To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

LIPCOWI TERRORYÅšCI volume 7!

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41
Karolaka
Agutka chyba tylko ten jeden był, napisałam tak, żeby Cię zmobilizować do odpowiedzi 08.gif Ja nadal nie wiem który wybrać. Kurcze, szkoda, że na żywo nie mogę ich obejrzeć... Dziękujemy za komplementa icon_redface.gif

Joasiu Ty to potrafisz smaka zrobić... Uwielbiam racuchy zwłaszcza jak mama je robi 02.gif
Gosia:)
IGORKU sto lat, sto lat, samych pięknych dni!!

Tort zrobiony, na razie bez dekoracji. Nie kupiłam barwników, więc nie wiem czy będzie w pierwotnej wersji..
Jutro pierwsza tura gości, pojutrze druga.

Byliśmy dzisiaj u lekarza z Bartusiem w zwiazku z jego problemami z bakterią w moczu.
Bakteria umieściła sie pod napletkiem, który nie chce schodzić...bo przyrósł w jednym miejscu..
Musimy iść do chirurga i będzie zabieg w znieczuleniu miejscowym.

Agutka apropo kury mam świetny przpis na pieczonego kurczaka. icon_biggrin.gif

Joanna racuchy smakowicie wyglÄ…dajÄ….

Mateuszku dużo zdrówka i radości. Całuski.
*Anuszka*
Składam spóźnione, ale szczere życzenia solenizantom: 2x Szymonek (a co się będę powtarzać) 29.gif , Igorek, Mateuszek, życzę spełnienia marzeń, moc uścisków, góry prezentów i masy buziaków...

Tu dla Was prezenciki... 04.gif https://www.deluxury.pl/index.php?p3393,smoczek-armani-ad06
https://www.deluxury.pl/index.php?d=katalog&k_id=269



Stawiam również mega flachę za samodzielne śmiganie mojej Córy na dwóch... 06.gif





A tu coś na polepszenie stosunków (Joleńka)... 04.gif
https://patrz.pl/mp3/partnerstwo-andrzej

Riitta Bobek Boski! Mysza Śliczna! Piękny kolorek włosow... 02.gif
Ty Lachon....
Pojechałabym po zdjęciu... ale nie znam 37.gif hehe... grupowe fajowe...

Kto się zaklinował i gdzie? Skleroza...
Tu do syta i bez grzechooo...



Pzdrawiam Was wszystkie... dni mi uciekają... Nadiś wymagająca... Mama idziś? Idziś? Wszystko pokazuje... 01.gif 01.gif 01.gif popis na całego... A mama widzi... ale ledwo na oczy... 11.gif
Joanna 81
Anuszka model partnerski the best 03.gif 29.gif
Gratuluję postępów Nadince!

Dziewczyny dzięki za pozytywne opinie co do racuchów - czerwienię się tu, bo to TYLKO racuchy, nic specjalnego, obiad jak każdy inny 08.gif

Gosiu a wkleisz zdjęcie torcika jak będzie gotowy ?? blagam.gif blagam.gif Fajne paseczki i nowe zdjęcie w profilu 06.gif

Aniu odpocznij, spróbuj się zrelaksować, a jak się nie uda, to powiem tylko tyle - jutro będzie nowy dzień, ktory można rozpocząć z uśmiechem przytul.gif Trzymam kciuki za dalsze badania i wyniki &&&&

Tina co u Was ??

Tina25
Hej.
Maly dopiero zasnal,a ja mam jeszcze tyyyyyyyyyle do zrobienia.Jutro wylatujemy do Polski 04.gif .Torby prawie spakowane,musze jeszcze wszedzie posprzatac.A juz nic mi sie nie chce.Jutro jeszcze pracowity dzien przed wyjazdem mnie czeka,wyjazd o 15.
Nie mam weny na pisanie.
impreza.gif impreza.gif Wypije jeszcze za wszystkich jubilatow naszych kochanych.Rosnijcie zdrowo dzieciaczki impreza.gif impreza.gif
Dodam jeszcze,ze wyszla kolejna gorna czworeczka,wiec zabkow mamy juz 10. brawo_bis.gif
Pozdrawiam Was wszystkie.Skrobne juz pewnie,jak bede u rodzicow.
Joanna 81
Dzień dobry 06.gif

Uwielbiam weekendy spędzone w trójkę! Miło się dzielić wstawaniem w nocy do dziecka, miło jest budzić się i zobaczyć uśmiechniętą buźkę Niuni i przygotowującego kawkę męża 08.gif
U nas słonecznie. Ciekawe czy pogoda się utrzyma, fajnie by było. Wczoraj mieliśmy prawdziwą jesień - ja w swetrze, półbutach, Natalia z ocieplaczem na nogi w wózku brrrr, wolę jednak jak świeci słońce 06.gif

Tina cieszę się razem z Tobą tym wyjazdem do Polski 08.gif Maciuś przegonił Natulę z ząbkami. U nas 8, szykuje się dolna 4-ka, dotykałam dziąsło i twarde, jakby już ząb siedział i miał lada dzień wyjść 43.gif

Maciejonko na jak długo wystarcza Ci puszka mleka modyfikowanego ??

A wiecie co, kupiłam dziecku gwizdek. Wielokrotnie próbowała gwizdać i nic. Dziś śpię a tu nagle gdzieś w oddali słyszę ciche gwizdanie. Otwieram oko, patrzę a Mała stoi w łóżeczku i patrząc na nas gwizda sobie w najlepsze 06.gif Może uda jej się zdmuchnąć świeczkę na urodzinowym torcie, kto wie 08.gif

*Maja*
Anuszka 04.gif rozbawiłas mnie srana 04.gif gratuluje Hrabinie..teraz bedzie mogła patrzec na niektórych z góry .. 04.gif

ech u nas pogoda troche lepsza ..ale i tak sie nic nie chce..działka mi zarasta dom w bałagamn obrasta i niby cały czas staram sie cos robic ale bedac tylko z Nikolą jest to trudne.. i niestety stądte zaległosci..

wczoraj przezyłam z Nikolą chwile grozy 41.gif ale nie chce mi sie nawet o tym pisac..ważne ze wszystko dobrze sie skonczyło... człowiek nie jest w stanie przewidziec wszystkich pomysłow dziecka...ale wczoraj troche sie obwiniałam ,ze powinnam...nawet małz sie wystraszył i na mnie nakrzyczał, ale mi sie należało 32.gif

Joasiu ja tez Nikole ucze dmuchania ale wiatraczka i teraz na hasło "dmuchamy" ostro ze mna dmucha 03.gif Kupiłam Nikoli ostatnio na odpuście komórke z klapką 03.gif bo taka ma mamusia a dziecko ciagle chciało sie nia bawic... wiec teraz wiesza sobie te komóre na smyczy na szyi i wszedzie dzwoni..bosko wygląda 04.gif a dzisiaj odrazu załapała jak sie pije ze słomki 06.gif i nikola tez ostatnio straszan przylkepa sie zrobiła co chwile przychodzi sie tulic i całowac..ech w koncu sie doczekałam

Nikoli wszedzie pełno i ma czaderskie pomysły..czasami włos sie jeży 43.gif ale za to jest bardzo towarzyska i wiecznie usmiechnieta..no chyba ,ze cos nie pójdzie po jej mysli 48.gif wtedy potrafi małe przedstawienie zrobić 43.gif ostatnio zaczyna sie rzucac na ziemie i histeryzowac jak sie wścieknie... w domu ok pozwalam żeby sie samam uspokoiła i ignoruje ja ale w miejscach publicznych( z dwa razy nam sie zdarzyło) było mi głupio pozwolic tak małemu dziecku tarzac sie na ziemii i krzyczec icon_redface.gif W takim momencie wsadzam krzycząca do wózka( co nie jest łatwe) i uciekamy do domu 29.gif

gosiu pochwal sie wypiekiem a co jeszcze znalazło sie w twoim menu roczkowym? 08.gif

idziemy na spacerek
alcia
Hej,
jak jak zwykle nadrabiam zaległości w weekend z powodu notorycznego braku czasu na napisanie kilku zdań. Dzisiaj sobota, jesteśmy w etrójkę w domu, do zrobienia nie ma nic konkretnego, no w sumie okno balkonowe do umycia ale pogoda niepwenia więc poczekam 08.gif Wczoraj pojechalismy do TESCo (Przy okazji odbioru czajnika z naprawy) i kupiłam Niuni piekną świeczkę 1 na tort i balony z napisem "Happy Birthday 1 st" reszta zakupów średnio udana bo np. podziekowałam za zakupów soków gdy dostrzegłam, że powrównaniu z naszym Kauflandem ten sam sok jest prawie 2 zł droższy 43.gif
Niunia biegała po markecie i z zapałem pchała koszyk. Budziła wszechobecne zaintersowanie i wszyscy mowili "jaka ona grzeczna" - taaaaaaaaaak 03.gif Jak weszłam z Nią do sklowu z obuwie by przymierzyć butki to chciała wszystkie zabrać i nie na rekę bylo jej mierzenie.
No i na roczku będzie tylko 10 osób z zaproszonych 16 21.gif 21.gif Porażka, nawet chrzestna wyjeżdza i nie będzie. Powiedziałam, że więcej takiej imprezy nie robię bo ja się narobię itd a każdy i tak to oleje. Co roku wolę dziecko zabrać do zoo czy na plac zabaw niz czekac i myslec kto przyjdzie a kto nie- bez łaski.

No nic może odniose się do kilku postów.

Ania kochana jesteś mlodą i piękną kobieta i nawet łysa będziesz urocza a chyba najwazniejsze byś była zdrowa i co roku mogła z Julcia i meżem tarzac sie po plaży. Trzymam mocno za Ciebie kciuki &&&&&&&&&&& i wiem, że będzie wszystko dobrze. Pisz tutaj częściej i więcej.

Joasiu ja racuszki robię na proszku do pieczenia, ciasto naleśnikowe + proszke. Ostatnio dodałam za miast cukru waniliowego cukier migadałowy i jabłka. No po prostu obłędne były.

Karolaka a we wrocławiu nie ma takich rowerków byś na zywo obejrzała i porównała ?

Agutka kompocik to nic trudnego , po drodze do domu kup owoce, wrzuc w garnek dodaj wody na gaz i zaraz gotowe. A jak Kubatkowe picie i jak kolezanka ?

Tina szcześliwej podrozy !!!!!! I napisz z Polski jak lot itd.

[b]Anuszka[/b] gratulacje dla Nadii !!!!! Jak Cie nie ma to nie ma a jak wpadniesz to od razu humor mam lepszy.

Gosiu widze, że wakacje w pełni bo i ty często na forum gościsz i paseczki zmieniasz. bardzooooo fajnie icon_smile.gif

Chyba coś jeszcz chciałam napisac ale nie pamiętam icon_smile.gif
*Anuszka*
Ja miałam wczoraj napisać jeszcze 3 słowa Ani... z łysą głową, przynajmniej upał nie będzie dokuczał... kochane, ktoś mi mówił, że lipiec ma być upalny i szykują się anomalia... ponoć ma być do 50stopni!
Jak to prawda, solidaryzując się z Tobą, też się opitolę! Mam już dość odrostów...
Trzymaj się! Jesteś baaardzo dzielna i jest w Tobie wiele siły! Masz dla kogo walczyć! A ja trzymam za Ciebie mega kciuki i wierzę, że wszystko będzie dobrze. Kolejny rozdział zamknięty...
Pozdrawiam!

Karolaka To Hrabina ma rowerek za 4 dychy bez bajerów... jest już na tyle duża, że sama na niego wsiada i schodzi... ja bym się zastanowiła... może wkleję zdjęcia.... ja da radę...

*Anuszka*


dość pozowania...
.Angel
Igrorku, Mateuszku 100 lat pięknych prezentów i mnóstwa radości

Ja od rana w kuchni. Wczoraj zrobiłam Gyrosa, sałatkę Viki, jeszcze jedną sałatkę i ciasto z galaretką. Dzisiaj kończę gołąbki i kurczaka pieczonego. Wczoraj nadmuchałam 90 balonów 03.gif Oczywiście sama, bo T miał służbę 21.gif Goście przyjdą o 16, T śpi, bo w nocy jeździli do pożarów. Stół nadal w piwnicy, obrusy nie poprasowane, firanki nie zawieszone 43.gif 43.gif 21.gif 21.gif RATUNKU!!!!
Jeszcze trzeba jechać po torty icon_wink.gif.
Wczoraj Nikuś miał jeszcze mega wysypkę 43.gif Wyglądał jakby w pokrzywy wpadł 29.gif Dzisiaj już jest lepiej, więc obejdzie się bez obrabiania zdjęć 03.gif
Anuszka hrabina super w tym rowerku wyglÄ…da 06.gif Krowy 04.gif 03.gif 03.gif 04.gif 04.gif
Alciu u Nas też mniej gości, bo nie będzie chrzestnych ani Szymka ani Nikosia. Wszyscy dalekko mieszkają. Nie będzie też teścia, wczoraj miał operację 32.gif nie wiadomo czy "teściówka" przyjdzie bo w szpitalu siedzi. Ale i tak będzie Nas 17 osób. Jakoś się pomieścimy icon_razz.gif chyba.....
*Maja*
A to ty Angel dzisiaj wyprawiasz urodzinki Nikusiowi? my za tydzien w saobote..narazie jeszcze nie wiem ile łaskawie osób przybedzie.. napewno dasz rade

Alcia ja tez tylko ten roczek wyprawie ..nastepne urodzinki spedzimy w swoim gronie..a czy ktos bedzie pamietał to juz jego sparwa..chciałam wyprawic te pierwsze bo one jedno z najwazniejszych i chciałam sie podzielic tym naszym szczesciem z znajblizsza rodzina jezeli tego nie docenia..trudno!..nastepne takie huczne beda dopiero 18-ste 03.gif 37.gif Pózniej jak Nikusia bedzie wieksza i bedzie chciała je spedzac w gronie koleżanek to oczywiscie będe jej organizowac 08.gif
.Angel
Maju a to łobuziara z tej mojej synowej, takie sceny urządzać nono 29.gif 08.gif 03.gif
My dzisiaj wyprawiamy urodziny i Szymka i Nikusia 03.gif Jednym zamachem dla rodziny 08.gif
Tina życzę szybkiej i bezstresowej podróży icon_biggrin.gif
Joasiu i ja robię racuchy 03.gif Szymek zobaczył na zdjęciu i żyć nie daje 03.gif Zrobie w przyszłym tygodniu.
Aniu mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze i podpisuję się pod dziewczynami.
Karolaka
Hej,
jako, że ustawowo żadnej imprezy dziś nie ma to stawiam różne pyszności z okazji moich imienin impreza.gif brawo_bis.gif

Alciu niestety te rowerki tylko na necie widziałam.. szkoda. Na ten prezent wszyscy się składają więc chciałabym, żeby to było coś fajnego...no nic jeszcze mam trochę czasu... A co do gości - to porażka. Tyle pracy a tu nagle każdy nie może.. Przykro. Ale jak coś to my z chęcią wpadniemy 06.gif

Anuszka dzięks. Zawsze to kolejny przydatny głos w dyskusji 03.gif

A właśnie dziewczyny co Wasze dzieci dostaną na roczek bądź już dostały?

Joasiu chciałabym moje dziecko z gwizdkiem zobaczyć 03.gif Ale dobry patent do trenowania na roczek!

Maju kurcze zdolna Twoja Nikola i na ziemię aż się rzuca? Ciekawe gdzie się tego nauczyła 04.gif

Angel to masz roboty przy podwójnych urodzinach!! Dasz radę - wierzymy w Ciebie 06.gif
alcia
No i za wszystkie przegapione okazje stawiam kolejeczkÄ™ STO LAT !!!!!!!
impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif

Anuszka rowerek ekstraśny taki na teraz a Hrabinka coraz bardziej do Ciebie podobna - oj laska będzie !!! Powiadasz 50 stopni !!!! to ja też jadę na łyso albo na 3 mm, nie będzie goraco a i na fryzjerze zaoszczędzę.

Karolaka wiesz co ja do końca nie wiem co Oli dostanie, pewny jest tylko rowerek od moich rodziców (sami wybieralismy icon_smile.gif ) o taki https://www.allegro.pl/item366383721_366383721.html . Chcielismy wiekszy taki bardziej na przyszły rok i powiem ci, że jest mega fajowy bo już widziałam. Dostała już 100 zł za część której kupilismy dzisiaj butki a reszta zoaczymy. Od teściów będzie chyba kasa i dalej nie wiem aaaaa dostanie tez na pewno https://www.allegro.pl/item389550201_moja_p..._zwierzeta.html tez prezent na wysrost ale mi sie bardzooo podobał i tyle icon_smile.gif

Angel ło matko ale naszykowałas mnie to czeka za dwa tygodnie. Udanej imprezki.

Maja co do urodzin to ja sie podpisuje pod Twoim stwierdzeniem. Pierwsze ważne itd a potem to zalezy, będzie chciała dla koleżanek, prosze bardzo ale na pewno silowego spędzania rodziny nie będzie. Co do demonstracji Oliwii to i one mi się zdarzają i wiesz co ja troszkę na Anuszce się wzoruje i albo stoję spokojna i pytam się czy już albo odchodze delikatnie i mówie, ze ja idę a ona jak chce. Tez nie zawsze chce dac rekę jak idzie na nózkach a obok jeżdzą auta to wtedy albo idzie do wózka albo na ręce do mnie i tez nie ma zmiłuj się. Ja widze, że już teraz znaczy sobie pole manewru, na ile jej pozwolimy. Np. dziś maż jest w domu i zaczęła cyrki wyprawiać bo był tata i była ciekawa jak on zareaguje na te wyczyny. jednym słowem spryciarze z tych naszych dzieciaków.



Gosia:)
Angel Natalia tez miała mega wysypke po trzydniówce.
U nas zbiegła sie z koszmarnymi upałami......

Bartusiowi idą kolejne zęby, tym razem czwórki. Gryzie jak szalony co sie da i kogo sie da.
Biorąc pod uwage, ze spędzam z nim najwiecej czasu , jestem obiektem kąsania...
Mam sporo sinaków od ugryzienia, głównie na nogach..

Alcia będzie zdjęcie torta wink.gif
Już zrobiony, inny niz zamierzałam, bo w Tecso był remanent i nie było barwnika sporzywczego do marcepanu..
Szkoda.

Maja menu u mnie będzie skromne. Chyba. icon_rolleyes.gif
Dzisiaj sałatka gyros, tradycyjna jarzynowa i sałatka z porem.
Tort, 3 rodzaje ciasta zakupione w cukierni. icon_cool.gif
wędliny, owoce, i takie tam.
Jutro jeszcze na gorąco roladki schabowe w sosie serowo-czosnkowo-grzybowym, młode ziemniaczki i mizeria. 37.gif

Alcia u nas też goście nie dopisali, no ale taki termin wakacyjny...
Mam to gdzieÅ›.. 03.gif
Chrzestny Bartusia za granicÄ… w pracy.
Brat męża wyjeżdza na weekend z nową dziewczyną icon_evil.gif
Mój brat odbiera dziecko z jednego wyjazdu i wyprawia na kolejny..
dzieci siostry w rozjazdach..

Karolaka u nas młody na razie dostał ubranko- koszulkę i ograodniczki krótkie, do tego kapelusik, bardzo ładne.
ja chciałabym, zeby dostał jakieś zabawki bo nie ma ich za wiele, tzn ma ale te go akuratnie nie interesuja.
Idealne zabawki muszą migotać, wygrywać melodyjki i wydawać inne odgłosy... icon_biggrin.gif
dorota.N
brawo_bis.gif siostra powodzenia z imprezką! brawo_bis.gif szkoda że mnie tam nie będzie takiego mi smaka narobiłaś pijak.gif ognisko.gif przytul.gif
Ania.Sz
Kochane moje jak ja bym bez Was wytrzymała
Dziś jeden gość opisał mi ten rodzaj terapi jak to określił "rzeźnię" 32.gif MASAKRA!!!
No nic muszę się trzymać.

Trochę o Julce, bo o jej dokonaniach dawno nie pisałam
1.ma już 3 ząbki
2.przybija piątkę i daje cześć
3.pokazuje gdzie jest nos i usta
4. bije brawo i tanczy rączkami jak tylko słyszy feel
5.coraz odważniej chodzi

Jestem z Niej bardzo dumna!!!

Pozdrawiam
Ania
Gosia:)
Aniu trzymam kciuki za terapiÄ™, pozdrawiam CiÄ™ serdecznie.

U nas już po pierwszej imprezce. Towarzystwo śpi.
Bartuś dostał od matki chrzestnej samochodzik-jeździk Nodiego.
Oczywiscie najbardziej zadowolona była Natalka, bo miała kiedys podobny samochodzik.
MoniZ
no nareszcie
ale dzien pelen wrazen no moze zaczelo sie od czwartku mialam isc do kolezanki z ktora sie umawiam okolo roku a tu sms ze ludziska jej sie zwalaja i nie da rady... wiec szybko tel. do meza ze zapraszam go na piwko i wybralismy sie na randke 08.gif bylo super tak samemu w dwojke bez malego przypomnialo mi sie jak przed ciaza to bylo... ble ble ble przyszlismy do domku i dostalam sms od innej kolezany ze w piatek czyli wczoraj idziemy z paczka na pizze 06.gif bylo suppppeeerrr ale sie nasmialismy 04.gif 04.gif 04.gif a dzisiaj z rana szybko z mlodym do fotograla bo paszport musimy zrobic 29.gif no to szybko elegancko go ubrac i rura... pan fotograf pstykal i pstrykal bo sa tak idiotyczne wymogi na zdjecie paszportowe ze szok... michal nie chcial buzki zamknac i brudki do gory za chiny ludowe po 10min staran mezus wpadl na pomysl zeby ciasteczko dac do buzki i udalo sie pstryknac focie 03.gif
a pozniej jechalismy do poznania po drodze mezus jakies czesci mial do odebrania i tak dojechalismy do poznania do SELGROSSU... mezus poszedl karte zalozy a ja chcialam mlodemu dac kaszke zeby w czasie zakupow nie marudzil aaaa tu nagle mlody zaczal wymiotywac ladny stroj zostal orzygany wszystko a ja glapa nie wzielam nic na przebranie 21.gif no jakos doszlam z tymi wymiocinami do ladu 29.gif mlodego rozebralam do pampera i tak siedzial do momentu przyjscia M zdecydowalismy ze zalozymy mu bluze i sam pamper i tak polowe zakupow przesiedzial poki nie wybralam mu spodenek i bluzki 03.gif no i to tak po za kupach full kasy poszlo a pozniej na grilla do tesciowej po drodzze.... i o 20 wyladowalismy w domu oj kochany domek 06.gif
MoniZ
maju twoja nicola niezla lobuzica moj misio ostatnio mnie tak przestraszyl ze serce mi do gardla podskoczylo... bylam w kuchni i nagle cisza hmmm mysle ciekawe co moj misio robi wchodze do pokoju a on na fotelu i kleczy na oparciu 37.gif 37.gif 37.gif wystarczylo jedno nierowne kimniecie mlodego i lezy na podlodze 37.gif oj strasznie moj mlody kombinuje
aniu zobaczysz najwazniejsze zeby wszytsko skonczylo sie dobrze i bylo zdrowa dla swojej corci ktora z dnia na dzien robi ladne postepy i mogla sie tym cieszyc

no i pomalu wychodza dolne jedynki 21.gif

zabijcie mnie reszte niepamietam bo przyznam sie bez bicia tak polebkach dzisiaj czytalam was 32.gif
Maciejonka
Cześć!

Za dużo tutaj świeżego powietrza-stanowczo. Dziś miałam ochotę papierocha od szwagra pociągnać 29.gif dzieciaki śpią jak anioły, mąż jakiś grzeczny, zyc nie umierać.

Aniu- na moje oko, to tak jak z porodem. Jedna mówi, ze masakra! boli okropnie, nie da się wytrzymać i nogdy więcej. A inna powie, że luzik. A już najgor\ej przed tym porodem jak wszytskie baby dookola zaczynają opowiadać jak to one miały. Mam nadzijeję, że dla Ciebie to nie bedzie "rzeźnia" przytul.gif
no i fantastycznie Ci sie córcia rozwija!

Gosia- fajne zdjecia! w podpisach i Twoje w podpisie. A co to za roladki???? może jakiś przepisik? 08.gif

Alcia- a w tej encyklopedii to są prawdziwe zdjecia zwierzątek czy takie rysunkowe? ja uważam, ze książek nigdy dość. Ostatnio przymierzam się do odwiedzenia antywariatów-jakie tam można czasem książki dostać icon_eek.gif mam już liste tych które chcę dla dzieci icon_wink.gif


Karolaka- impreza.gif wszytskiego dobrego!!
wierzyc mi się nie chce, ze we Wrocławiu nie ma rowerków 08.gif tam jest chyba wszytsko. W każdym razie tam dostawałam to czego nie mogłam znaleźć u nas.

Anuszka! a ten ktos to skąd wie, ze 50stopni? niemożliwe jak dla mnie. Sahara czy co?

Tina- udanego lotu!

Angel- udanej imprezy! choć już pewnie po wszytskim.

Joanno- średnio na tydzień. Zależy. Ale Piotruś nie pije tego duzo. Max 150ml-zależy ile czasu mineło od zjedzenia kolacji. Najczęsciej jest to 120ml. Rano i wieczorem. Choć czasem się zdarza, ze wieczorem nie wypija, bo zasypia nim smoczek do buzi trafi- tak jak to miało miejsce dziś icon_wink.gif

Ja Piotrusiowi chce kupić coś do ciągnięcia. Szy dostał do pchania to bedzie równowaga icon_wink.gif Moze jutro wieczorem wstawię foty, ale to zobaczę jutro czy mi się uda. Dziś jestem padnięta. Poszliśmy na spacer i wróciliśmy po ponad 5 godzinach icon_eek.gif czas zleciał ani nie wiem kiedy. oczywiscie ramiona sobie spiekłam. Nie smarowałam bo było chłodno. Czasem słońce grzało, ale to wystarczyło.


Dobrej nocy!!

No i za wszytkich solenizantów brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif
Karolaka
Maciejonka we Wro faktycznie pełno rowerków, ale tych konkretnych nie ma 21.gif

Zrobiłam sałatkę Viki i jest superowa. Polecam 06.gif

No nic ja też spadam. Dobrej nocy
Joanna 81
I co ja znowu pierwsza ?? 08.gif

Wczorajszy dzień minął nam w miłej atmosferze. Był wspólny obiadek, wspólny spacerek, kolacja we dwoje 06.gif Wszystko jak należy. Tak, jak sobie od dawna wyobrażałam i na co czekałam. Wystarczy żeby zniknęła t. i już spokój i pełna harmonia 43.gif
Dziś mąż obchodzi urodzinki, więc pewnie zajrzę dopiero wieczorkiem tutaj.
Dlatego już teraz składam życzenia naszej Majeczce od Ańdzi brawo_bis.gif

Maju z okazji roczku mocno Cię ściskamy i życzymy uśmiechu, beztroski, nowych odkryć każdego dnia, słoneczka, wielu przyjaciół i miłości wielkiej jak ocean!

impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif

Moni a to dopiero miałaś intensywny dzionek. Kaskaderskich wyczynów Michałka nie zazdrozszczę 37.gif

Karolaka widzisz tak to już jest, że to czego szukamy trudno znaleźć a jak nie jest już potrzebne to wszędzie pelno tego, czego wcześniej szukaliśmy 21.gif Życzę więc owocnych dalszych poszukiwań 06.gif Co do prezentów, to ja wiem, że Mala dostanie złote kolczyki od chrzestnego, od chrzestnej dostała sandałki ze skórki i jeszcze coś przyniesie już na urodzinki, od nas dostanie komplet książeczek " Obrazki dla maluchów ", reszty prezentów nie znam

Maciejonko a myślisz o jakiejś konkretnej zabawce do ciągania ?? Współczuję spieczonych ramion, pogoń męża do smarowania 08.gif

Maja i ja będę chyba musiała poszukać zabawkowej komórki - Mała ciągle ściąga mi ze stołu piloty i moją komórkę. a jak już ją dorwie to nie chce za żadne skarby oddać 21.gif 29.gif

Alciu u nas póki co frekwencja roczkowa nie uległa zmianie i nikt nie zgłosił, że go nie będzie - także liczę 13 osób. Szkoda, że tak wyszło, ale na tym stracą tylko ci, których nie będzie. Już wiem jakie to pyszności zrobisz 08.gif
Nowy paseczek u Oli ???

Aniu zgadzam się z Anuszką i Maciejonką w 100%! Nic dodać nic ująć. Zdrowie najważniejsze przytul.gif

Anuszka i co Nadia sama pedałuje na tym rowerku czy odpycha się na razie nóżkami ??? Wiesz co prosty rowerek a fajny 06.gif

Angel zostało coś z imprezki do jedzenia ??? Podrzuć do mnie 08.gif No i chwal się zdjęciami 06.gif

Gosia z niecierpliwoscią czekam na zdjęcie torcika i solenizanta 06.gif



Joanna 81
Natalka w kilku odsłonach 08.gif





alcia
Witajcie,
weekedny powinny trwać 5 dni !!! Boskie nic nie robienie i przebywanie w trójkę to najfajniejsza rzecz icon_smile.gif

Maciejonka ta encyklopedia jest bardzo fajna bo mapiekne kolorowe zdjęcia a Kubuś Puchatek i przyjaciele fajnie i ciekawie opowiadają, zadają pytania tak, że mozna z dzieckim milo spędzić czas. Są jeszcze części Ziemia, Natura no i wspomniane Zwierzęta https://www.allegro.pl/item395339924_kubus_...dia_natura.html i https://www.allegro.pl/item395339963_kubus_...dia_ziemia.html Ja też wychodze z założenia, że dobrych książek nigdy za dużo icon_smile.gif

Moni jednym słowem miałaś dni pelne przygód i emocji ale czuję z twojego postu, że odżyłaś. A ze zdjęciem to faktycznie wymagania takie, że dorosłemu ciężko zrobić. Pochwalsię zdjęciem Michałka.

Gosiu fajnie, ze już po pirwszej turze, tzrymam kciuki za drugą . czekam na zdjęcie Bartusia w nowym pojeździe. Fajnie, ze Natalka też sie cieszyła icon_smile.gif

Angel jak tam po imprezie ??? Na pewno była udana

Ania.Sz Julcia rozwija ci się fantastycznie. Grunt to nie zakładać z góry, że będzie najgorzej, jasne nikt nie twierdzi, że będzie łatwo ale ty dasz radę !!!
Gosia:)
Witajcie mamuśki. icon_biggrin.gif
Ufff, juz po imprezach. Mam dosć, wymiękam, najchętniej poszłabym spać a tu maż się przymila..
Ciekawe czego on chce...?? 29.gif

Maciejonko przepisik? ProszÄ™ bardzo:
https://www.gotowanie.wkl.pl/przepis22768.html
Przyznaję, sa niezłe. Daję zwykle więcej grzybków niż w przepisie bo lubię ich aromat.

Moni u nas podróże samochodem często są z atrakcjami.
Zwykle bywa to tak, ze Natalka przejedzie 2, 3 godziny bez problemu, po czym po przekroczeniu
granicy miasta docelowego wymiotuje.. 37.gif

Joanna będą zdjęcia 06.gif
Córeczka urocza, długie ma rzęsy.

Młody jubilat trochę marudził, idą mu zęby a do tego zginęły wszystkie 3 smoczki..
Poza tym wszedł ostatnio w fazę bania sie wszystkich obcych. Musi się przyzwyczaić i po kilkunastu minutach jest dobrze..
Prezenty to jak zwykle ciuchy, zabawka statek wydajaca różne odgłosy i książki.

Alcia ja też inwestuje w ksiażki. Na razie dla Natalki bo mały przejmie całaą bibliotekę od niej.
Faktem jest, ze mała bardzo lubi " czytać" książeczki, ogląda je itd.
Mam też sporo ksiazek po angielsku. Natalka zna kilka wierszyków z nich i też chetnie je ogląda.
Ale to juz zboczenie zawodowe...
sylwia13
Witajcie,

cudny weekend za mną, sielanka na całego, a dzisiaj byłam w kinie na Seks w wielkim mieście, już dawno sie tak dobrze nie ubawiłam na filmie, śmiałam się i płakałam na przemian, polecam!!!! Nabrałam sił i optymizmu.

Za Maję!!!!!! Sto lat i dużo uśmiechu!!!


Moni też się nie nudzicie, a te akrobacje, o rany ja bym zawału dostała!!!

Joasiu Nati jak zawsze urocza!!!!!

Maciejonka dawaj tego świeżego powietrza, u nas jak na lekarstwo!

Co kupujecie dzieciom na roczek? Ja myślę o czymś takim

https://www.allegro.pl/item383876985_fisher...ipo_polsku.html

Lece do Mężusia, buziaki dla wszystkich!!!!
MoniZ
hejka mamuski
my dzisiaj bylismy jak co tydzien na dzielce u tesciow myslalam ze ten dzien bedzie taki jak poprzednie ale moj mezus musial mi strzelic focha 21.gif normalnie szok teaz juz wiem po kim ma maly te fochy 08.gif ale jakos przezylam 29.gif
joasiu natalka slodziutka w kazdej odslonie icon_smile.gif ale widze ze robi tak samo paluszkami jak michas wyciaga dwa paluszki icon_smile.gif ale te zdjecie z psina jest zaje... te jej oczka icon_smile.gif psinki oczewiscie
a wieczorku no no pozazdroscic 02.gif no ale odzyjecie jak nie ma T 02.gif
alcia tez bym chciala zeby weekend mial 5 dni a 2 dni pracy 06.gif
gosiu roladki robia wrazenie mniam mniam 02.gif u nas wymiotki zdarzyly sie pierwszy raz i nalepiej jak dojechalismy to sobie pomyslalam"dobrze ze mlody ma zoladek po tatusiu bo ja juz pawia puszczam" 450[1].gif no i masz babo placek ale to wina meza chcial skrotami dojechac dopoznania i ominac korki wybral droge pelna zakretasow i do tego jeszcze moj maz jezdzi jak rajdowiec 37.gif to sobie wyobraz ja juz mialam wszystko na koncu gardla
MoniZ
sylwia oj zazdroszcze kina u nas w lesznie nie ma kina co za wiocha 21.gif michas ostatnio wydziwia nieludzko gdzie sie da noge podniesc to wklada i sie wspina gdzie popadnie dzisiaj na dzialce na bujak dla doroslych sie wspiol a pozniej jeszcze wyzej chcial 37.gif
Joanna 81
Witam wieczorkiem

u nas superowy dzionek 06.gif W południe przyszła moja mamcia z bratem do solenizanta. Był tort, mąż dmuchał z córcią świeczkę ( jedną, co by w depresję nie wpadł jakby zobaczył tyle świeczek, co ma lat 03.gif 43.gif ), potem obiadek i szybka decyzja, że wybywamy z domu. Poszliśmy leśną drogą na widoczek położony ponad miastem na skałach. Natula zasnęła po pierwszych wstrząsach na wertepach i spała godzinkę. Dzięki temu my doszliśmy na miejsce spacerkiem, posiedzieliśmy przy piffffku i coli pod parasolem w takim zajeździe. Jak się obudziła, pochodziliśmy, weszliśmy na widoczek, mąż prowadzając Natulę trafił do sklepiku, kupił tam gumę do żucia z pierścionkiem 06.gif Jej jak Mała zobaczyła że ma coś fajnego na paluszku to nie mogła oczu oderwać! Patrzyła co chwilę na rączkę, pokazywała wszystkim hehehe 04.gif Najbardziej spodobał jej się kamyczek - oczko. Nawet nie zauważyliśmy kiedy go zębami wydziubała 43.gif Mąż usłyszał że coś jej zgrzyta w zębolach, poklepał ją po pleckach i wypadło, bo sama nie da! No i ma bez oczka, ale i tak bardzo jej się podoba!
W ogóle Natusia dziś super grzeczna, inna taka 08.gif A jaki tatusiowi zrobila prezent urodzinowy! Nam w oczach łzy natychmiast stanęły 41.gif Najpierw pokazała że potrafi sama stać przez dłuższą chwilę ( jak się chwieje, to ratuje się prostując rączki i spada jak kotek ), a potem przeszła ode mnie do mojej mamy - jakieś 3-4 kroczki na chwiejnych nóżkach, ale dla nas to najpiękniejsza chwila, jaka może być 06.gif . Kiedyś u mamy zrobila ze 2 kroczki maleńkie, ale dziś ... to już coś. Na spacerze w sumie też jakieś ponad 200 metrów przeszła. Wracając z zamku mąż niósł ją na barana, to taka uchachana była, uśmiech nie schodził jej z buźki 08.gif Uciekałam im przed wózkiem to też śmiała się w głos, jak mnie próbowali złapać 06.gif

Mam sporo fotek, ale nie wiem czy nie wyczerpałam swojego limitu na wklejanie zdjęć na forum 08.gif 43.gif
PochwalÄ™ siÄ™ tylko tortem, co ?? MogÄ™ ??
Bez_Nazwy :(
Siur Joanna!!!!! Czekam na fotki!!!! Nati jest przeurocza a fotka z oczami mnie dobiła!!!! Są niesamowite... ta obwódka wokół tęczówki i długaśne rzęsy!!!!
Nie wiem, kto już skończył roczek, przeczytałam tylko ostatnie posty Joanny i Moni, bo nie miałam czasu nadrobić, ale
Składam najserdeczniejsze życzenia wszystkim pierwszoroczniakom.
Przepraszam, że hurtowo i tak niedbale... nie personalnie...
Wybaczcie, ale z całego serca, życzę Wam wszystkiego najpiękniejszego w życiu!


Ja dziś po grilowaniu u wujka... faaaajnie... jestem zakochana w jego ogrodzie... Bobek też... cały dzień na golasa (Igor oczywiście). W drodze powrotnej stanęłam w gigantycznym korku... szlak by to... ale dzień pięęęęękny... i moja bratowa (cioteczna) w 7 miesiącu ciąży... ale fajny brzucholek, mówię Wam.... wszystko się przypomina...


MoniZ
joasiu wklejaj fotki solenizanta i WSZYSTKIEGO NAJ NAJ DLA MEZUSIA brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif
I ZA ZALEGLYCH SOLENIZANOW brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif
joasiu
az mi tez lezka w oku sie zakrecila napweno to najlepszy prezent urodzinowy dla tatusia 41.gif
ritta no no juz widze jak bobek lata nago a obok LACHONA w bikini 08.gif

nic uciekam zycze milego spanka

Joanna 81
No dobra

oto moje dzieło 08.gif



a tu widać jakie w środku



i jeszcze dzisiejszy deser Natuli ( kisielek malinowy )



Riita, Moni dzięki za pozwolenie - mam nadzieję, że cała reszta nie będzie miała mnie dość 43.gif
*Maja*
Nikusiu zięciu mój kochany wszystkiego najlepszego z okazji pierwszych urodzinek, usmiechu na twarzy jak najwięcej, duzo zdrówka i beztroskiego dzieciństwa.. Bądź radościa i chluba swoich rodziców


przyznam sie ,ze czytam was bardzo po łebkach a i pisac tez nie bede bo mam wrazenie momentami ze piszemy a wzajemnie sie nie czytamy 03.gif no cóz wakacje 08.gif

joasiu Sliczny!
Joleńka
Heja dziewczyny

No i poniedziałek i tak w kółko ... no ale byle do piątku 29.gif

W weekend byliśmy u moich rodziców, fajnie było ale bez przygód sie nie obyło 21.gif . Kiedyś tego ślubnego powieszę za to co ma najcenniejsze diabel.gif diabel.gif ... Mówie wam ile się strachu najadłam przez niego diabel.gif (zresztą on też miał nieźle w porach 08.gif )
Nie wiem czy już pisałam kiedyś ale M lubi poszaleć na drodze diabel.gif diabel.gif (dobrze że mamy stare auto to za duzo nie poszaleje 08.gif ) ... no ale nie o tym chciałam ... wyobraźcie sobie ze w piątek śpieszył się do pracy i przy okazji miał nas odwieść do moich rodziców a że było juz późno więc szalał na drodze(oczywiście moje upominania nic nie dawały 21.gif ) no i w pewnym momencie przeliczył się przy wyprzedzaniu i walnął w drugie auto. Całe szczęście ani nam ani jemu nic się nie stało po za małymi otarciami na zderzakach ale co sie strachu najedliśmy to nasze. Z tego wszystkiego M nie poszedł do pracy. Mówię wam koszmar .. już myślałam że po nas 41.gif . Ryczałam prawie całą drogę do domu i zresztą M też bo zdał sobie sprawę ze mógł nam krzywdę zrobić 41.gif 41.gif . Oczywiście powiedział ze juz nie będzie tak szalał(ciekawe czy dotrzyma obietnicy 48.gif ).
Całe szczęście u rodziców odpoczęliśmy ... odstresowaliśmy sie i już lepsze samopoczucie ale koszmary śnią mi się po tym zdarzeniu. Ach wygadałam sie może to coś pomoże 43.gif .

Później napiszę więcej bo praca czeka icon_smile.gif

Joanna nie pomogła byś mi w prezentacji (nie wiem nawet od czego zacząć) HEELLP
No i tort śliczny, taki świeży iii .... ślinka mi poleciała na klawiaturę

Maju jeśli o mnie chodzi to czytam każdy post tylko z moja pamięcią jest gorzej i do tego brak czasu wiec nie zawsze można napisać tyle ile by sie chciało i do każdej w was. No do tego niech dojdzie piękna pogoda to juz wogule sie nie chce przed kompem siedzieć. Ściskam Cie gorąco przytul.gif

Nikusiu wszystkiego naj, naj w dniu twoich pierwszych urodzin
Bądź zawsze pogodny i kochany dla rodziców
brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif
Gosia:)
Jolenka te bym meza za klejnoty powiesila.
Zupelnz brak rozsadku 21.gif
Dobrze ze nic sie nie stalo.

Moni moj maz jezdzi na szczescie spokojnie.
Gdyby nawet przyszlo mu do glowy rajdowanie, mialby murowanego pawia w samochodzie.
Mojego icon_twisted.gif

NIKODEM buziaki i usciski w dniu pierwszych urodzin.
Rosnij zdrowo i badz zawsze usmiechniety.


Mlodz przestawil mi klawiature.
Co sie robi zeby w miejscu z nie bylo y

Joanna piekny tort
Gosia:)
Obiecane zdjecia.
Mam nadzieje, ze maly pozwoli mi wkleic.



Nata lk a po rozpakowaniu prezentu. Z wrazenia majtki na wierzchu 03.gif



Bartus z prezentem

<a href="https://g.imageshack.us/g.php?h=151&i=s7002420bm5.jpg" rel="nofollow" target="_blank">[IMG]

Dmuchanie torta
</a>
[url=https://g.imageshack.us/g.php?h=139&i=s7002422ph4.jpg]
MoniZ
hej mamuski
oj dzionek zapowiada sie marudnie tzn mlody nie ja no mam nadzieje 08.gif u nas dwie dolne jedynki ida jednoczesnie 29.gif
jolenka 37.gif 37.gif 37.gif no nie mj mezus tez jezdzi jak wariat ale nie az tak bo ma pasazerwo i najwazniejszy michal juz nieraz do stal odemnie OP i slucha twierdzi ze jezdzi z rozsadkiem 08.gif dobrze ze u was skonczylo sie tylko na stluczce 41.gif
maju ja przyznaje ze czasami jestem zmeczona i czytam posty ale niezbyt uwaznie bo chyba cos nieoczylam 32.gif
joasiu no no brawo masz talenta kobietko sliczny ten torcik a z czego zrobilas ta trawke domyslam sie ze to wiorki kokosowe ale zielone icon_question.gif
gosiu no to masz rozsadnego mezusia icon_wink.gif ja jak sama prowadze to wlasnie mi mijaja mdlosci icon_biggrin.gif

Nikusiu wszystkiego najlepszego w dniu pierwszych urodzinek brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif
MoniZ
gosiu zdjecia pierwsza klasa najlepsze z natalka a torcik mniam mniam sama robilas??? chyba tak niezly talent a mi beda robic boisko pilki noznej ciekawe jak wyjdzie:)
Karolaka
Maju żebyś wiedziała, że ostatnio jakieś rozluźnienie panuje 08.gif W sobotę stawiałam pyszności z okazji imienin i nikt oprócz Maciejonki nie zauważył 32.gif Ech...

Joasiu Gosiu piękne wasze torciki!!

Joleńka diabel.gif Masakra. W mego męża też rajdowiec czasem wstępuje, ale skutecznie go hamuje - krzykiem 04.gif

Po wczorajszej imprezie imieninowej doszłam do wniosku, że roczek robię jednak w domu. I nie będę szykować wielu rzeczy gdyż teraz się po prostu nie chce jeść. Wczoraj ledwo coś poszło... Trochę sałatki, trochę ciasta...

Nikusiu zdróweczka!! impreza.gif impreza.gif
sylwia13
Dzień dobry

Nikodemie, sto lat i mnóstwo radości!!!!!

Karolaka wszystkiego naj z okazji imienin!!!!!!! Nie gniewaj sie, to przez te duchoty!

Torty cuuudne, a z pewnością jeszcze pyszniejsze niz na zdjeciu! Ja dla Wikiego zamawiam, za dużo roboty będe miała, w sumie 12 zł za kg plus 10 zł ubranie, kupię 2 kg torta, cena do przełknięcie. Nasz bedzie z dalmatynczykami!!!

Jolenko oj współczuje, całe szczęscie nic sie nikomu nie stało!!!

U nas taka duchota, ze maks, Wiktor już padł, wstał o 6.0, ostatnio to standard. O ptrzepraszam wczoraj wstał o 8.0 ale wartę nocną miał tatuś wiec dał mu pospać, solidarnosć s.iusiaków chyba! I był przez cały weekend grzeczny, a dzisiaj od rana koncertuje!!!!!
Joanna 81
Hej

za nami spokojna nocka. Dwa razy wstawałam, ale to standard 29.gif Mąż pojechał do banku a ja z Natulą poodkurzałyśmy, trochę wspólnej zabawy a teraz zasnęła.

Joleńka oj powiesiłabym męża i focha bym strzeliła za coś takiego!

Moni kokos można zabarwić samemu, ja jednak nie miałam czasu na zabawę i kupiłam gotowy zielony w sklepie 43.gif

Gosiu śliczny tort, pewnie sporo pracy włożyłaś w jego wykonanie!

Karolaka ja czytalam o Twoich imieninach, ale musiałam zająć się Małą i potem mi umknęło 29.gif

W takim razie dziś składam Ci najserdeczniejsze życzenia, wszystkiego co najlepsze,
co dobre i miłe,
co budzi uśmiech na twarzy,
co kryje się w maleńkim słowie - szczęście,
by wszystko to, co było Twoim marzeniem,
co jest i będzie w przyszłości
niech nie uleci z cichym westchnieniem
lecz niech się spelni w całości przytul.gif



Nikosiu

DziÅ› sÄ… Twoje pierwsze Urodzinki!
Zatem życzmy ci zawsze dziarskiej minki,
Do zabawy mnóstwa siły,
Żeby każdy dzień był miły,
Pełen śmiechu i radości,
Stu urodzinowych gości,
Aut, kllocków i pluszaków,
Stu prezentów, stu buziaków,
Zdrowia szczęścia i słodyczy ciocia Asia i Natalka Tobie życzy przytul.gif

Joanna 81
Dziewczyny zauważyłyście że ta odsłona Truskawek idzie nam w błyskawicznym tempie ?? Niedawno Anuszka zakładała wątek, a już 80 stron za nami 06.gif

Czy zauważyłyście już u swoich dzieci lewo lub praworęczność ??? Ja widzę, że Natalia większość rzeczy robi prawą ( uffff chyba nie będzie mańkutem po mamusi ) - podnosi zabawki prawą, trzyma łyżeczkę w prawej, szczoteczkę też, jak ze mną otkurza to też rurę odkurzacza dzierży w prawej rączce 08.gif
Agutka
Nikusiu wszystkiego najlepszego !!! Zdrowka, radosci i duzo duzo milosci !!! I samych takich magicznych dat icon_smile.gif


Karolinko droga.. i ja nie zauwazylam Twoich imininek.. ani slodkosci... wszystkiego dobrego!!!!

Ja tak na jednej nodze, bo w pracy mnie wkurzaja... a za 2 godzinki zmywam sie do okulisty.. Jakies cuda mi sie ostatnio dzialy z oczami.. nie mialam czasu nawet sie Wam wyzalic..ale to moze przy okazji...

Za to pochwale sie kolejna stluczka 41.gif Tym razem w nas pukneli. To moja pierwsza stluczka... bo ja tym razem jechalam.
I dobrze, ze ja jechalam... bo mial Mariusz..ale okazalo sie, ze nie wzielismy dokumentow... Chcialam sie wrocic.. ale moja chlopina mowi, ze niee... ze jedziemy tylko pareset metrow do biura podozy..wiec nie warto.. Mowie, ok, ale to ja poprowadze, bo ja chociaz prawo jazdy przy sobie mam. Mialam zawrocic, wiec ladnie dalam kierunkowskaz, zwolnilam, skrecilam i grzecznie czekam az bedzie wolne..a tu Å‚up z prawej ktos przywalil. Na szczecie jechal wolno i nic nikomu sie nie stalo.. no ale zdenerwowalam sie, zwlaszcza, ze my nadal bez AC i balam sie, ze znowu pare tysiakow bedziemy do tylu. Nie wiedzialam wtedy jeszcze, ze jak nie z naszej winy to nie my pokrywamy koszty... teraz juz wiem icon_smile.gif
A naszej winy w tym nie bylo w ogole.. Jacys mlodzi ludzie jechali, chlopak z dziewczyna... Najwyrazniej zagapili sie.. a tlumaczyli tym, ze kaluze i nie mieli jak nas wyminac ???? jakas bzdura kompletna... Koles jeszcze dobrze nie wysiadl z auta, a juz dopytuje sie czy 'sie dogadamy'.
Nam bylo ryba czy wzywamy policje czy sie dogadujemy... a oni kombinowali.. Chlopaczek chyba mial swieze prawko, bo wydygany byl strasznie... Ja w miedzy czasie wzielam Kube i pognalam do domu po dowod rejestracyjny..bo inaczej to i my zaplacilibysmy mandat.
No, ale w koncu Mariusz dzwoni, ze dogadali sie, ze dadza nam kase, ale musimy z nimi do domu jechac po gotowke. Tak wiec obylo sie bez policji. Mam nadzieje, ze nie zaplacimy wiecej za naprawe niz nam dali. Ale powiem Wam, ze z tym gosciem bylo cos nie tak...
Kierowal fatalnie, strach bylo za nim jechac... albo po prostu byl kiepski, albo cos z autem bylo nie tak.. bo ewidentnie bal sie policji.

I wiece co.. pewnie to zbieg okolicznoscii, ale przy pierwszej stluczce, we wrzesniu zeszlego roku wyjezdzajac z parkingu Mariusz nie chcial zapinac Kuby.. ja jednak uparlam sie... I tym razem.. mowi.. eee. nie zapinajmy go.. Ja na szczescie znowu swoje.. - nie ma mowy.. chocbysmy mieli dwa metry po buleczki podjechac, Kuba ma byc zapiety.. i dobrze, ze nie dalam sie namowic...

No, ale autko pogniecione icon_sad.gif bidula z niego.. jak nie stluczlka to wlamanie..

To zmykam, potem nadrobie zaleglosci postowe.
Joanna 81
Joleńko co do prezentacji nie ma problemu, mogę pomóc, tylko wieczorkami, oki ?
Cały tydzień mąż ma 2 zmianę i nie chcę siedzieć sama w domu, więc mam plan wypadów do mamci, będę wracała przed kąpielą Natuli, jak zaśnie wtedy mogę Ci pomóc 08.gif
Przygotuj sobie zdjęcia, które chcesz mieć w prezentacji i jak chcesz mieć jakąś swoją wybraną piosenkę to ciągnij na razie na kompa 06.gif
Joanna 81
Agutka przytul.gif A z tym zapinaniem w pasy masz racjÄ™ - popieram w 100% !
Joleńka
Karolaka trochę spóźnione ale bardzo szczere życzenia imieninowe ... wszystkiego najlepszego, pociechy z męża i córki i samych pięknych chwil brawo_bis.gif brawo_bis.gif

Moni w sumie to tragicznie nie jest bo to jego pierwsza wpadka/stłuczka .. ale to była kwestia czasu .... i oby ta lekcję zapamiętał na długo 21.gif

Joanna żebyś wiedziała że głosu użyłam .. a foch no cóż w tym wypadku nie było warto bo zorientował sie że przez głupotę mógł nas zabić ... zresztą po wszystkim jak puściły nam nerwy to ryczeliśmy jak bobry 41.gif 41.gif
Dziękuję za pomoc w prezentacji a wieczorowa pora bedzie w sam raz bo tez chłop w pracy... kochana jesteś icon_smile.gif

Agutko szczerze współczuje kolizji .. pech to pech ... ważne ze wam sie nic nie stało ... my też pasy zawsze zapinamy nawet na wsi gdzie połowa dzieciaków jeździ na przednim siedzeniu a o foteliku nawet nie słyszeli.

Acha ostatnio mam sposób na mojego Szraba ... potrafi nawet godzine siedzieć bez marudzenia .. przywiozłam mu porzeczek czerwonych od mamy... sadzam na foteliku i rozsypuje na tacy. Wczoraj siedział chyba z godzinę i skubał po jednej .. a ja w tym czasie ugotowałam i posprzątałam kuchnię. ... mówie wam jak to wyglądało 04.gif 04.gif 04.gif a jak sie ubrudził 43.gif 04.gif 04.gif
.Angel
Dziewczyny dziękuję bardzo za życzenia dla Nikusia icon_biggrin.gif
Imprezka się udała, mimo, że na początku byłam strasznie zła na ślubnego. Nikodem połowę imprezy przespał więc najpierw Szymek dmuchał swój tort. Potem Nikodem spróbował tortu, pomogliśmy mu zdmuchnąć świeczkę. Złapał pieniądze i nic innego zupełnie go nie interesowało 01.gif Ostatni goście wyszli o 23 icon_biggrin.gif
Zaraz wstawiÄ™ fotki 02.gif
Karolaka ja czytałam o Twoich imieninach, byłam pewna, że pisałam życzenia 10.gif 43.gif W takim razie [b]Wszystkiego Najlepszego[/b] impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif
Joasiu wklejaj zdjęcia ile wlezie 06.gif ja uwielbiam Wasze zdjęcia
Agutka współczuję stłuczki, coś chłopak miał na sumieniu. Co do pasów to popieram w zupełności tym bardziej, że nie dawno się przekonałam jak dziecko może wylecieć nawet przy 40 na godzinę + 37.gif
Sylwia tort taniutki, my daliśmy za Nasze ponad 100zł 37.gif
Joasiu tort REWELACYJNY!!!! Opadła mi szczęka i zbierałam ją z podłogi. SUPER>
Joleńka chyba tez spróbuje porzeczek 03.gif mój Nikuś minuty nie posiedzi 29.gif Chyba będzie jak braciszek 43.gif
Dostałam pw od Margot chyba się nie obrazi jak zacytuję:
Angel, najlepsze życzenia dla Nikusia z okazji roczku! Jak imprezka ? Udała się?

Piszę do Ciebie priv, bo mój szef zablokował mi wątek lipcowy... Szuja.
Pozdrów ode mnie wszystkie dziewczyny i maleństwa! Jak uda mi się wejść, to się odezwę... a tak nawet poczytać nie mogę. Może jek przejdziecie na następną stronę to jakoś uda mi się wejść.
Buziaki dla Roczniaka!!
Margot.

Bezczelny facet 21.gif 21.gif 21.gif 21.gif 21.gif 21.gif 21.gif 21.gif
Joanna 81
Na pocieszenie dla Margot przeniosłabym nasze rozmowy na nowy wątek hihihi, np. pod tytułem - szef idiota, z takim mam do czynienia 29.gif 04.gif 04.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.