To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

}l{ }l{ }l{ Grudzień 2010 }l{ }l{ }l{

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40
magdosz
Burza, oby nic nie było Pawełkowi i jak najszybciej Oliwce minęło!!!!!!!!!!
ech, też ciągle coś u Was icon_sad.gif
a jak wysypka?
u nas ciÄ…gle coÅ› :/
ale nie jest za specjalnie nasilona, chociaż tyle pocieszenia icon_smile.gif

Dziewczyny zdjęcia świetne!!!

angielk, a jak nocki? Lusia zasypia Å‚adnie, czy dalej wariuje?

padaka jestem spadam spać

vabien23
MUMMY,OLA, NIUNIA - super foty, Kamilka to taka drobinka przy tych waszych ... cud miód, NIUNIA avaterk superowy, no i OLU u ciebie też z avatarka powiało wiosną icon_smile.gif superr

Ja dzisiaj również padaka bo mała praktycznie w dzień nie spała, marudziła, tylko nosić się chciała więc oboje z B jesteśmy wykończeni...zaliczyliśmy mały spacerek ale u nas dzisiaj chłodno było, nie wiem o co chodzi ale Kamilka bardzo często psika, nie ma przy tym katarku czy kaszlu , po prosrtu psika i tak już od czasu powrotu do domu, czyżby alergia ??? ;/;/ no chyba że ewentualne kozy w nosku bo ona ma krzywą przegrodę nosową ( po mnie) i zawsze tą ciaśniejszą gorzej wyczyścić.

Eee to tyle, zaraz padnÄ™
niunia23
VABIEN a woda morska psikacie nosek albo sola fizjologiczna zakrapiacie ? to ulatwia wychodzenie kóz z nosa icon_biggrin.gif
niunia23
no to ja jeszcze siebie wrzuce dzisiejsza :
magdosz
Niunia suuper, widzę, że włoski trochę odrosły? i pomalowałaś się, super wyglądasz, tak trzymać!!
btw zazdraszczam, że usta możesz sobie malnąć taką czerwienią ładną, u mnie wszelkie malowanie ust nie pasuje 43.gif
i masz pięknie brwi wyregulowane!!
i Å‚adny nosek icon_smile.gif

Ja dzisiaj chyba podetnę jednak ta moją grzywkę, bo już nie wyrabiam i Oliwkę chyba też trochę podetnę, nici z odhodowania 06.gif

Marcel miał wczoraj pierwsze bliskie spotkanie z.... glebą 37.gif
Tatuś go załatwił, dobrze, że nisko i że nic się nie stało, ale nos obtarty 32.gif
Przy sytuacji mnie nie było, więc nie piszę nawet co się stało 29.gif


idziemy zaraz do przedszkola a potem hulaj dusza, sama w domu cały dzień znowu, ja się chyba załamię 41.gif
niunia23
Magdosz po pierwsze to mam opaske zalozona tylko nie widac akurat tutaj i chodze w opasce zeby grzywa odrosła icon_biggrin.gif
po drugie dzieki za komplementy ale brwi to ja mam do wyregulowania icon_biggrin.gif juz poltorej mieiaca nie bylam ale ze chodze na wosk to jakos mozna sobie na to nawet pozwolic icon_biggrin.gif
syl_wia9
No u mnie też po mału szpital się robi 32.gif .Mnie gardło pobolewa,zimno mi i mały katarek mam,mąż chyrla i juz mu zapodałam antybiotyk-trudno może minie,a jak nie to do lekarza musi isc.Dominik też kaszle ,ale oskrzela ma czyste póki co i nie wiem co mu dolega bo niby nic...tylko kaszel ma 32.gif .No i daj Boże ,żeby Zuzka się nie zaraziła bo ida święta,a ja jeszcze komunie mam 8 maja. blagam.gif ,żeby do tego czasu wszyscy zdrowi byli...

Vabien moja Zuzia od początku ,od samego wyjscia ze szpitala bardzo często psika.Czasem jej zakraplam solą fizjologiczną i wyciągam glutki i tyle.Nic jej nie leci i nie charczy,ale psika...

Agga Tobie również spokojnych,wesołych i pogodnych Świąt życzęicon_smile.gif
Szczęśliwej podróży i miłego pobytu:)

No i za Olisia oczywiscie brawo_bis.gif impreza.gif

Niunia fajny avatarek:)A zdjęcia super,dziewczynki masz przesłodkie i te minki Małgosi... 06.gif

Ola śliczne zdjęcia,ładnie wyglądasz,a Przemuś jak zawsze boski:)

Burza zdrówka życzę dzieciom przytul.gif ,a co powiedzieli w tej przychodni?badali Pawełka??

A ja mimo,że śpię w nocy bo Zuza śpi od 20 do znowu dzisiaj 2 ,a potem do 7 rano to czuję się zmęczona 32.gif .Nie wyglądam najlepiej,już kilka osób mi powiedziało,że wyglądam na zmęczoną i ja też się zle czuję.Jakoś nie mogę dojsc do siebie 41.gif .Nie wiem co chwile mnie doły łapią i nic mnie nie cieszy 32.gif .
W naszej firmie też nie najlepiej się dzieje,na remont nie mamy kasy-to chyba dlatego...za duzo się dzieje złych rzeczy.
Sorki,że marudze znowu.... 41.gif
niunia23
sylwia mi jak mowia ze wygladam na zmeczona odpowiadam z wielka powaga " no ale lepiej wygladac na zmeczona niz na stara prada ??? " czasami sie oburzaja ale co tam kulturalnie przecierz icon_biggrin.gif
_Mała_Mi_
hej, ja na szybko.

https://www.maluchy.pl/forum/index.php?show...p;#entry8657774 icon_smile.gif

Niunia super wygladasz w tym makijazu icon_smile.gif i Córy tez cudne, oczka Małgoni powalają icon_smile.gif

Ola Ty też laska, że hej ho.. a Przemol do wyściskania i dzięki, tez mam nadzieje, ze A wróci do formy... ech...

_Mała_Mi_
Korzystacie ze słońca jak widać icon_smile.gif

to ja mam uśmiech dla Maluchowych Cioć icon_smile.gif))








niunia23
Mry Helenka cudowna icon_biggrin.gif usmiech boski , wracam do sprzatania icon_biggrin.gif
syl_wia9
No ja dzisiaj też sprzątam chociaż nie czuję się na siłach,ale trudno...
Umyłam te wstrętne okna,z których odpada farba i wyprałam firanki,które od razu powiesiłam więc ładnie pachnie 06.gif .Ogarnełam chałupę chociaż tu i tak nic nie widac,że czysto 32.gif .
A w gardle to mam ogień 41.gif
Dobrze,że mama mi wzięła małą to przynajmniej jest na dworze z przerwą na jedzenie juz 4h:)icon_smile.gif
No nic -widze,że sama ze soba pisze...
Mry jak zwykle pochwały ci się należą 03.gif
A Helenka cudna:)
magdosz
hej!!
Sylwia, ja też ostatnio doły łapię coraz częściej, więc Cię rozumiem przytul.gif
nic mi się nie chce robić, gotowanie? sprzątanie? ech...
sprzątanie ograniczam do podniesienia z podłogi gratów, żeby się nie przewrócić.
nie gotuję prawie wcale, bo P. nigdy nie ma, więc tylko tyle co dla siebie i Oliwki cokolwiek...

ciągle sama, a jak nie sama to i tak jakby sama.. mam dość juz czasami wszystkiego, ze wszystkim sama muszę sobie radzić. o wszystkim muszę myśleć,
w d.pie mam to wszystko.

Marcel został dzisiaj uraczony przez ciocię słoiczkiem (banan, dzika róża i winogrono 37.gif )
mam nadzieję, że nie odchoruje tego blagam.gif
Ale jadł z wielkim zapałem, nic nie wypluwał ani nic mu nie wyciekało icon_smile.gif
tylko po pierwszej łyżeczce się skwasił icon_smile.gif
zjadł prawie pół słoiczka, pewnie by go ciotka więcej napasła, ale położyłam temu kres...
czekam na reakcjÄ™ organizmu
niunia23
ja dzisiaj ogarnelam salon i troche nasz pokoj a jutro planuje dokonczyc naz pokoj zrobic kuchnie i lazienke wymy a dzisiaj jeszcze z praniem szaleje bo super pogoda i od rana juz mam suche pranie normalnie +20 mamy na dzielnicy icon_biggrin.gif

a czy ja wam sie chwalilam ze mam wozek - z wystawki - emmaljunga dla rodzenstwa z dodatkowym siedzeniem o taki juz wyprany i wyczyszczony icon_biggrin.gif



to na dole rozklada sie na plasko wiec Madzka razem z Gosia beda mogly jezdzic i mam problem z głowy z problemami na spacerach samodzielnych icon_biggrin.gif zawsze wygodniej dwie we wozek jak ide sama icon_biggrin.gif
niunia23
a dostalam jeszcze maila : Dla wszystkich mam z Trójmiasta!
Już 21 kwietnia w Hotelu Nadmorskim w Gdyni, stylista - Tomasz Jacyków wraz z projektem Modna Mama spotka się ze wszystkimi mamami (tymi z brzuszkami i z dzieciaczkami), które chcą posłuchać o modzie, o najnowszych trendach i o najczęstszych błędach w codziennym ubieraniu. Spotkanie jest zupełnie bezpłatne i naprawdę warto tam być!
Warsztaty odbyły się już we Wrocławiu, Poznaniu i Krakowie, a wszystkie mamy z uśmiechem na twarzy powracały do domów, dlatego nie zastanawiajcie się, weźcie swoją przyjaciółkę i zapiszcie się wysyłając maila zwrotnego ze swoim imieniem, nazwiskiem i numerem kontaktowym,
Dla wszystkich mam przewidziane sÄ… liczne dodatkowe atrakcje – konkursy, niespodzianki, możliwość wykonania makijażu od Mary Kay i wiele innych.

BĄDŹCIE KONIECZNIE, zapraszamy na 16:30!



Zobaczcie jak było do tej pory na naszej galerii: https://www.facebook.com/media/set/fbx/?set...165216100172013



Pozdrawiam,
Marzena Krupa

REDAKCJA DOBRA MAMA – patron medialny



www.dobra-mama.pl
katke
Heja, zdjecia superowe, mamusie i dzieci cudne.
Przepraszam, ale w tym tygodniu sie juz nie odezwe, dlatego chcialabym Wam zyczyc, zdrowych i wesolych Swiat.

Aha dolaczam do dolujacych mam, ja mam mega dola 41.gif
syl_wia9
Kurcze...co się dzieje,słońce dzisiaj piekne(jakoś mnie nie cieszy),wiosna coraz bliżej,a my się tu dołujemy...

Magdosz przytul.gif .
No sama jestem ciekawa jak Marcel zareaguje na jedzonko:)Ciocia tak z grubej rury zaczęła...hehe.
My już po I próbie jabłuszka i wszystko ok,nastepny chyba banan z jabłkiem.
niunia23
no tak dzisiaj Å‚adna pogoda to nikogo nie ma na forum icon_biggrin.gif kurka az tak dziwnie ze tak pusto tu dzisiaj icon_biggrin.gif

my jutro sie na spacer wybierzemy ajkis dluzszy z nowym nabytkiem przetestowac oczywiscie jak bedzie taka pogoda jak dzisiaj icon_biggrin.gif
katke
aha odnosnie wozka to Ala nie chce juz jezdzic na lezaco, placze ile wlezie, jak ja ustawie na pol siedzaco to wtedy mozna spacerowac 29.gif
niunia23
katke na lezaco to juz dawno mloda jezdzic nie chce dlatego mamy bartatine z gondola bo tam w gondoli mozna regulowac icon_biggrin.gif
Ola81
Hej, ja dzis krótko. Bo padnieta na maksa jestem. Przemo dziś mega marudny i ręce mi odpadają.

Sylwia
masz prawo być zmęczona, do tego chora jeszcze jesteś więc to tez swoje dokłada. Przykro mi że kłopoty jakies sie pojawiły, oby szybko Was opuściły.

mry HELENKA MA CUDOWNE OCZĘTA icon_smile.gif Mam nadzieję że z A lepiej dziś.

niunia fajny ten wózek. Funkcjonalny icon_smile.gif

Magdosz ja tez od prawie 3 miesięcy sama. Nie mam do kogo sie odezwać. Niedługo będę gugać jak 4-miesięczne dziecko icon_smile.gif

I to chyba tyle na dziÅ›.
magdosz
LiilAnn zalał się laptop i na razie nie będzie jej z nami icon_sad.gif
oby szybko się naładowało.. znam jej ból i współczuję.


Ja to jestem ostatnio całkiem jak nie ja icon_sad.gif
nie wiem, co to siÄ™ dzieje...ech..

Byłam dzisiaj z Młodą u lekarza, bo podbrzusze ją bolało mocno, że chodzić nie mogła ani pozycji zmieniać...
przestraszyłam się, że może wyrostek.. ale na szczęście nie, prawdopodobnie jakaś bakteryjna infekcja ukł mocz.
też paskudne, ale jak sika to ją nie boli, no-spe dostała i zasnęła, bidulka moja 41.gif

mry, mój P też się zauroczył Helenki oczętami wub.gif
moko.
Mry przepraszam, ze sie wcinam, ale sprawa macierzyńskiego została wyjaśniona. Co usłyszałas od kadrowej?

Boziu ale macie cudne dzieciaki! takie malusie icon_smile.gif
Magnezja
Kurcze, czemu ja nie mam laptopa 41.gif Tak to nawet na ogrodzie bym mogła pisać i czytać icon_razz.gif Jest tak super pogoda, że dzisiaj kolejny dzień siedziałam z małym na ogrodzie. Do domu szliśmy tylko na mleko i zmienić pieluchę. Kamil w wózku natychmiast zasypia i tak potrafi nieprzerwanie spać po 3 godziny, potem jedzenie i znowu spanie non stop. Aż jestem w szoku. A ja niestety przeczytałam już wszystkie mozliwe książki w domu i na jutro nie mam co czytać. A wolę czytać niż sprzątać icon_razz.gif
Ola, niunia, mry - super zdjęcia wam wyszły icon_biggrin.gif Tak ostatnio przeglądałam pierwszą odsłonę i nadziwić się nie mogę, że te wszystkie szkraby takie malutkie były.
Dołujące się dziewczyny, mam nadzieję, że wkrótce będziecie miały prawdziwy pogodny i wiosenny nastrój przytul.gif
_Mała_Mi_
Moko. pisałam Ci chyba na priv? Wyszło, że pani się pomyliła w liczeniu, bo przekształcala wniosek z innego i nie wykasowała 2 miesięcy icon_razz.gif Przeprosiła i podziękowała (pofatygowałam sie osobiście do niej i pokazałam paluchem gdzie jest błąd icon_smile.gif ) jeszcze raz Ci dziękuję!


Wracam do pracy dzień przed zakończeniem roku szkolnego... czyli generalnie od września icon_smile.gif (wolałam opcję z październikiem, no ale trudno... icon_smile.gif )

Dziewczyny, dziekujÄ™ w imieniu mojej niebieskookiej icon_smile.gif

...
niunia23
Mry oby podziałaało leczenie dla A jak najszybciej - ja przechodzilam leczenie co prawda nerwicy ale na lekach psychoaktywnych a zapewne na takich on teraz tez jest. Cięzko jest wiem jak piorun , ale mi kiedys dziadek powiedział i sie tego trzymać bede - jak chciałam z S zerwac jak zaszlam w ciąże z Marysią- " nie sztuka sie rozstać , sztuka być razem , pomimo kłótni i problemów " oni byli z moja babcia 60 lat ponad małżeństwem i dziadek zmarł a babcia nie wyobraża sobie zeby ktos inny miał sie pojawić bo dziadek to był jej świat i ja tez tak chce , ostatnio ja juz bylam spakowana i chcialam w pizdu zostawic go na tej naszej wsi z kumplami przy piwie , ale zostalam , bo za kazdym razem slysze trzeba kochac nie za cos ale pomimo czegoś .... przytulam mocno i dacie rade , bedzie dobrze wierze w Was i przytulam mocno wirtualnie &&&&&&

Mykam spać.
angielk
WÅ‚aÅ›nie miaÅ‚am pisać że LillAnn przysÅ‚aÅ‚a smsa że ma zalany komputer. chyba siÄ™ z laptopem kÄ…paÅ‚a i teraz go suszy na kaloryferze… oby wysechÅ‚ i dziaÅ‚aÅ‚ &&&

Niunia super zdjęcie, gdzie się wybierałaś że taki fulll makijaż?? He?? icon_biggrin.gif

Szalejesz jak zwykle z tymi wózkami hehe, fajnie że 2 na raz możesz wozić, tylko gdzie Ty te wszystkie pojazdy trzymasz? Bo od chwili narodzin Gosi to pewnie już 4, a wcześniej tez chyba kilka miałaś icon_biggrin.gif

Magdosz dzięki za świetne przepisy na sałatki. Kapustę zrobię jak tylko jakieś wiaderko zorganizuję icon_smile.gif

Dobrze rozumiem Twoja frustracjÄ™ co do mężowego przebywania po za domem icon_sad.gif ja mam już dość. CiÄ…gle siedzÄ™ sama, bo mój albo w pracy na noc, albo na caÅ‚y dzieÅ„, albo teraz dodatkowo caÅ‚y weekend na targach gdzieÅ› po Polsce siÄ™ tuÅ‚a, albo na piÅ‚kÄ™ idzie… no cudnie 21.gif

Dla córci zdrówka!

Mry- Piękna Helena na pięknych zdjęciach. Oczęta ma nieziemskie icon_smile.gif

Ściskam Cie mocno, trzymaj się jakoś, mam nadzieję że to przetrwacie razem. To ciężka choroba i tak naprawdę to cała rodzina choruje icon_sad.gif a czy A ma jakąś terapie też? No i jak bierze leki to nie zmienia się jego nastrój?

Sylwia i Wam zdrówka życzę, trzymajcie się! przytul.gif



U nas diÅ› intensywny dzieÅ„ bo pojechaÅ‚yÅ›my na zakupy z LuÅ›kÄ…. CaÅ‚a wyprawa jak dla mnie icon_smile.gif Wreszcie kupiÅ‚am sobie spodnie które mi z tyÅ‚ka nie zlatujÄ… i jestem szczęśliwa. PoszukiwaÅ‚am też jakiejÅ› bluzki która by byÅ‚a wygodna do karmienia publicznego, ale niestety… nic nie speÅ‚nia moich oczekiwaÅ„ ;/

Lusia sypia coraz lepiej, bywają dni że sama zaśnie grzecznie w łózeczku, zazwyczaj jednak przy cycu. No ale histerie się zdarzają jeszcze czasem. Uczulenie jak na razie zeszło całkiem, staram się jej nic nowego nie aplikować (tzn. sobie), ale w świeta to sobie pewnie pofolguję icon_biggrin.gif

Widzę że już prawie wszystkie dzieci kosztowały dobroci, tylko my na jedynie mleku nadal?

niunia23
Angielk od czasu narodzin Gosi to dokładnie 4 a jeszcze jeden spacerowka coneco flash stoi w aucie do przyniesienia do domu i wyczyszczenia icon_biggrin.gif
Bartatine zostawiam sobie w Gdyni na zime icon_biggrin.gif jak bedzie tak cieplo jak teraz to juz w spacerowce Gosiak bedzie jezdzila tej co mam teraz podwojnej icon_biggrin.gif ta spacerowka bedzie w busie stała albo w wozkarni jezcze nie wiem icon_smile.gif generalnie dwa stoja u rodzicow S icon_biggrin.gif ja bede miala wozek w gdyni wozek na dzialce na lato i wozek na dzialce w gdyni icon_smile.gif bede mogla sie przemieszczac z dzieciakami bez wozka w chuscie mloda a magda na nogach i w autobus czy kolejke i mozna jechac icon_biggrin.gif

ja nigdzie nie wychodzilam tak jakos w domku sie umalowalam dzisiaj tez w takim makijazu chodzilam icon_smile.gif sprzatajac mieszkanie icon_razz.gif

Lillann mam nadzieje ze laptop sie wysuszy ibedzie dzialalo wszystko D:

angielk a w H&M patrzalas na bluzki ???? tam kiedys jak madzke karmilam mieli fajne takie do karmienia publicznego icon_biggrin.gif dobra mialam isc spac a jeszcze na forum ide bo nie wstane jutro rano....

vabien23
MRY - przytulam Cię mocno, pamiętaj! co nas nie zabije to nas wzmocni, czasami jest ciężko, z różnych przyczyn, najważniejsze przebrnąć ten ciężki czas razem a powinno wszystko się ułożyć. Chociaż wiem, że najważniejsze zdrowie reszta sama się poukłada.

Niunia - no no no, naprawdę rewelacyjny make - up icon_smile.gif, ja dzisiaj nałożyłam samoopalacz i jutro będę się bała do lusterka spojrzeć, no chyba że zapomnę, że nałożyłam i rano będzie szok ;p;p generalnie blada jestem i każdy puder powoduje że moja buzia ciemniejsza od reszty, nawet jak pomalowana nie jestem to tak mam, więc coś muszę z tym zrobić a na solarium jakoś ochoty nie mam i czasu.
Kamilka dzisiaj pobiła swój rekord odnośnie wypitych ml, nie piszę ile bo to i tak dużo mniej niż Wasza norma, ale się cieszę i oby do przodu. Generalnie praktycznie cały dzień spędziła na dworze, bo dzisiaj pięknie było i jutro zamierzam powtórzyć "wietrzenie" a może i słoneczko mi się udzieli.

Jak tam u Was porządki świąteczno- wiosenne??Bo ja okna pomyte i połowa firanek już wisi, zostały najmniej wdzięczne do prasowania ale to chyba zostawię sobie na środę.Siostrę poprosiłam o upieczenie baranka wielkanocnego, bo moi rodzice mają takie fajne foremki,więc odpada mi jedna rzecz ;p;p domek ozdobiony świątecznie więc się cieszę, bo świątecznie się zrobiło a i pogoda ma być fajna, więc planuję wypad pierwszy raz z Kamilką do kościoła i na święcenie w sobotę. Jutro mamy ważną wizytę u lekarza więc mam nadzieję, że nie popsuje nam świąt. Ale się boję. Proszę o &&&&

Spadam spać, niech samoopalacz robi swoje icon_biggrin.gif
_Mała_Mi_
Dzięki dziewczyny.

Horror przezywam. Wczoraj był jeden z gorszych dni.
Skasowałam posta, nie chce, żeby ktoś postronny przeczytał.

Dzisiaj idÄ™ do gin.

Poza tym obudziłam się o 6.30 i nie mogę spać. To z nerwów. Wiem o tym. Brzuch mnie boli - typowa moja reakcja.



Co do porządków świątecznych, ja w końcu zabrałam się wczoraj za okna, ale wiele nie pomyłam icon_smile.gif Musze się obrobić z tym wszystkim, bo tesciowa przyjeżdża icon_razz.gif Z reszta chciałabym poprzywieszać ozdoby icon_smile.gif i żeby w końcu czysto się zrobiło (najlepiej samo icon_smile.gif )

Vabien trzymamy kciuki &&&&&&&

Angielk - my też na mleku samym dalej. Ja się zastanawiałam, czy nie podawać czegoś, ale jeszcze czekam. Jutro mamy szczepienie, więc sie dowiem co i jak od pediatry. Podejrzewam, że już zaleci podawanie jakiś płynów powoli. Bo pamiętam, że tak zrobiła mojej koleżance około 5 miesiąca. W sensie jej córce icon_razz.gif

Niunia super wózek icon_smile.gif tez lubie wystawki icon_smile.gif ale te niestety omineliśmy icon_sad.gif a podobno to mają byc jedyne w tym roku icon_sad.gif(((
magdosz
mry, nie wiem co się dzieje z A, ale myśli ciepłe przesyłam i dużo siły dla Ciebie i wiary w lepsze jutro.
Jeśli to to o czym pomyślałam, to musisz być silna za Was dwoje dla całej Waszej trójki przytul.gif

Vabien ja ogarniałam już co nieco icon_smile.gif
ale u mnie porządek się długo nie utrzymuje 29.gif
poza tym na Święta wyjeżdzamy, więc co się będę spinać. 04.gif

Oliwka mi w nocy beczała, dostała no-spe znowu i spała do 7 rano i obudziła się bez bólu..
siusiu zrobione, przygotowane do analizy,zobaczymy co tam siÄ™ dzieje..
ona wiecznie goła lata, mogę drzeć się na nią a ona i tak swoje i myślę, że może coś podłapała od tego icon_sad.gif

angielk, Marcel to jadł(ciumkał) już chrupki kukurydziane, jabłko i banana icon_smile.gif
ale to tak ode mnie tylko podlizywał sobie.
on się taaaaak gapi jak my jemy, że chyba na prawdę niedługo będzie jadł z nami 03.gif
a i herbatę pił icon_smile.gif

Świetnie sobie radzi z łyżeczką i łykaniem..
ja tam nie zamierzam jeszcze nic mu na stałe wprowadzać, ale czasem coś skubnąć dam.
syl_wia9
Mry ja też nie w temacie,ale i tak ściskam przytul.gif i życzę siły dużoooo.....i oby wszystko sie ułożyło przytul.gif

Angielk cieszę się,że uczulenie zeszło:)A i ze spaniem Lusi życzę ci samych sukcesów 06.gif .
Ja już ten problem mam z głowy,Zuzia pięknie śpi w łóżeczku czy w dzień czy w nocy:)

vabien oczywiście kciuki zaciśnięte&&&&

Ja też poproszę bo dzisiaj jedziemy do ortopedy aż do Tarnowskich Gór prywatnie bo lekarce coś się nie podobało z bioderkami 32.gif .

Magnezja rozumie ,że mieszkacie w domku?że tak sobie możesz na podwórku siedziec?super!!! no i Kamilek pieknie ci śpi:)icon_smile.gif

Co do sprzątania to ja juz po,tylko jeszcze pościel zmienic i tak z grubsza jak co dzień kurze,podłogi i wc:)

Magdosz jak Marcelek po deserku??
Magnezja
mry ja też nie wiem o co biega ale masz ode mnie i od Kamila buziaka :* Mam nadzieję, że dzisiaj już jest troszkę lepiej przytul.gif
Sylwia tak, mieszkam w domu jednorodzinnym i na szczęście mam całe podwórko/ogród do dyspozycji. Latem jest super ale nienawidzę jesienią grabić liści, za dużo tego 21.gif . A skoro wybierasz się do Tarnowskich Gór to może z Vabien się spotkacie? Przecież ona tam mieszka icon_smile.gif W razie czego kciuki zaciśnięte za malutką. Lekarze często zapobiegawczo proponują kontrolę albo wizyty u specjalistów żeby wykluczyć nawet najdrobniejsze sprawy więc nie powinnaś zamartwiać się na zapas. Głowa do góry, bioderka Zuzi na pewno są ok.
Vabien za waszą wizytę u lekarza też trzymam kciuki! Sama widzisz jak Kamila ładnie zaczyna jeść więc jesteście na dobrej drodze. A że ta droga jest trochę długa no to trudno, nic więcej nie zrobisz. Możesz jedynie córcie ścisnąć za łapkę i iść razem z nią przed siebie. No i kochać ją najmocniej jak potrafisz . Ona niczego więcej od Ciebie nie potrzebuje icon_smile.gif Będzie dobrze, zobaczysz. Wiadomo, stres robi swoje, dużo już przeszliście, ale przecież to się wyprostuje wszystko, nie ma innej opcji icon_smile.gif

buziaki wszystkim, ja zmykam znowu na dworek.
vabien23
SYLWIA - tak z ciekawości ... gdzie na Tarnowskich Górach jedziecie zbadać bioderka?? ja byłam w przychodni Śródmieście ale niestety prywatnie bo nie znalazłam z NFZ. Bo wiesz, ja jestem z TG icon_smile.gif tzn nie z centrum tylko z jednej z dzielnic.
Mummy
Mry- ja tez nie wiem o co chodzi, ale &&&&& zeby było ok

LillAnn- oby komp szybko wysechł icon_smile.gif

syl_wia- daj koniecznie znać co z bioderkami

angielk- super, ze uczulenie zeszlo icon_smile.gif

vabien- jak samoopalacz?? icon_smile.gif

magdosz- napisz koniecznie jak Oliwka, moja ulubiona przytul.gif

Co do sprzątania to my tylko tak z grubsza, bo w czwartek wyjezdzamy na mazury icon_smile.gif Tylko jednego piesa musze moim rodzicom zostawić, bo tescie prosili bysmy wzieli tylko jednego icon_sad.gif

A mój Olo to przechodzi sam siebie, wcina butle mleka(co mnie bardzo cieszy, bo lekarka mowila, ze moglby jesc wiecej) a dziś spał od 19.30 do 5.00 a potem jeszcze do 10 icon_smile.gif G. go nakarmił i znów spi, wiec mam chwilke zeby sie ogarnac i wezme go na spacer jak sie obudzi icon_biggrin.gif
syl_wia9
Napewno dam znac co z bioderkami po wizycie:)

Mummy Mazury??super,aż zazdroszczę wyjazdu:)icon_smile.gif
A co Olek zle przybiera na wadze,czy za mało,że lekarka nie zadowolona z jego apetytu??

Vabien dzielnica TG Lasowice ul.Leśna pani dr.Holeczko.Coś ci to mówi??
Ja bym chętnie się spotkała,ale bede jechała dopiero na 18.05.z mężem i synkiem bo nie mam go z kim zostawic.To troszkę pózno juz,bo ja Zuzke kąpie po 19 i śpi już o 20.A jak nie to jest mega marudna.
magdosz
Sylwia &&&&&&&&&&&&&&&& zaciśnięte!!!
i czekam na dobre wieści!!!

Mummy Oliwka dzisiaj już dobrze, nic ją nie boli icon_smile.gif
wczoraj to biedula była icon_sad.gif

a ja niemrawa totalnie, nawet piżamy jeszcze nie zdjęłam i już nie zdejmę chyba icon_sad.gif
ech nic mi się nie chce.. leżę, czytam książkę, pokarmię Młodego pogadam z Oli..
czekam aż P. wróci z Wawy bo pojechał po pompę spalinową, bo się zepsuła w samochodzie 21.gif
i wyganiam go z dziećmi na dwór i idę spać.
najchętniej ze dwa dni ciurkiem...
vabien23
Sylwia - tak znam okolicę i własnie miałam wybór między śródmieściem a Lasowicami ale w Śródmieściu bardziej mi godziny pasowały. Odnośnie spotkania to ja jadę dzisiaj do Zabrza na 16-30 więc hehe sama widzisz icon_smile.gif trzymam kciuki

MUMMY - no, jestem pomarańczowa;p ale podkład mam nadzeiję to wyrówna icon_smile.gif
syl_wia9
A mi się leje z nosa 21.gif 41.gif ,głowa też troche boli jak na zatoki.Nie cierpię chorowac 21.gif Byłam dzis też u gina na I kontroli po porodzie 43.gif i wszystko gra:)

Magdosz jasne połóż się,ja to taka głupia jestem ,że wole przy kompie siedziec niż się położyc,a mama znowu mi wzięła małą na dwór więc spokojnie bym mogła pospac-to nie bo po co... 29.gif
Mummy
syl_wia- powiedziala, ze moglby wiecej przybierac na wadze, bo szybko sie rozwija. ale Olek po prostu jest dlugi bo juz mu czasem ciuszki w rozmiarze 74 zakladam icon_smile.gif

śmieszny jest bo zaczyna strasznie pluć icon_smile.gif
niunia23
mry co do wystawek to niestety sie zmienilo wlasnie w tym roku i beda tylk ojedne wystawki w roku na wiosne wlasnie wiec nastepne wystawki dopiero za rok niestety ...
_Mała_Mi_
Dzięki Dziewczynki :*

nie wiem czy lepiej... chyba tak


Piekna pogoda dzisiaj była, z Mała wybyłyśmy z domu icon_smile.gif

Niunia, wiem niestety icon_sad.gif my na ostatnich jesiennych zebraliśmy takie łupy, że hoho! najpiekniejsze to walizka, taka stara (Helence foty w niej robiłam) i takie stare saneczki icon_smile.gif tylko total do zrobienia - takie z czasów wojny chyba, mega zdobione - śliczne icon_smile.gif ... i lkilka mebelkw jescze icon_smile.gif ja z wielkim brzuchem musiałam wyglądac dość komicznie icon_smile.gif
niunia23
mry ja jezdzilam teraz z moja ciocia przyszywana transitem i tyle ludzi na wystawkach to ja jeszcze ne widzialam icon_biggrin.gif
zgarnelam dwa wozki icon_biggrin.gif dzialajaca prasowalnice , i rowerek dla madzki na dzialke i taki wozek dla lalek na pasach jak ja mialam w super stanie wiec Madzka bedzie miala na dzialke a wlasciwie juz ma no i nie bedzie problemu jak mlodsza za rok tez bedzie chciala wozek bo beda nawet 3 wiec mam nadzieje nie bedzie wojny icon_biggrin.gif
Magnezja
Dziewczyny a co to te wystawki? to jakiś rodzaj wyprzedaży czy jak?

A zauważyłyście, że mamy już moderatorkę na 2010? icon_smile.gif
niunia23
Magnezja wystawki to po prostu zbiórka "odpadów wielko gabarytowych wiec jak masz cos czego chcesz sie pozbyc wystawiasz przed dom na glowna ulice i to zabieraja icon_biggrin.gif


CYTAT
19 marca Komunalny ZwiÄ…zek Gmin „Dolina Redy i Chylonki" rozpoczÄ…Å‚ w Gdyni jedynÄ… w 2011 roku zbiórkÄ™ odpadów wielkogabarytowych, tzw. „wystawki". Warto zatem zaplanować sobie zawczasu wszelkie porzÄ…dki w piwnicach i strychach, bo okazja, by za darmo pozbyć siÄ™ starych mebli czy sprzÄ™tu AGD i RTV, w 2011 roku już siÄ™ nie powtórzy.

niunia23
o moko jest nasza mderatorka no to super icon_biggrin.gif
moko.
CYTAT(niunia23 @ Tue, 19 Apr 2011 - 21:22) *
o moko jest nasza mderatorka no to super icon_biggrin.gif

No nie wiem czy tak super icon_wink.gif
niunia23
moko ja tam sie bardzo ciesze ze jestes naszym adminem icon_biggrin.gif
Magnezja
CYTAT(niunia23 @ Tue, 19 Apr 2011 - 22:21) *
Magnezja wystawki to po prostu zbiórka "odpadów wielko gabarytowych wiec jak masz cos czego chcesz sie pozbyc wystawiasz przed dom na glowna ulice i to zabieraja icon_biggrin.gif

No dobra, to rozumiem, ale ludzie w takim razie chodzą i zabierają sobie te wystawione rzeczy czy też ktoś to zwozi w jedno miejsce i dopiero tam są wystawiane potencjalnym nabywcom? Tak ogólnie to ciekawy pomysł. Sama chętnie bym się pozbyła różnych gratów ale czasu nigdy nie ma no i ze dwa kontenery musielibyśmy zamawiać icon_razz.gif

EDIT: Mummy dlaczego nie ma Ciebie na jedyneczce?
niunia23
magnezja u nas generalnie miasto sponsoruje wywoz tego na wysypisko icon_biggrin.gif a ze zawsze cos sie komus przyda takze zanim zbiora to samochody na wysypisko to jest to poprzegladane icon_biggrin.gif mam nadzieje ze w miare jasno wytulmaczylam a stoi to przed kazdym domem czy blokiem przy glowniejszych ulicach icon_biggrin.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.