To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Wrześniowe Dzieciaczki cz. V

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40
Dzaga
A oto i nasze coraz bardziej pomysłowe dzieciaczki:


Tosia -Viki ur. 14 lipca, godz. 1.35, waga 2100 (?) gram, wzrost XX cm



Oliwia-Ptasi ur. 25 sierpnia, godz. 14.55, waga 3400 gram, wzrost 56 cm



Paulinka-Dzagi ur. 30 sierpnia, godz. 7.00, waga 2660, wzrost 50 cm



Victoria-Kasiuli ur.02 września, godz. 2.27, waga 3010 gram, wzrost 51 cm



Daniel-Aggatt ur. 02 września, godz. 14.45, waga 3500 gram, wzrost 52 cm



Gabrysia-Rolci ur. 05 września, godz. XX.XX, waga XXXX gram, wzrost XX cm



Julia- Marioli ur. 06 września, godz. 13.05, waga 3250 gram, wzrost 53 cm



Jaś- Efki27 ur. 07 września, godz. 15.15, waga XXXX, wzrost XX cm



Piotr- Maris28 ur. 07 września, godz. 3.00, waga 3650 gram, wzrost 58 cm



Bartuś-Kejti80 ur. 07 września, godz. 16.20, waga 3600 gram, wzrost 57 cm



Natalka - Kali101 ur. 17 września, godz. 22.30, waga 3850 gram, wzrost 57 cm



Juleczek- Madziarki78 ur. 21 września, godz. 17.15, waga 3480 gram, wzrost 53 cm



Piotruś- Niewidzialnej ur. 27 września, godz. 6.11, waga 3770, wzrost 57 cm



Szymonek- Kori85 ur. 27 września, godz. 1.30, waga 3500 gram, wzrost 55 cm



Zosia-Anek78 ur. 30 września, godz. 20.20, waga 3300 gram, wzrost 55 cm



Malenka-Agituska ur. 3 pażdziernika, godz. XX.XX, waga 4080, wzrost 56 cm



Mikołaj-Magdy2505 ur. 8 pażdziernika, godz. 8.15, waga 3700, wzrost 55 cm
♫ agitusek ♫
witamy i my,
Dzagus dziekujemy. GLOWA DO GORY!
niewidzialna
Witamy

dziękujemy Dzaga za nowy wątek icon_wink.gif

miłej nocki
Madziara78
I ja podpisuję listę obecności icon_smile.gif
Dzaga dzięki za wąteczek - fajnie że mamy gdzie poplotkować 04.gif
Co do spacerków - u nas Julo wychodzi przed blok i jak zobaczy samochody - a stoja przed wejściem więc nie da się ich jakoś obejsć bez zobaczenia to jest koniec spaceru - stoi przy samochodach i pokazuje gdzie są światełka, gdzie koła próbuje otwierać nawet te nie nasze 29.gif 37.gif 43.gif i za nic nie da się go odciagnac... więc nie martw się - nie tylko ty nie spacerujesz 04.gif 06.gif

Ale mi narobiłaś smaka na kluseczki... mniam...... zostało coś jeszcze? bo kolejna cięzarówka zgłodniała 03.gif

Mariola przytul.gif mam nadzieje że macie się lepiej... co się stało? coś przegapiłam?

Kala zdrówka życzę!!!!! przytul.gif

Kejti Julo też uwielbia śrubki i narzędzia tatusia...jak coś mąz dłubie to nie mam dziecka na parę godzin 06.gif Czekam na zdjęcia Barta jak śpi na sankach 03.gif

Dzaga z kawką muszę w tej ciąży uwazać bo jakiś strasznie wrazliwy żołądek mam - i czasami potrafi mi niezłe figle spłatac jedna mała biała 04.gif więc jak mam gdzieś wychodzic z domu to wolę nie pic kawusi mimo ze czasami bardzo mi się chce i usypiam na siedząco bo zazwyczaj ciśnienie mam niskie 29.gif

Dziś będę miała długiiiii dzień bo Julo wstał po 6 29.gif 37.gif 29.gif teraz on pójdzie spac a mama będzie chodziła cały dzień po ścianach 04.gif
Madziara78
Cześć Ptasia i Dzaguś 06.gif

zmykam na chwilkę na śniadanko bo mi Dzaga takiego smaka narobiła ze mi ślinka leci -chyba zgłodniałam na serio...
Ptasia
No to melduje sie i ja na nowym watku
Dzaga dzięki.

Spacerki u nas tez są raczej męczące, Olwiia pochyla sie nad każdym kamykiem, a kjak jest snieg to najlepiej by w nim usiadła i grzebała. Generalnie dwa kroki w tył jeden w przód 21.gif a jak chce ja wsadzic do wózka to jest bunt.

Mariola 37.gif biedne dziewczynki mam nadzieje ze juz teraz bedzie tylko lepiej.
kala trzymaj sie i uwazaj na siebie bo taka wysoka goracza moze byc niebezpieczna.

Opowiem wam jak wczoraj przez głupi puder tak sobie podniosłam cisnienie ze nie wiedziałam czy śiac sie czypłakać 29.gif
Pisąłam wam wczesniej ze zamawiałam a babka mi go nie wsadziła do paczki, koniec końców oddała mi kasę bo pudru dosłać nie chciałą. Zamówiła puder u innej, wczoraj przysedł....NIE TEN CO CHICAŁAM!!!!! Do tego babka jest jakaś dziwna, nie odbira telefonu odpowiada tylko na smsy, chyba dlatego ze ni e umie po polsku bo smsy pisane sa bardzo łamaną polszczyzną. No i niestety nie udało mi sie dogadac z kobietą 21.gif ona nie rozumie ze inny kolor wystawiła a inny sprzedaje 37.gif 21.gif
Odpusciłam sobie ten puder bo chyba nie jest mi pisany 29.gif pewnie by sie okazało ze mam na niego uczulenie 03.gif
Ptasia
Madziara cześć, ja nawet nie czytam o tych kluskach bo jestem na diecie 29.gif
ღ magda ღ
No to my też się z rana witamy na nowym wątku u nas niby troszkę lepiej z chorowaniem ale ciągle dzieciaki kaszlą strasznie w nocy więc dla mnie nocki nie bardzo przespane.

Co do spacerków to u nas różnie Mikiemu nie przeszkadza śnieg czy brud na bucikach bez problemu pakuje się też do wszelkiego rodzaju dziury czy kałuże więc... chociaż jak chcemy gdzieś dojść to oczywiście nie ma mowy o podaniu rączki i zwykle Miki chce iść w zupełnie inną stronę niż trzeba a w praktyce wygląda to tak ze nie patrzy co jest po drodze aby dotrzeć do celu
Madziara78
Agitusek wysłałam Ci obiecanego maila - daj znac czy doszedł 06.gif
kejti_80
Dzień dobry Kochane na nowym pięknym wątku ... oby nam się tu dobrze przebywało i pisało icon_smile.gif))

Dla Dzagi wielki ukłon !
Mariola trzymma kciuki za Was, za Julkę i jestesmy z Wami przytul.gif Mam nadzieje, ze juz bedzie tylko lepiej!
Kala to Cie złapało i najgorsze ze nie wiadomo skad! Zdrowiej szybciutko przytul.gif
Niewidzialna nigdy nie zdołasz zadowolic wszystkich, chodzi mi tu o Twoja rodzine .... wiem, ze dziaciaki beda tesknic za dziadkami, ale moim zdaniem najwazniejsze bedzie, ze beda mieli tate i bedziecie mogli wspolnie zyc i rozwiazywac problemy i cieszyc z kazdej chwili! Nie zadreczaj sie takimi myslami, bo to nic nie da.
Ptasia no to masz przeboje z tymi zakupami 29.gif dobrrze ze przynajmniej interes zrobilas na kurtce 06.gif
Madziarka u nas Bartus identycznie sie zachowuje jak zobaczy auto ... najgorsze jest, ze nie chce odejsc tylko wsiadac i jechac ....i nie patrzy, ze to nie nasze auto 03.gif 29.gif .... ech ale te nasze maluchy to zdolniachy 03.gif

Pozdrawiamy cieplutko ... dzis rano pieknie u nas padalo śniegiem .... uwielbiam takie ośnieżone drzewa!
Madziara78
Ptasia to niezłe miałas przeboje... może na serio idź do sklepu pomacaj i wybierz coś dla siebie - szkoda nerwów 06.gif Ty jesteś na diecie? Z czego ty chudzino chcesz chudnac? przecież tyle straciłaś po urodzeniu Oliwki... pamiętam ze zdjeć jaka jesteś chudzinka nienie.gif nienie.gif nienie.gif nie wolno się głodzić nienie.gif nienie.gif

Kejti a mi się już wiosna marzy.... takie słoneczko i zielona trawka... tym żyję 06.gif
Ptasia
madziara no niestety chudzinka juz przestałam być 32.gif nie wiem czy to przez pigułki czy przez cos innego ale juz waże tyle co przed ciążą 37.gif 32.gif Musze sie za siebie wziasc zanim bedzie za pozno.
Tez już marze o wiośnie....

A propos pigułek, zastanawiałam sie nad innym sposobem zabezpieczania sie (oprócz prezerwatyw), macie jakieś dobre rady? Lekarz radzi mi wkładkę ale jakoś nie moge sie zdecydowac.
#Margola
I ja melduje sie na nowym wątku...
Trzymajcie kciuki bo o 12 ide na kontrole do szpitala z małą i tam zdecyduja czy mała zostaje czy juz dostaniemy wypis do domu...
Niewidzialna.. cos chyba przeoczyłam... chyba jednak wybierasz sie do męża... fajnie....
Ptasia ja stosuje plastry Evra... nie tyje po nich ...
#Margola
Magda... Kuruj maluszki... te cholerne wirusy teraz krążą w powietrzu....
Kala zdrowiej kobieto....
Ptasia... rozumiem ze ten puder to na Allegro??? zgłos babe do serwisu...
kejti_80
Mariola juz trzymam mocno kciuki zeby Was wypisali ... nie cierpię szpitali 21.gif
Jeżeli chodzi o zabezpieczenia to my narazie tak celujemy w dni niepłodne, no chyba ze juz nie wytrzymamy to jest przerywany 43.gif
Pigułki bralam przed ciąża, i raczej po nich schudłam

Skoro kazda z nas marzy o wiośnie to niech szybciutko sie zjawia ... moze razem z zimą odejdzie depresja 29.gif
Dzaga
ptasia a czytalas ten wątek o ciężarówce co tez nosiła wkladke i teraz czeka na maleństwo...??

tam jest opisane ze wkladki mogą sie przesuwac i wtedy nie stanowia żadnego zabezpieczenia 23.gif

madziara a kluski wczoraj zżarłam po ugotowaniu i tylko dla małej i A. zostaly, ja na obiad wyjełam sobei jakies zamrozone mamine pierogi
a po kawce to i ja czasem tak mam... na szczescie nie zawsze, ale raz to ledwo wrocilam z Paulina ze sklepu.... niezla awaria byla....

mariola czekamy na wiesci!!!!!!!!

magda no i wam zdrówka..!!! i te zdradliwe wirusy sio!!! i jak pomyslalam ze ty tyle tyg na krzesełku w szpitalu 23.gif jakas masakra.... bratowa (pracowala tez w szpitalu) opowiadala ze rodzice karimaty kupowali i spali pod łóżeczkami dzieci....

no i widze ze co do spacerkow ro kazdy ma COS.... szkoda ze moje dziecko wcale nie chce chodzc po sniegu... a jak sie przewroci to juz w ogole masakra.... echhhhhhhhhhh szkoda gadac... do wozka nei chce jej wkladac bo co to za frajda dla tak duzego dzecka... zreszta musi sie przyzwyczajac do chodzenia na nóżkach, bo pchac gondole i spacerowke jeszcze z Paulina to juz sobie nie wyobrażam!!!!!!!!



a dzis robie porzadki w szafie, tzn kombinujemy miejsce na dodatkowe ciuszki 29.gif
pzrynajmnije dopoki na góre sie nie przeniesiemy... czyli nie wczesniej niz maj/czerwiec....

aaaaaaaaAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA ja dzis zwariuje, mała wczoraj preszła samą siebie ze spaniem, specerem i jedzeniem... niestety to byly moje zludne nadzieje... dzis jest jeszcze gorsza, sniadanie bleee.... na krzeselku nie chce siedziec bo sie przekreca bokiem i wstaje wiec musze ja zapinac w szelki, wtedy zaaczyna sie dzika awantura....
ja sprzatam, a ona mi 2x tyle bałagani, rzuca we mnie zabawkami, ktore przynosi zebym sie bawila z nia.... az dzis dostala po pieluszce ode mnie... bo to ze dostaje po łapkach nie dostaje.... juz mam DOSC!!!!
łazi i wyje..... niczym sie nie chce zajac - a jak cos sobie znajdzie to akurat tak zebym miala dodatkową robotę.... no i tak gdzie siada - kolo mnie - i przynosi zabawki to zostaje bałagan dla mnie.... wszystko co mozliwe porozrzucane........................
ZRÓBCIE COS BO OSZALEJE!!!!!!!!!!!!!!! obiadu nie gotuje 21.gif mam to w d............ tylko zupa dla mlodej sie gotuje, choc po wczorajszym nie wiem czy to ma sens.................................................!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Dzaga
czesc agitusek!!!!!!

ptasia na zdjeciu sprzed sylwestra nie widac zadnych dodatkowych kilogramów!!!!! wiec nastepnym razem na kluseczki zapraszam!!


aaaaaaaaaaaaa i nie ma co dziekowac za wątek, bo skopiowalam wszystko od Maris - więc to ona się napracowala i dla niej wielkie DZIEKI!!!!!!!!!
Dzaga
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa i jeszcze jedno... u nas chyba bedzie Patrycja...
jedyne imie ktore potrafi zaakceptowac moj A. i jeszcze jest jako tako znośne dla mnie 29.gif
♫ agitusek ♫
CYTAT(Dzaga @ Fri, 16 Jan 2009 - 10:55) *
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa i jeszcze jedno... u nas chyba bedzie Patrycja...
jedyne imie ktore potrafi zaakceptowac moj A. i jeszcze jest jako tako znośne dla mnie 29.gif



no to imie bez koncowki linka jest jak widze 06.gif
♫ agitusek ♫
witam witam,
Madziarka mail przeczytany i odpowiedziany...no coz zachwycam sie tym milym widokiem i ciesze bardzo przytul.gif

♫ agitusek ♫
Kejti ja tez na zdjecie spiacego loczka czekam... 02.gif
♫ agitusek ♫
Ptasiu pozal sie boze z czego Ty sie chcesz odchudzac?????? mnie by sie przydalo, a zreszta dzis bylam na silowni, bo w szkole mialam tyko rozmowe z nauczycielem prowadzacym wiec smignelam potem pocwiczyc...i wi3cie ile wytrzymalam?! 20 minut a zadyszke jak stara baba dostalam... 21.gif icon_redface.gif
♫ agitusek ♫
Mariola jak to masz spac na krzeselku....jejku jak ja bylam z Malena to dostalismy pokoj dla nas dwoch...i ja lozko i posciel i kolacje i obiad i sniadanie..... 37.gif Trzymam kciuki!!!! aby wszuystko poszlo dobrze... przytul.gif
♫ agitusek ♫
CYTAT(kejti_80 @ Fri, 16 Jan 2009 - 10:44) *
Mariola juz trzymam mocno kciuki zeby Was wypisali ... nie cierpię szpitali 21.gif
Jeżeli chodzi o zabezpieczenia to my narazie tak celujemy w dni niepłodne, no chyba ze juz nie wytrzymamy to jest przerywany 43.gif
Pigułki bralam przed ciąża, i raczej po nich schudłam

Skoro kazda z nas marzy o wiośnie to niech szybciutko sie zjawia ... moze razem z zimą odejdzie depresja 29.gif



uchuchu-----kto wie kto wie co moze sie stac i niespodziewanka mala przyjsc... 03.gif

my tylko i z gumka, a nwet jak maz chce bez to ja...nieeeeeeeeee 37.gif tak sie boje drugiej ciazy, tylko z powodu ze ta pierwsza byla tak trudna....
kejti_80
CYTAT(agitusek @ Fri, 16 Jan 2009 - 11:02) *
Kejti ja tez na zdjecie spiacego loczka czekam... 02.gif


wstawię jak tylko ze spaceru wrócimy. ... bo teraz porywam mojego łobuza i idziemy dupki wietrzyc 29.gif
Dzaga chyba cos jest w powietrzu bo Barti dzis tez nieznośny ... sam nie wie czego chce 21.gif

kala jak sie czujesz????
♫ agitusek ♫
CYTAT(Dzaga @ Fri, 16 Jan 2009 - 10:52) *
ptasia a czytalas ten wątek o ciężarówce co tez nosiła wkladke i teraz czeka na maleństwo...??

tam jest opisane ze wkladki mogą sie przesuwac i wtedy nie stanowia żadnego zabezpieczenia 23.gif

madziara a kluski wczoraj zżarłam po ugotowaniu i tylko dla małej i A. zostaly, ja na obiad wyjełam sobei jakies zamrozone mamine pierogi
a po kawce to i ja czasem tak mam... na szczescie nie zawsze, ale raz to ledwo wrocilam z Paulina ze sklepu.... niezla awaria byla....

mariola czekamy na wiesci!!!!!!!!

magda no i wam zdrówka..!!! i te zdradliwe wirusy sio!!! i jak pomyslalam ze ty tyle tyg na krzesełku w szpitalu 23.gif jakas masakra.... bratowa (pracowala tez w szpitalu) opowiadala ze rodzice karimaty kupowali i spali pod łóżeczkami dzieci....

no i widze ze co do spacerkow ro kazdy ma COS.... szkoda ze moje dziecko wcale nie chce chodzc po sniegu... a jak sie przewroci to juz w ogole masakra.... echhhhhhhhhhh szkoda gadac... do wozka nei chce jej wkladac bo co to za frajda dla tak duzego dzecka... zreszta musi sie przyzwyczajac do chodzenia na nóżkach, bo pchac gondole i spacerowke jeszcze z Paulina to juz sobie nie wyobrażam!!!!!!!!
a dzis robie porzadki w szafie, tzn kombinujemy miejsce na dodatkowe ciuszki 29.gif
pzrynajmnije dopoki na góre sie nie przeniesiemy... czyli nie wczesniej niz maj/czerwiec....

aaaaaaaaAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA ja dzis zwariuje, mała wczoraj preszła samą siebie ze spaniem, specerem i jedzeniem... niestety to byly moje zludne nadzieje... dzis jest jeszcze gorsza, sniadanie bleee.... na krzeselku nie chce siedziec bo sie przekreca bokiem i wstaje wiec musze ja zapinac w szelki, wtedy zaaczyna sie dzika awantura....
ja sprzatam, a ona mi 2x tyle bałagani, rzuca we mnie zabawkami, ktore przynosi zebym sie bawila z nia.... az dzis dostala po pieluszce ode mnie... bo to ze dostaje po łapkach nie dostaje.... juz mam DOSC!!!!
łazi i wyje..... niczym sie nie chce zajac - a jak cos sobie znajdzie to akurat tak zebym miala dodatkową robotę.... no i tak gdzie siada - kolo mnie - i przynosi zabawki to zostaje bałagan dla mnie.... wszystko co mozliwe porozrzucane........................
ZRÓBCIE COS BO OSZALEJE!!!!!!!!!!!!!!! obiadu nie gotuje 21.gif mam to w d............ tylko zupa dla mlodej sie gotuje, choc po wczorajszym nie wiem czy to ma sens.................................................!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


yyyyyyyyyyy tak niesmialo sie wtrace u nas to na porzadku dziennym jest takie mniej wiecej zachowanie...Dzagus a moze sobie poprostu trzeba troche odpuscic i nie pakowac nas w ramy dobrej i doskonalej matki, bo dziecko wyczuwa ze jestesmy zestresowane i spiete.... icon_rolleyes.gif
♫ agitusek ♫
CYTAT(kejti_80 @ Fri, 16 Jan 2009 - 11:08) *
wstawię jak tylko ze spaceru wrócimy. ... bo teraz porywam mojego łobuza i idziemy dupki wietrzyc 29.gif
Dzaga chyba cos jest w powietrzu bo Barti dzis tez nieznośny ... sam nie wie czego chce 21.gif

kala jak sie czujesz????


milego spacerku i wietrzenia doopeczek 06.gif
kala101
Witam kochane

dzagus im częściej będziesz z nią wychodzić to się przyzwyczi tak jak natala teraz tylko njak zobaczy na butach śnieg to go strzepnie i idzie dalej. A paulinką sie nie przejmuj jak nie chce jesć to niech nie ja jak zgłodnieje sama przyjdzie nie ma sensu wciskać dziecku na chama, a to że zrobiła sie taka nieznośna to pewnie objaw buntu przed drugim dzieckiem któe się zbliża dużymi krokami do domu, i ona już czuje się zazdrosna, boi się że ją odtrącicie i że to nie ona będzie najważniejsza i nie będą się wszyscy z nią bawić i robić tago co chce

ptasiu z tym pudrem to napewno by było tak że miałabyś uczuklenie więc odpuść icon_smile.gif I gratuluje super udanego zakupu kurtki

mariola a powód to jakiś wirus czy uczulenie znowu???

Ja dziś na szczęśćie już troszke żyje, chodze i widze - nie zapeszając - mam jak narazie 37 i oby nic się nie zmieniło na wyżej bo mam już dość, ani się ruszyć ani zobaczyć coś ani nic, spać się nie da bo tak rozpala że masakra, nie życze nawet najgorszemu wrogowi 2 dni z rzędu po 40 stopni
ღ magda ღ
ale się rozpisałyście.......ledwo nadążam
Ptasia
Dzaga ja juz przestałam cały czas sprzatac bo to nie ma sensu, ja chowam ona wyciąga i tak w kółko. Oststnio odkurzałam a ona biegała po pokoju, przy doniczce znalazłam rozsypana ziemie wieć oberwało się kotu 04.gif ,obracam sie a Oliwka tąże ziemię własnie wsypuje do szuflady z moją bielizną 37.gif Tak wiec sama widzisz ze nie tylko ty tak masz. No i cały czas jęczy...o wszytsko.
Dzaga
CYTAT(agitusek @ Fri, 16 Jan 2009 - 10:58) *
no to imie bez koncowki linka jest jak widze 06.gif

walczyłam jak mogłam zeby tak było 04.gif 04.gif 04.gif
Dzaga
ale pierwszy raz tak mnie wnerwila ze w pieluche dostała 21.gif

aaaa zapraszam na zupke warzywna i placki z jabłkami icon_smile.gif
młoda własnie wstała 21.gif
kejti_80
zupełnie mnie nie interesuje ten bałwan 29.gif

jeszcze sie trzymam i nie śpię ..... ale nie długo 06.gif 29.gif

Ptasia
Bartuś wygląda tak słodko na tych sankach 06.gif u nas juz nie ma śńiegu 32.gif a moze to i lepiej.

DZaga Oliwia tez kiedys dostała po łapkach jak ją złapałam ze macza parówkę w ziemi z kwiatka a potem wsadza ją do buzi, jak powiedziałam ze tak nie wolno to wsadziła sobie samą ziemie do buzi wiec dostała, nerwy mi pusciły 37.gif
Dzaga
bo dzieci chyba jeszzce bardziej psoca jak się na nie krzyczy.... i robia bardziej na zlość....

Bartolini widać dzielnie sie trzymał - chyba się pokapował ze mama chce mu fotki pstryknąć jak kimnie icon_smile.gif ale i tak słodziak się poddał icon_smile.gif
nikt nie chce zupki?? chyba dobra, bo Paulina wyjątkowo zjadla i nie pluła tylko groszek czasem oglądała, ale jak mowilam ze mniam mniam to zjadala... 03.gif
Dzaga
to i ja Wam pokaże pobudkę mojego dziecka dziś... na szczęście wstala w lepszym nastroju icon_smile.gif

#Margola
Jaka ona sliczna... słodka minka...

Dzaga
i jak Mariola?? skoro piszesz to chyba wrociliscie do domu co??
♫ agitusek ♫
CYTAT(kejti_80 @ Fri, 16 Jan 2009 - 13:53) *
url=https://imageshack.us][/url]



ale skodziak kochany 03.gif
♫ agitusek ♫
CYTAT(Dzaga @ Fri, 16 Jan 2009 - 15:38) *
to i ja Wam pokaże pobudkę mojego dziecka dziś... na szczęście wstala w lepszym nastroju icon_smile.gif




...ale sie Paulinka zmienila,jejeku no sliczna jest i to spojrzenie a fryzurka pierwsza klasa!!!
Dzaga
fryzura od fryzjera po spaniu tak wlasnie wyglada 29.gif
#Margola
Tak Dzaga jestesmy w domu... Na szczescie było to wywołane wirusem.. Niunia ma na niego alergie:((
Podobnoz ten przypadek jest bardzo rzadki. Na sale co 10 minut wchodziło po 2-3 rezydentów zeby ja obejzec.. codziennie by sledzic kolejne stadium choroby.. w koncu sie wkurzyłam i powiedziałam ze traktuja ją jak królika doswiadczalnego to Pani dr odpowiedziała mi ze ta choroba jest rzadka i kazdy chciałby ja zobaczyc i dowiedziec sie jak szybko sie rozwineła i jakie miała początkowe objawy.. wcale mnie to ie pocieszyło bo malutka bardo płakała jak widziała białe fartuchy. Do teraz jak chce ją rozebrac do zmiany pieluszki to mi sie wyrywa z płaczem...
Madziara78
CYTAT(Ptasia @ Fri, 16 Jan 2009 - 12:53) *
Dzaga ja juz przestałam cały czas sprzatac bo to nie ma sensu, ja chowam ona wyciąga i tak w kółko. Oststnio odkurzałam a ona biegała po pokoju, przy doniczce znalazłam rozsypana ziemie wieć oberwało się kotu 04.gif ,obracam sie a Oliwka tąże ziemię własnie wsypuje do szuflady z moją bielizną 37.gif Tak wiec sama widzisz ze nie tylko ty tak masz. No i cały czas jęczy...o wszytsko.
i jeszcze to
CYTAT(Ptasia)
DZaga Oliwia tez kiedys dostała po łapkach jak ją złapałam ze macza parówkę w ziemi z kwiatka a potem wsadza ją do buzi, jak powiedziałam ze tak nie wolno to wsadziła sobie samą ziemie do buzi wiec dostała, nerwy mi pusciły


hahahaha ale się rozbawiłam 04.gif Wiem że Ptasia dla ciebie to nie było zabawne ale wyobraziłam sobie Oliwkę wsypującą ziemię do szyflady z bielizną albo z parówką maczaną w ziemi... hahaha co te dzieci tak ciągnie do brudnej ziemi i zarazek tfuuuuu
Julo mi wyciąga ziemniaki z kosza i roznosi po calym domu rzuca i mówi bammmm i to ostatnio jego ulubione zajęcie... 29.gif muszę znaleźć jakieś inne miejsce na ziemniaki bo krzyk nic tu nie daje... 37.gif

Mariola dobrze że jesteście już w domu....
Madziara78
CYTAT(kejti_80 @ Fri, 16 Jan 2009 - 13:53) *

Ależ słodziak.... no w szoku jestem... 03.gif 03.gif 03.gif ślicznie wygląda - taki aniołek śpiący 06.gif
Madziara78
CYTAT(Dzaga @ Fri, 16 Jan 2009 - 15:38) *
to i ja Wam pokaże pobudkę mojego dziecka dziś... na szczęście wstala w lepszym nastroju icon_smile.gif


Dzaga cudne zdjęcie...... jaka słodka minka - gdzież taki aniołek może tak psocić i tak mamę denerwowac... No ślicznie wygląda!!!! Ach te włoski.... i te wielkie oczęta... śliczną macie córę!!!!!
Madziara78
O której wstają wasze dzieci????

Jejku ja już powoli mam dość wstawania o 6 rano... a Jula za nic nie da się przestawić... wczoraj siedział z nami do 21:30 i co - dziś znowu pobudka po 6... właśnie oglądamy RYB'a a ja idę robić herbatkę bo śpiąca jestem jak nie wiem co... i znowu głodna 37.gif 43.gif 37.gif musze coś szybko zrobić na śniadanko bo inaczej słabo mi się zrobi 43.gif 29.gif
Dzaga
Madziara jedz... ja jak przeciagne głód i nie zjem w pore to jest mi potem niedobrze ... no i słabo...
Ty tez krzyczysz na JUla?? ja myslalam ze Ty jestes oaza spokoju ... poważnie...........

a z tym spaniem to u nas pobudka ok 8-9 zalezy do ktorej buszowala poprzedniego - teraz np śpi z tatą a ja moze uda mi sie umyc w tym czasie - piję właśnie kawkę icon_smile.gif i czekam az sie jajka ugotuja na sniadanie dla głodomowrów...

u koleznaki synek chodzi spac juz ok 23 i wstaje 8-9, bo jak szedl spac 20-21 to wstawal koło 6 rano.....
albo może trzeba go bardziej zmęczyć w dzień?? chociaz podejrzewam że Julek ma taki właśnie rytm dnia... jak każdy człowiek .. 13.gif


Mariola ale już jest dobrrze?? boszeeeeeeeeeeee biedna JUlcia... jak sobie wyobrazilam co napisalas to az mnie ciarki przeszly.....
a co to za wirus?? co to bylo??

Ptasia u mnie czasem jak Paulina dziala mi na nerwy to psu sie dostaje 13.gif
po prostu walcze ze soba zeby na nia nie drzeć sie ciągle to wyładowuje nerwy na fuksiku... biedny ten nasz piesek.. niezlą starosć mu zgotowaliśmy.....


Dzaga
o właśnie wstałą reszta mojej rodziny - Paulina zasneła wczoraj o 21 pobudka 8.20 - to chyba rozsądna godzina?? ja nie narzekam, ale nie zdążę sie umyc 21.gif


AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA RĘCĘ MI STRASZNIE DRĘTWIEJĄ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
A WIECZOREM TO SPUCHŁY MI PALUCHY I ZESZTYWNIAŁY!!!!!!!!
kejti_80
CYTAT(Dzaga @ Fri, 16 Jan 2009 - 15:38) *
to i ja Wam pokaże pobudkę mojego dziecka dziś... na szczęście wstala w lepszym nastroju icon_smile.gif



jaka słodkaaaa!!!!!!!!!! Nie no Dzaga córeczka Wam sie udała, ze hoho ... piękna karnacja skóry, do tego ciemne włoski i oczka ... achhhh będzie tatus miał przeprawe z kawalerami 03.gif
kejti_80
Madziarka u nas ostatnio Barus wstaje tak miedzy 7-8, wiec bardzo sie ciesze z takich postępów 06.gif Kładziemy go spac 20.30-21, no chyba ze dluzej spal na dniu to wtedy trzeba go dluzej zmeczyc 29.gif
Madziarko czekamy na fotki Julka ( bo daaaawno nie widzialam Twojego przystojniaka) no i mamusia niech nam zademonstruje jak brzuszek rośnie 03.gif 06.gif

Mariola dobrze, ze ten horro szpitalny juz za Wami!

Zabieram sie za sprzatanie ....
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.