzieniu, no ale jak widac chyba za mało.
AniaEL
Mili ja ostatnio HGB miałam 10,8 i dla mojego lekarza to juz była anemia. Kazał mi brać żelazo 2 razy dziennie i pić sok z buraków, który przy okazji zapobiega zaparciom.

A moja Mała upodobała sobie pchanie się na mój żołądek icon_rolleyes.gif i nie jest to najprzyjemniejsze uczucie
Mili84
AniaEL a jakie zelaza bierzesz o jakiej nazwie bo ja biore TARDYFERON FOL
(jest ono z kwasem foliowym) ale po nim mam problemyz wypróznianiem i mysle ze jak teraz bedzie kazał mi brac 2 razy dziennie to moze zmienie i inne bee brała.
Inek
My będziemy malować duży pokój, a Małej tapetujemy icon_smile.gif
Wytaprzyłam już świetną tapetę icon_lol.gif
A duży p. będziemy mieli w takim łososiowym kolorze. icon_smile.gif
Co do mebli to rzeczywiście wybraliśmy icon_biggrin.gif
Komodę, szafkę, nocną szafkę i przewijak icon_smile.gif do pokoju Małej
Duży pokój już mamy zagospodarowany.
Teraz zaczynam poszukiwania za łóżeczkiem.
Idę zobaczyć czy jest coś na allegro icon_twisted.gif
AniaEL
Mam to samo żelazo, a lekarzowi powiedz, że masz po tym zaparcia. To albo Ci zmieni albo dostaniesz coś na zapracia. Mnie lekarz sam pytał, czy nie mam żadnych kłopotów z wypróżnianiem.
Inek
Widziałyście, że już lipiec 2007 jest icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif
Mili84
AniaEL no włansie pwoiem mu o tym napewno cos mi poradzi i moze da jakies leki na zaparcia , mam nadzieje ze przy nastepnym badaniu po jedzieniu tabletek i piciu soczku z buraczków podwyższy mi sie Hgb

Inek ja to szaleje z atym łóżeczkiem bardzo mi sie ono podoba icon_smile.gif wiec moz ejak sie uda to niedługo stanie u mnie w domku icon_smile.gif
https://allegro.pl/item132787537_lozeczko_r...a_materac_.html
Mili84
to łóżeczko upatrzałam sobie nie bedac jeszcze w ciazy .
Inek
a ja znalazłam fajną stronkę icon_smile.gif
https://www.pociechy.com.pl/
Inek
no łóżeczko świetne, ale chyba nie będzie pasowało kolorem do naszych mebli i tak...
AniaEL
Inek też zrobiłam takie oczy icon_eek.gif z wrażenia

My zdecydoawliśmy się na "kombajn", chociaż cały czas pisałam Wam o łóżeczku.
Stoi juz w pokoju, rozłożone i wietrzy się icon_biggrin.gif
https://www.drewex.com/asortyment/max1.jpg
Inek
https://www.gamatapet.pl/public/wzory/wzory...on?cms_id=3380& - pasek
https://www.gamatapet.pl/public/wzory/wzory...on?cms_id=3617& - tapeta
tak będzie w pokoju Ady - podoba Wam się ? icon_smile.gif wiem, że większość tu nie przepada za różowym kolorem icon_wink.gif
Inek
CYTAT(AniaEL)
Inek też zrobiłam takie oczy  :shock: z wrażenia
dlaczego? bo nie rozumiem wink.gif
AniaEL
że jest już lipiec 2007 icon_biggrin.gif
Inek
CYTAT(AniaEL)
że jest już lipiec 2007  :D
aha icon_smile.gif
no właśnie ja też się ogromnie zdziwiłam, a w dodatku to MartaMarcin jest w ciąży, a mi się wydaje, że ja dopiero oglądałam fotki jej córeczki zaraz po porodzie icon_smile.gif (maj06)
Inek
a Wy dziewczyny planujecie jeszcze kolejne ciąże po tej??
AniaEL
Inek bardzo fajne i takie dziewczęce.

U nas jes bardziej neutralnie.
https://www.gamatapet.pl/application/data/t...81_1_2a3b7f.jpg
AniaEL
Za jakieś półtora roku do dwóch lat. Nie chciałabym zbyt dużej różnicy między dziećmi, a poza tymtaka młoda to ja juz nie jestem, żeby długo czekać wink.gif
Inek
też fajna icon_smile.gif taka wyrazista icon_biggrin.gif
Inek
ja bym chciała żeby między dziećmi było tak najwięcej 3 lata różnicy icon_biggrin.gif
Inek
dobranoc idę spać icon_smile.gif
AniaEL
Tapetę wybieraliśmy nie wiedząc jeszcze, co bedziemy mieć.


Mam wrażenie, że mój mąż jest trochę rozczarowany, że to nie jest chłopiec i liczy na pomyłkę. Jest mi odrobinę przykro z tego powodu icon_sad.gif
Nika27
oj dziewczyny ale pojechałyście z tym temacikiem - 2 godz. mnie nie było a ty już 2 str. do przodu ..
Suuuper te Wasze pokoiczki - nawet nie wiedziłam, że takie fane tapetki robią .. nigdy z tym temacikiem się nie zapoznawałam bo ja raczej wierna jestem malowaniu ścianek i to super zmywalną farbą - szczególnie w pokoiczku dziecka icon_wink.gif ale faktycznie tapetki to całkiem inna bajka - inny charakter pokoikowi nadają ! Troszkę mnie natchnełyście z tymi kolorowymi tapetami - zatem zrobię Olci w pokoiczku z szablonu kolorowe aplikacje - widziałam takie szablony gotowce do kupienia.

AniaEL ty się nie przejmuj tymi swoimi domysłami - tatusiowie bardziej kochają córeczki !!! wiem coś o tym zarówno u siebie jak i u licznych znajomych icon_exclaim.gif no niby na początku faktycznie większość chce pierwszego syneczka ale to tylko chwilowa męska ambicja - tak na pokaz przed znajomymi ale potem ... hymmm rodzą się córeczki tatusiów a jacy są dumni, zazdrośni i zakochani icon_lol.gif icon_biggrin.gif
Nika27
CYTAT(Inek)
a Wy dziewczyny  planujecie jeszcze kolejne ciąże po tej??


ja poprzestaję na 2-ce taki standardowy model 2+2 icon_biggrin.gif choć mój mężuś całe życie marzył o 3-ce ale ja się odcinam od tych marzeń - no chyba że tak około 35- latek w ramach tęsknoty za pachnącym oliweczką ciałkiem dam się skusić icon_wink.gif

Kurcze powinnam iść jutro do pracki ale tak mnie oko i głowa boli od zatok, że chyba potuptam jutro do internisty po 3 zwolnionko icon_redface.gif - jutro też pędzę rano na badania krwi - troszkę mnie przestraszyłyście tą anemią - tym bardziej że ja morfologię miałam 2 m-ce temu robioną ... ciekawe co teraz wyjdzie icon_eek.gif
sylwia27
Hej Dziewczynki:)

Fajnie macie, że możecie takie śliczne pokoiki urządzać. My póki co ograniczymy się do wstawienia do naszej sypialni (która w ciągu dnia funkcjonuje jako pokój dzienny i jest połączona z aneksem kuchennym) łóżeczka,a w drugim pokoiku (tzw. pokoju pracy) znajdzie się reszta pierdołek dziecięcych, a jakieś większe przemeblowania i malowania odbędą sie jak dzidzia podrośnie i pokój pracy zmieni sie w pokój dziecka:) Inek i AniaEL - śliczne te Wasze tapetki, chociaż ja tak jak Nika jestem zwolenniczką malowania ścian i nanoszenia na nie jakichś wzorków:)

Mili - ja tak jak pisałam miałam hgb 11,2 i też mam zapisane żelazo. Nazywa się Biofer Folic i mam brać dwie tabletki dziennie, rano w trakcie sniadanka. Trochę mam opory przed braniem tych tabletek, bo juz na początku ciąży pierwsza gin zapisałam mi żelazo rutynowo i kolejne wyniki były gorsze od tych wczesniejszych bez brania tabletek, a kolejna gin kazała mi od razu odstawic to żelazo i wyniki sie poprawiły:)Nie wiem - może to był przypadek, ale później już było ok, aż do tych ostatnich wyników. Ja robię morfologię co miesiąc. Moja mama kiedys usłyszała od lekarza,że spadek hgb może byc tez powiązany z osłabieniem organizmu w wyniku np przeziębienia. ja rzeczywiście cały ostatni tydzień meczyłam się z choróbskiem i zastanawiam się czy nie poczekac z dwa tygodnie bez brania żelaza i zrobić jeszcze jedna morfologie i porównać wyniki i jak będą bez zmian to zacznę brac to żelazo. No i przeczytałam tez ostatnio, że nie wszyscy takie syntetyczne Fe przyswajają i można to brac na darmo........

AniaEL - rzeczywiscie to łóżeczko to taki mały kombajnik, ale na pewno funkcjonalne:) Wszystko będziesz mieć pod ręką:) My myslimy o takim prostym, bez łuków, ale z szufladką pod łóżeczkiem.

Inek - co do kolejnej ciąży, to mój mąż się śmieje, że po tej zaraz następna tura icon_lol.gif ja ocxzywiście sobie tego nie wyobrażam więc na pewno troche odczekamy, ale z pewnością kolejne podejście będzie:)

Nika - życzę dobrych wyników z laboratorium icon_exclaim.gif
Iśka
Witam
Mili ja na zaparcia polecam jeszcze picie codziennie rano, na czczo, pół szklanki letniej, przegotowanej wody z cytryną (albo z miodem, albo z jednym i drugim). Spróbuj mi trochę pomogło.

Inek śliczne łóżeczko i fajny ten sklep z tapetami- matko ile wzorów icon_eek.gif Spodobał mi się tam paseczek z misiami, takimi jak AniaEL ma na całej tapecie.
Iśka
Łał!!! icon_eek.gif Dopiero zauważyłam!
Stawiam wszystkim za mój 1000 post impreza.gif
Inek
Iśka
za 1000 post!! Wy mne dziewczyny chcecie wrobić w odliczanie, a kto mi pomoże icon_question.gif 06.gif
mim
Witajcie:)

Trochę mnie nie było ale jakoś unikalam kompa, bo stwierdziłam że za długo przy nim siedzę. Więc tylko wskakiwałam poczytać co u Was:)

Inek, AniaEL przecudne pokoiki, przecudne tapety. Ja gdybym miala warunki, tzn. pokój dodatkowy też bym wytapetowała.
U mnie łóżeczko jeszcze nie wybrane, ale będzie stało w sypialni koło naszego łóżka. I chyba zdecyduję się na podobne do Ani łóżeczko bo zaoszczędziłabym miejsce dzięki tym szufladkom:) A miejsca mam jak na lekarstwo icon_confused.gif

Kupiłam sobie wczoraj spodnie ciążowe, sztruksy. Odkryłam sklep z ubraniami tej firmy www.9fashion.pl i sobie kupiłam. Jakie wygodne:)icon_smile.gif Tylko z kurtką mam problem. Wszystkie są już przciasne trochę a co będzie potem jak się naprawdę zimno zrobi:(

Dziś wizyta u gina. Zobaczymy co powie na tą moją anemię. Już raz miałam anemię ale nie były to aż takie złe wyniki. Potem następna morfologia już była ok i i teraz spadło do 10,1. Nie kazał mi brać żelaza. Zobaczymy co dzisiaj powie. A no i śmignę kolejne zwolnionko:)

O rany ale się rozpisałam:)
AniaEL
Inek mogę Ci pomóc. I nie wrabiamy, tylko uważamy, że świetnie się do tego nadajesz.

Iśka za Twój 1000 post impreza.gif impreza.gif

Ada wszystko będzie w porządku i czekamy na relacje z wizyty.

No właśnie. Z ubraniami bedzie problem. Spodnie już mam, a teraz przydałyby się jakieś swetry, koszule i kurtka icon_rolleyes.gif Przecież nie spędzę tych zimowych miesięcy w domu w dresach i mężowym podkoszulku icon_confused.gif
samonia6
hej dziewczyny icon_biggrin.gif
Wasze tapetki i pomysły na pokoiki dziecięce są wery wery ok. icon_smile.gif
Ja chyba za dużo zmian nie będe robić.Mamy niestety narazie 2 pokoiki i już zaplanowałam, że łóżeczko wstawimy do pokoju który służy nam jako sypialnia,ale jest bardzo bardzo przytulny. Biureczko komputer musi iść do drugiego pokoju tzw gościnnego, a od chwili dzieciaczka bedzie tez pokojem do pracy.
Dziś robiłam badania na mocz i morfolgię niestety wyszły niezbyt dobrze, jutro do gina ; ciekawe co na nie powie?? Może też będe miała żelazo do łykania; w sumie to chciałabym jakieś witaminki bo od początku nic mi nie kazała brać a widze że już mi lecą paznokcie icon_sad.gif
No i jeszcze najgorsze, jestem chora; mam okropne katarzysko i boli mnie gardło icon_cry.gif jade na kanapeczkach z czosnkiem i herbatce z malinkami icon_confused.gif ciągle z chusteczkami do nosa icon_cry.gif
No i toaścik za 1000 post Iśki- rozpiuje się nam dziewczyna icon_biggrin.gif pijak.gif impreza.gif pijak.gif impreza.gif impreza.gif
samonia6
Ojjjj nie zauwazyłam i mój 21 tydzień oczywiście,
ja stawiam dziewczyny impreza.gif impreza.gif impreza.gif
samonia6
Dziewczyny zapomniałam o najważniejszym,
dziś będąc z mami w sklepie kupiłam: kremowe body z długim rękawkiem z kaczuszkami, morelkowe body z rekawkiem z motylkiem ,malutka kremową czapeczkę i malusie kremowe skarpetusie; icon_biggrin.gif cieszę się bardzo bo to mój pierwszy zakup dla dzidzi, oprócz tego nic nie mam; ale jak jutro się dowiem kto to to już bede często zaglądała do sklepików dla bobasów icon_biggrin.gif
samonia6
Niestety nie ma żadnej z was,
no nic trochę sobie monologów popisałam icon_biggrin.gif
Zajrzę później papapa
anulek2505
Oj dziewczyny z tymi ciuchami na zime to katorgaa.
Dzisiaj bylam na zakupach - po kurtke. Wyobraźcie sobie, ze znalazlam tylko jedną kurtkę taką trochę większa. Jak mierzylam XXl czy np. rozm. 44 to wszystko bylo akurat albo bylo tylko troszke zapasu (na miesiąc).
Wiec musialam wziąc jaka była, dobrze ze mi sie chociaz podoba ale za to cena nie icon_smile.gif 150 zł. Moze to nie jest aż tak bardzo duzo ale jak na jeden sezon to dla mnie trochę za dużo, no ale cóż musialam kupic przeciez nie bede siedziala cala zime w domu icon_smile.gif
Dzisiaj od samego rana nie czulam sie dobrze. Rano krecilo mi sie w glowie i w nocy pobolewal mnie brzuch. A dzisiaj na zakupach robilo mi sie slabo i w pewnym momencie myslalam ze fikne do tylu.
Ja tez wczoraj bylam na badaniach, ale nie wiem jak wyszly bo jeszcze nie odebralam wynikow. Mam nadzieje ze beda dobre - jak zawsze icon_smile.gificon_smile.gif

Samonia za twoj 21 tydzien impreza.gif
Mili a ja na zaparcia polecam jablka icon_smile.gif
[/list]
samonia6
anulek2505No masz racje z ciuchami tragedia ,mam nadzieję że mój płaszczyk na zimę mi trochę posłuży ,ma troszke zapasu,a później nie mam pojęcia, mąż się śmieje że najwyżej od mamy pożycze paletko zimowe
( mama ma troszke brzuszka) icon_lol.gif, jeju do mnie nie dociera że brzusio będzie taaaaki duży,a tu z dnia na dzień się powiększa
samonia6
idę zrobic przymiareczkę
samonia6
Hmmmmmm
aż z ciekawości przymierzyłam ten płaszczyk i teraz iiiiiii tego zapasu to nie ma wcale tak dużo icon_eek.gif niby brzuszek nie za duży ale chyba ogólnie mi w bioderka poszło i tak się mało miejsca zrobiło; jeszcze ratuje mnie kożuszek jest troszke szerszy wink.gif i to tez nie na długo
anulek2505
Ja o mojej kurtce i plaszczu to nie mam tej zimy co marzyc icon_sad.gif

Jutro ide w odwiedzinki do koleżanki i jej 4 miesięcznej Jagódki icon_smile.gificon_smile.gif
AniaEL
Samonia za Twój 21 tydzień i zakupy dla maluszka impreza.gif impreza.gif
Anulek ja dzisiaj też o mały włos nie zemdlałam. Gdy zrobiło mi się gorąco i słabo z obłędem w oczach szukałam ławki icon_sad.gif Wolałabym, żeby to się nie powtarzało.

Nie mam kompletnie pojęcia, w czym będę chodziła w zimie icon_rolleyes.gif A nie uśmiecha mi się kupowanie czegoś nowego na jeden sezon. Nawet nie miałabym od kogo pozyczyć, bo u mnie w rodzinie same chudziny. Chyba, że od taty, bo jest właścicielem okazałego "mięśnia Piwnego" wink.gif
samonia6
A ja podejrzewam jutro jak wrócę od lekarza będe siedziała i siedziała na stronkach z imionkami icon_biggrin.gif wybiore te co mi się podobaja a później pokażę całą listę mężulkowi icon_smile.gif tylko z niej musi coś wybrać;coś mi się wydaje że ciężko bedzie dojść do porozumienia(zupełnie co innego nam się podoba)
AniaEL
Mój mąż stwierdził, że łatwiej byłoby o kompromis, gdybyśmy wybierali imie dla chłopca. Narazie nie ma żadnej dyskusji. Ja mam swoje typy, ale o nich nie wspominam S., żeby od razu ich nie odrzucił, a własnych pomysłów jeszcze nie ma. Ale na pewno ciężko będzie.
samonia6
Ja prawdę mowiąc obawiałam się że może mi być dziś słabo bo poszłam na czczo do pracki na 7(jedynie wypiłam gorzką herbatkę bo bardzo lubię)i po dwóch godzinkach lekcyjnych śmigiem na pobranie krwi,zjadłam jabłuszko chwilę posiedziałm i na szczęście nie było żadnych niespodzianek
Iśka
CYTAT(samonia6)
Ja chyba za dużo zmian nie będe robić.Mamy niestety narazie 2 pokoiki i już zaplanowałam, że łóżeczko wstawimy do pokoju który służy nam jako sypialnia,ale jest bardzo bardzo przytulny. Biureczko komputer musi iść do drugiego pokoju tzw gościnnego, a od chwili dzieciaczka bedzie tez pokojem do pracy.

He he to tak jak u nas

samonia to za Twój 21 tydzień impreza.gif Trzymam kciuki za jutrzejszą wizytę

Z kurtką to faktycznie problem, pozostaje mi iść w ślady AniEL i od taty pożyczyć (choć mój ślubny też już niezły mięsień wychodował) icon_lol.gif
A może na ciuchach coś znajdę icon_rolleyes.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.