To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

...:::::: NOWOROCZNE DZIECIACZKI część 7 ::::::...

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40
*eFcIa*




Oto galeria naszych ukochanych pociech 06.gif













<miejce dla Olivci .... Wenua czekam kochana na foteczki>





Dnia 22.05.2009 roku zostałyśmy najszczęśliwszymi forumowymi ciotkami....
Oto nasza Majowa Kruszynka...
06.gif





Stronka będzie jeszcze przerabiana... czekam na foteczki icon_smile.gif
Filip_inka
Tu tez sie przywitam icon_smile.gif

Na majowe dzieciaczki zajrzalam ale jeszcze nic nie pisze o naszej stycznioweczce:)
Agniesha trzymamy kciuki &&&&
agaa.
Zamknęłam 6 część więc witam sie na 7 06.gif 06.gif
wenua
Hello dziewczynki!

Pedze na spotkanie!

Milego dnia zycze!
Gosia83
Witam się także...i melduje na nowym wątku...
DOLOREZ
I ja się melduję 06.gif

ale sprawnie wam poszło to zamykanie i otwieranie 04.gif

Leni co do wmasowywania innych substancji to może na innym forum bo tutaj nie pasi 04.gif 04.gif 04.gif

wenua
CYTAT(DOLOREZ @ Mon, 18 May 2009 - 09:01) *
Leni co do wmasowywania innych substancji to może na innym forum bo tutaj nie pasi 04.gif 04.gif 04.gif


A sa takie fora??? To ja chce linka 04.gif 04.gif 04.gif
Gosia83
... 06.gif
agaa.
betti- Madzia jest świetna, a te pierwsze zdjęcia czaderskie 06.gif 06.gif

Gosia- roczek się udał, jak widzę Kinia zadowolona jak się patrzy.
A tort-no po prostu cudo, wielkie gratulacje dla Ciebie za to dzieło 06.gif 06.gif
DOLOREZ
Gosia zdjęcia piękne, torcik bajka, impreza bomba 06.gif (widać to po wyszczerzonych klawiaturach gości 04.gif )

Wenua ty świntuszko do czego cię ciągnie nienie.gif 04.gif po co ci fora lepiej wypróbuj moc specyfiku 04.gif 04.gif 04.gif

Filip_inka
Kinia zyczymy duzo zdrowka, samych radosnych dni, rosnij zdrowa na pocieche rodzicow!!! STO LAT!!!
impreza.gif pijak.gif impreza.gif pijak.gif impreza.gif pijak.gif impreza.gif pijak.gif impreza.gif

Gosia83 zdjecia sliczne. Tort piekny! Glowe tez sama robilas? Gratulacje!
Filip_inka
Dobrze, ze nasze dzieci nie potrafia czytac. Ja nie wiem co one by sobie pomyslaly o swoich mamuskach... Jak tak dalej pojdzie to czesc 7 trzeba bedzie wykasowac, zeby sie nasze dzieci nie zdemoralizowaly 06.gif


betti coreczka urocza! zagladaj czesciej!


My dzie bylismy na kontroli u okulisty, bo kiedys Filipkowi lewe oczko uciekalo. Teraz juz wszystko ok ale co 3 miesiace mamy sie pokazywac. Oczywiscie moje dziecko ma tyle sily, ze ja, lekarka i pielegniarka ledwo dalysmy rade...
xxyy
Eeee glowe to chyba kupila... 29.gif


Kinia , wszystkiego najlepszego , rosnij zdrowo rodzicom i nie badz przypadkiem za bardzo grzeczna nienie.gif 06.gif bo nie beda mieli za wiele do wspominania .

Dolorez
Ty cos sciemniasz. Jak juz powiedzialas A to powiedz B. Zadne tam odsylanie na inne fora. jak sie tu wstydzisz do dawaj na PV. Zobacz Wenua tez juz sie zainteresowala.



I biore sie za siebie. Koniec ze slodyczami. Wczoraj pewna dalsza znajoma posadzila mnie o ciaze, bo mam taki brzuch od tej czekolady 29.gif

Mezulo wrocil, plusy, bo przywiozl mi ulubione perfumy, minus , ze znowu malo miejsca w lozku 29.gif
Tesciowa kupila sliczne ubranka Robciowi, ma naprawde gust. Tylko podalam jej zly numer stopy i kupila 21 tak jak powiedzialam, a Robciu ma 22. Takie sliczne sandalki 21.gif
Filip_inka
Leni nic na PV teraz to niech DOLOREZ kawe na lawe daje, bo tu pewnie wszystkie ciekawe!
A jakie perfumki lubisz?
Filip_inka
A nie mozna jeszcze wymienic tych bucikow? Bys odeslala tesciowej...
xxyy
Juz nie ma paragonu. Powiedziala , ze kupi wieksze. Wlasciwie to buty powinno sie kupowac z dzieckiem. Ale te maja taki fason i sa na rzepy , ze byloby ok tylko kurcze, zla jestem , za male.
Filip_inka
To kiedys uzywalam ale inny kolor buteleczki byl tylko nie pamietam juz jaki...

Moich ulubionych niestety juz nie produkuja ale jeszcze na ebay niemieckim znalazlam i tez mi mezus kofany kupil 06.gif
Gosia83
CYTAT(Aga i Bruno @ Mon, 18 May 2009 - 12:34) *
Gosia83 zdjecia sliczne. Tort piekny! Glowe tez sama robilas? Gratulacje!


od głowy do pasa to lalka barbie...tylko ubrana w masę... - ta część raczej niejadalna - no chyba że sama masa... 29.gif

Aga i Bruno - i dobrze ze z oczkiem już ok!

Leni - ja Ci dam - nie za grzeczna! Grzeczna ma być! Bo mamusia już nie wyrabia... 29.gif
Filip_inka
Gosia83 tu sa same zdolne mamuski to i sklonna bylam pomyslec, ze i glowe sama zrobilas 06.gif
xxyy
Gosia pieklas Barbie 03.gif ???
Nie no zartuje. Tort naprawde bardzo ciekawy i taki dziewczynski. Robus mial tradycyjny, ale na nastepne urodziny ulepie mu jakies auto. Teraz to sie takie wysokie poprzeczki rodzcom stawia z tymi tortami icon_wink.gif

Chce podziekowac tesciom za prezenty i musze sie wysilic, bo musi byc po niemiecku.
Zaraz przychodz babka z agencji i porobi zdjecia domu by dac ogloszenie. Jutro przychodzi facet z firmy wycenic ile nas bedzie kosztowala przeprowadzka. Zaczynam sie juz powoli denerwowac.
Gdańszczanka
Hejka
u nas:

[img=https://img42.imageshack.us/img42/3840/male.th.jpg]

zapomnialam juz jak sie wkleja zdjecia icon_sad.gif
wenua
Gosia no normalnie mi szczeka opadla jak zobaczylam tego torta! Chyle czola. Leni ma racje taka presja na rodzicow teraz przypada 06.gif

Dolorez dawaj tu szczegoly kochana 04.gif

Leni przeprowadzke przezyjesz bedzie interesujaco icon_wink.gif Dla mnie najgorsze w przeprowadzce jest rozpakowywanie.
Co do odchudzania to ja zaczynam od dzis bo juz mam dosc mojej szanownej grubej d.... 29.gif

Dobra bo jestem na telekonferecji i musze sie skupic.
DOLOREZ
dziewczyny widzę, że wszystkie po kolei mają tu jakieś niespełnione pragnienia 04.gif 04.gif i tak nieśmiało się ujawniają 04.gif 04.gif ale ja już nic więcej nie powiem bo stwierdzicie że chyba mam za bardzo kudłate myśli 04.gif 04.gif

AiB a podziękowałaś ładnie wężowi za te perfumki??? 06.gif

Leni widzisz jaką masz kochaną teściową, więc nie masz wyjścia słownik do łapki i pisz te kulfony z podziękowaniami 04.gif
Gosia83
CYTAT(Aga i Bruno @ Mon, 18 May 2009 - 12:59) *
Gosia83 tu sa same zdolne mamuski to i sklonna bylam pomyslec, ze i glowe sama zrobilas 06.gif


No nie - głowy bym nie zrobiła za nic... 29.gif
A z tym tortem - to nasze maluchy mnie zainspirowały...i postanowiłam spróbować swoich sił...wcześniej nawet mi się nie śniło że sqamemu takie cuda można zrobić...
Bo piec zawsze lubiałam i umiałam - ale żeby coś ładnie wyglądało do tego już nie bardzo...zdolności manualnych brak...

Presji nie miałam - równie dobrze mógł ten tort wygladać normalnie (jak męża) -ważne że smakował...ale od czasu do czasu zaszaleć można i stwożyć coś innego - szczegónie że urodzinki są raz w roku...
Gosia83
CYTAT(DOLOREZ @ Mon, 18 May 2009 - 13:38) *
dziewczyny widzę, że wszystkie po kolei mają tu jakieś niespełnione pragnienia 04.gif 04.gif i tak nieśmiało się ujawniają 04.gif 04.gif ale ja już nic więcej nie powiem bo stwierdzicie że chyba mam za bardzo kudłate myśli 04.gif 04.gif


Ja się nie odzywam - narazie mąż staje na wysokości zadania - co nie zmienia faktu że...kudłate myśli też miewam... 04.gif

Gdańszczanka
- cudownego masz kropka! 02.gif
xxyy
CYTAT(DOLOREZ @ Mon, 18 May 2009 - 16:38) *
ale ja już nic więcej nie powiem bo stwierdzicie że chyba mam za bardzo kudłate myśli 04.gif 04.gif


A ponizsze to o czym swiadczy jak nie o kudlatych myslach? icon_mrgreen.gif

CYTAT
AiB a podziękowałaś ładnie wężowi za te perfumki??? 06.gif

shira
się melduję icon_smile.gif


Gdańszczanka
Gosia 83 - wypasiow tort !!! wow zdolniacha z Ciebie wielkie gratki no i wszystkiego najlepszego dla niuni!!!

Leni - spojrzałam dziś na Tówj paseczek odliczajacy wyjazd i się przeraziłam bo ten czas za szybko zapier...inaczej nie można tego powiedzieć. pamiętam jak pisałaś ze za 3 miesiące itd i pomyslałam -- eee to jeszcze sporo czasu, kurcze szybko ten czas się kurczy...w sumie już mamy połowe maja

wenua - a propo's wielkiego tyłka...w czwartek przed wyjazdem do Szczecina na imprezę przymierzałam moje "wyjściowe" w sam raz na takie firmoe ispotkania ciuchy i się przeraziłam bo w kiecki ledwie wchodziłam, a spodnei kanciaki kupione na podobną imprę w październiku ledwie mnei mieściły i myslałam o przesunięciu guzików 29.gif . Dobrze, ze tego dnia wcześniej zakupiłysmy z koleżankiami z pracy przyrządy do ćwiczeń, dzisiaj przyszedl i juz próbowałam...boli !!! zwlaszcza te tłuste boczki !!! 21.gif a co tam dobrze im...
https://www.allegro.pl/item629100567_kolo_h...m_weglowym.html

mam 2 tyg zwolnienia na Amelke, planuje wrocic jako osa 03.gif
w koncu mam czas o normalnej porze zjesc obiad

Musze sie zaprzec i tyle.
pisali, ze bede siniaki....oj beda beda...najgorzej za bardzo na biodrach nie mozna krecic bo bola te kosci miednicowe czy jak sie one nazywaja...

co do kudlatych mysli...ogladalam fajny film w czwartek... 04.gif

Melunak - tak jak na zmieszczonym wczesniej obrazku. tylko teraz juz nei smaruje jej plecków patyczkiem a wacikiem bo pelno tego cholerstwa. generalnei raczej dobrze sie czuje, wieczorem leciuto gorączkuje, ale mimo krostek w buzce zarata jest tak jak wczesniej.
przerail mnie nasz doktor, bo tak na prawde mozna wiecej razy przechodzic ospe, ewentualnei półpaśca i mam sie obserwowac 37.gif na sama mysl wszystko mnie swedzi

Oczywiscie w pracy nie byli zachwyceni (tydzien temu wrocilam po urlopie) no ale cholera nei wybieralam tej choroby !! i wcale jej nie chcialam


netty - jak Majka?? mam nadzieje, ze nie przejdzie na Kubusiabo sie biedulko wykonczysz

leni - spóźnione wszystkiego najlepszego !!!


przez najblizsze 2 tyg bede was czesto nawiedzac 04.gif
kasiazielonka
hej i jasie melduje w siódmej częsci
po pierwsze zaległe zyczenia urodzinkowe leni no i kini-wszystkiego NAJ!
ostatnio bardzo jestem zawalona wiec wybaczcie że nie pisze
julka dalej choruje-co najprsze-nie potrafimy jej ustawic do pionu, zastanawiam sie nad porzadnymi badaniami-krew mocz i wymaz z gardla a moze i testy alergiczne bo to juz przesada...
wacam do pray

i czekam na wiesci od agniechy-tzymam za Ciebie mocno kciuki!!!
*eFcIa*
Hejka

Wiedziałam, że nie miałabym czasu zajrzeć rano.. dlatego założyłam wczoraj wąteczek....

Gosiu zdjęcia z imprezki cudowne.... Śliczny torcik i widać, że imprezka się udała... icon_smile.gif
Miałam Ci napisać, żebyś nie wrzucała zdjęć na pierwszej stronce, bo może grafika mi w pierwszymn poście nie wejść icon_sad.gif Ale się spóźniłam....

No nic... uciekam.... tworzyć jakieś dzieło na pierwszą stronkę 06.gif

Gosia i Betii którego dokładnie Wasze Maluchy się urodziły??????
xxyy
Robus mi wpadl glowa w dol do klozetu. Nic mu sie nie stalo, bo mu jedna reka zostala na zewnatrz i sie jakos przytrzymal. 37.gif

Gdanszczanka , no to moze wstaw zdjecia z wyjazdu, skoro masz teraz tyle wolnego czasu icon_mrgreen.gif


Dziewczyny, bierzemy sie za odchudzanie.
Gdanszczanka, Wenua, ja , Netty i Ewcia a Wy? Kto jeszcze zrzucal wage?

Gdanszczanka , weszlam na tego linka co podalas, skopiowalam ten " adres" czy jak to sie zwie co jest po lewej stronie, jestt kilka , to dla "forum" , i wkleilam w posta. Oto wynik.
Takze juz umiesz wkleic zdjecia z wypadu. icon_smile.gif



Filip_inka
CYTAT(Leni @ Mon, 18 May 2009 - 18:03) *
Robus mi wpadl glowa w dol do klozetu. Nic mu sie nie stalo, bo mu jedna reka zostala na zewnatrz i sie jakos przytrzymal. 37.gif



przepraszam ale sie usmialam bardzo az moje dziecko zaczelo na mnie dziwnie patrzec 06.gif 29.gif 06.gif
myslalam o tym jak pisalas kiedys, ze Robus bawi sie woda w kibelku. Sama obsesyjnie sprawdzam czy sa zamkniete drzwi do wc.
Filip_inka
CYTAT(Leni @ Mon, 18 May 2009 - 14:33) *
A ponizsze to o czym swiadczy jak nie o kudlatych myslach? icon_mrgreen.gif


AiB a podziękowałaś ładnie wężowi za te perfumki???



Dolorez i to niby nie za bardzo kudlate mysli? nienie.gif

Pewnie, ze podziekowalam 29.gif
xxyy
CYTAT(Aga i Bruno @ Mon, 18 May 2009 - 22:00) *
Dolorez i to niby nie za bardzo kudlate mysli? nienie.gif

Pewnie, ze podziekowalam 29.gif


Ja tez .

Tylko swojemu oczywiscie 29.gif
agaa.
I ja,i ja ,i ja się zgłaszam na odchudzanie . Tylko nie wiem co z tego wyjdzie 29.gif

W piątek jedziemy na weekend do pięknego miejsca- czyli Złotego Potoku- będziemy nocować w gospodarstwie agroturystycznym. Ciekawe jak mała to zniesie bo jeszcze nigdy nie spała gdzie indziej niż w domu i w swoim łóżeczku- aż się normalnie boję 37.gif

Jak by chciała któraś obejrzeć to tu są zdjęcia
Filip_inka
Mnie m zaprasza na dlugi czerwcowy weekend do Hamburga na jeden dzien z noclegiem i potem na Floryde (ale ta niemiecka niestety 29.gif ) i znowu bedzie trzeba dziekowac 29.gif 29.gif
xxyy
CYTAT(Aga i Bruno @ Tue, 19 May 2009 - 00:46) *
Mnie m zaprasza na dlugi czerwcowy weekend do Hamburga na jeden dzien z noclegiem i potem na Floryde (ale ta niemiecka niestety 29.gif ) i znowu bedzie trzeba dziekowac 29.gif 29.gif


Pomysl jak trzeba by bylo dziekowac za amerykanska 03.gif
Gosia83
CYTAT(*eFcIa* @ Mon, 18 May 2009 - 17:45) *
Hejka

Wiedziałam, że nie miałabym czasu zajrzeć rano.. dlatego założyłam wczoraj wąteczek....

Gosiu zdjęcia z imprezki cudowne.... Śliczny torcik i widać, że imprezka się udała... icon_smile.gif
Miałam Ci napisać, żebyś nie wrzucała zdjęć na pierwszej stronce, bo może grafika mi w pierwszymn poście nie wejść icon_sad.gif Ale się spóźniłam....

No nic... uciekam.... tworzyć jakieś dzieło na pierwszą stronkę 06.gif

Gosia i Betii którego dokładnie Wasze Maluchy się urodziły??????


Jak to któreko? Na paseczku widać...
Równy rok temu...godzina 9.45 - waga 2,940, wzrost 54 - taki chudzielec z Niej był...icon_smile.gif
A teraz waga nie wiem - się dowiem niebawem... 29.gif
A jak będzie problem - to zdjęcia wykasuje...ale myślę że problemu nie będzie bo one rozmiar właśnie "forumowy" mają... 08.gif

Gdańszczanka - no właśnie - dobrze że wspomnialaś...te tłuste boczki są okropne! Ale walczę i walczę i dalej są...nawt zaczełam tylko gotowane jest mięsko i ćwiczę codziennie - ale coś myślę że imprezy typu roczek wszystko psują... 32.gif

Także dziewczyny - przyłączam się do zżucających wagę mamuś...z Wami mi raźniej będzie... 03.gif
Filip_inka
CYTAT(Leni @ Mon, 18 May 2009 - 21:56) *
Pomysl jak trzeba by bylo dziekowac za amerykanska 03.gif



Leni Twoje posty znacznie poprawily mi humor 04.gif
*eFcIa*
Gosiu hmmmmmm..... jeszcze po południu nie było, że ma równy rok.... albo mi komp znów szwankuje... jezuuu załamie się... Ty to nie masz z czego schudnąc.... chyba z kości na ości! icon_wink.gif Marzy mi się taka figurka icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

Kiniu- Wszystkiego NAJLEPSZEGO!!!!!

No ja się dopisuje do odchudzania...... dalej walcze z wagą.... czasem jest lepiej a czasem gorzej.. ale zaczęłam ćwiczyć.. Młodą kładę na miednicę i podnoszę pupę... ale mam potem zakwasy... i jeszcze brzuszki z nią robię... Młoda ma radochę a ja korzystam że daje mi poćwiczyć icon_wink.gif
netty5
Ja tylko wpadlam niesmialo zerknac czy cos piszecie a tu 10.gif 10.gif 10.gif 7 czesc........................
Mile zaskoczenie.Nie popisze bo padam.
U nas niby ok niby cos wisi w powietrzu.Jelitowka nam przeszla ale cos mi sie wydaje ze to jeszcze nie koniec.Jakies grypsko nas zaczyna lamac po kosciach.ALe bronimy sie a jakze.
Kuba przechodzi samego siebie.
Majka zapomniala juz o smoczku i niby Kuba tez ale usypianie a tymbardziej wstawanie rano jest u niego koszmarem.
Wiecznie drze sie niezadowolony,gryzie wszystkich i wszystko w kolo a najczesciej Majke.
Wszystkim rzuca i wrzeszczy jak opentany,wygina sie w strune i nie ma z nim zadnej dyskusji.Mam juz umowione sesje z pania psycholog bo nie daje z nim rady.
Ide bo padne .
jutro mamy cwiczenia ale wieczorkiem obiecuje ze nadrobie zaleglosci.
Pa ciotki.
agniesha
To i ja się melduję !!!!
Póki co nadal jestem w dwupaku 29.gif
I wiecie co? Nudzi mnie już ta ciąża 04.gif 29.gif
Jak do czwartku nic się nie wykluje mam pokazać się w szpitalu na KTG.

Filip przeszedł dziś samego siebie. Byłam z nim cały dzień sama w domu i po prostu mam dość własnego dziecka.... Żartuję oczywiście ale dał mi dziś w kość.


Sun
Pozdrawiam, pamiętam, ściskam. Będzie mnie mniej, albo wcale - odwyk icon_smile.gif
agniesha
A to dzisiejsza fotka:
Filip_inka
dzien dobry

Agniesha tak czy inaczej juz z gorki. Czekanie na koncowce jest najgorsze ale to juz naprawde kilka dni. &&&&
Dzieci urocze i chyba Filipek podobny jest do Emilki zwlaszcza z oczu.

Netty zdrowiejcie szybko!!!

Sun kilka dni i wracaj tu!
wenua
Dziendobeerek!!

Kurcze ale wy macie fajnie ze macie czas na forum. Ja tez chce no ale jak sobie poscielisz tak sie wyspisz- chcialo sie kariery to sie nie ma czasu icon_wink.gif

Leni ale sie usmialam z Robusia podobnie jak AiB myslalam juz od poczatku kiedy nastapi kulminacja zabaw z sedesem 06.gif

Gdanszczanka ty to chyba lubisz tortury ja rozumiem czwiczenia ale zeby takim kolem sie torturowac 04.gif 37.gif

Sun no nie przesadzaj z nami nie ma odwyku- dawaj tu posta bo sie juz za toba stesknilam.

Kasiazielonka kurcze niedobrze ze Julcia caly czas choruje. Koniecznie zrobcie badania. No i trzymaj sie! Widze ze blog juz jest-koniecznie zajrze jak wolna chwile znajde.

Dziewczynki co wy tak z tym dziekowaniem mezom - to oni powinni wam dziekowac za tak doborowe towarzystwo icon_wink.gif


Oki no to tyle dzis na nogach juz od 5:30. Lece popracowac.

Kinia wszystkiego naj przedewszystkim zdroweczka mala istotko. Gosia a ty chyba zwariowalas z czego ty sie chcesz odchydzac- wazysz jak kura chyba nie chcesz byc szkieletorkiem? icon_smile.gif

Netty zdroweczka i trzymajcie sie mam nadzieje ze was grypa nie dopadnie!!!

Agaa jedziecie z mezem? A kaja sie nie martw ja mysle ze to bedzie raj dla niej. Dzieci w tym wieku sa bardzo otwarte na wszelkie nowosci.

Gdańszczanka
Dolorez - widzialam ze smarowalas Bartusia gincjana. pomaga?
nam lekarz kazal pudrodermem a tylko tam gdzie śluzówka to gianciana. Ten puder juz mnie wkurza, wszedzie tego pelno i jakos nie czuje by to skutkowalo.
Mal a co chwile ma tego cholerstwa wiecej, nie daje sie smarowac, jest strasznie marudna i ogolnie masakra...jak dlugo to wysypuje ???
noc koszmar wstawalm kilka razy - nie umiem sie doliczyc bo zaspana bylam, mala przes sen strasznie plakala i krzyczala 41.gif
Tak poza tym dzien dobry - o ile bedzie dobry....
xxyy
Aga
Tez sobie to pomyslalam, ze Kaja bedzie wniebowzieta na wyjezdzie. Tyle juz z nas podrozowalo z dziecmi, jak do tej pory chyba zadna nic nie wspominala, ze byly problemy z adaptacja. To dlaczego Kaja miala by miec? Umeczy sie wrazeniami to zasnie jak susel.

Agniesha
kiedys bylo zagrozenie wczesniejszego porodu a teraz masz przenosic? No nie...


A propos dziekowania , to zastanawiam sie jak chcialabym by mi maz dziekowal za codzienny obiad i wyprasowana koszule?


Musze niestety leciec bo towarzystwo wymaga . Jestem porzadnie chora, zlapalam od dziecka. Dzis zaczynam antybiotyk niestety.
agaa.
Witam po nieprzespanej nocy 21.gif 21.gif Pobudka była przed 3 i darcie się jaj cholera a usnęła o 5. Ledwo co siedzę bo taka śpiąca jestem a do tego zaraz muszę do miasta jechać teścia zawieść. Ludzie kiedy te nieprzespane noce się skończą bo mam już powoli dosyć

Wenua- tak z mężem jedziemy na taki wyjazd pojednawczy 29.gif 29.gif To znaczy miałam jechać z przyjaciółką ale ona niestety nie może i jadę z M. Może nam to na dobre wyjdzie- chociaż muszę Wam powiedzieć że od kiedy postraszyłam go rozwodem to się poprawił o jakieś 60-70 % czyli jest jakiś plus z tego 06.gif 06.gif 04.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.