To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Siła złego na jednego - Filipek forumowej Mgły

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18
blaire
Tak, założenie subkonta w fundacji to dobry pomysł.
gosiagosia
moge dac namiary gdzie takie konto zalozyc



temat podczytuje, ale jakos nie mam nic madrego do napisania, to i nic nie pisze ;/ ostatnio w pracy jednak rozmawialam z kolega, ma 7mczne dziecko, ktore ma padaczke i szukaja dobrych lekarzy, a wiadomo jak to z lekarzami jest.
alcia
przytul.gif przytul.gif przytul.gif przytul.gif to dla Iwonki bo wczoraj nastąpił koniec pewnego okresu w jej życiu i zarazem początek !!!!

Iwonko oby te dni od dzisiaj były lepsze od tych co za Tobą. Masz grono znajomych, przyjaciół, rodzinę i przed wszystkich kochanego synka !!! Nie jesteś sama i nigdy nie będziesz. Nie mysl o tym co mineło . Buziaki
Kitka*
Alcia, to wspaniałe, co robisz dla Iwony!

Iwonka, ja nadal zaciskam za Was kciuki, nic więcej nie mogę...
mamapiotrusia7
Ja też wspieram Was z całego serca przytul.gif
jaAga*
Iwonko, czyli już jest PO. Wspieram Cię myślami, modlitwą - wierzę, że teraz karta się odwróci. Jestem chętna do wszelkiej pomocy dla Filipa.
Żoanna
Już PO.
dostała wyrok alimentacyjny....

Fi....słaby,chudnie,to prawdopodobnie reakcja na leki.nie wiedza które leki tak działają.
W tej chwili powoli odstawiajÄ… jeden lek.

Iwonka po raz kolejny bardzo dziękuje za pamięć i jest bardzo zaskoczona "żywotnością" tego wątku 06.gif
Pilawianka
Wpadłam na pewien pomysł ale chciałam się poradzić dziewczyn, które znają Iwonkę.
Powoli rusza "Szlachetna paczka" Iwona i Filipek spełniają kryteria przystąpienia do akcji. Nie mogą zgłosić się sami ale możemy to zrobić my. Znam działanie paczki od podszewki ( jestem koordynatorem regionalnym) więc mogę pomóc w zgłoszeniu ich. Może chociaż zapas pieluch udałoby się zgromadzić dzięki akcji.

Iwonka musiałaby wyrazić zgodę na udział w akcji, przekonacie ją? Może to jednak zły pomysł? W razie czego służę pomocą.
ania_411
chetnie dolacze sie do akcji pomocy dla iwony i filipka. prosze o wiecej informacji i instrukcje postepowania;)
Żoanna
młodziutka genialne.
wieczorem zadzwoniÄ™ do Iwonki,chyba,ze Alcia mnie uprzedzi 06.gif

myślę,ze się zgodzi 06.gif
Joanna 81
i ja całym sercem i myślami jestem z Iwonką i Filipkiem. Odkąd ich poznałam osobiście stali mi się bardzo bliscy. Iwonka - wspaniala, ciepla osobka,a Filip - kochany chłopiec!
Zycze im jak najlepiej, modle sie o nich i rowniez chcialabym sie dolaczyc do pomocy im, w jakiejkolwiek mozliwej formie.

Iwonko, Filipku przytul.gif
Żoanna
tak to jest,jak się Ich pozna osobiście ,nie sposób o nich nie myśleć.
Czarodzieje 06.gif
brzózka4
Ja Ich osobiście nie znam, a jednak wciąż mam w głowie i sercu i nie moge zapomnieć.
alcia
młodziutka Szlachetna paczka to fajna akcja bo sama byłam wolontariuszką ale nie wiem czy odnalazł by się darczyńca gotowy sprostać ich potrzebom. Oni nie potrzebują jedzenia itd tylko ogromnej ilosci pampersów, jakiś środków rehabilitacyjnych czy sponsora na wyjazd rehabilitacyjny. Znam koordynatorkę Paczki z miejscowości iwony i moge do niej napisac (oczywiscie najpierw Iwonka musi się wypowiedzieć).

Dziewczyny Iwonie nieraz potrzebny jest jeden telefon, 5 minut pogadania i pośmiania się.

Najgorzej, ze czasu za bardzo nie mam bo musze iść do tego Centrum Pomocy Rodzinie i pogadać o realnej pomocy dla nich. A tutaj mysle, ze można szykowac fajne fanty na licytację i myslec jak w okolicach grudnia sprawić im radosc. Ja ponawiam prosbę, że może ktos ma stary aparat cyfrowy co robi zdjęcia - koniecznie z wyświetlaczem bo Filip lubo aparaty i zdjęcia. iwonie szkoda ich aparatu bo taki sprzęt narazony jest na upadek i zniszczenie.
Pilawianka
alcia wiem, że ich potrzeby są ogromne, dlatego pomyślałam, że szlachetna może choć trochę ich odciążyć. Porozmawiajcie z Iwonką, moim zdaniem trzeba korzystać z szans stawianych nam na drodze.

Postaram się przygotować coś na aukcję fantową. Jeśli przyjdzie mi coś jeszcze do głowy to dam znać.
Iwonko jesteś wspaniała, nieustannie trzymam za Was kciuki.
malgosia1968
za każdym razem jak jest nowy wpis otwieram ten wątek
ze łzami w oczach i bólem w sercu czytam
i ciągle mam nadzieje że dobry Bóg zrobi wszystko żeby Iwonka i Filipek nie musieli już dłużej zmagać się z przeciwnościami losu
modlÄ™ siÄ™ o to bardzo mocno
a jeśli będzie trzeba w inny sposób pomóc to ja z chęcią się przyłącze
Żoanna
Alcia ma rację-jak zwykle 06.gif często rozmawiam z Iwonką i bardzo mnie cieszy,ze moge czasem choć trochę poprawić jej humor.
nasze rozmowy są tak długie,ze rodzina twierdzi,iż muszę kupić kartę do tel specjalnie na rozmowy z Iwonką.
dziś kochana dziewczyna,życzyła mi z rana miłego dnia 06.gif
alcia
Anusia i ja takiego fajnego smsa dostałam icon_smile.gif Cieszy mnie on podwójnie bo to znaczy, że pamięta o nas i stan ducha mówi by życzyć innym miłego dnia icon_smile.gif

A Iwonkę wczoraj znowu zalało - tyle zrozumiałam z smsa icon_sad.gif Nie wiem o co chodzi ale to jakieś fatum
Żoanna
Matko Boska,niechże się ten los od niej odwali.

nie dzwoniłam jeszcze....bo nic wesołego jej nie powiem.
wrzesień to nie mój msc 29.gif
alcia
Ok więm więcej, otóż zalało ale mieszkanie pod nią (właściciele wyjechali) a skutkowało to tym, że zalało Iwonki piwnice. Najgorsze jest to, że Iwonka niedawno robiła porządki i powynosiła do piwnicy wiele "cennych" rzeczy typu zabawki, ubranka. Wody mieli po kostki. Dodatkowym problemem jest fakt, że jednak w tym mieszkaniu pod nimi zrobi się grzyb i wilgoć i pójdzie to w ściany i stropy. W tamtym roku ich mieszkanie bezpośrednio zalało jak fachowcy sknocili dach a teraz od dołu sąsiedzi - porażka jakaś.

No ale sa i dobre wiadomości, że u Filipka widac jakąś poprawę !!!! W czwartek kontrola w klinice tak więc trzymam kciuki i jak dalej pójdzie to Filipkowi trzeba będzie porządne buty na zimę kupic by mógł biegać po śniegu 06.gif

No i ja z Iwonką wstepnie umówione jesteśmy na sobotę 24 września na wypad do kina - alez ja się cieszę. Czy nowy film-komedia Woody Allena jest śmieszna i nadaje się do obejrzenia w ramach relaksu ???
anetadr
CYTAT(alcia @ Wed, 14 Sep 2011 - 12:27) *
No i ja z Iwonką wstepnie umówione jesteśmy na sobotę 24 września na wypad do kina - alez ja się cieszę. Czy nowy film-komedia Woody Allena jest śmieszna i nadaje się do obejrzenia w ramach relaksu ???


Jeśli w ramach relaksu, to polecam "Kocha, lubi, szanuje" icon_smile.gif.

Aneta
Żoanna
CYTAT(alcia @ Wed, 14 Sep 2011 - 10:27) *
No ale sa i dobre wiadomości, że u Filipka widac jakąś poprawę !!!! W czwartek kontrola w klinice tak więc trzymam kciuki i jak dalej pójdzie to Filipkowi trzeba będzie porządne buty na zimę kupic by mógł biegać po śniegu 06.gif


o Boże jak się cieszę brawo_bis.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif


Butki dla Filipka są na każdą porę roku,czekają na spotkanie 06.gif
może zdąży w jesiennych polatać? i za to trzymam kciuki
Ola81
Bardzo się cieszę że u Filipka jest poprawa. icon_smile.gif
Gruszka
Popieram pomysł ze szlachetną paczką.

CO do aukcji - ja mogę dać moje obrazy - o ile takie fanty w ogóle się liczą i będą chętni icon_smile.gif
pcola
Gruszka,
no ja jestem z pewnością chętna na Twoje obrazy !
moko.
Alcia masz pełna skrzynkę a piszę do Ciebie icon_wink.gif
alcia
moko skrzynka opróżniona

meil do koordynatorki paczki napisy na razie bez odpowiedzi

Gruszka eee świetne fanty !!! Może zmień w tytule wątku na dole opis, że zbieramy fanty - ty autorką tego tematu
mamapiotrusia7
O rany, ja też niesamowicie się cieszę, że choć troszkę lepiej. Nadal ciągle o Was myślę i trzymam kciuki za dalszą poprawę przytul.gif
milutka
A ta aukcja to na allegro czy tutaj na forum? i jakie mogą być fanty, tylko nowe?
alcia
Aukcje będą na forum. Fanty mogą być różne, moim zdaniem nie ciuchy chyba, że perełki jakieś. W poprzedniej edycji aukcji biżuteria chyba była najbardziej licytowna, mogą być ksiażki, ciekawe bibeloty, twórczosć własna (Gruszka 06.gif ).

Iwonka wszystkich pozdrawiam, ciepło o wszystkich myśli ale z róznych względów odezwie się za jakiś czas.

Byli wczoraj w Poznaniu, o ile klinicznie jest poprawa o tyle obraz EEG bez zmian 41.gif Ale byli w zoo i Filip zachwycony słoniami, słyszałam go nawet przez telefon bo był w trakcie oglądania zdjęć i naprawdę słyszałam radosć, podekscytowanie icon_smile.gif
Zelda
bardzo się ciesze że u Filipka lepiej!!Mogłabym prosić raz jeszcze adres Filipka na pw?miałam ale wykasowałam przez przypadek.
co do aukcji to ja mam parę rzeczy więc co zdjęcia robić?
m4rusia
nie mam żadnych fantów..... mogę prosić nr konta na pw?? No i dane do przelewu
Madie
CYTAT(alcia @ Fri, 16 Sep 2011 - 20:57) *
Aukcje będą na forum. Fanty mogą być różne, moim zdaniem nie ciuchy chyba, że perełki jakieś. W poprzedniej edycji aukcji biżuteria chyba była najbardziej licytowna, mogą być ksiażki, ciekawe bibeloty, twórczosć własna (Gruszka 06.gif ).


Do kogo nalezy zglaszac chec oddania rzeczy? Znaczy poprosze o jakies instrukcje co i jak.

Chcialabym pomoc. Finansowo nie mam mozliwosci, ale mam sporo "gratow". Niedlugo czeka nas wyprowadzka, wiec chetnie podziele sie niepotrzebnymi ksiazkami- posiadam rowniez szkolne.
alcia
proponuję zrobić tak - jak moderatorzy i administracja nie będą protestować to założę wątek na głównym odnosnie zbierania fantów i tam będziemy się zgłaszać i deklarować co kto chce oddac. Potem - pewnie okolice listopada podzielimy je na kategorie, poszukamy chętnych do prowadzenia aukcji i wtedy dopiero do wybranych osób będziemy słać fotki. Co wy na to ????
agnese
bardzo dobry pomysł icon_smile.gif
malgosia1968
jestem ze
alcia
https://www.maluchy.pl/forum/index.php?showtopic=83391 zapraszam
alcia
Dziewczyny musze Wam napisac jakie to forum jest niesamowite.

Otóż w tamtym tygodniu na pw dostałam informację od nowej uzytkowniczki/uzytkownika (po nicku nie rozróżniałam) z prośbą o adres Iwonki bo chce pomóc, konkretnie wysłać pampersy. Pomyślałam, że fajnie tylko zero postów, histori itd i dlatego też napisałam, że nie czuję się upowazniona do podania adresu Iwonki. Okazało się, że użytkownik to mężczyzna o imieniu Robert. No i poprosiłam o to, że jeżeli nadal wyraża chęć pomocy to podam ale mój adres i ja zobowiązuję się do przekazania pomocy. Poprosiłam też o nr telefonu i obiecałam napisać smsa jak pomoc dojdzie. Powiedziałam o tym Iwonce ale szczerze bez wiekszej wiary w to, że coś przyjdzie. No i dzisiaj niespodzianka bo kurier przyniósł ogromną pakę, zalepioną taśmami marketu internetowego. Zdębiałam bo nie wiedziałam co to, mąż z racji, że odbierał śmiał się, że nieźle z moją pamięcią skoro nie pamiętam co kupuję. Otwieram a tam pieluchy. Dziewczyny tam było:
- 4 duże paczki pampersów 5 (oryginalnych)
- 12 op. chusteczek mokrych Pampers
- ogromne opakowanie sudocremu
Sama byłam wzruszona, zadzwoniłam do Pana Roberta i ogromnie mu podziękowałam. Popołudniu pakę zawiozłam Iwonce i nawet chyba nie muszę pisać jaką miała minę. Dlatego też pragnę jeszcze raz podziękować Robertowi za tak fajną paczkę bo naprawdę sprawiła ona dużo radości Iwonce i jej mamie bo też była akurat w domku.
ania_411
super brawo_bis.gif ciesze sie ogromnie jak czytam o ludziach z tak wielkimi serduchami jak pan robert!
Żoanna
Panie Robercie dziękujemy 06.gif 06.gif 06.gif 06.gif 06.gif 06.gif
Madie
Super, ze sa tacy ludzie. Rowniez przylacze sie do podziekowan dla pana Roberta.
Joanna 81
wspaniały gest. Jak widać ludzi o ogromnym sercu nie brakuje. Oby tak dalej! I ja jestem wzruszona 41.gif

Alciu a jak Iwonka i Filipek?
alcia
Iwona i Filip spędzili miło sobotę. Filip choć słaby to jest minimalna poprawa na moje "oko" w porównaniu do tego co było jak byłam z Joanną. Iwona dzisiaj miała same dobre wiadomości bo i ta paczka i mojego męża brat bez problemu kupił w Niemczech kolejną dawke tego nowego leku. W ogóle czekam na info od Iwony, że w sobotę rodzice zostaną z Filipem a ją ją porwę do kina icon_smile.gif
Pilawianka
Wzruszyłam się, wspaniały gest panie Robercie!
makarena
Filipek ma podejrzenie zapalenia płuc. Otarli się o szpital....F. miał problemy z oddychaniem, ale przepisane leki pomogły. Co jeszcze....?
makarena
A co do aukcji to ja sporo zabawek uzbierałam na ten cel, więc mam nadzieje, że ruszy icon_smile.gif
alcia
Iwona z Filipem w szpitalu. Paskudne zapalenie płuc z ogromnymi trudnościami oddechowymi. 12 godzin a tyle złego się poczyniło icon_sad.gif
alcia
dubel
Zelda
icon_sad.gif trzymam mocno kciuki !
myla
mocno zaciskam kciuki &&&&&
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.