To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Wrześniowe Dzieciaczki cz VI

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40
Dzaga
nasze najkochańsze łobuzy icon_smile.gif


Tosia -Viki ur. 14 lipca, godz. 1.35, waga 2100 (?) gram, wzrost XX cm



Oliwia-Ptasi ur. 25 sierpnia, godz. 14.55, waga 3400 gram, wzrost 56 cm



Paulinka-Dzagi ur. 30 sierpnia, godz. 7.00, waga 2660, wzrost 50 cm



Victoria-Kasiuli ur.02 września, godz. 2.27, waga 3010 gram, wzrost 51 cm



Daniel-Aggatt ur. 02 września, godz. 14.45, waga 3500 gram, wzrost 52 cm



Gabrysia-Rolci ur. 05 września, godz. XX.XX, waga XXXX gram, wzrost XX cm



Julia- Marioli ur. 06 września, godz. 13.05, waga 3250 gram, wzrost 53 cm



Jaś- Efki27 ur. 07 września, godz. 15.15, waga XXXX, wzrost XX cm



Piotr- Maris28 ur. 07 września, godz. 3.00, waga 3650 gram, wzrost 58 cm



Bartuś-Kejti80 ur. 07 września, godz. 16.20, waga 3600 gram, wzrost 57 cm



Natalka - Kali101 ur. 17 września, godz. 22.30, waga 3850 gram, wzrost 57 cm



Juleczek- Madziarki78 ur. 21 września, godz. 17.15, waga 3480 gram, wzrost 53 cm



Piotruś- Niewidzialnej ur. 27 września, godz. 6.11, waga 3770, wzrost 57 cm



Szymonek- Kori85 ur. 27 września, godz. 1.30, waga 3500 gram, wzrost 55 cm



Zosia-Anek78 ur. 30 września, godz. 20.20, waga 3300 gram, wzrost 55 cm



Malenka-Agituska ur. 3 pażdziernika, godz. XX.XX, waga 4080, wzrost 56 cm



Mikołaj-Magdy2505 ur. 8 pażdziernika, godz. 8.15, waga 3700, wzrost 55 cm
niewidzialna
o widzę że już nowy wąteczek sie pojawił więc się melduje icon_wink.gif dzięki Dzaga,super to zrobiłaś icon_wink.gif
kasiula_poznan
Dzaguś dzięki za nowy wąteczek, podpisujemy listę




Madziarka zdjęcia bomba!!! ale brzusio to chyba jeszcze dość wysoko...?

Dzaga
kasiula w drugiej i kazdej nastepnej ciazy brzuszek moze byc wysoko do samego porodu
kasiula_poznan
CYTAT(Dzaga @ Sun, 07 Jun 2009 - 19:59) *
kasiula w drugiej i kazdej nastepnej ciazy brzuszek moze byc wysoko do samego porodu


aaa to nie wiedziałam.... druga ciąża (i każda następna 29.gif ) jeszcze przede mną icon_smile.gif
Dzaga
to ja na poczatek wrzuce fotki icon_smile.gif

Dzaga
Dzaga
CYTAT(kasiula_poznan @ Sun, 07 Jun 2009 - 22:28) *
aaa to nie wiedziałam.... druga ciąża (i każda następna 29.gif ) jeszcze przede mną icon_smile.gif



kasiula nie wiedzialam ze planujesz tak duza rodzine 29.gif
Dzaga
CYTAT(niewidzialna @ Mon, 08 Jun 2009 - 00:31) *
karmie mimo nieprzychylności rodziców i zdziwienia otoczenia ..jeszcze trochę,czekam żeby podroż jakoś przetrwać, mam nadzieje że z tatusiem będzie łatwiej odzwyczaić... A dodam ze Pit ozdrowiał, gorączka była jednodniowa,myślę ze to na tle alergicznym bo teraz w domu duużo kurzu fruwa....pisze tu,może akurat dojdziemy do 100stronki


a ja odpowiadam już tutaj icon_smile.gif
miałam pytać jak tam Piotruś... ale że dajesz rade jeszcze karmić... szok jak dla mnie.. a Emilkę też tak długo karmiłas?
Madziara78
Melduję się jeszcze w dwupaku 03.gif Dziękujemy ślicznie za miłe słowa - Kasiula z tym brzuchem - ja mam wrażenie że mam go już cały czas poniżej normy 04.gif że prawie ciągnę go po ziemi hahaha ale sama nie wiem czy on jest wysoko czy nisko - jutro po wizycie się okaże 04.gif

No właśnie - proszę jeszcze o kciuki za jutro - niech wreszcie coś się wyjaśni - kiedy i jak będę rodzić blagam.gif

Dzaga ależ śliczne zdjęcia wstawiłaś - i na tym pierwszym widzę bardzo szczupłą kobitkę - kochana gdzie ty chcesz się odchudzać???? z czego?

Agitusek to kiedy kolejny egzamin? kiedy zaciskać kciuki? - pisałaś chyba ale proszę dzień przed jeszcze przypomnieć bo wiesz - macica musi być teraz dotleniona 04.gif 29.gif 37.gif

Na serio - wiecie jakie mam luki w pamięci - chcę coś napisać i po kilku dniach dopiero sobie przypominam że miałam to napisać i zapomniałam 29.gif A jakie głupoty robię... aż się sama z siebie śmieję - ostatnio np posoliłam M. truskawki zamiast posłodzić - i musiałam je myć ze śmietany i soli.... no cóż - taki urok ciąży nie? 04.gif 04.gif 04.gif 04.gif 04.gif

Niewidzialna dobrze że Pitkowi odeszła gorączka - i niech idzie precz!!!!

Kala jak kluczyki - udało coś się załatwić?
Dzaga
czesc Ptasia icon_smile.gif

a my sie szykujemy na plac zabaw do babci - dziewczyny spia a ja kawke inke pije icon_smile.gif

madziara bo całe sadło zagnieździło sie duużżo niżej - i nie pozwoliłam sobie robić zdjęć całej sylwetki
Ptasia
Witajcie
I ja sie meldujÄ™ na nowym wÄ…tku.
Madziara wbiłaś mnie w szok tymi djęciami, są cuuuudowne, fantastyczna pamiątka. No i oczywiscie trzymam kciuki za wizytę i niech sie okaze że poród bedzie taki jak chcesz.
Dzaga potwierdzam, nie wyglądasz na taką która potrzebuje diety! Dziewczynki śliczne no ale po takiej mamusi nie mogło być inaczej.
niewidzalana podziwiam cie za to karmienie a otoczeniem sie nie przejmuj jeśłi tobie i dziecku to pasuje to reszta nie ma tu nic do gadania. Jak pakowanie?
kala co z autem?

Juz nie wiem czy pisałam o tym czy nie ale miaąłm w czwartek i piatek w pracy audyt akredytacyjny wiec duzo pracy i troszke stresu ale pszło super bo tylko 5 niezgodności i to średnich 03.gif

Zaraz wklejej obiecane foty no chyba ze żaba zaniemogła.
Dzaga
chyba Ptasi żaba zaniemogła i nie zobaczymy pokoiku Oliwki 21.gif
Ptasia




ღ magda ღ
Ptasiu super pokoik aż mnie zazdrość zżera 29.gif Oliwka ma pokój zabaw chyba większy niż my mamy dla naszej całej 4

Dzaguś śliczne zdjęcia a mała Oliwka jakie śliczne oczka ma

Dziewczyny wy sie tymi brzuszkami tak nie martwcie musicie zbierać zapasy na następną ciążę i maluszki 29.gif teraz przyjdą wakacje to schudniemy 03.gif

A tak w ogóle u u nas stresujący dzień, G ma znowu cały tydzień wolny bo nie mają pracy już tak 1,5 miesiąca ale dzisiaj jedzie do firmy na zebranie i wyjaśni sie cała sytuacja mam nadzieję że redukcja go nie obejmie a firma która ich przejmuje weżmie wszystkich chłopaków no i że stawki mu nie zmniejszą a po drugie to Miki dalej gorączkuje i zaczyna kaszleć więc idziemy do lekarza odezwiemy się po wizycie trzymajcie kciuki
kala101
Witam i ja na nowym wÄ…teczku

madziarka zdjęcia boskie icon_smile.gificon_smile.gif

dzaguś piękne masz dziewczyny ale po mamusi muszą być piękne i te kilogramy do zrzucenia to napewno ściema.

ptasiu pokoik piękny i jakie Oli ma długie włosy szok icon_smile.gificon_smile.gif

niewidzialna otoczeniem się nie przejmuj ja też bym nadal karmiła i zresztą nadal moge po mlesio nadal mam ale ja odstawiłam tylko nati od cyca z powodów w pełni zdrowotnych moich bo jeśli chcę drugie dziecko to musiałam odbudować troche organizm, zwitaminizować się troche i wogóle doleczyć co było niedoleczone.

madziu kurde czy te choroby siÄ™ od was odczepiÄ…

A u nas po staremu auto stoi ale dziś kumpel ma dać znać czy coś damy rade z nim zrobić, już rozglądamy się za innym ale najpierw jeszcze walczymy o tego może akurat bo niebardzo uśmiecha mi się kupować innego z 96 r bo w tym wiem co mam i czego się moge spodziewać a jak kupie innego to niby w trakcie kupna ok ale potem ..... a na droższego mnie nie stać.

Czy któraś z was była już z dzieciaczkiem u dentysty, ja mam wizyte prywatnie umówioną na 15 lipca ale boje się niemiłosiernie jak to będzie wyglądało. A musze iść bo natala ma dziurke w zębie i nie chce aby się zepsuły inne. Ale co śmieszniejsze to lekarka stwierdziła że pruchnica jest dziedziczna lub jeśli w ciąży robiłam zęby to dlatego dziecko ma szybciej ubytki w pierwszych zębach, pomimo dziennego szorowania i nie jedzenia słodyczy.
Dzaga
CYTAT(kala101 @ Mon, 08 Jun 2009 - 10:20) *
Ale co śmieszniejsze to lekarka stwierdziła że pruchnica jest dziedziczna lub jeśli w ciąży robiłam zęby to dlatego dziecko ma szybciej ubytki w pierwszych zębach, pomimo dziennego szorowania i nie jedzenia słodyczy.


kompletna bzdura - to nie ma kompletnie zwiÄ…zku
kejti_80
Witajcie Kochane!

I ja podpisuję listę na nowym watku... Dzaga dzięki przytul.gif
Zdjęcia przez Was zamieszczone po prostu zatkały mi dech w piersiach ... takie cudne 03.gif
Madziarko to z Julkiem to jest nr1, piękne... az sie chce byc w ciązy 06.gif A co do Twej figurki to tylko pozazdroscic, taka szczuplutka jestes ... a z brzuszkiem wygladasz sexy 03.gif 29.gif 06.gif
Trzymam kciuki mocno za wizyte... i dawaj znac szybko co i jak, kiedy bedziemy witac NelkÄ™!!!!
Dzaga następna laska, która ubolewa nad swą figurką 06.gif zupełnie nie potrzebnie 03.gif
Oliwka rośnie pięknie, jejku juz ma 3 miesiace , ale leci ten czas ... a Paula i te jej oczka są zabójcze. Oj bedzie łamac męskie serca 03.gif
Ptasiu pokoik superaśny. Oliwka na tych zdjęciach to wykapana mamusia!
Kala my narazie nie wybieramy sie do dentysty... ale tez takiej wizyty sobie nie wyobrazam bo Bart za nic w swiecie nie daje sobie do buzi popatrzec!
Magda zdrowka, zdrowka dla Was Kochani!
Agitusek prosze tutaj podpisac liste na nowym wÄ…tku i opowiedziec co u Was 03.gif 06.gif 29.gif

U nas dzis cieplo nareszcie ... Bartus poszedl z babcia na spacer, wiec mam chwilke 29.gif
Poza tym strasznie nierozgarnieta jestem ostatnio... co tu sie dziwic Madziarce

Miłego dnia!
kala101
dzaguś mi też się to wydało bzdurą ale do dentysty musze z nią iść bo szkoda ząbków a nóż się myle i to jednak nie dziurka zobaczymy 15 wieczorem, bo ide prywatnie do jakieś dentystki która zajmuje się tylko dziećmi więc możę będzie oki.

kejti tobie to dobrze jak ja bym chciała puścić natale z babcią na spacer a ja do wyrka. Bo ostatnio niewiem czemu ale ciągle boli mnie głowa i oczy chyba musze się wybrać do okulisty no chyba że to tylko niewyspanie ciągłe daje się we znaki.
Madziara78
Witajcie,
my już po wizycie - i jesteśmy w domu 03.gif
Zrobili mi ktg - skurczybyki są ale mój prof powiedział że nie wyglądam jeszcze na rodzącą 04.gif i żebym poczekała jeszcze tydzień bo on właśnie wychodzi na urlop 37.gif
W razie jak by skurcze były regularne - nawet co 15 min to mam natychmiast jechać do szpitala i powiedzieć że mają mnie przyjąć i zrobić cc, a jak nie to w poniedziałek mam się u niego stawić - on już wróci to się wszystkim zajmie 03.gif

No i powiedział że już możemy bez problemu rodzić - już jesteśmy w terminie i nic złego się nie stanie nawet jak bym jutro urodziła 29.gif

To chyba tyle z ciekawostek...

Dziękujemy za kciukasy... przydały się 03.gif

Ptasia pokoik przesłodki -cudny... ja też Oliwce go zazdroszczę 04.gif

Magda trzymam kciuki za wizytę - daj znać po co powiedział lekarz....

Kala
my jeszcze nie byliśmy u dentysty... kurcze - nawet o tym nie pomyślałam że małemu już ząbki mogły się popsuć... 37.gif

Kejti u nas też cieplutko... aż się w domu nie chce siedzieć 03.gif A z tym nierozgarnięciem - ja bym to zwaliła na pogodę 04.gif 04.gif 04.gif 04.gif

♫ agitusek ♫
meduje sie na nwoywm slicznym wateczku, uklon w strone Dzagusi. 06.gif

cos mialam napisac i zapomnialam
nastepny egzamin w czwartek, ostatni ale wazny bo ocena na papierze bedzie.

co aj to mailam napisac...
podczytuje
po egzamninie wpdane na dluzej....w ksiazkach siedze 29.gif 29.gif 29.gif
Dzaga
CYTAT(kala101 @ Mon, 08 Jun 2009 - 14:31) *
dzaguś mi też się to wydało bzdurą ale do dentysty musze z nią iść bo szkoda ząbków a nóż się myle i to jednak nie dziurka zobaczymy 15 wieczorem, bo ide prywatnie do jakieś dentystki która zajmuje się tylko dziećmi więc możę będzie oki.


kala ja nie twierdze ze Natalka musi miec na pewno zdrowe zęby z racji tych twoich wizyt u dentysty w ciąży, tylko ze to nie ma związku.. wiec jesli cos sie dzieje to koniecznie sprawdźcie... im wcześniej tym lepiej...

madziera ale fajnie!!!!!!!!!!!!!!!! to już tuż tuż..
aaaaaaaa czy to oznacza ze na pewno bedziesz miala cc??

kejti a Ty na co czekasz?? bierz sie do roboty za siostre dla Bartusia

ptasia alez cudny ma pokoik Oliwka.. to na dole do zabaw??
aaaaaaaaaaaaa i ona ma tak na stale postawiony kubek z kredkami?? bo ja to bym miala zaraz graffitti po całym domu icon_smile.gif
Dzaga
agitusek trzymam kciuki za czwartek !!!!!!!
Madziara78
Agitusek ja również zaciskam kciuki za czwartek &&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Dzaguś no tak mi powiedział gin - sam zdecydował, wcześniej na wizycie poruszyliśmy ten temat i wtedy on jeszcze chciał znać moje zdanie - pytał czy bym chciała czy bym się nie bała bo musiała bym być zdeterminowana że chcę tak rodzić itd... ogólnie - on przeciwnik cc nagle miałam wrażenie że mnie zniechęcał do sn 10.gif
Wczoraj - podsumowując całą ciążę, te cukrzyce, ostatnią cesarkę która nie była tak dawno powiedział - to jak by się coś zaczęło to proszę przyjechać i mówić ze ja zadecydowałem o cc. I tak szczerze mówiąc to mnie to ucieszyło że to on zdecydował - tak naprawdę na to liczyłam bo ja do końca nie byłam pewna ani w jedną ani w drugą...

Kejti Dzaga ma rację - nie macie na co czekać - czym szybciej tym lepiej dla Bartusia - szybciej się przyzwyczai że ma siostrzyczkę 03.gif 03.gif 03.gif 03.gif
Ptasia
Witajcie
Madziara strasznie sie cieszę że jestes zadowolona z wizyty, rany jak to już blisko 37.gif 03.gif
magda trzymam kciuki za prace męza twojego wiem jak teraz jest cięzzko z praca więc oby wszytsko posżło po waszej myśłi. No i buziak dla Mikiego koniecznie daj znac co powiedział lekarz.
kejti no to do roboty jak takie mysli ci po głowie chodzą bedzie nam jeszcze razniej z kala na ciążowym watku 03.gif
kalaa tez uwazam ze dentysta zbyt sie zapędził w swoich diagnozach co do dziurki w zebie Natalii w zaden sposób nikt mi nie wciśnie ze to ma jakiś zwiazek z tym że ty leczyłas zęby w ciązy. U dentysty z Oliwia jeszcze nie byłam za to u ortodonty tak 29.gif
agitusek kciuki zacisniete

Rany a ja musze si epoważnie zastanowic na metodą zabezpieczania przez te najbliższe 3 miechy 37.gif niecierpie gumek ale chyba nie mamy wyboru.
Dzaga
ptasia ciagle zapominam...............jak u was wyglada mycie głowy Oliwce??

magda i jak u meza??
Dzaga
madziara jak sobie przypomnialam Twój poprzedni poród... i to przez co teraz przechodziłas w trakcie ciazy to chyba jednak nie odwazyłabym sie na SN
chociaz jesli chcesz miec trójke lub czwórke dzieci... nie wiem jak to ma sie to dwóch CC????????????
Ptasia
Dzaga z myciem głowy było ok do pewnego czasu, od niedawna mała nie cche słyszeć o myciu włosłów 37.gif boi sie prysznica, nie chce sie połżyc na plecach, płacz i krzyki 37.gif

Która była na wczasach za granicą z maluchem? Chyba Madziara ale nie jestem pewna, jaki kraj wybrać?Cały czas sie zastanawiam nad tymi wczasami bo wiem ze jak teraz nie polecimy to znowu kilka lat nam sie nie uda no bo skoro boję sie z jednym dzieckie lecieć to z dwójka na bank sie nie wybiorę 37.gif
Madziara78
CYTAT(Dzaga @ Tue, 09 Jun 2009 - 09:41) *
madziara jak sobie przypomnialam Twój poprzedni poród... i to przez co teraz przechodziłas w trakcie ciazy to chyba jednak nie odwazyłabym sie na SN
chociaz jesli chcesz miec trójke lub czwórke dzieci... nie wiem jak to ma sie to dwóch CC????????????

Dzaguś z tego co wiem - to trzecie też pewnie by było przez cc.... ale po tych przebojach ciążowych i po tym ze cukrzyca lubi wracać to będziemy się pewnie zastanawiać dłużej nad kolejna ciążą - dzieciaki muszą trochę podrosnąć i być bardziej samodzielne 32.gif

Ptasia
my byliśmy na Majorce - jak dla mnie to raj dla rodzin z dziećmi - plaże piękne - piaseczek, czyściutko. Majorka malutka - można wypożyczyć samochód i ją całą zjechać 03.gif było rewelacyjne... i też chętnie bym powtórzyła ten wyjazd... ale niestety w tym roku nie damy rady 29.gif
kala101
agitusek trzyamym kciuki

madziarka ludzie to już jak ja się cieszę

Co do dentysty to jeszce u niego nie byłam to mi powiedziała pediatra pierwszego kontaktu a że jej nie ufam to o porade i wybór dentysty poprosiłam prywatną lekarkę

A ja dziś robiłam test bo już miałam wrażenie że troszke się pospieszyliśmy ale jednak nie więc teraz musze pilnować aby zgodnie z planem w grudniu dopiero zajść icon_smile.gificon_smile.gif
Madziara78
Kala oj widzę że ciebie wzięło na dobre 03.gif 03.gif 03.gif 03.gif Fajnie - cieszę się! A co z samochodem?
No i daj znać jak będziecie po wizycie u dentysty...

Magda jak po lekarzu? Czekam na wieści... i napisz jak z męża pracą... przytul.gif
kala101
madziarka ja cały czas na dobre tylko mój plan to grudzień zajść dopiero a teraz już myślałam że się zdarzyło dlatego test robiłam bo coś mi ostatnio niedobrze ciągle i łeb mi pęka.

A co to wizyty to troche poczekamy bo to dopiero 15 lipiec

Co do samochodu to puki co stoi jedynie gościu z opola chce się tego podjąć i na 100% to zrobi choćby h... na h... stawałbo to mechanik dziadka J więc zrobi wszystko aby go naprawić. Jedyny problem to to że niemamy jak go tam scholować bo laweta to zbyt duży koszt a w aucie jest blokada kierownicy więc ....

magda czekamy na wieści od lekarza
Madziara78
Kala to siÄ™ macie z tym samochodem przytul.gif przytul.gif przytul.gif
Ptasia
Madziara dzieki za odp 06.gif
magda i jak tam u lekarza?
kala przytul.gif
Dzaga
coś madziary dziś nie było....
Madziara78
Jestem jestem... i nadal w dwupaku - zaciskam nogi do poniedziałku bo w ten długi weekend nie chcę rodzić 04.gif

Ale powiem Wam że skurczybyki się nasilają i jest ich coraz więcej.... 37.gif 29.gif aż się czasami zaczynam bać 03.gif


Magda
wszystkiego naj naj naj z okazji urodzin
Jak u Was ze zdrówkiem? co powiedział lekarz...??

Ptasia
nie ma sprawy - mam nadzieję że choć troszkę pomogłam...

Kala przytul.gif przytul.gif
niewidzialna
CYTAT(Madziara78 @ Thu, 11 Jun 2009 - 00:53) *

Magda
wszystkiego naj naj naj z okazji urodzin


no właśnie też to chciałam napisać, a myslalam że pierwsza życzenia złożę icon_wink.gif icon_razz.gif

Sto lat Madziu i żeby te twoje chłopaki zdrowe były;) impreza.gif
ღ magda ღ
Dziękuję dziewczyny za życzenia urodzinowe aż mi sie łezka zakręciła.... przytul.gif

Nie odzywaliśmy sie bo jakoś tak nie było czasu przygotowania do dzisiejszej imprezy i w ogóle. Miki ma zapalenie górnych dróg oddechowych ale obyło się bez antybiotyku dostaliśmy syropki i skierowanie do laryngologa. U męża niezaciekawie co prawda nie zwolnią go bo przejmuje ich inna firma i mają zagwarantowane te warunki króre mają tylko że ma umowę tylko do końca listopada i wtedy nie wiadomo co będzie ta firma nie daje umów dłuższych niż 3 lata i na dodatek też na 3/4 etatu pod warunkiem że w ogóle dostanie umowę więc jestem troszkę zaniepokojona ale mam nadzieję że nie będzie tak żle.
♫ agitusek ♫
qrcze no musze sie pochwalic! znow jest 6! czyli A! Jako jedyna z klasy bede miec na dyplomie tak slodkei oceny z dwoch najwazniejszych egzaminow. Pekam z dumy, bo duzo nad tym pracowalam! Dorobilam sie anemi a i malym szalencem zajac sie musialam! DZIEKUJE WAM ZA PAMIEC I KCIUKI! Ech alez milo, bo w koncu nielatwo byc obcokrajowcem..... 29.gif

Dziekuje jeszcze raz i narazie uciekam ochlonac.... 37.gif
kejti_80
Hej!

Przede wszystkim składam naszej Madzi życzenia urodzinowe, niechaj zawsze bedzie szcześliwa, zadowolona ze swych facetów i niechaj spełnią się Twoje marzenia!!!!!
Agitusku ogromne gratulacje ... powtórze się pewnie ale napisze to jeszcze raz - ale zdolniacha z Ciebie 03.gif 03.gif 03.gif 06.gif

Miłego weekendu długiego dla Was Kochane icon_smile.gif
Madziara78
Agitusek i ja składam gratulacje - jesteśmy z Ciebie dumne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! przytul.gif

U mnie dziś cisza - nawet mała się nie wierci 21.gif ciągle ją muszę ściskać żeby się uspokoić że jej nic nie jest... ale mam nadzieję że to tylko śpiący dzień 37.gif
Ptasia
Magda 100 lat, spełnenia marzeń i dużo zdrówka dal całej rodziny

Madziara trzymam kciuki zebys wytrzymała w dwupaku do poniedziałku, a dzis jest faktycznie smętny dzien i moze dlatego mała mniej ruchliwa, choć ja słyszałam że dziecko przed samym porodem też przestaje sie ruszać 43.gif tylko w razie wu nie zapomnij dac znać.

agitusek gratuluje i jestem z ciebie strasznie dumna, takich ludzi za granicÄ… nam trzeba 06.gif

U mnie dzis wyjatkowo paskudny dzien, mam PMS cały czas wrcze na A, on sie pokłócił z ojcem i tez ma podły nastrój, wczoraj wylali nam podłoge w korytarzu i jak wyschnie to jutro kładą kafelki, modle sie o to bo w niedziele przyjezdzają moi rodzice i musi byc wzytko zrobione zeby mozna było przejsc na pokoje 37.gif Do tego mała daje czadu od wczoraj ze az mnie trafia 21.gif no i jeszcze ta pogoda....cały dzien leje, burza za burzą 21.gif

a szkoda słów oby jutro było lepiej
Madziara78
Ptasia jak by coś się rozkręcało to nie zapomnę o Was i będę smsować 03.gif
Mam nadzieję że u Was się niebo rozchmurzyło i twój PMS troszkę osłabł... przytul.gif ja powiem Wam szczerze że zapomniałam już co to znaczy PMS czy @.... i wcale mi się za tym nie tęskni 04.gif 04.gif 04.gif 04.gif
niewidzialna
Witam

Dzaga śliczne fotki,ale jak nie maja być śliczne skoro mama ładna to i dzieci ładne icon_wink.gif czy mi się zdaje czy lat Ci trochę ubyło?..Emilkę karmiłam do 10miesiaca,dłużej ona już nie chciała,ale ja dokarmiałam od 5miesiaca mlekiem sojowym i mojego dostawała dużo mniej w porównaniu z Pitkiem. A swoja droga tow sumie mnie dziwi ze wy się dziwicie icon_razz.gif bo jak dla mnie to żaden wysiłek a czasem i wygoda, no może poza pobudkami w nocy,ale z tym tez da się żyć.

Ptasia pokoik rewelacyjny, nawet Mila się zachwycała;)

agitusek gratulacje ogromniaste, jesteś wielka, wierzyłam, ze sobie poradzisz rewelacyjnie, aż slow podziwu mi brak..ty..ty bestio icon_wink.gif przytul.gif

ღ magda ღnie zaÅ‚amuj siÄ™,musi być dobrze i już,mam nadzieje, ze imprezka udana byÅ‚a;)zdrówka tym Twoim chÅ‚opakom życzÄ™

Madziara78 mam nadzieje ze to już jutro;) trzymam kciuki;)

Dziś byliśmy prawie cały dzień u moich rodziców, Mila sypała kwiatki na procesji a Pitka woziła babcia (pierwszy raz chyba tak długo:)) Dzieci szczęśliwe, bo kochają dziadków, no i nawet chrzestny przyjechał to zrobiłam im kilka wspólnych fotek żeby pamiątka była jakaś.
A ja pakuje i pakuje,znoszę do domu kartony icon_razz.gif wstaje rano i zaczynam w sumie dobrze nie wstanę a już o tym myślę co gdzie i jak wpakuje, co muszę dokupić ciągle nowe listy tworze(od razu kupuje nowe drobiazgi do kuchni, dziś już widziałam, fajne szafki z dużą ilością szuflad,zmywarka,wielka lodowa i fajna kuchenka icon_biggrin.gif ) końca nie widać, jeszcze tylko kilka dni i odpocznę troszeńkę...ale bez netu zostanę icon_sad.gif..trudno, ale może jakaś dobra duszyczka w rodzinie użyczy sprzętu;)

pozdrawiam cieplutko icon_wink.gif
Madziara78
Melduję się nadal w dwupaku - i narazie u nas cisza... i dobrze bo musze wytrzymać tak do poniedziałku 04.gif 04.gif 04.gif 04.gif

Niewidzialna jeszcze chwilka i czeka ciÄ™ nagroda przytul.gif 03.gif dasz radÄ™ - jesteÅ› silna kobitka...

Madzia jak udała się imprezka urodzinowa?

Dzaga jak Twoje księżniczki? Paulinka uspokoiła się troszke? przyzwyczaiła się już do siostrzyczki?

Agitusek kochana teraz już chyba masz więcej czasu co? - zajrzyj do nas czasami... 03.gif i prosimy o zdjęcia Waszej księżniczki... bo ciotki stęskniły się już za Malenką... 03.gif
Dzaga
ja tak szybciutko...
czy któes z waszych dzieci ssało kciuka?? Oliwce teraz ostatnio zdarza się wsadzac całą łapkę do buzi a potem kciuka... smoka jej jeszcze nie dawałam - ale jesli bedzie czesciej łapać kciuka to spróbujemy ze smokiem...
niby nie ssie go caly czas ale podejrzewam ze to dopiero poczatek... wiec albo zakrywam jej Å‚apki jakimis rekawiczkami albo siedze nad nia i wyciagam tego palucha z buzi..... echhhhhhhhhhhhhhh
jak poczytałam o tym ze niektorzy juz dorosli jeszcze ssa to az mi sie niedobrze robi... echhhhhhhhh

niewidzialna... a ile czasu Wam zostalo do wyjazdu??

ptasia pytałam o mycie głowy bo u nas jest tragedia... tak sie rzuca ze nie mamy jak jej splukac głowy... wstaje i nie mozemy jej posadzic.. macha łapskami i wylewa wade z kubeczka jak jej plucze.... koszmar...

madziara
paulinka jakby troche sie usamodzielniła... ale ile ja z nia przechodze to tylko ja wiem.... no i mysle ze wyjazdy na plac zabaw robią swoje... jak siedzi miedzy dziecmi tez jej duzo daje... teraz potrafi sama sie pobawic wiec moze bedzie lepiej icon_smile.gif
ale z jedzeniem nadal tragedia... wszystko jest bleee... a nie 2 dni jadła na obiad placki z jabłkami... po 3 malutkie ale jadła... poza tym nedza i rozpacz...


a ja mam już 3 kg mniej icon_smile.gif
Dzaga
aaaaaaaaaaaaaaaa magda

agitusek


dawaj fotyyyy!!!!
Ptasia
Dzaga no to widze ze z myciem głowy macie podobnie jak my 21.gif Co do kciuka to nasza Oliwka ssała palca wskazujacego, dałam jej smoka bo robiła to tak mocno ze miała go takiego wyssanego, czerwonego i jakby cienszego niz pozostałe 37.gif smoczek pomógl.

mam prosbe, pamitacie kiedys przesyłąąłm wam przepisy z pizza hut macie je jeszcze?mi gdzies je wcieło 21.gif błagam o zwrot 04.gif 03.gif 29.gif
Dzaga
smoka wypluwa icon_sad.gif
aaaaaaaale dzis zjadla z butli troszke icon_smile.gif

aa ptasia wiem ze na pewno mi wysylalas te przepisy bo mam je wydrukowane... ale przeszukalam cala poczte i nie znalazlam maila icon_sad.gif
Madziara78
Ptasia podesłałam...

Dzaga u nas nie było problemu ssania palca - Julo smoka zresztą też nie tolerował... 29.gif
No i cieszę się że Paulinka się usamodzielnia i robi się grzeczniejsza... teraz z dnia na dzień będzie lepiej przytul.gif A może byś ją zapisała gdzieś do przedszkola - tak żeby chodziła na godz dwie - żeby mieć kontakt z dziećmi...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.