To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

~~CZERWCOWE BRZDĄCE~~

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40
lornetka
Justa jakby nie było do 6 miesiąca życia możesz zmienić imię!
pomidorro
Aguutka wiem o tym, ale imie Ala już przylgnęło do małej 06.gif . Tylko juz wcześniej nie mogłam wybrać które mi sie bardziej podoba imię Lena czy Alicja...
Odynko dzięki za stronkę z zabawkami... fajne są, oprócz kota krab i żaba mi sie podobają- fajowe!
zadobra
justa, moja pierworodna ma na imie Alicja:) ale najpierw była Lena ale po gadkach rodziny w stylu, to jest ruskie imie, a w Polsce to zle itd zmieklam i zmienilam na Alicje. Nie zaluje, bo Ala tez ładnie, ale Lena ciekawsze:)
LilySnape
CYTAT(~justa~ @ wto, 28 sie 2007 - 15:36) *
Widzę że sporo osób wraca do pracy po macierzyńskim... będziecie szukać nianiek czy babcie się będą zajmować?
Ja nie wracam do pracy.. trudno mi sobie wyobrazić że Alusia do obcej baby będzie się więcej uśmiechać niz do mnie 29.gif
Lily strasznie jestem ciekawa jak wyglądasz!

Wyślę ci fotkę.

Z góry uprzedzam, że zawsze to tak nie wygladam, czupiradło takie bardziej icon_biggrin.gif

No cóż... może cycem nie karmię, ale chcę małemu to wynagrodzić. Zostanę z nim do ukonczenia 3 roku życia- taki mam plan. Chrzanię to, że będzie mało kasy, już teraz mamy dodatek mieszkaniowy z MOPSu, co oznacza, że kasy naprawdę mało icon_wink.gif Ale nie umiałabym oddać małego na wychowanie rozpieszczającym go dziadkom albo obcej osobie.

Teść mnie wkurzyl a chyba mam PMS dodatkowo icon_razz.gif Przyczepił się, że Marcinek ma za długie paznokcie. Obcinam mu co 2-3 dni nożyczkami z Canpola, już nie nadążam z obcinaniem, nożyczki non-stop na łóżku leżą cobym je miała pod ręką gdy wyhaczę odpowiedni moment ale Canpolem nie da się obciąć na super krótko bo to trochę szajs a innych nożyczek na rynku niet. Ale co to teścia obchodzi, co go obchodzi, że się dobrze opiekuję, grunt to że paznokcie długie, no tragedia Marcinkowa icon_sad.gif

Wcale takie długie nie są, to niemożliwe, obcinałam 2 dni temu! :diabełek
Naz
lily ja też chcę zobaczyć:( może podsuniesz mi jakiś pomysł jak dobrze wyglądać z obwodem pasa powyżej normy którego się dorobiłam:( )
odynka
Lily szkoda ze nei widział pazurków Nelly bo ja wyrodna matka nie obcinam co dwa dni bo już raz ją dziobnełam obcinaczem i się boję:P

banshee dobry pomysł to spodnie nie cisnące brzuszka i tuniki;) albo spodnie i spódnice z pasem ciążowym;)
zadobra
Lilly, wygladasz super icon_smile.gif i ja tu nie widze wcale duzego obwodu pasa icon_smile.gif A Marcinek ma bardzo dluuuugie nogi icon_smile.gif
pomidorro
Zadobra ale zbieg okoliczności!! Alicja piekne imię, ale masz racje że Lena ciekawsze. A po jakim czasie zmieniłaś? Ile Ala wtedy miała?
zadobra
justa, bardzo szybko zmienilam, lezalam w szpitalu na zapalenie pluc i rozmyslalam... i wymyslilam Alicje icon_smile.gif Lena czyli Ala miala wtedy 2 tygodnie icon_smile.gif

A teraz mi sie podoba baaaardzo Iwa icon_smile.gif Ale Tosie wybieral tatus, niech ma, co mi tam icon_smile.gif
pomidorro
Iwa i Milena to były moje propozycje ale mojemu mężowi sie niepodobały.
jaAga*
Hej!
Ja tylko na moment, bo pełnia odynko to u nas od 2 dni działa 29.gif 08.gif
Ja też słyszałam o wprowadzaniu glutenu w 5 miesiącu jak pisała Eve.
Lily ja też poroszę zdjęcie 03.gif .
zadobra
justa, Milena tez mi sie podoba icon_smile.gif cos nas laczy 03.gif
Mgła
Lily Ja też chcę 06.gif
pomidorro
Lily no no no zdjęcie niczego sobie~! Jakoś inaczej sobie Ciebie wyobrażałam:)
Naz
odynka nie ma nic gorszego jak spodnie z pasem ciążowym RRR! Rany jak ja całą ciąże cierpiałam przez ten głupi pas! Nienawidzę kiedy mam coś powyżej pępka. A jak na razie nie znalazłam żadnej bluzki/tuniki na 105cm biustu!!! Poza tym tuniki na moje biodra, też piękne 105 są obrzydliwe!!!
Ponarzekam sobie ot co:(( buuuu


zadobra Oskar też wybrał mąż. Wcale mi się to imie nie podoba (bez obrazy Dodzia) ale jest takie bezjajowe. Zupełnie nie pasuje do Joachima. Miał być Soren. O jak ja kocham wszystkich Sorenów! Na szczęście trzeciemu ja wybieram:)
Naz
odynka bo twa twórczość mnie natchniewa, czy corel 9 to dobry program do zdjęć>?
odynka
CYTAT(banshee @ wto, 28 sie 2007 - 22:26) *
odynka bo twa twórczość mnie natchniewa, czy corel 9 to dobry program do zdjęć>?


ja mam Paint Shop Pro;)

i przesadzasz z tymi wynikami:P ja tez mam w biuście 100 i daję radę;)
asia_b
Czytam Was w każdej wolnej chwili ale z odpisywaniem coraz gorzej... A to spacer, a to Miś na rękach z fochem, a to bawimy się na macie, przewijaku, w łóżeczku, a to znów śpimy... Teraz moi faceci poszli na spacerek więc mam chwilę luzu...
Jeśli chodzi o wprowadzanie stałych pokarmów to ja zamierzam karmić wyłącznie piersią do 6 miesiąca, chyba, że życie (Michałek) zweryfikuje moje zamiary...
Lily bardzo proszę o twoją fotkę! icon_smile.gif
Banshee ten program o którym pisze Odynka możesz sobie ściągnąć z netu.
Odynka... Nelly jest CUDOOOWNA! Seria fotek z kotkiem rozbroiła mnie zupełnie! O tym maaa - maaa to nawet nie wspomnę!
candace
ja tak szybciutko bo nie od siebie

ja tam na imię sie nie skarżę.... 08.gif całkiem fajne i móili na mnie tak jak nick

Werę wybrał mąż a laurę ja ale już wiecie dlaczego..

lily-- ja tez chcę zobaczyć! To bede wiedziała kogo wypatrywać

a co do jedzenia to 4 lata temu były całkowicie inne teorie niż teraz a wera zdrowa jak rydz. Chyba co kilka lat zmieniają zasady żeby było o czym pisać... gdybym nie szła do pracy to bym w 5 miesiącu wprowadzała słoiczki tak jak opisane ale musze troszke szybciej bo mało czasu... Bosz, jak mi sie nie chce do pracy ale z jedną wypłata nie damy rady bo kredyty pobrane...

a w ciuchy wchodzę tylko mam brzuszek nad pasem,,, no głupio strasznie i w spodnie wchodzę a nad spodniami flaczek... i chyba juz zostanie 38...
no i juz musze lecieć

odynko
--nelly przekochana, jak wszystkie czerwcowe brzdace przytul.gif
gen
Odi Nelly cudnie wyglada z tym kotkiem. My mamy takiego malego kotka grzechotke i wiekszego czarno-bialego pacynke,ale Antek woli ludzi niz zabawki. Nawet pani na rehabiltacji sie dziwila, bo podsuwala mu rozne,a on i tak woli sobie z nia pogadac. Dziekujemy za ramki i poprosimy wersje pierwsza.

Eve milo Cie widziec. Od czego zaczelas warzywka? Ja planuje ziemniaka, marchewke i...? gdzies od 3,5miesiaca, zeby od 4 juz zaczac jarzynowa. Mam nadzieje,ze to troche zmniejszy czestoliwosc karmien, choc troche sie boje, ze maly odmowi nowosci.

Lili prosze nowe zdjecie na pw. A za pazurkami trudno zdazyc. Tolek regularnie gdzies sie skubnie.

Justa moja bratanica jest Helena, ale wolamy na nia Lenka wlasnie.
lornetka
Zapomniałam napisać, że fotorelacja z zabawy z kotkiem- rewelacyjna, a Nelly jak się zmieniła na buźce..zupełnie bym jej nei poznała 06.gif

Dawidek ma katarek i zaczął kaszleć..do lekarza dziś już nie było miejsca, więc idziemy jutro..mam nadzieję, że nic się nie rozwinie...póki co nie ma gorączki i mam nadzieję, że tak zostanie...
biedne moje maleństwo...tak trudno mu oddychać 13.gif
eve69
Gen, nie wiedzialam ze Lenka ma na imie tak jak ja na drugie icon_wink.gif
My zaczelismy od marchewki, potem marcewka z ziemniakiem i dynia z ziemniakiem ktora jest item absolutnym, moj Dziec wsuwa pol sloika bez mrugniecia icon_wink.gif.
odynka
dziękujemy za pochwały - heh no normalnie Nellka będzie teraz z głową w chmurach chodzić;)

Aguutka mam nadzieję że wszystko bedzie ok... zimno się szybko robi może stąd ten katarek...
LilySnape
CYTAT(banshee @ wto, 28 sie 2007 - 18:28) *
lily ja też chcę zobaczyć:( może podsuniesz mi jakiś pomysł jak dobrze wyglądać z obwodem pasa powyżej normy którego się dorobiłam:( )

Tuniki i szerokie spodnie (równa szerokość w udach i na dole).

No, Marcinek ma dłuuugie nogi po tacie icon_smile.gif

A propos betoniare, Marcinek właśnie się wyleguje w śpiochach w betoniarki icon_razz.gif

Jaaga, ty chyba wlewałaś Karinie do wody parafinę... Ile trzeba wlać bo ostatnio kąpię w niej Marcinka ale na opakowaniu są ilości parafiny doustnie icon_wink.gif

P.S. Foty rozesłane. Boże jak ja dziś marudzę i ryczałam godzinę [rzez głupie hasło teścia i że w domu od stycznia na d... siedzę i takie tam.
A przecież lubię siedzieć w domu. I weź tu babę zrozum. PMS jak nic icon_razz.gif
zadobra
Lalicja, ale Alicja i Lalicja bardzo mi sie podobaja icon_smile.gif

gen, wlasnie sie ostatnio zastanawialam czy Tolek i Tola sa od Antoniego i Antoniny. Czy tak tylko wolasz na Antka? icon_smile.gif
zadobra
eve69, czy TY jestes z Gdanska?
odynka
a ja Wam teraz zasłodzę wątek a co 08.gif 03.gif



asia_b
Odynka jesteś niesamowita z tymi fotkami! Śliczne są! icon_smile.gif
Lily wyglądasz rewelacyjnie! Oboje z Marcinkiem jesteście piękni więc już nie chodź z nosem na kwintę, nie marudź i nie rycz!
lornetka
Odynko te zdjęcia wyglądają po prostu pięknie!!musiałaś dużo pracy w to włożyć, efekt niesamowity..
lornetka
sukienusia przeurocza...Nelly wygląda cudnie..
jaAga*
Lily super wyglądasz, inaczej niż w ciąży. A parafinę lałam na oko 08.gif , pewnie z zakrętke na wanienkę. Raz mi się wlało więcej i nie mogłam dziecka wyciągnąć, taka śliska była 29.gif .
Ja też mam fotki, które ostatnio namiętnie robię...ale to całej rodzinki, a mąż niestety nie chce, żeby go tak upubliczniać, więc w razie jakby ktoś był ciekawy naszego 2+2 to na pw.
Odynka fotki piękne.
Aguutka mam nadzieję że nic nie dopadnie Dawidka, sio wszelkim katarom, moja Karina też coś dziś kicha i pokaszluje....oby to nie choroba blagam.gif
Beata73
Cześć mamusie!

Oj czasu nie mam i chyba z miesiąc tu nie zaglądałam. Widzę, że już zupełnie o nas zapomniałyście. Jak znajdę trochę czasu, postaram sie wkleić fotki mojej córci Łucji (waga 3800 i długośc 58cm po urodzeniu). Dzieci szybko rosną i teraz to juz spora z niej dziewczynka. Na pierwszej wizycie u lekarza w 6 tyg. ważyła 5200. Będę musiała poczytać sobie to, co stworzyłyście do tej pory. Na razie tyle... Pozdrawiam ciepło!!!
odynka
cześć Beatko e tam od razu zapomniałyśmy;) pewnie że nie:D wklejaj foty córy:D
asia_b
Aguutka oby u Dawidka nie rozwinęło się nic poważnego!!!
Beata witaj icon_smile.gif
Jaaga ja jestem chętna do obejrzenia Waszych zdjęć!
Naz
jak na pw, to na pw. Ja też poproszę:)

lily pierwsze co mi przyszło na myśl to Kleopatra:) fajniusio

odynka jak zwykle powala fociami:)
Naz
Aguutka mamy nadzieje, że maluszkowi nic nie będzie:(

lily kobietka która onegdaj doradzała mi jak się ubierać, mówiła, żebym unikała luźnych, bezkształtnych rzeczy, bo poszerzają:) dajcie mi pół roku i wróce do rozmiaru 38-40 hi hi.
a i miałam wam sie pioskarżyć, nigdzie w sklepie nie mogę dostać karmi! To chore! A chce mi się:( Lubię Selua...
Teraz dosyć gadania o mnie bo będę ryczeć.

Czekam na kolejne nowinki donośnie waszych szkrabów:) bo, że moje chłopaki są cudne to wiem:)

Naz
Jestem alołn in de dark..Śpiochy:(
i mam Pain Shop Pro. Jupi! Teraz będę szaleć:)
Kama :)
Odynko Nellusia sliczna i zdjęcia ekstra.
Czytam Was ale nie mam czasu pisac.
LilySnape
CYTAT(banshee @ śro, 29 sie 2007 - 01:31) *
lily kobietka która onegdaj doradzała mi jak się ubierać, mówiła, żebym unikała luźnych, bezkształtnych rzeczy, bo poszerzają:) dajcie mi pół roku i wróce do rozmiaru 38-40 hi hi.
a i miałam wam sie pioskarżyć, nigdzie w sklepie nie mogę dostać karmi! To chore! A chce mi się:(

Hmm.... U mnie to się sprawdza. Tunika - obcisła, eksponująca biust co się zrobił ładny po ciąży, ukrywająca duży jeszcze brzuch i te spodnie - z kolei ukrywają uda... Ale może u ciebie to się nie sprawdza... Ja w każdym razie swego czasu dostawałam sporo komplementów dot. ciuchów... no bo teraz zostało mi niewiele szmat po ciąży icon_razz.gif

Jaaga, proszę fotkę na PW icon_biggrin.gif
zadobra
Jaaga, ja tez prosze foty na pw icon_smile.gif
Lilly, u mnie tez sie jakos tuniki nie sprawdzaja...moze to zalezy od budowy a moze od rodzaju tuniki...mam duzy biust (zawsze mialam) i biodra niczego sobie, typowo kobieca figura 04.gif 04.gif ale nie moge miec takiej tuniki, ktora jest luzna i rozszerzana (bo wtedy wygladam jakbym byla strasznie gruba) i nie cierpie tych wielkich ostrych wzorow, ktorych teraz pelno 21.gif
Odynko, sliczne te ubranka Nelly icon_smile.gif Czy moglabys powiedziec gdzie takie cudo kupilas?
zadobra
Lilly, butelkowa mamo icon_smile.gif jak czesto zmieniasz butelki ?
Dodzia
odiNELLI dosłownie powala na kolana taka jest słodziudka !! 03.gif
AGUUTKA ja proszę tą fotkę na pw !! no oby szerokim łukiem ominęło Dawidka tffu tfu jakieś choróbsko !! przytul.gif przytul.gif
bansheeSPOKO mi imię OSKAR bardzo się podoba ale to rzecz gustu mojemu się podobał MARCEL i tak ma na drugie ale OSKAR też mu sie podoba !! 02.gif
BEATKOWitaj i wklejaj fotki twojego szczęścia !! przytul.gif
ANUSZKA Twoją fotkę sukienki tez proszę na pw !! 02.gif
zadobra Biedulko może uda ci się coś w końcu kupić na siebie żeby ci odpowiadało !! przytul.gif
A My wczoraj mieliśmy mieć szczepienie ale oskaerk złapał jakiegoś wirusa i mamy podawać trilac no i w piątek sie pojawić do kontroli !!
JA też zamierzam przynajmniej do 6 miesiąca karmić tylko piersią no ewentualnie soczki pomiędzy !
asia_b
Dodzia a jak ten wirus Oskarka się objawia?
Zadobra ja też nie lubię tych obecnie modnych tunik z wzorami ale generalnie jestem fanką tunik i sukienek z podniesionym stanem.
Aguutka jak się dzis czuje Dawidek?
Jaaga piękna z Was rodzinka! Mąż szczęściarz, że mam TAKIE KOBIETKI icon_smile.gif
zadobra
Dodzia, dzieki za pocieszenie icon_smile.gif ja caly czas zyje w nadziei, hehe, ze mi po karmieniu biust zmaleje....ale logicznie myslac, jesli urosl w ciazy, to nie wroci juz do wczesniejszego rozmiaru, ehhhh
odynka
CYTAT(zadobra @ śro, 29 sie 2007 - 10:59) *
Odynko, sliczne te ubranka Nelly icon_smile.gif Czy moglabys powiedziec gdzie takie cudo kupilas?


rozumiem że chodzi o komplecik na chrzest?icon_biggrin.gif robiła mama Kuby:D

a do Nelly przyleciały przytulaki zamiast pieluchy wybrala jednego złapała za ucho przytuliła i poszła spać, a nie mogłam jej uśpić od rana;) superowe są i nie były drogie moim zdaniem:D
pomidorro
odynka pięknie Twoja córa wyglądała!
Naz
jaaga wyglądasz młodziej ode mnie 06.gif
lornetka
wróciliśmy od lekarza..Dawidek jest niegroźnie przeziębiony..dostaliśmy krople do noska i cebion, ważne by ten paskudny katar poszedł won, bo dziśż w nocy tak się męczył....nie mógł oddychać..bidulek..

Jaaga ja też poproszę o foty!!
odynka
jaaga ja też foty proszę:D
Aguutka to trzymam kciuki coby szybko drowiał icon_smile.gif
Dodzia
AGUUTKA Te okropne katarki niech szybko zdrowieje tetn nasz Dawidek !! przytul.gif
Asia Oskarek robił mi spore kupki ze śluzem i był taki niespokojny no i niewielki wymioty takiego strawionego już mleka ale dzisiaj zrobił juz taką bardziej związaną kupkę
wiec chyba pomogło 08.gif
jaagaja też proszę fotkę rodzinną !! 03.gif
odiTo naprawdę śliczną tą sukieneczkę zrobiła ta twoja teściowa ma se talent !! 06.gif
zadobranie ma sprawy ale wiesz że na pewno coś zmaleje !! 08.gif Ja doś schudłam ale teraz to mam takie napady głodu że zjadła bym konia z kopytami 29.gif
LILIJaka skleroza mnie dopadła wyglądasz bardzo fajnie i Marcinek wygląda na dużego bobasa !!!
FOTKA MOJEGO ELEGANCIKA A Z TATUSIEM NA PW
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.