To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Wypadanie włosów

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2
kuna87
Wypadanie po porodzie to normalka ze tak powiem.
Ja się tylko wspomagałam jantarem a teraz wcierką babuszki agafii na porost włosów.
Właśnie po to by przyśpieszyć wzrost i by wzmocnić te włosy co zostały
anitkot
Mi strasznie lecą włosy po ciązy, zawsze miałam długie, grube włosy a teraz kucyk mi ię odchudził o połowę, żal ścinać bo długo zapuszczałam, kiedy to wypadanie ise skończy? Robiłam badania i wszystko mam w normie, co pomoże chociaz to zatrzymać?
lillou
Po ciaży to norma, u mnie tak wypadały jeszcze długo dlugo po, ciężko było na to patrzeć ale jak skonczyłam KP to zaczęłam brać oeparol piękne włosy, w składzie ma olej z wiesiołka, minerały, dokładnie Ci nie powiem ale na pewno bez problemu znajdziesz w necie skład, branie takich rzeczy ma sens ale tylko wtedy gdy się to robi przez dłuższy czas, przynajmniej miesiąc a najlepiej to 2-3
karmelowe
Hej dziewczyny! Ja stosuję odzywki z panten i powiem Wam że najlepiej mi działają , włosy stały się mocniejsze mniej łamliwe i przedewszystkm nie wypadają. Wczoraj byłam w hebe i kupiłam kilka sztuk odzywek z pantene bo mają super promocję na odżywki , zerknijcie na gazetkę https://www.qpony.pl/hebe świetne promocje, ja zawsze zanim wybiorę się na zakupy to sprawdzam te gazetki w sklepach icon_smile.gif
bubbles00
ja postanawiam ograniczyc farbowanie, myslę ,że to duża sprawka farba niszczy wlosy ,przez co mi wypadaja... choćby ograniczenie o tydz-10 dni to już coś, a pomiedzy psikam się loreal magic retouch kolor w spray ,nie niszczy tak jak farba
gilly
Oj nie jestem w stanie na dzizen dzisiejszy ile wyprobowłam różnych wcierek i szamponów na wypadanie włosów, które myślałam,ze mi pomogą, ale jednak nie pomogły. Brałam również wiele witamin, które pewnie mi nie zaszkodziły, ale efektu również nie było po nich jakiegoś tam wielkiego.

Pomogły natomiast
wcierka Loxon
i potem ich szampon: https://stopwypadaniuwlosow.pl/szampon-wzmacniajacy ( którego używam już od prawie 3 miesięcy i za nic innego nie wymienię ponieważ dzieki niemu praktycznie całkowicie przestały mi wypadać włosy - cudo!).
Karo90
A próbowałyście po prostu masażu skóry głowy? Koleżanka mi poleciła peeling skóry głowy, na początku się zdziwiłam, bo peeling to mi się kojarzył z innymi częściami ciała icon_smile.gif , ale można na spróbowanie użyć zwykłego cukru spożywczego. Wymieszać go na ręce z szamponem i masować przez chwilę i normalnie spłukać/dokończyć mycie włosów. Podobno to pomaga na ukrwienie i pobudza cebulki włosów.
kuna87
CYTAT(Karo90 @ Mon, 31 Jul 2017 - 19:47) *
A próbowałyście po prostu masażu skóry głowy? Koleżanka mi poleciła peeling skóry głowy, na początku się zdziwiłam, bo peeling to mi się kojarzył z innymi częściami ciała icon_smile.gif , ale można na spróbowanie użyć zwykłego cukru spożywczego. Wymieszać go na ręce z szamponem i masować przez chwilę i normalnie spłukać/dokończyć mycie włosów. Podobno to pomaga na ukrwienie i pobudza cebulki włosów.

jest też sól gorzka czy jakoś tak się nazywa, albo epson...
I nią można peelingi robić,przy okazji działa na łupież
muppet
Mi na szczęście przestały wypadać włosy. Ale kiedyś miałam z tym bardzo duży problem.
śrubka
Ja podobnie, ale poszłam właśnie z tego powodu do dermatologa, zrobiłam badania (nic nie wyszło) i dostałam zalecenie używania specjalnych szamponów i odżywek
Kumpelka
Mnie też jeszcze rok temu strasznie wypadały włosy - czesto prostowałam je i suszyłam suszarką. Jednak wzięłam się za siebie i zakupiłam kilka fajnych produktów kuracyjnych z oferty tego sklepu internetowego https://kontigo.com.pl/wlosy/pielegnacja-wl...-do-wlosow.html bo tam mają całkiem niezłe odżywki. Są tanie więc sama z ciekawości zakupiłam trzy i jestem zadowolona z efektów ich stosowania - włosy są mocniejsze i nie wypadają tak jak dotychczas.
muppet
A ile siÄ™ czeka na wizytÄ™? Nie jest tak jak z innymi specjalistami?
Brigit
Dziewczyny, jakiś czas temu odstawiłam tabletki antykoncepcyjne, bo zaczynam myśleć o ciąży i włosy zaczęły mi wypadać garściami... Myślę o kupnie jakiegoś leku albo suplementu, bo niedługo będę łysa... Myślicie, ze to wina zaburzeń hormonalnych w organizmie?
DagmaraF
CYTAT(muppet @ Tue, 26 Sep 2017 - 10:46) *
A ile siÄ™ czeka na wizytÄ™? Nie jest tak jak z innymi specjalistami?


To zależy do kogo planujesz iść. Ja mogę polecić Ci panią Wysoczańską z Trichos. Pracuje w kilku gabinetach. Ja akurat skorzystałam z wrocławskiego, bo był najbliżej (choć i tak przejechałam ponad 250 km do niej...).

Ewentualnie możesz też poszukać kogoś ze stowarzyszenia trychologów polskich. Może jest bliżej Ciebie icon_smile.gif Ci ludzie mają niesamowitą wiedzę i praktykę. U mnie efekty zmniejszenia wypadania włosów było widać już po 2 miesiącach!
Asia99
Oszukaj naturÄ™ tym: www.keep24.pl icon_biggrin.gif
Mi tez wypadały na potęgę, podobnie jak Tobie icon_wink.gif
Zaczęłam codziennie stosować, włosy przestały wypadać po 3 dniach, a po miesiącu miałam nowe w miejscu, w którym wypadły icon_wink.gif
klaudia84
Olej z wiesiołka skutecznie i szybko hamuje wypadanie włosów. W każdej aptece kupisz kapsułki z olejem z wiesiołka (np. polski Gal). Popytaj również o szampony z aminexilem i stosuj równolegle z wiesiołkiem.
mama_basia
Najlepiej najpierw zbadać przyczynę wypadania włosów, a dopiero później dobrać odpowiednie leczenie. Ja udałam się do Kliniki Zakrzewski do dr Marcina Zakrzewskiego zarówno na badanie jak i na konsultacje i na szczęście udało się zapobiec dalszej utracie włosów.
Xena
Ja też stosowałam produkty keep professional i jestem zadowolona.
śrubka
Powodów wypadania włosów może być kilka, sama niestety miałam z tym problem z powodu stresu.
Mięta
W wiekszości przypadków takie wzmożone wypadanie włosów jest spowodowane hormonami i po prostu trzeba to przeżyć. W ciązy włosy sa ładne oraz mocne oraz nie wypadają. Jednak po ciązy hormony się zmieniają oraz włosy zaczynają wypadać ( wypada po prsotu to co nie wypadło w trakcie ciaży). Mi włosy wypadały przez prawie 4 miesiące. Potem po tym okresie miałam jednak bardzo wiele łądnych baby hair icon_wink.gif

Dużą zasługę tutaj jednak miało również stosowanie odpowiedniej wcierki do skóry głowy, co polecam bo taka wcierka wzmacnia cebulki włosowe oraz powoduje,ze włosów rośnie o wiele więcej. Jak rownież sa mocniejsze. Dobre działąnie ma seria Delpos https://delpos.pl/ ( jak do tej pory jest to najlepsza wcierka z jaką miałam do czynienia).
snickersika
Wlosy lecą garsciami po ciąży.. no to jest normalne zmienia sie gospodarka hormonalna, burza hormowow.. ale da sie wszystko wyciszyc da sie poprawic jakosc wlosa, da sie przyspieszyc jego wzrost itd trzeba tylko wiedziec jak icon_biggrin.gif
bufcia
a ja nie wiem jak icon_razz.gif zdradzisz jakis sekret?
snickersika
haha no kosmetykami i suplementami oczywiscie icon_biggrin.gif ja kupuje na https://eksperciwlosow.pl/ zestaw szampon i tonik haircell therapy i do tego formule silver z suplementow icon_smile.gif to idealne polaczenie dla mnie dobrane. Na stronie jest test ktory po zrobieniu na maila przychodzi wynik z informacja ktore produkty sa dla ciebie najbardziej odpowiednie
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.