To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

LIPCOWI TERRORYŚCI volume 7!

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41
*Anuszka*
Witam w 7 odsłonie... piszcie kochane i proście o zmianę!
08.gif

Tu kobitki!

Anuszka NADIA MAJA UR.22.06.2007R. WAGA UR. 3480 56cm, AKTUALNA 8500G. 72cm. ?

Małpiszon ALICJA KLARA UR.23.06.2007R. WAGA UR. 2950 54cm, AKTUALNA ok. 11 kg 80cm


Mała78 HANNA KATARZYNA UR.28.06.2007R. WAGA UR. 3200 52cm, AKTUALNA 9.000G. 80cm.


Ańdzia MAJA WIKTORIA UR.06.07.2007R. WAGA UR. 3640 56cm, AKTUALNA 6350G.


*Maja* NIKOLA UR.10.07.2007R. WAGA UR. 2750 52cm, AKTUALNA 8.700G. 75cm.


Karunia7 SARA MARIA UR.11.07.2007R. WAGA UR. 3160 50cm, AKTUALNA 7400G. 72cm.


Cornuss LILIA UR.11.07.2007R. WAGA UR. cm, AKTUALNA 6800G. 68cm.


Viki112 TOSIA UR.14.07.2007R. WAGA UR. 2100 48cm, AKTUALNA 8400G. 71cm.


Alcia OLIWIA UR.17.07.2007R. WAGA UR. 3460 55cm, AKTUALNA 10KG. 73cm.


Joanna81 NATALIA UR.17.07.2007R. WAGA UR. 4150 56cm, AKTUALNA 10.200G. 74cm.


Karolaka ZOSIA UR.20.07.2007R. WAGA UR. 3210 53cm, AKTUALNA 9800G. 70cm.


Margot26 ALEKSANDRA UR.24.07.2007R. WAGA UR. 3395 59cm, AKTUALNA 9200g. 75cm.


Maadzik ALEKSANDRA UR.25.07.2007R. WAGA UR.3500 57cm, AKTUALNA 7700G. 73cm.


Ania Sz JULIA UR.26.07.2007R. WAGA UR.1800 47cm, AKTUALNA 8100G. 74cm.


Mim1980 MAJA UR.09.08.2007R. WAGA UR. 3400 53cm, AKTUALNA 8470G. 73cm.
*Anuszka*
Tu faceciki będą sobie...



Asia b MICHAŁ UR.16.06.2007R. WAGA UR. 3310 55cm, AKTUALNA 7400G. 65cm.


https://pl.youtube.com/watch?v=nRX7nCJnByg&.../Techno-Kurczak
4nia JAKUB UR.21.06.2007R. WAGA UR. 2930 50cm,





Gosia:) BARTOSZ UR.03.07.2007R. WAGA UR. 3190 57cm, AKTUALNA 8300 G. cm.



Limonka IGOR UR.04.07.2007R. WAGA UR. 3150 54cm, AKTUALNA 8200G. 69cm.



Angel25 NIKODEM UR.07.07.2007R. WAGA UR. 4125 54cm, AKTUALNA 10.000G. 69cm.


Tina24 MACIUŚ UR.11.07.2007R. WAGA UR. 3100 51cm, AKTUALNA 10.100G. 72cm.


Ritta IGOR UR.12.07.2007R. WAGA UR. 3700 57cm, AKTUALNA 10.300G. 79cm.




Dagamb BRUNO UR.15.07.2007R. WAGA UR. 3100 52cm, AKTUALNA 7540G. 78cm.



Sylwia13 WIKTOR JERZY UR.19.07.2007R. WAGA UR. 3600 57cm, AKTUALNA 10.400g. 78cm.



Moni 28 MICHAŁ KRZYSZTOF UR.23.07.2007R. WAGA UR. 3800 57cm, AKTUALNA 8200G. 73cm.




Maciejonka PIOTRUŚ UR.23.07.2007R. WAGA UR. 2600 52cm, AKTUALNA 8800g. 72 cm.




Agutka JAKUB LEONARD UR.28.07.2007R. WAGA UR. 3485 53cm, AKTUALNA 7900G. 68cm.


Joleńka SZYMON RYSZARD UR.01.08.2007R. WAGA UR. 4500 60cm, AKTUALNA 10.00G. 76cm.



Anusia12 MARCEL ŁUKASZ UR.08.08.2007R. WAGA UR. 3440 56cm, AKTUALNA 10.550G. 74cm.

*Anuszka*
Małpiszon poproszę dane na 1 str. Aliśki i zdjęcia.
Ritta mił mił! mój zięć słodki bardzo... taki poważny 'entelegent' rośnie... nono...
Karolaka tyle postów wysmarowałaś córko marnotrawna... chcesz mnie wygryźć??? 11.gif 01.gif 01.gif 01.gif
asia_b
To ja się przywitam na nowym wąteczku 06.gif
Zdjęcia obiecuję niedługo...
Ritta "mił mił" - cuudnie! U nas piesek robi "a-a", inne zwierzątka są kwitowane tylko wdzięcznym uśmiechem. Tak jak Bobek z gwizdkiem tak Michał z okularami p-słonecznymi robi - podaje któremuś z nas do założenia, a jak np. zsuwamy to poprawia 03.gif Gwizdków się boi! podobnie jak niektórych muzycznych zabawek (zwłaszcza takich z rynku 21.gif). Och dużo bym mogła pisać... Prowadzę dziennik Misiowy i tam przechowuję te wszystkie cudne chwile...
Limonka biegiem?? No, no! U nas rządzą rajdy dookoła stołu, wzdłuż mebli kuchennych itp...
Moni podczytując forum myślę, że Twój synek jest jednym z najbardziej sprawnych fizycznie truskawkowych maluchów 06.gif
Maciejonka o tym rozwoju to święte słowa!
*Maja*
No tak chwile was spuscic z oka i juz musiałam szukac nowego wątku..

spóznione zyczenia dla Nadii, Alisi , Piotrusia , Michałka
i dzisiejsze dla Oli



cały czas was podczytuje na bierząco, ale brak czasu na pisanie( a tez chciałabym sie pochwalic moim szkrabkiem)..goście nadal są

później pogrzebie w zdjeciach i cos ci podrzuce Anuszka ,zebys zabardzo sie nie nudziła 08.gif

WSZYSTKIE ZDJĘCIA SLICZNE!!!!!

Jestem pełna podziwu umiejetosci waszych dzieciaczków.. unas tez byłoby o czym opowiadac.. Ritta bobek musi tez słodko wyglądać z mił mił... 06.gif

uciekam serwowac sniadanko 02.gif
mim1980
Hallo mamutki.
Ja dzisiaj miałam święto bo pobudka była dopiero o 8:30 i jestem wyspana.
No to jesteśmy na nowym wąteczku.
MAJU to poganiaj gości i pisz co tam.
TINA gdzie się podziewasz?
Lecę do mojej rozrabiary
OLEŃKO WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO BUZIACZKÓW 100   brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif
Bez_Nazwy :(
No tak... nowy wątek rozpoczęty, wchodzę a wszyscy wychodzą. Oj, bo coś sobie pomyślę....

Pogoda dziś raczej spacerowa, choć bez temperaturowych rewelacji. Czekam aż wszyscy się ogarną i wkraczam okrasić moją siwiznę na czubku głowy jakimś cudownym preparacikiem. Odrosty siwe na pół łokcia, albo i sążeń...
Bobek spał dziś wyjątkowo do 9, więc jestem w super nastroju, biorąc pod uwagę, że jak zwykle zaległam tuż przed 2 w nocy. Obudził się tak radosny....a w ogóle to obudził mnie soczystymi całusami... całą twarz miałam obślinioną.

Mam pytanko do Matulek chłopaczków. Czy Wasi mali mężczyźni też tak ciągną się za siusiaki? Mój tylko czeka aby mu zdjąć pieluchę. Potem łapie się i z całej siły (tak mi się wydaje) ciągnie go. Boje się, że wyciągnie go sobie pod brodę... icon_smile.gif. A w kąpieli co chwila sprawdza, czy ciągle tam jest (siusiak) i patrzy na mnie ze zdziwionym wzrokiem i miną jakby pytał "czy ty to już widziałaś, co tam mam?" Ogląda go i śmieje się.Poza tym te wędrujące jąderka... ciągle mi się wydaje, że po każdej ucieczce już nie wrócą (list gończy?). Sorki za taki temat... intymny... ale ciekawi mnie, czy te "zainteresowania" dotyczą też innych chłopaczków.
malpiszon
o znallazłam was hihi
to wkleje tu tpo co tam napisałam na starym wątku icon_smile.gif

czesć babeczki
ja tylko na chwilkę bo musze kontrole sprawować hihi no ale okazało sie wczoraj że słusznie . Wiecie co zrobiła teściowa wczoraj ...............założyłam szelki i prowadziła Aliśke no i poszłam sobie pozmywac naczynia....nagle ryk straszliwy lece , pedze sprawdzić co się stało, a ona chciała małą do chodzika wsadzic i nie uwierzycie podniosła ją do gory za te szelki myślałam ze zemdleje !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


no to lece . trzymajcie sie
ale bym sobie takie truskaweczki zjadła mniam mniam


MoniZ
no to ja tez sie melduje na nowym watku 06.gif
michas w krzeselku ladnie "mini mini" oglada 08.gif 43.gif a ja czekam az woda sie ugotuje na pomidorki icon_smile.gif
malpiszon icon_eek.gif 37.gif wczoraj moj mezus cos podobnego michasia tak zrobil ale go wyzwalam przeciez to nie marionetka zeby tak w powierzu nim manewrowac 37.gif 21.gif
maja odgon wszystkich i pisz co tam u was nowego icon_smile.gif
ritta u nas jest zabieranie pieluchy zwlaszcza z kupajda 37.gif 29.gif tylko raz zauwazylam jak michas sie chwycil za swijego siusiaka 06.gif
mim pobudka o 8,30 37.gif u nas byla o 8,10 21.gif
asiu_b przytul.gif dzieki

i za Ole maadzikowa 100lat brawo_bis.gif brawo_bis.gif
nic uciekam robic salatke a mezus sie pluska niby 15 min a juz dobre 30 minelo 21.gif 21.gif
Maciejonka
No i wystarczy iść spać a tu nowy wątek pęka icon_wink.gif

Ritta-Piotrus też tak robi 03.gif Szymon też tak robił. Ja się zawsze śmiałam z męża w takich momentach-mówiłam mu, ze to na 100% jego syn!! dąsał się tak fajnie 03.gif

Limonka-gratulacje pierwszytch sprintów!

Małpiszon- ja miałam dla pieska takie szelki i czasem awaryjnie go podnosiła i nie płakał diabel.gif wrrrr...

A wczoraj w mojego Piotrusia wstąpił mały diabełek 06.gif siedziałam z Szymonem w jednym pokoju a Piotrus bawił sie w sypialni. Nagle się zrobiło cicho. Idę na palcach i przy drzwiach mówię: a ten mały łobuz co tutaj robi?? Piotruś rzucił na podłogę swoją zdobycz (moja pomadka do ust) i z dzikim piskiem radości zaczyna uciekać i się śmiać do rozpuku. Myślałam ze pęknę ze śmiechu.

Piotruś na pieska piszczy. Wogóle on sobie dużo piszczy 01.gif

Jeszcze za Oleńkę brawo_bis.gif dużo radosci Malutka!!
*Maja*
Maciejonka jakbym widziała moja Nikole, tyle ze ona w tym momencie swoja zdobycz wsadza do buzi( jeślli sie zmieści) i z nią ucieka..czasami mam wrażenie ,ze moje dziecko doskonale rozumie wszysatko co do niej mówie 03.gif

aa i zeby była jasnośc ja dzisiaj wznosiłam toast za Ole Margot 08.gif impreza.gif

Moja Nikola jest juz tak rozumnym i kontaktowym Szkrabem ,ze każda chwila spedzona z nia sprawia mi ogromna przyjemnośc i rozsadza dumą 41.gif takze doskonale wiem co czujecie..

Małpiszon
ostrzegawczy karniaczek dla teściówki...wytrzymałas ? czy nakrzyczałaś? hhheeh

Asiu jak zwykle pieknie ubrałas uczucia w słowa, które w 100 % opisuja wszystkie nasze emocje 41.gif

Nikola też juz wyczynia cuda- mam wrażenie ,ze lada moment tez postawi swój pierwszy kroczek 06.gif

Moni u nas dziwnie wygladaja dolne jedynki... i mi tez sie z trzy razy w ostatnim czasi sniło ze Nikoli hurtem wyszło na raz pare ząbków 03.gif podświadomie chyba jednak cały czas o tym mysle 43.gif
*Anuszka*
Co tak drętwo dziś?
*Anuszka*
Ale się wysiliłam...
Moni śliczne zakończenie 6tej odsłony...
Ritta ar ju alajw?
Karolaka
Anuszka no gdzież bym śmiała 29.gif
Nas nie było bo pogoda nam się pięknie na zoo udała. Fajnie było. Zośka zachwycona - najbardziej żyrafą 03.gif Na większość zwierząt zwracała uwagę oprócz ptaków. Było trochę ludzi, ale do przeżycia. A najlepsze było jak wracamy do auta a kawałek dalej stała straż miejska. Ale akurat byli zajęci bo spisywali innych ludzi. No nic to my idziemy po cichutku do auta. Patrzę auto przed nami ma już mandacik za wycieraczką, ale patrzę u nas jeszcze nie ma. Spakowaliśmy się do auta - nikt za nami nie biegnie to odjechaliśmy. Tylko ci co ich spisywali tak dziwnie się na nas patrzyli 08.gif Chyba po prostu nie zdążyli nam wypisać mandatu choć w sumie to nie wiem dlaczego tam spisywali. Był znak zakazu zatrzymania, ale pod spodem była tabliczka "obowiązuje w niedzielę" więc nie wiem o co tu chodziło 43.gif
Później wkleję jakieś zdjęcia.

No i wszystkiego co najlepsze dla naszej Oli brawo_bis.gif brawo_bis.gif
MoniZ
maja ty to dobrze wszystko wiesz pardą za ole margotowa brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif
chyba sie strasznie boimy tych zabkow bo wiekszosc tu mamus ma to zasoba 37.gif a my sie kulamy 32.gif mi dzisiaj sie smily zabki michalka 32.gif
anuszka 02.gif
limonka
no to za pierwsze kroczki igorka brawo_bis.gif
maciejonka oj co za be be piotrus 02.gif zartuje moj misio tez tak robi 06.gif
*Anuszka*
Ritta uciekły chyba od nas? To i ja rzucę się w łóżko... tyle że bez chopa!
Byle do wtorku... hihi!
Karolaka
No wszystkie uciekły 13.gif No nic ja wstawię zdjęcia za pamieci

Przy akwarium :



Przy zwierzątkach coś ala antylopa 03.gif :



Przy słoniach:



Z niedźwiadkiem:



Z owieczkami różnymi:

MoniZ
ja tak szybciutko bo mam jeszcze gosci 06.gif

karolaka zdjecia superowe i jak sie nie myle zosia podobna jest do ciebie 06.gif
anuszka dlaczego byle do wtorku??? 23.gif

kolorowych snow zycze icon_razz.gif

*Anuszka*
Karolaka fajne zdjęcia, a Zośka, to Twoja wierna kopia...

Moni no to się pochwalę... mam @ (aaaale raaaadochaaaa) i mam nadzieję wkońcu za 4 czy 5 podejściem wrócić w poniedziałek do domu ze spiralą.... bo od wtorku mam chopa w domu...

A my wczoraj dołączyłyśmy do klubu spadających Truskawek z łóżka... położyłam Nadię na poranną drzemę w łóżku przy cycochu... usnęła... ja sobie z Nią chciałam komara przydusić, aż zadzwoniła moja Szwagierka... a ja zostawiłam tel. w kuchni... poszłam... pogadałam... ale odechciało mi się już spać... icon_twisted.gif to zaczęłam sobie zmywać i sprzątać... trwało to może jakieś 15min. nagle słyszę huk!
Ale jaki! Lecę, a Nadia leży na buzi na parkiecie... aaaaaaale się przestraszyłam! A guz na czole rósł w oczach jak na kreskówce! Obejrzałam Ją dokładnie i prócz guuuza nic się nie stało... ale guzior jest straszny...


10.gif
alcia
Witajcie,
wróciłam na łono domowe i forumowe icon_smile.gif Wrócilismy wczoraj popoludniu ale jakiś wirus na poczatku w piątrek męża mi meczył. Najpierw dolegliwości żołądkowe potem goraczka itd wczoraj mnie kosci bolały gorączka ale dzisiaj tez jest lepiej. Po katarku Oliwii juz prawie nie ma sladu, buszuje jak zbój mały.
Najwazniejsza rzecz moje dziecko CHODZI i to nie sa pierwsze pojedyńcze kroczki tylko sama zostawia wózek czy inne i idzie. najgorszy problem w tym, ze chce biegac i nieraz pada na tyłek ale już widze, ze raczkowanie jej nie odpowiada a chodzenie jest fajowe. U dziadków szlała po ogrodzie, dostała po starszej kuzynce spacerówke dla lalki i wszedzie z nia chodziła a gdzie nie mogła dojechac zostawiała ją i szła sama. Równiez pokonywanie schodów nie jest przeszkoda bo idzie jak burza. Z innych umiejętności to kolejne nowo słowo w repertuarze to lala i to wypowiadane do lali własnie, spiewanie o który już kiedyś wspominałam, robienie brawo, no i jak mówię jej, że cos nie wolno to robię palcem nuu nuu, no i ona podłapała to i od kilku dni jak robi cos niedobrego to ja tylko powiem Oliwia a ona sie szczerzy i pokazuje nu nu rączką. Równierz schodzenie z niewielkich wysokoścu idzie jej coraz lepiej. Ma krzepe w ękach bo potrafi pchać dwa krzesła albo nawet wózek pozostawiony na hamalcu. Ogólnie teraz jest w okresie gdzie codziennie czegoś się uczy i nabywa nowe umiejętności czy wprawia mnie w prawdziwei zdumienie. No i te słodkie pobudki , całowanie mnie, tulenie się do mnie, ogólnie teraz bardzo czesto przychodzi do mnie i sie tuli tak prawdziwie i mocno, że aż nieraz mam łzy szczęścia w oczach. OK koniec tego wychwalania Oli bo czytanie tego pewnie staje się nudne icon_smile.gif

Składam zyczenia wszystkim solenizantom którym nie miałam okazji tych zyczeń złozyć. STO LAT !!!

No i szybciutko nam przeleciła 6 część terrorystów. Powiem szczerze, że zaległości jakos tak przeleciałm szybko i niewiele pamiętem wiem tylko, że zdjęcia urocze i Michałka i Zosieńki i cholercia zapomniałam icon_sad.gif Gratuluje nowej komórki Moni i świetnych zakupów szmatkowych Ritty.
Co do kolejnych odslon to ja tylko myslałam, ze Anuszka nasza zabiegana ale skoro nie sprawia jej trudnosci administrowanie naszych truskawek to nawet w zamyśle nie miałam odebrania jej tego.

A teraz kilka fotek.

Pieknie pachna te kwiatkie





Ukochany wózek



Kolejne spotkanie z Joanną icon_smile.gif Joasiu to zdjęcia specjalnie dla Ciebie !!!



Z tatą na pomoscie



Zarazwejde po schodach więz wózek nie jest mi potrzebny icon_smile.gif

MoniZ
witam niedzielnie
anuszka oj no widze ze tu raczej nic do chwalenia (@) 29.gif zwlaszcza jak mezus wraca 13.gif
alcia wspolczuje chorobska przytul.gif przytul.gif i gratulacje dla oliwki za samodzielne chodzenie brawo_bis.gif u nas narazie nic mlody zrobi pare kroczkow i odrazu na kolana ale nie bede go zmuszac jak niechce 13.gif
oliwka slicznie wyszla na zdjeciach:)

my dzisiaj idziemy do szesciotygodniowej ANI 06.gif jeszcze jakis maly prezencik kupic trzeba
i dzisiaj za ole maadzikowa brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif
*Maja*
Witam
mam nadzieje,ze wkrótce wróce do Was w wielkim stylu 04.gif i na pełny etat 03.gif

Za Ole Madzikową wypije toaścik impreza.gif

Alcia nie jestem w stanie wydusic z siebie słowa po obejrzeniu zdjęc Oli 41.gif chyba zaczniemu wymyslać jakies neologizmy bo juz brak przymiotników aby wyrazic zachwyt nad Oliwką..piekny ten ogródeczek..a trawka jak dywanik 06.gif


uciekam bo nadal mam gości ..jedni wyjeżdzaja to drudzy przybywają...ale jest fajnie... 08.gif


MoniZ
maja 13.gif mam nadzieje ze wrocisz w wielkim stylu 06.gif u nas zero gosci leniuchowanie na maxa 08.gif
i unas idzie gorna jedynka juz mozna ja wyczuc 06.gif
a jak nikola znosi zabkowanie u nas roznie raz spokoj raz foch 29.gif
*Maja*
Moni oj u nas tez bardzo różnie..raz jest wesoła jak zwykle a czasem to tak marudzi...i na dodatek wiesza sie u mojej nogi..takie dni sa traszne...ja tez mam wrazenie z wyczuwam dolną lewą jedynke ae jeszcze sie nie przebija..ale obstawiam ze ona bedzie pierwsza.. od jakis 2 tyg. jest własnie bardziej nerwowa i miałcząca... lekarka twierdzi ,że to zęby...Natomiast od jakiegos czasu bardzo mi ładnie spi w nocy... jak zasnie tak miedzy 20,00-21,00 to budzi sie dopiero do cyca tak koło 5,00 -6,00 i jeszcze chwile pośpi. także rewelacja... aaaj i zapomniałam powiezdiec Michas jest boooski..fotki rewelacja!!!! 06.gif wyglada na nich jak dwulatek 43.gif

uciekam..mamnadzieje ze wkrótce bede miec okazje opisac wam co Nikolą wyczynia... aaa i dziasiaj jej na drugie śniadanko zaserwowałam,,...takie mini mini kanapeczki z prawdziwym masełkiem i swojską polędwiczką..dziąsłkami dała rade i zjadła sporo..bałam sie o zakrztuszenie ale nie potrzebnie 06.gif

alcia
Oliwia dziekuje bardzo za komplementy icon_smile.gif

Anuszka jeżeli to nie problem prosze o zmiane danych i zdjeć na pierwszej stronce. Waga to 10 kg a wzrost 73 cm.
A zdjecia poprosiłabym o takie




Dzieki !!!
*Maja*
Anuszka poprosze zmiane zdjęc
jak młoda wstanie to ja zważe i zmierze sama..bo według pomiarów pielęgniarki Nikola ostatnio sie skurczyła 43.gif
MoniZ
maja w dzien ci malo spi nikola teraz ze tak ladnie spi w nocy icon_smile.gif

tatus usypia teraz mlodego b juz marudny sie biedulka zrobil i ciekwe jaki skutek usypiania bedzie 37.gif
no i kiepski rezultat usypiania 21.gif wrzaski straszne icon_sad.gif
*Maja*
Moni ja wiem...moze troszeczke sie te drzemki skróciły, ale nadal sa dwie w ciągu dnia..i nie to ,ze ja do tego zmuszam..ona sama sie upomina..zaczyna oczka trzeć i zaczyna ją swędziec nosek..heheh wtedy wiem ,ze dam jej cyca i ona szybko zasnie 06.gif

Anuszka ajm sorry ,ze tak na raty 08.gif 8,700 kg i 75 cm . od poczatku poprzedniego wątku Nikola przytyła 400 g a mama kilogram 43.gif

lece bo obiadek czeka

Tina wy juz jestescie w domciu?
MoniZ
maju no to masz fajnie u nas dzisiaj byla tragedia z usypianiem popoludniu 32.gif bylo widac ze jest zmeczony mezus dawal kaszke ale on zrobil taki koncert ze szok po 20 min dopiero zasnal na 30 min i znow koncert ja nie moglam go uspic mezus go ululal na nastepne 30 min pozniej juz nie chcial spac 32.gif
teraz pad jak kawka i smacznie spi

bylismy dzisiaj u malej ANI jakie to malenstwo 37.gif 37.gif jak to czlowiek zapomnina jak nasz michas byl tez taki tyci tyci 41.gif ale na dzien dobry michas u kuzyna zrobil koncert znow 37.gif 37.gif 37.gif oj dzisiaj naprawde kiepski dzionek ale poszedl do pokoju kuzyna tam full zabawek odrazu inny chlopczyk 02.gif
mim1980
Hallo.
I już po niedzieli 32.gif  byłam u mamuśki na obiadku i na spacerku w lasku. Jurto dzień mamy co kupujecie?
ALCIA gratulacje dla oliwki za pierwsze samodzielne kroki. Zdjęcia super bo i modelka najlepsza.
MAJA a chociaż nadążasz z wymianą zastawy?
MONI u nas też różnie to bywa dzisiaj w nocy się o 2:00 obudziła z płaczem dopiero jak jej dałam ibufen to zasneła a tak to zębole jej dokuczały
ANUSZKA to powodzenia ze spiralką. A i u nas był wypadek z wyrka tylko mnie przy tym nie było bo mężuś tak ją pilnował. Całe szczęście że nic się nie stało.
Idę myć ząby
mim1980
No i pustki nawet RITTY nie ma. No cóż to i ja się zmywam.
Do jutra mamuchy.
sylwia13
Witajcie!!!! na nowym wątku!

samochód spisał sie bez zarzutu! wyjazd udany acz męczący i jak zwykle góra prania!

Za przegapione okazje!!!!!!!!!!! pijak.gif pijak.gif pijak.gif

Padam więc tymczasem!!!

dobrej nocki!!!!!!!!!!!!!!!!
Karolaka
No w końcu wracają nasze mamuśki bo pusto ostatnio i nawet ja musiałam smarować więcej postów niż zwykle 08.gif
dziękuję, że dojrzałyście podobieństwo - mnie też się wydaje, że to moja kopia - gorzej, że tatuś szuka ciągle podobieństwa do siebie 03.gif Pocieszam go, ze po nim ma charakter...

Anuszka współczuję upadku. To się bidulka musiała napłakać. 41.gif

Alcia jestem w szoku. Matko Twoja Oli na prawdę chodzi!! Suuper i piękne zdjęcia ma jak zwykle.

A ja też się muszę pochwalić, że moje dziecko w końcu załapało co to raczkowanie. Normalnie aż z tej okazji stawiam kolejeczkę bo już myślałam, że ona od razu do chodzenia przejdzie. brawo_bis.gif brawo_bis.gif Pięknie sobie po dywanie zasuwa. Jestem w szoku bo to po prostu z dnia na dzień tak wyszło ani się człowiek nie obejrzał a tu raczkuje sobie. Tak jak Alcia pisze codziennie coś nowego. Chyba nasze dzieci powera jakiegoś dostają 06.gif Zosia też sama sobie wstaje, ale jeszcze trochę chwieje się. I opanowała nowe słowo "dać" . Wypowiada je z wielką pasją i ostatnio nawet misiowi robiła wykład z ":dać" przez dobre pół godziny 03.gif Oj jestem z niej dumna 41.gif

Wszystkiego naj dla naszej Oleńki impreza.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif

No właśnie gdzie nam się Maadzik zapodziała??
Agutka
Witam Mamuski w dzien Mamuski 06.gif

Melduje, ze jestem.
Wyjazd udany. Droga do Katowic byla pusciutka, wiec smignelismy raz dwa... Maly czesc przespal, czesc pozwiedzal, czesc przekwekal, czyli tradycyjnie. W drodze powrotnej przylapaly nas gliny, ale udalo sie wcisnc lapowke tak wiec pelna kwota mandatu nas ominela.
Pytanie czy przyjdzie jakas fotka z radarow.. ktorych bylo od groma... Oby nie.

Niestety cos sie z Kuba porobilo i nie chcial spacerowac. Wyl i wyl i nie dalo sie z nim jezdzic... Tylko na raczkach... a ze raczki nam wiedly, wrocilim do chalupy. Ale poza tym byl zadowolony i szczesliwy. Zwiedzal moj stary domek, dal sie nosic i babie i kolezankom...
Krzyk byl tylko straszny jak ja gdzies szlam. W sobote na godzinke na manicure wyskoczylam, zostawilam Kube i z baba i z tata, wiec nie sadzilam,ze bedzie problem... a ten odstawil taki cyrk, ze szkoda mowic.. az drgawek biedaczyna dostal.
Straszna przylepa sie z niego ostatnio zrobila.. tylko mama i mama...
Ciezki dzien bedzie miala dzis baba z nim.

Zaleglych postow nie przegladnelam, ale przerzucialm okiem fotki...
Cuuuudne te nasze dzieciaki... Moni.. Michas blondasek sie robi.. wyjasnialy mu wloski, prawda? icon_smile.gif
Asia usmialam sie z brum brum Twojego Michasia.. chcialabym widziec jak sie bawi autkiem icon_smile.gif
Alcia naprawde jestem pelna podziwu dla chodzacej Oli... i cudna.. rozowa, usmiechnieta jak zwykle icon_smile.gif
Anuszka dopiero teraz @? A Ty Ritta nadal nic? zazdroszcze icon_smile.gif
Malpiszon to moze teciowej zalozymy szeleczki, dzwig i sprobujemy podniesc? 03.gif
Majka rozkoszniak z tej Twojej Nikolki icon_smile.gif
Mim jesli Twoja cora ma takie oczka tuz przed snem to ja dziekuje 08.gif przyznaj, ile ja usypialas? icon_smile.gif
Karunia Sara lala jakich malo icon_smile.gif slicznosci icon_smile.gif
Ritta dzieki za link do nowego watku 06.gif Obylo sie bez poszukiwan. icon_wink.gif
Karolaka Zosienka cud miod icon_smile.gif i faktycznie, podobna do mamy icon_smile.gif
Anuszka witam w klubie spadajacych Truskawek icon_wink.gif U nas chwilowo brak nowych kontuzji.. tylko male nowe siniaczki na nozkach.. ale to juz standardzik icon_smile.gif
sylwia13
Mamusie dla Was i dla siebie samej wszystkiego najwspanialszego!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Agutka
No i zapomnialam w poprzednim poscie...

Wszystkiego dobrego dla wszystkich Solenizantow !!! brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif
mim1980
Hallo mamutki.
Od razu wszystkiego dobrego dla nas samych icon_mrgreen.gif   brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif   
U nas dzisiaj nie za ładnie a tak się wczoraj zapowiadało cieplutko
AGUTKA mi chodziło o to że ona w piżamce już była a do spanka to trochę jeszcze brakowało 08.gif   
KAROLAKA nasze dzieciaczki robią ogromne postępy
Muszę iść bo mi dziecko skrzypi
MoniZ
witam
widze ze powrocily nasze mamuski odrazu super sie czyta tyle postow a nie wciaz tylko swoje bo taka pustka ostatnio panowala 29.gif

za DZIEŃ MATKI brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif

oj chyba lezka dzisiaj poleci 41.gif

mim my kupujemy skromnie po bombonierze 13.gif szkoda ze dzien matki jest pod koniec miesiaca bo ten miesiac taki kruchy 41.gif z kasa
sylwia no to dobrze ze samochod sie spisal i dokonaliscie dobrego wyboru 06.gif
karolaka za raczkowanie ZOSI brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif
agutka 37.gif 37.gif 37.gif zdaje mi sie ze kubus sie bal bo byl w nowym miejscu i mu cos nie pasowalo i dlatego dal wam koncert 32.gif mandaciku nie zazdroscze
a wloski michasia faktycznie troche rozjasnialy ale chyba nie bedzie blondasek typowy chyba ze troszke na sloneczku mu sie rozjasnia 06.gif

mam takie pytanko czy ktores z waszych dzieci ma tak jak moj michas tzn jak maly lata ma takiego powera przed snem przewaznie ze pozniej mi kaszle czy powinnam sie tym przejmowac czy isc do lekarza????
mim1980
MONI nie pomogę bo u nas nie ma czegoś takiego
sylwia13
Moni a ten kaszelek to nie od śliny? Bo jak ząbkuje to pewnie bardzo się ślini, jak polata to się jej nałyka i może stąd?
Joleńka
Hellooo mamuśki

W długi weekend wybraliśmy sie do rodziny M do Hrubieszowa 06.gif . Odpoczęłam niesamowicie, codziennie spacer, obiad do stołu podany, zakupy które wcale nie okazały sie „portfelo żerne” icon_wink.gif więc jest cudownie 03.gif . A no i prezenty dla małego (ciuszki) i gigant pampersy. Oj takie weekendy to ja rozumiem. 06.gif
Mały był jak zwykle kochany tylko czasami nie mógł wytrzymać bez mamy, ale to dlatego że ząbki wyszły mu kolejne. Tak więc z kolejnego wyjazdu wracamy z dodatkowym uzębieniem 06.gif .

Joanna apropo teściowych to dziś M urządził jej święto 08.gif – zadzwoniła o 7 21.gif żeby pogadać ... no i niestety dostało się jej po uszach. Ale sama sie prosiła ... można jej mówić żeby do 9 nie dzwoniła bo mały śpi ale ona jakaś nie kumata i co rusz dzwoni ok 7. Trochę mi jej szkoda bo dziś Dzień matki ale juz chyba ze 100 razy jej sie mówiło żeby rano nie dzwoniła 43.gif .

Agutka my też mieliśmy przygodę na drodze ale obło sie bez policji 43.gif ... walnął w nas seat 21.gif ... zatrzymał się na naszym zderzaku ... mówię wam myślałam że autobus w nas wjechał i zmiażdży nas(jechał obok nas w trakcie kolizji) ... okazało sie ze gościu za nami pisał smsa i sie zagapił i wjechał nam w du...ę ... Mały sie rozryczał ... mną rzuciło(nie byłam przypieta) a M wyskoczył i go op ....ł . Całe szczęście nikomu nic się nie stało a auto całe bez zadrapania(troszkę kurz zdarty na błotniku) .. no ale jego auto skasowane tzn. Tablica odpadła, urwana chłodnica, zderzak do wyrzucenia, światła pobite, maska powyginana itp. Masakra. Mimo że w nas wjechał to przeprosin nie usłyszeliśmy icon_twisted.gif tylko żalił sie że auto ma rozwalone. Jak dobrze że mamy auto – czołg i zwykła stłuczka go nie rusza 29.gif .

Ritta nasz jak by nie zauważał że ma coś między nogami 08.gif , raz złapał w wannie ale nic sobie z tego nie zrobił icon_wink.gif

Alcia
ale ślicznotka z Oliwki. Naprawdę ślicznotka Ci ise trafiła, tylko pamiętaj o czerwonym żeby nikt Ci jej nie zauroczył.

Kurcze musze kończyć
cd później bo praca czeka
alcia
Hej,

Wszystkiego najleopszego dla Wszystkich Mamusiek !!!!

Nie mam za wiele czasu ale choc sie przywitam.

Moni u nas brak kaszelku

Agutka u nas tez taka mamusina przylepka. Dobrze że Panowie policjanci chcieli negocjowac tylko moze za głosno nie mów tego 08.gif

Anuszka dzieki za zmiane na 1 stronce tylko waga Oliwiki jaka tam widniej to 10 g - az tak to ona nie schudła 03.gif 03.gif

A tu dla zainteresowanych filmik z Oli troszke ciemny ale moze dojrzycie chód Frankensteina https://pl.youtube.com/watch?v=itUeWSKNdAo
Joleńka
Alcia 10.gif normalnie szok jak ona ślicznie chodzi a jak smiesznie 04.gif 04.gif 04.gif 04.gif , normalnie mało nie posikałam się ze smiechu, cudo icon_smile.gif
Agutka
Alcia truptanie Oli rewelacja.. usmialam sie jak nigdy.. cudna, po prostu cudna.. i te raczki wyciagniete... 06.gif
Na poczatku nie zakumalam... jaki Frankenstein.. i nie chcialam ogladac, ale dobrze, ze sie skusilam... icon_smile.gif

Co do policji to nie ma co szeptac... tak jak w przypadku lekarzy naszych kochanych... wszyscy wiemy,ze bez lapowki sie nie obejdzie...

Jolenka dobrze, ze nic Wam sie nie stalo... ale pewnie najedliscie sie strachu... Ja jestem strasznie przewrazliwiona na punkcie stluczek, wypadkow.. Cala droge do Katowic i z powrotem rozgladalam sie wokolo, wspierajac Mariusza.. na zasadzie - co dwie pary oczu to nie jedna..
*Anuszka*
Frankestein bomba!

Agutka u mnie @ od grudnia... ale ze sprężyną nie mogę wycyrklować, bo mam bardzo krótkie...
I dziś znowu d..a bo lekarki nie ma... chyba pójdę do innego gina... icon_rolleyes.gif
Jutro Tom w dom... najwyżej szczelim 3... 11.gif
alcia
Anuszka jeżeli 3 bedzie tak urocze jak obecna 2 to ja trzymam kciuki być gina nie znalazła 04.gif 04.gif

Tina ty już chyba na wyspach czemu nic nie piszesz ? Jak podróż ? Jak wrazenia z Polski ?

Anusia a ty w domu czy nad w slonecznej Italii.

Ritta dlaczego milczysz ? Czyzby spadek formy czyt. nastroju ?

Coś nam poczatek wątku nie idzie. Ciekawe co u Cornuss na przykład. Maadzik tez nie pisze, Angel milczy, Ania.Sz tez sie nie odzywa oj dziewczynki piszcie.
Cornuss
Hej dziewczyny!

Melduję się w nowym wątku! Tyle piszecie, że ja tak raz na 100 stron się załapuję icon_wink.gif

Anuszko moje dziecię waży 9600 a mierzy 77cm.

Oglądam sobie wszystkie Wasze zdjęcia i naprawdę super te dzieciaczki są...

U nas niewiele zmian. Młoda dużo gada, chodzi sobie przy meblach, rozumie już wydaje mi się wszystko icon_smile.gif Słodziak z niej niesamowity.

Muszę się Wam pochwalić, że My już zaczęliśmy KOLEJNE STARANIA !!!!!!!!! Ciekawe co z tego wyjdzie icon_wink.gif To na razie pierwsze " próby" icon_wink.gif I tak już wy

jdzie wielka róznica prawie dwa lata... Będę Was informować icon_smile.gif


Co do porad wszelakich to podzielę się moim sposobem na niejadka: kupiłam przyrządzik do puszczania baniek mydlanych. Przypadkiem. No i okazało się, że moje dziecko jes nimi tak zafascynowane, że już od kilku miesięcy bańki stoją przy foteliku. Jeden dmuch baniek i dwie łyżeczki zjedzone. I znowu dmuch icon_wink.gif Bez tych baniek moje dziecko nic by nie jadło... A tak wciskam jej kubek kaszki....

My już jemy paskudne rzeczy: jajko w formie lekko ściętej na masełku - taka jajecznica i do tego mini kanapeczki z masłem. Jemy to zwykle na kolację codziennie.


Ooooo ktoś mi chyba się odzywa... Chyba niestety musze uciekać...
Pozdrowienia bardzo serdeczne!!!!
*Maja*
Witam
wszystko wraca do normy...goscie wyjechali...a byli z Lublina, Opola i Bytomia 08.gif takze miałam co robić..
dzisiaj tez od rana wywiało nas na zakupy..porobic Nikoli zapasy, kupic cos mamom ..no i dzieciakom na dzien Dziecka..nie kupiłam jeszcze nic Nikoli bo nie mam pojęcia co by ja teraz najbardziej zaintresowało

Nikola dzisiaj w nocy budział sie chyba z 10 razy z pł;aczem..tylko nie wiem jaka była przyczyna...czy kanapeczki nam wyszły bokiem...czy dawały znać zęby czy moze przezywała jeszcze wąsatego wujka , którego sie przestarszyła w ciągu dnia..Aj dont noł 08.gif

Alcia fajnie było poogladam Oliwke...usmiech miałam baaaaaaaardzo szeroki jak ja oglądałam..no i zmobilizowałaś COOrnusa 06.gif

Cornuss fajnie poczytac co u Ciebie...wow no i to trzymumy kciukasy za staranko 06.gif i czekamy na wieści 03.gif

Angel napewno nas podczytuje ale nie chce jej sie pisać 31.gif zaraz..zaraz...a ona przypadkiem nie miała jakos teraz leciec na chrzciny na wyspy? czy mi sie cos pomyliło??? hm..

oj Moni niedokładnie czytasz postów 08.gif a co do kaszelku to moze byc to własnie slina...a moze tak szaleje,,ze sie zgrzeje w trakcie zabawy...do tego ta slinka i jeszcze pewnie wydajesię z siebie mnóstwo dzięków...i może się zmachał dlatego póxniej kaszlał


Anuszka hiihihih to rozumiem ,ze nam jutro zaginiesz na pare dni 03.gif
Ja tez zycze wszystkim Mamutkom Wszystkiego najlepszego


Zauwazyłam ze moja Nikola zrobiła się wostatnim czasie chłonna na umiejetności jak gąbka..jest niesamowita.. często mnie szokuje 10.gif nie bede wam wymieniac co potrafi,..bo nie chce was zanudzic...ale dzsiaj np. pokazałam jej na sobie jaka mam jest duuuża i później jak sie spytałam"a Nikola jaka jest duza?" to mi pokazała...raz , drugi..trzeci- bo sprawdzałam czy to nie przypadek 08.gif wszystko łapie w lot... a łobuz z niej taki,ze hohohoho .. bardzo czesto sie razem głupiamy..to teraz zrobiła się taka zaczepnisia sama mnie prowokuje ,zebym za nią biegała 04.gif aaaaaaaaa i zauwazylam ostatnio ,ze przed tatą sie popisuje..nie potarfie tego opisac słowami.. często sobie cos spiewa po swojemu i do tego tanczy..komicznie to wygląda

natomiast seen z oczu taty spedza fakt ,iż dziecko zapytane gdzie jest tata..pokazuje na jego zdjęcie w ramce 04.gif
uciekam wstawic pranie..
cd moich przynudzań później 08.gif

Ritta
jak wróce mam nadziejeze bedzie twój post 48.gif




oooooo Sylwia kurcze jaki ten swiat mały..a dziewczyny nie znam ..bo mieszkam tu stosunkowo od niedawna
Karolaka
Ale wam zazdroszczę tego wypoczynku. też bym chciała mieć nicnierobienie 08.gif

Wszystkim mamuśkom najlepsze życzenia

Alcia nie no jak Twoja Oli to robi!! Genialna. Czy ona na pewno ma 10 miesięcy? 08.gif

Agutka i Joleńka welcome back i jakieś fotki prosimy 06.gif
Ja też mam czasem jakieś fobie z wypadkami samochodowymi 43.gif Najważniejsze, że nic wam się nie stało...

Majaz Zosią też mi się zdarzają takie nocne marudzenia. Niestety też nie mogę znaleźć przyczyny. Jedyne co myślę to zęby...
*Maja*
aaaaaa i Karolaka ja tez jestem zdania ,ze Córcia twoja jest kopią mamusi...hiihihi
a zdjęcia a zoo rewelacyjne..tez mi sie marzy taka wycieczka z Nikolą..oj chcialabym zobaczyc jej minke 03.gif

Joasiu a jak tobie minał weekend?

Sylwia i agutka czekamy na zdjęcia z weekendowych wypadów 03.gif

Moni a tak z ciekawości zapytam...a wy macie w planach jeszcze jakiegos dzisiusia? czy wystarczy wam jeden egzemplarz? 08.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.