To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

STYCZEN 2007

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40
do.
Witam wszystkie STYCZNIOWE SKARBY.
Mam zaszczyt założyć wątek dotyczący Dzieciaczków urodzonych w styczniu 2007 roku.

A oto nasze SZCZESCIA

agnecha - 01.01.07 ***** 22.12.06



kitten - ***** 24.12.06



gocha 78 - 01.01.07 *****

butterflay - 03.01.07 ***** 19.12.06



piotruswa - ***** 04.01.07



dorkam - 05.01.07 ***** 24.12.06



saga - 05.01.07 ***** 23.12.06



sun - 05.01.07 ***** 04.01.07



katia25 - 06.01.07 ***** 17.01.07



sojeczka - 08.01.07 *****

marzka - 10.01.07 ***** 14.01.07



moniak78 - 10.01.07 ***** 31.12.06



Jagódka - 11.01.07 *****

aniay - 12.01.07 ***** 19.01.07



VEA - V1 - 13.01.07 ***** 11.01.07




kinia1984 - 14.01.07 *****

annaot - 17.01.07 *****

hermia - 18.01.07 ***** 02.01.07



BasiaB - 21.01.07 ***** 13.01.07



monte - 21.01.07 ***** 24.01.07



galopek - 22.01.07 ***** 25.01.07



olguchna - 23.01.07 ***** 5.02.07



sakiko - 23.01.07 ***** 25.01.07



aga_mama - 24.01.07 ***** 19.01.07



kaskago - 27.01.06 ***** 29.01.07



lumi - 30.01.07 ***** 25.11.06





tysia2202 - 31.01.07 ***** 6.02.07



MaKa 73 ***** 09.01.07



ediedi1***** 12.01.07



Demoiselle ***** 02.01.07



Meggie ***** 03.01.07



Asiula84 ***** 25.01.07



Monika_sk ***** 21.01.07

mama_oliwki
no no no druzgocząca przewaga panów icon_razz.gif wink.gif
AniaEL
CYTAT(mama_oliwki)
no no no druzgoczÄ…ca przewaga panów icon_razz.gif  :wink:


Panie chyba leniwe i nie chcą opuszczać ciepłych M1 icon_lol.gif

Gratulacje dla wszystkich styczniowych mam i ich dzieciaczków icon_biggrin.gif
Hermia
Witam i ja na styczniowym wątku. Lucek od wczoraj śpi jak suseł po 4 godziny, żarcie, rozgladanie się i spanko znów...
do.
Mamy kolejna kobietke - Vea urodzila dzisiaj 11.01.07 coreczke Majeczke ogromne gratulacje !
olciaa_a
impreza.gif Gratulacje dla Wszystkich styczniowych mamus!! Maluszki rosnijcie zdrowe i szczesliwe!! impreza.gif

Dziewczyny wklejajcie zdjecia maluszkow!! icon_biggrin.gif
moniak78
Ja tylko w teorii jestem styczniowka a w praktyce grudniowka hehe. A oto moje szczescie :

meggie
Ja mimo iz grudniowka z teorii to z praktyki styczniowka icon_smile.gif

Pozdrawiam wszystkie mamuski oczekujace i trzymam kciuki icon_smile.gif
lumi
jestem jestem i ja icon_smile.gif
A MichaÅ› od dzisiaj nie korzysta z respiratora!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
A oto moje dzieci icon_smile.gificon_smile.gif
zdjęcia moich brzdąców icon_biggrin.gif
z lewej MichaÅ› z prawej Ala


Alicja

i moje ulubione Michałka icon_lol.gif
AniaEL
Lumi śliczne są te Twoje maleństwa icon_biggrin.gif gratulacje dla Michałka i oby Lusia jak najszybciej wzięła przykład z braciszka icon_biggrin.gif
monte
Moniak, dużo, dużo zdjęć pięknego Mateuszka chcemy!!! icon_biggrin.gif A tak bardzo grudniówką nie jesteś, raptem pół godzinki, czterdzieści minut icon_wink.gif

Lumi, wielkie, ogromne gratulacje dla Twoich dzielnych Maluchów, ich postępy są imponujące. Są słodziutkie i takie prawdziwie rozczulająco maleńkie. A uśmiech i spojrzenie Michasia z ostatniej fotki jest THE BEST icon_biggrin.gif!

Pozostałe grudniówko-styczniówki też prosimy o fotki! Zróbcie to dla nas brzuchatych jeszcze, przynajmniej to mnie pociesza, jak sobie popatrzę na te Wasze Śliczności! icon_biggrin.gif Bo na moją Małą wygląda, że przyjdzie mi jeszcze poczekać... icon_rolleyes.gif
Iśka
Śliczne dzieciaczki. Gratuluję styczniowym mamusiom. Już trochę nie mogę doczekać się mojego maluszka.

Lumi bardzo się cieszę, że tak pięknie rosną Twoje szkraby. Oby jak najszybciej mogły zawitać u Was w domu.
KlaudiaGuza
Ogromne Gratulacje dla wszystkich styczniowych mamus. Dzieciaczki przesliczne. Zycze wam duzo zdrowka i zeby zdrowo rosly icon_smile.gif Pozdrawiam.
lumi
CYTAT(monte)
A uśmiech i spojrzenie Michasia z ostatniej fotki jest THE BEST icon_biggrin.gif!
za to spojrzenie mogłabym życie oddać!!
Teraz czekamy kiedy Ala przestanie korzystać z respiratorka icon_biggrin.gif
anonimowy
Lumi śliczne dzieciaczki!!! icon_lol.gif dużo zdrówka dla córki i synka oczywiście też.....i dla podwójnej mamy wink.gif
Kanika
Dziewczyny śliczne te wasze maleństwa:) Niech się chowają zdrowo:)
ja już niemogę sie doczekać kiedy u nas na lutówkach zacznie się wysyp, no i kiedy ja sama będę mogła moją maleńką wziąść na ręce:)
Trzymajcie siÄ™ cieplutko:)
I jeszce raz [size=18]G
truska
SÅ‚odziutkie malutkie dzidzie styczniowe.
GratulujÄ™!!!
lumi
a dzieciaczkom nie spieszy się do domu icon_sad.gif Michałek co prawda mógłby już wyjść, ale Ala wciąż przy respiratorze icon_cry.gif
monte
Lumi przytul.gif , domyślam się, że już masz serdecznie dość tego szpitala, ale jeszcze trochę cierpliwości. Mała widocznie potrzebuje trochę więcej czasu... Oboje przecież wykonali (i wykonują nadal!) tytaniczną pracę, a to takie małe Ludziki icon_smile.gif . Jeszcze chwilka i wrócicie do domu. Trzymamy kciuki aby jak najszybciej!!!

Dziewczyny, domyślam się, że Wasze kochane Maluchy są baaaardzo absorbujące, ale mogłybyście choć po zdanku skrobnąć jak tam... Jestem bardzo ciekawa! No i fotki, zdjęcia, foteczki!!!
saga
Monte, bez Ciebie zginęłabym na amen...

Przyłączam się do wątku 2007, choć mój Konstanty jeszcze się załapał na grudzień.

Wielgachne dzięki, za wszystkie kciuki i dobre wibracje przesyłąne Tyniowi. Pomogły... icon_cool.gif W niedzielę mieliśmy pierwszą kontrolę. Pani dr stwierdziła, że w płucach już jest duuuuuuuuużo suszej, ale dalej trzeba mocno trzymać rękę na pulsie, oklepywać i podawać lekarstwa. Jutro kolejna kontrola. Oby dalej wszystko szło w dobrym kierunku... Moje małe biedactwo kiepsko znosi picie syropków. Nauczył się pluć i wycierać język o kołderkę. Ach, cóż za zdolniacha. Niestety, przy okazji trochę mu żołądeczek szwankuje.

Boże, choroba dziecka to taki stres, że hej. Moja siostra umiejętnie mnie pociesza, że teraz to już będę to dożywotnio przeżywać...

Lumi, wielkie kciuki za twoje skarby. Ten szpital pewnie Cię wykańcza. Oby szybciutko mogły stamtąd wrócic do domku.
do.
Sagus strasznie sie ciesze ze synek czuje sie juz lepiej i ze nie musieliscie leczyc tego w szpitalu icon_biggrin.gif
Lumi caly czas trzymam kciuki za Twoje dzieciaczki, juz niedlugo bedziesz z nimi w domku.
anonimowy
Hey mamuski! moj maly strasznie ulewa i puszcza tez duzo pawikow. czy wy tez macie ten problem? Pozatym wyskoczyly mu jakies krostki na policzkach. Wydaje mi sie ze to potowki. Juz sama nie wiem.
Demoiselle
Witam styczniówki. Postanowiłam i do Was zaglądać, bo moja Hanula zrobiła mnie w praktyce styczniówką (jak każda prawdziwa kobietka chce być młodsza wink.gif ), choć w teorii jestem tak jak meggie grudniówką.
Mam nadizeję, że i u Was się zaaklimatyzuję icon_smile.gif

Gościu:
jeśli dzidzi się nie odbiło porządnie i kilka razy to ulewanie jest efektem połykania powietrza. Trzeba tylko uważać, żeby maleństwo się nie zakrztusiło. Co do krostek to jeśli to są potówki to będą przede wszystkim w okolicy paszek, szyi i pachwin. Natomiast bardziej prawdopodobne jest to, że to tzw. wysypka hormonalna - inaczej trądzik niemowlęcy. możesz smarować to sudokremem. Zniknie samo. Nic z tym nie trzeba robić.
BasiaB
Cześć dziewczyny,

wzięło mnie nagle no i proszę już jesteśmy z Sebastiankiem w domciu. Urodził się 13 stycznia (nawiasem mówiąc to mamusia też 13-tego rodzona tylko inny miesiąc icon_smile.gif ) Pozdrawiamy wszystkich cieplutko i trzymamy kciuki za resztę zaciążonych.
A oto foteczka mojego aniołka icon_smile.gif
do.
Basiu serdeczne gratulacje, sliczny chlopczyk.
lumi
A ja mam Michałka od wczoraj w domu icon_smile.gif Ala wczoraj przestała korzystać z respiratorka i powinna być już w niedzielę w domu icon_biggrin.gif
do.
Lumi wspaniala wiadomosc, strasznie sie ciesze !
Olguchna
Gratuluję wszystkim świeżo upieczonym mamuśkom. Mam nadzieję że mój synio nie będzie czekał na luty i niedługo do was dołączę.

Lumi - wspaniała wiadomość, musisz czuć się wspaniale. Trzymam kciuki za Lusię, niech szybko wraca do domku.
Demoiselle
Lumi: w końcu się doczekałaś icon_smile.gif
Hermia
Lumi gratulujÄ™
monte
Demoiselle, witaj i u nas icon_biggrin.gif Gorąco Ci kibicowałyśmy, żeby Hania zechciała się urodzić w grudniu, ale z miłą chęcią zapraszamy do nas! Każda doświadczona (nawet dwutygodniowa mama icon_wink.gif) to skarb nie do przecenienia.

BasiaB, a jeszcze chwilę przed porodem obiecywałaś, że na mnie poczekasz icon_wink.gif. Obiecanki, cacanki... icon_evil.gif Oczywiście żartuję i gratuluję Wasze trójce icon_smile.gif Pozdrów swoich chłopaków i duuuuużo zdrowia dla fajnego Sebcia icon_biggrin.gif

Lumi, SUPER!!! Widzisz, to już tylko chwila. Zaraz Lusia będzie w domu i nie będziesz wiedziała w co ręce włożyć icon_wink.gif Trzymajcie się cieplutko icon_biggrin.gif

Hermia, wrzuć proszę jeszcze raz Waszą śliczną fotkę bo serwer zeżarł, a naprawdę jest piękna!
Hermia
https://michalinko.bloog.pl/.?ticaid=63100
Tu jest galeria Lucjanka, można zobaczyć zdjątka też.
do.
Hermia piekny jest twoj synek, a te zdjecie czarno-biale sa rewelacyjne.
Hermia
Dziękujemy bardzo. Lucuś jest kochanym szkrabem, chociaż bardzo absorbującym.
Demoiselle
Hermia: widzę, że nasze Skarby są astralnymi bliźniakami icon_smile.gif
N@dj@
CYTAT(BasiaB)
Cześć dziewczyny,  

wzięło mnie nagle no i proszę już jesteśmy z Sebastiankiem w domciu. Urodził się 13 stycznia (nawiasem mówiąc to mamusia też 13-tego rodzona tylko inny miesiąc icon_smile.gif ) Pozdrawiamy wszystkich cieplutko i trzymamy kciuki za resztę zaciążonych.
A oto foteczka mojego anioÅ‚ka  :)  


Witam i gratuluje styczniowym mamusiom:!: icon_smile.gif
A szczegolnie pozdrawiam Sebastianka i jego mame icon_smile.gif
Ja z cora tez 13 tki icon_smile.gif
Hermia
Czyli Hania i Lucek z jednego dnia, o której Hania sie urodziła? Lucek o 10:05.
Demoiselle
No to Lucek jest ciut starszy - o 2 godziny i 25 minut, bo Hanula urodziła się o 12.30. Czyli ma starszego astralnego brata icon_biggrin.gif
meggie
widze ze watek nabiera rozpedu icon_biggrin.gif

ja goscinnie z grudniowki wyszla styczniowka icon_smile.gif Macius jako dzentelmen icon_wink.gif przepuscil w kolejce Hanule Demo icon_smile.gif

rozdwojone-gratuluje icon_smile.gif
2paki-prosze nie blokowac kolejki icon_wink.gif trzymam kciuki

pozdrawiamy
BasiaB
Monte niestety nie mogłam zaczekać siła wyższa icon_lol.gif trzymam kciuki abyś już niedługo tuliła swojego bobaska przytul.gif
N@dj@ dziękujemy z Sebciem za pozdrowionka i również gorąco ściskamy Ciebie i Twoją córeczkę brawo_bis.gif
Lumi super wiadomość już niedługo będziecie wszyscy w domciu. Gratulacje!!!

Pozdrowionka dla wszystkich styczniowych mamusiek icon_smile.gif
monte
CYTAT(meggie)
2paki-prosze nie blokowac kolejki


No wiesz... naprawdę powinnaś wykazac się większą wyrozumiałością, w końcu robimy co możemy icon_lol.gif Twój elegancki Synek też się jakoś szczególnie nie przepychał icon_wink.gif ale dzięki temu możemy przywitać Was też na styczniówkach, choć domyślam się, że sercem na pewno zostaliście jeszcze w grudniu icon_smile.gif

CYTAT(BasiaB)
Monte niestety nie mogÅ‚am zaczekać siÅ‚a wyższa  :lol:


Taaaa, nie mogłaś, akurat... icon_wink.gif Hi, hi, hi! Bardzo się cieszę, że już masz poród za sobą i Sebcia w domu icon_biggrin.gif

Coś chyba sprawdza się reguła, że dziewczynki są mniej skore do porodów o czasie. icon_rolleyes.gif . My przeterminowane zostałyśmy chyba z samymi córeczkami, prawda? Każdy dzień zaoszczędzą, żeby być trochę młodsze, nawet kosztem mamusi icon_twisted.gif icon_wink.gif

Lumi, dobre wieści szybko się rozchodzą - Wy już w komplecie w domu, prawda? Dawaj znać co i jak icon_smile.gif Wszystkiego dobrego!!!
monte
Saga, hop, hop! Jak tam Tynek bo strasznie dawno jakoś się nie odzywałaś? Mam nadzieję, że wszystko OK i sobie choróbsko poszło. Daj znać koniecznie!
Olguchna
monte - niestety nie same babeczki zostały. U mnie synuś chce się przeterminować.

A tak w ogóle to widzę że coś "stanął" ten wątek. Pewnie mamuśki dochodza do ładu po wyczerpujących zmianach w życiu. Życzę dużo spokojnych nocek i wypocywajcie jak najwięcej. Może niedługo do was dołączę.
kaskago
no i moj synus ciagle czeka...

ciekawe czy wyjdzie w styczniu
saga
Cześć Babeczki!

Monte, siedziałam cicho, bo wichura zerwała nam linię tel., i byliśmy odcięci od netu. Kiedy dzis właziłam na stronę maluchów byłam strasznie ciekawa, czy juz się rozdwoiłas... Trzymam kciuki za Was obie! oby poród był Wam lekki!

Lumi, nieco spóźnione ale szczere GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!

Tynio cały czas jeszcze z katarem. Dziś będziemy mieć chyba tysięczną kontrolę, ale teraz już dmuchamy na zimne.

Olguchna, oczywiście że dołączysz - nie masz innego wyjścia icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif Jesli chodzi o wypoczynek, to u mnie raczej słabo - nienawidzę kolki oraz katarku. Wrrrrrrrrrrrrrr. Powoli przestawiam się na spanie w trzech turach po 1,5 godziny. Okazuje się, że wystarczy icon_wink.gif .

Basia, Sebastiano przesłodki. Rozumiem, że urodziny 13 są oznaką życia szczęśliwego i pozbawionego przesądów!
Olguchna
no wiesz saguś - jeszcze mogę wylądować u lutówek icon_rolleyes.gif
monte
Saga, fajnie, że już się "znalazłaś" icon_wink.gif . Proszę o przekazanie niniejszej wiadomości swojemu Synkowi - Tyniu, wszystkiego dobrego z okazji skończenia pierwszego miesiąca! icon_biggrin.gif

Uwaga, uwaga! Mam komunikat! Wszystkie Maluchy, które chcą być styczniowymi proszone są do wyjścia! Bez wygłupów! Zostało raptem 9 dni... icon_confused.gif Biegusiem!!!
meggie
CYTAT
Uwaga, uwaga! Mam komunikat! Wszystkie Maluchy, które chcÄ… być styczniowymi proszone sÄ… do wyjÅ›cia! Bez wygÅ‚upów! ZostaÅ‚o raptem 9 dni...  Biegusiem!!!


hehe tak samo mowilam do mojego uparciucha icon_smile.gif

moze sie załapiecie na lutówki icon_wink.gif

buziole
AniaEL
CYTAT(meggie)
moze sie załapiecie na lutówki icon_wink.gif


Bardzo chetnie przygarniemy icon_biggrin.gif
marzka
Już melduje się na nowym wątku icon_smile.gif
Zdjęcie Błażeja na "styczniu 2007" Jak tylko sie lepiej zorganizujemy napiszę coś więcej
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.