To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

...::Lutusie2007 cz.3::...

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40
monilka
Agga to gratulacje brawo_bis.gif brawo_bis.gif . A jak tam się trzyma Twoja siostra?? przytul.gif
Ja w październiku zostanę ciocią również Kingi. 06.gif . A nawet mamą chrzestną.
Agga a jak tam wyniki tego zgłoszenia Darii co wysyłałaś na casting, co by córka chodziła po wybiegach??
mim
Agga suuuper!!! Gratulacje!!!

No lecą te strony, lecą jak szalone:)
monilka
AniaEl dasz radę. Zobaczysz (chodzi mi o dzidziusia). Toż Ty nasz forumowy tytan jesteś przytul.gif
mim
Anulek jutro rano wstanie i będzie miała co nadrabiać 08.gif
Agga:)
siostra byla wczoraj na kontrolnej wizycie i jak na razie to musza odczekac jeszcze dwa miesiace z powodu jej minusowej gruby krwi 32.gif a pozniej nic tylko lozkowe szalenstwa ja czekaja 08.gif

a z tego castingu to nikt sie jeszcze nie odezwal cisza 37.gif
AniaEL
CYTAT(Ada25 @ czw, 23 sie 2007 - 23:42) *
Anulek jutro rano wstanie i będzie miała co nadrabiać 08.gif

Ale ja będę pierwsza, bo już po 6.
monilka
Skasowałam dla wiadomości wiadomych



monilka
Łe..zepsułam fajny nastrój 32.gif ..Znikam spać
AniaEL
Monilka przytul.gif tu nie zawsze jest wesoło. Niestety.
mim
Monilka...nic nie zepsułaś przytul.gif Ola jest cudna i to jest najważniejsze:)

Ja też znikam lulu. Drink mnie oszołomił 06.gif
AniaEL
Dobranoc. Do jutra.
AniaEL
Hej icon_biggrin.gif

Mam nadzieję, że noc minęla wszystkim spokojnie.
Kinga jak zwykle strasznie się wierciła i kilka razy trzeba było ją obracać na plecy. Cały dzień spędza na brzuchu, to w nocy musi leżeć na boku i to jeszcze ułożona pod odpowiednim kątem icon_lol.gif

Może dzisiaj będziemy mieć już aparat i wtedy wkleję coś nowego.

Strasznie mało ostatnio odzywa się Tysia icon_rolleyes.gif

Miłego dnia!
anulek2505
CYTAT(Ada25 @ czw, 23 sie 2007 - 23:42) *
Anulek jutro rano wstanie i będzie miała co nadrabiać 08.gif

Jak usiadłam do kompa to zrobiłam taakieee oczy 23.gif Spać dziewczyny nie możecie ?? icon_smile.gif
Ale fajnie bo juz dawno rano nie miałam tyle do czytania.
U nas noc w miarę spokojnie, bo wzięlam po 1.00 Kacpra do siebie, ja wiem że źle robię, ale ja chcę się w końcu wyspać. Ale i tak się wiercił i kręcił icon_sad.gif
Mili84
Witam .
Ja juz wykapana świeza i pachnaca pogoda do niczego tylko połozyc sie i spac
Noc mineła spokojnie bo Milan spał z babcia a ja z M :icon_smile.gif o 6 poszedł do jw a o 12 wyjdzie i caly weekend razem icon_biggrin.gif

W nocy Milan zjada ok 4 mleczko bo wczesniej jak sie budzi (z 6-7 ja nie wiecej razy) to pije sok marchiowo bananowo jakis tam ciekawe kiedy mu zbrzydnie no ale wole poic go tym soczkiem niz mlekiem
wogule to "mały":d wstał i kaszle bardzo juz umowiona jestem z nim do lekarza na 11:30 mam nadzieje ze to tylko kaszel i po lekach przejdzie ,
Kurcze nie mam jak fotki przesłac.wszystkie zdiecia mam na aparacie a kabel sie zepsuł jak uda nam sie dzis kupic ten kabel to oczywiscie wkleje fotki
Ma-Rita
No wlasnie, tu chyba jakas insomnia zapanowala 06.gif bo chyba z 5 stronek musialam nadrabiac...

ANIAEL to trzymam kciuki za kolejnego maluszka 08.gif &&&&&
Ja musze poczekac ze trzy lata, chce najpierw skonczyc te studia i znalezc jakas robote, inaczej nie wyrobilibysmy chyba finansowo.
Moj porod wspominam bardzo dobrze.Holenderskim obyczajem urodzilam w domu. Wszystko odbylo sie naprawde bezproblemowo. Oby nastepny byl taki sam 08.gif

Dzis juz z rana wzielam sie za gotowania obiadu, zeby pozniej miec swiety spokoj 06.gif
sylwia27
CYTAT(anulek2505 @ pią, 24 sie 2007 - 10:00) *
Jak usiadłam do kompa to zrobiłam taakieee oczy 23.gif Spać dziewczyny nie możecie ?? icon_smile.gif
Ale fajnie bo juz dawno rano nie miałam tyle do czytania


to samo sobie rano pomyślałam icon_smile.gif
sylwia27
CYTAT(AniaEL @ pią, 24 sie 2007 - 01:37) *
Sylwia szykuj już 4 część Lutusiów 06.gif


Tak jest szefie!!!!!!!!! icon_wink.gif
sylwia27
na razie założyłam nowy temat icon_wink.gif
sylwia27
na razie zajmę się faktami, a potem będę upiększać icon_wink.gif
sylwia27
Madzia - proszę mi tu podać, o którek Konrad się zjawił na świecie!
tysia2202
Czesc dziewczyny!
U nas wszystko ok. Maly dzis dostal na drugie sniadanie jajecznice z zoltka na maselku. Bardzo mu smakowalo. W kojcu jest caly heppy turla sie, kopie, robi mostki i probuje raczkowac. Widac juz lewa jedyneczke dolna. Stoi podczymany sztywno na nozkach i powoli zaczyna podnosic stopki do chodzenia. Cos mi sie wydaje ze szybciej zacznie chodzic niz raczkowac icon_smile.gif 08.gif

Pije za wszyskie okazje za ktore nie wypilam icon_smile.gif impreza.gif

Nic zabieram sie za sprzatanie icon_sad.gif boshe jak ja tego nie lubie 21.gif
Mili84
Wrocilismy od lekarza Milan ma zapalenie gardła lekkie dostalismy syropki. obeszlo sie bez antybiotyku

Teraz zasypie was fotkami icon_biggrin.gif:D:D mam nadzieje ze mnie nie pogonicie

Milanek plumka sie w krwawej wannie -w kalii (na potóweczki)



Z tatusiem

z babcia na spacerek
Mili84
Gangster


z mamusia

z mamusia


zajada sie babka icon_smile.gif

tysia2202
Mili super fotki icon_smile.gif a jak Milanek ladnie siedzi icon_smile.gif I musze ci powiedziec ze zmienil sie i jest bardzo do ciebie podobny icon_smile.gif Ile on mierzy???
Agga:)
Tysia ma racje cala mamusia z Milanka
z Milanka jak widac duzy chlopak 06.gif
Mili84
turla sie na babce



kapu kapu w siedzonku




siedze sobie w łózeczku icon_smile.gif


Mili84
Stoje w łózeczku i patrze w lustro icon_smile.gif









Dobra starczy ale zaszalałam icon_biggrin.gif:D
tysia2202
Ja sie wczoraj wkurzylam bo jak wam pisalam szlam do lekarza i zrobic morfologie. Wec najpierw zanioslam malego do dziadkow potem pedem na badanie kwi bo do 9.00 a ja bylam o 8.55 29.gif Pobrala krew i pedem pietro nizej do gina bo przyjmuja od dziewiatej i liczylam ze bede jedna z pierwszych. Wiec lece chce otwierac drzwi a tu kartka MALOWANIE 21.gif I lekarz nie przyjmuje do konca miesiaca. No to ja mowie super a musze wziasc recepty na plastry bo dzis zdejmuje i za tydzien mam nalozyc nowy. Wiec lece do innej przychodni gdzie popoludniami tez przyjmuje moj lekarz i mowie w recepcji ze potrzeuje od lekarza recepte zeby tylko mi wydrukowala recepty dala lekarzowi do wypisania i potem odbiore. A ona ze maja dzis komplet pacjentek a po recepte trzeba przyjsc osobiscie 21.gif Wiec zapisala mnie dopiero na poniedzialek na 17.30 i dupa nawet sie nie zbadam bo bede miec w tym czasie okres 21.gif 21.gif 21.gif
tysia2202
Mili zastanawiam sie wlasnie nad tym siedziskiem do wanny fajne to??? Oplaca sie to teraz kupowac??? Od jakiego do jakiego wieku to jest?? 29.gif
Mili84
Tysia wszyscy mówia ze milan podobny do mojego ojca i brata a ja ...a ja podobna włansie do ojca i brata jestem wiec Milan poszedł w moja rodzinke
ma 75cm i 12,5kg icon_biggrin.gif
o włansie babcia przyniosła zupke dla milanka z brokułami hoho ide go nakarmić
tysia2202
Aha na dodatek wczoraj zapomnialam odebrac wyniki krwi bo odbiera sie od 15 do 16 a ja sobie przypomnialam o 15,55 21.gif i musze isc dzis
Mili84
Tysia ja to siedzonka dostałam od kolezanki jak dla mnie bomba Milan sobie fajnie w nim siedzi i sie bawi a do ilu hmmm ciezko wyczuc pewnie dopulki dupka sie miesci icon_smile.gif
tysia2202
icon_smile.gif znalazlam cos takiego https://www.allegro.pl/item228066799_smoby_...li_cotoons.html ale mi sie to spodobalo 08.gif maz mnie zabije ze znowu cos chce dopiero kupil kojec 03.gif

Tylko jak w takim czyms myc dziecko??
Ma-Rita
Mili fotki Milanka super 06.gif Pieknie sam stoi icon_biggrin.gif
A na tym w wozku z babcia to czy dobrze zauwazylam, ze nie jest przypiety, tylko tak sobie siedzi???

Tysia takie siedzonko to przydatna rzecz, mowie to z punktu widzenia doswiadczonej niani 08.gif Maluszek moze fajnie sie bawic siedzac w wannie, ale 100 zlotych to chyba troche duzo za ten sprzet. Moze gdzies sa tansze..
AniaEL
Sylwia założyła 4 część, to teraz obowiązkowo trzeba dużo pisać, żebyśmy się tam przeniosły jak najszybciej.

Wreszcie mamy nowy aparat brawo_bis.gif ale miną lata świetlne nim nauczę się, go obsługiwać 29.gif

Kinga przesyła wszystkim ciociom, kuzynkom i kuzynom uśmiech


Mili Milanek wygląda super, a jak ładnie siedzi icon_biggrin.gif

Chyba niedługo będziemy remontować pokój. Młoda już zdziera tapatę 08.gif
AniaEL
Młoda usnęła, ja korzystam z komputera siostry, to mogę jeszcze coś napisać.
Rano Kinga była strasznie marudna. Chyba czuła, że dzisiaj z nią nie zostanę. Gdy wychodziłam myślałam, że śpi. Zamykałam drzwi najciszej jak mogłam, ale i tak usłyszała i zaczęła płakać. Nie mogłam się wrócić, żeby ją uspokoić, bo uciekłby mi autobus. Nienawidzę takich sytuacji 32.gif

Wyniki moczu ma dobre. Szkoda tylko, że wczoraj ich nie było. Ale i tak się cieszę. Przecież od 3 tygodni Kinga nie bierze żadnych lekarstw.
Inek
Jestem icon_smile.gif
Dzisiaj byłyśmy obejrzeć działkę pod budowę na wsi - moi rodzice chcą się budować. Jakoś powoli się do tego zbierają ( kilka lat icon_wink.gif ) ale teraz już chyba naprawdę kupią działkę (przynajmniej). Ada oglądała wszystko z zacieawieniem z wózka tylko nie spodobała jej się zaskocząca trawa kiedy wyjęłam ją z wózka. Póżniej poszłyśmy do lasu i obie nas ten spacer bardzo zmęczył, wróciłyśmy do domu i Adą zajął się B. Wreszcie mogę sobie odpocząć przy komputerku. Czy u Was dzisiaj też było tak strasznie duszno? U nas okropnie. Zaraz pora na kąpanie, a ja muszę zrobić pranie i poprasować. Nie chce mi się do tego zabierać, wyręczy mnie ktoś?

Mili
ale Milanek superancko stoi! Teraz musisz już tylko łóżeczko obniżyć icon_razz.gif My dopiero niedawno przeszliśmy na tą środkową pozycję icon_razz.gif

Ania
Ada zobaczyła uśmiech Kingi i sama się uśmiechnęła icon_biggrin.gif
anulek2505
Mili Milanek tak już stoi ??? icon_smile.gif Super.

AniaEL widze, fajny bunkier zrobiliście Kindze z kołdry 04.gif 04.gif 04.gif
Oj coś czuję, że ta twoja Kinga niezła rozrabiara bedzie ( z resztą już troche jest) icon_smile.gif
Dzisiaj spotkałam na spacerze koleżankę, która ma 15-miesięczną Jagodę, ta to dopiero rozrabiara, nie usiedzi spokojnie na miejscu. Mam nadzieję ze mój Kacper taki nie będzie, no jak narazie nie zanosi sie icon_smile.gif

Inek fajnie ze zaglądasz do nas icon_smile.gif

Bardzo mi się podobało to siedzonko do wanny i poszłam dzisiaj u nas do dwóch sklepów i nie ma czegoś takiego icon_sad.gif Zamówiłabym z allegro ale 100 zł to dla mnie troche za dużo za takie "gówienko" icon_sad.gif Poszukam może czegoś tańszego.
Mili84
ANIA EL-no wkoncu masz aparat i bedziemy mogli poogladac kingusie czesciej.Ale Kinga zabunkrowana na tym łózku ,
ale ona jest taka spryciula ze i te bunkry pokona jak tylko nikogo w poblizu nie bedzie -juz widac po usmieszku ze cos kombinuje 06.gif

Ma-Rita ja go nieprzypinam w wuzku on jest grzeczny siedzi grzecznie jak narazie sie nie wierci a przy zjezdzie z wysokiego kraweznika zjezdzam tyłem icon_smile.gif ale na swojej trasie do spacerów mam tylko jeden taki wysoki.

Inek-łózeczko obnize jak juz zacznie sie sam podnosić on i tak sie bawi albo na podłodze albo w tym turystycznym łózeczku to ono jest niziutko

Anulke -no on tak sobie sam stoii wczoraj na balkonie zlapal sie szczebelek i stał oczywiscie ja rece wokul niego bo mowie zaraz mu sie znudzi a on stał i stał .No ale tez za duzo go tak nie stawiam jednak ten kregeslup za bardzo obciazony a on sam w sobie taki ciezki.

Dzis jak bylismy u pediatry jakas praktykantka tam siedziała a moja doktor mowi do niej: Popatrz tak wyglada pół roczne dziecko a ona wielkie oczy To Milanek pol roczniak a wyglada jakby mial z rok icon_smile.gif (chyba chciala jej dac do zrozumienia ze takie duze dzieci tez sa )

M wlasnie z piwkiem wrócił ,zaraz zrobi kolacj ena ktora czekam od 19 i piwko mniam mniam impreza.gif
Edytkax
Witam.
Na początek super jest ta pierwsza strona i wiersz, bardzo mnie to wzruszyło, przypomniały mi się czasy ciązy icon_wink.gif
Poza tym anulek nie jest zła ani niczym mnienie uraziłyście, po prostu w ciązy miałam więcej czasu na forum a teraz zaglądam na maluchy rzadko. Postaram się w miarę możliwości do was zaglądać chociaż jak zobaczyłam te 80 stron, w życiu ich nie przeczytam icon_wink.gif i nie nadążę bo piszecie dziennie tak dużooooooooooooooooooooooo..............
Dzieciaczki śliczne widzę, że niektóre już siedząi stoją, chyba wpadniemy z moją Weroniką w kompleksy gdyż ona jeszcze nie siedzi leniwa kobietka jest icon_wink.gif Oto nasza stronka ze zdjęciami zapraszam chętnych do obejrzenia: https://picasaweb.google.pl/szczepankl/
anulek2505
Edytkax super, że udało mi się ciebie ściągnąc na forum. Zaglądaj do nas jak najczęściej ;0
eiwanka
Hej dziewczynki!
MIli, super zdjęcia! Ślicznie Milanek stoi i siedzi!
POlutek nie raczkuje jeszcze, tylko tak śmiesznie się przemieszcza, na czworaka niby, ale nie jest to raczkowanie, tak kica icon_biggrin.gif Muszę ją nagrać to zobaczycie. Ale już niezłe pokonuje dystanse.
ANia, uśmiech KIngi przeuroczy! ALe się cieszę, że wyniki moczu dobre!!! WYpijmy za to impreza.gif
No i masz rację, uczę niemieckiego icon_biggrin.gif I jestem oligofrenopedagogiem, ale tylko z wykształcenia. I hipoterapeutą, to już bliższe nauczycielowi wf-u. 06.gif W tym fachu trochę pracowałam, ale musiałam przerwać ze względu na ciążę z POlą.
Krzesełko do wanny mamy bardzo podobne jak Mili, na naszym jest napisane, że od 6-18mż. U mnie się sprawdza, bo kąpie obie dziewczynki naraz, ale dla Tosi nie miałam i nie uważam, aby było niezbędne. Ale przy dwójeczce maluszków już tak.
A kupiłam za 50 używane.
anulek2505
No ja własnie licytuję takie krzesełko do kąpieli, oby się udało 08.gif 08.gif Bardzo mi się spodobał pomysł tego krzesełka icon_smile.gif
AniaEL
Kinga już mi ten bunkier pokonała 21.gif

Krzesełko fajne, ale my mamy za małą łazienkę. Owszem, mogę wykąpać dziecko w wannie, ale całą resztę i tak musiałabym zrobić w pokoju. Nie wiem, co za kretyn projektował te mieszkania.

Edytax brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif brakowało Ciebie
Może znajdą się jeszcze inne nasze zguby icon_mrgreen.gif

Anulek trzymam kciuki za udaną licytację.
AniaEL
Wczoraj pisały jak oszalałe jednego posta po drugim, a dzisiaj cisza icon_rolleyes.gif

Mąż mi gdzieś zwiał, a miał mi wlać wodę do wanny. Ja chcę ciepłą wodę!!!! Mam już dość grzania na gazie.
Inek
Edyta
super, że się odezwałaś! Właśnie oglądam Wasze zdjęcia w albumie icon_smile.gif Super rodzinka icon_biggrin.gif

Anulek
I jak udało się wylicytować krzesełko? Rzeczywiście jest fajne, widziałam już kiedyś takie, ale nasze finanse ograniczone i na coś takiego nie za bardzo możemy sobie teraz pozwolić.

Późno już, a mi się na razie nie chce iść spać, jutro B. ma wolne, więc dzisiaj sobie siedzimy przy drineczkach i jest milutko.... No to spadam!
AniaEL
CYTAT(Inek @ pią, 24 sie 2007 - 23:04) *
Edyta
super, że się odezwałaś! Właśnie oglądam Wasze zdjęcia w albumie icon_smile.gif Super rodzinka icon_biggrin.gif

A nowy Elmo jest powalający icon_biggrin.gif Na zdjęciach Weronika nie wygląda na leniwą.
Inek
CYTAT(AniaEL @ sob, 25 sie 2007 - 01:09) *
A nowy Elmo jest powalający icon_biggrin.gif Na zdjęciach Weronika nie wygląda na leniwą.

I widzę, że nie tak jak moja - wody się nie boi icon_biggrin.gif (chodzi tu o basenik icon_smile.gif)
Nika27
łooo matko ale naprodukowałyście tych stroniczek 23.gif

nie pamiętam już co miałam pisać bo podczytywałam Was w pracy a teraz już zapomniałam ...
ale szczątkowo odpisuję

Agga mój Bartek od kilku tyg. monotematycznie gada: dada, tata dede. A mimo nękania go słowem MAMA za nic nie chce zrobić mamie przyjemności usłyszenia tak ślicznego słówka. Za to tata przepięknie "nadaje" w przeróżnych tonacjach 21.gif

Monilka zachowaniem Olci się nie przejmuj i o nic nie obwiniaj bo to zwyczajnie taki trudny okres nasze Lutusie mają. Mój Bartek jest taki sam - nic mu nie pasuje tylko najlepiej czuje się na moich rękach. Nawet chwili się nie pobawi sam. Marudny jest i często się też w nocy wybudza icon_rolleyes.gif To chyba okres ząbkowania czyni ich takimi niespokojnymi icon_confused.gif

Mili Milanek faktycznie stojąc w tym łóżeczku nie wygląda na pół roczku tylko na 1,5 icon_biggrin.gif I potwierdzam, że podobny do Ciebie i brata(kiedyś wklejałaś jego zdjęcie stąd pamiętam o dużym podobieństwie).

U nas bez większych zmian. Inhalujemy się bo Bartek nadal kaszle. Już nawet przywykłam do jego kaszelku co nie znaczy, że mnie nie martwi. Tym bardziej, że ciocia T. mnie postraszyła astmą icon_confused.gif
A teraz uciekam delektować się cisza w domu i poczytam książkę.
AniaEL
Hej icon_biggrin.gif

Nika Ty naprawdę cierpisz na bezseność 08.gif

Moje dziecię właśnie wygłasza ognistą mowę do smoczka, w której co chwilę pojawia się "tata". Ciekawe, o co jej chodzi? Mama jest wkurzona na tatę diabel.gif a ona zawsze trzyma jego stronę. Córeczka tatusia wink.gif

To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.