To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Wrześniowe Dzieciaczki cz VI

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40
kejti_80
Hej Laseczki icon_smile.gif

Synek już śpi, wiec mama teraz ma chwilę dla siebie 06.gif nie ma jak ciepłe dni, wybiega się, wylata i sam prosi, żebym ubrała juz Bartulka w piżamkę 03.gif

Magda ale super masz chłopaków i wyglądają tak niewinnie 29.gif A Kuba to nieźle wystrzelił w górę ... wysoki chłopak icon_smile.gif

Dziękuję Dziewczynki za słowa otuchy dot. mojej mamy. Jeśli wszystko pójdzie dobrze, to jutro wyjdzie ze szpitala ... modlę się, żeby tak było, bo widzę, że mama już jest nastawiona na jutrzejsze wyjście i zmiana planów mogłaby się źle skończyć. W końcu już leży 3 tygodnie, to każdy miałby djść ... zwłaszcza w takich warunkach 43.gif

A ja dziś w końcu się zebrałam rano i pojechałam zrobić badania ... na szczęście trafiłam na bardzo miłą panią, wkłuła sie za pierwszym razem i nawet wycisnęła cytrynkę do glukozy 06.gif .. teraz czekam z niecierpliwością na wyniki, ale to dopiero się dowiem na wizycie 10 maja. Maleństwu baaardzo smakowała słodka glukoza bo rozhulał się po niej, że hoho icon_biggrin.gif

Agitusku no to nie masz innego wyjścia jak porządnie popracować nad tym siureczkiem 04.gif
Co do włosów to osobiscie na kimś podobają mi się dłuższe włosy, fajnie ścięte, wycieniowane i fajnie ulozone. Ale pamiętam jak sama miałam dość długie przed ślubem ( bo wiadomo, trzeba było zapuszczać pół roku wcześniej żeby fryzura była , hihi) to własnie niezbyt dobrze się w nich czułam ... tak jak Agitusek pisze - czułam się cięzko icon_wink.gif
Za to podobałam się sobie w krótkich włosach, kiedyś może Wam pokaże jak znajdę fotkę.

Dzaga mi też wpadł w oko Twój kolorek ... fajny ... chociaż kurcze chodzi za mną taki kolor jak ma Kasia Zielińska - fryzurkę też ma fajna, tylko ze problem byłby z jej ułożeniem nacodzień, bo niestety nie mam dziesięciu stylistów 08.gif

Madziarko wiem, wiem, że nie pora teraz zadreczac się swoją figurą, bo najważniejsza Dzidzia ... aczkolwiek, czasami łapię dołek jak patrzę na moje rosnące wciąż biodra 04.gif 48.gif ale skoro po Barcie zrzuciłam 28kg to i teraz dam radę 03.gif 29.gif

Niewidzialna dla Ciebie specjalnie mnóstwa słoneczka podsyłam icon_smile.gif ... niech rozjaśni Wam tam troszku icon_smile.gif

kejti_80
CYTAT(♫ agitusek ♫ @ Thu, 29 Apr 2010 - 16:16) *
Kejti ja tez chce zobaczyc fotke spaicego Barta na rowerku!!!!!
Plizzzzzzzzzzz
....i jak sie mama czuje?



niestety Kochane nie uwieczniłam tego zaśniecia, gdyż Barto zasnął w lesie, zgiął się wpół na foteliku - mąż wziął go na ręce i tak wracał do domu ponad km z klockiem na ramieniu i rowerem w drugiej ręce 04.gif 04.gif 03.gif 29.gif w końcu musi dbać o muskulaturę 04.gif 04.gif 04.gif
kejti_80
zamiast uśpionego Bartulka - roześmiany przy ulubionej zabawce- traktorze Dziadzia 03.gif



kejti_80
a to my icon_smile.gif


ღ magda ღ
Kejti śliczne zdjęcia no i czerwona koszula musi być

Aggatt
Kejti - ale z Bartusia juz duzy chlopak icon_biggrin.gif a jaki do Ciebie podobny!!!
Dzaga
kejti... jak patrze na fotke z Twojego awatara... i na to teraz... alez loczek wyrósł icon_smile.gif
kasia zielińska powiadasz? właśnei patrze na nią... ja tam zawsze wolałam brązy i takie raczej dłuższe... ale ile głów tyle zdań i pomysłów icon_smile.gif

magda widze że Ty tez starasz sie czasem obu cos takiego samego kupic icon_smile.gif
ja tez jak mi sie udaje to takie same czapki albo bluzeczki icon_smile.gif
ale fajowe te chłopaki... a jakie wysokie!!

co do zdjec to ja totalny amator ale sporo czytam i mam kolege fotografa i czesto radze sie go...choc niestety chyba tego zmyslu mi brakuje...


aaa kejti i jak mama ? wyszla dzis?
Dzaga
aaaaa magda jak Twoje gardło?
ღ magda ღ
moje gardło już na szczęście lepiej ale strasznie słaba jestem i jakoś po tej chorobie nie mogę dojść do siebie a tu się szykuje następna choroba Kuby i mnie już szlak trafia, trzymajcie kciuki żeby przeszło bokiem
ღ magda ღ
my spędziliśmy dzisiaj cały dzień u dziadków na działce jestem wykończona ale dzieciaki mimo biegania cały dzień po dworze jeszcze nie mają dość hihihi
niewidzialna
Witam

Madziara78 myślałam o tym chlebie, ale akurat ten co kupujemy wydaje się być ok, jest z otrębami i innymi cudami, nie jest czysto pszenny, ale stwierdziłam, że tu podtuczał mnie mąż icon_razz.gif a to ciasteczka, a to czekolada no i zmienił mi się styl życia, wcześniej dużo chodziłam z obciążeniem (tzn z przywiązanym Pitkiem z przodu lub z tyłu) a teraz nie muszę tyle chodzić więc mało chodzę, bo mam lenia, no i oto efekty.
Teraz mój menż się odchudza i mnie ściga żebym słodkości nie jadła, ale mnie to wnerwia.

áďż˝Ś magda áďż˝Śzastanawiam się czy się dziwisz że Mila mając 11 lat nosi tylko rozmiar mniejszy, bo nie wiem, ja zawsze byłam niska, a Mila po tatusiu poszła, ma już 150cm a ja tylko 3 więcej. W ciuchy sprzed pierwszej ciąży wchodziłam jakieś 5lat temu a bo to tak dawno było:P,ale jeszcze rok temu kupowałam z Milą spodnie w tym samym rozmiarze icon_razz.gif
Rosną na schwał Ci te chłopaki icon_wink.gif

kejti_80 Pitu od razu zachwycił się traktorem hihihihi Fajnie Bartkowi w tej czerwonej koszuli;) A jak mama?wypuścili ze szpitala?
Dziękuję za słoneczko, wczoraj przestało padać a dziś pięknie zaświeciło icon_wink.gif nawet grill byłicon_wink.gif Chociaż na wystarczą chęci do grillowania, pogoda nie musi byćicon_razz.gif

Mój coś tam postękuje, że mi lepiej w krótszych włosach.. a mnie się nie chce do fryzjera iść, w sumie na ta chwile zostaje mi tylko sąsiadka icon_razz.gif

âďż˝Ť agitusek âďż˝Ť nie wiem co nawiedziło te nasze dzieci, Pitu też wyciągnął lalę, powiedział że to jest dzidziuś (zaczęły go interesować wszystkie napotkane malutkie dzieci) i on jest tatusiem i się nim opiekuje tzn daje mu jeść i śpiewa mu kołysanki icon_razz.gif

Dzaga
amator nie amator, ważne że na zdjęciu widać to co chcesz na nim pokazać icon_razz.gif ja tez amator całkowity, ale co tam icon_wink.gif oj coś wiem jak się ma 30+ ale jakoś samo mi się to zgubiło po Mili, aż się sama dziwię.

Aggatt
oj zaczęłam myśleć nieco bardziej o Wii po tym co napisałaś icon_razz.gif

kala przytul.gif dobrze, że jest już lepiej icon_wink.gif


áďż˝Ś magda áďż˝Ś
nie wiem co jest z tymi dziećmi, jakby ukryte akumulatory miały, najukochańsze gdy śpią icon_razz.gif Zdrówka życzę dla Waszej rodzinki icon_wink.gif

Wczoraj kupiłam Pitkowi nowe kredki, oczywiście szal na kredeczki teraz (mam śmiech z męża, że mu wczoraj kupił tyle zabawek a zwykłe kredki to przebiły), jak zaczął malować powiedziałam "narysuj coś, może słoneczko,albo traktor"(w sumie nie umie, ale jak zwykle rysuje po swojemu, coś tworzy jak to dziecko) a on a to "kldecki są nowe i nie umią jesce lysować " Ubaw z tego mam do dziś, oczywiście kredeczki są bystre i rysują coraz lepiej icon_razz.gif
Menż ma często dosyć jego ciągłego gadania, a ja lubię słuchać , buzia mu się nie zamyka, a jakich ciekawych rzeczy się można dowiedzieć, potem będzie co wspominać icon_smile.gif

pozdrawiam wszystkie cieplutko;)
kala101
madzia mam nadzieje że troszke odpoczęłaś i teraz już tylko będziesz nabierać sił i wracać do pełni zdrowia

niewidzialna bardzo miły Z. najpierw cię tuczy a teraz będzie odchudzać hehehehh

A ja poszukuje teraz jakieś hurtowni medycznej abym mogła gdzieś taniej lupić kompresy i gaziki bo zbankrutuje na te okłady na noge

Aggatt
ale mam lenia. caly weekend nic nie robilam. pogoda oczywiscie sie popsula, co roku to samo. Tydzien przed ladnie, ale na sam weekend majowy oczywiscie musi sie popsuc :/ przepraszam bardzo, ale mam tak ogromnego lenia, ze nawet siedziec przed kompem mi sie nie chce icon_wink.gif pozdrawiam was wszystkie goraco i do napisania juterkiem!
Dzaga
CYTAT(ღ magda ღ @ Sat, 01 May 2010 - 20:40) *
my spędziliśmy dzisiaj cały dzień u dziadków na działce jestem wykończona ale dzieciaki mimo biegania cały dzień po dworze jeszcze nie mają dość hihihi



znam to icon_smile.gif

i jak Kuba? choroba jednak wam odpusciła?

niewidzialna kiedy do Polski przyjezdzacie? nie tesknisz?

aggatt ja tez mam lenia.... babcia biegała z dziewczynami dwa dni a ja i tak nie mam ochoty ani sily na nic echhhh

kala a jak Ci idzie zmiana opatrunku i zastrzyki?
niewidzialna
oj coś ten leń w powietrzu wisi, my się nawet nie wybraliśmy na spacer, Pitu dziś zawzięcie uczył kredeczki rysować, nawet laurkę tatusiowi narysowały icon_wink.gif

Dzaga ogromnie tęsknię, ale niestety nie wiem kiedy pojedziemy, chciałabym w wakacje, ale nie wiem czy dostane urlop, a jak się nie uda to chyba dopiero na święta icon_sad.gif Na te smutki bardzo pomagają mi wyjazdy do kościoła, szkoda, że takie męczące są icon_sad.gif i szkoda, że nie co tydzień.
♫ agitusek ♫
witam witam,
a ja sobie trzy tygodnie w domku posiedze.....
poruszajac sie na pupie.....
kolano mam uszkodzone, noga zgina mi sie w strone drugiej nogi zamaist do przodu,
byal wczoraj w szpitalu bo chodzic nie moge, jak sie nie poprawi po tygodniu to operacyjka,
w takiej sytuacji odczuwam brak rodziny...i to bardzo.
maz popoludniami w pracy wiec znajomi malene beda odbierac, ale najgorsze jest to bo mala pelan enrgii a ja motorka w doooopce nie mam i troche ciezko....
no nic musze starac sie tak aby bylo najlepiej w tej sytuacji.

powiem wam jeszcze ot co ironia losu....wiecie gdzie bylam...u mojej kierowniczki
zdjecia jej corki do bierzmowania robic....chcialm jej cyknac na malym pagorku na ktory wskoczylam bardzo niefortunnie...i coz potem ona sama byla zmuszona mnie odwiezc do domu, a to bagatela 60 km w jedna strone....troche sei smaialysmy ,ze chyba bedzie te bierzmowanie do konca zycia pamietac.... no i oczywiscie nie musze sie meldowac na chorobowym, bo to samo przerz sie rozumie ze juz jestem na chorobowym....

przerpraszam ze tak egoistycznie ale jeszcze w szoku jestem.... 32.gif 43.gif
ღ magda ღ
Dzaguś Kuba pokaszluje ale zobaczymy czy się rozkręci jak znam życie poójdzie ze dwa dni teraz do przedszkola i go rozłoży zobaczymy

w każdym razie dzieciaki zadowolone dwa dni od rana do wieczora na dworzu dzisiaj siedzimy w domku bo pada, no i mam taki bałagan że aż strach może mi się uda jakieś zdjęcia z aparatu zrzucić

Agitusku
kochana trrzymaj się z kolanem nie ma żartów moja szwagierka też tak miała a teraz wystarczy nie raz że żle stanie i awaria kolana gotowa może jakieś kule sobie załatw
niewidzialna
♫ agitusek ♫ aj tam egoistycznie, po prostu piszesz co u Ciebie icon_razz.gif niedobrze, mam nadzieję że operacja nie będzie konieczna, przytul.gif może powinnaś jeść galaretki,czy coś z żelatyną zeby wzmocnić stawy? Nie znam się zbytnio ale tak gdybam, na wiotkie stawy pomaga.
Magda dobrze radzi, kule by się przydały

Magda oj niech ta choroba Was lepiej ominie, zdrówka życzę

Musze pochwalić męża, już widać efekty jego odchudzania, o jedną dziurkę dalej zapina spodnie icon_wink.gif
kala101
agitusek dużo galaretek i żelek (żelatyna) potrzebna aby kości szybciutko wracały do normay i mam nadzieje że obędzie się bez operacji, ja mojemy J codziennie dawki żelek daje i mam nadzieje żę szybciutko wróci do sprawności i chodzenia bo zwariuje ciągle wszystko ja i ja

magda mam nadzieje żę jednak się nie rozkręci i spokojnie przejdzie icon_smile.gif i tego życze. Acha i czekam na GG mam dla ciebie info o jeziorze marzeń icon_smile.gif

dzaguś a opatrunki i zastrzyki to ja mam już w pełni opanowane gorzej z ciągłym lataniem po wszystko i ciągłym staniem na nogach czasmi padam z nóg a tu krzyk że do ubikacji albo żę nati coś chce a ja właśnie sobie usiadłam icon_sad.gif
Dzaga
oj agitusek jedz te galretki i naprawde sie nie forsuj!!
ღ magda ღ
odrobina naszej majówki:



















kejti_80
Witajcie Kochane!

Agitusek o rany, mam nadzieje, że kolano dojdzie do siebie bez konieczności operacji. Uwazaj na siebie i tak jak dziewczyny piszą żuj żelki i galaretki.
A miałaś już wcześniej kłopoty z tym kolanem?

Magda widac po fotkach, że majowka się udała icon_smile.gif super!

Niewidzialna ach Ci faceci, najpierw nas podtuczają, a poźniej do diety zaganiają 03.gif

Kala niestety chyba Ci nie pomogę w sprawie hurtowni ... siostra mojego męża pracuję w hurtowni farmaceutycznej, ale aż pod Olsztynem, wiec chyba nie będzie Ci się opłacało tam kupować.

A my majówkę spędziliśmy raczej w domu, wczoraj wybraliśmy się na spacer gdy tylko przestało padać.
Pytałyście o mamę, a więc wyszła w piatek ze szpitala, ale w stanie bardzo kiepskim. Od soboty doszła gorączka. Jest słaba i tylko leży.

Pozdrawiam
kala101
madziu zdjęcia super a pogodę mieliście super u nas cały czas leje

kajti mam nadzieje że w domu szybciutko mama dojdzie do siebie i będzie już tylko lepiej
kejti_80
Hej Kobietki!

Ależ tu ciszaaa 43.gif ...
U nas trzeci dzień z kolei pada i pada 21.gif ... jakiś koszmar z tą pogodą.
Dobrze, że jest Cbeebies to Barto trochę zajmie się oglądaniem bajek 29.gif

Kala jak mężus? jak noga? no i jak Ty dajesz sobie radę z dwoma dzieciaczkami w domu 08.gif ?
Ptasia
Witajcie kochane
Cos ostatnio nie mogę siebrac na pisanie.
Agitusek matulu lecz ta noge i pisz jak idzie 37.gif bardzo boli?
Chłopaki Magday są cudni.
A Bartuś jak zawsze zachwyca.

U nas nic nowego, pogoda mnie dobija, nic mi sie nie cche a do pracy trzeba wstawać.

Oststnio troszke bolał mnie burz ale po nospie przeszło.
Małe kopie na całego 03.gif i juz niemogę sie doczekac połówkowego usg poczatkiem czerwca 37.gif
Dzaga
ptasia u ciebie tez zaraz połówkowe? o matko......... echhhhhhhhhhhh

kala i jak tam z dwójką sobie radzisz?

magda chyba chlopaki lubią jak im zdjecia robisz icon_smile.gif i na drzewa wchodzą i kwiatki wąchają icon_smile.gif grzeczne chłopaki icon_smile.gif współpraca na całego icon_smile.gif

kejti u nas tez pada... jak mam sile to rano jezdzimy do jednego centrum handlowego i robimy podstawowe zakupy a potem idzemy na taki bezpłatny plac zabaw w srodku, zdejmujemy buty i ganiam dziewczyny raz jedną raz drugą... wracamy na obiad i dzien szybciej mija
bo tak to dziewczyny swira dostają caly dzien w domu....


kejti_80
CYTAT(Dzaga @ Thu, 06 May 2010 - 14:27) *
kejti u nas tez pada... jak mam sile to rano jezdzimy do jednego centrum handlowego i robimy podstawowe zakupy a potem idzemy na taki bezpłatny plac zabaw w srodku, zdejmujemy buty i ganiam dziewczyny raz jedną raz drugą... wracamy na obiad i dzien szybciej mija
bo tak to dziewczyny swira dostają caly dzien w domu....


skąd ja to znam ... a mam narazie jednego rozrabiakę na stanie 29.gif
u nas dopiero teraz przestało padać, wygnałam moich chłopaków na spacer, Barto oczywiście w kaloszach, będzie mierzył wszystkie kałuże i puszczał kaczki kamykami 08.gif
kejti_80
a ja z tego siedzenia w domu znów ciasto upiekłam ... a poźniej się dziwię, że w biodrach się szersza zrobiłam hehe 01.gif
zapraszam na owoce ciasto z galaretką 02.gif
kala101
kejti ja chętna na ciasto

A co do mężusia to śmiga po domu o kulach tylko króciutko bo zaraz noga rwie więc puki co nadal nic nie pomoże ale już może niedługo i będzie lepiej.

U nas pogoda też całymi dniami deszczowa i mam dość
niewidzialna
ღ magda ღfajna ta Wasza majówka i majowe chłopaki icon_wink.gif fajne tam u was, wszystko kwitnie , tu jeszcze nie icon_sad.gif

Ptasia jak ten czas leci, już połówkowe niebawem, lada dzień i się urodzi icon_razz.gif

kala101 bądź dzielna, dacie radę icon_wink.gif najważniejsze, że sobie daje rade z toaletą icon_wink.gif

kejti_80 ja na ciasto baardzo chętna, słodkiego mi się strasznie chce, bo maz broni mi ciast piec, ciągle mówi zero cukru wrr (sama mu tak mówiłam kiedy przyjeżdżał kiedyś do domku hihi ale nie tak kategorycznie icon_razz.gif)

Dzaga fajnie macie z tym centrum...tu najbliższe jest paręnaście kilometrów dalej, ale za dużo miejsca do zabaw nie ma,a szkoda

U nas jest tylko jedna opcja, kalosze, kombinezon przeciwdeszczowy i na spacer, bo tu pada co kilka dni a jak zacznie to pada kilka dni, albo tygodniami...ale da się przeżyć ;)Znajomy powiedział mi, że dlatego ludzie tu mają duże domy, żeby dzieci mały się gdzie bawić bo ciągle tu pada, ale co tam, dajemy rade, czasem Pitu nawet nie ma zamiaru wychodzić z domu, bo by się bawił od rana do wieczora.

No to chyba teraz ja muszę Wam słonka troszkę wysłać ..ale ikonki odpowiedniej brak...

Agitusek a jak Twoja noga? napisz, że lepiej chociaż troszeczkę.

Miłej nocki i słodkich snów.
Ptasia
Oj leci ten czas leci 37.gif
Wklaejam dal przypomnienia moją lakę 03.gif


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us
ღ magda ღ
Ptasiu jaka ta lala twoja piękna a jakie włosy ma długie i grube strasznie do mamay podobna

Dzaga moi chłopacy też świrują jak siedzą w domu a najgorzej jest jak za długo są razem to wtedy z braku atrakcji dokuczają sobie nawzajem

Kejti ja na ciacho bardzo chętna a najbardziej na tą galaretkę 29.gif
u nas też oczywiście pada już drugi dzień i jest okropnie zimno i pogoda jest taka w kratkę bo jeden dzień extra słońce a potem za chwilę deszcz dlatego głowa mi pęka i nie mam na nic siły

Kuba chodzi już drugi tydzień do przedszkola (odpukać - sukces ostatnich czasów) oczywiście już kaszle ale jakoś go tam prowadzę niech łazi, Miki od września idzie do przedszkola więc co chwilę jakieś zebranie mam do tego Kuba ma majówkę w lesie dzień matki dzień dziecka i przedstawienie w przedszkolu więc urwanie głowy

niewidzialna my sobie w zeszłym roku kupiliśmy działeczkę obok działki naszych rodziców żeby dzieciaki miały gdzie szaleć, raczej taka rekreacyjna niż uprawna, mój G ciągle dokupuje jakieś iglaczki j kwiatki i krzaczki i sobie gospodarujemy 03.gif 29.gif 29.gif a dzieciaki całymi dniami sa na dworze

a na to wwszystko jeszcze planujemy remont dwóch pokoi i nas mam nadzieję że się skończy tylko na malowaniu ale teściowej pokój trzeba gruntownie remontować więc chyba znowu się wyprowadzę do rodziców z dzieciakami hihihihi

mnie znowu zaczyna gardło boleć pewnie to przez tą wietrzną pogodę

kejti_80
Ptasiu ale ślicznotka z tej Waszej córeczki icon_smile.gif normalnie sie zakochałam icon_smile.gif i to spojrzenie na 1-wszym zdjęciu ... echhh będzie łamać męskie serca, oj będzie 03.gif

Niewidzialna ale masz rygor w domu , hih 29.gif ja bez słodkiego teraz ani rusz 06.gif

Kala z dnia na dzień będzie coraz lepiej. A do wrzesnia napewno mąż się wykuruję, żeby poźniej mógł koło Ciebie śmigać icon_wink.gif

A ja mam dziś w planach wybrać się z Młodym na plac zabaw, chyba że zacznie padać 21.gif 43.gif

Pozdrawiam icon_smile.gif
ღ magda ღ
a ja zakupiłam wczoraj dużo kwiatków i muszę je dzisiaj posadzić ciekawe czy pogoda nam pozwoli

wiecie co wczoraj wyciągnęłam mojego G w drodze do przedszkola żebyśmy zaszli do lumpka i wiecie co mieli naprawdę za grosze fajne gry edukacyjne i puzle dla dzieciaków kupiłam mu zgadnij kto to za 5 zł 29.gif

życzę wszystkim miłego weekendu oby pogoda była coraz lepsza
♫ agitusek ♫
Ptasia lala Wam rosnie ze hoho, a te wlsoy, rany boska jest 03.gif
Jaks ei czujesz?

Kejti, oj ciasta zjadlabym,mama wyslala mi gaalretki wiec je jem, zobaczymy czy bedzie poprawa....to tak apropo Twojej galaretki. 06.gif

Jak mama Twoja sie czuje?
Pozdrow ja serdecznie, i niech sei nie forsuje.A powiedz goraczka ustapila?


Niewidzialna, no kalosze i flyvedragt to na porzadku dziennym w skandynawi. U nas leje juz od kilku dni.

Aggatt i jak staranka? Ja nadal trzymam kciuki i dopinguje!!!! przytul.gif
♫ agitusek ♫
CYTAT(ღ magda ღ @ Fri, 07 May 2010 - 08:46) *
Ptasiu jaka ta lala twoja piękna a jakie włosy ma długie i grube strasznie do mamay podobna

Dzaga moi chłopacy też świrują jak siedzą w domu a najgorzej jest jak za długo są razem to wtedy z braku atrakcji dokuczają sobie nawzajem

Kejti ja na ciacho bardzo chętna a najbardziej na tą galaretkę 29.gif
u nas też oczywiście pada już drugi dzień i jest okropnie zimno i pogoda jest taka w kratkę bo jeden dzień extra słońce a potem za chwilę deszcz dlatego głowa mi pęka i nie mam na nic siły

Kuba chodzi już drugi tydzień do przedszkola (odpukać - sukces ostatnich czasów) oczywiście już kaszle ale jakoś go tam prowadzę niech łazi, Miki od września idzie do przedszkola więc co chwilę jakieś zebranie mam do tego Kuba ma majówkę w lesie dzień matki dzień dziecka i przedstawienie w przedszkolu więc urwanie głowy

niewidzialna my sobie w zeszłym roku kupiliśmy działeczkę obok działki naszych rodziców żeby dzieciaki miały gdzie szaleć, raczej taka rekreacyjna niż uprawna, mój G ciągle dokupuje jakieś iglaczki j kwiatki i krzaczki i sobie gospodarujemy 03.gif 29.gif 29.gif a dzieciaki całymi dniami sa na dworze

a na to wwszystko jeszcze planujemy remont dwóch pokoi i nas mam nadzieję że się skończy tylko na malowaniu ale teściowej pokój trzeba gruntownie remontować więc chyba znowu się wyprowadzę do rodziców z dzieciakami hihihihi

mnie znowu zaczyna gardło boleć pewnie to przez tą wietrzną pogodę




Magda no co swoja dzialak to swoja, dawaj fotki jak ja zagospodarowaliscie,tzn, chodzi mi o drzewka i iglaczki.
Super to chlopaki maja sie gdzie wyszalec. 03.gif

remont mowisz, nie zazdroszcze. 37.gif
♫ agitusek ♫
Kala i jak maz?


... u mnie nieciekawie z kolanem, przedwoczarj znow w szpitalu wyladowalam,
maz z pracy musiala sie zwolnic, bo jak ja sama z nena ona szpital roznioslaby, zreszta nawet nie mailabym jak tam dojechac.
jest mi troche smutno, qrcze no.
ale, o kule sie wyklocilam i mam, jest troche latwiej.
najgorzej malena nie wie co sie dzieje, raz rozumie potem nie umie pojac ze wszystko jest inaczej i dlaczego mama tak dziwnie chodzi...podbno w przedszkolu zaczela chodzic na pupie, teraz odkad mam kule, zabiera mi je i udaje z e tez tak sei przemieszcza.

staram sie wpadac i podczytywac,
ale z dlugo nie posiedze.


pozdrowienka
kejti_80
CYTAT(♫ agitusek ♫ @ Sat, 08 May 2010 - 10:29) *
Kejti, oj ciasta zjadlabym,mama wyslala mi gaalretki wiec je jem, zobaczymy czy bedzie poprawa....to tak apropo Twojej galaretki. 06.gif

Jak mama Twoja sie czuje?
Pozdrow ja serdecznie, i niech sei nie forsuje.A powiedz goraczka ustapila?


Mama znów jest w szpitalu, tylko na innym oddziele (płucnym). Niestety w domu bardzo się jej pogorszyło, gorączka nie ustępowała, a do tego zaczęła się dusić.
Teraz nie wiadomo kiedy wyjdzie 32.gif
Najgorsze jest to, że poszła do szpitala o własnych siłach, a zrobili z niej kalekę.
kejti_80
Agitusku nie smuc się, przecież to nie Twoja wina, że masz kolano niesprawne. Nie zadreczaj się takimi myślami, tylko myśl pozytywnie przytul.gif
A Malena chce Cię naśladowac i stąd te jej zachowanie w przedszkolu.
A co powiedzieli Ci w tym szpitalu? Bierzesz jakieś leki, czy to ma tak samo przejść???
kejti_80
A ja mam dziś dzień słodkosci .... rany chyba przez tą beznadziejną pogodę i wogóle tak pożeram wszystko co czekoladowe i słodkie 43.gif masakra

Jutro mam wizytę u gina.
A w środę przyjeżdza do nas na kilka dni teściowa z chrzestną Bartulka. Ciesze się, bo lubię z nimi pogawędzić.

Ptasia
Witajcie
Agitusek oj biedna ty, wyobrażam sobie jak ci cieżko ale musisz jakoś to przetrwać. Trzymaj się.
Kejti mocno trzymam kicuki za zdrowie twojej mamy.
A słodkości to dobrze może jednak bedzie mała dziwczynka 03.gif

U nas ok, czuję sie wysmienicie, Oliwia już nawet spi bez pampersa bo buzyła sie ze pieluchy sa dla dzidziusiów i nie życzy sobie zakładania jej. Na arzie udało sie bez wpadek choc jestm przygotowana na to ze pewnie kiedys sie jakaś daży.

No a tak w ogle to odliczam do czerwac bo wtedy pojde na połówkowe, juz nie moge sie doczekac.
kala101
agitusku z mężem coraz lepiej dziś byliśmy na ściągnięciu szwów i skurcili mu gips do poniżej kolana więc jest o dużo lżejszy kolejna kontrola dopiero 7.06 więc teraz tylko leżeć i chodzić i ćwiczyć mięśnie bo te na kolanie to chyba całkowicie zaniknęły same kości kolanowe widać. Mam nadzieje że u ciebie też się będzie tylko polepszać wiem jak ci ciężko bo widze co mam w domu icon_sad.gif

kejti super że cię ktoś odwiedzi poklachacie i pomogą troche ludzie ja też już po połówce a kiedy ten czas zleciał ty już na odliczaniu masakra to leci jak powietrze nawet się nie oglądniemy a tu już maleństwa będą z nami icon_smile.gif

ptasiu gratuluje całkowitego odpieluchowania, u nas nati też sobie nie chce dać pieluchy założyć bo też powiedział zę pieluchy od dzidzi są ale ona dużo w nocy i przed spaniem pije więc jak usypia to jej jeszce zakładam choć często budzi się sucha ale nie mam siły na suszenie jeszce teraz łóżek więc ide sobie na łatwizne icon_sad.gif wiem żę nie powinnam ale naprawde za dużo obowiązków na mnie spadło i nawet nie wiem kiedy mi dziń mija a noc to już wogóle i taka chodze z dnia na dzień niedospana i wogóle nic koło siebie tylko ciągle oni icon_sad.gif ale jeszcze troche i będzie lepiej icon_smile.gificon_smile.gif
kejti_80
I już po wizycie icon_smile.gif dzis szybciutko było i dobrze, bo spieszyło mi sie bardzo.
Wszystko ok, morfologia tez ok i najwazniejsze, że glukoza w normie, bo tego najbardziej sie obawialam po tych moich obżarstwach słodkościami 29.gif
Nawet waga w normie, bo 2kg na plusie po miesiącu, wiec może nie pobiję rekordu z piewrszej ciąży 06.gif 29.gif
No i sloneczko nareszcie u nas wyszlo ... az chce się coś działac.
Muszę pomysleć o jakichś ciachach, żeby teściowej podchlebić, hihi u mnie żarty o teściowej sie nie sprawdzają, bo moja jest naprawdę w porządku icon_smile.gif

Kala przytul.gif wiem, że teraz wszystko na Twojej głowie, ale zbytnio się nie przemęczaj bo wiesz, że musimy teraz o siebie bardziej dbac.
Mam nadzieje, ze męzyk szybko wróci do formy.

Ptasiu no to super, że Oliwka tak szybko pojęła o co chodzi z pampersami icon_smile.gif u nas nadal w nocy jest sikanie w pampka, ale czekam aż Barto sam do tego dorośnie.
Rany w czerwcu już masz połówkowe, ale ten czas leci ... ciekawe czy Maleństwo się Wam ujawni 29.gif czy zostanie tajniakiem 29.gif


Ptasia
kala ściskam mocno i mam nadzieje, ze teraz bedzie juz u was tylko lepiej a ty bedziesz mogła niedługo sobie odpoczać.

Pokaże wam jak ten czas leci, wprost proporcjonalnie do moich rozmiarów 04.gif 04.gif 37.gif


Uploaded with ImageShack.us

a to Oliwia jeszcze


Uploaded with ImageShack.us
♫ agitusek ♫
Ptasiu ach, wygladasz kwitnaco!!!!!!
Brzuszek slodki i mala modelka piekna.

Cudne dziewczyny ma ten Twoj maz w domku. 06.gif
♫ agitusek ♫
Kejti,
ciesze sie, ze po wizycie wszystko w porzadku,
to jest juz zawsze wiecej radosci niz myslenia.
Szkoda,ze z mam Twoja tak sie dzieje, biedna sie nameczy, a i Ty tez na pewnoe myslisz duzo przytul.gif .
Ciesze sie takze ze bedziesz miec gosci, oderwiesz sie troszke od codzinnych problemow a i napewno pociesza cie drogie panie przytul.gif , Bratulek tez pewnie bedzie wniebowziety 03.gif usciskaj go ode mnie.


aaaaaaa widzialam Cie na sierpnowieczkach, ach powiem to samo co Patsi-cudnei wygaldasz, ciaze Wam pasuja dziewczyny 03.gif
♫ agitusek ♫
CYTAT(kejti_80 @ Sun, 09 May 2010 - 18:19) *
Agitusku nie smuc się, przecież to nie Twoja wina, że masz kolano niesprawne. Nie zadreczaj się takimi myślami, tylko myśl pozytywnie przytul.gif
A Malena chce Cię naśladowac i stąd te jej zachowanie w przedszkolu.
A co powiedzieli Ci w tym szpitalu? Bierzesz jakieś leki, czy to ma tak samo przejść???


tak mam przeciwbolowe plus usztywnienie nogi, tzn kolana, ponizej i powyzej.
i mam czekac jeszcze dwa tygodnie, jaks ei nei poprawi to operacja,
pytam czy nie moga mi zeskanowac nogi albo rentgen, nie nie moga bo moze sie samo poprawi a tak to wydadki na dodtawkoe czynnosci. qrcze w tymkaraju gdzie wyskoie podaki placimy, zeby nie mieli kasy na to....a szkoda cokolwiek mowic.....
♫ agitusek ♫
CYTAT(kala101 @ Mon, 10 May 2010 - 08:51) *
agitusku z mężem coraz lepiej dziś byliśmy na ściągnięciu szwów i skurcili mu gips do poniżej kolana więc jest o dużo lżejszy kolejna kontrola dopiero 7.06 więc teraz tylko leżeć i chodzić i ćwiczyć mięśnie bo te na kolanie to chyba całkowicie zaniknęły same kości kolanowe widać. Mam nadzieje że u ciebie też się będzie tylko polepszać wiem jak ci ciężko bo widze co mam w domu icon_sad.gif

kejti super że cię ktoś odwiedzi poklachacie i pomogą troche ludzie ja też już po połówce a kiedy ten czas zleciał ty już na odliczaniu masakra to leci jak powietrze nawet się nie oglądniemy a tu już maleństwa będą z nami icon_smile.gif

ptasiu gratuluje całkowitego odpieluchowania, u nas nati też sobie nie chce dać pieluchy założyć bo też powiedział zę pieluchy od dzidzi są ale ona dużo w nocy i przed spaniem pije więc jak usypia to jej jeszce zakładam choć często budzi się sucha ale nie mam siły na suszenie jeszce teraz łóżek więc ide sobie na łatwizne icon_sad.gif wiem żę nie powinnam ale naprawde za dużo obowiązków na mnie spadło i nawet nie wiem kiedy mi dziń mija a noc to już wogóle i taka chodze z dnia na dzień niedospana i wogóle nic koło siebie tylko ciągle oni icon_sad.gif ale jeszcze troche i będzie lepiej icon_smile.gificon_smile.gif




no wlasnei to bardzo wazne aby mimo ze boli torszke cwiczyc, bo miesnie moga ulegnac skrcoeniue i potem jeszcze dojdze bol z tego wlasnei powodu, ja nie mam gipsu, tylko usztywnienie, czasami sobie pociwcze, heheh, tzn poruszam noga mimo ze boli, chco wiadomo balans tez trzeba znalezc, aby nei zrobic za wiele tych "cwiczen"

Kala swoja droga podziwiam, znam przypadek od podszewki, wszystko na Twojej glowie przytul.gif
♫ agitusek ♫
odnosnie sikania w nocy, ja tez zakladam pamapersa na noc, ale Malena sie budzi i wola na siku....co nie ukrywam jest dla mnei duzym obciazeniem w nocy, ciezko mi wtsac i sie przmeiscic potem ja podniesc na toalete.

a maz.....nie slyszy nic, chrapie oczywiscie, poza tmy jak mowie idz do daddy to nie mummy musi isc z nia sisi zrobic
♫ agitusek ♫
aaaaaaaaaa wlasnei dostaal maile od kierowniczki, z pytaniem czy mzoe mnie odwiedzic 37.gif
wiec bede miala odwiedziny w domu,
a balagam, bo ja rady nie daje sprzatnac.....a maz owszem sprzatnie, tylko wiece nie tak jak ja to zrobilabym 37.gif
no trudno
43.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.