To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Siła złego na jednego - Filipek forumowej Mgły

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18
justyna-8
Dobra, to czekam do wtorku. To są właśnie samochody z lego duplo. Złożyliśmy śmieciarkę, śmieciarkę do czyszczenia ulic z taką szczotką - te są w kolorze zielonym, tylko ludziki są pomarańczowe. Do tego mam karetkę, policję i betoniarkę, te już bardziej kolorowe, klocki z dźwiękami można odłączyć. Zabawki mają wymiary 14x11x8 cm.

edit. literówka
pomidorro
[b]justyna[/b] a więc do wtorku icon_smile.gif
A_KA
Filipek od czwartku gorączkuje icon_sad.gif. Póki co nie wiadomo dlaczego. CRP mu wzrosło już do 60.


Dziś w nocy Iwonka wstawiła TU zdjęcie Fila z jego nową podusią (haft mój icon_wink.gif, szycie BasiaU). Czyż nie wyglądają razem ślicznie?

Fil, zdrowiej Kochany! &&&&&
Olcia_2
Przbrnełam dzisiaj prze 43 strony. Spłakałam sie masakrycznie. Iwonko jesteś NAJCUDOWNIEJSZĄ osobą jaką kiedykolwiek widziałam. Filip musi być zdowy, wieże w to, poprostu nie ma innej opcji. Oczywiście w miare moich skromnych możliwości postaram się pomóc finansowo jak tylko będe mogła.

Mam jeszcze pewne pytanie, ale to już na pw tylko nie wiem do kogo? Do alci?
Filipku, Iwonko myślami i sercem jestem z Wami. Trzymajcie się jak najlepiej!!!
Macio
Myślę, że szarganie prywatnym zyciem Iwony w tym wątku jest nie na miejscu.
Artola
Przepiękna podusia Dziewczyny!!! Trzymam nieustająco kciuki za Filipka...Zdrowiej Chłopczyku!!!
Filip_inka
A_KA za kazdym razem jak widze na zywo Wasze dzielo to jestem pelna uznania!
jaAga*
Filip ma dziś 5 urodziny. Wszystkiego najlepszego Dzielny chłopczyku!
malgosia1968
duzo zdrowka Filipku
renata19750702
I my życzymy Ci dużo, dużo zdrowia. Żeby było tylko lepiej i lepiej...
Pilawianka
Filipku, dużo zdrówka i usmiechów życze Ci w tym szczgólnym dniu.
Dirty Diana
Fil, wszystkiego naj, a przede wszystkim duuużo zdrowia.
pati.n
Dużo zdrówka i powodów do usmiechu przytul.gif
myla
Filipku dużo zdrowia Ci życzę
malaga
Dużo zdrówka skarbie !
kasiaaaaa
Filipku, wszystkiego co najlepsze dla Ciebie!
Mrówa
My również ślemy urodzinowe życzenia.
Fiefiora
Filipku wszystkiego najlepszego a przede wszystkim dużo zdrowia!
justyna-8
Filipku, dużo zdrowia i szczęścia.
brzózka4
Kochany Filipku, dużo zdrowia!
Joanna 81
I my biegniemy z życzeniami, choć już późno dziś - Filipku nieprzemijającego uśmiechu na buźce, zdrówka i spełnienia wszyyyyystkich marzeń icon_wink.gif
pcola
Filipku, wszystkiego co najlepsze i ogromną ilość zdrowia ! icon_smile.gif
Kitka*
To i ja jeszcze zdążyłam z życzeniami-zdrowia Filipku i spełnienia marzeń!
Blaszka12345
Filipku spełnienia marzeń dla ciebie słonko icon_smile.gif
aisha1111
Wszystkiego najlepszego, spóźnione ale szczere icon_smile.gif

PS. Dziewczyny, czytałam na fb, że konto z fundacji na razie nieaktywne, bo Filip ma leczenie w szpitalu, czy dotyczy to też PayPala?
zilka
Moje Drogie - mam pytanie czy jest tu jakaś mama ze Świnoujścia, która ma jutro wolną chwilę ok. 9:30 rano, żeby podjechać do Panoramy i zrobić zdjęcie? Jak najbardziej w sprawie Iwony i Filipka, zaraz opiszę temat na FB.
Pilawianka
Niestety nie mogę pojechać jutro do Świnoujścia ale przeczytałam na FB i jestem pełna podziwu. Oby więcej takich "wariatów" icon_smile.gif
zilka
ProszÄ™ icon_smile.gif WYPRAWA
Carrie
znalazłą się forumka ze Świnoujścia?
Macio
chyba nie
Silije
Wzruszyłam się tym materiałem w TVP info
candace
wpis z dzisiaj:
Nie ma to jak się szybko wybudzić o świcie i w mig postawić na nogi.
To co mnie zerwało ze snu, to odgłos "charczenia" u dziecka. Poduszka i kawałek prześcieradła zdążyły się zaczerwienić, a policzek i włosy oblepić czerwoną mazią. Leżał tak we krwi, a szeroko otwarte oczy błagały o kontakt. Całkowicie bezradny, nie zmieniając pozycji ułożenia, w ciszy, nie wołając o najmniejszą pomoc- zamknięty w bezwładnym ciałku...
To smutne ile potrafi narobić strachu, taki zwykły krwotok z nosa.

P.S Dzisiejszy dzień osładza wizyta ukochanego Dziadka icon_smile.gif

poprzednie były znacznie smutniejsze:-((((
https://www.facebook.com/?ref=logo#!/PomocDlaFilipka
Mi
Na bieżąco czytam wieści o Filipku,
I za każdym razem nie wiem co sensownego mogłabym napisać, przy jego cierpnieniu moje słowa nie mają sensu...
Niezmiennie życzę Iwonce i Filipkowi dużo siły.
zilka
Dziewczyny, mam pytanie. Krzysiek, który własnie dotarł do Gdańska brawo_bis.gif (te co czytają FB wiedza o co chodzi) prawdopodobnie wybierze się za 3 tygodnie do... Berlina. W związku z tym będziemy mu przygotowywać materiały po niemiecku (ulotka, etc.). Żyrafo je pięknie projektuje ale czy ktoś może mi to przetłumaczyć? Tego nie ma dużo, w sumie może ze strona prostego tekstu się uzbiera.
jaAga*
Może Gruszka, ale trzeba do niej na pw pewnie, ona po germanistyce jest icon_wink.gif.
karoleenka
zilka - podeślij mi tekst - moja przyjaciółka może mogła by przetłumaczyć ?
Gruszka
Zilka, ja mogę, choć trochę wypadłam z obiegu. Wyslij mi na maila podaje adres na priv
candace
a co z nakrętkami? bo ja zbieram i nie wiem co dalej? komu wysłać?
aniakuleczka
Facebook mówi, że Iwona i Filip właśnie jadą na wakacje odszpitalne do domu.
Na co najmniej miesiÄ…c odpocznÄ… od szpitalnego syfu

ja po 3 dniach wyszłam dziś z oddziału na pół godziny. Nawet sobie nie próbuję wyobrazić jakie to szczęście wyjść ze szpitala po tylu miesiącach icon_biggrin.gif
Filip_inka
CYTAT(aniakuleczka @ Wed, 25 Jul 2012 - 17:49) *
Na co najmniej miesiÄ…c odpocznÄ… od szpitalnego syfu


Nie, nie... 18 sierpnia musza stawic sie na oddziale.
justyna-8
A jak Filipek siÄ™ czuje?
zilka
Wszystkie aktualne wieści o Filipku są tutaj: https://www.facebook.com/PomocDlaFilipka

A ja wpadłam z innym tematem... Dziękujemy!


ifonka
dziewczyny mam pytanie.
Szukam na facebookowej stronie Filipka numeru konta, na które można przelać pieniądze i nie widzę.
Chodzi mi o takie "zwykłe" konto, nie przez fundację.
Zna może któraś z Was numer ?
aisha1111
ja przesyłałam przez PayPala, jak Iwona sie zgodzi, to udostępnię dane do PayPala. Wydaje mi sie, że na stronce fb Filipka można byłoby podac jeszcze inne metody wpłaty - ja np. mam problemy z wpłacaniem na zwykłe konto w Polsce, bo chca masy danych (włącznie z adresem domowym i adresem banku, w którym jest konto), ale z PayPalem nie było problemów.
ifonka
aisha jeśli to nie problem to zapytaj Iwonkę na jakie konto mogę przelać pieniądze.
Chcę stały przelew ustawić .
Z góry dzięki
tomberowa
czy ktos może cos wie, co dzieje się u Iwony i Filipka? na fejsie już dawno nie ma żadnej informacji...
aniakuleczka
też sie dziś zastanawiałam.....
weszłam na ten wątek z nadzieja, że coś wiadomo
Agnes84
No niestety nic nie słychać... Ani na profilu Iwony ani na stronie Filipa... Mam nadzieję, że wszystko u nich dobrze.
annad
Też ostatnio szukałam wieści o Filipku i cisza...już myslałam,że któras niesie wieści, dobre wieści...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.