To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Wiosenne Marcepanki czyli Marcowe Słodkości tom 2.

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40
mon1k@
A tu ostatnie foteczki Majeczki:







No to spadam
Dobranoc dziewczynki,
slodkich snow maluszki
sylek
do mam karmiących piersią: jak długo chcecie karmić wasze dzieciaczki? ja chciałabym do dwóch lat, niestety słyszałam jakieś głupie komentarze na ten temat np"że to głupio wygląda";na poczatku karmienia piersią byłam w poradni laktacyjnej i tam mi doradziła specjalistka,żeby karmić do tego czasu, to jest optymalny czas (jeśli nie istnieją jakieś ważne powody zaprzestania karmienia)

MArcepanki pięknie pozują do zdjęć; Majeczka słodziaszek i pozostałe Marcepanki również


w wolnej chwili 04.gif poszukajcie znajomych z lat szkolnych:
https://nasza-klasa.pl/
olunia
CYTAT(mon1k@ @ sob, 13 paź 2007 - 21:11) *
Jejku jak was czytam to az mi sie wierzyc nie chce, zeu mnie to wszystko jest inaczej. Maj je wszystko co jej podam , nie przejmuje sie zbytnio tym czy bedzie mial uczuleie czy nie, i nigdy nie ma, odkad mMaja skonczyla 2 miesiace piore jej rzeczy razem z naszymi w naszym proszku, sloiczki podaje od trzeciego i pol miesiaca, zaczynalam od kilku lyzeczek, robie jej normalna herbatke soki domowej roboty, czasem je z nami obiad, np ziemniaki z ryba, daje jej normalne ciastka, kaszki, mleko modyfikowane, zupki ze sloiczkow i domowej roboty i wszystko jest w najlepszym porzadku. Po prostu nie mysle o tym ze moze byc cos nie tak i jest ok.
Dziewczyny wiecej odwagi jak nie sprobujecie to sie nie dowiecie przytul.gif 06.gif


Monika mnie się wydaje, że to wcale nie jest tak. Widzisz ja też zaczęłam Hani dawać posiłki wcześniej niż to jest zalecane, chociaż przyznam, że po konsultacji z lekarzem. I nie ograniczałam nowości do minimum, tylko pozwalałam by Hania poznawała wiele nowych smaków w różnych postaciach. I też nie brałam pod uwagę możliwości wystąpienia u Hani alergii, do czasu. Nie życzę nikomu żeby jego dziecko tak musiało się męczyć. I tego chodzenia po nieudolnych lekarzach patrzących na radziców wzrokiem, który mówi, że to nikt inny jak tylko rodzice powinni wiedzieć, co ich dziecko uczula. I całe szczęście że trafiłam teraz na dobrą lekarkę. Zastosowałam się do jej rad, nie jemy z Hanią żadnych owoców i wszelkie dolegliwości mijają. Hania nareszcie się nie męczy, a na poznawanie nowych smaków ma jeszcze wiele lat.

sylek ja początkowo planowałam do 8 miesiąca. Teraz planuję do ukończenia przez Hanię roczku. A jak wyjdzie w praktyce to się okaże. Co do tych głupich tekstów to już też takie słyszałam i mam to w d.... Zauważ, że głownie mówią tak te mamy, które piersią nie karmiły. Nie mówię, że wszystkie, ale jak już taki głupi tekst usłyszysz to właśnie od nich. 43.gif Więc ja sobie Hanię karmię gdzie popadnie a jak mi kiedyś, ktoś coś powie no to mu nagadam do wiwatu.

A moja Hania wczoraj powiedziała MAMA po raz pierwszy.
Asik 75
A to Kingusia dzis w nowym krzesełku do karmienia:





mon1k@ to masz szczęście, że Maja może wszystko jeść. U nas niestety cała rodzina alergiczna to na wszystko trzeba uważać, bo olanie alergii i jej nie leczenie może prowadzić do astmy.
Ariannae
Sylek ja chyba przestanę karmic za miesiąc, czyli gdy Mikołaj skonczy 8 miesiecy. teraz tak planuje, ale zobaczę co wyjdzie z tego w praktyce.
Joka
Hej.
Niestety moja Emilka ma zapalenie oskrzeli, dostaje 2 antybiotyki, mało je, płacze, marudzi, funduje mamie nieprzespane noce. Najgorsze jest to, że mnie też zaczęło boleć gardło, doszedł katar, katastrofa 41.gif. W zeszłym tygodniu byłyśmy 3 razy u lekarza, we wtorek zaś wizyta. A nadal chodzę do pracy. Ledwo żyje...
Zyczę wszystkim pozostałym chorowitym Marcepankom dużo zdrówka
Ariannae
Do wszystkich chorych Marcepanków - proszę się wziąć w garść i szybko wyzdrowieć!!!!!
Yousta
Sylek my właśnie się odstawiamy od cycuszka ja karmiłam gdzie tylko mały miał potrzebę nie słyszałam żadnych negatywnych uwag oprócz mojej kumpeli(stara panna nie ruszana)jak kiedys powiedziałam,że nie wpadne do niej bo mały marudny i nie długo bedzie jadł a ona na to CZY TY MUSISZ GO KARMIC???nawet nie probowałam tłumaczyć jej jaka to cudown chwila karmic własne dziecko moze kiedys bedzie miała okazję karm malenstwo jak długo bedziesz miała pokarm i możliwości pozdrawiam
mon1k@ja też wprowadzałam małemu bez jakiś większych problemów nowe jedzonko
kina26
mon1k@-mala przesliczna!
Sylek-ja mam zamiar karmic do roku,starsza karmilam ponad 2 lata i wiem ze to stanowczo za dlugo jak dla mnie,mialam straszny problem z odzwyczajeniem martyny od cyca.
Agusia-duzo zdrowka dla Emilki!!!
A my po weselu i poprawinach,fajnie bylo ale z dziecmi to nie zabawa,chodzi mi o Korcie!Potem wkleje zdjecia!
Ariannae
Zapomniałam dodać, ze nasze macepankowe panienki: Maja i Kinga, są slodkie 06.gif
Kina już czekam na zdjecia z weseliska! impreza.gif
kina26
Martyna bawila sie aparatem i pokasowala prawie wszystkie zdjecia 21.gif Pare zostalo.

Tu z panem mlodym i kuzynka meza ktora na dniach bedzie rodzila wink.gif

rodzinka prawie w komplecie,martyna z parkietu nie zchodzila.

Ariannae
Kina super wyglądałaś, a Korcia jaka elegancka panna!!!! 06.gif
olivka
CYTAT(Agusia79 @ nie, 14 paź 2007 - 17:27) *
Hej.
Niestety moja Emilka ma zapalenie oskrzeli, dostaje 2 antybiotyki, mało je, płacze, marudzi, funduje mamie nieprzespane noce. Najgorsze jest to, że mnie też zaczęło boleć gardło, doszedł katar, katastrofa 41.gif. W zeszłym tygodniu byłyśmy 3 razy u lekarza, we wtorek zaś wizyta. A nadal chodzę do pracy. Ledwo żyje...
Zyczę wszystkim pozostałym chorowitym Marcepankom dużo zdrówka


AGUSIA wpółczuje , Kacperkowi tez przyplatało się jakieś chorubsko, ma katar ,ale pierwszy raz towarzyszy temu gorączka ,tzn niewielka bo ma koło 37,2 ale oznacza to ze zaczyna coś się dziać ,jutro pracuje cały dzień ale we wtorek podskocze do lekarza ,zeby sprawdził czy wszystko ok, psikam euphorbium ,podaję wit C i smaruje vickiem ,dzis siedzieliśmy w domu ,mały dał mi popalic ,cały dzień bez spacerku - nudziło go jeno miejsce,a i stan w jakim jest go męczy więc obydwoje dostaliśmy w kość 21.gif ,
ASik kinga super panna 03.gif
Kina fajne zdjęcia i córeczka jaka dama 03.gif
Monika Maja słodki urwis 06.gif
Dzewczyny odkryłam stronę wpfoto i zamówiłam tam kalendarz na 2008 dla mojego R,mianowicie stworzyłam na ich stronie kalendarz kazdy miesiąc zawiera zdjęcia kacperka i zdanie ułozone przezemnie ,a że kaledzarz jest dla mojego R. na imieniny więc większośc podpisów jest typu kocham Cie tatusiu ,mam najlepszego tate itp ,fajna sprawa dostałam już i mam w domu ja akurat zamówiłam kaledarz biurkowy ,w kazdym razie polecam jako prezencik ,ja zapewne wykorzystam to na gwiazdkę 08.gif ,a to zdjęcia z dziś ;
Nic nie jest niemozliwe ,odkręciłam specjalnie rączkę od szuflady żebt kacper się nie bawił to dorwał następną 06.gif musze kupić zabezpieczenia bo uderza się nimi ,a przecież nie bede wykręcać wszystkich uchwytów ,bo i tak w koncu otworzy 29.gif

a tu dziecko prezentuje czapeczke którą wyciągnęlo sobie z szafy do zabawy 08.gif

Ariannae
Witam poniedziałkowo!
Olivka Twój Kacperek jak zawsze przystojny 06.gif Skoro juz tak samodzielnie sobie przeszukuje szafki, to musisz mieć teraz oczy wkoło głowy 06.gif
Mój Mikołajek jeszcze sie nie uruchomił 13.gif , choć ostatnio trochę popełznął do tyłu i coraz częściej przujmuje pozycję do raczkowania.
Niestety musze wybrać sie dzis do pediatry, bo wyskoczyło mu cos na ciałku, głównie nóżkach, takie czerwone plamki, na których jest bardzo, bardzo sucha skóra. Co to może byc? Czy to uczulenie na Bebilon? (ostatnio trochę go popijał, gdy nie było mnie w domu). Hmm, mam nadzieję, ze nie jest to atopowe zapalenie skóry 32.gif
Oj martwiÄ™, sie 41.gif
O 13tej idziemy do lekarza, zobaczymy co to za paskuda sie przyczepiła.
kina26
Olivka-kacperek juz duzy chlopak i jaki silny!!!
Ariannae-trzymam kciuki oby to nie bylo a.z.s.
ja nadal walcze,ukladam rupiecie etc,mieszkamy przy ulicy i nie moge sie do halasu przyzwyczaic 21.gif
Tak tu sie fajnie kolorowo zrobilo ze wkleje pare fotek 03.gif


PtyÅ›
Witam!
Ależ Marcepanki porosły,wszystkie zdjęcia są bombowe,dziewczynki śliczne a każdy z chłopców przystojniak.

Taka chyba pora bo nasza Domi też złapała katar i to mocny,od trzech dni mamy przysłowiowy meksyk.Jest marudna,noce zawalone płacze okropnie bo jest wielką histeryczką.Jakoś to przeżyjemy.Znowu od kilku dni spacery sa tragedią,ja się denerwuję a Dominika w najlepsze urządza histerię,wieczorami to nieraz płakać mi się chce.Kiedy ona z tego wszystkiego wyrośnie?W nocy teraz jak katarek ją męczy i nosek zatkany to budzi się i nie może zasnąć więc biorę ją do siebie i odrazu się wtula w poduszkę i zasypia.Myślę i martwię się że ona już złapała o co chodzi i materac w łóżeczku już ją kłuję. 21.gif .
Olivka dzięki za pomysł,wykorzystam,już kiedyś tam zerkałam ale jakoś nie było czasu rozejrzeć się po stronie ale teraz mamy okazję więc skorzystam.
Ariannae mam nadzieję że jest wszystko dobrze ze skórą dzidziusia.
Asik75 mała zdaje się podobna do Ciebie???
Skoro powklejałyście zdjątka to i ja coś wrzucę.

Resztę później bo mała już się obudziła,pozdrawiam Was wszystkich papatki.
AleksandraD
to i ja sie pochwale 08.gif





Ariannae
Kina, Ptyś, Aleksandra śliczne są Wasze dziewczynki, super zdjecia! 06.gif

Byłam Z Mikołajem u pediatry. Lekarka oczywiście nie powiedziała co to jest, bo nie wiedziała 29.gif przepisala maść Hydrocorticonum i kazała przyjść w piatek. Wydaje jej się, ze to nie jest uczulenie na Bebilon, raczej na jakis konserwant, który ja zjadłam. W sumie to nic nie wiem, mam nadzieję, ze maść poskukuje, i że to juz sie nie bedzie powtarzać.
yellow
Czesc dziewczyny - śliczne macie dzieciaki i jakie duze icon_smile.gif

AGUSIA ściskam cie mocno w niedoli - Jasiek tez miał zapalenie oskrzeli z goraczka 39 stopni ale udało nam sie zwalczyc bez antybiotyku - teraz za to cały czas sie smarka - pani doktor wspomina ciagle zeby mu banki postawic ale w mojej rodzince nikt nie ma odwagi

Monika miło cie znow widziec icon_smile.gif - moje dziecko podobnie jak twoje wsuwa wszystko, w kazdych ilosciach i na szczęście bezproblemowo - ...heh bezproblemowo ale nie dla mojego kregosłupa bo dzieki temu apetycikowi wazy juz prawie 10 kilo 29.gif


Pozatym moje dziecko zrobiło sie bardzo towarzyskie - siedzi w wozku i do wszystkich woła "EJ", w ogole cały dzien nawija a na widok swojej siostry pieje z zachwytu
yellow

olivka
CYTAT(yellow @ pon, 15 paź 2007 - 22:29) *
[

Dziewczynki ale was rozruszałam zdjeciami 03.gif posypały się następne , 06.gif
Yellow śliczna parka 03.gif ,naprawdę masz śliczne dzieci i chyba nawet podobne...

Kina zdjecie z ręcznikiem rewelacja ,
Aleksandra śliczne oczki ma ten twój skarb ,takie duże
Ptyś ,wyrosnie ,wyrośnie 06.gif ,Domi jak sztywno siedzi 03.gif dawaj więcej zdjęć
Asik 75
Ale te marcepanki sÄ… urocze.

A moja Kinga po odstawieniu Cebionu Multi jest spokojniejsza, gazy ją nie męczą , ciemieniucha zeszła. UFFF, dobrze, że to nie po mleku.
Yousta
Slodkie maluszki my niestety mamy awarie aparacilu i chyba sie nie obejdzie bez zakupu nowego
No i wiadomość dnia czekałam czekałam i się doczekałam mamy pierwszego zabka dolną prawą jedyneczkę
PtyÅ›
Yousta gratulujemy zÄ…bka!!!
U nas katarek powoli przechodzi,pryskam jej Otriwinem,polecam jest rewelacyjny,ale tylko na taki zwykły katar nie taki wiecie z gorączką,rozumiecie.Odtyka drogi i można oddychać,super.
Idę pić kawę,jak obiecałam wklejam więcej zdjęć.NAprawdę aż weselej z tymi zdjęciami,poza tym ja kocham zdjęcia i mogę je godzinami oglądać.No i Wy wszystkie takie fajne jesteście,super było na Was trafić.A co mi tam... hhe 06.gif



Jednakże później powklejam bo coś mi komp zawiesza.A macie może jakiś inny program do wklejania zdjęć oprócz ImageShack?
kina26
Witam!Korcia ma katar,sama woda leci z nosa 21.gif cos te nasze marcowiatka chyba sie zmowily na chorowanie 08.gif
Aleksandra-laura sliczna!!!
Yellow-parka cudo!!!Korcia na widok siostry tez krzyczy a na dodatek tak macha rekoma i nogami ze kiedys odleci wink.gif

yellow
Yousta ... pogratuluj mlodemu zębolka icon_smile.gif... i pytanie - co to jest aparacil?

olivka mi tez sie wydaje ze moje dzieciaki do siebie podobne - ale tesciowa twierdzi ze w ogole 21.gif

Ptys pisałas kiedys ze musisz przestac kupowac małej rózowe ciuszki - to ja protestuje - ślicznie jej w rozowym ma karnacje stworzona do tego koloru icon_smile.gif

kina haha Jasiek tez prawie fruwa na widok Ewy.
Zdjecie w wannie jest boskie - ja wogole uwielbiam zdjecia rodzenstwa razem .... a Twoja starsza cora ma sliczny kolor włosow - moja tez miała takie jasniutkie ale coraz bardziej jej ciemnieja 21.gif a do tego wszystkiego jedno oko zaczelo jej zmieniac kolor 29.gif
Yousta
yellow aparat fotograficzny 29.gif cos z przesłonami ja namawiam T na nowy zobaczymy kiedy go przekonam
kina26 dziewczyny boskie
Zdrówka dla chorych maluchów
yellow
04.gif 04.gif znaczy sie aparacik - a ja sie zastanawiałam co to za tajemnicze urzadzenie ten "aparacil" 03.gif
Yousta to przekonuj , przekonuj - ja swojego małzonka naciagnełam na nowy jeszcze przed wakacjami argumentowałam to tym ze skoro zrobil takie ładne dzieci to zal byłoby ich nie uwiecznic w jakis przyzwoity sposob 08.gif ... hehe trzymam kciuki za pomyslne przekonywanie
kina26
yusta-gratulacje dla Sebka!!!my nadal czekamy.
yellow-moj kuzyn ma jedno oko czarne a drugie brazowe-laski sikaja!!! 03.gif 03.gif 03.gif
asiuleczek
yousta gratulujÄ™ zÄ…bka!
i życzę wszystkim maluszkom i ich mamusią powrotu do zdrowia
my też mamy dalej katar 13.gif
widze że zaczęłyście wklejać zdjęcia to i ja się pochwalę



olivka
CYTAT(asiuleczek @ wto, 16 paź 2007 - 21:56) *
i ja siÄ™ pochwalÄ™

Tak masz czym, jakie śliczne niebieskie oczki 03.gif
Yousta teraz czekać trzeba na następne 03.gif
yellow
łoł asiuleczek słyszałas to juz pewnie tysiac razy ale trudno tego nie powiedziec : niesamowite oczyska ma twoja córcia - no boskie po prostu 23.gif - jestem pod wrazeniem
LILIANNA
a ja sie musze pochwalic chodz to nieladnie ale nie moge sie powstrzymac .. wczoraj Nikus przeraczkowal cale mieszkanie .. wiec wczorajszy dzien zapisuje jak p[oczatek raczkowania .. i tez wczoraj powiedzial mama i dobrze wiedzial co mowi bo wolal jak tylko znikalam mu z oczu a jak sie pojawialam wyciagal rece i wolala mama.. i tak juz od wczoraj slysze tylko mama mama jak tylko znikam .. slodkie to jak niewiem tylko juz teraz dwie paszcze w domu wzywaj atylko mnie .. no P. troche rozczarowany ze nie tata pierwszym slowem byloZZZZZZZc sdz t fbv33
LILIANNA
PRZEPRASZAM ale to Nikodem wlasnie tak zakonczyl moja wypowiedz i dodal do reszty .. hihihi .. juz nie da rady z nim pisac na kolanach .. ale nic dalam mu laptopa zabawke i teraz tam wali lapkami .. kurcze maly internauta rosnie .. no ale co sie dziwic skoro mama pol ciazy przesiedziala przed kompem.. 08.gif
a wracajac do tematu P. rozczarowany byl ,ze maly to taki mamicycek ze tylko mnie wola a nie tate..hihi ..ach ci faceci jak male dzieci 06.gif
SLICZNE WASZE DZIECIATKA MUSZE TEZ DORZUCIC SWIERZE ZDJ NIKUSIA..
noli
Dziewczyny - wszystkie Marcepanki sÄ… przecudowne - i wszystkie takie pyzate.

Niestety -coraz więcej marcepanków chorych.
My właśnie zaliczamy antybiotyk. po 6 tyg. kataru przypałętał się kaszelek ból gardła lekka temperatura 37,5 i lekarz zadecydował że dajemy antybiotyk - bo za długo to trwa i wręcz się rozwija i zachodzi w dół - żeby nie rozwinęło się w zapalenie oskrzeli czy w ogóle płuc.
tak że siedzę na zwolnieniu - Adaś do żłobka nie chodzi.
Przynajmniej mogę spokojnie mu mleko modyfikowane podawać - bo nie chciał jesć - teraz chyba zaczyna - Chyba przez tą chorobę mu sie tak zrobiło - kilka dni prawie nic nie jadł icon_sad.gif - pewnie przez gardziołko

A tak w ogóle - strasznie poci mu się główka w szczególności jak je - przestraszyłam się że to może krzywica -czy coś - ale lekarz powiedział że ząbki mu rosną ciemiączko zarasta, wit. D dostaje - więc nie mam się czym martwić.
A ja i tak się martwię icon_sad.gif - głupie co
LILIANNA
a to kilka zdj.malucha

[
a to moj Grand
[[URL=https://imageshack.us][IMG]https://img99.imageshack.us/img99/4245/p100k.us/img528/5953/
a tak spi Nikus
[URL=https://imageshack.us]

[IMG]https://img524.imageshack.
a to jeszcze z wakacji dom dogory nogami .. goraco polecam to miejsce .. bo dom naprawde jest extra [URL=https://imageshack.us]

a jak ktos ma problem z blednikiem to nie da rady go zwiedzic .. naprawde niesamowite wrazenie robi .. ja jak weszlam do niegop to po 5 krokach juz zawracalam pijanym krokirm i szybko wychodzilam ..
Ariannae
Lilianna synek jest uroczy!
a gdzie jest ten dom? wygląda zachecająco, w pierwszej chwili myślałam, ze zdjecie wstawiłaś odwrotnie 03.gif
LILIANNA
ARIANNEE - dom jestv w Szymbarku ,Kaszuby..miesce wogole bardzo ciekawe bo i jest tam najdluzsza deska na swiecie i bunkry gryfa ppomorskiego do zwiedzania z inscenizacja nalotu .. domy sybirakow .. no i piekna gospoda z wielkim paleniskiem na srodku.. do tego jeszcze super sklepik z pamiatakimi kaszubskimi .. uwielbiam to miejsce i co roku tam jezdzimy ..jak bys chciala wiecej informacji to sluze .. icon_smile.gif
Ariannae
Lilianna wszystko co piszesz o tym miejscu na Kaszubach brzmi ciekawe. Jeśli mozesz proszę, podaj mi namiary na jakąś kwaterę (moze byc na pw) Moze się w przyszłe wakacje tam wybierzemy wink.gif
olivka
Witam was, skoro sie chwalimy to przyznam się, żei moje dziecie "biega "sprawnie na czworakach po całym mieszkaniu 03.gif .Niesamowity wysiłek w to wkłada, pot leje sie po czole i nosku 29.gif ,chodzi za mną dosłownie jak taki mały zwierzaczek ,mama do drugiego pokoju ,Kacperek za nia ,to samo z łazienką 04.gif , Smieszny ten mój synek cieszy sie niesamowicie jak mnie dogoni , ślini sie przy tym ,co zaślini to portkami wytrze ,ogólnie mam sterty prania i prasowania 08.gif Kochaniutki jest niesamowicie i równie marudny i wymagajacy uwagi ,nie posiedzi już sam 21.gif ,niekiedy nie mam juz siły i wtedy sie denerwuje na niego ,a w szczególnosci gdy marudzi przez cały dzień ,kurcze pracuje nad sobą ,żeby byc cierpliwa mamusia ,ale czasem niewytrzymuje i wychodze z pokoju na chwilke coby nie wybuchnac ,cholera potem mam wyrzuty ,ze jestem złą matka i powinnam miec cierpliwosc do własnego dziecka,kurcze choc dobrze ze zdaje sobie sprawę z tego ,wykańcza mnie praca i samotnośc ,R. wyjechał nie moge sobie ułozyc życia się pozbierac i odbija się to na kacperku .Jestem jednak dobrej myśli , przyjezdza moja mama i od jutra bede miała czas dla dziecka i siebie i towarzystwo ,a potem, od 1-go, juz wychowawczy uffffffff ,no to się pozaliłam ...
Lilliana Casanowa ci rosnie 03.gif ,z tego co pamietam synej jest podobny do twojego meza ,prawda??
Noli trzymajcie się ,ja tez sie modle zeby Kacperkowi się nie pogorszyło ,byłam wczoraj u pediatry ,gardełko czerwone ,katar , mam nadzieje ze przejdzie bez poważniejszych leków.
Edi Zet :)
Hej, witam z daleka icon_smile.gif
Wszystkie wasze dzieciaczki są przesłodkie. I raczkują już? Siedzą? Mój Szymuś jeszcze siedzi niepewnie, tzn. bez podparcia nie siedzi. Turla się po podłodze ale jeszcze nie raczkuje, zębów też nie ma, ale już dwa na dole widzę pod cienką warstwą dziąsła. Męczy się potwornie, ślini, ale nie mogą się przebić icon_sad.gif
Mam nadzieję że wkrótce dogoni Wasze pociechy. W sumie jest chyba jednym z najmłodszych z marca 2007. Niedawno byliśmy na szczepieniu. Ważymy icon_smile.gif ponad 10 kg i mamy 74 cm długości. Szymek zahamował już swój wzrost i wagę ale nadal oscyluje pomiędzy 75 i 90 centylem. Oczywiście nie mam tego cholernego kabla, więc muszę znów ubłagać męża żeby w pracy zgrał zdjęcia.
Też miewamy katary, ale to raczej od zębów jest katar.
olivka
[quote name='olivka' date='śro, 17 paź 2007 - 22:05' post='7412766']

[/quote
Witaj Edi 03.gif łomatko Kacper jest w 25 crntylu 37.gif 37.gif 37.gif ,chyba musimy uczcić wasz powrót tzn i Edi i Yellow odwiedziły marcepanki 03.gif 06.gif , no to jak za starych dobrych czasów impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif pijak.gif
Edi Zet :)
Cieszę się że nas pamiętacie icon_smile.gif
olivka
CYTAT(Edi Zet :) @ śro, 17 paź 2007 - 23:45) *
Hej, witam z daleka icon_smile.gif
Wszystkie wasze dzieciaczki są przesłodkie. I raczkują już? Siedzą? Mój Szymuś jeszcze siedzi niepewnie, tzn. bez podparcia nie siedzi. Turla się po podłodze ale jeszcze nie raczkuje, zębów też nie ma, ale już dwa na dole widzę pod cienką warstwą dziąsła. Męczy się potwornie, ślini, ale nie mogą się przebić icon_sad.gif
Mam nadzieję że wkrótce dogoni Wasze pociechy. W sumie jest chyba jednym z najmłodszych z marca 2007. Niedawno byliśmy na szczepieniu. Ważymy icon_smile.gif ponad 10 kg i mamy 74 cm długości. Szymek zahamował już swój wzrost i wagę ale nadal oscyluje pomiędzy 75 i 90 centylem. Oczywiście nie mam tego cholernego kabla, więc muszę znów ubłagać męża żeby w pracy zgrał zdjęcia.
Też miewamy katary, ale to raczej od zębów jest katar.

a fakt ,Szymuś o cały miesiąc młodszy od Kacperka...ale i tak zdolny chłopak ,bo kacper miesiąc temu z ledwością przerzucał sie na plecki,a teraz nie siedzi ,ale raczkuje dość sprawnie.
Yousta
Mam pytanko do dziewczyn które biorą pigułki łykacie te same co przed ciążą czy inne???
yellow
CYTAT(olivka @ śro, 17 paź 2007 - 22:45) *
chyba musimy uczcić wasz powrót tzn i Edi i Yellow odwiedziły marcepanki 03.gif 06.gif , no to jak za starych dobrych czasów impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif pijak.gif



... hehe no to doczekałysmy sie własnej imprezki 06.gif

Edi witaj icon_smile.gif Szymek najmłodszy ale chyba najwiekszy - koniecznie zmolestuj meza o fotki


No to Å‚ykne za powracajace na formum impreza.gif impreza.gif impreza.gif

... i za zdrowie marcepanków impreza.gif impreza.gif impreza.gif
yellow
Apropo powracajacych i zaginionych to dawno nie widziałam dawidek2 i Ginger
Halo !!!! kobietki zameldujcie sie choc na chwile - zrobimy impre na wasza czesc 08.gif
Yousta
Yellow Correra też się dawno nie pokazywała impreza.gif impreza.gif impreza.gif nie ma to jak imprezka z samego rana icon_mrgreen.gif
yellow
CYTAT(Yousta @ czw, 18 paź 2007 - 09:50) *
Yellow Correra też się dawno nie pokazywała impreza.gif impreza.gif impreza.gif nie ma to jak imprezka z samego rana icon_mrgreen.gif

... o własnie Correa where are you ? ... jakby tak pogrzebac w starych wątkach to by sie wiecej zaginionych znalazło ...
Dziewczyny nie dajcie sie prosic - WRACAJCIE DO NAS !!!!!!!
LILIANNA
witam kolezanki .. no widze ze tu niezla bibka od samego rana.. pijak.gif .. no no dziewczynki ladny przyklad dzieciom dajecie .. hihihi.. 29.gif
co do zaginionych to fakt ze sporo nas ubylo ..
ALE YELLOW .. ja ciebie spotykam na innych watkach 08.gif i czasem podczytuje.. to jest zdrada 08.gif
OLIVKA.. no wiele osob mowi ze wyrasta z mlodego lamacz serc .. a podobny to cholipa ciezko stwiedzic .. bo w zasadzie skutecznie nam sie wymieszal.. usta i broda na 100% moje, oczy ma po P.a nos jedni mowia ze moj inni ze P. ale grunt ze mix dobry wyszedl .. 06.gif . a co do cierpliwosci to swietnie wiem o czym mowisz bo moj maluch tez minuty nie moze wytrzymac beze mnie i zaraz beczy i jeczy i jak ma gorsze dni a takie ma juz ostatnie 4 to w zasadzie marudzi caly czas .. nie ma mozliwosci nawet wziasc prysznica bo zaraz afera i naprawde to potrafi wyprowadzic z rownowagi i tez zloszcze sie a potem mam wyrzuty sumienia , kurcze nie latwo byc spokojna mamunia i tez staram sie pracowac nad tym ale z roznym skutkiem ale zlosc przechodzi mi w sekunde gdy moj Nikus spojrzy na mnie i usmiech sie cala bezzebna paszcza.. mowimy na niego Pan Dziaselko 06.gif .. a najgorzej jest przy zmianie pieluchy i ubieraniu jest taki krzyk i placz jak bym go ze skory obdzierala i refleksem trzeba wykazac sie wielkim bo nie ma zsansy by polezal minute na plecach i dal sobie zmienic pampersa dzis postanowilam ze musze poszukac pielucho-majtek i zobacze czy juz sa na nasze dzieci i jesli tak to odrazu przechodze na nie .. bo naprawde duzo wysilku i nerwow kosztuje mnie przebieranie mlodego ..poza tym nie chce ani minuty byc u kogos innego na rekach , nawet u taty .. no chyba ze , mnie nie widzi ale jesli pojawiam sie tylko w zasiegu wzroku to zaraz krzyk mamamamam i wyciaganie rak i placz ze natychmiast musze brac go i tulic a maly calym otwartym dziobkiem caluje mnie to akurat jest przeslodkie tylko P. zazdrosny ze maly tylko mnie tak caluje i tylko we mnie tak sie wtula .. no coz .. mama to mama chociaz wolala bym aby dal mi troche zyc ..
dziewczyny ilu z was dzieciaczki nie maja jeszcze zabkow ?? bo zaczynam sie powoli martwic.. do kiedy jest czas na pojawienie sie pierszych zebow??
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.