To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Październik 2008 vol. 2

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41
A.L.
Voila!

Prosze docenic iz zamiescilam w tytule polskie litery, mimo ze ich u siebie na klawiaturze nie mam.

Piszcie do woli o swoich wzlotach i upadkach, o dniu codziennym i swiatecznym, o czym tylko chcecie.
O dzieciach swych nie zapominajac icon_wink.gif
dupadupadupa
Dzien dobry na vol. 2 icon_biggrin.gif
Carrie
Super!

No to kontunuujemy...

justyna790306
A.L piękny tytuł wątku icon_razz.gif
dupadupadupa
Bardzo trafny icon_smile.gif Wszak nasze dzieci najwspanialsze! icon_biggrin.gif
dionizess
CYTAT(A.L. @ Sat, 28 Feb 2009 - 14:48) *
Voila!

Prosze docenic iz zamiescilam w tytule polskie litery, mimo ze ich u siebie na klawiaturze nie mam.

Piszcie do woli o swoich wzlotach i upadkach, o dniu codziennym i swiatecznym, o czym tylko chcecie.
O dzieciach swych nie zapominajac icon_wink.gif



impreza.gif za skończoną setkę i za nastepną. A.L. doceniamy, doceniamy icon_smile.gif

My już po USG dzięki za kciuki, przydały się na szczęście jest wszystko w porządku. Uffff!!! A nie powiem stresa miałam przeogromnego.

Jamijeczka 3 godziny wow. U nas na razie jest po godzinie. Zreszta nie bardzo wiem gdzie bym miała chodzić przez trzy godziny, musiałabym się chyba w kółko kręcić. Taki to już urok małych miast. Ale narazie nie wychodzimy ze względu na chorobę.

Justyna Martynka przesłodka no i widać że jedzonko smakowało, oj smakowało icon_smile.gif
Asiunia Makuś faktycznie ładnie przybrał. Mówiłam, że nie ma się co martwić na zapas icon_razz.gif

Tośka, Emi trzymam kciuki za te Wasze chorowitki niech szybko wracają do zdrowia.
A tak wracając do inhalatora to Emi naprawdę polecam. Mniej roboty przy inhalacji, nie trzeba gotować na kuchni przez co w mieszkaniu tak się nie paruje tyle, że troszkę buczy ale na szczęście nasz Fi się nie boi.



CYTAT(Tośka @ Sat, 28 Feb 2009 - 13:01) *
Emi, no może masz rację... Kurcze martwi mnie ten Jej kaszel, ale może on własnie jest z tego powodu, co piszesz. Oby!
Zaraz idę wstawić majeranek, tylko ile go mam wrzucić? I na jaką ilość wody???
Clemastin jest na katar o podłożu alegricznym i jakimś tam jeszcze, ale głównie na katar- tak przeczytałam w ulotce.
Martwi mnie jeszcze to, że jak Matylda się zmęczy fikaniem czy gawożeniem to zaczyna Jej tak charczyć...
Niby w gardle własnie... Osłuchuję Ją uchem i nic nie słyszę, a na rzęzieniu oskrzelowym to chyba się znam- miałam tę przydałośc chyba z milion razy ( no może ciut mniej)


Może faktycznie to jest wiotkość krtani u nas też charczy z powodu wiotkości a przy zapaleniu charczało inaczej. My dostaliśmy na kaszel Drosetux to jest homeopatyczny to może tym spróbuj.

Dziewczyny a jak to jest z tymi osłonowymi przy antybiotyku??? Kiedy trzeba go po dawać po antybiotyku czy przed i ile czasu?????

fasojka
Dzień dobry icon_smile.gif

Chciałam się przedstawić i dołączyć do Was na poprzednim wątku, ale się spóźniłam. No więc zrobię to tutaj icon_smile.gif

Jestem 26 letnią mamusią małego Bobika, który zwie się Lea ( urodzona 25/10/2008) i posiadaczką królika mordercy, tak zwanego Kicusia.

Tyle jak narazie.

Jeśli chcecie wiedzieć coś więcej, pytajcie icon_smile.gif
semi
wiiitaj fasojka 06.gif . skąd jesteście?
Dionizess, uf...icon_smile.gif. inhalator pewnie w końcu kupie, tylko tyle tych wydatków, że odkładam co rusz. a kupowałaś specjalną końcówke dla niemowląt, czy racisz sobie z tą dla dzieci?

a osłonowy ja podaje w trakcie i z tydzien po.
dupadupadupa
dionizes - hmm ja mieszkam w Koszalinie na obrzezach.. tam jest wszedzie daleko! icon_razz.gif Nawet do sklepu mam 20 min drogi szybszym krokiem icon_biggrin.gif

fasojka - kochanie ciesze sie ze przyszlas tu do mnie icon_smile.gif fasojka jest z Francji. icon_biggrin.gif (przepraszam ze odpowiadam za Ciebie) icon_biggrin.gif
dionizess
CYTAT(jmijeczka @ Sat, 28 Feb 2009 - 15:45) *
dionizes - hmm ja mieszkam w Koszalinie na obrzezach.. tam jest wszedzie daleko! icon_razz.gif Nawet do sklepu mam 20 min drogi szybszym krokiem icon_biggrin.gif

No właśnie a ja mam wszędzie blisko:-)

Fasojka witaj i pisz, pisz, pisz icon_smile.gif

Emi końcówki nie kupowałam. Ja narazie inhaluję go samą solą fizjologiczną i nie nakaładam mu na buźkę tylko dostawiam do wdychania z końcówką doustną i też jest dobrze. Ale przy tym inhalatorze co kupiliśmy myślę, że śmiało można by mu było zakładać tą dla dzieci.

jak tu te maluchy tak się rozkręciły to już w ogóle nie będę miała czasu pisać na obcasach zwłaszcza, że tam dziewczyny tak się nakręciły, że nie sposob za nimi nadążyć. A szkoda 13.gif

Dobra na razie spadam i zajrzę jeszcze wieczorem. Mąż po raz pierwszy od wielu tygodni w sobotę w domu i już mi wypomniał, że siedzę w "jakimś okienku", więc idę trochę się pozajmować moimi chłopakami.

fasojka
Ależ proszę Cię bardzo, Jmijeczka icon_smile.gif
Zresztą jak mnie tutaj nie będzie to Ty będziesz moim agentem, hehe
Mieszkamy na wygnaniu we Francji, ale aktualnie w ojczyźnie na kilka miesięcy.
A z Jmijeczka znamy sie z innego forum i to ona mnie do Was "ściągnęła".

Idziemy drzemkować, bo bobik sam nie chce usnąć... icon_rolleyes.gif
dupadupadupa
dioniozess no teraz przebywam w pile u rodzicow i tu tez wszezie blisko.. dzisiaj obeszlam miasto dwa razy icon_razz.gif

fasojka - moj Bobik spi icon_smile.gif
As-ia
witam w drugiej czesci 06.gif

fasojka witaj !
dupadupadupa
Hm cisza nastala icon_smile.gif
Moja nakarmiona, po drzemce, poki co bawi sie sama.. (bron boze przeszkodzic.. ) icon_biggrin.gif Czekam az sie znudzi to sie poturlamy po podlodze icon_biggrin.gif
justyna790306
CYTAT(fasojka @ Sat, 28 Feb 2009 - 15:26) *
Dzień dobry icon_smile.gif

Chciałam się przedstawić i dołączyć do Was na poprzednim wątku, ale się spóźniłam. No więc zrobię to tutaj icon_smile.gif

Jestem 26 letnią mamusią małego Bobika, który zwie się Lea ( urodzona 25/10/2008) i posiadaczką królika mordercy, tak zwanego Kicusia.

Tyle jak narazie.

Jeśli chcecie wiedzieć coś więcej, pytajcie icon_smile.gif

No jak ładnie jest nas coraz więcej.
Witaj i pisz jak najwięcej.My jesteśmy straszne gaduły 03.gif
justyna790306
Dionizess super że wszystko w porządku
dupadupadupa
Ah wlasnie dostalam przykra wiadomosc...
Moja bratowa poronila.. icon_sad.gif
kkasiaaa
Witam na nowym wątku icon_smile.gif Może tu mi się uda częściej zaglądać.

Witam nowÄ… mamusiÄ™ icon_smile.gif




CYTAT(dionizess @ Sat, 28 Feb 2009 - 15:48) *
jak tu te maluchy tak się rozkręciły to już w ogóle nie będę miała czasu pisać na obcasach zwłaszcza, że tam dziewczyny tak się nakręciły, że nie sposob za nimi nadążyć. A szkoda 13.gif

a ja znowu tutaj za wami nie nadążam 32.gif : bo idziecie z postami jak burza 06.gif
kkasiaaa
CYTAT(jmijeczka @ Sat, 28 Feb 2009 - 17:49) *
Ah wlasnie dostalam przykra wiadomosc...
Moja bratowa poronila.. icon_sad.gif

przykro mi icon_sad.gif ale skoro teraz się nie udało to uda się kolejnym razem.

Dionizes super że wszystko ok icon_smile.gif
justyna790306
CYTAT(jmijeczka @ Sat, 28 Feb 2009 - 17:49) *
Ah wlasnie dostalam przykra wiadomosc...
Moja bratowa poronila.. icon_sad.gif

przytul.gif
Mam pytanko gdzie można zrobić takie fajne skaczące literki??
justyna790306
Kurcze Martyna znów pokasłuje w łóżeczku 43.gif
Dziwne że kaszle tylko jak leży w łóżeczku, w ciągu dnia było wszystko ok.Co to może być??
Oby nic poważnego.
Tośka
witam siÄ™ i ja na vol 2 icon_smile.gif
Fasojka witaj

Mój dzieć śpi po aktywnym dniu: byliśmy na długim spacerku- zalecenie padiatry, by łazić po dworzu i ochładzać śluzówkę, potem pojechałyśmy do Babci, znaczy mojej mamuśki,a tam Matylda dwie godziny bawiła się na kocyku i prawie w ogóle nie kaszlała ( no tylko do czasu do czasu).
Kupki też zrobiła dziś mniej 06.gif

Oby nie zapeszyć, ale mam nadzieję, że idzie ku lepszemu 43.gif
Tośka
justyna, my mamy odwrotnie: Matyśka kaszle jak jest aktywna, w nocy i jak spi w dzień nie kaszle w ogóle...

Trzymam kciuki, by to nic poważnego nie było &&&&&&&
semi
Jmijeczko, bardzo mi przykro:(
A.L.
Justyna, moze cos ja uczula? Poduszka, kocyk, moze jakas zabawka co lezy w lozeczku.

Melon mowi bardzo wyraznie hej hej, nie nie. Po niemiecku czasem jej wyrazne nein wyjdzie. Aaaaaaaaaaaale zdolna 06.gif

Ale stop nadal nie odkryla.
dupadupadupa
justyna - hmm nie pamietam, chyba na jakis gliterach..

sinlac sie nie przyjal.. zwrocila caly na mnie.. nie dziwie sie.. mnie od zapachu odrzuca..
fasojka
Dziękuję za miłe przywitanie,
Rzeczywiście posty się tutaj sypia jeden za drugim icon_smile.gif

Jmijeczka dużo siły dla bratowej, musi być dzielna w tych trudnych chwilach...

Mój Bobik dał popis po południu, ciągły wrzask i wszystko na Nie. Juz dawno tak nie pokazała na co ją stać icon_rolleyes.gif

Tez u nas od jutra będzie Sinlac na kolację, zobaczymy jak niuńka to przyjmie.

A.L.
A moja stópki odkryła już jakiś miesiąc temu, a od dobrego tygodnia wkłada je sobie do buźki i ssie dużego palucha icon_smile.gif Ale za to nie wydaje z siebie żadnych konkretnych sylab oprócz krzyków i wszelakich pisków icon_smile.gif I Nein niemieckiego też jeszcze nie słyszałam icon_wink.gif

P.S. Macie tu jakÄ…Å› galeriÄ™ czy cuÅ›...?
dupadupadupa
fasojka - jak tylko powachasz sinlac sama puscisz pawia.. moja niestety puscila.. na mnie.. lezy wiec i czeka az sie zastanowi co chce jesc.... spac nie, jesc nie, tez wszystko na nie. Ja rycze z powodu brata i nie mam na nic sily.. Jutro wracam do domu i bede znowu wkur. bo tescie byli dwa weekendy pod rzad i pewnie jest syf taki ze .. szkoda gadac.. ah. sory za to narzekanie
dionizess
CYTAT(A.L. @ Sat, 28 Feb 2009 - 18:31) *
Justyna, moze cos ja uczula? Poduszka, kocyk, moze jakas zabawka co lezy w lozeczku.


Coś w tym możw być.

CYTAT(A.L. @ Sat, 28 Feb 2009 - 18:31) *
Melon mowi bardzo wyraznie hej hej, nie nie. Po niemiecku czasem jej wyrazne nein wyjdzie. Aaaaaaaaaaaale zdolna 06.gif

Ale stop nadal nie odkryla.


Mój Fi też jeszcze stóp nie odkrył a ostatnio też rozgadał się że hej. Generalnie my z mężem jesteśmy straszne gaduły i moja rodzinka aż się boi co to będzie jak nasz syn się rozgada bo twierdzą, że wtedy to już nikt nie będzie gadał tylko my troje icon_biggrin.gif

CYTAT(jmijeczka @ Sat, 28 Feb 2009 - 16:38) *
Hm cisza nastala icon_smile.gif
Moja nakarmiona, po drzemce, poki co bawi sie sama.. (bron boze przeszkodzic.. ) icon_biggrin.gif Czekam az sie znudzi to sie poturlamy po podlodze icon_biggrin.gif

Tylko pozazdrościć. Mój Fi tylko oczęta otworzy a już się domaga, żeby być przy nim i gadać do niego. Nie lubi bawić się sam.

Hmmm może i ja bym spróbowała ten Sinlac.

Fasojka ja nic nie wiem o żadnej galerii ale mało zaglądam na inne wątki, głównie tylko tu bo na więcej czasu mi nie starcza więc może inne dziewczyny będą coś wiedzieć więcej na ten temat.

Tośka fajnie, że się poprawiło i twu twu przez lewe ramię, żeby nie zapeszyć.

Jmijeczka faktycznie przykra wiadomość 13.gif przytul.gif dla bratowej.




dionizess
Qurcze ten mój mąż nie da mi dziś nic posiedzieć na tym necie. Chodzi już wkurzony spadam i do jutra. icon_biggrin.gif
semi
w zdjęciach był kiedyś wątek paździeernikowe srajdki, czy jakoś tak. zaraz poszukam.

edit: tu:https://www.maluchy.pl/forum/Padziernikowe-srajdki-2008-t56800.html
dupadupadupa
fasojka - sa tam gdzies zdjecia.. znaczy watek gdzie sie je wkleja.. ale dawaj tutaj co masz

dionizes - a ja tak jakos nauczylam Emi zeby sie sama bawila i sama zasypiala.. jak jest najedzona, ma czysto to sie udaje..

smutno mi
justyna790306
CYTAT(A.L. @ Sat, 28 Feb 2009 - 18:31) *
Justyna, moze cos ja uczula? Poduszka, kocyk, moze jakas zabawka co lezy w lozeczku.

Melon mowi bardzo wyraznie hej hej, nie nie. Po niemiecku czasem jej wyrazne nein wyjdzie. Aaaaaaaaaaaale zdolna 06.gif

Ale stop nadal nie odkryla.

A myślicie że mogłoby ją tak nagle zacząć uczulać?Przecież już od dawna śpi w tym samym łóżeczku ,w tej samej pościeli(zmienianej oczywiście 29.gif ) a zabawek nie daję jej do łóżeczka.
Gratulacje dla Melonka za gadulstwo icon_biggrin.gif
dupadupadupa
A kurz, roztocza?
Hm u mnie tez alergia wystapila "nagle".. po zalozeniu czapeczki.. wypranej uprzednio w proszku w ktorym piore wszystko i jest ok.. poporstu.. hm material (niby bawelna) w czapeczce nie podszedl i ma uczulenie na polikach w kierunku szyji..
Smaruje ELIDELem. Powoli znika.
nietstey jest obciazaona AZS po mnie.
semi




z dzisiaj:))
justyna790306
Na razie słodko sobie śpi bez żadnego kaszlu.
Emi ale Tosia słodko zaśliniona 06.gif i te piękne duże oczy, a Leoś mały przystojniak.
A.L.
Emi fajowi sa, 06.gif A Toska jak kumato patrzy...I ta slina. 04.gif
I mam pytanie, bo widze ze Toska ma blue z kapturem? To sie sprawdza w domu? Bo u nas nie bardzo, mialam pare fajnych ale nie zakladalam, bo sie Melon wkurzal. Przeszkadzalo mu jak lezala.
As-ia
Jmijeczka wspolczuje przykrych wiadomosci 41.gif

Emi cudne sa te Twoje pociechy 06.gif
dupadupadupa
Super dzieciaczki..

Ja w domu trzymam Emi moja w body z dlugim rekawem i spodenkach.. a do spania sa polspiochy..
hawwa
...
semi
hawwa, słabe mięśnie obręczy barkowej?zapytaj koniecznie rehabilitanta.

dzięki dziewczyny.

A.L.-pierwszy raz założyłam Tosi bluzę z kapturem na po domu-wszystkie inne zaślinione albo się suszą. Normalnie to są rajstopki, bodziak na krótki i bluzeczka. Kaptur jej nie przeszkadza-70% czasu leży na brzuchu, pozostałe 30% w siadzie opartym na kolanach lub na leżaczku. Na płasko tylko wtedy, kiedy się przetoczy z brzucha na plecy, ale wkurza się, więc ją toczę spowrotem;)
agasi
Nie zebym chciala kogokolwiek pouczac

ale

alergia u tak malych dzieci nie objawia sie kaszlem
w ogole, objawy alergii ze strony ukladu oddechowego to sporo pozniej, ok. trzeciego roku zycia
przy silnych uczuleniach w polowie drugiego
ale na pewno nie w pierwszym

stawiam na suche powietrze
albo - na cofanie sie odrobiny tresci zoladka przy odbiciu - na tyle niewiele ze nie ulewa, ale wystarczajaco zeby podraznic gardlo i pobudzic odruch kaszlu.

Ale oczywiscie moge sie mylic.
Myszorek
no proszę jaki tu ruch... aż miło...

witam nowÄ… mamusiÄ™....

a u nas walka z tymi zmianami Å‚ojotokowymi... koszmar....
po maściach od wczoraj nie ma żadnej poprawy a nawet powiedziałabym że jest gorzej...
A.L.
Kocham Melonka wub.gif
semi
Myszorek, wyrazy współczucia.

jak tak sobie Ciebie czytam to mi się przypomniało, że moja mama i jej rdzeństwo mają łuszczycę.w moim pokoleniu nikt tego nie ma, ale łuszczyca lubi wyłazić co drugie pokolenie. mam nadzieję, ze moich dzieci nie dotknie, choć Leo ma na głowie jedną , niewielką plamkę wyglądającą jak te łuszczycowe. Ale ma ją sobie i ma i nic. Zobaczymy, kiedyś tam. oby nie, bo to przekleństwo prawdziwe.
Myszorek
CYTAT(A.L. @ Sat, 28 Feb 2009 - 23:12) *
Kocham Melonka wub.gif

06.gif
semi
A.L. 03.gif icon20.gif rollbaby.gif
cath
fasojka witaj i przykro mi z powodu bratowej (wiem co czujesz, bo moja bratowa swoje pierwsze dziecko też poroniła) przytul.gif

Tak jak emi wspomniała, galeria jest:)
A.L.
CYTAT(emi @ Sat, 28 Feb 2009 - 21:17) *
A.L. 03.gif icon20.gif rollbaby.gif


W koncu nie? 03.gif

Kocham, kocham...bo spi.
semi
wiedziałam, wiedziałam 06.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.