To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Czerwcowe brzdÄ…ce

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40
Dodzia
my szczepiliśmy skojarzoną za 120 i obyło sie bez gorączki ale strasznie to przeżywał później i co
zasypiał to się przebudzał z płaczem ale na szczęście mamy to już za sobą
odikochaniutkie te ubranka twoja niunia będzie wystrojona jak na małą panne przystało 03.gif
ifonkamnie też ciekawi trądzik mojego szkraba i nie wiem czy mam sie tym martwic czy nie ??
uroczy ten twój szkrabek !!
lukni proszę na fotkę czy ma coś podobnego na buźce jak twój synek


ziowiktwoja córcia super wyszła na tych fotkach i ta kupka supcio !!!
silijechudzineczka z ciebie kciukaski za tycie !!
rzotkieweczkoto tylko sie cieszyć że rodzina wspomaga i nie musicie wydawać ciaczków !! 03.gif
lili no proszę a jednak macie skazę ale dobrze że już troszkę lepiej no i twoja intuicja nie zawiodła
i w porę zmieniłaś mleczko twojemu maluszkowi !! 03.gif
genkupiłam ten lek i jest troszkę lepiej już się tak nie męczy przy gazach chociaż nadal pura !!! 08.gif

muszę się pochwalić ze już coraz częściej wracamy do cyca butlę dostaje jak na razie tylko 2 razy !!! 06.gif
LilySnape
Ja z kolei lubię kupować nowe ciuszki małemu a nie lubię sobie. Odmieniło mi się icon_wink.gif

ifonka
Kama my tez dawalismy tą herbatkę koperkową ale jakoś nie widziałam żeby Mikołajowi pomagał.

Dodzia z tego co widzę to mniej więcej tak samo wyglada jak krostki Mikołaja. Ale lepiej wybrać się do specjalisty i nie denerwować sie niepotrzebnie.
Śliczny ten Twój synuś aniolek.gif

rzodkiewka ja też nie kupiłam ani jednej zabawki, a mamy ich juz cały regał. Kupiłam za to śmieszne wierszyki i czytamy je teraz sobie 03.gif
ifonka
Lily widzę na paseczku, że Twój Marcinek dzisiaj ma urodzinki
Wszystkiego naj i rzeki mleka dla synusia brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif
ziowik
Lily za Marcinka pijak.gif pijak.gif pijak.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif pijak.gif pijak.gif pijak.gif ale rosnÄ… te nasze dzieciaczki icon_biggrin.gif
ja mam to samo- mama chciała żebym podrzuciła jej jakiś pomysł na prezent imieninowy, więc mówię - może kup taką książeczkę dla Kamilki którą będzie mogła gryźć, kąpać sie z nią itd icon_razz.gif a mama na to - chce prezent dla Ciebie, a nie dla Kamilki icon_razz.gif

Ifonka super piracik icon_biggrin.gif Å‚adnie mu w zielonym :

ja już nie wiem co zrobić z tą szczepionką icon_neutral.gif na dodatek nie mamy peselu dla Małej bo nie ma kto odebrać, ja sie tam z wózkiem nie wybieram bo to kawałek od nas, a Marek pracuje do późna.. pogadam jutro z pediatrą jeszcze, może mi coś rozjaśni

z zabawek to my kupiliśmy sami tylko karuzelę, ale z taką debilną muzyczką że jej nie zamontowaliśmy, poza tym z plastikowymi chroboczącymi zawieszkami, kiepska, a dziewczyna mojego brata kupiła taką z mięciutkimi pszczółkami, standardową muzyczką, Kamilce bardzo przypadła do gustu. no i sami kupiliśmy też huśtawke, ale to trudno nazwać zabawką. reszta zdobyczna, ale mało tego, myśle jednak że jak Mała podrośnie to dziadkowie zasypią ją po uszy zabawkami icon_mrgreen.gif
ziowik
a w ogóle to chciałam zauważyć że mamy mega_nieaktualną pierwszą stronę. strasznie mało dziewczyn podało dane, gdzie Jaaga? a Zadobra? Iwona79, Aga23... nie ma KardusP, Kalarepy... kobiety, co z Wami ? icon_biggrin.gif wpisywac dane, dawać zdjątko i siup będzie ładnie wyglądać icon_biggrin.gif
jak znajde kiedyś moment dłuższy to najwyżej poszperam w odliczaniu i wpisze sie dziewczyny icon_smile.gif

a w ogóle to niedawno 2 miesiące skończył też Dawidek Aguutki - wszystkiego naj! impreza.gif impreza.gif impreza.gif
LilySnape
CYTAT(ziowik @ śro, 25 lip 2007 - 22:31) *
ja mam to samo- mama chciała żebym podrzuciła jej jakiś pomysł na prezent imieninowy, więc mówię - może kup taką książeczkę dla Kamilki którą będzie mogła gryźć, kąpać sie z nią itd icon_razz.gif a mama na to - chce prezent dla Ciebie, a nie dla Kamilki icon_razz.gif

ja już nie wiem co zrobić z tą szczepionką icon_neutral.gif na dodatek nie mamy peselu dla Małej bo nie ma kto odebrać, ja sie tam z wózkiem nie wybieram bo to kawałek od nas, a Marek pracuje do późna.. pogadam jutro z pediatrą jeszcze, może mi coś rozjaśni

icon_biggrin.gif
My sobie już trochę pokupowałyśmy, prawda? Możemy sobie na trochę odpuścić icon_lol.gif

My z kolei, gdy nie mieliśmy peselu, to wyciągano małemu kartę na mój pesel.

Wczoraj Marcinka obsypało takimi czerwonymi plamami na pleckach i pupie, że mi normalnie ręce opadły. Te plamy wyglądały jak lekko spuchnięte. To pewnie znów objaw alergii bo nic innego mi nie przychodzi do głowy.

A co u anik?
Dodzia
lilito na pewno objawy tej alergi a przynajmniej mi sie tak wydaje
zdrówkomarcinka i dawidka niech nam zdrowo rosna
impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif pijak.gif pijak.gif pijak.gif pijak.gif
Naz
czuje się jak wyrodna matka, będę szczepić państwowo...
taki mam uraz do tych 6w1 itd bo mój starszak po ostatniej dawce wylądował w szpitalu z 42 stopniami.
no ale każdy bobas inny tylko przeżywać drugi raz bym tego nie chciała...

oskar nie chce mi spać wciąż chce mu się konwersować, a ile przy tym a guuu i a giii...mama jeszcze nie potrafi powiedzieć 06.gif tylko się uśmiecha...słodycz moja...wtedy zaraz podbiega brat i łup mu w główkę 21.gif ...zawsze byłam zwolennikiem bezstresowego wychowania, ale tu mi już ręce opadają...

ech musiałam się wygadać...
odynka
no to impreza.gif za Wasze dzieciaczki:D
jej niedawno mówiłysmy o dolegliwościach ciążowych 29.gif
LilySnape
Banshee, powiem szczerze: jakie my, kobiety jesteśmy glupie nazywając się wyrodnymi matkami, bo:
- nie karmimy piersiÄ…,
- dajemy tańsze szczepionki, pieluchy, kosmetyki itd.,
- raz nie podbiegłyśmy od razu na płacz dziecka itp. icon_wink.gif

Jesteśmy dobrymi mamami i tyle icon_biggrin.gif
Ja sobie już od dawna nie wyrzucam, że nie karmię piersią. Wybrałam i tyle.

Dodzia, a jak Oskarek siÄ™ miewa ostatnio?
ziowik
e tam od razu wyrodna icon_smile.gif każdy wybiera co uważa za lepsze dla niego i dziecka, albo na co może sobie pozwolić.

byliśmy właśnie dzisiaj na szczepieniu, Mała znowu zasikała cały stolik, plus śpiochy icon_biggrin.gif coś mnie tknęło i wziełam zapasowe, wiec nie świeciła gołym tyłkiem potem icon_razz.gif
waga - 4430 03.gif rośnie nieźle, wychodzi średnio pół kg na 2 tygodnie icon_razz.gif w tym tempie to będę mieć smoka w domu icon_biggrin.gif
po konsultacji z pediatrą jednak zdecydowałam sie na 5w1, będziemy sie szczepić za 4 tygodnie, bo w tej szczepionce jest polio, a to podobno od 2 miesiąca życia można dopiero.
tak więc zaszczepiliśmy sie na żółtaczkę tylko, biedulka ale płakala strasznie 41.gif ale utulona i wycałowana uspokoiła sie, a potem był spacerek i sobie spała icon_smile.gif nasmarowałam tą nóżkę altacetem i mam nadzieje że nic się jej nie będzie działo. na razie po walce z kupą śpi, ale zaraz powinna sie obudzić, na jedzonko - i idziemy na spacer z Gruszką icon_biggrin.gif pozwolę sobie pozdrowić ją od wszystkich icon_biggrin.gif jak mi sie uda pykne jakieś fotki i potem Wam pokaże icon_smile.gif

acha - położna próbowała też zmierzyć Kamilke.. ale głupio to robiła, bo położyła ją na deseczce naktórej sie starsze dzieci mierzy, takiej, na ktorej trzeba nóżke wyprostować, a takim maluszkom sie przecież nie powinno.. na szczęście nie prostowała jej jakoś masakrycznie, ale pewnie dlatego wyszło że Kamilka ma 55cm długości, w co mi sie wierzyć za bardzo nie chce, żeby przez 6 tyg przybyło jej zaledwie 2cm a tak poszła w kilogramy, bo była by kluchą wielką icon_biggrin.gif

najważniejsze jednak że zdrowa, osłuchowo czysta. dostaliśmy też skierowanie na usg bioderek, ale że jutro ide prywatnie, to wykorzystam je później - własnie - kiedy sie robi kontrolę bioderek?? w 3 miesiącu? czy mi sie wydaje?

dobra, idę spróbować rozbudzić Małą, bo sie spóźnimy na spacer 08.gif
odynka
ziowik to pięknie Wam rośnie - Nelly dopiero 4200 wazy... tylko jakaś długa mi się robi:P kolejne usg 3-4 miesiąc... i to już ostatnie;)
gen
Dodzia ciesze sie,ze Oskarkowi pomoglo i coraz rzadziej potrzebujecie butelki.

Ziowik ja po pesel poszlam z Antkiem w chuscie, w wozku balam sie, ze maly sie rozryczy,
a w chuscie moglam go karmic tak, ze nie rzucalo sie to w oczy.

Bylismy na kolejnej wizycie w Poradni Laktacyjnej, jest i dobrze, bo maly przybiera w normie i zle bo w dzien nie robi przerw dluzszych niz 30 min. Jest to dosc paskudna sytuacja, nie moge ani nigdzie wyjsc z nim bez przystankow na karmienie ani zostawic w domu. Jestem totalnie uwiazana. Mamy do wyboru albo smoczek liczac na to, ze nie spowoduje to ze znow przestanie rosnac, albo jednak dokarmianie w kryzyzysowych momentach, np przed spacerem. Taki mi sie trafil cycoholik.

Kalarepa bardzo mi sie podoba ta wiazana chusta, ale mamy juz podarowany Premax a mi wolno nosic tylko do 10kg, wiec nie wiem czy oplaca sie kupowac nowa. Ile kosztuje taka chusta?
kalarepa78
CYTAT(gen @ czw, 26 lip 2007 - 19:08) *
Bylismy na kolejnej wizycie w Poradni Laktacyjnej, jest i dobrze, bo maly przybiera w normie i zle bo w dzien nie robi przerw dluzszych niz 30 min. Jest to dosc paskudna sytuacja, nie moge ani nigdzie wyjsc z nim bez przystankow na karmienie ani zostawic w domu. Jestem totalnie uwiazana. Mamy do wyboru albo smoczek liczac na to, ze nie spowoduje to ze znow przestanie rosnac, albo jednak dokarmianie w kryzyzysowych momentach, np przed spacerem. Taki mi sie trafil cycoholik.


Gen, a nie możesz próbować odciągać i w sytuacjach awaryjnych karmić swoim ale z butli?


CYTAT(gen @ czw, 26 lip 2007 - 19:08) *
Kalarepa bardzo mi sie podoba ta wiazana chusta, ale mamy juz podarowany Premax a mi wolno nosic tylko do 10kg, wiec nie wiem czy oplaca sie kupowac nowa. Ile kosztuje taka chusta?


Za swoja zapłaciłam 215 z przesyłką. Trudno mi coś Ci radzić, mimo, że ja mojego Hoppa KOCHAM, za to jak "czaruje" moje dziecko, ale chyba nie da się ocenić, czy się Wam ta chusta spodoba bez spróbowania,. Wg mnie nalezy rozwazyć następujące kwestie: po pierwsze, czy jesteś zadowolona z posiadanej? Jesli tak, to po co Ci kolejne? Jeśli masz powazne zastrzeżenia, to bym się skłaniała ku zakupowi. Po drugie czy dwie stówki to dużo w Waszym budżecie, jesli tak, to może Warto dać sobie spokój, jesli średnio, to może warto kupić i ew. sprzedać jako używaną odzyskując część pieniędzy. 10 kilo dziecko chyba wazy dopiero w okolicach roku, wiec to w sumie dużo czasu...
odynka
gen wejdź sobie >>TU<< myśle że ułatwi Ci to podjąć decyzję;) organizowane sa tez spotkania i warsztaty więc możesz zobaczyć jak to jest mieć chustę;) ja się zakochałam ale dla mnie to za dużo kaski:(

kalarepko pokarzesz mi się w chuście?icon_biggrin.gif na fotkach:D
kalarepa78
CYTAT(odynka @ czw, 26 lip 2007 - 21:25) *
kalarepko pokazesz mi się w chuście?icon_biggrin.gif na fotkach:D


Odynko, wejdź w link w moim podpisie;-)
odynka
CYTAT(kalarepa78 @ czw, 26 lip 2007 - 21:30) *
Odynko, wejdź w link w moim podpisie;-)


widziałam:D super:D wózek macie fajny - to jest fotelik wpięty w stelaż czy taka mała gondolka?icon_smile.gif
kalarepa78
Fotelik. Gondolki w ogóle nie mamy. Ale ja teraz i tak nie używam wózka, bo po co? 29.gif
odynka
CYTAT(kalarepa78 @ czw, 26 lip 2007 - 21:52) *
Fotelik. Gondolki w ogóle nie mamy. Ale ja teraz i tak nie używam wózka, bo po co? 29.gif


no tak ale masz super chustÄ™:P
my zakupiliśmy wczoraj adapter do wózka żeby fotelik zamontować i będę mogła się wreszcie z małą ruszyć z domku;)
asia_b
Chwila dla forum icon_wink.gif Byłam dziś na wizycie kontrolnej u ginekologa. Wszystko jest ok; trochę był zaskoczony kiedy zapytałam o kolejną ciążę 29.gif Najbardziej jednak uszczęśliwia mnie fakt, że mam jeszcze tylko 2 kg nadwagi ciążowej! Wydawało mi się jednak że więcej... bo i uda i biodra, brzuch, biust... A jednak! icon_smile.gif

Odynka śliczne te ciuszki!
Ifonka my także mamy taki rampersik z piratem
Lily i ja wybrałam się dziś do galerii handlowej żeby sobie coś kupić a skończyłam na stoisku dziecięcym...
Dodzia
lilijak na razie ustały kolki i jest teraz bardziej pogodny ale dalej sili kupki ale to nie trwa zbyt długo
wracamy do cyca więc i ja mam więcej czasu dla niego bo tak to więcej czasu spędzałam przy odciąganiu 08.gif
a jak MARCINEK się miewa służy mu to mleczko bo ja słyszałam też o bebilonie sojowym podobno
dzieci go lubiÄ… i trawiÄ… go bez problemu !!!
ziowik no to pięknie wam przybiera wasza dzidzia !! 03.gif
my tez byliśmy dzisiaj u pediatry i Oskarek waży 5600 głodomorek mały
i jak na razie tffu tfuu zdrowiutki jedynie mamy pleśniawe i mamy smarować nestatyną
ifonkate krostki to faktycznie tylko trądzik uff aż m ulżyło kazała naj lepiej smarować parafinką
gen oj pomogło pomogło i tak jak twój cycek mamusi ale nie narzekam 03.gif 08.gif
Naz
CYTAT(ziowik @ czw, 26 lip 2007 - 17:17) *
Kamilka ma 55cm długości, w co mi sie wierzyć za bardzo nie chce, żeby przez 6 tyg przybyło jej zaledwie 2cm a tak poszła w kilogramy, bo była by kluchą wielką icon_biggrin.gif

- kiedy sie robi kontrolÄ™ bioderek?? w 3 miesiÄ…cu? czy mi sie wydaje?


Gdyby rosła wiecej na ubranka człowiek by nie zarobił, ale poważnie 2 cm w ciągu 6 tyg to przecież ok, mój bobas przez ten sam okres czasu ledwo o cm urósł, topi się w rozmiarze 56, za to kluchą jest niemiłosierną:)))

bioderka POWINNO się skontrolować przed 3 miesiącem bo o ile się nie myle do tego czasu można jeszcze szybko i sprawnie zadziałać jeśli wystąpiła ta dysplazja (?!), ale teoria od praktyki się różni i większość polskich dzieci trafia do ortopedy po 3-m miesiącu życia i jakoś z większością jest dobrze (tak samo jak bezsensowne jest szerokie pieluchowania malucha, który nie ma problemnów z bioderkami)
ziowik
pozdrowienia dla wszystkich od Gruszki i Emilki dziewczyny wygladają świetnie, pogodne i radosne (poza chwilowym marudzeniem Milki icon_smile.gif ) Gruszka wygląda super, a Emilka duża dziewczynka, śliczna buźka i tak fajnie pojękuje zamiast płakać icon_biggrin.gif sierota jestem bo aparat owszem wziełam, ale bez akumlatorów 29.gif Gruszka zrobiła kilka zdjęć, to kiedyś tam wklei icon_smile.gif

Banshee mówisz że to dobry przyrost? no to ok icon_biggrin.gif gdzieś czytałam że na początku idzie centymetr na tydzień.. ale to chyba o coś innego chodziło 08.gif w każdym razie mnie te 55 zdziwiło, bo Małą ubieram już w 62, a takich na 50/56 to wielu wyrosła.. wiec na długość na pewno poszła.. a jak sie mierzy po tych wszystkich załamaniach - od czubka głowy po palce czy piętę?

no to jutro mam nadzieje że będziemy mieli jedyne usg bioderek, że wszystko będzie super. trzymajcie kciuki za Kamilkę!

Dodzia Oskarek też sobie konkretnie smoczek waży icon_biggrin.gif starszy dwa tygodnie od Kamilki, a przeszł kilogram więcej icon_biggrin.gif nieźle sie najada zatem icon_biggrin.gif

Asia dobrze że wszystko ok na wizycie, ja nie wiem jak to zorganizować,moja lekarka pół godziny jazdy z domu i to autem a nie busem, na dodatek rzadko kiedy wchodzi sie o czasie.. i jak tu z karmieniem to pogodzić...

Kalarepa zdjęcia czadowe icon_biggrin.gif tatuś w chuście też świetnie wygląda icon_smile.gif a mnie rozwaliło zdjęcie z pudełkiem z Vistuli icon_smile.gif czy mi sie wydaje czy Krzyś jest do Ciebie podobny? icon_smile.gif

Gen fajnie że Antek przybiera.. tylko musicie coś chyba zrobić z tą częstotliwością. może spróbuj smoka, może jak będzie jadł rzadziej to bardziej sie naje bo będzie głodny? a po pesel też chyba z chustą sie wybiore, tylko jeszcze nie próbowałam Kamilki do niej wsadzić, nie wiem jak nam to pójdzie icon_razz.gif

dobranoc wszystkim, pora spać icon_smile.gif mam nadzieje że ta noc będzie spokojna mimo szczepienia icon_smile.gif
papa icon_smile.gif
LilySnape
Wiecie co... Mały pomyka już w rozmiarze 68 a i jeden kaftanik o rozm. 74 na niego pasuje! icon_eek.gif

Co do kontroli bioderek: powinno się je skontrolować w 2gim miesiącu i potem jeszcze raz, tylko nie pamietam czy w 6 miesiącu życia czy za sześć miesięcy, mam to zapisane gdzieś w kalendarzu.

My za to nie byliśmy kontrolować małego audiologicznie. Wstyd, ale się nam nie chce icon_razz.gif Na zdrowy rozum słyszy, bo to widać, mam nadzieję, że słyszy dobrze. Nie dość, że takie kontrole są daleko to miesiącami się czeka...

Dodzia, małego ostatnio wysypało na pleckach i pupie - czerwone plamy, jakby nieco spuchnięte - alergik biedny... I znow ma zaparcia choć po Lactulosum udaje mu się kupę zrobić icon_wink.gif
Dodzia
super że grusia i Emilka mają się dobrze oczywiście gorące uściski dla nich !!! 03.gif
ziowiktrzymamy kciuki za bioderka na pewno będzie wszystko dobrze
my niestety robimy ćwiczenia ale mam nadzieję ze jak pójdę za tydzień do kontroli to będzie poprawa 06.gif
liliech biedny ten Marcinek a smarujesz mu czymś te placki ??JA podaję małemu ten dikoflor i też jest troszke lepiej !! 03.gif
NO TO I NA NAS PRZYSZłA PORA STAWIANIA SOCZKA ZA ZDROWIE MOJEGO SYNKA NO I ZA ALę CóRECZKę ANIK !!!!!!!!!!!
impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif pijak.gif pijak.gif pijak.gif pijak.gif pijak.gif pijak.gif pijak.gif pijak.gif pijak.gif pijak.gif pijak.gif pijak.gif pijak.gif
zadobra
IFONKA, zobacz ten link, jest tam o myleniu nadmiaru laktozy z nietolerancja laktozy, moze Ci sie przyda:)
odynka
ziowik no a ja się pochwaliłam że Nellka dopiero 4200 waży a wczoraj ją ważyliśmy i 4400 hihi goni Twoją;) w 56 już się nie mieści tylko 62 nosi icon_wink.gif wch u nas znów zmiany pogody i glowa pęka - na szczęście noc i ranek przespany nie to co wczoraj - wczoraj cały dzień ją coś męczyło i płakała i krzyczała - nic nie udało mi się zrobić... skończyło się espumisanem na wieczór... a dziś mam nadzieję ze się zbierzemy i pójdziemy na nasz pierwszy samodzielny spacer;)

wiecie co przyszla dziś do mnie paka od forumowej mamy z ciuszkami dla mnie:D ale super - dziewczyna wszystko poprała a ciuszki w rewelacyjnym stanie i firmowe a po 2pln płaciłam - jestem pod wrażeniem:D

aha no i buziaczki dla Gruszki dużej i Gruszki małej:D
zadobra
Odynka, dzieki za odpowiedz w sprawie maty icon_smile.gif nie mialam jeszcze czasu zobaczyc ile to cudo kosztuje.
Chcialam sie jeszcze zapytac o chusty. Wiem, ze debatowalyscie o nich. Nie pamietam jakas widzialam na necie, ale droga ponad 200 zl. czy one wszystkie tyle kosztuja? I jaka warto kupic?
odynka
zadobra to zależy ja się napaliłam na Premaxx kupiłam i lipka - muszę sprzedać - a są ludzie którym odpowiada - ja nie umiem dziecka w niej nosić... chciałabym taką jak Kalarepka ma ale one są właśnie po 200pln więc za dużo jak dla mnie:(

ano właśnie moze któraś chce odemnie odkupić Premaxxu chustę/nosidło beżową?icon_smile.gif
LilySnape
Dodzia: impreza.gif SmarujÄ™ Bepanthenem.

Mama przyszła o godzinę za wcześnie, obudziła małego i ogólnie znów nie możemy się dogadać icon_sad.gif Dlaczego, ach, dlaczego? icon_wink.gif
odynka
Lily dlatego ze to mama 08.gif

a oto my:)
ania1
Cześc kochane czerwcóweczki. Ale się za Wami stęskniłam.
Mój synek urodził się 01.07.2007 o godzinie 8.05. Ważył wtedy 3700 i miał 57 cm. teraz rośnie jak na drożdżach. Na razie to tyle ode mnie, muszę uciekac do mojego brzdąca. Jak znajdę więcej czasu, to napiszę więcej. Pozdrawiam.

Chyba mogę byc nadal czerwcówką...

Chciałam wysłac zdjecie Grzesia, ale cos mi nie wychodzi... 21.gif
ziowik
Za zdrowie Oskarka i Alicji icon_biggrin.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif pijak.gif pijak.gif pijak.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif

Kamilka uzależniła sie od smoka 29.gif w nocy śpi bez niego bardzo ładnie, ale w dzień nie zaśnie bez, bo nie jest w stanie sie wyciszyć (próbuje pakować paluchy do buzi, ale na razie coś jej nie idzie i sie zaczyna wściekać) a jak dostanie smoka po serii wrzasków to zaraz zasypia. gorzej jak smok wypadnie we śnie a ona sie rozbudzi - znowu awantura icon_razz.gif eh icon_smile.gif ale narobilismy 03.gif
ziowik
Odynka no to ledwie 30g mniej waży Nelly od Kamulki, więc akurat jak na jeden dzień icon_biggrin.gif idą łeb w łeb icon_biggrin.gif a raczej brzuszek w brzuszek icon_razz.gif
widze że masz poduszkę do karmienia icon_smile.gif ja też mam, ale taką.. bardzo zbitą, Kamilka już za duża żeby na niej leżeć, bo miałabym ją pod pachami gdzieś icon_razz.gif
ciesze sie że zakupy ciuszkowe dla Nelly sie udały icon_biggrin.gif może i ja coś poszperam na forum icon_smile.gif

Ania1 witaj ! super że jesteś icon_smile.gif oczywiście że możesz pozostać czerwcówką icon_biggrin.gif przecież wiele dziewczyn w maju urodziły, a są tutaj icon_biggrin.gif więc zapraszamy icon_smile.gif skrobnij coś więcej o Grzesiu jak znajdziesz chwilkę icon_biggrin.gif

Lily eh ta Twoja mama icon_smile.gif nie można by jej raz a porządnie powiedzieć czegoś? icon_smile.gif ja wiem że to mama, no ale jakieś zasady obowiązywać muszą, a to TWOJE dziecko, a nie jej. ona może Ci co najwyżej pomóc, a nie wychować je za Ciebie i opiekowac sie nim za Ciebie totalnie.. trzymaj sie dzielnie i nie daj mamie icon_biggrin.gif

odynka
hej aniu:) wszystkie Grzeski to fajne chlopaki:) gratki synka:)
odynka
ziowik u nas ze smokiem tez tak z ta roznica ze jak wypadnie to sie nie budzi 29.gif
a ta moja poduszka taka duża że ja nią cała się opasam dookoła więc na Nellke spokojnie starcza;)
ziowik
a Kamilka czasem wypluje i sie nie obudzi.. a czasem jak śpi niespokojnie, to jak go zgubi i rozbudzi sie za jakiś czas to wzywa go krzykami icon_razz.gif
konto_usunięte
a ja chciałąm napisać pozegnalnego posta- jutro wyjeżdzam- dzięki Bogu z tego zapyziałego Lublina, którego nie cierpię z calej duszy.
wybywam do rodzinnego gniazda na miesiąc cały, więc odzywać się nie będę, bo netu nie ma.

niech dzieciaki zdrowe kupy sadzą mamusiom ku uciesze, a mamusie niech się dzielnie trzymają i korzystają z uroków lata!!!!

już czuję, że będzie mi brakować czerwcówek 41.gif
odynka
rzodkiewko odpoczywaj i siÄ™ nie martw - mamy jeszcze smski 06.gif
ziowik
o kurcze Rzodkiewka.. szkoda, a z drugiej strony cieszę się że sobie wypoczniesz i spędzisz czas w przyjaznym środowistku icon_smile.gif
będziemy tęsknić!
mam nadzieje że na smski będziesz czasem odpowiadać icon_biggrin.gif
jaAga*
Jestem, jestem!
Ania1 witaj u nas i zaglądaj jak najczęściej.
Nie było mnie trochę bo jak to określiła Odynka pełnia chyba nie sprzyja memu dziecku-nie śpi i marudzi. Ponadto w środę byłam u ginki, więc prawie cały dzień spędziłam u mamy, to niedaleko jej domu, a przecież z kimś dzieciaki musiałam zostawić, a kolejka była taaaka, że musiałam do domu na karmienie wracać. Mój stan jest OK, jak to lekarka określiła, moja macica jest jak orzeszek 29.gif .
Wczoraj też była wielka wyprawa, tym razem na szczepienie, które się nie odbyło. Mysza (nowy pseudonim Karinki) ma katar i zatyka jej się nosek, więc pediatra radziła zaczekać (tak też myślałam udając się tam). A teraz pobijemy wszystkich, mój mały głodomorek waży.....5300g 10.gif !!! Długości nie mierzono, ponoć za wcześnie, ale ubranka nakładamy już dawno 62/68. W ciągu 1,5 miesiąca przybrała podad 2 kg (najniższa waga 3170g)....przebiła moją Julkę, która coprawda w tym wieku ważyłą 5600g ale wagę urodzeniową miała 4070g.
Ziowik, dzięki za troskę, choróbsko mnie opuściło....zabrałam się za pranie, sprzątanie, prasowanie i dlatego nie bywałam, a rureczki jeszcze nie doszły.
Uciekam, zajrzę później!
Dodzia
aniawitaj i czekamy na fotki grzesia i pisz jak naj częściej co u was słychać !! 03.gif
jaagaTwoja córcia to też nie zły głodomorek pięknie ci przybiera na wadze oby jeszcze ten katarek znikną szybciutko
ta pogoda wszystkim daje w kość a zwłaszcza naszym maluszkom !!
rzotkieweczko a więc wypoczywaj i wracaj zdrowa i wypoczęta ciepłe fluidy dla ciebie i synka !! 06.gif
ziowik mój mały to wogule już nie chce tego smoka woli cyca ale to nie jest zbyt dobre bo ja nie mogę się ruszyć dopóki on porządnie
nie uśnie !! 06.gif 08.gif
odi fajna ta poduszka przydała by mi sie taka !! 29.gif super fotka !
LilySnape
Jaaga, nieźle ci mała wybujała icon_biggrin.gif Już nie jest taka znowu mała icon_wink.gif

Z mamą już jakoś się potem dogadałam, różnice charakterów wychodzą jak nic icon_smile.gif

Rzodkiewka, miło mi oznajmić że synek walnął samodzielną kupę. icon_wink.gif A zatem: "Kupa jedna, krótkie kolki" icon_wink.gif Wracaj szybko! icon_biggrin.gif


gen
Kalarepko sliczne sa te chusty wiazane, neci mnie mysl, ze moglabym nosic Antka na obu ramionach, bo w Premaxie juz po godzinie jest dla mnie za ciezki. Duzo czasu musialas poswiecic, zeby nauczyc sie motac Krzysia?
Odciagam mleko w nocy, czesc idzie przed snem na dokarmianie. I reszte gromadze na czasy kiedy jednak bede musiala wyjsc z domu bez Antka.

Ziowik pewnie sprobujemy w koncu smoczka, choc obawiam sie troche skutkow. Zobaczymy.

Rzodkiewko udanych wakacji! Odpocznij sobie!

My w poniedzialek jedziemy na 2 tygodnie na dzialke, juz sie ciesze.
odynka
jaaga a Ty piersią karmisz? jej normalnie ale fajnie waży Twoje maleństwo;)

Dodzia - kupiłam na allegro za niecałe 50pln i naprawdę warto to nie tylko do karmienia - super się na niej leży też;)
Naz
CYTAT(ziowik @ piÄ…, 27 lip 2007 - 02:54) *
.. a jak sie mierzy po tych wszystkich załamaniach - od czubka głowy po palce czy piętę?


od czubka głowy do piętki:)) ale takie mierzenie to taki pic na wode, żeby sprawdzić czy dzieciaczek w ogóle rośnie. jak mi pielęgniarka wyliczyła pierworodnego w 3 miesiącu to jej wyszło, że przez miesiąc urósł 5 cm:)) tak to by mi chyba rósł w oczach.
Więc wzrostem się nie przejmuj:)

mamuśki jak to jest z tą chustą?
Kupiłam chuste.pl ,ale za każdym razem, gdy probuje włożyć w nią Oskarka krzyczy w niebogłosy. Wydaje mi się, że jest mu niewygodnie taki jakiś ściśnięty. Nie wyobrażam sobie jakbym mogła go w tym karmić 21.gif
LilySnape
Marcinek uśmiechnięty i krzywo zapięty: icon_wink.gif

jaAga*
Odi, piersiÄ… karmiÄ™, piersiÄ…......a prawie nic sama nie jem.
Z tą chustą.pl ja też mam problemy.....
odynka
jaaga mleczka pozazdroscić;) oby tak dalej:D tez tak cem:P

a my dziś pierwszy spacerek same dzięki zakupionemu adaptorowi - jupi!!!
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.