To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Mamy z Wrocławia te przyszłe i obecne:):):)

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3
Martha77
Hej dziewczyny;)

22 tydzien ciązy- wrocław śródmieście icon_wink.gif


moniszer
widze ze niewiele nas urzeduje na tym temacie....ja mam termin na 08.09 juz koncoweczka:)
Magdawro
Witam, Nowowiejska, spacerki dopiero po lutym, jak się wykluję z maleństwem;)
KAROLA3DAW
Ja co prawda spod Wrocławia ale bardzo jestem zwiazana z tym miastem i spedzam tu wiekszosc swojego czasu:)

Czerwcowka 2010 icon_smile.gif

Porod oczywiscie we Wrocku ale jescze nie ustalilam w ktorym szitalu:)

Pozdrawiam:)
kuurczaczek0608
mamusia dwoch babelkow icon_smile.gif sluze poradami icon_smile.gif
Bollyanna
Wreszcie też się wpiszę icon_smile.gif

Jestem mamą trzymiesięcznej dziewczynki, poszukuję sąsiedzkiego towarzystwa np. do spacerów po parku (Grabiszynek) icon_smile.gif

Póki co czuję się jeszcze mało kompetentna w temacie dziecko, więc będę raczej szukać rad, niż ich udzielać icon_wink.gif
lenka28
Witam wszystkie mamusie!
Sama jestem przyszłą mamą bliźniaków ciaza.gif termin mam na czerwiec a mieszkam na Popowicach...
Pozdrowionka
kasiek123
hejka jestem mama 10 miesięcznego Mikołaja i mieszkam na Księżu Małym. Czy jest ktoś może z tego rejonu? Pozdrawiam wszystkie przyszłe i posiadające już swoje skarby mamy.
kurzofretka
CYTAT(moniszer @ Mon, 24 Aug 2009 - 18:33) *
widze ze niewiele nas urzeduje na tym temacie....ja mam termin na 08.09 juz koncoweczka:)


Ja termin ustalony na 12.02, a jak w praktyce będzie - nie wie nikt:) (jak wszystko będzie dobrze, to po "wykluciu" spacerować będę w okolicach parku poludniowego).
Kasiusia
Witajcie wrocławianki icon_wink.gif
Niestety nikt nie spaceruje w moim kierunku icon_wink.gif
Park Zachodni icon_smile.gif
pozdrawiam
małaona
Ja napisze tak nie Wrocław a okolice Wrocławia-Oleśnica-mam 3 dzieci.2 córki10 lat i 7 lat.I synusia 2.5 roku -POZDRAWIAM-
lenka28
KAROLA3DAW Jaki masz dokładny termin porodu? U mnie to 23.06 ale ze beda dwa maluchy to moze byc troche wczesniej...
Wybrałas juz szpital? Ja planuje rodzic w Klinikach bo urzeduje tam mój lekarz...
Moniq35
Ja również się wpiszę:)Wrocław Krzyki a konkretnie Huby:)))Szczęśliwa mama 13 letniej panny i 2,5 miesięcznego kawalera:))))
mamaDorotki
Mama 1,5 rocznej Dorotki z Tarnogaju:)
agulek8
witam wszystkie mamy 06.gif
wrocław-krzyki (okolice hotelu wrocław)...
chętnie się spotkam...

lenka ja rodzilam na klinikach - polecam....a jak się nazywa twoj lekarz? ja chodzę do miś-michalek (też pracuje na Klinikach)
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.