To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

...::Lutusie2007 cz.3::...

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40
MiE
czesc Wam, dawno tu nie kukalam, ale chcialam powiedziec ze wlasnie rozmawialam z Kanika przez telefon i kazala Was pozdrowic i usciskac 03.gif
samonia6
cholera tyle się napisałam i................mi wcięło,,,ale jestem zła

Będzie w skrócie,dzięki za rady,byliśmy u lekarza i pani doktor powiedziała ze jesli dziecko nie ma goraczki,nie wymiotuje i jest pogodne to jest ok,tzn nie ma nic bakteryjnego;kupka się nie powtórzyła tzn jest ok.Podobno przy biegunce tak może byc bo śluzówka jest podrażniona(podobnie przy katarku)


Ania El bedzie dobrze z tymi jazdami,niedługo będziesz śmigać jak Kubica wink.gif

Sliczne zdjęcia waszych maluszków

Anulek wiem co mogłaś przeżyć;sama ze dwa lata temu się tak zadławiłam że całe życie mi stanęło przed oczami,pogotowie w porę przyjechało.............;mama moja do tej pory ma uraz i się boi Antosiowi dawać coś do jedzenia czy picia. 13.gif

chciałam wkleić zdjęcia ale nie chca mi się załadować,popróbuję jeszcze
samonia6
I sorki,pijÄ™ wszystkie toasciki impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif
anulek2505
CYTAT(M&B @ pon, 20 sie 2007 - 21:20) *
czesc Wam, dawno tu nie kukalam, ale chcialam powiedziec ze wlasnie rozmawialam z Kanika przez telefon i kazala Was pozdrowic i usciskac 03.gif

Dziękujemy icon_smile.gif A u nich wszystko w porządku ??

Samonia
to nieźle musiałaś sie zadławić, że aż pogotowie musiało przyjechać icon_sad.gif
samonia6
CYTAT
Samonia to nieźle musiałaś sie zadławić, że aż pogotowie musiało przyjechać icon_sad.gif

Nigdy tego nie zapomnę ,naprawdę to było coś strasznego 32.gif 13.gif
samonia6
jak Wy dziewuszki umieszczacie cytaty bo mi ciÄ…gle jakieÅ› ,,cudo" wychodzi 29.gif 08.gif
Mili84
Anulek to straszne -ja wczoraj mialam taka sytuacje Milan siedzi w wuzku babcia dala mu pic a za chwile patrze na niego a on zesztywniał jakos dziwnie ale mowie do "tesciowej"nic mu nie jest za chwile oczy zrobily mu sie okragle czerwone zerwałam go z wuzka zaczelam trzes nim i po wszystkim (mi serce waliło a on odrazu usmiech na twarzy) to trwało sekundy SZOK a ostatnio uderzyl sie zabawka i zaniosł sie przy płaczu juz 3 raz -jejku tez nie wiadomo co wtedy robic mowia zeby w pupe bic i w twarz dziecku dmuchnac to powietrza nabierze
.
A co do tego nocnego wstawania ,mamy przekichane Jakie to jest meczoce i wkurzajace ;/ dzis w nocy postanowiłam ze dam mu zaamiast mleka bobo fruta -ciekawe czy przejdzie jest gesty wiec moze zapcha zoładek bo on sie budzi 2 razy w nocy ok 24 i 4 i mleko musi byc bo picie nie przejdzie wkurza sie i jest jeszcze gorzej No jutro zdam relacje z bobo fruta ale ciepła woda na mleko i tak juz w podgrzewaczu bedzie

AniaEL- no to pierwsz ekoty za płoty heheh to niezle cie wymeczył jak na pierwsza jazde icon_smile.gif

Nysia -szybkiego skonczenia remontu

Nika27
samonia dobrze, że to nic groźnego i oby nie powtórzyła się taka kupka. Życzę zdrówka Antosiowi.

Mama_madzia nie smutkaj się może faktycznie tylko rozeznanie w szeregach robią przytul.gif

AniaEL brawo brawo jak nic przy takim wstępie rajdowcem będziesz 06.gif

Nysia oj nie zazdroszczę remontu bo ja kilka lat ciągle coś remontowałam, odnawiałam tworzyłam od podstaw i mam szczerze dosyć pyłu, kurzu i nieodpowiedzialnych robotników 29.gif A Ty zbytnio nie przedłuzaj tej błogiej chwili bez pociech bo ten remont nie będzie miał końca i jeszcze sąsiadów obskoczysz 08.gif

M&B dzięki za uściski które zresztą odwzajemniamy Kaniczce w podwojonej sile przytul.gif

monilka jak w pracy napisz coś więcej ! To ja tu kciukasy zaciskam z całych sił a Ty tak malutko napisałaś.

anulek straszne przeżycie wiem coś o tym ... ale dzieci mają to do siebie że dławienie często im się przytrafia. Bartek kilka razy syropem się lekko zakrztusił ale Olka to nie raz napędziła nam stracha - dławiła się landrynkiem, bananem, napojem a ja po rodzinnej tragedii z zadławieniem za każdym razem okropnie to przeżywam wszystko wraca na nowo 13.gif 41.gif

Sylwia śliczne te zdjęcia Aluni na tle nieba wow icon_razz.gif
Mili84
M&B dziekujemy za pozdrowionka od KANIKI a co tam u niej i u Olńki -jak bedzie miala okazaje niech wpadnie do nas icon_smile.gif pozdrow ja od nas tez i cąłuski od ciotek dla Oli:)
Nika27
Mili przy zakrztuszeniach należy dzieciaczka położyć na brzuszku na swoich kolankach tak by miał główkę w dół. Jedną nogę lekko unieść aby malec leżał na takiej pochylni z głową w dół i energicznie poklepać go w plecki. To zawsze skutkuje przy zakrztuszniach. Dmuchanie w buziaczka raczej stosuje się przy spazmatycznym płaczu.
Mili84
Wlasnie mam przymusowe picie piwa(co mi bardzo odpowiada) moja szalona mamuska wkładajac cos do lodówki zzuciła piwo w ktorym zrobiła sie dziurka.a zeby je ratowac wlałam do szklanki icon_smile.gif) oby wiecej takich wypadkow. w takim razie pije za wszystkie okazje icon_smile.gif

pijak.gif pijak.gif pijak.gif
Nika27
ooo Mili na paseczku wojskowym zostało 100 dni to może napijmy się za tę studniówkę impreza.gif impreza.gif impreza.gif
samonia6
Piwko pyyyyyyyyyychtka impreza.gif impreza.gif impreza.gif
Mili84
dzieki nika za informacje -mam nadzieje ze juz nie napedzi mi takiego strachu

No tak to juz tylko 100 dni teraz z górki bedzie. M caly weekend byl w domu jutro po 15 tez juz przyjdzie ahh jak to fajnie byc blisko siebie icon_smile.gif impreza.gif impreza.gif
samonia6
uciekam spać,ziewam i ziewam,kiedy ja odeśpię to wesele??????papa kolorowych snów
Nika27
CYTAT(Mili84 @ pon, 20 sie 2007 - 22:06) *
No tak to juz tylko 100 dni teraz z górki bedzie. M caly weekend byl w domu jutro po 15 tez juz przyjdzie ahh jak to fajnie byc blisko siebie icon_smile.gif impreza.gif impreza.gif


Jak tak czytam co piszesz i patrzę na paseczek to wracają wspomnienia jak to ja czekałam na tego mojego faceta. Jeszcze wtedy nie byliśmy małżeństwem. Jego wysłali setki km do odległego Ełku i słaliśmy do siebie czułe listy. Do tej pory je przechowujemy i co jakiś czas czytam je z łezką w oku. Stare dobre czasy bo to już ponad 10 lat temu 29.gif Ale po 3 m-cach go przenieśli już do W-wy i prawie codziennie się do mnie "wyrywał". 08.gif
anulek2505
dziecko nakarmione, więc chyba trzeba sie położyć spać, bo jak później się położę to później w dzień chodże nieprzytomna i muszę odsypiać. Nie wiem jak to będzie jak pójdę do pracy icon_sad.gif Przecież ja muszę 8-9 godzin spać, bo inaczej nie jestem sobą icon_sad.gif
Jutro nie wiem jak będę się pojawiać, bo ze sklepu odbieramy nowy komputer i wiecie jak to jest jak trzeba wszystko instalować itd. icon_smile.gif

Spokojnej nocy
DOBRANOC
Nika27
Aguutka co u Ciebie ??? widzę że zaglądasz do nas regularnie 03.gif

anulek, samonia kolorowych snów
monilka
Dobranoc Anulek
Nika mnie zmusza do kolejnego posta. W pracy przebimbałam praktycznie te osiem godzin 29.gif . No w końcu przecież wdrozyć się trzeba. Przełaziłam pół firmy, bo każdego trzeba było odwiedzić i pogadać i zdać relację jak tam Ola. Kryzysy: sztuk dwie. Nie było, aż tak źle. przez te tłumy przelewające się co by pogadać miałam mału czasu na myślenie. W sumie źle nie było, usłyszałam nawet, że macierzyństwo mi służy icon_redface.gif .
Tak sobie myślę, Nika, że jednak trochę racji miałaś. Zawsze to inaczej jak trzeba wyjść do ludzi, jakoś się ubrać. Porozmawiać na "różne" tematy. Myślę, że będzie dobrze. Na razie jeszcze na dzień dzisiejszy wybrałabym opcję dom 29.gif . A ja jutro mam wolne 06.gif . O tak pracują dyrektorzy 04.gif
lornetka
CYTAT(Nika27 @ pon, 20 sie 2007 - 22:26) *
Aguutka co u Ciebie ??? widzę że zaglądasz do nas regularnie 03.gif



aaa bo ja tak lubię Was czytać 02.gif
Już takie duże dzieci macie...a jakie słodziaki!!

A u nas wszystko w porządku, Dawidek rośnie jak na drożdżach i daje duuużo radości!!

Pozdrawiam wszystkie Lutowe mamy i małe Lutusie 03.gif
monilka
Aguutka to zapraszamy częściej do nas. My sobie z kolei z chęcią przypomnimy, jak to było jak nasze maluszki były mniejsze icon_smile.gif
monilka
No to ja też już mówię dobranoc.
No i za trójeczke naszych półroczniaków impreza.gif impreza.gif impreza.gif pijak.gif pijak.gif pijak.gif
lornetka
Monilka dziękuję!!


I ja pozwolę sobie wypić za półroczniaki impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif

hehehe, jak za dawnych, starych czasów 29.gif
Nika27
Aguutka to zdrówko pijak.gif impreza.gif pijak.gif impreza.gif pijak.gif impreza.gif impreza.gif pijak.gif
Wklej jakieś zdjęcie Dawidka pleeeease 02.gif

Monilka no i właśnie to chciałam usłyszeć - tę radość i ulgę w wypowiedzi icon_mrgreen.gif
Nika27
oj gafę walnęłam icon_redface.gif ale się już poprawiam - jeszcze za naszych sześciomiesięcznych szkrabów impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif
lornetka
z ogromną przyjemnością pochwalę się nim i tu na wątku 06.gif

tutaj piraciÄ…tko!!



A tu jak pięknie się uśmiecha...zdjęcie sprzed miesiąca, bo niestety teraz jak zobaczy aparat to wpatruje się w niego jak zahipnotyzowany i nie da rady zrobić zdjęcia jak się uśmiecha!


AniaEL
Jakie tutaj się pijaństwo odbywa 08.gif
to i ja dołączę
impreza.gif impreza.gif impreza.gif pijak.gif pijak.gif impreza.gif impreza.gif pijak.gif pijak.gif pijak.gif pijak.gif pijak.gif pijak.gif pijak.gif pijak.gif pijak.gif pijak.gif pijak.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif pijak.gif pijak.gif pijak.gif pijak.gif pijak.gif pijak.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif

M&B a coś więcej o Kanice, bo my tu jesteśmy spragnione wieści.

Jutro pobutka godzinę później i wielkie polowanie na mocz diabel.gif
AniaEL
Aguutka z Dawidka jest pirat pierwsza klasa icon_biggrin.gif

Monilka widzisz, że nie taki straszny diabeł jak go malują. Twoja Oleńka jest chyba bliźniaczą duszą mojej Kingi wink.gif

Iśka nie masz się czego bać 08.gif a po Bielsku muszę trochę pojeździć, bo tam będę zdawać egazmin (chyba że ktoś mnie przekona na Tychy)
Nika27
Aguutka Piękniusi piracik z Dawidka i jak ślicznie się uśmiecha całym sobą 03.gif
lornetka
Dziękujemy za komplementy icon_redface.gif

zdjęcie pirackie zrobione na Zlocie Żaglowców w Szczecinie, zatem trzeba było się wczuć w klimat 06.gif

Trzymam kciuki za Å‚apanie moczu 03.gif
i uciekam...
Miłej nocki!!
eiwanka
Aguutka, piracik śliczny!
Ania, ja zdawałam w Tychach i wydaje mi się, że dużo lepiej niż w Bielsku, mniejszy ruch, szerokie drogi, same kąty proste, płasko. A w Bielsku górki co chwila, dużo świateł, dużo aut.
Monilka, fajnie, ze pierwszy dzień w pracy całkiem niezły. Będzie tylko lepiej icon_smile.gif
Oczywiście dołączam do toastów! impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif
monilka
Ha...a dzisiaj z rana ja jestem pierwsza 06.gif , anie tak jak zwykle Anulek
Mój dzieć postanowił chyba dzisiaj mamie na złość zrobić i oczywiście wstał o 6 29.gif , a nie tak jak zawsze o 8.
Prosimy o kciukasy mooocne. Idziemy z Olą na kolejne badanie słuchu, które ma potwierdzić, czy będzie potrzebne badanie pod narkozą. Proszę ściskać moooocno!!
AniaEl jak tam Å‚apanie moczu??
Aguutka a piracik sliczny. Kiedy te nasze dzieci były takie "małe" icon_razz.gif
sylwia27
hej, hej......

kiepsko mi idzie to nadrabianie, a na dodatek jak wczoraj chciałam usiąść do kompa, to się okazało, że mąż kolegę sobie na piwko zaprosił i ktoś sie musiał Alą zajmować więc z pisania nic nie wyszło, a na dodatek skończyło sie rykiem Ali, bo kładliśmy ją spać godzine później a była już mega zmęczona.........

dziękujemy za komplemenciki zdjęciowe!

czytam i czytam i nic nie pamiętam co chciałam pisać, to póki co skrobne parę słów o wypadzie nad morze........

Ala podróż zniosła dość dzielnie, a jechaliśmy ponad 6h, a w tym z dwa przystanki. Pogoda była całkiem całkiem, jedno popołudnie tylko popadało, a na plaży najbardzie mi się podobało jak niebo było zachmurzone, bo wtedy caly kocyk na piach i się dziecko kulało, a przy słońcu musieliśmy ją kryć pod osłonką....Ala trochę na plaży spała, trochę piasku zjadła, nóżki jej w morzu zamoczyliśmy, a potem gwiazdowała w wózku leżąc na brzuchu i wysoko podnosząc się na rękach icon_smile.gif Na plaży niepodzielnie królowały wózki Mutsy, aż stwierdzilismy, że musimy nasz zostawiać w obozie icon_smile.gif Ale z roku na rok coraz więcej ludzi w Dębkach, nie to co parę lat temu.......Plusem wyjazdu w tym terminie były trochę niższe ceny, bo to po sezonie icon_smile.gif A w ogóle, to chcieliśmy rodzicom wysłać kartki i nam się nie udało, bo nie było znaczków w całych Dębkach....... A jak jechaliśmy nad morze to na pierwszym z przystanków przewijałam i potem karmiłam Alę w autku, no i zauważył to jakiś dziad, który stał nieopodal w bramie, to aż rundkę wkoło placu zrobił żebysię przyjrzeć....

Z grubsza tyle, jak mi sie coś będzie przypominać, to dopiszę. A, już mi się przypomniało, obok nas w przyczepie było jakieś dziwne towarzystwo....Dwie parki w wieku koło 20, może trochę mniej, w każdym razie na tyle wyglądali. Ciągle się kłócili, dosłownie cały dzień, a wyzywali się przy uzyciu takich epitetów, że jak chciałabym tu je przytoczyć to by tego posta moderator skasował w trybie natychmistowym.....Kłócili się o wyjadanie sera, że ktoś coś kupił, a nie zjadł nawet plasterka, że koleś kazał lasce myć naczynia a sam nawet tyłka nie ruszył żeby tą tygodniową stertę jej donieść..Skończyłoi się na tym, że jedna z parek wyjechała wcześniej, bo koleś przechlał i chyba przećpał całą kasę swoją i swojej panny i cudem ostała się kasa na bilety do domu więc laska zarządziła powrót....... ale mówię Wam, tak się nasłuchaliśmy, że szok, nie wiem czy ja w życiu tyle nabluzgałam co oni w ciągu jednego przedpołudnia......
sylwia27
Monilka pewnie, że będziemy trzymać mocniutko, będzie ok!!!!! a co do towarzystwa,to miej ten lepszy model na oku icon_wink.gif Żeby jakaś inna dama nie zapragnęła nagle opiekunki do dziecka icon_wink.gif

AniaEL - jakja czytam o tych Twoich zmaganiach z pobieraniem moczu Kingi to nawet nie chcę myśleć jak to u nas będzie wyglądać icon_rolleyes.gif
sylwia27
AniaEl, ja też się wybieram na prawko, to pewne musiałabym Kanikę ostrzec icon_wink.gif Bądź dzielna i nic sobie nie rób z widowni icon_wink.gif

Aguuutka, fajowe fotki, to z uśmieszkiem super!!!!!!!!
sylwia27
NIka, 3mam kciuki za serduszko Bartusia! A co do F16, to właśnie wystartowały i Ala się obudziła więc już sobie nie popiszę....


życzę miłego dzionka
sylwia27
i fotki, z cyklu tak się śpi na plaży icon_smile.gif



sylwia27
teraz już zmykam..........
Inek
I ja jestem icon_smile.gif Chciałam się czymś pochwalić icon_biggrin.gif
Ada już SAMA siedzi!!!
MiE
no widze ze sie podpytujecie 08.gif Kanika narazie nie ma internetu z tego co wiem... mowila ze piszecie jak szalone i niedlugo ma z Olenka szczepienie (w srode o ile sklerozy nie mam) a i chyba jednak ich szpital nie ominie bo chca mala poza badaniem zostawic na obserwacji... jak bede sie z Nia widziala to Wam wiecej napisze i moze wezme aparat to wkleje Wam zdjecie Oli, ale nie wiem kiedy sie bedziemy widziec bo pogoda sie spierdzilila 21.gif
monilka
Dziewczyny, ja tak szybko..bo zaraz muszę znikać...
Stał się cud brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif . Kolejne badanie słuchu wykazało zapis...prawidłowy brawo_bis.gif ..
Potem napiszę więcej..
Mili84
Monilka no to super brawo_bis.gif oby wszystkie wyniki byly juz prawidłowe

Sylwia -a Ala to taka mała (roz)gwiazda plażowa icon_smile.gif
mim
O matko wróciłam...i juz przeczytałam ale żeby napisać to muszę więcej czasu mieć a glutek się drze w niebogłosy ale za wszystkie okazje, ząbki i umiejętności naszych ślicznych lutusiów wypiję!!!!!! I to nawet piwkiem-alkoholowym 06.gif

impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif
Nika27
Monilka cudna wiadomość nam przekazałaś brawo brawo dla dzielnej Oleńki

Inek to gratualcje kolejny sukces Adusi
Mój Bartek też siedzi od jakiegoś czasu i wielką ulgę moim plecom ten fakt przynósł bo nawrzucam mu zabawek a on siedzi i bawi się więc na kilkanascie min mój kręgosłup odpoczywa wink.gif ale jeszcze co jakiś czas przewraca się na boki i nie daje rady wstać.
monilka
Co tutaj tak pusto???
Marnotrawny Inek raczył się nam pojawić i co napisała?? Że Ada siedzi i znikła na nowo...No ale za Adę i Bartusia (chyba pierwszych siedzących) pijak.gif pijak.gif pijak.gif impreza.gif impreza.gif
Sylwia Milli dobrze to ujęła nasza (roz)gwiazda plażowa 06.gif . Ale jak można w takiej pozycji zasnąć to ja nie wiem 06.gif
Ada dobrze, że już jesteś bo pustawo yu było bez Ciebie. Nadrabiaj szybko zaległości i pisz!!!!
M&B jak tylko będziesz mogła to podeślij więcej wieści od Kaniki. Jak tam Ola, co u niej i pozdrów ją koniecznie od nas.
Hmm...a teraz ja tak prywatą bo mię radość roznosi. Jak już wczesniej pisałam, Ola miała stwierdzony niedosłuch. Po dwóch wcześniejszych badaniach, babka zapisała nas na trzecie, ale jak to sama powiedziała to już tylko formalność, bo trzeba trzy zrobić przed badaniem pod narkozą. Nawet zołza już mi termin wpisała na to badanie. 11.09!! Ja w międzyczasie trafiłam do kolejnego pediatry, który alergię Oli zaczął leczyć od innej strony, badanie pasożytó, grzybów itp. I ten stwierdził, że Ola ma zapchane jelita i stąd ten niedosłuch i będzie ok. Trochę nabrałam nadzieii, ale bałam się do końca wierzyć. A dziś co?? Baba trzy razy powtarzała wynik!! I co gucio!!! Niedosłuchu nie ma pijak.gif pijak.gif pijak.gif . Jestem taka szczęśliwa, że mam ochotę was wszystkie cioteczki wyściskać przytul.gif . Już mi żaden diabeł nie straszny. Teraz już musi być tylko do przodu 02.gif
anulek2505
Monilka super wiadomość brawo_bis.gif

Ada witaj spowrotem icon_smile.gif

To jak robicie jakąś liste siedzących lutusiów to mojego Kacpra też możecie dopisać icon_smile.gif Od 2-3 dni siedzi sam, co prawda jak Nika napisała nieraz jeszcze poleci na bok i nie potrafi wsta c ale siedzi icon_smile.gif
Od wczoraj Kacper dostaje wapno i smaruję go maściami i jest o niego lepiej icon_smile.gif
Dobra teraz lecÄ™
Później wpadnę icon_smile.gif
mama_madzia
hey dziewczynki icon_razz.gif

jutro mam wolne (ledwo miesiac przepracowany) bo musze zalatwiac dlaej szkole na mgr ide icon_razz.gif no i oczywiscie lekarz Konrada no i szczepienie (mam nadzieje ze mi go jutro porzadnie pomierza...w koncu)

oczywiscie zdrowko za wszystkie okazje i bravo dla lutusiow ktore dochodza do siebie po chorobskach i tych zlych wiadomosciach co sie ich czepiaja...

a co do siedzenia to Konrad tez od 2-3 dni siedzi sam w wozku jak jedziemy, w prawdzie trzyma stupki pod tym palakiem (w spacerowce) to przez to utrzymuje troche rownowage ale jak jestesmy w domu na lozku to tez juz siedzi chodz po jakims czasie pada na bok ale jak juz siedzi to ladnie prosto (przez jakis czas)

ok ide sie kapac i spac, jutro o 8 jade do Katowic zalatwiac szkole ok papa
samonia6
hej dziewuszki icon_biggrin.gif
Super, że lutusie tak ślicznie siedzą,ja jeszcze nie próbowałam Antka samego sadzać ale jutro spróbuję icon_biggrin.gif

Monilka ale niesamowita wiadomość,cieszę się przeogromnie icon_biggrin.gif

Sylwia ale ekstra zdjęcia wink.gif ,kurcze mój Antoś nawet raz nie usnął na brzuszku,on w ogóle nie umie w tej pozycji odpoczywać tylko się dźwiga i dźwiga

My jutro idziemy do chirurga dziecięcego;okazuje się że za mało odciągałam małemu skórkę na cycuniu i ma przyrośniętą,jak nie urok to sr..... 21.gif mam nadzieję że go nie będzie bolało.

Wysyłam aktualne fotki mojego skarba, ale nie z wesela bo takowych jeszcze nie mam,jak przegram od brata i koleżanki to wkleję(sama miałam aparat tylko w kościele ale nikt mi nie zrobił 32.gif )

tu mój Antoś z mamusią

tu sam w wózeczku,mama zrobiła zbliżenie samej buźki

a tu z moim tatą, dziadek go po prostu uwielbia;tylko całuje i całuje
Shot with DiMAGE Z3 at 2007-08-21
Nika27
samonia mnie tez czeka wizyta z Bartkiem u chirurga ale to za jakiś czas... Ja generalnie tez nie mogłam odciągnąć napletka małemu a w szpitalu pni doktor przy cewnikowaniu musiała to zrobić siłą i aż mu krewka poleciała bo biedaczek ma stulejkę i musiała to zrobić drastycznie by dostać się cewnikiem. Tak że nas czeka zabieg na stulejkę ale to chyba znacznie później się robi - właściwie to nie mam pojęcia i musze poczytac o tym w internecie.
Antoś i mamunia pięknie się prezentuje na foteczkach. Antoś to chyba do Ciebie podobny ? icon_razz.gif I czekam na fotki z wesela.
samonia6
uciekam dziewczyny,kurcze nie daję rady siedzieć wieczorkiem przy kompie tak mi się chce spać,a w ciązy tylko wieczorami mogłam i to długooooooo,pa kolorowych snów
do jutra
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.