To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Hula hop na boczki

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3
Eliszka
CYTAT(Ulinka @ Thu, 07 Jul 2011 - 12:31) *
A moje koło stoi w kącie i wieczorami robi do mnie dobrą minę , a ja NIC.
No weź mnie ktoś kopnij i zmobilizuj. 21.gif

Kop !!!
Jak się sama nie zmobilizujesz to nik na pomoże, ale wirtualnym kopem służę icon_smile.gif
biedronka83
Hej dziewczyny! Mogę się poradzić? Widzę temat boczków. Ja jestem chudą kobitką ale mam problem ze skórą na brzuchu icon_sad.gif zostało mi jej sporo po porodzie. I każdy mi mówi że się jej nie pozbędę dlatego mam pytanie czy się orientujecie może czy takie koło jakiego używacie pomoże na tą skórę? Czy to tylko na boczki? Będę wdzięczna za pomoc bo nie dość że jestem chuda i nie mam biustu to ten brzuch mi tylko wystaje i okropnie to wygląda icon_sad.gif
Latte_macchiato
biedronka83 wiszącą, wiotką skórę po ciąży usunie tylko zabieg operacji plastycznej, żadne hula-hop, brzuszki nie wchłoną jej. Ja po ciązy dużo ćwiczyłam, byłam szczupła, ważyłam ok 54-56kg ale skóra została i niestety tylko zabieg ją usunie i ustawi z powrotem mięśnie proste ... Teraz w 2012 roku kiedy schudnę decyduję się właśnie na taki zabieg.. niestety nic nie pomoże albo się przyzwyczaisz i zaakceptujesz albo zabieg.
Ariannae
CYTAT(Prada @ Fri, 03 Jun 2011 - 10:11) *
ja nie mogę brzuszków, mam tarczycę


Prada o co chodzi z brzuszkami i tarczycÄ…?
biedronka83
CYTAT(Prada @ Sun, 10 Jul 2011 - 11:59) *
biedronka83 wiszącą, wiotką skórę po ciąży usunie tylko zabieg operacji plastycznej, żadne hula-hop, brzuszki nie wchłoną jej. Ja po ciązy dużo ćwiczyłam, byłam szczupła, ważyłam ok 54-56kg ale skóra została i niestety tylko zabieg ją usunie i ustawi z powrotem mięśnie proste ... Teraz w 2012 roku kiedy schudnę decyduję się właśnie na taki zabieg.. niestety nic nie pomoże albo się przyzwyczaisz i zaakceptujesz albo zabieg.


Myślałam że moze jednak. No nic muszę się pogocić w takim razie icon_sad.gif Dziękuję za odpowiedź. Aha.. i szczęśliwego rozwiązania icon_smile.gif
Latte_macchiato
CYTAT(Ariannae @ Sun, 10 Jul 2011 - 19:51) *
Prada o co chodzi z brzuszkami i tarczycÄ…?


kiedy robiłam brzuszki napinałam też szyję ...mam tarczycę wewnętrzną i niestety zaciskała mi się..nie wiem jak to inaczejnazwać...




CYTAT(biedronka83 @ Mon, 11 Jul 2011 - 12:20) *
Myślałam że moze jednak. No nic muszę się pogocić w takim razie icon_sad.gif Dziękuję za odpowiedź. Aha.. i szczęśliwego rozwiązania icon_smile.gif


ja też miałam nadzieję, że się da ..niestety ...
dziękuję bardzo za 21 dni będę/będziemy rozpakowana/rozpakowane icon_wink.gif
Ariannae
Prada dzięki za wyjaśnienie, już wiem, o co chodzi.
vitillia
Ja również muszę na nowo zacząć kręcić hula hopem icon_smile.gif Kiedyś byłam w tym naprawdę super icon_razz.gif Ale dużo zależy od koła..
ewita 77
Hula hop to jeszcze,kręcę na kolanach,jednej nodze i w talii ale skakanka daje mi niezły wycisk.No nie daje rady, po kilku skokach pojawia się zadyszka,telepanie w głowie ale to chyba ciśnienie,serce wali jak młot no i wtedy odpuszczam sobie.. a nie chce.Czy ,któraś z Was ćwiczy na owym sprzęcie ? I pocieszy mnie ,że da się to wszystko przyszłościowo opanować?
Adriannna
CYTAT(ewita 77 @ Tue, 19 Jul 2011 - 22:55) *
Hula hop to jeszcze,kręcę na kolanach,jednej nodze i w talii ale skakanka daje mi niezły wycisk.No nie daje rady, po kilku skokach pojawia się zadyszka,telepanie w głowie ale to chyba ciśnienie,serce wali jak młot no i wtedy odpuszczam sobie.. a nie chce.Czy ,któraś z Was ćwiczy na owym sprzęcie ? I pocieszy mnie ,że da się to wszystko przyszłościowo opanować?


29.gif A ja taka dumna z siebie, ze mi w talii tak sie dobrze kreci. Kiedys na kolanach tez potrafilam, musialabym znowu sprobowac, ale na jednej nodze??? Wow!

U mnie dzien czwarty krecenia i z kazdym dniem coraz lepiej. Nauczona starym doswiadczeniem zaczelam od 15 min. i kazdego dniem robie coraz dluzej.
ewita 77
Adriannno i bądź z siebie dumna ,każdy trening czyni mistrza ,zatem za jakiś czas i ty będziesz z palcem w nosie kręcić na jednej nodze.
ewita 77
Adrianno zwracam honor.....dziś mój pierworodny mierzył mi czas kręcenia hula hopem w talii (15 min) i powiem ,że miałam dość........może dlatego,że jest lekkie i to stanowi pewną uciążliwość...no sam nie wiem.Generalnie nie sprawiało mi to przyjemności.
Jeśli miałabym to robić w formie treningu i na czas to chyba nie dałabym rady.
Adriannna
CYTAT(ewita 77 @ Thu, 21 Jul 2011 - 22:30) *
Adrianno zwracam honor.....dziś mój pierworodny mierzył mi czas kręcenia hula hopem w talii (15 min) i powiem ,że miałam dość........może dlatego,że jest lekkie i to stanowi pewną uciążliwość...no sam nie wiem.Generalnie nie sprawiało mi to przyjemności.
Jeśli miałabym to robić w formie treningu i na czas to chyba nie dałabym rady.


Ja do swojego wlalam wody, inaczej sie krecic nie dalo. A co do samego krecenia, na poczatku tez mnie to niebardzo...krecilo, zreszta nadal nie podchodze z entuzjazmem szczegolnym, ale jakos tak lzej sie kreci wiec krece i ogladam w TV programy...o jedzeniu 29.gif
ewita 77
CYTAT(Adriannna @ Fri, 22 Jul 2011 - 00:33) *
i ogladam w TV programy...o jedzeniu 29.gif

..no właśnie, bo tak jakoś nudno jest kiedy się stoi i kreci...więc trzeba się czymś zając.
Uleńka
CYTAT(ewita 77 @ Thu, 21 Jul 2011 - 22:30) *
Adrianno zwracam honor.....dziś mój pierworodny mierzył mi czas kręcenia hula hopem w talii (15 min) i powiem ,że miałam dość........może dlatego,że jest lekkie i to stanowi pewną uciążliwość...no sam nie wiem.Generalnie nie sprawiało mi to przyjemności.
Jeśli miałabym to robić w formie treningu i na czas to chyba nie dałabym rady.

proponuje rozkleic i nasypac ryzu do oporu, zdecydowanie lepiej bedzie sie krecic
ewita 77
CYTAT(Uleńka @ Fri, 22 Jul 2011 - 18:19) *
proponuje rozkleic i nasypac ryzu do oporu, zdecydowanie lepiej bedzie sie krecic

...dokładnie to mam zamiar zrobić ,zapewne owe uzupełnienie sprawi lepsze efekty.
Ika
Eliszka, a gdzie kupowałaś z tym pasem neoprenowym?
justine1980
Ja mam wypełnione ziarnami fasoli,zdecydowanie lepiej się kręci.

Ika ja mam pas neoprenowy,nie używam,mogę oddać za przesyłkę.
Ika
A to chętnie icon_smile.gif A czemu nie używasz? Podobno mniej boli icon_wink.gif
justine1980
CYTAT(Ika @ Sun, 31 Jul 2011 - 19:51) *
A to chętnie icon_smile.gif A czemu nie używasz? Podobno mniej boli icon_wink.gif


Ja go kupiłam do jazdy na rowerze,ponoć pomaga spalać tkankę tłuszczową.
A do kręcenia kółkiem go nie używam bo mnie już nie boli jak kręcę,poza tym najlepiej się czuję jak ćwiczę w luźnych spodniach,dżinsy np.mi nie pasowały do hula hop 29.gif
Podaj adres na pw,do środy postaram się wysłać.
Ika
Dziewczyny, czy możecie podpowiedzieć JAKIE hula hop...? Otworzył mi się tylko link Prady, reszta nieaktualna. Brzuszków ćwiczyć nie mogę z powodu kręgosłupa, więc może to zadziała...
justine1980
Ika ja mam takie najzwyklejsze,wypełnione fasolą jak wcześniej pisałam.
Takie jak ma Prada podobno też jest super ale nie miałam okazji go wypróbować.
Eliszka
Ja mam takie https://www.sport.verex.pl/?p=2
Ale ćwiczyłam dwa tygodnie...
Później wyjechaliśmy, po powrocie nie mam czasu, siły...
Ehh... trzeba się wziąć...
Po tych dwóch tygodniach nie widziałam oszałamiającego efektu, ale ja nie bardzo umiem się mierzyć tak, żeby miara za każdym razem przebiegała w tym samym miejscu 37.gif
Przez pierwsze trzy dni ćwiczyłam w pasie, który chronił przed siniakami i bólem. Później nie bolalo już pomimo braku pasa, ale kilka siniaków i tak wyszło, zniknęły po tygodniu i nowe już nie wychodziły.

Ciekawe czy jeśli teraz wrócę do ćwiczenia znów będę się hartować od nowa?
Ika
To ja mam też z masażem, ale takie jak Prada.
Prada, jezu, jak Ty to kręcisz? Dla mnie to nieporęczne, spada mi, porażka. Pamiętam z dzieciństwa jak wywijałam hula hop, godzinami mogłam. A teraz trzy obroty i padamy - koło i ja. Mam wrażenie, że ono jest zbyt kanciaste - nie w sensie obwodu, ale po okręgu spłaszczone, wiesz icon_cool.gif
Latte_macchiato
Ika kręciłam nim rewelacyjnie, choć jak pisałam pierwsze doświadczenia były bolesne icon_wink.gif. Ono jest ciężkie ale bardzo efektywne. Ćwicz i próbuj nie poddawaj się ! Obiecuję, że nakręcę film jak ćwiczę z nim ale za ok 2 week.
Dziś o godz. 6 zaczęłam już chodzić na siłownię a hula-hop może za 2 tyg włączę do ćwiczeń.. wtedy będzie 6 tygodni po cc to chyba już będzie można ?
Ika
Nakręć, bo ja tego nie ogarniam... I mam wrażenie, że ono dla mnie za duże. Przez to nie nabiera odpowiedniej prędkości obrotów i siła odśrodkowa nie działa, jak powinna - i kółko spada icon_sad.gif
Latte_macchiato
CYTAT(Ika @ Mon, 05 Sep 2011 - 11:32) *
Nakręć, bo ja tego nie ogarniam... I mam wrażenie, że ono dla mnie za duże. Przez to nie nabiera odpowiedniej prędkości obrotów i siła odśrodkowa nie działa, jak powinna - i kółko spada icon_sad.gif



nakręcę obiecuję..teraz co prawda mam rozm 42 ale kręciłam nim mając 36/38 i nie spadało ale ja prędkość miałam w obrotach 03.gif

póki co polecam:
https://www.youtube.com/watch?v=Coff8-Hcu28&feature=fvsr

Ika
Ale dziewczyna z tego filmu ma mniejsze hula hop icon_biggrin.gif Moje hula hop postawione na podłodze sięga mi do talii, a to jej - najwyżej do górnej partii ud icon_twisted.gif (zrobiłam stop klatkę i zmierzyłam! 03.gif)
Latte_macchiato
haha icon_wink.gif oj nakręcę ten film ze swoim ... bo nie mogę znaleźć filmiku z tym z wypustkami icon_wink.gif
bądź cierpliwa i nie poddawaj się icon_wink.gif
Eliszka
Ika moje sięga mi do pępka, waży kilogram i się kręci. Tak więc trenuj to i Twoje będzie się kręcić.
Próbowałam z kółkiem bratanicy- z 70 cm miało, więcej nie, leciutkie poza tym . Za nic nie mogłam. Nawet jednego obrotu.
Latte_macchiato
aż poszłam do szafy, wyjęłam torbę z rozłożonym na części hula-hop, złożyłam i zakręciłam ...kręcę nadal w miarę sprawnie ale auć , jak boczki zabolały 37.gif ten filmik postaram się dziś Tobie nakręcić jak mąż wróci po 19 do domu ! icon_mrgreen.gif
vitillia
Ja chyba muszę znów się nauczyć kręcić hula..
icon_sad.gificon_sad.gif KIedys potrafiłam tak z doskoku.. a teraz ciągle mi spada icon_sad.gif
wrona_j
Czy któraś z was jeszcze kręci? Mam ochotę kupić koło i pozbyć się troszkę z tych moich boczków boczków. Miło by było mieć towarzystwo.
ajlonka
ja planujÄ™ zakup
dawno temu nieźle szło mi kręcenie. W zeszłym tygodniu poszłam na siłowni i tam mają hula hop , tylko nawet nie z wypustkami a z takimi kolcami. 37.gif 37.gif pierwsze obroty przerwałam bo bolało strasznie. Ale potem rozochociłam się na myśl, że po tylu latach jeszcze mi wychodzi to kręcenie. Na ziemię oczywiście też spadało robiąc masę hałasu. Ale mi się podobało. Brzuch na drugi dzień bolał po kilku dniach zrobiły mi się siniaki.
Teraz chcę sobie kupić żeby w domu kręcić tylko jeszcze nie wiem jakie. Obejrzałam na allegro i są z wypustkami z kulkami nie wiem które lepiej i jakie duże. Chyba kupię sobie też ten pas o którym Eliszka pisała
rtonka
ja mam takie jak w linku ponizej, kreci mi sie dobrze, siniaki na poczatku mialam z czesem zniknely i niemam juz, tylko ja umiem sie krecic w jedna strone za nic w druga mi nie wychodzi
https://allegro.pl/kolo-hula-hop-anion-2-z-...2331615432.html
WiolkaTG
Dziewczyny jakie są efekty kręcenia hula hopem ? Mam zamiar zakupić ten z wypustkami. Podobno fajny. Wiem że sam hula hop cuda nie zdziała ale może uda się zniwelować troszkę boczki icon_smile.gif
Tuni
Dołączę się do kręcących icon_smile.gif
Dziewczyny jak kręcicie? W obie strony, czy stale w tę samą?
justine1980
Ja kręcę tylko w jedną stronę,nie umiem w obie.
Ostatnio połamało mi się w trakcie kręcenia,mąż mi je skręcił na śrubkach.Mam te plastikowe składane dodatkowo wypełnione fasolą.
WiolkaTG
A są widoczne efekty ?? I po jakim czasie kręcenia ?
justine1980
CYTAT(WiolkaTG @ Sat, 11 May 2013 - 14:10) *
A są widoczne efekty ?? I po jakim czasie kręcenia ?


To pytanie do mnie? Jeśli tak to odpowiadam-efekty są ale ja nie tylko kręcę kółkiem.Jeżdżę jeszcze na rowerze stacjonarnym i takim normalnym,no i staram się jeść bardziej dietetycznie.Ale na boczki to chyba jednak najlepiej działa kółko,bo o ile w biodrach i udach mam dużo to boczków u mnie nie widac a były.
ajlonka
zaczynam kręcić. trzymajcie kciuki oby efekty były.
sylwia30plus
właśnie wyciągnęłam hula hop z piwnicy, gdzie przeleżało kilka, jak nie kilkanaście ładnych lat, i też zaczynam kręcić. o dziwo, też umiem tylko w jedną stronę, nie wiem dlaczego icon_smile.gif ale uparcie kręciłam wczoraj przez godzinę, z przerwami oczywiście, i tak się zmęczyłam, że na raz wypiłam butelkę ustronianki z jodem (przyzwyczajenie po ciąży). fajna zabawa, miejmy nadzieję, że efekty będą.
filipiamama
Ja też muszę wyciągnąć z szafy. Leży tam od zeszłego roku, a teraz może się przyda.
kuna87
ja sie ostatnio usiluje zmobilizowac. Ale mam takie z wypustkami i musze nim stopniowo
Imortha
Też kręcę hula hopem;) i do tego skaczę na skakance, efekty są widoczne;) hula hopem kręcicie w dwie strony? bo słyszałam, że najlepiej kręcić w dwie strony, bo jak tylko w jedną się kręci to jedna strona się bardziej wyrobi.
keira1020
Też słyszałam o tym że można sobie samemu zrobić profesjonalne hula hop:) Zawsze chciałam nauczyć się na nim ćwiczyć ale szczerze mówiąc przeraziły mnie since u innych ćwiczących.
Lilopi
Ja kupiłam w 2012 Anion 2 - siniaki na żebrach były prawie czarne i odpuściłam. Jakiś czas potem kupiłam Anion 1 i leżał w szafie złożony aż do wczoraj - dlaczego to tak boli? Dosłownie 1 minutkę pokręciłam, ale tym razem się nie poddam, bo boczki znad spodni wiszą... -dzisiaj 2 minuty dam radę 06.gif
kuna87
Po mału wracam do hula hol...
ale mam to z wypustkami, trochÄ™ boli..
Ennie
Niestety hula hop mi nie wychodzi. Zazdroszczę osobom, które potrafią się tym bawić. Próbowałam niedawno i efekt był taki, że szybko spadało i uderzało o nogi, zostawiając na nich siniaki icon_smile.gif
kuna87
ćwiczenia, ćwiczenia i jeszcze raz ćwiczenia.. a dojść można nawet do kilkudziesięciu minut z hula hop
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.