To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

LUTY 2007 -- Już wszystkie Lutusie na świecie!!

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225
Inek
Nareszcie pokazały mi się II kreseczki
To forum jest jakieś zaczarowane!!
Zaczęłam na nim pisać i proszę od razu jestem w ciąży!
No to kto następny
II kreseczki pokazały mi się dzisiaj o 6:40
16.06.06
W środę mam wizytę u gina, już nie mogę się doczekać.
Według tego kalkulatora na MALUCHACH mam termin na 18 lutego

lista kangurków 02.gif


login --- imię --- termin --- które dziecko --- płeć --- imię dziecka



12+1 04.gif

Aguutka --- ANIOŁEK 41.gif --- + gościnnie 30 maj --- pierwsze --- CHŁOPIEC --- Dawidek


Agila --- ANIOŁEK 41.gif + gościnnie

Tysia2202 --- Martyna --- 31 styczeń --- pierwsze --- CHŁOPIEC --- Sebastian
urodziła 6 lutego 2007


Agulka24 --- Agnieszka --- 2 luty --- pierwsze --- CHŁOPIEC --- Mikołaj
urodziła 1 lutego 2007


Figa1 --- Anita --- 3 luty --- pierwsze -- CHŁOPIEC --- Julianek
urodziła 7 lutego 2007


Sylwia27 --- Sylwia --- 4 luty --- pierwsze --- DZIEWCZYNKA --- Alicja
urodziła 6 lutego 2007


Nika27 --- Sylwia --- 4 luty --- drugie (Ola, 5 lat)--- CHŁOPIEC --- Bartek
urodziła 15 lutego 2007


Kanika --- Kasia --- 8 luty --- pierwsze --- DZIEWCZYNKA --- Ola
urodziła 4 lutego 2007


Edytkax --- Edyta --- 11 luty --- drugie (Wiktorek; 2,5lat) --- DZIEWCZYNKA --- Weronika
urodziła 21 stycznia 2007


Ilonka23 --- Ilona --- 11 luty --- pierwsze --- DZIEWCZYNKA ---
urodziła 21 lutego 2007


Mama_Madzia --- Magda --- 14 luty --- pierwsze --- CHŁOPIEC --- Konrad
urodziła 20 lutego 2007


Nysia --- Agnieszka --- 14 luty --- trzecie (Julia-8 lat; Karol-3 lata) --- CHŁOPIEC --- Krzysiu
urodziła 4 lutego 2007


Mili84 --- Milena --- 15 luty --- pierwsze --- CHŁOPIEC --- Milan
urodziła 20 lutego 2007


Rybowska --- Agnieszka --- 15 luty --- pierwsze --- DZIEWCZYNKA --- Daria
urodziła 15 stycznia 2007


Sulichna --- Sulichna --- 16 luty --- drugie (Bianka, 7 lat)--- Anika
urodziła 21 lutego 2007


Ada25 --- Ada --- 16 luty --- pierwsze --- CHŁOPIEC --- Mikołaj
urodziła 27 lutego 2007


Inek --- Ida --- 18 luty --- pierwsze --- DZIEWCZYNKA --- Ada
urodziła 5 lutego 2007


AniaEL --- Ania --- 19 luty --- pierwsze --- DZIEWCZYNKA --- Kinga
urodziła 26 lutego 2007


Monia:))) --- Monika --- 22 luty --- pierwsze --- DZIEWCZYNKA --- Wiktoria
urodziła 22 lutego 2007


Iśka --- Monika - 24 luty --- pierwsze --- DZIEWCZYNKA --- Jagoda
urodziła 18 lutego 2007


Olinka25 --- Ola --- 24 luty --- pierwsze --- CHŁOPIEC --- Bartek
urodziła 17 lutego 2007


Natala --- Natalia --- 26 luty --- pierwsze --- DZIEWCZYNKA --- Klaudynka
urodziła 7 lutego 2007


Anulek2505 --- Ania --- 26 luty --- pierwsze --- CHŁOPIEC --- Kacper
urodziła 23 lutego2007


Slonko1512 --- Monika --- 26 luty --- pierwsze --- CHŁOPIEC --- Kuba
urodziła 27 lutego 2007


Eiwanka --- Ela --- 28 luty --- drugie (Tosia; 1,5 roku)--- DZIEWCZYNKA --- Pola
urodziła 18 lutego 2007


Samonia6 --- Monika --- 1 marca --- pierwsze --- CHŁOPIEC --- Antoś
urodziła 23 lutego 2007


Mon1k@ --- Monika --- 7 marca --- pierwsze --- Maja
urodziła 21 lutego 2007






Wybieramy nazwę wątku na równolatki icon_smile.gif
Na jeden pomysł można oddać tylko jeden głos, ja dam tą listę na pierwszą stronę, żeby łatwiej było głosować, a Wy będziecie pisać mi prywatną wiadomość żebym nic nie przegapiła. Każdy może oddać 3 głosy.
Lutowe Bąbelki + + +
Lutowe Skarby + + +
Lutowe Słodziaki
Lutowe Ludziki
Lutowe Śliczne Buźki +
Lutowe Śnieżynki +
Lutowe Perełki +
Lutowe Smyki + + +
Lutusiowe Skarby +
Lutusiowe Słodziaki +
Lutusiowe Ludziki
Lutusiowe Śliczne Buźki
Lutusiowe Śnieżynki
Lutusiowe Perełki
Lutusiowe Smyki +
Luty do szeregu
Lutusie + + + + + + +
Lutusiowe buźki +
Duże Lutówki i Małe Lutusie +
Lutowo niezimowe Skarby

Zagłosowały:
AniaEL, Inek, Kanika, Anulek2505, Madzia_Mama, Sylwia27, Mili84, Sulichna,
Kat25
gartulacje!!! icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif juz sa lutówki niezle!!!!
Inek
CYTAT(Kat25)
gartulacje!!! icon_biggrin.gif  :D  :D  juz sa lutówki niezle!!!!

dziękuję!!
teraaz robię sobie jakiś ładny paseczek!
Magdamelka
Inek, ja z listopadowek!!! tez baaaaardzo gratuluje szczescia!!!
super! jej, jak ten czas leci..juz lutowki sa!!!
Inek
No Magda Ty już prawie w połowie icon_smile.gif
A starałaś się o dziecko czy "tak samo wyszło"?
Magdamelka
Inek staralismy sie, ale udalo sie, ze tak powiem....od razu icon_lol.gif icon_lol.gif
ani sie obejrzysz i tez bedziesz w polowie!!
Inek
No też już tak czekam icon_smile.gif
Chociaż nie wyobrażam sobie, że to może tak szybko minąć icon_rolleyes.gif
Ja lecę, bo nie chcę cały czas u rodziców siedzieć przy komputerze.
Buźka , Magda75 pogłaszcz brzusio!
PS Masz dziewczynkę czy chłopca?? Czy jeszcze nie wiesz?
AnnieLo
Juz raz Ci pogratulowalam (przed chwila w watku dla mamusiek 25-30 lat), ale robie to poraz drugi tutaj! icon_biggrin.gif Wielkie gratulacje!
Ma racje Magda - ani sie obejrzysz jak juz minie polowa ciazy... icon_biggrin.gif
Ja juz sie zaczynam do porodu szykowac. icon_wink.gif icon_lol.gif Hihi...
Inek
No jeśli to tak szybko leci to już się pakuj icon_razz.gif
AnnieLo
CYTAT(Inek)
No jeśli to tak szybko leci to już się pakuj icon_razz.gif

No fakt. Musze sie za koszulami "porodowymi" zaczac rozgladac. 02.gif
Ojojoj, co to bedzie... icon_cool.gif icon_question.gif
Jednak dobrze to Matka Natura wymyslila, te 9 miesiecy sa bardzo potrzebne na psychiczne i fizyczne przygotowanie sie do porodu, do zmiany zycia... Jeszcze teraz czasami mysle, jakie to wszystko dziwne, cudowne, "nie z tej ziemi", ech... icon_biggrin.gif
Inek
No te 9 miesięcy pozwoli mi się przygotować i nam wszystkim icon_smile.gificon_smile.gif
Dobra ja lecę
olciaa_a
Inek Serdecznie gratuluje!! icon_razz.gif icon_razz.gif
Niedawno byl nowy watek styczniowy, a tu juz lutowki icon_biggrin.gif
Inek
Olciaa dziękuję!!
Nie wiem co się stało, B. powiedział, że dostał telefon pilny z pracy i gdzieś pojechał, nigdy tak jeszcze nie było icon_sad.gif
No to teraz idę na podwórko z mamą na spacer pogadać. icon_smile.gif
Jul_i_anka
Inek gratulacje!
W końcu ktos przełamał zła passę na starających się. Życzę spokojnych 9 miesięcy i najszczesliwszych dni w lutym icon_smile.gif
Inek
Ale mi B. zrobił niespodziankę!
Wcale nie pojechał do pracy!
Wrócił z tortem z napisem
"Dla naeszej Dzidzi"
Aż się poryczałam
To było takie miłe!
Dobra lęcę chyba teraz częściej siadam do komputera niż jak jestem w domu wink.gif
AgucioreQ
ja gratuluje z Lipcówek !!! BuSSSka icon_smile.gif
Marta_R
Inek - gratulacje brawo_bis.gif Dużo zdrówka i spokoju dla Ciebie i Maleństwa od nas - wrześniówek icon_smile.gif
AnnieLo
CYTAT(Inek)
Ale mi B. zrobił niespodziankę!
Wcale nie pojechał do pracy!
Wrócił z tortem z napisem
"Dla naeszej Dzidzi"
Aż się poryczałam
To było takie miłe!
Dobra lęcę chyba teraz częściej siadam do komputera niż jak jestem w domu wink.gif


Piekny gest! icon_biggrin.gif
Bedziesz miala o czym opowiadac dzieciatku jak juz bedzie na swiecie!
icon_biggrin.gif
Helena
Gratulacje icon_smile.gif juz luty a niedawno co styczniowki rozpoczely 2007, szybko leci
Inek
AgUc!oReQ, Marta R., Helena dziękuję icon_smile.gif
AnnieLo to było bardzo przyjemne icon_biggrin.gif I rzeczywiście będę miała co opowiadać icon_wink.gif Spałaszowaliśmy torta, a resztę zostawiliśmy rodzicom icon_smile.gif Wróciliśmy wieczorem bardzo szczęśliwi i zadowoleni. icon_smile.gif
Ja dzisiaj ledwo co wytrzymałam na tym słońcu, straszny upał, a ja miałam zawroty głowy. icon_rolleyes.gif Odliczam dni do środy!
emce
CYTAT(Julka)
Inek gratulacje!
W końcu ktos przełamał zła passę na starających się. Życzę spokojnych 9 miesięcy i najszczesliwszych dni w lutym icon_smile.gif


Dokładnie!
I dołączam się do gratulacji!! icon_biggrin.gif
AnnieLo
CYTAT(Inek)
Ja dzisiaj ledwo co wytrzymałam na tym słońcu, straszny upał, a ja miałam zawroty głowy.  :roll: Odliczam dni do środy!


Pierwsze miesiace takie juz sa, ale za to mozesz sie pocieszyc, ze jak Ci brzuszek niezle urosnie bedzie chlodno i nie bedziesz puchla na przyklad w tych upalach. Albo przed wiatraczkiem siedziala non stop (tak jak ja teraz icon_wink.gif ).
kropunia
Inek serdeczne gratulacje !!! Mam sentyment do lutego sama niedawno pisałam na wątku luty 2006 ! I tak szybko to zleciało że sama nie wiem kiedy . Bardzo serdecznie Cię pozdrawiam icon_smile.gif
Agulka 333
[b]INEK GRATULACJE !!!![
Bardzo sie cieszę, że Ci się udało. Trzymaj się cieplutko życzę Ci spokojnej ciąży, żeby Ci dzidziuś za bardzo nie dokuczał ale za rósł zdrowo i szybciutko.
Mam sentyment do lutego ja też 6 lat temu byłam mamusią lutową aż w końcu mój mały urodził się styczniu icon_biggrin.gif
Inek
Mnie rano dopadły 450[1].gif icon_redface.gif
Cały czas latam do toalety i szybko się męczę, co chwilę się kładę, żeby odpocząć. No to ja nie wiem jak będzie w pracy icon_wink.gif Piersi mnie bolą...
Ale co ja przeżyję, żeby mieć tego Dzidziola icon_biggrin.gif

KTO się przyłączy do lutego?? sama mam tu siedzieć? icon_rolleyes.gif
Agulka 333
Inek ja miałam to samo. Wszystko co jadłam to zaraz spowrotem. W pracy to nic nie jadłam tak na wszelki wypadek żeby się nie zdradzić z moim stanem. Trzymaj sie Inek to przejściowe po prostu musimy to jakoś przeżyć. Mi pomagał sok z malin i banany.
Inek
spróbuję icon_smile.gif
ja w pracy też chyba nie będę nic jadła icon_wink.gif
a kiedy powiedziałaś w pracy, że jesteś w ciąży??
i jak zareagowali?
moonlight
Inek ogromne gratulacje, bardzo się cieszę że tajniaczek się ujawnił. Życze spokojnych 9 miesięcy. Pozdrowienia od sąsiadek z grudnia icon_smile.gif
Inek
dziękuję sąsiadeczko icon_smile.gif
Agulka 333
Inek powiedziałam dopiero tydzień temu - musiałam jeszcze kilka spraw załatwić zanim zdecydowałam się na to ale reakcja szefostwa była na szczęście bardzo życzliwa. Powiedziałam w samą porę bo od trzech dni jestem właścicielka niezłego brzusia icon_lol.gif
Inek
to tak nagle ci urósł ?? icon_eek.gif icon_biggrin.gif
Agulka 333
Tak - nazywam to wybicie brzuszka. Najpierw powoli sobie rośnie a potem buch i w ciągu trzech dni duży i okrągły - to samo miałam w I ciąży tylko, że później oczywiście icon_biggrin.gif
Inek
to ciekawe czy ja też tak będę miała icon_lol.gif icon_wink.gif
kasia25
Inek ogromne gratulacje icon_biggrin.gif .

Ja też mam sentyment do wątku lutowego, bo tak jak Kropunia pisałam w wątku lutego 2006, ale mojej córeczce spieszyło się i urodziła się już w styczniu icon_biggrin.gif .
Iśka
Inek słyszałam że Ci smutno tu samiusiej
Co powiesz na moje towarzystwo???
II kreseczki - ja dalej w to nie wierzę!!!
(nie)dzielna
Inek, Iśka spieszę z gratulacjami!!!!

Iśka Tobie szczególnie, oby malenstwo wynagrodził Ci ten czas oczekiwania, jeszcze raz Wam bardzo bardzo grtauluję brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif
Iśka
Dzięki Niedzielna, jej dziś to góry bym mogła przenosić.
Ja dalej nie wierzę, udało się.
A pamiętasz jak gin stwierdziła patrząc na wyniki męża "z tego to pani dzieci mieć nie będzie", druga mądra też nic tylko do kliniki niepłodności mnie wysyłała.
Oj natura to sprytna bestia i nie poddaje się tak szybko wink.gif
Madziulek
Iśka, jesli moge spytac, to jakie te wyniki Twoj maz mial ? Bo my pojechalismy do kliniki leczenia nieplodnosci wlasnie po odebraniu wynikow mojego D. Jesli mozesz, to napisz, moze troche nadziei we mnie tchniesz ? icon_smile.gif Gratulowalam Ci juz na wateczku dla starajacych sie, ale tu tez nie omieszkam ! icon_smile.gif GRATULACJE WIELGACHNE kochana icon_smile.gif
(nie)dzielna
Iśka ja też miałam nigdy nie zjaść w ciążę z 5 mm endometrium w drugiej fazie cyklu 04.gif A ta moja nieciąża ma już prawie 14 tygodni 06.gif 03.gif
Iśka
Tak tak (Nie)dzielna beznadziejne z nas były przypadki wink.gif
Inek
Iśka!!
GRATULUJĘ jeszcze raz!
A na towarzystwo bardzo chętnie 02.gif
kiedy idziesz do gina?
i jak się czujesz?
AnnieLo
Wielkie gratulacje dla Iski! brawo_bis.gif
Cuda istnieja, to fakt niezbity! icon_biggrin.gif
Iśka
CYTAT(AnnieLo)
Cuda istnieja, to fakt niezbity!  :D

Istnieją istnieją icon_lol.gif
Inek jak milusio się tu rozgościć
Inek
Iśka ja już kocham to miejsce icon_biggrin.gif wink.gif
a na którego sobie wyliczyłaś termin? i ile ci się spóźniła @?
Iśka
Jak zrobiłam teścik w czwartek i krecha była jedna to się wyluzowałam i w piątek poszaleliśmy troszkę na imprezce.
Wczoraj mnie muliło, ale myślałam że to może skutek dnia porzedniego, choć natchnęło mnie aby powtórzyć test!
Ogólnie energia rozpiera, trochę mnie muli, piersi bolą podobnie jak przed @, choć jak chodzę to chyba bardziej na środku (brodawki). Żylki mam już od jakiegoś czasu, może kilka więcej icon_rolleyes.gif
A jak ty się czujesz???
Kiedy do gin????
Niewiem za dwa tyg??? Jak myślisz???
Muszę wogóle kogoś znaleźć bo do tamtych bab nie pójdę!
Inek patrz wyśniły mi się te II kreseczki i Twoje i moje i jeszcze conjamniej dwie dziewczyny icon_arrow.gif więc czekamy wink.gif
Iśka
Termin na 24 luty (hi hi też jestem z lutego więc mówię do męża, że to mój ukochany prezent na urodzinki, na co on stwierdził, że on chce taki prezent na urodziny icon_arrow.gif we wrześniu, to raczej się nie wyrobię wink.gif
Ale jak co to ma obiecane drugie maleństwo icon_lol.gif
Inek
na pewno doczekamy się jeszcze AGULEK8 icon_smile.gif no i nie wiem, ale na pewno jeszcze jakieś dołączą icon_smile.gif
Ja idę do gin w środę, bo byłam jeszcze wcześniej umówiona, może powiaduj się u których były jakieś może Twoje znajome i kogo "polecają". Mnie mdli i rano wczoraj i dzisiaj 450[1].gif Powiększają mi się trochę piersi, a dzisiaj troche boli w krzyżu... latam do toitoi, no i bolą tak dziwnie piersi...
a Ty jak znajdziesz dobrego gin to od razu dzwoń i się umawiaj icon_smile.gif Sam ci pewnie powie kiedy najlepiej... Ja już czekam na USG... icon_smile.gif
Inek
CYTAT(Iśka)
Termin na 24 luty (hi hi też jestem z lutego więc mówię do męża, że to mój ukochany prezent na urodzinki, na co on stwierdził, że on chce taki prezent na urodziny icon_arrow.gif we wrześniu, to raczej się nie wyrobię wink.gif  
Ale jak co to ma obiecane drugie maleństwo icon_lol.gif

to o drugie będziecie się musieli postarać w Sylwestra icon_lol.gif ja mam na 18, więc 6 dni wcześniej, ale to pewnie różnie będzie icon_smile.gif
Iśka
To super w środę powiesz co i jak.
Niechcę iść za wcześnie, bo jak lekarz nie ma dobrego sprzętu to może jeszcze nie stwierdzić.
elza1977
widze ze na razie was nie za wiele...ale sie rozkreci powodzenia, dbajcie o swoje malenstwa, te pierwsze trzy miesiace sa naprawde wazne.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.