To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

...:::Lutusie 2007:::...Pięknie rośniemy!!

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40
Nika27
Dobra uciekam bo rano muszę Olkę odstawić do przedszkola icon_confused.gif
Dobraj nocki.

Jeszcze jedno - nie wiem czy nie przeoczyłam czegoś ale wydaje mi się że dawno moja imienniczka nie pisała Sylwia27 ... Sylwia daj znać co u Was ????
AniaEL
Rybowska mój ginekolog powiedział S., że jeżeli dziecko nie będzie doniego podobne, to niech rozejrzy się po sąsiadach wink.gif Na szczęście wszyscy mówią: "Cały Sebastian".
tysia2202
hej hej moja niunia tez jest piekna icon_smile.gif zreszta wszystkie lutusie sa piekne icon_smile.gif

Nika27
Mój mężuś też się nie musi rozglądać po sąsiadach wink.gif I Olka i Bartek są do niego bardzo podobni choć Olcia już się zmienia ale jak się urodziła to cały T.
Agga:)
szkoda ze nie mam swojch zdiec jak bylam mala to wtedy mozna by bylo porownac no ale coz moi rodzice nie mieli kasy na zdiecia pierwsze zdiecia mam z przedszkola icon_rolleyes.gif a mezus z pierwszej komuni icon_lol.gif
tysia2202
moj synek to do miesiaca to caly tatus a teraz zaczyna byc podobny do mnie oczka, brodka, nosek i policzki takie jak moje a od szyji w dol caly tata icon_lol.gif

tysia2202
ale stopy to na bank ma po tacie ten sam ksztalt icon_smile.gif zreszta same zobaczcie icon_smile.gif

Agga:)
super Sabus i super stopy 01.gif 08.gif
tysia2202
Dzieki Daria tez jest slodziutka szkoda ze nie mieszkamy blisko siebie bo sebus mialby fajna lalunie icon_smile.gif
MADZIA_MAMA
hehe fajna fotka ze stopami icon_smile.gif

hmmm Kordula no ładnie wymyslias, ale cie rozszyfrowałysmy hehe (jasne musialas powtarzac 10 razy ze AniaEl to ty, a my dalej gdzie AniaEl hihih)

no moja tesciowa pobija rekordy, mowila ze jej dzieci tzn corka w wieku 6mcy to sikala do nocnika, a ja na to ze wtedy to dziecko nie sieci jeszcze tak samo i to jeszcze na nocniku a ona sie upiera...to sie usmialm jak niby pokazywala ta jej corka ze chce siku...mowia? a ona ze poazywala hehehe co wy na to? albo lepiej ze kregoslop smaruje sie mydlem (ktorego sie nie splokuje-zeby szybciej twardnial) ha ha ha i co wy na to? pobilam wszystkie tesciowe ta moja icon_razz.gif dobrze ze tego A nie czyta
MADZIA_MAMA
no a moj babel to tez czysty tata, zreszta moj A sie smial ze jak sie urodzi i nie bedzie do niego podobny to mnie bedzie podejrzewal ze moze z sasiadem albo listonoszem cos zmajstrowalam hehehe ale jest podobny, kazdy mowi ze czysty tata a co ze mna...moje ma podobno usta, ale chyba tak mowia na pocieszenie hehe grunt ze ma niebieskie oczka po tacie tata ma takie jasne i jemu tez sie takie robia blekitne, ok ide spac apa
anulek2505
Ale sie rozgadalyście icon_smile.gif Ja uciekłam spać icon_smile.gif
To ja jeszcze jedna rewelację o teściowej napisze - jak tylko Kacper przyszedł na świat kazała nam kąpac go w soli, bo koście od tego twardnieją icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif hahahahaha, męczyła mnie z tym do zeszłego tygodnia, aż kategorycznie powiedziałam że nie będe kąpac Kacpra w żadnej soli icon_twisted.gif Nawet mojej mammie kiedyś się żaliła, że my nie chcemy małego kapac w soli icon_cry.gif
Mój synuś podobny jest do tatusia icon_smile.gif Mój P. ma zdjecie w wózku jak miał ok. 7-8 miesięcy icon_arrow.gif mozna by pomyślec że Kacper tam siedzi icon_smile.gif
AniaEL
Hej icon_biggrin.gif
Widze, że temat teściowych dalej żyje wink.gif
To jeszcze jedna historia: Kiedy okazało się, że muszę Kingę karmić sztucznym mlekiem a dokarmiać swoim, byłam załamana. Pomogła mi wtedy bardzo rozmowa z położną. Przekonywała mnie, że nie ma się co męczyć z pustymi piersiami, będziemy obie zdenerwowane, niewyspane itp. Dlatego dla dobra Kingi i swojego z czystym sumieniem mam jej dawać mleko modyfikowane. I to wszystko moja teściowa skwitowała twierdzeniem, że mam nie słuchać położnej, bo ona się nie zna icon_eek.gif

O mydle słyszałam, ale szarym i to do smarowania niewykształconych w trakcie kąpieli.

DziÅ› S. pierwszy raz zostanie z KingÄ… sam. Zobaczymy jak sobie poradzi.

Tysia zdjęcie ze stopami jest rewelacyjne.
mim
Ale macie przeboje z tymi tesciowymi!!!! Usmiałam się do łez:)icon_smile.gificon_smile.gif

Åšliczne dzieciaczki:) Nika jaki BartuÅ› do Oli podobny jest:)icon_smile.gificon_smile.gif

U mnie jest tak że Mikołaj to cała mama:)icon_smile.gif icon_biggrin.gif Od pasa w dół jest tylko do taty podobny a tak to do mnie:) Powyciągałam swoje zdjęcia z młodego wieku i rzeczywiście jakby skórę ze mnie zedrzeć. Ciekawe kedy się dzieciom oczy zmieniają. Ja mam szare, M.piwne a Mikołaj jakieś takie nijakie...
tysia2202
czesc dziewczyny!
czy uwazacie ze moj synek jest gruby?? bo ostatio mi to tesciowa powiedziala i ze napewno go przekarmiam icon_smile.gif a on je co 3 godziny mniejwiecej co tyle jest glodny i raz wypije 120 ml a raz 70 ml.
obadajcie czy moj synek jest gruby:

Agusia25
tysia2202 ja Cie prosze!!!gdzie ten twoj mały gruby???? icon_smile.gif
czytam tak o tych tesciowych, i wreszcie nie czuje sie samotna w odczuciach:) nie bede opowiadac moich anegdot o tesciowej bo nie chce sie denerwowac:) jeszcze bardziej mleko mi zaniknie icon_sad.gif ale macie racje, ja tez okropnie sie czuje jak tesciowa bierze Mikusia na rece, nie wiem moze dlatego ze jej za grosz nie ufam, i boje sie o te moje dziecie...
powiem tylko tyle ze ja pierwszy termin porodu mialam na styczen i jak ten styczen minal i nie urodzilam to moja tesciowa przyszla do mnie i powiedziala , cytuje: " szkoda ze sie na ten styczeń nie wyrobilas bo wodniki to bardzo zLe ludzie, no ale trudno " , tak więc moja tesciowa juz wiedziala ze nasz syn bedzie zły, a on jeszcze biedny nie byl na tym swiecie icon_sad.gif nie ma to jak kochajaca babcia!! icon_sad.gif diabel.gif PRZYKRE icon_sad.gif
Monia i Wika
no czesc

madzia moja mama mnie też sadzała na nocnik jak miałam 6 miesięcy

AniaEL
dlaczego kordula???

tysia2202
Moja mała waży 5 kg i też raz je 70 a raz 120. ale juz zaczynam kminic kiedy jej jaką butle przygotować icon_smile.gif))
o 24-ej dostaje 120 przez sen, 4-5 dostaje 100 a potem to zależy jakie przerwy ma. nie karmię ją co bite 3 godziny. czasami chce po 2,5 a czasami po 3,5. jak chce tak ma, inaczej mi dużo ulewa icon_sad.gif ile ten twój szkrab wazy?

najlepiej, bo nauczyłyśmy się z Wiką współpracować. przy jedzeniu ją delikatnie lulam i przysypia. po bekasku dostaje smoka i śpi. czasami godzine czasami trzy. zaraz jak zasypia to wypluwa dydka i jest super. muza nawala ja sie tłukę garami, pralka wiruje, pies szczeka a wika śpi icon_smile.gif))
Za miesiąc odstawiam ją do jej pokoju. tylko troche mi smutno, bo sie przyzwyczaiłam icon_sad.gif((

Kupiłam małej https://www.allegro.pl/item181977122_lozecz...ibr_lampka.html. włąśnie złożyłam, jest super i wika też juz polubiła nowe wyrko. na wypady w sam raz. chyba je zostawie w hotelu w leśnej, bo po co bede sie z tym tachać za każdym razem. a przynajmniej raz w tygodniu chcemy odwiedzac tam babcie.icon_smile.gif))

a właśnie śliczne fotki wysyłaćie.
tysia2202
Wodniki zli ludzie?? dobrze wiedziec bo moj synek tez wodnik icon_smile.gif Skad te tesciowe biora te madre mysli.
Nie wiem dokladnie ile wazy bo dopiero 6 maja ide z nim do lekarza. Ale miesiac tem wazyl 4600 teraz to tak mysle ze juz bedzie ok 5300.
tysia2202
tez nie daje rowno co 3 godziny ok 3 godzin mniejwiecej. je ostatni posilek o 24 i potem dopiero miedzy 5 a 6 potem miedzy 8 a 9 a dalej to juz roznie. Ja rozpoznaje juz jego placz kiedy on jest glodny wiec daje mu wtedy kiedy sie domaga
Agusia25


a na tym adjęciu jest moj cały świat icon_smile.gif
Mikołaj to też miniaturka taty icon_smile.gif
tysia2202
Dziewczyny czy ktoras z was ma cudowna idealna tesciowa ktora nie wtraca sie w wychowanie waszych dzieci??
Ja jeszcze dodam ze jak mielismy isc na usg bioderek i okazalo sie ze z jednym bioderkiem cos jest nie tak to ak tesciowa sie o tym dowiedziala to zaczela mnie sraszyc ze to zaniedbalam bo teraz jak mu to bioderko sie nie wyksztaltuje to bedzie musial lezec w szpitalu od pasa w dol w gipsie. Ze mialam od urodzenia ciskac mu miedzy nogi 3 pieluchy tetrowe i teraz dziecko bedzie cierpiec!
To nic ze lekarz powiedzial ze to bardzo czestu przypadek u niemowlat i ze to z czasem dojdzie do normy.
Wogole uwaza ze jestem egoistka ze nie karmie piersia. Ze nie walczylam o mleko. icon_cry.gif
Strasznie mnie tym zranila nie odzywalam sie do niej przez tydzien wkoncu ustapilam bo nie lubie sie klocic ale nie wybacze jej tego do konca zycia i nawet nie przeprosila mnie za to.
tysia2202
widze ze wszystkie zajete swoimi pociechami icon_smile.gif
Moj synek na szczescie spi i mamusia moze zajac sie soba bo ide dzies na urodzinki mojego tatusia.
Czy to jest mozliwe ze zaczyna zabkowac??? Bo strasznie sie slini i od wczoraj jest strasznie marudny.
Mili84
a mój synek wielkoludekw tamtym tygodniu wazył 7800g 23.gif

Teraz sobie smacznie spi ale zaraz pewnie podudka bedzie , butla jzu gotowa bo jak sie obudzi to nie bede wiedziała za co sie wziasc bo jak on jest głodny to am byc i juz nie ma czekania bo drze sie strasznie ale jak juz najedzony to zadowolony a zjada 150 ml icon_smile.gif i jzu widomo od czego tak rosnie.2800g juz przybrał ta waga jets teraz dla mnie szokujaca ale gdyby urodził sie nie 5 kg a np: 4 to by i tak tak samo przybierał. teraz czekam az zacznie chodzic hehe bo do noszenia kregoslup mi pujdzie a mieszka m na 3 pietrze to jak z takim klockiem wejde na rekach i zakupami to padam.

Agga:)
mili fajnie Ci rosnie maluszek sluzy mu jedzonko mamusi icon_razz.gif ja mam kolezanke ktora urodzila w grudniu a waga malego 3450przy urodzeniu a teraz 8950
AniaEL
Tysia ja tam nadwagi u Sebastiana nie widzę. Zapytaj teściową, czy masz go zapisać do Klubu Kwadransowych Grubasów i jaką dietę dla niego proponuje? Kinga jest od niego młodsza, a jada więcej niż on i w ciagu dwóch miesięcy przytyła 2100.
Bioderkami się nie przejmuj, tylko teraz pieluchuj synka i ćwicz. Kinga ma przykurcz w lewym bioderku i nikt nas nie straszył, nawet ortopeda. Ty masz gorszą teściową ode mnie.

A wodniki to źli ludzie icon_wink.gif moja teściowa jest wodnikiem icon_lol.gif icon_lol.gif

Kindze poprawiła się skóra na policzkach, to chyba zasługa zmiany mleka. Do tego Mała czasami zachowuje się jak chomik. Nabierze mleka do buzi i ani nie wypluje ani nie połknie, tylko trzyma. Może boi się, że kiedyś jedzenia nie dostanie icon_cool.gif

Kordula to była diablica, żona Belzebuba w przedstawieniu "Pan Twardowski". Samo imię oznacza z łaciny - serce. Jestem taką diablicą z sercem.
slonko1512
Witam
Moja teściowa to.................. mam tak samo jak Wy uwilbiam się z nią... bardzo chce wychowywać za nas nasze dziecko icon_twisted.gif icon_twisted.gif icon_twisted.gif icon_evil.gif icon_evil.gif icon_evil.gif ale maly najbardziej u niej płacze icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif ciekawe dlaczego??? pewnie tak samo ją kocha jak ja!!!!
ostatnio byłam z małym u lekarze ponieważ dostał wysypkę... mądra pani doktor, która była na zasyępstwo powiedziała że to różyczka!!!!! i dała skierowanie do szpitala!!!!!!!!! zadwoniłam po naszą panią doktor prywatnie... okazało się że to uczulenie!!!!!!!!!!!!! poprostu masakra
Agga:)
Dzis debiut Darii pod jej wlasna kolderka icon_razz.gif ciekawe jak jej bedzie sie spalo do tej pory spala w rozku jak narazie to marudzi w pokoju obok icon_wink.gif
anulek2505
A my jesteśmy dzisiaj po okropnym ataku kolki icon_sad.gificon_sad.gificon_sad.gif Było strasznie - plakałam razem z Kacprem icon_cry.gif Na szczęście te kropelki co mam to działają na Kacpra i to bardzo szybko, bo po 20 minutach już się uspakaja no ale jeszcze plus czas zanim sie domyyślelismy co mu jest. Widziałam że nawet mój P miał łzy w oczach icon_cry.gif

Rybowska trzymam kciuki za DariÄ™ icon_smile.gif
Nasz Kacper spi w sowim łózeczku tylko w nocy, bo w dzień za cho...ę nie chce.

Mam do was pytanie - do tych które karmia butelką. Czy wy przestrzegacie karmień co trzy godziny i nawet jak wasze dziecko spi to je budzicie o danej godzinie bo już minął cZas ?? Ja tak do tej pory robiłam ale nie wiem czy tego nie zmienic ?? Bo nieraz mi jest poprostu szkoda dziecko budzic icon_sad.gif
AniaEL
slonko nie ma jak kompetentny lekarz icon_evil.gif icon_evil.gif szkoda słów

Anulek ja Kingi nie budzę, bo ona najlepiej wie, kiedy chce jeść i jakoś nie mogę powiedzieć, że ją głodzę i marnie wygląda. Nie zazdroszczę kolki, dobrze że szybko się skończyło.

Kinga prędzej wyląduje w śpiworku niż pod kołderką, bo strasznie się rozkopuje. Potrafi nawet wydostać się z zapiętego rożka.

Dzisiaj byliśmy u siostry na wsi. Młoda wreszcie pooddychała świeżym powietrzem i została porządnie wytrzepana na kamieniach icon_lol.gif jednak w ogóle nie wpłynęło to na jej sen. Dopóki wózek jechał, dopóty spała. Wystarczyło stanąć icon_rolleyes.gif ehhh strasznie mobilne to moje dziecko.

Wczoraj wieczór było tutaj jak za starych, dobrych czasów wink.gif "na ciąży"
Agga:)
Ja tez Darii nie budze jak chce jesc to jeczy icon_lol.gif

Rzeczywisacie teraz to najlepiej do wszystkich lekarz prywatnie chodzic
Agusia25
Kordula cieszę się żę nie tylko moj Mikuś wykumał że wozek to rowna się bujanie icon_smile.gif nie ma opcji żeby pospał na postoju icon_smile.gif chociaż ja nie narzekam , przynajmniej zmusza mamusie do ruchu icon_smile.gif dziennie kilometry bijemy icon_smile.gif ale oczywiście moja teściowa juz dawno to skomentowala, że rozpuszczony jest i już!! bo jej dzieci..........i sie zaczyna icon_smile.gif no ale coz , ja to tylko dziekuje Bogu ze moj ślubny to do tescia podobny icon_smile.gif
Mili84
Oj jestem padnieta my tez dzis mielismy atak kolki troche mniejszy niz poprzednie ,ale kropelki posżły w ruch i zadzialaly.CUDOWNE KROPELKI . troche go ponosiłam ale płakal to robiłam mu "samolocik" kładłam go brzuszkiem na cała reke i bujałam puzniej na nogach swoich kładłam go na brzuszku no i sie niby uspokoił ale od tej 19godziny meczył sie, nie mogl zasnac dopiero z 30 min temu usnał ale jest taki niespokojny jaki nadal przez sen id esi ekolo niego połozyc (oczywiscie jak nie ma M to śpi ze mna), zeby poczuł mamusie mzoe sie troszke uspokoii .
dobranoc kolorowych

Ja Milana tez nie budz ena jedzonko -zreszta on wiecej niz 3-4 h nie wytrzyma bez papu icon_biggrin.gif
Nika27
Cześć,

oj biedne te nasze teściowe - co jedna to lepsza icon_lol.gif ale szare mydło i kąpiel w soli przebijają wszystkie icon_lol.gif icon_lol.gif

Moja teściowa to dobra babeczka - gotuje nam obiadki i nawet specjalnie dla mnie odlewa wcześniejzupkę zanim przyprawi ją abym miała bez cebuli i czosnku ze względu na małego i ewentualne kolki icon_razz.gif I raczej się nie wtrąca do naszego życia tylko czasem coś rzuci że jej zdaniem to .... Ale nie narzuca niczego i raczej nas nie nachodzi zbyt często no chyba że wołać nas na obiad wink.gif

Tysia nie przejmuj się słowami teściowej - synuś jest idealnym bobaskiem.

Mili mój synek w zeszłym tygodniu ważył 7070 a startował z wagi urodzeniowej 3800 więc super przybiera ale nie mam pojęcia ile zjada bo karmię go tylko cycem. Muszę go chyba wodą przepajać bo to moje mleko chyba jakieś super tłuste jest icon_arrow.gif pewnie jak śmietana z 18% 04.gif 29.gif

Co do kolek to dziś mu dałam Espumisan i jakoś kolki nie miał - zastanawiam się czy nie za wcześnie sięgnełam po te kropelki bo dopiero 3 dni miał kolkę a dziś kupiłam mu kropelki dałam 10 kropli i nic ... zero kolki icon_lol.gif
Jeszcze się pochwalę że mój mały wczoraj sam zasnął w łóżeczku - karuzelka bardzo mu przypadła do gustu. Dziś też śpi sam w swoim łóżeczku 02.gif
Monia i Wika
rybowska moja Wikuśka od początku śpi pod kołderką icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
MADZIA_MAMA
witam icon_smile.gif
oczywiscie nikogo nie chcialam urazic opowiadajac o mojej tesciowej i jej praktykach z dziecmi, bo w koncu z dziecmi jest wszystko ok chocby moj Artur jest ok icon_smile.gif ale Monia nie wiem jak 6 miesieczne dziecko siedzi na nocniku i siusia a tym bardziej "mowi" ze chce siusiu, ale skoro tak jest, bylas zdolna Monia icon_smile.gif

a my dzis bylismy caly dzien na dzialce z synusiem i moim bratem, ubralam go lekko ale bylo tak cieplo ze pokolei go ze wszystkiego rozbieralam i tak zostalo:

[img=https://img411.imageshack.us/img411/1517/obraz050zq1.jpg]

a tak w ogole to moj Konrad byl dzis jakis marudny nie wiem czy przez ten upal czy co.....chcial byc ciage przy cycu, nawet jak nie jadl, dopiero jak go tak z godzine trzymalam i bujalam to zasnol twardo i dalam go do wozka, ale jak odkladalam za wczesniej to normlnie krzyczal a nie plakal, jaka moze byc tego przyczyna? za goraco mu nie bylo, za zimno tez nie, glodny nie byl, a kolke jakby mial to by non stop plkal a nie upokajal sie przy cycu nie?
MADZIA_MAMA
moj Konrad tez pod kolderka spi, ok ide spac pa
eiwanka
Dzień dobry!
Rzeczywiście forum zakwitło znów icon_biggrin.gif Wczoraj nawet nie zdążyłam wszystkiego przeczytać. Ale widzę, że temat TEŚCIOWA na tapecie icon_wink.gif
JA mam rewelacyjnÄ… icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif Bardzo mi pomaga, a siÄ™ nie wtrÄ…ca.
Ciekawa jestem np. jak długo szanowne teściowe karmiły piersią, skoro niekarmiące uważają za egoistki, założę się, że w większości przypadków bardzo krótko. A co do sadzania na nocnik to owszem skoro 6miesięczne dziecko już samo siedzi to można je posadzić i na nocniku i w końcu coś tam zrobi, np. siku z zimna icon_evil.gif Dla mnie to barbarzyństwo. ALe w to, że woła, że chce siku to nie uwierzę, bzdura.
Tysia, synuś piękny, a teściowa głupia i tyle. A tak w ogóle to tylko się cieszyć, że dzieci pięknie rosną. Niemowlęctwo to nie czas na smukłość icon_wink.gif Dzieciaczki zaczną chodzić to się pięknie wyciągną. Przecież żadna z nas nie tuczy dzieciaczka jak prosiaczka.
Madzia, śliczne zdjęcie to pod kwitnącym drzewem, takie wiosenne icon_biggrin.gif
Mili, super, że kropelki pomagają. Strasznie jest patrzeć jak się maleństwo męczy.
A my na usg bioderek byliśmy w środę i wszystko jest ok, bardzo się cieszę, bo Tosię miała przykurcz w lewym i generalnie jedno IIa a drugie IIb, ale pieluchowanie i masaże dały efekty.
Teraz na szczęście oba Ia icon_biggrin.gif
ZNów piękna pogoda się zapowiada, więc zaraz idziemy na spacer. WY pewnie też. Miłego dnia!!!
anulek2505
witam z rana icon_smile.gificon_smile.gif
MAtko, Madzia jak zobaczyłam twojego Konradka pod drzwewem to się przestraszyłam - tylko w bodach byył ??? Kurcze to ja tylko jakas nienormalna jestem - wczoraj Kacper miał body na rękaw (już) 3/4, rajstopy i pajacyk i od czasu do cxasu przykrywałam go kocykiem icon_sad.gif I mi marudził w wózku nie spał icon_sad.gificon_sad.gificon_sad.gif Jak ja mam ubierac Kacpra ?????
Zaraz idziemy na spacer i nie wiem kompletnie co mu ubrac icon_sad.gificon_sad.gif

Dzisiaj w nocy nie budziłam Kacpra i od 21.30 wytrzymał do 3.50 icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif I później pospaliśmy do 8.05 icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif Ale fajnie, już nie będę go budziła i dawała jedzenie na siłe icon_smile.gif

Dobra uciekam bo synuÅ› siÄ™ domaga mamy icon_smile.gif

Zyczę miłego dnia icon_smile.gif
Nika27
Cześć,

anulek mój Bartoszek też wczoraj był tak ubrany i jeszcze kocyk na nóżki i spał jak aniołek przez 4 godz. i dodam że nie był spocony bo ciągle sprawdzałam.
Ja też byłam w szoku patrząc na Konrada ale widać nie należy do zmarżliuszków bo był zadowolony z takiej swobody icon_biggrin.gif icon_wink.gif
W gazetkach piszą że maluszek powinien mieć jeden rękawek więcej od nas więc tak staram się ubierać ale on to piecuch jest straszny - lubi ciepełko i już icon_lol.gif
tysia2202
Czesc dziewczyny!
Dzieki za pocieszenie icon_smile.gif Uwielbiam ogladac zdjecia naszych lutusiow icon_smile.gif Sa piekne icon_smile.gif
A moja mamusia wczoraj na urodzinach u taty zrobila mojemu synkowi zupe marchewkowa zjadl 4 lyzeczki. Nic mu po tym nie bylo. Kupke mial normalna. I spal cala noc. Bede mu teraz codziennie na obiadek robic troszke tej zupki icon_smile.gif a od 4 miesiaca wprowadze mu jabluszko icon_smile.gif
tysia2202

oto moj piekny przystojniak icon_smile.gif
MADZIA_MAMA
hey

no tak dziecko jeden rekawek wiecej niz my, ale jak nam jest goraco w bezrekawnikach to dzieci co? dalej w calym rekawku?

Konrada musialam tak rozebrac bo sie poci jak nic a na dzialce slonko i zero wiatru bylo, ja bylam mokra jak szczur....

a jak mi zasnol to nakrylam go pieluszka flanelowa
Agga:)
Tysia powiedz jak przygotowac taka zupke marchewkowa icon_question.gif
slonko1512
Witam
stawiam za 2 miesiÄ…ce mojego Kubusia impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif
My dzisiaj cały dzień na dziłeczce, mały spał prawie cały czas... albo rozglądał się jak mały aniołek.... bardzo mu się podobało icon_smile.gif
oj kolki nam narazie odpuściło... kilka dni bez stresu
Monia i Wika
Madzia
źle mnie zrozumiałaś
Mamka sadzała mnie na nocnik, ale była ze mną.
potrafiła tak sadzać mnie co pół godzinki na chwilke.
Ja z pewnością jej o to nie prosiłam hahahaha wink.gif wink.gif wink.gif
mim
Ale sobie poczytałam:)icon_smile.gificon_smile.gif

Madzia jakie piękne zdjęcie, takie wiosenne:) Ja ubieram swojego podobnie:)

Dziś wieczorem był chyba pierwszy atak takiej niby kolki, bo się cebuli nażarłam...głupia baba jestem. Ale nie wiem czy to była kolka czy po prostu jakaś większa kupa bo trwało chwilę i się nie prężył tylko płakał. No nic, przeszło samo ale cebuli już nie zjem w takiej ilości icon_twisted.gif

Byliśmy dziś w sklepie, mój M. ma urodziny i jakiś prezent trzeba było mu kupić i sam musiał sobie wybrać bo ja już nie mam siły mu szukać icon_rolleyes.gif Mikołaj bardzo ładnie zniósł całodniowe latanie po sklepach, raz się tylko obudził:) chciałam mu kupić taką huśtawkę fisher price:



Gdzieś na forum czytała że super jest, czy któraś z Was taką posiada albo podobną, bo to trochę kosztuje i nie wiem czy warto icon_wink.gif
anulek2505
Witajcie icon_smile.gificon_smile.gif
Moja mama też mi takie rewelacje opowiadała z siusianiem, że jak tylko ja i brat zaczęliśmy siadac to sadzała nas na nocnik, tylko czy my w tym wieku rozumieliśmy coś z tego ????
I ja właśnie się obawiam tego czasu jak już Kacper zacznie sam siadać, napewno będzie mnie męczyła o nocnik icon_sad.gificon_sad.gificon_sad.gif

U nas dzisiaj upalnie, Kacper znowu nie mógł za bardzo spac na dworze icon_sad.gif Ale w bodach samych nie jeździł icon_wink.gif Myśle że dzisiaj go nie przegrzewałam bo spocony nie był.
Za to jak przyszlismy do domu po spacerku zrobiłam mu farajdę i położyłam golutkiego na macie i sobie fikał - taki był szczęśliwy że aż serce sie radowało icon_smile.gificon_smile.gif

To wypijmy za Kubusia 2 miesiÄ…ce impreza.gif impreza.gif impreza.gif

No i oczywiście za 9 tygodni mojego Kacpra i Antosia Samoni


Kurcze wy już dajecie jabłka i marchewki icon_eek.gif Ja się jakos bede bała dawac do skończenia 4 miesiących icon_confused.gif No ale jak dzieciom nic nie jest .........
Mili84
pisałam do was pisałam az wkoncu sie wszytko skasowało

Bylismy dzis u kontroli Milan ma juz gardło czyste tylko zaniepokoiło ja jak on dziwnie oddycha oczywiscie mówiłam juz jej kiedys o tym ale przy niej oddychał normalnie a zbadała go mówi ze w plucahc nic nie czuje no i.....podłaczyła sprzencior i odsluzowała mi go ,a niunio tak cierpiał tak bardzo plakał wkłądała mu ta rurke w nosek tak głeboko w dwie dziurki po 4 razy chyba icon_sad.gif no i zalegało mu cos tam jednak teraz niby lepiej mu sie oddycha z tego co widz no ale zobacz ejak bedzie w nocy bo w nocy najgorzej zawsze było, wczoraj to myslałm z enie usne tak charczał stekał, pluł nie wiem co mu było .Nie chciał dzis mi spac, wiec postanowiłam do lekarza isc z wuzeczkiem no jak sie tak na plakuniał to puzniej spał az do domu doszlismy z godzinke czasu no i tak od 13 nie spał wcale a teraz jak mi usnał o 18 spi do tej pory boje sie ze o 3 sie obudzi i bedzie baraszkowal a ja oczy na zapałki bede miała
Ale nie bee go budził bo nerwus sie mi zrobi , zezłosci sie na mnie i wtedy da mi popalic
Dzis zapowiadała nam sie kolka przed 18 ale dałąm mu szybko kropelki i ufff mineło usnąl
Mili84
za Kubusia 2 miesiÄ…ce impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif

9 tygodni mojego Kacpra i Antosia impreza.gif impreza.gif impreza.gif pijak.gif pijak.gif pijak.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif

Ada wszystkirgo anj dla meza mój bracioszek tez ma dzis urodzinki icon_smile.gif
ojj mały sie budzi lece...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.