To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

ciekawe pomysły na oznajmnienie dobrej nowiny!!!

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4
karzoo
A może zrobić 2 w 1 i na tych puzzlach wydrukować zdjęcie z fasolką, z podpisem "cześć babciu, cześć dzidku, to ja wasz wnuczek".
karzoo
Oczywiście, Alanis, pomysł rewelacyjny.
alanis
karzo dokładnie to co umieścimy zalezy juz od naszej inwencji, Madziarka z tego co wiem to jest możliwość zamówienia przez Internet takich puzzli, robi to na pewno Fotojoker i Empik, fajnie że pomysł się spodobał, ściągajcie byle szybko czego wam życzę icon_razz.gif
alanis
Dziewczyny mój małżek najprawdopodobniej dostanie ode mnie koszulkę z takim nadrukiem



która wersja lepsza 1 czy 2 ? 2 chyba trochę weselsza?

szukam jeszcze jakiejś zabawnej fotki bociana niosącego dzidzię, jesli macie coś takiego w swoich zbiorach to będę wdzięczna za podesłanie na maila alanisvampire@wp.pl
Ptasia
alanis a jak mozna załatwic taka koszulkę?, moj tez mógłby sobie taka nosić icon_lol.gif Kupuje sie takie gotowe czy zleca nadrukowanie?Gdzie?

Pomysł z puzzlami extra tylko ze trzeba by go wczesniej załatwic bo jak juz sie dowieci ze jestescie w ciąży to nie bedziecie miały głowy do załatwiania takich spraw gwarantuje ja z ledwościa wysłałam smsa i to tylko dlatego że miałam wczesniej tekst juz wpisany icon_lol.gif
alanis
Ptasia koszulki zamawia się zwykle w punktach foto np. Fotojoker, Empik ale poszukaj tez w necie jest tego trochę , koszt ok. 25 zł, nadruk jest mojego autorstwa ale oczywiście możecie skopiować icon_razz.gif puzzle robie w tym tygodniu, będą czekały na swój dzień icon_razz.gif
maduśka
cześć dziewczyny
Alanis, pomysł z puzlami- SUPER!!!. Ja co prawda już podzieliłam się informacją zarówno z mężem jak i rodziną ale z pewnością jak będę spodziewała się drugiego malucha to wykorzystam go, bo jest po prostu DOSKONAŁY.
A koszulkę to i ja zrobię swojemu mężowi i to wersję 2. Bo on jest szalenie szczęśliwy i te minki mi do niego bardzo pasują icon_smile.gif
Pozdrawiam Was wszystkie i trzymam kciuki abyście wasze posły już niebawem mogły wprowadzić w życie i zobaczyć "to coś" w oczach swoich bliskich.
Delfinka
Alanis oba warianty nadruków są świetne chociaż dla mnie jednak bardziej humorystyczny jest ten pierwszy icon_lol.gif A jak się nie możesz zdecydowac to może zrobić koszulkę dwustronną tylko już wtedy na tył bez napisu i też bedzie fajnie bo przecież ta nowina ma w sobie tyyyle emocji że i facetami szargają icon_biggrin.gif a jak będzie śmieszni gdy się odwróci a reakcja zupełnie inna icon_lol.gif

A mój mąż ostatnio wpadł na pomysł żeby Anisi zrobić taką koszulę tylko z napisem będę miała rodzeństwo, tylko nigdzie takich fantastycznych obrazków nie widziałam icon_wink.gif a i pomysłu jakoś nie mam jakby to można przedstawić icon_wink.gif
alanis
delfinka poddałaś mi fanastyczny pomysł z tą dwustronną koszulką trochę zmodyfikuje te obrazki i z jednej strony będzie ten szczęśliwy a z drugiej ten zszokowany icon_lol.gif napis na przodzie, dzięki icon_razz.gif
Delfinka
Dokładnie to miałam na myśli icon_biggrin.gif fajnie że moje 5gr na coś się przydały icon_lol.gif
Madziara78
Alanis zaraziłaś mnie tymi puzzlami na całego... właśnie szukam zdjęć z usg żeby znaleźć jakieś fajne zdjęcie maluszka z brzuszka - i dodam tylko opis nasz i zamawiam!!!! Super pomysł, i myślę że dobrze że mamy czas na to bo pewnie za długo bym z tą wiadomością nie wytrzymała więc wolę przygotować sobie to wcześniej icon_wink.gif

Więc narazie mam taki pomysł -

Mąż - pudełeczka icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif
Rodzice - puzzle icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif
karzoo
Ja kupiłam mężowi książkę pt:" Jak opiekować się kobietą w ciąży - poradnik dla przyszłych ojców".
I wszystko jasne.... icon_cool.gif
Delfinka
Alanics i co? Zdobyłaś jakiegoś bociana??? Bo mnie też by się przydał icon_rolleyes.gif
zaaneta
Wydaje mi sie ze sie nie myle...kazda z nas mysli jak powiadomi meza zeby go zaskoczyc a jak przychodzi co do czego to zamykamy sie w lazience bo z niecierpliwosci nie mozemy wytrzymac i robimy test icon_redface.gif icon_lol.gif a potem dolacza do nas maz bo krzyczymy ze sa dwie krechy albo stoimy icon_eek.gif i nie wiemy co powiedziec.Cieszymy sie,placzemy wszystko to miesza sie z lekem i to jest najfajniejsza niespodzianka dla naszych mezow ze moga dzielic sie tym z nimi a oni z nami icon_biggrin.gif
aj80
Ja za pierwszym razem włozyłam maleńkie buciki i test z dwoma kreskami do pudełeczka i wręczyłam męzowi jako przedwczesny prezent na rocznicę (dowiedziałam się dzień przed rocznicą, miałam mdłości i bałam że się wyda za szybko, bo się staraliśmy).

A później to już obydwoje czekaliśmy na wyniki testu (pierwszy ledwo, ledwo pokazywał drugą kreskę), a na wyniki drugiego potweirdzającego czekaliśmy już razem icon_smile.gif
anax
dziewczyny macie świetne pomysły.
Staramy się z męzem pierwszy miesiąc ak na poważnie już.Napewno coś wybiorę z waszych pomysłów.trzymajcie kciuki mam nadzieje że się udało.
Ale czytając wasze propozycje łezki mi się w oczkach kręciły,super pomysły.Fajnie by było dziadką powiedzieć akurat okazja jest wyśmienita.
dzień dziadka i babci icon_smile.gif
Madziara78
anax witaj, zapraszamy do wątku - A my wciąż się staramy... z nami jest weselej i raźniej przez to wszystko przechodzić icon_biggrin.gif Zaglądaj tam jak najczęściej icon_exclaim.gif
anax
Madziara dzięki za przywitanie.
anax
a ja dziś sobie tak wymysliłam.mozna namalowac sobie tarczę na brzuchu z kropka w srodku lub w pepku i napisac strzał w 10.Oczywiście niespodzianka dla męża hi icon_smile.gif
Madziara78
Zdaję relację - u mnie dziś rano użyłam swoich pudełeczek... Test zrobiłam o 3 w nocy... jak wyszły II to ustawiłam kamerę skierowaną na łóżko gdzie spał mąż. Poczekałam aż będzie bliżej 6:00 icon_smile.gif obudziłam mojego męża i powiedziałam że mam dla niego malutki prezencik. On zapytał dlaczego, jest jakaś okazja? O czymś zapomniałem?

Ja na to - Nie, tak chciałam Cię troszkę porozpieszczać i podałam mu moje 3 pudełeczka. Otwierał po kolei nie spodziewając się niczego... jak przeczytał na fasolce to zamilkł... po chwili powiedział - Jezu naprawdę icon_question.gif icon_eek.gif
Podałam mu test... i wtedy się popłakaliśmy. Po chwili mąż powiedział - idz do łazienki i rób drugi test - ten elektroniczny...
Potwierdził ciążę... icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Jestem najszczęśliwszym człowiekiem dzisiejszego piątku icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif

Życzę Wam, żebyście mogli przeżywać tą chwilkę w sposób, w jaki sobie to wymarzycie... Warto było czekać i warto było planować wszystko z najdrobniejszymi szczegółami icon_smile.gif więc do dzieła dziewczyny icon_exclaim.gif
Ja gdybym wcześniej nie przygotowała wszystkiego to na pewno bym nie wytrzymała i po prostu pokazała mężowi test a dzięki temu że wszystko było gotowe to przeżyliśmy tą chwilę w jeszcze cudowniejszy sposób, którego na pewno nie zapomnimy do końca życia... icon_biggrin.gif
Madziara78
a teraz biegnę zamawiać puzzle dla przyszłych dziadków icon_biggrin.gif
Znalazłam że robią je w empiku... tylko czasu coraz mniej...

Później postaram się wkleić wam zdjęcia pudełeczek icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif
alanis
Madziarka przytul.gif przytul.gif przytul.gif wzruszyłam się, cudnie...czyli będzie jednak Dzień Babci i Dziadka, cieszę się razem z tobą!!! koniecznie wklej potem zdjęcia pudełeczek i puzzli jak zrobisz dla dziadków icon_razz.gif
użytkownik usunięty
Madziara cudnie poprostu. Eh ten dzieciaczek wynagrodi Wam teraz najwspanialej te długie oczekiwanie. Naprawdę jeszcze raz gratuluje:)
Madziara78
Dziękuję jeszcze raz Wam dziewuszki... przytul.gif przytul.gif przytul.gif
A oto moje pudełeczka:




icon_biggrin.gif U mnie pudełeczka się sprawdziły... i bardzo spodobał się pomysł mężowi. A puzzle - dopiero zamawiamy icon_confused.gif trochę się spóźnimy... ale mam nadzieję że nie długo.
Ściskam Was serdecznie i jeszcze raz powtarzam... będę z Wami do samego końca - czyli Mojego i Waszego porodu icon_biggrin.gif
anax
super pudełeczka.fajnie że sie udała niespodzianka,życzę miłego wyczekiwania
mama nadzieja
Madziara, pudełeczka są cudne...
Pozwól, że je podkradnę...
icon_lol.gif
na razie nam nie idzie, za cztery dni ma być kolejna @ ale nie czekam na nią, może pudełęczka będą mi potrzebne szybciej niż myśle????????????
Pomysł z pudełkami rewelka
już widze reakcję mojego męża icon_smile.gif
bedzie glupia mina nadrabial swoje rozczulenie, zeby nie nie pokazac jak go to rozmiekczylo
Madziara78
Cieszę się, że pudełeczka się podobają... mojemu mężowi też się bardzo spodobały i teraz stoją na najważniejszym miejscu icon_biggrin.gif

mama nadzieja życzę ci żebyś musiała użyć pudełeczek bardzo szybciutko... tylko pamiętaj - musisz je wcześniej przygotować bo faktycznie jak już zobaczysz II to nie można wytrzymać... więc lepiej je mieć pod ręką wink.gif
Powodzenia życzę icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif
mama_oliwki
ja tez chciałam zrobic to w specjalny sposób
ale niestety nie dałam rady
nie mogłam sie powstrzymać musiałam powiedzieć od razu wink.gif icon_lol.gif icon_razz.gif
mama_oliwki
madziara78 bardzo sę ciesze i trzymam kciuki&&&&&&&&&&&&&&&
Madziara78
mama_oliwki dziękuję za słowa radości i nie dziękuję za kciuki, żeby nie zapeszać icon_wink.gif ... A co do "Specjalnego przekazania wiadomości"... może następnym razem się uda (o ile chcecie mieć jeszcze jednego dzidziusia) icon_biggrin.gif
Pozdrawiam Cieplutko icon_exclaim.gif
Śliczne masz dzieciaczki...
tulla
Madziara - a jak z resztą rodziny? Informowałaś już? Pudełeczka zarezerwowane dla męża, czy dublujesz pomysł?
mama nadzieja
ja wytrzymam przed mężem, żeby się nie zdradzić. Miałam nadzieję, że jeśli @ nie przyjdzie, i uda nam się, to oznajmię mężowi dobrą nowinę w Walentynki przy odlotowej kolacji. Ale dziś zrobiłam test i mimo braku @ znów pojawiła się jedna -
Nie mam szczęścia do pary icon_sad.gif
A za pudełęczka już się biorę, może to przyspieszy sprawy 06.gif
na rodzinkę też patentuję pomysł, ale dajcie mi jeszcze trochę czasu, jak dopieszczę pomysł do perfekcji to... sprzedam dalej...
alanis
Madziarka pudełeczka śliczniusie chyba skopiuje twój pomysł bo co do koszulki to mój mąż szpieg wyczaił obrazki i zorientował się że to na koszulkę, podobno ich nie widział no ale i tak niespodzianki nie będzie więc zdecydowałam się na te pudełeczka, jak się uda w Walentynki to będą w kształcie serduszek icon_razz.gif a zrobiłaś może juz te puzzzle? jeśli tak to wklej koniecznie jak to wyszło i jaki obrazek dałaś, ja mam kłopot ze znalezieniem obrazka w dużej rozdzielczości icon_rolleyes.gif
Madziara78
Dziewczyny, co do rodziny - powiedziałam im przy okazji Dnia babci... Trochę zmieniłam pomysł bo nie mogłam znaleźć też obrazka w dobrej rozdzielczości i mąż podpowiedział mi że puzzle zrobimy jak dowiemy się płci dziecka - wtedy zrobimy Naszej Gwiazdeczki zdjęcie i z niego zrobimy puzzle które prześlemy do rodziców icon_smile.gif
Teraz miałam na to za mało czasu...a nie mogłam wytrzymać więc mąż zrobił stronkę gdzie włożyliśmy zdjęcia... naszego testu icon_smile.gif
powiedzieliśmy że byliśmy na wycieczce i porobiliśmy kilka fajnych zdjęć i żeby nie podsyłać do każdego z osobna to mąż włożył je na stronkę...
Pierwsze zdjęcie wkleję Wam do pokazania... reszta była w podobnym klimacie wink.gif (tylko Maż musi wrócić z pracy żeby to włożył na jakąś stronkę icon_rolleyes.gif bo ja nie wiem gdzie to było, więc zrobię to później... icon_smile.gif
cilla
U nas na pewno będzie to wyglądało tak, ze test będziemy robić razem z mężem, więc on będzie wiedział od razu ( nie wyobrażam sobie być sama wtedy).

No a rodziców i teściów na pewno w jakiś ciekawy sposób powiadomimy, ale jeszcze mamy czas....

A własnie, kiedy radzicie powiadomić rodziców ( no i w konsekwencji pozostałą rodzinę)? Zaraz na początku, czy jednak trochę na wszelki wypadek odczekać?
Madziara78
Dziewczyny Rodzicom powiedzieliśmy, że byliśmy na wycieczce i mamy fajne zdjęcia... Jeśli chcą obejrzeć niech klikną na poniższego linka:

Nasze zdjęcia... Kliknij na linka icon_biggrin.gif

Po kliknięciu zobaczyli to samo co wy... icon_biggrin.gif Dodam jeszcze, że cały czas rozmawialiśmy z nimi przez Skypa i mieliśmy właczone kamery - węc widzieliśmy ich reakcję icon_exclaim.gif
Jak Wam się podoba...??

A i jeszcza zapomniałam dodać - buciki dostałam na początku naszych starań od siostry - dała mi je i powiedziała że życzy szczęścia i jak zobaczy te buciki to będzie oznaczało że jestem w ciąży... więc to był znak specjalny icon_biggrin.gif

Alanis, a Twój pomysł z puzlami to jeszcze nic straconego - albo poczekamy do kolejnej dzidzi (ale chyba nie wytrzymam) albo poinformujemy rodzinę czy to będzie chłopak czy dziewczynka - już konkretnie ... np Maja zamieszkała w brzuszku mamy dnia... tralala... icon_smile.gif
truska
Ale super pomysł , super fotki i super link
Niusia85
madziara78 fajny pomysl icon_smile.gif
Ja tak myslalam ze jesli sie teraz uda to mezowi napewno nie zrobie niespodzianki bo jak go zobacze to nie bede umiala sie powstrzymac zeby mu nie powiedziec icon_smile.gif a RODZICOM to tak myslelismy ze kupimy kubki z napisem babcia i dziadek icon_smile.gif Fakt ze dzien bebci i dziadka juz byl ale....
alanis
Madziara pięknie poinformowaliście dziadków!!! bardzo mi się podoba ten pomysł ze zdjęciami i fajnie galeryjka zrobiona icon_razz.gif ja jeszcze wstrzymałam się z robieniem gadżetów ale dalej obstaje przy tych puzzlach a mężowi podpatrzone od ciebie pudełeczka i koszulka żeby mógł dumnie nosić i w taki sposób poinformujemy znajomych, jemu jest wiecznie gorąco więc jak na jakimś spotkaniu się rozbierze i zostanie w tej koszulce to wszystko będzie jasne icon_razz.gif już nie mogę się doczekać swojego cudu...
Madziara78
Trzymam kciuki dziewczyny... i wierzę że Wasz Cud jest już tuż tuż... icon_biggrin.gif
cilla
Madziara78
pomysł prześwietny. icon_smile.gificon_smile.gif
~*SaaRaa*~
Madziara78 gratuluje pomysłu icon_biggrin.gif Bardzo mi sie spodobał icon_biggrin.gif

Ciekawa jestem jak zareagowali Twoi rodzice.... juz we mnie te obrazeczki wzbudziły miły zachwyt icon_biggrin.gif słodziutkie icon_biggrin.gif
ciao
ja na urodziny meza dalam mu karteczke a tam napisane ze zyczymy mu wszystkiego najlepszego ja i dzidzia(ale on i tak sie domyslil wczesniej)bo dzidzius byl bardzo wyczekiwany
mama_jasia
Cudowne te Wasze historie.Nasz pierwszy synuś był wyczekany-bardzo chciałam mieć dzieciątko.Test robiłam sama jak mój małżonek poszedł do pracy.Mimo,że synuś był wyczekany jak zobaczyłam dwie kreseczki (test mam do dziś) to wyłam.Dotarło chyba do mnie ,że "od już" się wszystko zmienia.Zadzwoniłam do mojego męża o której wraca a on przyniósł kwiaty z pytaniem a raczej stwierdzeniem :"Jesteś w ciąży prawda?".I tyle z mojej niespodzianki.Nadal jest moim największym przyjacielem,znamy się tak dobrze i poznał po głosie-choć mi nadal się wydaje że pytałam jak zwykle-przynajmniej sie starałam wink.gif
alanis
mama_jasia wruszyłam się czytając co napisałaś to takie niezwykłe...jakaś intuicja i telepatia normalnie! ja sama nie wiem jak to będzie pewnie się rozrycze jak bóbr icon_redface.gif
mama_jasia
CYTAT(alanis)
mama_jasia wruszyłam się czytając co napisałaś to takie niezwykłe...jakaś intuicja i telepatia normalnie! ja sama nie wiem jak to będzie pewnie się rozrycze jak bóbr icon_redface.gif

Dziękuję icon_redface.gif
Oj łez nie opanujesz-bo to cudowna chwila.Trzymam za Ciebie kciuki na Staraczkach icon_lol.gif
Karika_80
Ja od zawsze chciałam swojego Misia poinformowac o ciąży w jeden sposób.Chcę go zaprosić do restauracji w której odbyły się nasze zaręczyny i nasz slub, i powiedzieć że za ok 9 miesiećy będziemy mogli przyjść tu ponownie ale tym razem na chrzciny a następnie dać mu pudełeczko z testem i bucikami.
Co do rodzinki to mam zamiar kupić koszulkę z ogromnym napisem jestem w ciąży i po prostu pokazać im się jakby nigdy nic, że niby chce się pochwalić nową bluzeczką.
Tak to sobie wymysliłam. icon_biggrin.gif
małgosia31
witam dziewczyny
ja to mam taki pomysł: poniewaz "sprawca całego zamieszania" nie mieszka caly czas ze mna tylko w norwegii...zamówię mu koszulke z napisem duzymi literkami
my wife to be pregnant no..ciekawe
ale super podoba mi sie pomysl z pudelkami i fasola..nieziemski i taki no romantyczny
Madziara78
Dziewczyny... trzymajcie się swoich marzeń i pomysłów.. Karika_80 super pomysł z tą restauracją... tym bardziej że macie takie jedno szczegolne dla Was miejsce - jak tak sobie to wymarzyłaś to zaciśnij usta i postaraj się wprowadzić swój plan w życie... mówię ci super uczucie icon_biggrin.gif
I teraz jak tylko sobie przypomnę o Naszej chwili to mi się łezka kręci w oku a co mówić jak przypomnimy sobie o tym za 20 lat wyciągając pudełeczko z małą fasolką gdzieś ze spodu szafy... icon_smile.gif

mama_jasia cudownego musisz mieć męża... i musicie się super znać i rozumieć że od razu poznał co sie dzieje... super icon_biggrin.gif tylko pogratulować icon_exclaim.gif icon_biggrin.gif

małgosia31 koszulka też zostanie jako pamiątka... ciekawa jestem reakcji "sprawcy całego zamieszania" icon_biggrin.gif
Delfinka
Alanics jak tam Twoja koszulka???? zdziałałaś już coś ? Jestem bardzo ciekawa jak to wyszło icon_razz.gif icon_razz.gif icon_razz.gif nooo pochwal się! wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.