To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

}l{ }l{ }l{ Grudzień 2010 }l{ }l{ }l{

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40
Hania-17
Vabien ale Kamilka się pełna po buzi zrobiła.
Mała dzielna ślicznotka!

CYTAT(Mummy @ Sun, 01 May 2011 - 19:42) *
Vanish kamilka sliczna


icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

LillAnn kochana wszystkiego NAJ NAJ NAJ

Sylwia a może ty te kaszki robisz małej za gęste. Moja Daria musiała mieć rzadkie te kaszki bo tak to zaraz miała odruch wymiotny. A Matisiowi to obojętnie wczoraj zjadł kaszki z 175 ml mleka takiej gęstej. Byłam w szoku!!!
vabien23
HANIU - jak się te kaszki robi? normalnie do mleka dodajecie?? no i co to ma dać? bardziej syci czy tuczy? bo jak syci tylko to u nas odpada ale jak ma na celu dostarczyć więcej kalorii to ja chyba zacznę to robić..
niunia23
lillann sto lat
syl_wia9
Vabien witaj w klubie niejadków 32.gif .Ja też jak pomyslę o karmieniu Zuzi to za każdym razem myśle czy zje czy nie...masakra 37.gif ,a mój Dominik do tej pory jak ma cos jesc to się cały telepie,oprócz tych rzeczy co lubi-a jest ich niewiele.No i ja tez byłam niejadkiem i mąż mój.A Kamilka może potrzebuje więcej czasu aby polubic inne rzeczy.
Co do kaszek to i nasycaja i dostarczają kalorii,spróbuj może na wieczór do mleka dodac troszkę czy zje i czy jej posmakuje.Albo o takiej porze kiedy najchętniej je.Moja Zuza np.po kąpieli o 20 ma największy apetyt więc tak spróbuje:)

Haniu byc może ,że to jej nie podeszło bo zrobiłam gęstą nawet bardzo hihi...tz.zrobiła mi sie bo ona po chwili dochodzi do gęstości,a ja nasypałam dużo jej,więc jutro znowu spróbuję rzadką zrobic.No Mati ładnie wsunął ci icon_eek.gif

LillAnn wcale ci się nie dziwie,ja na początku jak urodziłam Dominika to też byłam jakaś taka załamana,bo wiecznie coś..wcześniak,chorował wciąż i mówiłam sobie..po co mi to było(wiem,że to głupie tak myslec),ale potem to zwariowałam na jego punkcie,nie umiałam chwili bez niego wytrzymac,a jak juz zostawał potem u babci to dzwoniłam non stop i pytałam o niego.Mama mi ciągle zdawała relacje co jadł,ile jadł,co robił itp.itd.Zresztą do tej pory tak jest 06.gif Siedziałam z nim 5 lat w domu zanim do pracy poszłam bo nie wyobrażałam sobie go zostawic. 04.gif .
Teraz z ZuziÄ… jest podobnie i wspaniale jest obserwowac dziecko jak uczy siÄ™ nowych rzeczy i jak siÄ™ codziennie inaczej zachowuje. 06.gif .
Dużooooo tej herbatki ci wypija icon_eek.gif .Moja to tylko w nocy ok.80ml,i czasem troszkę w dzień.
_Mała_Mi_
Modelka Helenka w nowej kolekcji opaseczek icon_smile.gif
























Hania-17
CYTAT(vabien23 @ Mon, 02 May 2011 - 11:10) *
HANIU - jak się te kaszki robi? normalnie do mleka dodajecie?? no i co to ma dać? bardziej syci czy tuczy? bo jak syci tylko to u nas odpada ale jak ma na celu dostarczyć więcej kalorii to ja chyba zacznę to robić..


Vabien zależy jaką masz kaszkę czy ryżową czy też mleczno ryżową.
Jak ryżową to robisz mleko tak jak zawsze. Wlewasz połowę do miseczki i wsypujesz trochę kaszki ryżowej i mieszasz łyżeczką i czekasz minutkę kaszka zgęstnieje, i jak jest za gęsta to dolewasz resztę mleka tak aby pasowało małej. Matis uwielbia gęstą że aż łyżeczka w niej stoi a jakbym taką Darii zrobiła to pewnie by zrzygana była:D
A jak masz mleczno ryżową to dodajesz tylko wody tyle żeby była odpowiednia dla dziecka gęstość.

Mateuszkowi na razie nie dałam jeszcze mleczno ryżowej bo boje się o tą skazę.
Na początku do mleka do butelki dodawałam wieczorem płaską miarkę kaszki ryżowej na 120 ml mleka pod koniec picia robiła się dość gęsta więc tobie polecam połowę miarki mlekowej wsypać tej kaszki z tym że Mateusz już od 2 miesięcy pije ze smoczka z dziurką 12+ on dość szybko przeszedł na większą dziurkę bo przy małej się wkurzał.

A co do sytości kaszki to powinna sycić choć mój Mateusz i tak się budzi do mleka choćby jeden raz w nocy koło 3:00. A myślałam że będę miała spokój jak wciągnie kaszkę ze 175 ml mleka. Ale może go też suszyć bardziej po tej kaszce.
A tuczyć też pewnie tuczy ma skrobię kukurydzianą, witaminy, błonnik no i mleko które dodajesz

No i spróbuj podać butelkę mleka z kaszką wtedy kiedy najlepiej je albo na spaniu. Niech posmakuje i może zacznie ładnie ciągnąć.

syl_wia9 moja Daria do dziś jest mega niejadkiem i przy każdym jedzeniu jest kłótnia krzyki i kara. Masakra totalna.
Więc współczuję niejadka w domu.

Jejciu jaka Helenka jest cudowna! A te opaseczki... Szkoda że przy Darii cie nie znałam. Obkupiłabym chyba wszystkie!!!!
A czy ty też robisz takie czapeczki kapelusze albo np takie grube opaski co przytrzymują włocy?? Zaczesałabym do góry włosy tą opaską grubą z jakąś ozdobą albo przyszytą ozdobą z tego kolczyka co task ładnie go formowałaś? Byłabym chętna na takie przynajmniej dwie icon_smile.gif
_Mała_Mi_
icon_smile.gif

dumna ja icon_smile.gif i się czerwienię troszkę icon_smile.gif))) dziękuję Haniu, poszło PW
4kasiula
mry śliczne te opaski, serio , nie wiem co kupi chrzestna Olisi bo zaoferowała się że ją ubierze do chrztu ale jak będzie w ubiorze brakować opaski to chętnie bym jedną kupiła ale to wszystko zależy od tego co kupi chrzestna! Z Helenki to niezła modeleczka rośnie icon_smile.gif ślicznotka mała
anna52
Witam Was serdecznie nareszcie mam chwilke czasu napisac

ACH LILLANN SERDECZNIE ŻYCZENIA WSZYSTKIEGO NAJ NAJ NAJ LEPSZEGO ŚCISKAM CIE MOCNO

zdjecia wszystkie poogladałam i to kilka razy wszystkie śliczne

a my mamy kryzys tznu mnie minał ale mała dokucza chyba na ząbki duzo płacze jest marudna a do tego katar nas dreczy od chrztu i niemożemy sie z nim uporac a w środe mamy szczepienie i chyba nic z tego nie bedzie zdjęc z chrztu jeeszcze nie mam więc jak tylko dostane to Wam kilka wstawie
a za to dołacze wczoraj zrobione w Warszawie bo bylismy ze znajomymi pozdrawiam uciekam umyc dziewczyny



Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


anna52
impreza.gif impreza.gif impreza.gif brawo_bis.gif brawo_bis.gif dziewczynki soczki dla wszystkich za 5 miesięcy mojej Madzi
syl_wia9
Anna za Madzięicon_smile.gif:)ja piwo z soczkiem:) pijak.gif

Haniu to dobrze,że przynajmniej Mati ci ładnie je,bo ja chyba bede miała dwa niejadki w domu(cicha nadzieja w Zuzi 06.gif ),to się chyba powiesze 29.gif 37.gif .

Mry Helenka Wam się udała-boska jest 06.gif ,a opaski śliczne.Może też bym jakąś zakupiła???
syl_wia9
coś mi się pomyliło
komunikacja
Dzięki dziewczyny za życzenia icon_smile.gif
IdÄ™ spac bo padam na pysia.
Nie dostałam od R. nic na urodziny w dodatku nie zjadł nawet torta bo mu sie zapomniało...
Ech...zepsute te urodziny jak nie wiem.
Mummy
Lillann- sto lat kochana!!!!
Prosze sie nie polewac icon_smile.gif vanish wskoczyl niechcacy Bo tel podstawia Sam wyrazy a ja gapa nie zauważyłam icon_smile.gif już poprawilam, przepraszam Vabien za błąd 06.gif
Zdrowko Madzi!!! To już 5 miesięcy, a Olek jeszcze 4 nie ma małolat icon_smile.gif
A opaski Helenki super!!!!!
Hania-17
Mummy ja mam to samo jak pisze z telefonu ha ha ha

Sylwia no to pokładamy nadzieję w Zuzi

LillAnn jak to zapomniał zjeść torta? Nie widział że jest tort urodzinowy??

anna52 śliczne z was dziewczyny!!
Madźka wygląda cudnie. Życzę zdrówka. Moja Daria też ma katar icon_confused.gif
No i za 5 miesięcy Madzi impreza.gif
vabien23
tak Mummy pewnie miałas funkcję T9 kapłam się ale dawno się tak nie uśmiałam icon_wink.gif no i widac że MRY również icon_smile.gif
ANNA - piekne foty, z Ciebie laska fajna icon_smile.gif a malutka urocza, znowu napiszę że czapeczki ma świetne.
MRY - a masz jakiÅ› cennik tych opasek bo mnie tez siÄ™ bardzo podobajÄ….
A ja dzisiaj się wkurzyłam bo pojechałam Kamilce kupic jakieś fajne ubranko wyjsciowe, no i są takie cudowne rzeczy a jej wszystko za duże, na długość niby pasują ale to na niej wisi, getry wiszą, spodenki również, czapeczki ani nie gadam no i takie są super buciki no ale to również wszystko za wielkie icon_sad.gif:icon_sad.gificon_sad.gif na pocieszenie dorwałam super lniany biały żakiet - W TESCO !!! - tylko cena nie bardzo tescowa ale cieszę się, bo nie muszę daleko jechać bo akurat wymyśliłam sobie biały albo czerwony no i proszę, przy okazji udało się kupić.

CYTAT(Mummy @ Mon, 02 May 2011 - 23:11) *
Lillann- sto lat kochana!!!!
Prosze sie nie polewac icon_smile.gif vanish wskoczyl niechcacy Bo tel podstawia Sam wyrazy a ja gapa nie zauważyłam icon_smile.gif już poprawilam, przepraszam Vabien za błąd 06.gif
Zdrowko Madzi!!! To już 5 miesięcy, a Olek jeszcze 4 nie ma małolat icon_smile.gif
A opaski Helenki super!!!!!
Hania-17
No tak długa Kamilka jest ale chudzinka. Jakos to przetrwacie apotem ją obkupisz i będzie wyglądała jak lalunia. Odbijesz to sobie za niedługo

A ja patrzę na super film z TVP1 Malibu- atak rekinów
niunia23
mry boskie te opaski chyba tez porobie tez takie opaski z kwiatkami takimi dla Gosi icon_smile.gif bo sutasz chyba za trudny dla mnie poki co ....


edit :

zainspirowana opaskami mry wyszperałam jakiś kawałek organzy icon_biggrin.gif i pierwszy kwiat od dawna zrobiony icon_smile.gif jutro doszyje gumki i sie pochwale co mi wyszlo chocnic szczegolnego icon_smile.gif to to nie jest icon_biggrin.gif
anna52


Uploaded with ImageShack.us

witam z ranka wklejam jedno zdjęcie z chrztu reszty jeszcze nie mam
na zdjeciu Madzia z nami - rodzicami i moja babcia -ma 85 lat
Hania-17
Niunia czekam na twoje fotki

Anna pięknie wyglądacie, Madzia mała księżniczka a twoja babcia trzyma się że ho ho.
niunia23
i Mazka moja zakosila rano opaske i powiedziala ze to jej opaska i nie ma opcjie zeby ja Małgosi oddała icon_smile.gif wiec bede musiała druga zrobic dla Małgosi jak dziewczynki pójda na drzemke icon_biggrin.gif zaraz wrzuce Madzi zdjecie z kwiatkiem icon_biggrin.gif


edit :













_Mała_Mi_
Cudna Madzia, cudny kwiatek icon_smile.gif
niunia23
wlasnie sie zabieram za zrobienie gumek dla madzki z takimi kwiatkami tylko mniejszymi - kurka jak mi tego brakowalo robienia czegos kreatywnego icon_biggrin.gif no imoze do decoupacage tez wroce icon_biggrin.gif normanie siedze taka usmiechnieta po zrobieniu tego kwiata ze szok icon_biggrin.gif


mry dziekuje za komplementy icon_biggrin.gif
_Mała_Mi_
cieszę się, że inspiruję icon_smile.gif))) a Madzia jest prześliczna!!!!! z kwiatkiem czy bez icon_smile.gif hehe icon_smile.gif
niunia23
mry ja juz wpadlam w taka mega monotonie bo w ciazy nie robilam nic zeby nic nie wdychac potem krotka przerwa i druga ciaza wiec przerwe mialam dluga .... a teraz jak widze cuda ktore robisz stwierdzilam ze niedolne proby trzeba podjac powrotu do robienia czegos bo mi to ogromna przyjemnosc sparwia icon_smile.gif no iczekam na kolejne inspiracje icon_biggrin.gif ale za sutasz to sie raczej nie zabiore no chyba ze warsztaty bedziesz miala to sie wybiore icon_biggrin.gif
angielk
Witajcie, dziÅ› wróciÅ‚yÅ›my bo tyÅ‚ki nam zmarzÅ‚y na maxa! Z 25 st zrobiÅ‚o siÄ™ 6 wiÄ™c raczej Å›rednio ciekawie. Ciężko mi bez Was tak dÅ‚ugo, siedzÄ™ w tej dziurze bez zasiÄ™gu i kombinujÄ™ jak tu siÄ™ poÅ‚Ä…czyć z internetem… ale nic nie wykombinowaÅ‚am icon_sad.gif

Cudne wszystkie zdjęcia, tak miło się ogląda! Ja cos wstawię jutro jak się trochę ogarnę i pościągam z aparatu.

Lusia 2 dni temu zjadła pierwszy raz (2 łyżeczki) marchewki. No i od tych 2 dni nie pojawia się żadna kupka, już się martwię, norma u nas to 4-5 dziennie. Nie dałam jej więcej tej marchewki i chyba się na kaszki przerzucę zainspirowana tym co piszecie icon_smile.gif Tylko zastanawiam się jak mam to zrobić? Mleko odciągać i do niego dosypywać kaszkę?? icon_razz.gif

Magdosz co u Was? Jak czytałam zalęgłości to jakoś mało było Ciebie! Nie wiedziałam że kotlety sojowe tez mogą uczulać icon_sad.gif myślałam że to już raczej dla totalnych alergików wytwór jest!

U nas po Å›wiÄ™tach nie pojawiÅ‚o siÄ™ żadne uczulenie (na szczęście), ale dziÅ› maÅ‚a ma czerwone poliki i suchÄ… skórÄ™ na nich (takie lukrowane) wydaje mi siÄ™ że to też jakiÅ› alergiczny objaw… ale na co znowu 37.gif

Co do histerii Lusi to faktycznie skoÅ„czyÅ‚y siÄ™ jak zÄ…b wyszedÅ‚, ale nie wiem czy to tez nie „zasÅ‚uga” zasypiania przy cycu. <wolÄ™ to od histerii>

Mry nosidła zazdroszczę icon_smile.gif wybrałaś najładniejsze z dostępnych gotowych, my jeszcze w chuście spokojnie nosimy więc czekam z kupnem nosidła. Opaski śliczne, słodko wygląda Twoja ślicznotka w nich! Fajnie że ma tyle włosków. Tylko kiedy Wy będziecie je nosić wszystkie?? icon_smile.gif No i cudne zdjęcia (jak zwykle)

Ola cieszę się że są dobre wieści po wizycie u kardiologa, wszytko spokojnie się zarosnie. Najważniejsze że jesteście pod kontrolą.

Magnezja &&&&&&&&& trzymam kciuki za podjęcie najlepszej dla Was wszystkich decyzji.

LillAnn najlepsze (choc spóźnione) życzenia urodzinowe, słoneczka i uśmiechu na co dzień.

Niunia Ty też masz niezły dryg do robienia różnych cudeniek widzę- super!!!

Mry, Niunia kiedy siÄ™ widzimy???

niunia23
angielk ja kiedys przed ciazami bawilam sie w rozne takie tam rzeczy wlasnie i teraz wlasnie zainspirowana tym co Mry wyprawia powracam powoli i to mi mega radość daje icon_biggrin.gif zaraz wrzuce jeszcze madzi gumki do wlosow i gosi opaske icon_smile.gif wszystko z jednego materialu niestey bo dopiero jutro ide na zakupy icon_biggrin.gif
komunikacja
moje dziecko tak śpi,koniecznie z pieluszkami


Uploaded with ImageShack.us
z mojÄ… mamÄ…


Uploaded with ImageShack.us
kłóci sie z babcią icon_smile.gif


Uploaded with ImageShack.us
Żeby znów mi w razie czego nie zawiesił sie komp to wysyłam po kilka.
Magnezja
Echhh dziewczyny, miałam sobie odpocząć ale ciężko mi bez Was icon_smile.gif Kurcze no, nigdy nie przypuszczałam, że tak się zżyję z forum.
Ja własnie kolejny raz stwierdziłam, że nieszczęścia chodzą parami 41.gif Do pracy miałam wrócić normalnie po urlopie macierzyńskim czyli 12 maja. No ale dowiedziałam się, że owszem mogę wrócić, ale nie mają dla mnie miejsca i zaproponowali mi pracę 3 razy w tygodniu za dużo mniejsze pieniądze jakie miałam. 41.gif I dano mi do zrozumienia, że mam się cieszyć bo przecież mogli niczego nie proponować (nieszczęśliwie mam umowę na czas określony, która dobiega końca 15 maja). Niby racja. Mogli nie dać. Ale nic nie mówili wcześniej, że będę zarabiać połowę mniej! I o to mam żal największy. Przecież gdybym wiedziała wcześniej to miałabym mnóstwo czasu na szukanie nowej pracy a tak to jestem udupiona. Po zapłacie sąsiadce zostanie mi niecałe 200 zł na miesiąc - a mam do kupienia wszystko dla Kamila (mleko, pieluchy) i jedzenie do domu. Masakra. Nie wspominam o karmie dla psów. Na dodatek Robert też jest bez pracy od 30 kwietnia. Chociaż u niego jest ten plus, że może wrócić do firmy, którą prowadził z ojcem, tyle że tego chcieliśmy uniknąć za wszelką cenę.... Echhh durne to wszystko. Na szczęście jeden uśmiech małego wystarczy, żebym chociaż na chwilę nie myślała o materialnych aspektach życia icon_smile.gif

mry, niunia - super wyglądają te opaski. mry przez przypadek widzę nakręciła resztę dziewczyn i teraz się posypie która ładniejsze cudeńka wyczaruje icon_smile.gif Gratuluję pomysłu, przynajmniej dziewuszki mają coś oryginalnego.

LillAnn doskonale rozumiem co myślisz i czujesz patrząc na Mikiego teraz. Ja mam identycznie. Nawet na początku nie czułam, że Kamil to moje dziecko icon_redface.gif Dali mi takie małe zawiniątko i trzeba było to nakarmić, przewinąć, zaopiekować się. Kochałam to małe coś ale tak jakoś inaczej. Teraz to ja nawet nie próbuję tego opisać. Są chwile kiedy psioczę na niego i się wściekam, ale wystarczy jak mi spojrzy w oczy i zagada po swojemu - rozpływam się w zachwycie. Dziwne to, nie ogarniam jeszcze wszystkiego, ale śmiało mogę stwierdzić, że nie wiedziałam co tracę nie mając wcześniej dziecka icon_smile.gif To trzeba przeżyć samemu, inaczej się nie da icon_smile.gif

PS U mnie na trawie pełno śniegu .... Jeszcze jak na złość pogoda mnie dołuje.
Hania-17
angielk dokłądnie tak ściągasz mleko i do twojego podgrzanego mleka dodajesz kaszkę ryżową.
No i marchewka zatwardza tak samo jak kaszki ale jak brzuszek się przyzwyczai to będzi eok.

A ja tam od zawsze pragnęłam miec dzieci i mimo że czasem jest trudno to tez nie zmieniłabym i nie wróciłabym czasu. No może raz ... nieszczęsnego 25 listopada i na pewno wtedy zrobiłabym dużo więcej żeby uratować moje dzieciątko!!!!!!!!

U nas też śnieg. A jakie płaty leciały icon_eek.gif Razem z Darią miałam nos do szyby przyklejonych bo takich dużych płatków śniegu juz dawno nie widziałam.

LillAnn twój Mikuś to aki słodki porcelaowy chłopaczek. Nie mogę się na jego urodę napatrzeć. No i wykapana mama!!

Niunia cudna ta opaseczka!! Córcia kochana i jak ładnie pozuje do zdjęć icon_smile.gif
komunikacja
pijemy herbatkÄ™ icon_smile.gif


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us
niunia23
do kompletu gumki :



i opaska młodszej :


i moje kwiatowe panienki :


niunia23
Lillann zdjecia super młody przegenialny icon_biggrin.gif reszte odpisze jutro a narazie smigam spac icon_biggrin.gif bo jutro do pracy icon_biggrin.gif
4kasiula
hej kochane
ale wy zdolne jesteście niunia śliczne te gumki i opaski icon_smile.gif

LillAnn słodko Mikuś śpi moja tak na boku nie zaśnie icon_smile.gif

Olisia zajada się już jabłuszkiem i zupką jarzynową ale kupną 37.gif wiedziałam że ze mnie taka kucharka że własne dziecko pluje moją zupką 04.gif

angielk moja też nie zrobiła wczoraj przez cały dzień kupki i dziś widać było że ją boli brzuszek próbowała zrobić ale nic z tego jej nie wychodziło 06.gif musiałam jej troszkę pomóc i jakoś zrobiła zobaczymy co będzie jutro
niunia23
lillann no i d.upa na liscie rezerwowej jestesmy .... ja jeszcze mam nadzieje ze sie uda .....
komunikacja
Ja to od 3 dni mam z Mikołajem masakrę w domu.
Piszczy z nerwów,jest tak nerwowy,ze już nie wiem co mam robić,gdyby już chodził to tupałby w podłogę.
Wszystko co się da to du buzi i robi sobie rzeźnię z dziąsełek.A jak mu nie chcę dać bo np bierze się za paznokcie moje lub pierścionek to wpada w taką
złość,że jakby mógł to by mnie walnął icon_eek.gif ślini sie tak,że nie nadążam go przebierać bo o śliniaczkach mogę zapomnieć,wyrywa je i do buzi chce wkładać podduszając się nimi.Rajusiu niech już mu sie wybije ten ząbek bo zwariuję. 37.gif
Magnezja
CYTAT(Hania-17 @ Wed, 04 May 2011 - 00:07) *
A ja tam od zawsze pragnęłam miec dzieci i mimo że czasem jest trudno to tez nie zmieniłabym i nie wróciłabym czasu. No może raz ... nieszczęsnego 25 listopada i na pewno wtedy zrobiłabym dużo więcej żeby uratować moje dzieciątko!!!!!!!!

Haniu nie obwiniaj siebie!!! To jest najgorsza rzecz jaką możesz sobie w tej sytuacji zafundować. Byłaś przecież w szpitalu, dzień po porodzie! Michałek był pod opieką lekarzy, całe 24 godziny na dobę. Nie znam szczegółów ale to personel szpitala powinien zrobić wszystko, żeby nic się dzieciaczkom nie stało. Szukanie winy w sobie i gdybanie, "co by było gdybym więcej zrobiła" nie ma sensu. Haniu nie jesteś lekarzem, nie możesz znać się na wszystkim. Nie patrz na to w ten sposób, proszę. Jako mama rozumiem teraz, że pewnie podobne myśli plątałyby mi się po głowie, ale pamiętaj, byłaś w szpitalu pod opieką medyczną. To nie stało się w domu, w samochodzie, gdziekolwiek. To był szpital, z dyżurami lekarskimi i wykwalifikowaną kadrą. Nie ponosisz żadnej winy. Uwierz w to przytul.gif

Dziewczyny, wracając do Cetaphilu muszę wam ogromnie podziękować! U nas zdziałał cuda! Brzuszek Kamila jest teraz doskonały. Skóra delikatna, mięciutka i miła w dotyku. Nie zauważam żadnej szorstkości icon_smile.gif
komunikacja
CYTAT(niunia23 @ Wed, 04 May 2011 - 13:57) *
lillann no i d.upa na liscie rezerwowej jestesmy .... ja jeszcze mam nadzieje ze sie uda .....

No wiem ale ja ombinujÄ™ nocleg
to wtedy będe mogła jechac


edit.Już wiem.Mam nocleg u Magdosz więc jade na zlot bez noclegów.icon_biggrin.gif
niunia23
Lillann Ehhhh fajnie macie ...... no jak się nie zwolni dla nas miejsce to niestety nie pojedziemy ...... ale mam nadzieje ze się uda trzymajcie kciuki bo chciała bym z dziewczynami przyjechac icon_biggrin.gif i Was poznać icon_biggrin.gif
Mummy
Hej dziewczyny ja tylko wpadłam się zameldowac i wypic zdrowko mojego szkarba brawo_bis.gif impreza.gif brawo_bis.gif To juz 4 miesiące, ale ten czas leci!!

Ja od zawsze chciałam mieć dzieciątko a najlepiej 3 icon_smile.gif i zgadzam sie z wami, jeden usmiech wynagradza wszystko.

U nas Olek właściwie nie płacze ( na razie) czekam na zęby icon_razz.gif ale nie chce w ogóle leżeć. Najlepiej to jakby mógł siedzieć, ale jeszcze jest przeciez za mały.

LillAnn- Miki śliczny a oczy ma po prostu powalające icon_smile.gif

niunia- przepaski super icon_biggrin.gif
_Mała_Mi_
hehe, super Twoje Panienki Niunia, gumki tez robiłam, ale Helena tu póki co nie wystapi w roli modelki icon_smile.gif

A co do posiadania dzieci, to ja tez o zawsze chciałam mieć icon_smile.gif ale na poczatku faktycznie dziwnie było... tez miałam uczucie, że taki mały człowieczek, ale obok mnie jest... to ponad życie przyszło z czasem, oczywiście kochałam ją od poczatku, ale to inaczej jakoś tak było. Ostatnio jak komuś mówiłam, to spojrzał na mnie jak na wyrodna matkę icon_razz.gif hehe... instynkt macierzyński jedno, rzeczywistość drugie icon_smile.gif no i te uśmiechy o których piszecie - nagroa za wszystko - to fakt icon_smile.gif
magdosz
Dziewczyny, wczoraj wróciliśmy do domu, ale jeszcze nie ogarnięta jestem..
wszystkim nie odpiszę, bo czytałam wcześniej i już nie będę wszystkiego pamiętać.

Dzieciaczki wszystkie cudowne sÄ… icon_smile.gif

Magnezja, no faktycznie Cię załatwili... icon_sad.gif
ja też nie wiem, na czym stoję, Kierowniczka na razie nic nie mówi, muszę się przejść i zapytać, ale aż się boję..

co do kupek, to Marcel robi raz na dwa dni mniej więcej.. też przy tym stęka i ęka..
wysypany dalej, ale już się nie pogłębia, dietę trzymam i czekam aż zejdzie..

Byliśmy dzisiaj na szczepieniu. Mały dzielny był 06.gif
Wysępiłam skierowanie do alergologa i zapiszę Marcela do Centrum Zdrowia Dziecka.

Mały nie wiem na ile długi, ale waży 8300, 49 w klacie i 43 główka icon_smile.gif

wieczorem, jak P do pracy pójdzie i dzieci będą spały to postaram się odezwać.

edit: angielk z tą soją to jest tak, że jeśli ktoś jest uczulony na białko krowie, to prawdopodobnie też na białko sojowe, nie jest to regułą, ale u nas niestety tak wynika icon_sad.gif
Jest nowy schemat karmienia, dla tych piersiowych dzieci, dzisiaj dał mi lekarz rozpiskę i w 5-6 miesiącu już trzeba wprowadzać zupę/przecier jarzynowy z 2-3g/100ml kaszy manny 1xdziennie.
anna52
No najpierw sie naogladałam bo było co ale śliczne zdjecia opaski gumeczki super a dziewczynki sliczne każda sliczna napatrzec sie nie można dziewczyny macie talent i to jaki

LillANN pisałam że jesteś podobna do taty ale jak zobaczyłam twoja mame to juz taka pewna tego nie jestem masz sporo z mamy a malutki super taki duży i ładny chłopczyk i ty też jestes podobna bardzo do mojej koleżanki którą poznałam w USA na imie miała Teresa podobieństwo macie uderzające ona miała proste tylko włosy

MUMMY zdrówko twojego maluszka impreza.gif impreza.gif impreza.gif przytul.gif


a my właśnie wrócilismy ze szczepienia mała darła sie jak diabli

ważymy 7,400 i długosc 69 cm
angielk
CYTAT(mry @ Wed, 04 May 2011 - 17:09) *
A co do posiadania dzieci, to ja tez o zawsze chciałam mieć icon_smile.gif ale na poczatku faktycznie dziwnie było... tez miałam uczucie, że taki mały człowieczek, ale obok mnie jest... to ponad życie przyszło z czasem, oczywiście kochałam ją od poczatku, ale to inaczej jakoś tak było. Ostatnio jak komuś mówiłam, to spojrzał na mnie jak na wyrodna matkę icon_razz.gif hehe... instynkt macierzyński jedno, rzeczywistość drugie icon_smile.gif no i te uśmiechy o których piszecie - nagroa za wszystko - to fakt icon_smile.gif


w kilku miejscach czytałam jeszcze przed porodem że nie ma nic dziwnego w tym że zaraz po porodzie nie każda kobieta odczuwa nagły przypływ miłości. To uczucie rodzi się często stopniowo.

Ja wiedziałam ze kocham moją córcię do szaleństwa już w brzuchu, ale patrząc z perspektywy śmieję się.. co to była za miłosc icon_smile.gif ... żadna w porównaniu z tą jaką teraz czuję...
(a młoda właśnie się drze!!! no chyba jej tyłek przetrzepie zaraz... 29.gif z miłości )
syl_wia9
No dziewczyny juz dawno nie musiałam nadrabiac czytaniem dwóch stron 06.gif .

Haniu popieram posta Magnezji,absolutnie nie możesz się obwiniac,nie było tu żadnej Twojej winy!!!! przytul.gif nienie.gif

Angielk fajnie,że juz jesteśicon_smile.gificon_smile.gif

Magnezja przykro mi z powodu takiej sytuacji w pracy przytul.gif ,ale myślę,że z Twoim zawodem znajdziesz coś szybko?czy się mylę??

Mry Niunia ,ale macie talent...jejku i chęci straszne,ja to taki leń jestem i beztalencie ,że szok 04.gif

Dzieciaczki wszystkie boskie:)

No i muszę to napisac,że wasze maluszki to giganty....w porównaniu do mojej Zuzki... 32.gif .7 -8 kg??? moja ma tylko 5500...,ale już się pogodziłam z myślą,że bedzie kruszynka-ważne,żeby była zdrowa i żeby rosła:)

No i też ślini się znacznie więcej niż dotychczas,pcha wszystko do buzi denerwując się przy tym.Ja tam nic nie widze w paszczy,a na szczepienie idę dopiero 17 maja więc zobaczymy co powie lekarz:)
No i z zaparciami też się męczymy troszku.

Ja mam teraz urwanie głowy bo komunia w niedzielę,do tego pokłóciłam się z mamą(jak nigdy) i wiadomo jak to jest...zawsze jak coś ważnego to musi coś się dziac złego 32.gif .
syl_wia9
No i moja Zuzia własnie przewróciła się sama z pleców na brzuszek za grzechotką!!!! brawo_bis.gif .Połozyłam jej z boku grzechotkę i ona hop do góry dupke i nogi i się przeróciła już 3 razy i złapała grzechotkęicon_smile.gif.Kręci się wogóle w koło na łózku i nóżkami strasznie wierzga jakby miała klęknąc na kolankach 04.gif 04.gif ,a się denerwuje,że ho ho...
angielk
Sylwia, brawo dla Zuzi icon_smile.gif
Lusia tez się przy takich wygibasach strasznie złości.
Prezwraca się ciągle na brzuszek jak na macie leży, a potem nie może wrócić na plecy i stęka strasznie, mała złosnica

Magdosz to ja nie doczytałam ze Wy też Wyjechani byliście icon_smile.gif

Ja też dostałam ten nowy schemat żywieniowy od pediatry. generalnie chodzi o to że gluten teraz wprowadza się znacznie wcześniej (dlatego ta kasza manna)
Zalecany jest 2 mies. trening jelit, wprowadzając małe dawki glutenu (2-3g dziennie) przyzwyczajamy jelita (rzęski czy cos tam) do tawienia glutenu dzięki temu zmiejsza sie ryzyko nietolerancji, lub (co gorsza) celiakli.
warto to wiedzieć bo nie chodzi o to kiedy podać marchewkę a kiedy jabłko (mniejsza z tym) ale o zapobieganie kolejnym utrudnieniom żywieniowym - nie wyobrażam sobie teraz jeszcze gluten eliminowac z diety dodatkowo 37.gif
komunikacja
CYTAT(angielk @ Wed, 04 May 2011 - 22:52) *
Sylwia, brawo dla Zuzi icon_smile.gif
Lusia tez się przy takich wygibasach strasznie złości.
Prezwraca się ciągle na brzuszek jak na macie leży, a potem nie może wrócić na plecy i stęka strasznie, mała złosnica

Magdosz to ja nie doczytałam ze Wy też Wyjechani byliście icon_smile.gif

Ja też dostałam ten nowy schemat żywieniowy od pediatry. generalnie chodzi o to że gluten teraz wprowadza się znacznie wcześniej (dlatego ta kasza manna)
Zalecany jest 2 mies. trening jelit, wprowadzając małe dawki glutenu (2-3g dziennie) przyzwyczajamy jelita (rzęski czy cos tam) do tawienia glutenu dzięki temu zmiejsza sie ryzyko nietolerancji, lub (co gorsza) celiakli.
warto to wiedzieć bo nie chodzi o to kiedy podać marchewkę a kiedy jabłko (mniejsza z tym) ale o zapobieganie kolejnym utrudnieniom żywieniowym - nie wyobrażam sobie teraz jeszcze gluten eliminowac z diety dodatkowo 37.gif

a w czym jest ten gluten?
syl_wia9
Z tym glutenem to ciężka sprawa.Ja mam koleżankę,której córeczka ma nietolerancję glutenu.Nabyła ją prawdopodobnie po kuracji antybiotykowej-układ pokarmowy się wyjałowił i przy normalnej diecie juz bo była starsza przestał tolerowac gluten.Podobno to była maskara zanim ona sama( zamiast lekarzy 21.gif ) doszła do tego co to jest,bo mało dziecko jej się nie przekręciło.Nikła w oczach,spadała z wagi w zastraszającym tempie i do tego inne objawy typu biegunki itp.Biedna co się strachu najadła.I córcia ma teraz 6 lat i mają robic próbę podania glutenu czy oragnizm zaakceptuje .Da się z tym życ,ale trzeba wszystko co zawiera gluten nawet małe ilości eliminowac z diety 37.gif 43.gif .A on jest prawie wszędzie.
Ja się zastanawiam jak to kiedyś było i to całkiem niedawno-bo przy Dominiku nie pamiętam takich akcji z glutenem,że musiałam podawac po troszeczku -napewno nie....A kiedyś to wogóle dziecko dostało bułe do ręki i nic się nie działo.
Eh..jest coraz gorzej 32.gif
Magnezja
Gluten jest w ziarenkach zbożowych: pszenica, żyto itp
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.