To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Czerwcowe gadułki wiercidupki cz. 14

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40
pomidorro
Lily a może nakładka na sedes sie sprawdzi...stabilne i duży otwór?
Lalicja moja chętnie chodzi do kąta sama ...żeby stroić tam głupie miny, rozsmieszać mnie....
ostatnio nabroiła i poszła do kąta a wcześniej zniosła tam sobie zabawki 29.gif

dzisiaj M. odbiera nowy samochód firmowy...wczoraj pożegnałam się ze starą hondąicon_sad.gif
niestety z Alą gorzej...gile gęste z nocy...a w dzien jej cieknie. Nie ma temp. i po syropie chyba wykaszlała co nieco...
w nocy też się wymęczyła przez katar i kaszel...i miała koszmary- krzyczała : nie, nie...mami....
może jej się śniła wizyta w sklepie gdzie stłukła tester perfum- naszczęście nie musielismy płacić, nawet ochroniarz nas przeprosił, że to
wszystko tak stoi i się prosi o zrzucenie, że dobrze że nic sobie Ala nie zrobiła. i jeszcze dostała balona...
ale czerwona podobno byłam ze wstydu 29.gif
pomidorro
nika właśnie się wybieram na ten film...księżkję czytałam 2 razy i ciekawa jestem czy film równie wciągający będzie....
wg mnie ksiÄ…zka zdecydowanie lepsza od kodu ...
no i chciałam Wam napisać, że miałam robić imprezkę urodzinową( chyba z 5 lat nikogo niezapraszałam) a teraz Aal nadal będzie ciągac nosem
to trzeba będzie odwołać bo same pary z dziećmi miały przyjść....i smutno mi z tego powodu:(
nika*
justa - ja tez wolę "anioły i demony" od "kodu..." Generalnie barzo lubie twórczosc Dana Brow'a :0 ma facet łeb do pisania icon_smile.gif Ja książkę czytałam jakies 4 lata temu i szczerze mówiąc sporo juz zapomniałam i dobrze bo śledziłam w napięciu. Z tyłu siedzieli chłopacy i stwierdzili, ze "ksiązka masakruje film" ale tak zawsze przeciez jest jak sie przeczyta powiesc a dopiero potem ekranizację ogląda 06.gif podoba mi sie Tom Hanks w odwórcy głownej roli, partnerka nieznana ale tez dobrze gra icon_smile.gif Poza tym duzo pirotechniki jak to w amerykańskich filmach bywa ale jest ok icon_smile.gif

Co do imprezy - ja robie tylko na słodko w sobote i niedziele. Na 2 tury bo mamy mieszkanko małe. W sobote chrześni a w niedziele dziadkowie. Kupie torcik u bliklego, jakies 2 ciasta, pączki do tego kawa, herbata icon_smile.gif i będzie lux icon_smile.gif

lily - chciałam Ci napisac o tym sikaniu poza nocnik cos... ze chłopcom to niestety sie zdarza czesciej niz dziewczynkom bo często siusiak sie podnosi w trakcie sikania. Dlatego potem trzeba uczyc sikania na stojąco i ten problem sie sam rozwiązuje icon_smile.gif
ifonka
hej 06.gif
pomidorro
Ifonkahej....ale się napisalas dziewczyno! pewnie aż palce bolą od stukania w klawiature 06.gif
co słychać?
ifonka
delektuję się czytaniem co u Was słychać 06.gif

U mnie bez zmian (czytaj: wiadro pampersów każdego dnia do śmieci 29.gif )
candace
lily-- Bosz broń uczyc sikania na stojaco:-)))))) zgotujesz zonie Marcinka obsikana deskęicon_razz.gif
candace
a ja zapomniałam, że to już niedługo urodzinki laury...
ifonka
Oto mój nowy Nabytek



Misia juz znacie


Mikołaj przechodzi fascynaje wózkami dla lalek. Cały czas by z nimi biegał. W środku Matuś oczywiście icon_smile.gif Asekurowany przez mamę icon_smile.gif


edit:
Gruszka Mikołaj też uwielbia bawić się jajkami (kurzymi). Jak mu ostatnio rozbiłam je na patelnię to płakał niemiłosiernie. Nosi je w ręku i puka o podłogę. Lubie też opakowania na jajka 29.gif
pomidorro
ifonka Twój nowy Nabytek- przesłodki...
a jak organozacja czasu z dwójka dzieci? Lepiej już??





























pomidorro
ifonka Twój nowy Nabytek- przesłodki...
a jak organozacja czasu z dwójka dzieci? Lepiej już??





























pomidorro
ifonka Twój nowy Nabytek- przesłodki...
a jak organozacja czasu z dwójka dzieci? Lepiej już??





























pomidorro
sorki za to ale nie umiem kasować 43.gif
nika*
ifonka - o rany, ale sliczna maleńka dzidzia rollbaby.gif wub.gif strasznie mi mojego synka przypomina icon_smile.gif

lalicja - i trzeba deske opuszczac po takim osobniku sikajÄ…cym na stojÄ…co 37.gif 03.gif

dziewczyny mam do was prośbę... Wiktorowi sie zrobił na pleckach taki liszaj czy jak to tam nazwac... takie suche miejsce, zaczerwienione... moze któraś z was mogłaby mi jakis krem lub maśc na to polecić.. smarowałam juz oliwką, kremem emolium, fenistilem i nic nie pomaga icon_sad.gif
ziowik
hejka icon_smile.gif

Ifonka fajny ten Twój krasnalek icon_biggrin.gif ale mało zdjęć icon_smile.gif dawaj więcej (pierwsze to po kąpieli chyba icon_smile.gif ) a jak chłopcy sie zachowują wobec siebie? icon_smile.gif jak Ty sie czujesz?
o widze że więcej zdjęć icon_smile.gif Mikołaj cudny icon_smile.gif a jak wozi braciszka icon_biggrin.gif strasznie maleńki Mateuszek jak mieści sie w wózku dla lalek icon_razz.gif

Ni_ka czyli mówisz że polecasz film icon_smile.gif może sie wybierzemy z Markiem.. daaaawno nie byliśmy w kinie, oj dawno icon_smile.gif
dziękuję za komplementy.. czy ja wiem czy tak dobrze wyglądam icon_razz.gif brzuchol mi rośnie strasznie, a przynajmniej tak mi sie wydaje icon_razz.gif nie wiem co on takiego przyspieszenia dostał, jeszcze 2-3 tyg temu go prawie nie było icon_razz.gif a jak sie chce dziewczynkę, no to kochana, nei ma rady, trzeba sie do roboty zabierać icon_biggrin.gif
co do przedszkola.. masz możliwość jakichś zajęć adaptacyjnych np po 2-3h dziennie? może na takie coś sie wybierzesz z Wiktorem?
ja na takie coś dostałam od lekarza diprobazę.. maść do kupienia w aptece, bez recepty, bez sterydów.. powiedział że jak nei pomoże to dopiero potem trzeba coś mocneijszego, a że to taka w miare łagodna maść jest.. może spróbuj, nie jest droga, chyba z 8zł kosztuje a tubka wielka

u nas w żłobku szkarlatyna 29.gif wczoraj rodzice zadzwonili.. jak sie miała Kamila zarazić to już złapała.. na razie nic sie nei dzieje.. mamy obserwowac dzieci.. oby jakiejś epidemi nie było.. mam nadzieje że mnie nic nie grozi z tej okazji.. musze poszukać jakichś info..

popatrzcie jak moje dziecko zaczynało noc (na początku pierwsze 4h spała elegancko spokojnie, niewiele sie przemieszczając)


a rano zastałam ją tak:


(niebieska narzuta, wcale nie lekka, znajdowała sie tam gdzie na zdjęciu stopy Kamilki icon_razz.gif połozyłam ją o 5 rano jak wstawałam do wc i zobaczłam że Kamilka zmierza w drugą stronę łóżeczka niż była połozona.. w 2.5h przemieściła sie o półtorej metra, zepcheneła o metr narzutę (chyba głową bo czym icon_razz.gif ) i do zjechania łózka zabrakło jej jednego przewiercenia sie (bo jak ją budziłam, to raz sie pokręciła, i to wystarczyło żeby zjechała z materaca icon_razz.gif troche sie zdziwiła 06.gif )
ziowik
jak Wam sie podobajÄ… takie meble?
inspiracje

tu cała seria Inter - Basic
nika*
ziowik - ale własnie ten brzusio Twój jest przeuroczy przytul.gif a Ty wcale nie gruba nienie.gif ale rozumiem, ze to takie przekomarzanie icon_biggrin.gif przytul.gif dziękuję za maść dzis kupię icon_smile.gif a pomogła wam? Co do przedszkola... Wikus zacznie chozic od połowy wrzesnia własnie po 1-2 h na początku. w połowie września bo na początku dzieci bardzo płaczą i marudzą przeważnie i nie chcę zeby sie zraził... potem stopniowo bedziemy wydłuzac jego pobyt i mam nadzieję, ze w listopadzie/grudniu juz na 8 h bedzie mógł zostawać icon_smile.gif
ziowik
heh icon_biggrin.gif Ni_ka dzięki icon_smile.gif nie chodziło mi o to że jestem gruba icon_razz.gif tylko że tak wystrzelił mi ten brzuchol.. na tym etapie z Kamilką to na pewno chodziłam już jak zwariowana w ciązowych spodniach i ciuchach icon_razz.gif a teraz.. chodze w normalnych tylko niskich spodniach.. fakt że jakieś tuniki ubieram albo długie bluzki.. ale kupione w orsay'u ostatnio, wiec niekoniecznie ciązowe icon_razz.gif no ale powoli brnę do półmetku wiec mozna zacząć już ten brzuch fest pokazywać icon_biggrin.gif
Gruszka
Ziowik, Na tej ostatniej focie widac śliwę na czole icon_biggrin.gif

Ja wczoraj zdopingowana wątkiem odpieluchowywania icon_smile.gif zaprosiłam Emi na nocnik i się wysikała 08.gif potem już nie miałam czasu na zabawy icon_wink.gif ale raz zaliczony 06.gif
Kate_K
ziowik mebelki sliczne, bo z mojej strony:)
ziowik
heh icon_biggrin.gif wiem... ale nie dlatego mi sie podobają... dziwne jest to że w Krakowie nie ma ani pół sklepu.. najbliżej w Myślenicach (to nie tak daleko, no ale halo, Kraków bez mebli? icon_biggrin.gif )
chodzi mi o to czy Wam sie podobają ogólnie.. dla dziecka icon_biggrin.gif
powoli myśle co dla Kamilki i drugiego do pokoju icon_smile.gif bo od razu chce kupić tak żeby było dla dwójki
ciekawa jestem ile kosztujÄ…, na stronie ma ma cennika...
jaAga*
Pati identyczne buty miała Karinka i własnie na takie poluję, więc dzięki za stronkę, popatrzę tylko na rozmiary. Ja polecam.
Lily a u nas upał.
A wogóle to już nie wiem co komu....dzień do bani, Julka znowu się z pokrzywką obudziła, ja już nie wiem co mam robić icon_sad.gif.
ziowik
znalazłam ceny... wyglądają zachęcająco, tanio dość... tylko czy to faktycznie porzadne meble??
zajka
Witam.
Ifonka jaki Mateuszek śliczny icon_smile.gif
Patrząc na zdjęcia Ziowika nasunęło mi się pytanie. Co robicie jak się dziecko rozkryje w nocy?

I jeszcze się pochwalę tym, że Grześ rozpoznaje kolory (czerwony, zielony, niebieski, żółty, brązowy, czarny) 06.gif Kilka razy mu powtórzyłam jaką kredką rysuje. No... i kurczę, załapał, skubany.
odynka
ziowik no to widac ze jej sie podoba spanko:D ach jak ja bym juz chciala zeby Nellka przesypiala cala noc u siebie;)

ifonka ale masz cudne najmlodsze - no padlam, a nieczesto mi sie dzieci male podobaja hehe
jej jak ja sie ciesze ze choc przez chwile moje chusty je ponosza:D dziekuje Ci za ta przyjemnosc:)

a my szamiemy obiadek bo dopiero wstalysmy po 4godzinnej po sniadaniowej drzemce - szok ze tyle spalysmy;)
jaAga*
Zajka jak zauważymy, że się rozkryło-nakrywamy, jaczęsciej nie widzimy i śpi odkryte icon_wink.gif.
Odynka zmierzę stópkę, ale myślę, że więcej niż 14 cm nie ma.
ziowik
Zajka brawo dla Grzesia icon_smile.gif Kamilka wczoraj rozpoznawała cyferkę osiem icon_razz.gif jeden nie potrafi powiedzieć, ale osiem tak icon_razz.gif ale dzisiaj pewnie już nie będzie wiedziała o co chodzi icon_razz.gif kolory też pokazuje, ale na razie powtarza tylko icon_smile.gif
co do odkrywania sie w nocy.. Kamilka sie generalnie zawsze rozkopuje, prędzej czy później. zwykle przykrywam ją jak sama sie kłade spać i jak w nocy sie przebudze to sprawdzam czy przykryta.. dzisiaj spała pewnie jakiś dłuższy czas odkryta bo zrobiła dość duża odległość od wyjściowej, ale lodowata nie była, chłodny kark miała ale nie była przemarznięta.. ja dlatego m.in ubieram jej pajace (mam dwa polarowe grubsze, akurat w praniu, i trzy takie bawełniane) z zakrytymi stópkami, a nie piżamki dwuczęściowe, bo w takiej piżamce większe prawdopodobieństwo że coś zmarznie, albo plecy będa odkryte, a tak to ma wszystko pod pajacem icon_smile.gif

Odi wow, to pospałyście icon_biggrin.gif pogoda fatalna, to może dlatego.. u nas dopiero przestało lać, dwie minuty było piękne słońce.. i teraz znowu szaruga. a już miałam nadzieje na spacer..
jak tam szczeniaki??

uff... rozłozyłam i wyniosłam do drugiego pokoju (coby Kamilki nie denerwować icon_razz.gif ) jej "stare" łóżeczko icon_razz.gif czeka je eksmisja na prawie pół roku do piwnicy.. dziwnie pokój wygląda bez niego, dwa lata stało icon_smile.gif
pomidorro
Odynko zazdroszczę tego spania... Ala dzisiaj wstała późno o 7:20 i popołudniu pospała tylko 45 minut...
coraz częściej jej się zdarza , że wogle nie idzie spać...
swiętuję dzisiaj juz widoczną ostatnią trójkę...jutro idę do lekarza z małą bo niestety temp. skoczyła do 38 a katar i kaszel jak sie połozy spać nie dają...
zobaczymy co powie...co ząb to takie same objawy i wizyta czy cos na oskrzela nie padło:(
Ziowik meble mi sie podobają...ja niestety mam stare odziedziczone po byłych włascicielach mieszkania...
i póki Ala nie skończy 7 lat będą w pokoju straszyły....szkoda mi nowych bo to nieszczyciel straszny 29.gif
Ala to też taki wędrowniczek nocny...a spi rozkryta bo nawet koc lekki jej przeszkadza.
Gruszko to początki nocnikowania masz za soba...u*****liwe to jest jak trzeba co chwile wysadzać dziecko- ale póxniej zazwyczaj woła-
więc przyłóż się kobito 06.gif
a u nas ulubiona zabawka to płyta:) a u babci własnie drewniane jajka...i koszyczek.
Zajka zdolniacha... moja rozpoznaje tylko kształty....a kolory chyba nie- nie mówi ' w naszym języku" więc trudno ją zrozumieć co tam papla jak maluje... chociaz jak jedziemy samochodem i zapali się zielone światło to krzyczy siiiiie czyli wg. mnie zielone:)
Ala nie może sie pogodzic z faktem, że "ktoś" popsuł dvd...
nie kombinuje przy kabelkach bo połozyłam sprzęt do "góry nogami" 04.gif
więc sukces i postęp jakiś jest.

no dobra czas na obiadek...
odynka
ziowik zmiany sa dobre:D no pogoda do d... ale i persen w koncu chyba zaczal dzialac i byc moze troszke mnie przymulil...

szczeniaki ok duuuze sie robia i szczekaja i warcza a 2 dni temu otworzyly oczka... dzis byl wet u nas bo Taj wyglada okropnie... ale okazuje sie ze procz podawania witamin i odpowiedniej karmy nic zrobic nie mozemy... po prostu szczeniaki z niej wszystko wysysaja...

jaaga oki to pomierz:)

juz nie wiem czy Wam pokazywalam uszyta przezemnie sowke w plenerze? to pokaze:D

uhu wyleciala na spacer;)








zajrzala tez do tajniakow;)


i wrocila do wlascicielki...


joana_m
witajcie!
Odynka - czekam na stronkę cierpliwie. ja w końcu też muszę ci wysłać tą skórę. miałam zapytać - czy to co uszyłaś ma tylko walory wyglądowe czy do czego służy? acha, i te morliny nadal aktualne?

Lily - teksty Marcinka superowe. u nas ostatnio: pytam ile chcesz jajek kamilku? (na jajecznicÄ™) , a on: duziooo.

Ziowik - nie przejmuj się wypadkiem Kamilki, każdy musi sprawdzić że podloga faktycznie jest taka twarda na jaką wygląda. icon_wink.gif. szkarlatynę złapały też wnuczeta przyjaciólki mojej mamy, a one chodzą do przedszkola do Myślenic.

Rzodkiewko
- oczywiście 100 latek życze naszemu Prezesowi kochanemu. Klara przecudna.

co do sikania, to muszę się pochwalić, w niedzielę pierwszy raz kamil sikał do muszli! ale na tym zakonczył edukację. jak pomyślę o nocniku grajacym to mi się przypomina sytuacja u mojego brata. oni kupili właśnie taki grający.jak Tomek się zesikał to faktycznie grał, ale potem grał jeszcze przez pół godziny, i wieszali go na grzejniku żeby wysechł.

a u mnie zaszła mała zmiana. byłam wczoraj na rozmowie. od poniedziałku prawdopodobnie idę do pracy jako reepcjonistko - kelnerka. 8 godzin , praca również w weekendy. płaca mała - tylko 5zł na h. ale zawsze to coś. nie bardzo mnie tsatysfakcjonuje i jeszcze szukam innych. traktuje to jako tymczasową pracę.
odynka
Joasiu morliny juz poslalam;) stronke Twoja robie tyle czasu bo wszystko na raz: szczeniaki i moj sklep musze produkty powprowadzac itp - w przyszlym tygodniu w koncu rejestruje firme;) ale sie boje ech...
edit: ale wyjscia nie ma - wisza nademna zerwane kredyty i naprawde jest zle... troszke sie boje ze mi mieszkanie beda chcieli zabrac a przeciez dziadek tam mieszka ech... ale Kuba mowi ze nie moga go ruszyc bo dlugi maja mniejsza duzo wartosc...

a odn pracy - najwazniejsze zaczac, wyjsc z domu do ludzi a potem juz jakos pojdzie:D zycze Ci znalezienia dobrze platnej milej pracy ktora bedzie sprawiala Ci przyjemnosc:D

edit: aaaaa sowka jest poduszka;)
jaAga*
Joana dobre i to na początek, a jak się coś ruszy to potem i lepszą pracę znajdziesz. Nasz nocnik przestawał grać po wylaniu zawartości, a jak miał zamiar grać mimo to, to wycierałam ten metalowy punkcik papierem i przestawał grać icon_wink.gif.
Karina chyba nie rozpoznaje kolorów i nie liczy, a zapytana ile ma lat, uparcie twierdzi, że sześć (sieć).
joana_m
Odynko - oczyiście, nie żebym cię pospieszała, broń boże. najpierw załatw swoje sprawy, a potem do piero moja stronke. wiesz, trzymam za ciebie mocno kciuki, bo mi sie nie udalo z tym sklepem. a kiedy w końcu zdradziś co to za produkty będziesz sprzedawać.

jaaga - kamil ostatnio namietnie liczy. i jest: jeden trzy osiem szeÅ› ziesiec icon_wink.gif
ziowik
Odi większa ta sówka niż mi sie przedtem wydawało.. mam nadzieje że Taj sie wygrzebie i odzyska siły..

Justa kurcze, biedna Alusia.. przerabialiśmy to ostatnio to po kilku dniach takiego kaszlu okazało sie że ma prawie zapelenie płuc, wiec od razu antybiot.. mam nadzieje że to po prostu przez katar u Was, ale sprawdzić może jednak warto.
a z kształtów to Kamilka rozpoznaje tylko koło icon_biggrin.gif wszystko co jest okrągłe, to "kula" icon_razz.gif

Joana trzymam kciuki za pracę.. tak jak mówi Odynka - najwazniejsze to wyjść z domu, zacząć.. potem sie poukłada, a mała kasa to zawsze więcej niż 0 kasy, na pewno sie przyda icon_smile.gif a co z Kamilem? kto sie nim będzie zajmował?

Jaaga może Karina podświadomie chce być starsza od Julki icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

odynka
Joasiu Twoja stronka informacyjna juz prawie zrobiona wiec luz;) latwiej sie za cos czyjegos zabrac niz za swoje hehe
otwieram sklep z chustami oraz artykulami dla mam i dzieci oraz ze specjalna kolekcja hiphopowa dla dzieci i mam;) z czasem pewnie tez z rzeczami hand made moich licznych piekne rzeczy tworzacych znajomych:D
pomidorro
odynko tak myslałam ,ze z chustami sklep otworzysz:)
to zgodne z Twoja pasją więc sie uda!
i mam nadzieję, ze w końcu wszystko się ułozy.....
sówka fajna- podoba mi się.
jaAga*
Ziowik, ale Julka ma już 6.
LilySnape
Nie wiem czy zdążę wszystkim odpisać, najwyżej na raty będzie...
CYTAT(~justa~ @ Tue, 19 May 2009 - 08:31) *
Lily a może nakładka na sedes sie sprawdzi...stabilne i duży otwór?

On nie lubi siedzieć na sedesie.
Biedna Ala i koszmary...

Nika, a ja uwielbiam Hanksa, zwłaszcza w Forrest Gump i Cast Away. Boski jest icon_smile.gif

odynka, pomysł ze sklepem jest oryginalny i fajny.

Joana, a gdzie będziesz pracować?

Piszecie jak śpią wasze dzieci... a mój śpi bez koldry, okutany w grube ciuszki. Żadna kołdra w nocy nie uleży na nim dłużej niż 10 min. bo wędruje po łóżku i sie w nią zaplątuje a wtedy płacze. A my chcemy spać icon_wink.gif
Dziś pospał do 7. 15 o matko nie pamietam kiedy ostatnio tyle spał. A na spacer jednak poszedł, tylko ubrałam go w pelerynkę z kapturem i kalosze. Fan kałuż - ciapranie w nich jeszcze lepsze od piasku icon_lol.gif
LilySnape
CYTAT(lalicja @ Tue, 19 May 2009 - 09:24) *
lily-- Bosz broń uczyc sikania na stojaco:-)))))) zgotujesz zonie Marcinka obsikana deskęicon_razz.gif

icon_biggrin.gif

ifonka, sliczności masz icon_smile.gif

Nika, smarowałam takie coś maścią Diprobase (ale to było na tle alergicznym)

Gruszka, Emi to takie bezproblemowe dziecko, posadzisz na nocnik, siknie, no luz icon_biggrin.gif
odynka
jaaga jak tam stopka?icon_biggrin.gif

dzieki justa za wiare w me powodzenie - przyda sie:D kciuki Wasze sie tez przydadza:D pomyslalas co z 29tym?icon_smile.gif

wiecie jak mam ostatnio - alko jest ble, zapach kup jest ble i z paszczy Taj tez... wogole jestem nadwrazliwa na zapachy... zaczelam nie solic i nie pic herbaty z cukrem - hmm... zadziwiajace...
gen

moze sie uda?
gen
Chcialam sie pochwalic, Antek juz prawie od miesiaca jest na bebilonie pepti MCT, juz nie musimy latac z papierami icon_biggrin.gif .
Niestety uczulil sie na jablko, zoltko i seler i z owocow jada teraz tylko banany, morele i sliwki. Uwielbia bezglutenowe pieczywo.
W ogole ma wielkie zamilowanie do jedzenia icon_lol.gif . Nozki mu sie prawie wyprostowaly. Wazy 13 kilo icon_eek.gif !!!
Jak ma zdjetego pampersa robi siusiu na nocnik, niestety kupe wali tylko w pieluche - a ciagle tych kup duzo.
Mowi tez coraz wiecej i coraz lepiej dajemy sobie rade z buntem dwulatka.
pomidorro
Odynko niestety w tym terminir ( bo to chyba sobota?) mamy wesele w Bialej....
nawet jeszcze nie mam sukienki ...mam nadzieje,ze uda mi sie w sobote rano kupic icon_smile.gif
Gen super ze sie odezwalas...a jakie ma objawy alergii( bo jestem na topie)

na chwile oderwalam wzrok od Ali i co widze? opakowanie pieluch polozone obok lozka- jedna noga juz przerzucona przez szczyt , glowa rowiez i sie podciaga,zeby tam wpasc 37.gif matko....sekunda i by cos sie stalo!
zajka
Heh, pewnie źle się wyraziłam. Grzesiek rozpoznaje kolory, ale nie wymiawa, niestety, nazw kolorów. Oj, do tego etapu to jeszcze droga daleka. Jak zapytam "która kredka jest koloru..." to pokazuje właściwą. Podobnie z kolorami kwiatków, samochodów. Rozumie wszystko, ale z mówieniem to kiepsko icon_wink.gif
Gen uczulenie na jabłko 37.gif Mi się zdawało, że to ostatni owoc, który może uczulać. I chyba mamy takie same klocki icon_wink.gif
zajka
Działkowicz icon_smile.gif



odynka
justa a wlasnie ze nie:P bo to pt;) bedziemy od 18 wiec jak cos zapraszam:D
LilySnape
Kurcze, jak to jest, że czerwcówkowe dzieciaki takie są ładne?

Ha. Poszedł sobie Tinek (Marcinek) na spacer z tatą po południu, połaził, połaził, i nagle mówi ponoć: "Wracamy mamusi!" icon_biggrin.gif
Za mamusią lata WSZĘDZIE bez zmian.

Odi, czyżby?
odynka
Lily bardziej na pms stawiam hehe

dziewczyny teraz wypelniam ankiete mleka Candia dla dzieci do lat 3 - tez adresy email potrzebne i tez beda produkty dla Was w paczce;)
ciekawa jestem czy to wszystko tak rzeczywiscie jest i czy te paki dostane;) ktos chce sprobowac?icon_biggrin.gif
nika*
odynko - jak chcesz to mój podaj nika1_1980@o2.pl Produkty sobie spożytkuj, bo pewnie w jednej paczce przyjdą icon_smile.gif

lily, ziowik - kupiłam maść, juz poszła w ruch. Oby pomogła bo strasznie ma szorstkie i zaczerwienione to miejsce na pleckach icon_sad.gif

justa - zdrówka Wam życzę!

Wróciłam z aerobiku i ledwo siedze w fotelu. Wypiłam piwko i spac mi sie chce przeokropnie 37.gif a dziecko ani myśli zasnąć 41.gif
odynka
CYTAT(ni_ka2006 @ Tue, 19 May 2009 - 21:38) *
odynko - jak chcesz to mój podaj nika1_1980@o2.pl Produkty sobie spożytkuj, bo pewnie w jednej paczce przyjdą icon_smile.gif

lily, ziowik - kupiłam maść, juz poszła w ruch. Oby pomogła bo strasznie ma szorstkie i zaczerwienione to miejsce na pleckach icon_sad.gif

justa - zdrówka Wam życzę!

Wróciłam z aerobiku i ledwo siedze w fotelu. Wypiłam piwko i spac mi sie chce przeokropnie 37.gif a dziecko ani myśli zasnąć 41.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.