To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

*** Październikowe wrzodki 2007 *** vol.3

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41
OLA77
madzia dzięki wiesz za co! na razie nie dzwonię!
anax
Witam
Ola zdrówka dla lenki.
Karolina dziś była na spacerku z tatą niecałą godzinke.
Teraz sobie śpi.ale zaje fajna pogoda.

Oj ten luty strasznie chorowity.słyszałam że w kraku wirusy roty panują i świnka.nie mówiąc już o grypie.


anax
dzięk uje za miłe słowa o córci.ona takie poliki ma jak chomik coś może w nich chomikuje icon_smile.gif

A z tych zabawek lamaze podoba mi się jeszcze jabłuszko i ptaszek.
anax
ach przypomniało mi się że nrci mam coś napisać i zawsze zapominam
Nercia sumer mi sie podoba twoj avatar ola super.czy możesz podac link do albumu bo pewnie masz więcej zdjęc studyjnych icon_smile.gif
i tak na marginesie Olcia ma konkuręcje a co...
Pooh
Ola, zdrowiejcie szybko!
Na kaszelek zawsze profilaktycznie można popukać w plecki. Tusiol to radzila, kilka dziewczyn już chyba też to robilo. My też icon_smile.gif
Lenkę na kolana, głowa lekko w dół, dłonie w miseczki i delikatnie puk-puk-puk od dołu do góry. Zaszkodzić nie może, a może pomóc!

Jully, Nercia, co z naszym specerem?
Jeśli jutro będzie taka pogoda jak dziś ... 06.gif

My wczoraj w gościach dzielni, młody miał raz humory - okazało się, ze za gorąco mu było!
Ja też byłam dzielna, wytrzymałam i nie spróbowałam tiramisu przez męża robionego 29.gif Ech...
madziatl
CYTAT(anax @ nie, 24 lut 2008 - 15:36) *
A z tych zabawek lamaze podoba mi się jeszcze jabłuszko i ptaszek.

my mamy kangura
użytkownik usunięty
Ola i jak z Lenką?

CYTAT(Pooh @ nie, 24 lut 2008 - 16:57) *
Jully, Nercia, co z naszym specerem?
Jeśli jutro będzie taka pogoda jak dziś ... 06.gif

Pooh Nercia ja jestem cały czas nastawiona na jutrzejszy dzień proponuję godzinę 12-13 jakoś tak. Tylko pytanie gdzie

My znów intensywny weekend. Wczoraj byliśmy na basenie, potem u znajomych z młodym, a wieczorem na imprezie już bez niego (podrzucony został przeszczęśliwym dziadkom icon_smile.gif ) Dzisiaj też od rana znajomi u nas a potem my u kuzynki na obiedzie w nowym mieszkaniu, a za chwilę jedziemy do rodziców na kolację. Dlatego w weekendy raczej się nie odzywam.
nercia
Witam 06.gif

Jully, Pooh
W takim razie ja proponuję spacer nad Wisłą i potem kawkę/ heratkę/ mogą być też ziółka 08.gif u mnie. Co Wy na to? Jeśli pasuje to podam adres na priv, albo na smsa.

anax Proszę bardzo linka, ale nowych zdjęć studyjnych nie mamy jeszcze. Tylko te które już widziałyście. Jak Ola będzie już siedzieć , prawdopodobnie ponownie "zagracimy" mieszkanie. Choć mąż mi przez ramię podpowiada, że w kolejnym tygodniu chyba zaszaleje. 43.gif No ale póki co stary link. https://picasaweb.google.com/iwona.sito/Stu...key=U-pNi2EUJIA

Ola Zdrówko dla Lenki.

My wybyliśmy spontanicznie na weekend do moich rodziców. 06.gif
nercia
No i obowiązkowo flaszeczka za 4-ty miesiąc bąka. impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif
anax
pijak.gif pijak.gif pijak.gif pijak.gif pijak.gif zdrowie za Olcie
Tusiol
I ja witam poweekendowo.
U nas też intensywnie. Dopiero właczyłam komputer. Dopiero odczytałam wiadomość.
Ola, teraz jestem na gg!!!!!

W piątek goście.
W sobotę rano basen, potem plac zabaw, potem znowu goście. Goście byli z 1,5 roczną córeczką więc było wesoło. Nawet bardzo. A najlepsza była wielka wojna na poduchy w wykonaniu dzieci i rodziców. Co za radość wszystkich nawalających poduchami 06.gif .
A dziś znowu dziko, bo pojechaliśmy do teściowej oglądać jej 1,5 miesięcznego pieska. Jamnik. Waży 1,2 kg. Przesłodki. A potem oczywiście plac zabaw. Bartek wniesiony na rękach do domu i zaraz do wyrka - znowu nam zwiotczał.

W tym tygodniu grzeję, bo zapasy słoikowe. Jachowi naprawdę moje mleko już nie wystarcza. Chyba, że miałabym jakieś mega wielkie zapasy. Na noc dzisiaj zjadł dwie piersi, poprawił 120 ml mleka i jeszcze 60 herbatki. I taki zestaw to maks 3 godziny snu. Regularnie rozmrażam to, co zgromadziłam w zamrażalniku, bo mi piersi nie nadążają mimo naprawdę solidnego pobudzenia i produkcji na mega wielkich obrotach.
madziatl
Nercia: zdroweczkon Oli 06.gif

użytkownik usunięty
CYTAT(Tusiol @ nie, 24 lut 2008 - 21:40) *
W tym tygodniu grzeję, bo zapasy słoikowe. Jachowi naprawdę moje mleko już nie wystarcza. Chyba, że miałabym jakieś mega wielkie zapasy. Na noc dzisiaj zjadł dwie piersi, poprawił 120 ml mleka i jeszcze 60 herbatki. I taki zestaw to maks 3 godziny snu. Regularnie rozmrażam to, co zgromadziłam w zamrażalniku, bo mi piersi nie nadążają mimo naprawdę solidnego pobudzenia i produkcji na mega wielkich obrotach.

To nieźle. Hugo wypija jak mnie nie ma 120 ml max jak jest więcej to zostawia i też mu starcza na 3 godziny (w ciągu dnia, bo w nocy na dłużej) Z piersi nie wiem ile wypija ale pewnie tyle samo, zawsze też sporo ulewa. No a przybiera ponad normę. Ciekawe skąd taka duża rozbieżność zapotrzebowania na mleko mają.

Nercia no to ja bardzo chętna na jutro icon_smile.gif Już na priw wysyłam Ci mój numer. Strasznie się cieszę.
Tusiol
CYTAT(jully @ nie, 24 lut 2008 - 22:00) *
Ciekawe skąd taka duża rozbieżność zapotrzebowania na mleko mają.


Też jestem ciekawa.
Ale nie ma co tu już iść w zaparte, bo to męczarnia dla jednej i drugiej strony. Ja szaleję z laktatorem, piersi naprawdę mam pełne i szybko mleko teraz zbiera mi się. Co z tego.
W dzień w sumie mu wystarcza. Je co 3 godziny (no dobra czasami częściej).
No a Hugo przybiera lepiej niż Jasiek (chociaż nie narzekam na przyrost wagi Jasia - idzie wzdłuż 50 centyla).

CYTAT(jully @ nie, 24 lut 2008 - 22:00) *
Nercia no to ja bardzo chętna na jutro icon_smile.gif Już na priw wysyłam Ci mój numer. Strasznie się cieszę.


Ale macie fajowo 06.gif .
Tusiol
No i kolejna jazda w związku z tym jego jedzeniem - praktycznie non stop mam załatwioną którąś brodawkę. Pękają mi cały czas. No i jak wiadomo bolą cholernie. A ściąganiem częstym jeszcze pogarszam ich stan.
Tusiol
Ja też obracam za bioderko/udo. Jachu traktuje to jak zabawę - bardzo mu się podoba.
bibiczek
Cześć
Nercia no siut za Oleńkę brawo_bis.gif
Ola- zdrówka dla Lenki
My dziś rano byłyśmy na basenie, były nurki to i młodą pierwszy raz sama na wodzie puściłam. Potem u mamy ciacho i kawa i od 11 do 17 spacer po lesie i okolicy.
Było super.
Jutro rano body ball po dłuższej przerwie oj będzie ciężko.
Jully, Nercia, Pooh- zazdroszczę Wam- też bym się z jakąś mamą na spacer przeszła 13.gif
Maja coś się dawno nie odzywała.

Tusiol - to ma Jasiu apetyt. Julia na kolację 180 mojego mleczka wcina.
Ja to ciemna masa jestem- pisałam Wam że młodej kaszkę daję, ale coś nie specjalnie to zmieniło z jej spaniem , ale myślłam że musi się przyzwyczaić. Okazało się że ja jej daję 3 lżeczki na 150 a proporcka jest 3 ŁYŻki na 100ml

No i stawiam kolejeczkę za pierwszą całą przespaną noc mojej kruszynki - od 21.30 do 7 rano
Dawałam małej jabłko ze słoiczka i nie bardzo, marchewka też. Wczoraj jej starłam sama i bardzo smakowało. 06.gif 06.gif
Soczek jabłkowy z wodą rozcieńczony też jej daje.
nercia
CYTAT(jully @ nie, 24 lut 2008 - 22:00) *
Nercia no to ja bardzo chętna na jutro icon_smile.gif Już na priw wysyłam Ci mój numer. Strasznie się cieszę.


Dziewczyny napisałam na priv adres i telefon + opis dojazdu do mnie.

Pooh Odezwij się czy potwierdzasz jutrzejsze spotkanie.
bibiczek
CYTAT(Tusiol @ nie, 24 lut 2008 - 22:06) *
piersi naprawdę mam pełne i szybko mleko teraz zbiera mi się. Co z tego.

Gdzieś czytałam że jak piersi są twarde to zbiera się w jich to piersze- lżejsze mleko. A może Jasiu tego tłustszego nie wyciąga? Co o tym myślisz? Zaznaczam że to tylko gdzieś zaczytane. 08.gif
bibiczek
CYTAT(nercia @ nie, 24 lut 2008 - 22:15) *
Dziewczyny napisałam na priv adres i telefon + opis dojazdu do mnie.

Pooh Odezwij się czy potwierdzasz jutrzejsze spotkanie.

13.gif rycze.gif
też chce
Tusiol
CYTAT(bibiczek @ nie, 24 lut 2008 - 22:17) *
Gdzieś czytałam że jak piersi są twarde to zbiera się w jich to piersze- lżejsze mleko. A może Jasiu tego tłustszego nie wyciąga? Co o tym myślisz? Zaznaczam że to tylko gdzieś zaczytane. 08.gif


No tak jest, że to tłustsze głebiej siedzi. Tylko on tak długo piłuje jedną pierś, że chyba wyciąga i to tłuste.
Tusiol
CYTAT(bibiczek @ nie, 24 lut 2008 - 22:14) *
Ja to ciemna masa jestem- pisałam Wam że młodej kaszkę daję, ale coś nie specjalnie to zmieniło z jej spaniem , ale myślłam że musi się przyzwyczaić. Okazało się że ja jej daję 3 lżeczki na 150 a proporcka jest 3 ŁYŻki na 100ml

No i stawiam kolejeczkę za pierwszą całą przespaną noc mojej kruszynki - od 21.30 do 7 rano


Znaczy się, że jednak po kilku dniach zaczyna cos sie układać.
Tak miałam z Bartuchem i na to liczę przy Jasiu, jak już dosypię co nieco do butelki 08.gif .
madziatl
CYTAT(bibiczek @ nie, 24 lut 2008 - 22:18) *
13.gif rycze.gif
też chce

przeciez trzy mieszkacie w Krakowie, to sie umowcie.
JA to mam problem, ale wy? 08.gif
użytkownik usunięty
Madziatl nie martw się w wakacje będziesz miała nas wszystkie icon_smile.gif
Tusiol
Ola, Lenka sliczna!!!!!!!!!!!
I daj znać, jak zdrówka Małej!!
nercia
Witam 06.gif

My od godziny na nogach, Ola litości dla matki nie ma. 21.gif 08.gif

Ja ostatnio coraz gorzej się czuję i dlatego zastanawiam się czy za miesiąc nie wprowadzić jakiś dodatkowych rzeczy małej. Ciągle mi się kręci w głowie i tak mi słabo. Witaminy biorę, ale jak ona je co 2h to ciągle wszystko ze mnie wysysa.
bibiczek
witam,
no i za wcześnie młodą pochwaliłam.
Nercia my od 7 na nogach 06.gif
Odciągam mleczko, potem masażyk małej ubieranko no i jazda- Juls do babci, a ja na aerobic
bibiczek
CYTAT(nercia @ pon, 25 lut 2008 - 07:44) *
Witam 06.gif

My od godziny na nogach, Ola litości dla matki nie ma. 21.gif 08.gif

Ja ostatnio coraz gorzej się czuję i dlatego zastanawiam się czy za miesiąc nie wprowadzić jakiś dodatkowych rzeczy małej. Ciągle mi się kręci w głowie i tak mi słabo. Witaminy biorę, ale jak ona je co 2h to ciągle wszystko ze mnie wysysa.

a odzywiasz sie dobrze?
nercia
CYTAT(bibiczek @ pon, 25 lut 2008 - 07:51) *
a odzywiasz sie dobrze?


Staram się, ale często jem tylko zupy na obiad, a może to za mało.

Muszę chyba więcej produktów zawierających żelazo jeść, bo chyba mam lekką anemię. Badania w końcu muszę zrobić.
Pooh
Nercia, Jully, ja tak tak icon_biggrin.gif
zaraz sie odezwe innymi kanałami,
wczooraj poległam o 20, więc o 22 nie było jak w necie szperać icon_wink.gif
Pooh
Nam już dwie lekarki powiedziały, że jak zaczniemy wprowadzać, to od gerbera zacząć, a nie własne przecierane jabłuszko.
Dopytałam dlaczego: że niby w gerberowych mniej sztuczności, a kupione jabłka nie wiadomo co w sobie mają.
Nie mam przekonanai do słoikow, m.in. dlatego, że doczytałam na sloikach, że zawierają dodatkową dawkę wit. ce. A Kacper po cebionie byl w kropki, więc nie wiem, czy to dobry pomysł. Pogadam jeszcze z tą najbardziej-naszą pediatrą.

Bibiczek - to zafundowałaś młodej zupkę kaszową icon_wink.gif
Ciekawa jestem, jak po łyżkach na stówkę spac bedzie!

My ostatnie dwie noce skrajnie różne:
Sobotnią - Kacper spał do 3:30 i potem co 1,5 godziny pobudka - na krotkie ciumkanie.
Niedzielna - dla odmiany dwa długie spania po 4 i 6 godzin. A pobudkę to ja mu zafundowałam, bo piersi mi zaczęły trzeszczeć...

Wczoraj był grany biały chleb - mniaaam! 06.gif A teraz tfu tfu przez lewe ramię i na psa urok! 08.gif
OLA77
witam! nocka u nas w miarę nie licząc godz. 23 kiedy mała obudziła się z potwornym płaczem. powód nie znany! gorączki nie ma- wczoraj juz popołudniu nie miała. pokasłuje trochę i czasami kicha. na 11.40 idziemy do lekarza więc odezwę się wtedy.

madzia bibiczek nie mieszka w krakowie tylko koło. niby nie daleko, ale......... ja tez marzę o wspólnym spacerku. mam nadzieję że kichanie mojego dziecko pozwoli na spacerki bo wiosna za oknem. trzymajcie sie!
OLA77
i oczywiście toaścik za wszystkie maluszki!!!!!!!!!!!!!!
użytkownik usunięty
Hej
Nercia ja też czuję się strasznie osłabiona. Dostałam ostatnio skierowanie na masę badań, ale nie mam kiedy ich zrobić
Tusiol
No dziewczyny grzać na badania!!!!

U nas kolejna noc taka sobie. Już nawet pisać o tym nie powinnam. Jak dziś ściągnę 200 ml to Jasiek dostanie z kaszką.
OLA77
tusiolku jak myślisz czy jak dziecko jest przeziębione to na ładna pogode może wychodzić na spacerek?
Tusiol
Jeżeli to katar, bez gorączki, nie ma zapalenia oskrzeli to ja wyszłabym. Ale trudno mi odpowiedzieć na to pytanie. Nie widzę więc nie wiem, jak wygląda u Was sytuacja.
Akurat na sam katar spacer wskazany - nos nawilżony i wywietrzony z wirusów.
OLA77
dzięki ci tusiolku! no mam nadzieję że to nic poważnego!
madziatl
Dziendoberek 06.gif

alez tu ruch od rana ... 03.gif

jezeli chodzi o kolejeczki to ja tez stawiam za skonczone tygodnie osemkowych dzieckow 06.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif

Ola: nie wiedzialam, ze Bibiczek mieszka obok Krakowa, bo napisane jest Krakow. Trzymam kciukasy za Lenke, oby to tylko bym straszak

Jully, Nercia: biegiem na badania, jezeli sprawy zaszly juz tak daleko ... na to musi sie znalezc czas

Pooh: napewno bedzie dobrze 06.gif kiedys musi zaczac sie polepszac

u nas noc w porzadku, ranek powitalismy kupskiem ale takim przeciekajacym az pod pachy i na przescieradlo 43.gif 37.gif wiec dzisiaj nie bylo wyglupo w lozku, od razu do roboty 08.gif
nercia
Obiecuję poprawę i badania zrobię....kiedyś 43.gif

Za godzinę dziewczyny będą 06.gif , moja Olcia śpi, to ja nie wiem jak na spacerze będzie spała, jak się teraz wyśpi. 37.gif

Tusiol
CYTAT(nercia @ pon, 25 lut 2008 - 10:58) *
Za godzinę dziewczyny będą 06.gif , moja Olcia śpi, to ja nie wiem jak na spacerze będzie spała, jak się teraz wyśpi. 37.gif


To Wy już na spacerze. Fajnie!!!
Czekam na zdjęcia 06.gif .
anax
CYTAT(bibiczek @ nie, 24 lut 2008 - 22:18) *
13.gif rycze.gif
też chce



zapraszam do mnie:)
anax
witam
kolejeczka za dzieciaczki pijak.gif pijak.gif pijak.gif

u nas nocka super od 22.30 do 7.00
spacerek zaliczylismy odprowadzajac szymka do szkoły i za dwie godz idziemy go odebrac.
nercia dzieki za lik z przyjemnoscia ogladłam zdjecia ale myslałam ze jest cos nowego:)
flotka
CYTAT(nercia @ pon, 25 lut 2008 - 07:44) *
Witam 06.gif



Ja ostatnio coraz gorzej się czuję (...) Ciągle mi się kręci w głowie i tak mi słabo. Witaminy biorę, ale jak ona je co 2h to ciągle wszystko ze mnie wysysa.


Nercia, a może Ty w ciąży jesteś, co?
madziatl
my dzisiaj zaliczylismy tylko spacer z psem i pozniej dopiero pojdziemy (jak pogoda sie utrzyma 21.gif ) bo o 5.30 idziemy szczepic wiec wyjde wczesniej przed szczepieniem, zeby mlody sie drzemna
OLA77
my po lekarzu! możemy wychodzić przy ładnej pogodzie na spacerek. troszke gardełko zaczerwienione, ale osłuchowo czysta!
madziatl
Ola: super

OLA77
CYTAT(madziatl @ pon, 25 lut 2008 - 16:29) *
Ola: super

też tak myślę! madzia powodzenia na szczepieniu! nam chcąc nie chcąc przesunie sie o tydzień.
madziatl
CYTAT(OLA77 @ pon, 25 lut 2008 - 14:38) *
też tak myślę! madzia powodzenia na szczepieniu! nam chcąc nie chcąc przesunie sie o tydzień.

ja przesunelam o ponad 2
madziatl
chcialam cos wstawic, ale mi nie wychodzi ...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.