To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

~*CZERWCOWE BRZDÄ„CE*~

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40
Kamcia_89
ZANURZMY SIĘ W OCEANIE PRZYGÓD...

Podwodni przyjaciele witają wszystkie małe szkrabki i ich super mamusie ;D



Tutaj ciągle trwa wesoła i beztroska zabawa.
Każdy dzieciaczek może dołączyć do grona wesołych przyjaciół!!!
Do tej pory mieliśmy zaszczyt poznać...
11 dziewczynek i 23 chłopców



synka Rzodkiewki
Który dołączył do nas 17.05.2007r. o godz.19:55, ważył 2680g i mierzył 53cm.


synka Kalarepy
Który dołączył do nas 22.05.2007r. o godz.7:25, ważył 3000g i mierzył 52cm.


synka Aguutki

Który dołączył do nas 23.05.2007r. o godz.10:40, ważył 3380g i mierzył 54cm.


synka LilySnape
Który dołączyła do nas 25.05.2007r. o godz.9:17, ważył 3800g i mierzył 57cm.



córeczkę Anik978
Która dołączył do nas 27.05.2007r. o godz.22:10, ważyła 3570g i mierzyła 53cm.



synka Dodzi

Który dołączył do nas 27.05.2007r. o godz.22:55, ważył 3300g mierzył 55cm.


synka Cerruti
Który dołączył do nas 27.05.2007r.


synka Kamci_89

Który dołączył do nas 28.05.2007r. o godz.15:40, ważył 3400g i mierzył 56cm.



córeczkę Gruszki
Która dołączyła do nas 30.05.2007r. o godz.12:35.


córeczkę Lalicji
Która dołączyła do nas 01.06.2007r., ważyła 3170g i mierzyła 54cm.



synka Banshee
Który dołączył do nas 05.06.2007r. o godz.20:10., ważył 3660 i mierzył 54 cm.


synka Gen

Który dołączył do nas 6.06.2007r. o godz.13:12, ważył 3545g i mierzył 57cm.


synka Ifonki
Który dołączył do nas 6.06.2007r.


synka A.K

Który dołączył do nas 6.06.2007r. o godz.5:47, ważył 3300g i mierzył 50cm.



córeczkę Jaagi78

Która dołączyła do nas 09.06.2007r. o godz.20.55, ważyła 3380g i mierzyła 54cm.



synka MartyMarcin
Który dołączył do nas 11.06.2007r.



córeczkę Pati.n

Która dołączyła do nas 12.06.2007r. o godz.8.05, ważyła 3100g i mierzyła 50cm.


córeczkę Ziowik

Która dołączyła do nas 13.06.2007r. o godz.8.35, ważyła 3000g i mierzyła 53cm.



synka Iwony79
Który dołączył do nas 14.06.2007r. o godz.2.00, ważył 3390g i mierzył 53 cm.



córeczkę Odynki

Która dołączyła do nas 14.06.2007r. o godz.21:10, ważyła 3300g i mierzyła 55cm.



synka Joany_m

Który dołączył do nas 14.06.2007r. o godz.15.20, ważył 2950g i mierzył 53cm.


synka Chaneal
Który dołączył do nas 14.06.2007r. o godz.14:00, ważył 3500g.



córeczkę ~Justy~
Która dołączyła do nas 15.06.2007r., ważyła 3030g i mierzyła 53cm.



synka Asi_b
Który dołączył do nas 16.06.2007r. o godz.16:18, ważył 3310g i mierzył 55cm.


synka Asi jjmm

Który dołączył do nas 20.06.2007r. o godz.22:55, ważył 4060g i mierzył 57cm.


synka Agi23
Który dołączył do nas 21.06.2007r., ważył 3800g i mierzył 53cm.



córeczkę Anor26

Która dołączyła do nas 22.06.2007r.



synka Kate_K

Który dołączył do nas 23.06.2007r.



córeczkę Zadobrej
Która dołączyła do nas 27.06.2007r., ważyła 3400g i mierzyła 56cm.



synka Silije

Który dołączył do nas 29.06.2007r. o godz.2:40, ważył 4500g i mierzył 56cm.


synka Kamy:-)
Który dołączył do nas 30.06.2007r. o godz.23:30, ważył 3390g i mierzył 53cm.


synka Ani1
Który dołączył do nas 01.07.2007r. o godz.8:05, ważył 3700g i mierzył 57cm.



córeczkę Beaty 73
Która dołączyła do nas 3.07.2007r., ważyła 3800g i mierzyła 58cm.



synka SmerfetkiMisi

Który dołączył do nas 09.07.2007r., ważył 2800g i mierzył 50cm.






Poznaliśmy także Ś.p MARCINKA, synka Aj80, który dołączył do Grona Aniołków...



...i na zawsze pozostanie w naszej pamięci...






Nadchodzi zima, a my zanurzeni w cieplutkim oceanie...
ZACZYNAMY 4 WĄTEK CZERWCOWYCH BRZDĄCÓW!!!
odynka
faajnie:D miałam podobny pomysł przed wyspą hihi
Kamcia_89
Jeszcze nie do konca opracowane bo musze miec program do zdjec. Ale jak tylko bedzie to dokoncze:)
ziowik
supcio icon_biggrin.gif jestem pod wrażeniem icon_smile.gif
skoro wszyscy są z dużej litery, to zmień Odynkę icon_smile.gif (skoro wszyscy to wszyscy icon_biggrin.gif )

i przy szkrabikach nie wiem czemu "sz" jest mniejsze niż reszta..
odynka
eee ja dziękuję lubię byc z małej;)

aha zanurzmy pisze siÄ™ przez "u" icon_redface.gif
lornetka
Kamcia super!!
My lubimy morza i oceany, więc z chęcią popływamy przez następne 100 stron! 06.gif 06.gif
Kamcia_89
CYTAT(odynka @ śro, 14 lis 2007 - 17:23) *
eee ja dziękuję lubię byc z małej;)

aha zanurzmy pisze siÄ™ przez "u" icon_redface.gif

no wlasnie odynko dalam cie z malej bo tak mialas na wczesniejszym wÄ…tku, ktory sama robilas, wiec pomyslalam zepewnie chcesz tak miec icon_smile.gif
A te "zanurzmy"... icon_redface.gif icon_redface.gif icon_redface.gif Jak wczesniej przygotowywalam to bylo poprawnie, teraz pewnie dlatego ze sie spieszylam icon_redface.gif


CYTAT(ziowik @ śro, 14 lis 2007 - 17:21) *
supcio icon_biggrin.gif jestem pod wrażeniem icon_smile.gif
skoro wszyscy są z dużej litery, to zmień Odynkę icon_smile.gif (skoro wszyscy to wszyscy icon_biggrin.gif )

i przy szkrabikach nie wiem czemu "sz" jest mniejsze niż reszta..

przy szkrabkach "sz" jest male, bo wieksza reszta slowa tworzy "krabki", a jesli jestesmy w oceanie, to krabki swietnie pasuja icon_smile.gif
A co... nie podoba sie taki pomysl??? icon_sad.gif
odynka
ja się odn krabków domyśliłam ale mam propozycję piszmy co się nie podoba/podoba na starym wątku coby tego nie zasmiecac a tamten skonczyc;)
LilySnape
Hehe fajnie icon_biggrin.gif
A już miałam cię pytać, Kamcia, czy skoro chłop ci wykasował pierwszą stronę, będzie ci się chciało tworzyć na nowo - a tu proszę!
lornetka
Kamcia a może napisz, że to 4 część już 06.gif
pomidorro
Kamcia piękna strona!

Byłam u pediatry z tymi kupami ( akurat Ala walneła jedną)
i sie dowiedziałam że zagładzam dziecko bo muszę jej dawać po 200 ml zupy dwa razy dziennie
niezaleznie od składników ( bo zupa nie szkodzi) !!!! 21.gif Wszystkie warzywa razem a nie stopniowo
że kupy sa ok ale jeśli dziecko robi ja raz na 3 dni - to patologia i przeze mnie
trafii na stół do chirurga!
Że szczęcie że dziecko zdrowe bo nie umiem jej pielęgnować.
Nic nie pomogło tłumaczenie że zuki odstawiłam na trzy dni żeby zobaczyc czy nie będzie zielonych kup.!

Tak się zakurzyłam!!! Normalnie głupia baba. A i jeszcze mam jej podawac herbatki do picia mocno słodzone cukrem
bo te hipp to szkodzÄ…!
Jutro ie do mojej pediatry na konsultacje to sie dowiem bo
zapisala mi mleko Enfamil (bo to jedyne dopuszczalne mleko dla dziecka. Szkoda tyklo ze kosztuje 35 zł !)
agata85
Kamcia- super stronka.

No to ja stawiam za zabek mojego Shane 06.gif Nareszcie wyszedl 06.gif Tatus pierwszy dzis zauwazyl 43.gif i oczywiscie zamowil adidaski pumy dla malego- no wkoncu pierwszy zabek kto zobaczy ten butki kupuje... niby tak jest...
agata85
Justa-- jakas nie taka ta lekarka... bo jak to moze powiedziec ze dziecko glodzisz i pielegnowac nie umiesz? Normalnie zabic taka... Ja tez odstawiam na 3 dni dania , po ktorych widze ze ma zielone kupki- i napewno na zaglodzonego nie wyglada Shane 06.gif Nie dziwic sie ze Cie wkor....Co to za babsko ehhh..A niby dlaczego mialaby trafic do hirurga??
konto_usunięte
Justa, serio?? icon_eek.gif
hmmm...
ale Ci dowaliła...
ale obawiam sie, że nie do końca miala rację 21.gif
zielona kupa świadczy o zaburzeniach flory jelitowej, może podawaj Ali probiotyk.
co do cukru- to siÄ™ absolutnie nie zgadzam.
co do zup- również. nie szkodzą, pod warunkiem, że nie szkodzi ani jeden składnik, a jak to sprawdzić podając taki miszung z pieciu warzyw na raz??
córcię pielegnujesz wzorowo- jestem skłonna sobie rękę obciąć 08.gif
nie daj sobie wmówić, ze jest inaczej!!!

Kamciu, bardzo Å‚adna strona 06.gif


pomidorro
a.k a do chirurga dlatego bo kupy co parę dni i inne mleko niz ona poleca więc
może dojść do jaiś wklęsnieć w jelitkach, krwawienia.
Mój błąd bo zmieniłam mleko na inne bez konsultacji- ale wprowadzałam je stopniowo!
No i jeszcze stwierdziła że daje jej mleko 1 a powinnam już 3 wprowadzać!
Z tego co wiem to 3 jest około roku...a dwójkę miałam wprowadzać jak Ala skończy 5 m-c.
I to tez stopniowo.
gratulacje ząbków!!!!
ziowik
A.k. gratulujemy ząbka Shane'owi (cięzko odmieniać jego imie icon_biggrin.gif ) super icon_smile.gif no i będzie miał z tej okazji modne butki icon_razz.gif

Justa ja już Ci napisałam w poprzednim wątku co myśle o tej lekarce icon_biggrin.gif więc już sie nie będę powtarzać icon_biggrin.gif

Kamcia bardzo mi sie podoba icon_biggrin.gif nie zatrybiłam tych szkrabików krabikowych, ja ciemna masa jestem widać icon_biggrin.gif

jestem jednak za tym żeby Odynka byłą z dużej litery icon_smile.gif Odi moze to przebolejesz? bo było by już zupełnie "jednolicie" icon_smile.gif
pomidorro
Rzotkiewka jutro ide do mojej pediatry z notesem- zapiszÄ™ wszystko a co!
A na dole masz napisane ze Stas i jeszcze nieplanowany Ktos na lipiec...
to jesteśw ciąży czy nie??? 08.gif
Pogubiłam sie i już... byłas na USG drugim?
No nie wiem czy przypadkiem nie stracisz reki 03.gif
pomidorro
Odi nie jest Ci smutno że Twoj piękny wątek sie skończył??
pomidorro
Ziowik na zdjęciach nie wyglada zachwycona że marchewkę je!
A siedzi super- odrazu przypomina sie mi Prezes Rzotkiewki!
Kiedy moje dziecko usiÄ…dzie??????
ziowik
Justa ona nie była zachwycona ani troche icon_razz.gif miała wręcz odruch wymiotny, dzisiaj było ciut lepiej icon_biggrin.gif a ona nie siedzi sama.. zaraz sie przewraca.. za to nie obraca sie w ogóle, wiec wcale nie jest taka do przodu. ale ona sie do siadania rwie jak potłuczona icon_biggrin.gif dzisiaj nie mogliśmy jej poskromić w kąpieli, a jak siadła to sie Markowi wyślizgnęła i zaczęła przewracać na bok tak że ledwie ją złapał (przez to oilatum była cała śliska 29.gif ) a jak ją posadzimy w kąpieli to radość nie do opisania. ale nie sadzam jej jeszcze, po co katować jej kręgosłup, będzie gotowa to usiądzie.a na razie to siedzi przez kilka sekund jak sie oderwie od podparcia a potem bach! icon_biggrin.gif
pati.n
Kamcia możesz dodac moja córcie icon_smile.gif Wiktoria ur. 12 czerwca 2007 r o godz. 8.05, 3100g i 50 cm - bo widze, że macie zdecydowana przewage chłopów icon_smile.gif
odynka
CYTAT(~justa~ @ śro, 14 lis 2007 - 20:40) *
Odi nie jest Ci smutno że Twoj piękny wątek sie skończył??


wazne ze jestesmy nadal razem wszystkie;)

pozostawie bez komentarza ta lekarke bo sie zdenerwowalam co za babsko ech 43.gif
lornetka
Matko Boska! Justa co to za lekarka?? Zero wyczucia, kontaktu...szczerze współczuję, trudno jest znaleźć dobrego lekarza, który zamiast wrzasków ładnie wszystko wytłumaczy...ehh...
Ty wiesz, że dobrze się opiekujesz Alusią i nie słuchaj głupiej baby!!

a.k za zÄ…bka!! impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif

konto_usunięte
Justa, sygnaturki nie zmieniam...bo jakoś mi ta ciąża coraz bardziej pasuje do reszty...
a usg jeszcze wcale nie miałam, noszę się z zamiarem ale wiecznie nie mam czasu 21.gif
fakt, że u nas epidemia rotavirusa....dużo osób z mojego otoczenia złapało...ale to, że mówiąc prosto- zdycham od soboty, jest dla mnie zastanawiający.
czy to rota, czy ciąża....


Pati, widzę, że Twoja corcia urodziłą się w fajny dzień 08.gif
ja miałam termin na 12go czerwca 06.gif 06.gif 06.gif 06.gif ale Staś wolał miesiąc wcześniej 08.gif i urodził się 17go maja.
konto_usunięte
Ziowik, o boszzz...a coś ty jej dawała!!!
nie wierze, że to marchew 06.gif
faktycznie nie smakowało 08.gif
Kamilka taka sliczna 06.gif
widzę chyba jedno podobieństwo ze Staskiem- powiedz, czy Twoja córa też jak widzi aparat- zamiera w bezruchu??
bo ja ile razy chcę uwiecznić szeroki uśmiech- jak zobaczy aparat- powaga prezesowa i mina poważna. wnik a obiektyw. a uśmiech poooszedł.
i wychodzi, ze mam smętne dziecko 03.gif
bo mina Kamuli podobna 08.gif


Zadobra, no jasne, że jestem dalej aktualną teściową 08.gif
czy wredną, to się okarze, ale optuje, że tak może być 06.gif 29.gif
anik978
Jaaga jak Twoja malutka z tym kaszelkiem? lepiej troszkę? Byłaś w końcu u lekarza?

Kamcia wątek b.fajny, pomysł ciekawy i bardzo ładnie to wykonałaś brawo_bis.gif

Ziowik
czyli Kamilka powoli akceptuje tą marcheweczkę? Ile łyżeczek jej dajesz, zamiast mleka, czy dokarmiasz mleczkiem po marchewce??

Która mamusia oprócz mnie wróciła już do pracy ta w pełnym wymiarze, czy ja pierwsza wróciłam do pracy?? 37.gif
pomidorro
rzotkiewka czyli nadal pewna nie jesteÅ›... ( jesli chodzi o ew. PrezesowÄ…) 08.gif
Rota- to paskudny wirus.... obys jak najkrocej tuliła sedes!
Uczuciem go przecież nie darzysz! 03.gif
Lusia jak widzi aparat to usteczka- powaga a rączki i nóżki tańczą jak szalone!
Większość zdjęć to tylko rozmazane plamy w miejscu trzepoczących łapek!
Ostatnio zrobiłam 35 zdjęc i tylko jedno ostre! 43.gif
Odi no własnie wszyscy razem sie trzymamy w kopie...
i jeszcze Pati dołaczyła ... i nika a może Kalarepka wróci???
I Gruszka.... i Chanel... troche osób nas juz nieodwiedza 32.gif
Fajowo by bylo poczytac GruszkÄ™!
odynka
no Kalarepkę próbowałam śledzić ale się nie dało:P

no to pierwsza fota Nellki w nowym wÄ…tku:D



czy czyjeś dziecko waży tak mało jak moje jeszcze?icon_sad.gif

aha odnośnie jedzonek to my dziś jedliśmy zupkę marchwiową z warzywkami gerbera i gerber dla nas jest ble:P ani nie smakuje ani się go nie trawi:P
ziowik
Odi a kiedy ważyłaś Nelly? Kamilka tydzień temu ważyła 6600 więc podobnie icon_biggrin.gif nie martw się, Ty jesteś szczupła, Kuba też, do tego wysoki. Nelly bardzo dobrze wygląda, a że nie jest kluseczką to nie powinno Cie martwić. teraz dzieci już wolniej przybierają.

Anik Kamilka jak narazie nie jest wielbicielką marchewki icon_razz.gif więc następne będzie jabłuszko samo, żeby sie przekonała że jedzenie nie musi być takie paskudne icon_razz.gif hehe icon_smile.gif a marchewke dawałam jej pół godziny po piersi, to takie znikome ilości na razie że nie zastąpią karmienia, a po doradzaniu tutaj dziewczyn i jeszcze innych znajomych postanowiłam spróbować po cycu na razie. potem możemy zmodyfikować.
a do pracy Gruszka miała wrócić.

Rzodkiewka kropka w kropkę tak samo robi Kamilka icon_biggrin.gif naprawde trudno złapać jakieś uśmiechy, albo sie nagimnastykować. jak tylko widzi aparat to zastyga icon_smile.gif ale czasem sie uda jakimś fortelem, albo jak jest nas dwoje wtedy jedno zabawia małą a drugie poluje z aparatem icon_razz.gif heh icon_biggrin.gif
rota mówisz.. słuchaj, ponieważ przechodziłam rota w ciąży, to jeżeli masz takie objawy jak wszyscy i trwa długo, to raczej myśle że nie jesteś w ciąży.. bo kobiety w ciązy łagodnie go przechodzą po prostu icon_smile.gif ale jeśli chcesz być w ciąży to powiem że to pewnie nie rota a nudnosci i wymioty typowe dla 1 trymestru icon_biggrin.gif generalnie jeżeli Ci sie ta ciąża tak marzy to zbałamuć Sebastiana jeszcze pare razy, jakby co to tylko termin sie przesunie icon_razz.gif heh.. no dobra, już nic nie mówie bo plote głupoty okropne, nie złość sie na mnie, chciałam rozładować atmosferę icon_smile.gif

czy ktoś ogląda You Can Dance na TVN? ja oglądam maniakalnie, bardzo mi sie podoba ten program, sto razy bardziej niż Taniec z Gwiazdami icon_biggrin.gif szkoda że już sie zbliża do końca..
lornetka
Ziowik wierzę, że jabłko posmakuje Kamilce, bo słodkie, zobaczysz będzie się zajadać!!

A You Can dance oczywiście, że oglądam...i nie wierzę w dzisiejszy wynik 21.gif i jakoś smutno mi było, wzruszyłam się...fajny program!
lornetka
Tańca z G już nie oglądam- zatrzymałam się na 3 edycji i mam już dość...co za dużo to nie zdrowo, ale na 2 edycje you can dance będę czekać z niecierpliwością.. 06.gif

Ziowik a ty tak mówisz o bałamuceniu męża przez rzodkiewkę, a sama żeś niedawno zbałamuciła i jakieś efekty są?? Gadaj tu jak na spowiedzi 02.gif
odynka
ja oglądam super jest:D wogóle TVN robi fajne programy;)

ważyliśmy wczoraj:P no generalnie ona proporcjonalnie wygląda i długa bo 71cm:P a waży 6400g a ja szczupła nie jestem:P

był u nas ostatnio mój były - pisałam Wam;) i dziś pisze do mnie że Nelly fajna bo się cały czas do niego uśmiechała hehe a ona tak ma rzeczywiście że się uśmiecha ale do młodych bo np na mojego tate płacze ale może to dlatego że on niezbyt często do nas przychodzi i jeszcze próbuje robić minki do niej swoje - są kochane i śmieszne ale bardzo ekspresyjne icon_wink.gif
lornetka
odynko (już z małej pisać będę 08.gif ) Twoja Nelly dobrze waży, nie martw się tak bardzo, do pół roku powinna podwoić masę urodzeniową , więc spoko..
gorzej jest nosić takiego klocka jak ja mam, który chyba już z 10 kg waży 29.gif , więc ciesz się i noś Nelly póki mozesz 06.gif
ziowik
Aguutka, Odynka a kto chciałybyście żeby wygrał? mnie zadziwia sympatia Piróga do Gleby, bo pamiętam ich starcie przy eliminacjach icon_biggrin.gif a ja też sie wzruszyłam icon_smile.gif a jak zobaczyłam płaczącą Rusin to już w ogóle.. żal mi Natalii, chyba wolałąbym żeby Diana odpadła.. a z facetów to na niego stawiałam że odpadnie.. pogrążył go ten taniec brzucha bezsensowny (Agurola teraz będzie sobie pluł w brodę!)

myślicie że mogę jutro dać Kamilce już jabłko? czy poczekać ze dwa dni?
candace
Hej Dziewczynki 06.gif
wczoraj doła wypłakałam męzowi i dzisiaj już lepiej...

Stronka super- jak wszystkie nasze 03.gif

odi -- Laurynia koło 6300 waży więc .. hmm

ziowik- przyznaj się co dawałaś dziecku 08.gif moja po wszystkim mlaszcze....

rzodkiewko-- u nas ze zdjęciami to samo, roześmiana aż chichrocze, zobaczy aparat i powaga...

ta marchewka na poczatek to wredota dla dzieci - jakby na początku była czekoladka albo cuś... mniam... a my im marchewkę. Laura zaczęła mlaskać jak słoiczki z mięskiem podałam..

anik-- bym walnęła tej lekarce.... i ja powinnam od przyszłego piątku wrócic do pracy... kombinuję ze zwolnieniem..
ziowik
co jest 29.gif co to za cisza, gdzie sie wszyscy podziali? icon_biggrin.gif

Lalicja no marchewke dałam Małej icon_biggrin.gif trzeba było na początku dać jabłuszko, słodsze i lepsze od marchewki. ale chciałam warzywko na poczatek żeby nie przyzwyczajać do samych słodkości.. no trudno icon_biggrin.gif
ciesze sie że dzisiaj już lepiej. oswoiłaś sie pewnie z myślą o żłobku, mąż też zwykle pomaga 08.gif
a lekarka zjechała Justę nie Anik, ale to mały szczególik icon_biggrin.gif Anik była pierwszy dzień w pracy icon_smile.gif

a Kamilka zamierza sie chyba zagłodzić 21.gif w nocy jadła o 4:30, jak wstała o 8 to zjadła uwaga- całe 2 minuty w sumie.. i nic więcej. zezłościło mnie to troche, bo nie lubie takich niespodzianek z rana 43.gif niedługo ją kładę na drzemkę to może potem będzie tak łaskawa i coś zje. ale tym sposobem to mi w końcu zacznie zanikać pokarm, bo jak mało zjada, mało sie wytwarza i tak błędne koło.. eh
jaAga*
Anik wizytę u lekarza opisałam na poprzednim wątku, ale może tam już nikt nie zagląda....więc napiszę jeszcze raz: lekarka twierdzi, że Mała jest zdrowa, gardło i policzki blade, język nie obłożony, w oskrzelach czysto. Jedyny powód to chyba slina, po lekarka powiedziała że jest jej mnóstwo. Przy niej też kaszlała i ona stwierdziła, że to typowy gardłowy kaszel.....i zaszczepiła. Ona dalej kaszle, nawet przez sen, to taki mokry kaszel, jakby sie odrywało, już nie wiem co mysleć, bo zachowuje się normalnie, nie jakby była chora ale się martwię. No i pisałam, że Karinka ważyła w pieluszce i body 8840 g 37.gif .
Do pracy chyba Ty pierwsza wróciłaś, potem Asia jjmm, a potem ja i lalicja chyba. Gruszka do pracy wraca 10 grudnia jak nic się nie zmieniła to napewno znowu będzie do nas pisać.
Justa ja to bym tą lekarkę chyba udusiła, jakby mi takie pir....y plotła, ale ja nerwowa ostatnio jestem 08.gif . Współczuję, bo ja bym się tam chyba najpierw popłakała a potem wydarła i jeszcze skargę jakąś gdzieś złożyła....no nie, sama się na nią wkurzyłam, może jak nie podchmielona to naćpana była??
Rzodkiewko a ja inaczej niż Ziowik prorokuję, ale to już kiedyś pisałam.... A Karinka pozuje do zdjęć, aktorka mi następna rośnie.
Zaraz wkleję nowe fotki, ona już tak ładnie siedzi, że się nadziwić nie mogę, np. siedząc schyla się do przodu tak na płasko, żeby po coś sięgnąć i potem wstaje bez trudu do siadu....no wiem, nie powinnam się tak podniecać....ale matki już tak mają 29.gif . Wiem, że wiele dzieci w tym wieku już siedzi a wiele jeszcze nie i to nic nie znaczy 48.gif .
jaAga*
Ziowik Kamilka jak zwykle urocza na zdjęciach, ale te fotki jak je mi sie nie otwierają 32.gif .
A tu siedzÄ…ce dziecko:

candace
ziowik-- hehehe ja ostatnio takie wpadki odnowtowuję.... chyba muszę coś na mózg zacząć łykać, poważnie. Mąż mnie pilnuje bo już kartę w sklepie zostawiłam, wyszłam z domu w pantoflach....

rozmawiałm z babką, której dziecko chodziło do żłobka i musze dokupić bodzików i bluzek bo nie dam rady prać w tygodniu a potrzeba znaczną ilość - niestety panie tak dokładnie nie karmią...
Może któraś z was wyprzedaje rozm duże 68 -małe 74????

jaaga-- wow!!! jak siedzi. a mój leń nie chce, ja ją sadzam a ona w smiech i pada na plecki i zaczyna gaaadaaać

co do pracy to ja juz powinnam. kurcze, żeby mi to zwolnienie wyszło na grudzień... jak myslicie, dać " prezent uznaniowy" pediatrze jak mi wypisze? nigdy w zyciu niczego nie dawałam a tu teściowa mnie zapytała czy dam i zgłupiałam...

jaaga-- a czy ten kaszelek to nie od zatkanego noska?
candace



to jest ostatnie zdjęcie bakterii 06.gif

chcę się pozbyć nosidła po weronice, żadne markowe ale dziecko nosic można. nie znacie kogoś kto by za 10 zł kupił?


jaAga*
Lalicjo ja poszukam bodziaków, może parę znajdę, ale nie wiem czy się opłaci, bo wysyłka ciut kosztuje. Laura jest cudna, przypomina mi Julię jak była maleńka. A nosidełko mam, tez takie zwykłe, szkoda, że się wczesniej nie dogadałysmy, bo daliśmy ok. 50 zł. Ostatnio po zakupy z nią leciałam w nosidełku, oczywiście wszyscy sie gapili na nas. Wystaw na sprzedaż na forum "sprzedam", napewno ktoś kupi.
Katarku ona nie ma, może w nocy nosek przytkany, bo u nas okropnie gorąco i suche powietrze(ale jej wodę morską pryskam), juz nie wiem co robić, pranie robię wieczorem i stawiam w pokoju żeby w nocy schło, ręczniki mokre wieszam na kaloryferach....masakra z tymi kaloryferami i nijak ich przykręcic nie można.
LilySnape
CYTAT(~justa~ @ śro, 14 lis 2007 - 19:53) *
Byłam u pediatry z tymi kupami ( akurat Ala walneła jedną)
i sie dowiedziałam że zagładzam dziecko bo muszę jej dawać po 200 ml zupy dwa razy dziennie
niezaleznie od składników ( bo zupa nie szkodzi) !!!! 21.gif Wszystkie warzywa razem a nie stopniowo
że kupy sa ok ale jeśli dziecko robi ja raz na 3 dni - to patologia i przeze mnie
trafii na stół do chirurga!
Że szczęcie że dziecko zdrowe bo nie umiem jej pielęgnować.
Nic nie pomogło tłumaczenie że zuki odstawiłam na trzy dni żeby zobaczyc czy nie będzie zielonych kup.!

Tak się zakurzyłam!!! Normalnie głupia baba. A i jeszcze mam jej podawac herbatki do picia mocno słodzone cukrem
bo te hipp to szkodzÄ…!
Jutro ie do mojej pediatry na konsultacje to sie dowiem bo
zapisala mi mleko Enfamil (bo to jedyne dopuszczalne mleko dla dziecka. Szkoda tyklo ze kosztuje 35 zł !)

Boże ile nowych stron icon_eek.gif

A ja daję ze 40 ml dziennie to co, wyrodna matka jestem? icon_lol.gif Teraz dopiero zamierzam zwiększyć, bo okazuje się, że Marcinek zaczął bardzo ładnie tolerować przeciery tylko czasem ma zaparcia ale zrobi kupkę sam, nie to co jak miał 2 miesiące icon_wink.gif

Bzdety gada, najlepiej jest wprowadzać na początku dania z pojedynczych składnikow, żeby patrzeć, czy nie ma alergii. I co za tekst z tym mocnym słodzeniem cukrem. Może jeszcze masz jej solić i z przeproszeniem pieprzyć obiadki? icon_lol.gif

Enfamil - próbkę Marcinek dostał i b. dobrze tolerował ale taki np. Bebilon pepti po refundacji kosztuje 11 zł z hakiem, 450 g.

Pytałam pediatry o nieciekawą reakcję mlodego na kleik kukurydziany. Stwierdził, że objawy są alergiczne. Może, ale wydaje mi się, że bardziej chodzi o to, że trudniej strawić strzępki kleiku niż gładziutką papkę.

Lalicja, kcem nosidło icon_smile.gif A fajnie się nosi?
LilySnape
Lalicja, a dlaczego mężowi ryczałaś? O pindę z pracy? Żłobek?
candace
jaaga-- jak mam miec wypaćkane marchewka to chyba nie kupię za 20zl nowych. Sama nie wiem...
na allegro nie mam siły wystawiać a mam pełno ciążowych ciuchów: spodnie, spódnicę i sukienki. mama mi kupowała a teraz leży. Kuzynka Męża ma już rozmiar 44 więc nie wejdzie a też bym za 10 zł pchnęła

lily-- no jak nosidło: jest sztywne bo dziecko ma podparcie pod pleckami , do wkaładania trzeba sobie obcykać sposób ale łatwo można bo i na leżąco i jak juz masz założone można...

ja byłam w sklepie w chuscie i jak wyjęłam małą to chustę zostawiłam pod kurtką, jak kurtkę zapięłam to jak w ciązy wyglądałam 08.gif już bym nie chciała...
candace
lily-- o głupote mojego szefa... bo on jest młody, daje sie tej krowie manipulować ( bo ona ma staz i bla bla) i teraz będę musiała na nowo udowadniać co umiem i co robię. a krowa za plecami mi będzie patrzyła żeby znowu coś znaleźć... stara panna co ma kompleks wykształcenia i w ogóle: nie podlizywałam się, mam swoje zdanie a ona chce rządzić... poza tym tak ogólnie mi źle było... o żłobek mniej bardziej o rozstanie... ale wiem, że tam zadbają o nią.. a w domu pies na nia kicha
jaAga*
Lalicjo na naszych maluchach...trochę wyżej jest sklepik, jak masz czym to porób fotki ciuchów i posprzedawaj, z allegro za dużo roboty, a tu rach ciach. A ciuszki ciążowe napewno ktoś kupi, ja sama jak byłam w ciąży to szukałam, bo nowe strasznie dużo kosztują, a chodzi sie w nich parę miesięcy.
Tam też możesz na forum "kupię" założyć wątek, że kupisz body. Ja poszukam, jak znajdę to dam znać.
Moja współpracownica podobnie postępuje, może nie aż tak, ale parę razy przy jakimś błędzie wytkniętym na kontroli powiedziała: a to pani Agatka zapomniała, a to pani Agatka tak zrobiła 29.gif , mam ją w nosie, jak ja wracam to ona odchodzi, bo przeszła na emeryture, jest teraz tylko na zastępstwie za mnie, a na jej miejsce przyszła młoda, mam nadzieję, że się dogadamy. Zreszta ja i tak szukam nowej pracy na miejscu.
LilySnape
Lalicja - a u męża w pracy jest taka kobita, co jak stwierdził prezes ma taką wypłatę, że dział wychodzi na minus ale musiał ja zatrudnić bo kazał mu jakiś facet wyżej nad nim (bo jej mąż jest rodziną najważniejszego goscia w firmie, ponad prezesem). Siedzi baba i nic prawie nie robi icon_razz.gif Jej stanowisko jest tak naprawdę niepotrzebne icon_wink.gif
zadobra
Ello

Lalicjo, bidaku icon_smile.gif smutkiem wieje od Ciebie...dobrze ze sie wyplakalas, to chyba kobietkom troche pomaga przytul.gif Myslalam o tej koleznace wrednej, hmmm ciezka sprawa, bo jak szef madry to bedzie wiedzial jaka prawda, ale jak glupi to moze byc roznie... Dobrze byloby wtedy zmienic szefa:) ale to nie zawsze mozliwe, wiec trza robic swoje a moim zdaniem prawda zawsze wyjdzie na jaw icon_smile.gif a co do Twojego zwolnienia, moze lepiej wrocic do pracy....wiesz i tak bedziesz musiala w koncu do niej isc, a po co to wszystko przedluzac i szef bedzie zadowolony i kolezanka wredna 02.gif a jak juz nie bedziesz wyrabiala, to wezmiesz zwolnienie i juz icon_smile.gif nie dalalbym nic lekarzowi, nie umiem...
Jesli moge sie wtracic, to jesli kupisz od Jaagi body, to na pewno Ci sie oplaci 02.gif Jaaga powinna pracowac w jakiejs instytucji charytatywnej czy cus icon_smile.gif Mam od niej bluzeczki sa super icon_smile.gif Aaaa bym zapomniala...Lara wyglada cudnie, wlosy ma dluzsze niz Toche, sliczna icon_smile.gif
A kapciami to mnie rozsmieszylas 06.gif

Kamcia, bardzo mi sie podoba nasz nowy watek, jest super 02.gif super pomysl i w ogole:)

Jaaga, a moze Kamilka po prostu odkaszluje sline i te wydzieline co sie zbiera, a dzieci nie umia jej odchrzaknac, tylko odkaszluja....
candace
jaaga-- dzięki, nie wiedziałam. a ta u mnie to mogłaby na emeryturę ale po co jak rodziny nie ma... to siedzi jak pleśń... boszsz... trudna robota i miej jeszcze taką babę: gruba, tłusta a w obcisłych t-shirtach łazi...

dobrze, że moge wam sie wypłakać, głupio mi bo to w sumie głupotki ale pomaga..
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.