To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

ciekawe pomysły na oznajmnienie dobrej nowiny!!!

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4
joachim77
Moja koleżanka wpadła na fajny pomysł. Przygotowała koszulki z własnym nadrukiem i zaprosiła rodzinęicon_smile.gif Razem z mężem pokazali się oboje w nich. Było śmiesznie i nietypowo. icon_smile.gif Także polecam przyszłym rodzicom w taki sposób też można przekazać ważną informację.
olga.michalska
Mnie się akurat poszczęściło, bo ciążą zrobiłam najpiękniejszy prezent urodzinowy dla męża, na 40 lat. Wysłałam mu list polecony, do koperty włożyłam 1) zaproszenie do teatru 2) świeżutki wynik usg ciąży warszawa. Szalał ze szczęścia tak, że w pracy nie mógł usiedzieć i przyjechał do domu:-)
MaryKlim
Ja to zrobiłam dosyć prosto. Byłam akurat na obiedzie u rodziców i miała dużo większy apetyt. Mama była bardzo zdziwiona, bo zazwyczaj byłam niejadkiem. Powiedziała mi, że jem za dwoje, na co ja do nie odpowiedziałam, że właściwie za troje, bo mam bliźniaki.
AGAZB
Super pomysły, ten z fasolka bardzo mi przypadł do gustu i z kapustąicon_smile.gif
ja mam taki pomysł dla zakomunikowanie przeszłym dziadkom o narodzinach:
Można podarować takie kubki:)
https://www.gadzeciak.pl/pl/p/Kubek-Tylko-n...psze-mamy/11272
https://www.gadzeciak.pl/pl/p/Kubek-Tylko-n...i-ojcowie/11273
Jak dla mnie bomba- i niech kombinujÄ… o co chodzi:)
9marcin8
Dla mnie żona wsadziła test ciążowy do 'ciasteczka z wróżbą' tak że smaczne nadzienie dostałem. (nie żeby coś nie tak, że ciąża bo się cieszyłem ale wiem jak ten test się wykonuje a ja zacząłem jeść to ciasteczko...)
ka_wilk
Ja przygotowałam swojemu mężczyźnie pyszny obiad, a na deser dostał zdjęcie USG i takie malutkie body z napisem "Kocham Tatę". Na początku nastała chwila ciszy, ale potem ucieszył się jak chyba jeszcze nigdy. Od razu chciał dzwonić do całej rodziny, ale powstrzymałam go, żebyśmy mogli sami nacieszyć się ta informacją. Dopiero później poinformowaliśmy najbliższą rodzinę podczas rocznicy ślubu moich rodziców. Było i zdziwienie i radość i łzy. Czyli udało się osiągnąć efekt dokładnie taki, jak chcieliśmy icon_smile.gif
fellka22
Super macie pomysły. Ja już się nie mogę doczekać kiedy nasze starania w końcu zaowocują. Z pierwszym dzieckiem kiedy zaszłam w ciążę byłam zaskoczona i na szybko wymyślałam jak mężowi tą informację przekazać. Podarowałam mu test ciążowy po kolacji w restauracji.
kiwi89
Ciekawe bardzo te pomysły, ja mężowi nie miałam co oznajmiać, bo sprawdzalismy test razem. Może przy drugim dziecku wykorzystam jakiś pomysł, podoba mi się ten z kubkiem icon_biggrin.gif
MUPPLAPL
CYTAT(Madziara78 @ Fri, 24 Nov 2006 - 23:10) *
Na jakimś forum kiedyś przeczytałam jeden pomysł który mi się bardzo spodobał: Zaplanuj romantyczną kolację w miłej knajpce, weź ze sobą 1 fasolkę i w trakcie kolacji daj ją mężowi do ręki icon_smile.gif


Sama bym się nie domyśliła o co chodzi, a co dopiero mój TW icon_smile.gif.
juliettas23
Z tą fasolką to by u mnie też nie wypaliło, byłyby głupie pytania, po co mu ta fasolka, potem by długo myślał aż w końcu sama bym musiała mu powiedzieć. A tak najlepiej kupić małe buciki, włożyć do pudełka test ciążowy i podarować.

https://zdrady-rozwody.com.pl/test-wiernosci-meza
malinnrose
Miałam okazję testować sama, więc jak mąż wrócił z pracy zastał test ciążowy w swojej szafie. Ale był zaskoczony:)
tokarskim82
Moja żona w ubiegłym roku bardzo mnie zaskoczyła w Walentynki - upiekła ciasteczka w kształcie serduszek i po powrocie do domu, czekały na mnie 2 różne wielkości ciastek. 2 duże i jedno małe, tak oto dowiedziałem się, że będę tatą. Od tamtego momentu nauczyłem się piec ciastka icon_wink.gif W tym roku kupiłem nowe foremki: https://www.garneczki.pl/produkty/walentynki,319 i mam nadzieję, upiec mojej żonie coś specjalnego icon_smile.gif
Tigerek
tokarski, w ciąży jesteś icon_wink.gif ? "cudna" reklama icon_wink.gif

A u nas wszystkie piękne i dziwne plany wzięły w łeb, mąż zna moje obserwacje i jak wygląda karta i domyślił się sam, dziadkowie jedni domyślili się sami. Drugim podarowaliśmy fotoalbum z wydrukiem zarysu bobasa w miejsce pierwszego zdjęcia z podpisem " w marcu pojawi się tu moje prawdziwe zdjęcie". Popłakali się icon_smile.gif
KaśkaM
Ja tez nie robiłam z tego wielkiego halo, po prostu powiedziałam i tyle
Daga13
Mi się zawsze marzyło, aby kupić małe buciki Jordany ! icon_biggrin.gif haha, ale wyszło jak wyszło i po zrobieniu testu zaczęłam wrzeszczeć więc mój facet wleciał do łazienki no i zobaczył co mam w ręce icon_biggrin.gif a rodzicom powiedzieliśmy na uroczystej kolacji
wafelek
świetne pomysły dziewczyna, również się zastanawiam jak to zrobić jak w końcu uda mi się zajść w ciążę icon_smile.gif
wafel

ten pomysł z narysowaniem sobie uśmiechniętej buźki z pępkiem na środku jest świetny jak uda mi się zajść w ciążę to napewno to wykorzystam icon_smile.gif icon_smile.gif
Dhiky
Wg mnie fajnym pomysłem będzie nadruk na czapkach w których potem będziesz chodziła przy rodzinie czy znajomych icon_biggrin.gif Co ty na to ? icon_biggrin.gif
Violka.iwanow
O jeny, pomysł z fasolką jest taki super, ale mój na pewno by nie wiedział co to znaczy icon_sad.gif
Ja jeszcze myślałam, żeby po prostu powiedzieć, albo nawet dać kalendarz z zaznaczoną przewidywaną datą porodu, żeby sobie wolne wzięli icon_biggrin.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.