To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Mamy z Wrocławia te przyszłe i obecne:):):)

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3
Guciowa
ziagahelo nio ja jestem w 15 tygodniu ciąży i poruszyłam dylemat szpitala <to jest do którego się wybrać >z moim doktorem a on na to że nie mam wyboru bo tylko został mi brochów bo tam jeszcze jest najlepsza opieka icon_rolleyes.gif troche dziwne stwierdzenie bo dziewczyny wypowiadają się średnio o brochowie ale to chyba kwestia na kogo sie trafi w szpitalu dużo jest super opini o kamieńskiego a moja koleżanka pod koniec ciąży trafiła z ostrym bólem brzucha na porodówkę na kamieńskiego to została potraktowana przez położną że hej dopiero jak ordynator zobaczył że ryczy w koncie to kazał położnej przeprosić koleżankę myślę że szpital to ludzie a że ludzie są różni to się różnie układają stosunki no ja pójdę za radą mojego lekarza i jadę na brochów
ufam lekarzowi bo nie dał jeszcze żadnej ciężarówki skrzywdzić a na kogo tam trafię<jaką zmianę personelu tą miłą czy nie>
aha dopłacanie do porodu rodzinnego lub jakiś innych rzeczy jest nie zgodne z prawem w 93 roku weszła ustawa że te świadczenia nam się po prostu należą a szpitale "zmuszają" nas do płacenia bo dzięki mamusiom łatają dziury w budżecie a jedynym obowiazkiem jaki ma pacjent w stosunku do szpitala to płacenie składek na ubiezpieczenie jeszcze można wykupić cegiełkę ale to kwestia dobrej woli moja koleżanka za poród na klinikach zapłaciła 3 lata temu 1500zł tylko za to że mąż trzymał ją za rekę np jestem zbuntowana i nie będę płacić za coś co i tak co miesiąc płacę zus,wybór szpitala to jest truuuudna sprawa a ja i tak nie boję się porodu tylko cięcia krocza icon_eek.gif
Guciowa
ziaga cięcie cesarskie załatwia się przy porodach prywatnych spytaj lekarza ale możesz usłyszeć że to fanaberie bo normalnie stosuje się poród naturalny no chyba że jest konieczność wykonania cesarskiego cięcia ale jak się zapłaci to pewnie zrobią cesarkę
trzeba wypytać lekarza
aha a po cesarskim cięciu jest więcej koplikacji no ale to zależy kto wykona cesarskie cięcie
ja miałam wykonane takie cięcie<chociaż nie byłam wtedy ciężarną tylko miałam zabieg> został mi prezent w postaci zrostów
a pamiętaj że trzeba jeszcze dzidziusia dżwigać po prodzie karmić itp zresztą jesteś doświadczoną mamą to wiesz co nas czeka icon_lol.gif
po cesarce to się tak szybko nie wraca do sił
to ja już wolę pomęczyć się siłami natury icon_lol.gif
no ale to jest stronicza wypowiedż spytaj lekarza icon_lol.gif
nio dziewczyny świetna pogoda aż chce się icon_lol.gif
buziaki w brzuszki icon_lol.gif
gerda
Jestem mamą 11-miesięcznej rozrabiary, mieszkam na osiedlu Kosmonautów. Ogromne osiedle, a ja tu nikogo nie znam. Może któraś z Was ma ochotę na wspólny spacer po parku?
Anita.W
Witajcie,
Nio ja mialam dwie cesarki i jakos zyje i specjalnie nie odczuwam z tego powodu dyskomfortu przy noszeniu wlasnych dzieci. Zrosty to sie robia ale to normalka w koncu to jednak ciecie brzucha. Ale prawda jest ze szybciej dojdziesz do siebie po naturalnym porodzie.

A co do szpitala to pierwszego synka rodzilam na Kamienskiego i bylam zadowolona. Ciagle zawracalam glowe pielegniarka i nigdy mi nie odmowily pomocy. Drugiego synka wyciagal mi juz inny ginekolog ktory nie pracowal na Kamienskiego. Tak wiec drugiego urodzilam w Brzegu dolnym he he he bo tam wlasnie pracowal. Szpital nic ciekawego ale za to bylam tylko ja i jeszcze jedna dziewczyna. Tak wiec suuuuuuper bylo!!! Wszyscy chodzili kolo nas jak kolo jajka i naszych dzieci oczywiscie. Wszelkie badania robili z miejsca. Jak zobaczyli ze dzieci lekko zolte sie robily to zaraz robili badania na bilirubine i pod lampy poszly. Na kamienskiego niestety jakos tak czekaja z badaniem tym badaniem przez co z pierwszym lezalam tam 10 dni. Bo zanim mu sprawdzili jaki ma poziom bilirubiny zanim trafil pod lampy to minelo 5 dni. A przez te 5 dni to tylko przychodzili i ogladali go i mowili "zolty sie robi" i tak codziennie rano slyszalam "cos zolty sie robi". Z Brzegu wyszlam po 3 dniach do domu i to po cesarce gdzie we Wroclawiu uslyszalam ze po cesarce to min. 5 dni w szpitalu trzeba byc.
wroc
A gdzie jest Osiedle Kosmonautów?icon_smile.gif
Anita.W
CYTAT(Wrocławianka)
A gdzie jest Osiedle Kosmonautów?icon_smile.gif

No chyba w okolicach Astry
wroc
Ziuta to blisko mnie:) - a umówmy sie, jak nadal chcesz:)
kometa
No ja tez moge dolaczyc icon_wink.gif
wroc
Kometa oczywiscie z Tobą też icon_wink.gif ... nawet gdyby Cie tu nie było icon_wink.gif
Anita.W
Ziuta i ja tez mam niedaleko do ciebie. I bardzo lubie ten park kolo Astry. Jak sie bede tam wybierac to dam znać icon_wink.gif . Jest tutaj kilka mamusiek mieszkajacych w okolicach tyle ze one juz maja starsze bobaski.
wroc
Ziuta napisąłam na priva:)
Kasia-Wrocław
Witam! Ja ze swoją wesołą rodzinką jestem z Krzyków. Pozdrawiam!
anulkamamulka
CYTAT
Z Brzegu wyszlam po 3 dniach do domu i to po cesarce gdzie we Wroclawiu uslyszalam ze po cesarce to min. 5 dni w szpitalu trzeba byc.


Zgadza się - ja z Kamieńskiego byłam ogólnie zadowolona, ale faktycznie, wyszłam dopiero na 5 dzień.... Miałam wprawdzie wskazanie do cesarki (pośladki), ale tym razem (termin na listopad) chciałabym rodzić naturalnie.....
anulkamamulka
CYTAT
Witam! Ja ze swoją wesołą rodzinką jestem z Krzyków. Pozdrawiam!


Jateż icon_smile.gif a dokładnie krzyki/klecina. Może spotkamy sie kiedyś przy okazji z maluchami w parku południowym? Najchętniej po południu..... icon_lol.gif
jamama:)
Ja mieszkam koło fat-u to chyba tez gdzieś blisko klecińskiej prawda? Niedługo bedę rodziła Hanię woęc później chętnie pospaceruję z kimś (a spaceró bedzie dużo:)).
Jenny
A czy któraś z Was jest z okolic Biskupina. Chcialabym też pogadać o przedszkolach z tego rejonu (właśnie wczoraj podpisałam umowę!).
Tak w ogóloe to witam .
sebani
dzien dobry i ja jestem wroclawianka , mama 10-cio miesiecznego synka

moge puk puk do was?? icon_smile.gif
EwaiMati
Witam
Ja też Wrocławianka
a dokładniej to Krzyki 06.gif
joakar
poprzedni podobny watek zniknął (oj dawno mnie tu nie było) więc się dopiszę: okolice astry II czyli dawnego TGG.
michaelisek
Witam wszystkie Mamusie icon_smile.gif
Widze ze dawno tu nikt nie zagladal...ale dopisze nas icon_lol.gif
Jestem mama 22 miesiecznego Bartka i mieszkamy na Grabiszynku(kolo parku wink.gif )
Agnes_N
Witam wszystkie Mamusie obecne i te przyszłe icon_smile.gif

do niedawna mieszkałam we Wrocku, a teraz już pod icon_smile.gif

Jestem w 24 tygodniu ciąży i w związku z tym mam pytanie. Czy któras z dziewczyn rodziła może w szpitalu w Trzebnicy? Jeśli tak to proszę o jakies info, czy byłyście zadowolone, itd.

pozdrawiam ciepło icon_smile.gif

Agnes_N
Haloooo mamusie z Wrocławia, czy tutaj ktoś zagląda?????? Odezwijcie się icon_smile.gif
użytkownik usunięty
Agnes, ja nie rodziłam w Trzebnicy, ale po wpisaniu w wyszukiwarkę Trzebnicy otrzymałam kilka wyników.
Pozdrawiam icon_smile.gif
daisy1980
Agnes ja zamierzam rodzic w Trzebnicy, tu tez mieszkam. Na razie nie dowiadywalam sie za wiele, ale tyle co slyszalam, to opinie sa dobrze na temat tego szpitala.
Agnes_N
daisy - też słyszałam dobre opinie, poza tym chodze do lekarza, który tam własnie pracuje icon_smile.gif ostatnio powiedział mi, że porodówkę mają przepełnioną i nie wiadomo w co ręce włożyć...ale to efekt baby boom, teraz rodzi wyż demograficzny i niestety wszystkie szpitale przepełnione.



daisy1980
A do jakiego chodzsz, jaesli mozna wiedziec lekarza?
Agnes_N
daisy - do dr Halamy, przyjmuje w Mediconcepcie na Krzyckiej.
A Ty gdzie?
daisy1980
Ja tez do dr Halamy, o Moze sie spotkalysmy kiedys przypadkiem w poczekalni 06.gif
daisy1980
Gdzie mieszkasz, bo ja W Trzebnicy.
barbamami
Haloo!!czy ktoś tu jeszcze zagląda?Wrocław Krzyki pozdrawiam!!
gerda
Wrocław Fabryczna pozdrawia Wrocław Krzyki.
daisy1980
Trzebnica pozdrawia:)
Mruk
A ja może nie z samego Wrocka, ale spod. Konkretnie Miłoszyce, ale się dopiszę. I w dodatku od niedawna woj. dolnośląskie, wcześniej świętokrzyskie. Mama 2 letniej Jagody i na Mikołaja szykuję się na przyjście kolejnej pociechy. Pozdrawiam
ewaaa23
Serdecznie witam wszystkie szczęśliwe Mamy icon_smile.gif
Może najpierw się przedstawię:
Jestem studentką 5 roku Biologii Człowieka na Uniwersytecie Wrocławskim
Zbieram dane do mojej pracy magisterskiej i właśnie w tym celu zwracam się do wszystkich Mam, które miałyby ochotę mi w tym pomóc - wypełniając ankietę.
Pragnę zaznaczyć, że ankieta jest anonimowa, jej wypełnienie zajmie Panią ok 15 min. (może nawet mniej icon_smile.gif )
Jeśli któraś z Pań ma ochotę wypełnić ankietę, proszę żeby przygotowała sobie Książeczkę Zdrowia swojej pociechy, dane w niej zawarte mogą ułatwić odpowiedz na niektóre umieszczone w ankiecie pytania.
Pozdrawiam Wszystkie Mamy icon_smile.gif

Poniżej umieszczam link do mojej ankiety:

https://www.ankietka.pl/ankieta/pokaz/id/66...noworodkow.html
AISA
Witajcie Dziewczyny,
jestem mamą dwóch pociech: 3 letniego Michałka i sześciomiesięcznej Julki. Jestem :kura domowa" na urlopie wychowawczym. Mieszkam na Psim Polu i szukam towarzyszek do spacerków. czy któraś się pisze????
wroc
cześć Aisa - ja też nadal jestem na urlopie, ale Nowy Dwór - troszke daleko... pozdrawiam:)
Kasiusia
Witam mamy z Wroclawia i okolic. Jestem mamą 2,5 letniej Ani a w listopadzie spodziewam sie drugiego dzieciaczka icon_smile.gif. Mieszkam na Kozanowie, pozdawiam icon_smile.gif
dziunia2000
Ja rowniez witam jestem mama 5 letniego Michalka a wkrotce bede miala blizniaki mieszkam na krzykach 02.gif
Pozdrawiam!!!
Kamcia_89
To ja też się dopiszę, a co 08.gif
Jestem mamą prawie rocznego Mateuszka icon_smile.gif Mieszkam na Starym Mieście, obok Rynku, ul. Włodkowica koło HELIOSA icon_smile.gif

RODZIŁAM NA KAMIEŃSKIEGO I SZCZERZE POLECAM TEN SZPITAL! NA BROCHOWIE BYŁAM PRZEZ 4 DNI W 24TC, PODTRZYMYWANIE CIĄŻY.. PODŁĄCZYLI MI MEGA DAWKĘ FENOTEROLU I OLEWKA TOTALNA.. NIKT NIE ZAGLĄDAŁ SPRAWDZIĆ JAK SIĘ CZUJĘ, A TRZĘSŁAM SIĘ CAŁA RAZEM Z ŁÓŻKIEM PO TAKIEJ DAWCE LEKU icon_sad.gif PERSONEL STRASZNIE NIEMIŁY icon_sad.gif

Jest ktoś z moich okolic? Bo jak na razie to większość chyba Krzyki icon_wink.gif
Patison
Co do Brochowa... hmmmm...lezalam 2 tyg z Wipsem po porodzie i opieka super, ostatnio lezalam miesiac na podtrzymaniu i tez chwale-polozne przemile i opiekuncze icon_wink.gif
chyba dobrze trafiam jak na razie
drugi porod tez tam planuje icon_biggrin.gif

ja tez z Krzykow icon_wink.gif hihi
agneswroc
Cześć jestem mama 2 letniego Rafałka i też w czasie ciazy leżałam na Brochowie na patologii - opieka super. Ale co do oddziału po porodzie to totalny koszmar! Pielegniarki maja wszystko gdzies. Na dzien dobry poinformowały mnie - radz sobie sama, jak cos chcesz to sie dowlecz do dyzurki. Nigdy wiecej na Brochowie rodzic nie bede!
dziunia2000
Hej 19 maja na swiat przyszly moje blizniaki rodzilam na kamienskiego opieka super przed i po porodzie takze polecam ten szpital:) Pozdrawiam wszystkich!!!
nikusiaa85
witam jestem mama 1,6 miesiecznej, od nie dawna mieszkam w Brzegu ale mieskzalam we wrocławiu i to mam moich rodzicow mieszkaja icon_smile.gif czyli z Sępolna icon_smile.gif
martynusia.pl
Witam z Psiego - Pola icon_smile.gif jestem mamą niespełna 3 letniej Martynki a już niedługą zostanę również mamą Wiktorka icon_smile.gif


CYTAT(daisy1980 @ Fri, 05 Oct 2007 - 19:18) *
Trzebnica pozdrawia:)


wykorzystam sytuację i zapytam od razu jak oceniasz szpital w Trzebnicy bo nad nim się zastanawiam
nadmienię że mam wskazania do cc i to mnie najbardziej interesuje
nikusiaa85
co tak tu cicho??? no odezwijcie gdzie sa mamusie??
basiaw
Witam z Zacisza, śródmieście, mama dwóch pociech trzyletniego Kuby i 5 miesiecznego Bartusia.
misiaq
No to ja tez sie dopisze. Witam wszystkie mamy. Ja mieszkam w Środmiesciu niedaleko gorki Słowiańskiej. Może jakieś mamy z okolic umowia sie na spacer z wozkiem ?? icon_smile.gif
moniszer
witam wszystkie obecne i przyszle mamusie:)
ja bede mamusia we wrzesniu....jestem z biskupina jest ktos z okolicy??
..OluHa..
Witam icon_smile.gif Jestem mamą 7,5 miesięcznej Hani. Pozdrawiam serdecznie z Oporowa!!
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.