To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

}l{ }l{ }l{ Grudzień 2010 }l{ }l{ }l{

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40
niunia23
GRUDZIEŃ 2010

ZAPRASZAM NA KOLEJNĄ CZĘŚĆ
NASZEGO WĄTKU RÓWIEŚNICZEGO


Grudniowe Mamy i Maluszki :




MAŁPISZON
17.09.2010 OLIVIEREK




HANIA-17
24.11.2010 MATEUSZEK I MICHAŁEK [*]








ANGIELK
28.11.2010 LUSIA





NIUNIA23
30.11.2010 GOSIA





ANNA52
02.12.2010 MADZIA




OLA81
03.12.2010 PRZEMUŚ





KATKE
04.12.2010 ALICJA




MRY
07.12.2010 HELENKA




MAGDOSZ
07.12.2010 MARCELEK




SYL_WIA9
08.12.2010 ZUZIA





MAGNEZJA
09.12.2010 KAMILEK




BURZA81
09.12.2010 PAWEŁEK




VABIEN23
10.12.2010 KAMILKA




LILLANN1
14.12.2010 MIKOŁAJEK




MAGDALLENA2
20.12.2010 ANTOŚ




4KASIULA
25.12.2010 OLIWKA




MUMMY
04.01.2010 ALEKSANDER





Gościnnie :

AYLIN 14.12.2010 DAMIANEK





Od czasu do czasu :



FIONA89
10.12.2010 NIKOLKA




ANDZIA79
29.11.2010 LENKA




SAVAGELADY
29.11.2010 NINA




ANDZIK_I
03.12.2010 MAŁGOSIA











wspomnień czar :

ciąża


Grudzień 2010 vol.1


Grudzień 2010 vol.2






magdosz
Witam się na nowej, pięknej odsłonie impreza.gif
Ola81
Witam sie i ja na nowej odsłonie. I jak zwykle niunia jedyneczka superowa.
Magnezja
No to ja też się melduję impreza.gif
Niunia takie niby nic ta strona a człowiekowi i tak gęba się uśmiecha na sam widok jedyneczki 06.gif Super!
4kasiula
Meldujemy się i my icon_wink.gif
Aylin
Masakra jak wy pędzicie 37.gif 37.gif Ogarnąć was nie sposób 37.gif 37.gif 37.gif

Agga, Magnezja dzięki za odpowiedź. Tak też myślałam co do słoiczków i się nie spieszymy icon_smile.gif Cycamy cycamy cycamy 06.gif 06.gif

Agga ja szczegółów twoich problemów nie znam, ale ściskam cię i ślę moc qciuków icon_smile.gif &&&&&&&&&&&

Niuna ty ty to masz talent icon_smile.gif cudna stronka icon_smile.gif


A ja dziś stawiam kolejczkę za 4 Damiana icon_smile.gif No i Mikołaja oczywiście icon_smile.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif

3majcie się icon_smile.gif I miłego dnia mamuśki icon_smile.gif
4kasiula
Za Mikołaja i Damiana impreza.gif icon_wink.gif

Małpiszonku trzymam kciukasy i czekam na dobre wieści przytul.gif
vabien23
No, jestem i ja icon_smile.gif

Aylin - ja też chyba poczekam z tymi słoiczkami, niby Kamilka pierwszy zjadła nawet ze smakiem to następne już niekoniecznie, w razie czego w lodówce mam zapas i chyba co jakiś czas będę próbowała.
magdosz
Aylin, LillAnn za Damianka i Mikołaja pijak.gif

Marcel dostał kilka razy kawałek chrupki kukurydzianej icon_smile.gif
ssał, aż mu się uszy trzęsły icon_smile.gif

słoiczków jeszcze ni zamierzam podawać.
komunikacja
Aylin No tak pijemy za brata bliźniaka mojego syna-Damianka.
No i za Mikusia też oczywiście. impreza.gif

No i meldyjemy się na kolejnej odsłonie.Niunia-rewelacyjna jedyneczka.
komunikacja
dziewczyny Mikołajkowi znowu coś wyskoczyło na buzi.Tylko buzia na szczęście ale cała i uczy też.
Ma suchą buzię,smaruję mu emulsja Atoperal Baby na skóre atopową,suchą i wrażliwą ale jakos efektu nie ma icon_sad.gif


Uploaded with ImageShack.us
angielk
No widzę ze ledwo się na 1 str załapałam icon_biggrin.gif
.. ale jak ktos długo spi to potem ma za swoje 29.gif

Niunia rewelka!!!!
Jestem za tym żeby Aylin dopisać na jedynaczkę może się dziewczyna zmobilizuje żeby częściej do nas zaglądac icon_biggrin.gif
w końcu bycie na okładce zobowiązuje NIE??? 06.gif

(za to są ze 2 os. które bym pod kreskę wsadziła i czekała az się pojawią..)

Za Damianka i Mikołaja impreza.gif impreza.gif
angielk
LillAnn faktycznie icon_sad.gif
co jadł i kiedy????
Magnezja
LillAnn a może to od jedzenia? Może trochę za szybko zaczęłaś mu dawać różne słoiczki? Kurcze nie wiem 41.gif
Ale za Mikołaja i Damianka oczywiście pijemy! impreza.gif

Ja popieram Angielk - może usuniemy tymczasowo ze środka osoby, które wcale nie piszą? Zawsze można dodać później. Można dodać wzmiankę na końcu jedyneczki żeby tak nie skreślać całkowicie.

EDIT: a ja sobie chwilowo zamieniam avatar na taki bardziej kojarzący mi się z wiosną. Może w ten sposób przywołam ciepełko bo mam już dość zimna icon_razz.gif
Aylin
LillAnn no rzyczywiście obsypało Mikiego. Wiesz, ja ze starszą córką mam trochę dermatologicznych problem ów-ma panienka podejrzenie łuszczycy. Trafiliśmy na fajną dermatolog. I poleciła nam kąpanie w ojlanach: Oilan, emolium zależy, co kto lubi. A do tego mamy stosować dermoprotektor (bez recepty w aptece mleczko do ciała) Cetaphil. Smaruje sie dziecko do min max po wyjęciu z kąpieli. Rewalacyjnie zatrzymuje wodę w skórze. I wtedy skończyły się nasze problemy skórne-skóra piękna i gładka. A Cetaphilem traktuję tez Damianka i skórę ma idealną icon_smile.gif

Vabien a niech se cycają na zdrowie icon_smile.gif

angielik ja głównie czytam icon_smile.gif Podziwiam, kiedy wy macie czas tyle czytać 37.gif 37.gif Dzis fakt trochę siedzę w necie i czytam ustawę żłobkową icon_smile.gif
4kasiula
Magnezja jak zobaczyłam nowy avatar to pomyślałam że ktoś nie z grudniówek do nas napisał icon_wink.gif jakoś już się przyzwyczaiłam do wszystkich naszych avatarków
angielk
Magnezja heheh a Ty juz arbuzy wcinasz icon_eek.gif
tez myślałm ze ktoś "z zewnątrz"
niunia23
NO DOBRA CZYLOI POD KRESKE DAJEMY KOGO ? andzik ? i kogo jeszcze ?

Aylin fajnie by było jak bys tez wasze zdjecie podesłała icon_biggrin.gif to już tak pełnoprawnie bym cie na jedyneczke wrzuciła a nie tylko gościnnie icon_biggrin.gif

ja w ogule zapomnialam ze duzo szybciej poszlam na macierzynski i mi sie wczoraj skonczyl juz ........

masakra ale jeszcze do konca mieisaca w domku w sumie wiecej bede do pracy poki co tylko okazjonalnie jak potrzeba , a od czerwca mam nadzieje mlodsza pojdzie do zlobka a ja juz na miesiac do pracy a potem lipiec i sierpien urlopik icon_biggrin.gif i pilnowanie wykonczeniowki w domku naszym .... ehhh kurka kurka juz piec miesiecy nielugo gosia bedzie miala a jeszcze mi sie nie kula na plecy z brzucha ani z plecow na brzuch ..... madzka juz dawno sie kulala a na 6 miesiecy raczkowala ....
no ale kazde dziecko rozwija sie inaczej ... i gosia raczej bedzie troche wolniej wszystko robila tak mi sie zdaje , generalnie to ona by juz chciala chodzic najlepiej icon_biggrin.gif
komunikacja
Nie wiem co on zjadł...wszystko mu dawałam po 4 miesiacu,nie powinno uczulac no ale może...On woli obiadki....jabłkami pluje i zaciska usta.
Mikuś już od jakiegoś czasu przewraca się z plecków na boczek i na brzuszek i z powrotem :)Jedynie co to nie umie sobie wyjąć rączki z pod brzuszka
i sie denerwuje trochę ale nie poddaje się skubaniec:)Jest tak energiczny i ruchliwy,że czasami ciężko mi zmienić mu Pampka bo mi fikołki odstawia.
I zaobserwowałam nowe sylaby w gaworzeniu...czasami nawet wyjdzie mu podobne coś do jakiegoś słowa hehe.Może też zacznie mówić tak wcześnie
jak ja...mama mówi,że miałam nie cały roczek i już mówiłam,nie wyraźnie wprawdzie trochę ale gadałam jak najeta.
Jak stała ze mną w kolejkach sklepowych jak miałam półtorej roku a jak wiadomo na kartki wtedy wszystko było to ponoć nie raz musiała mama
rezygnowac z kolejki i zakupów bo wygadywałam cos,że te baby śmierdza itp 03.gif .A że byłam maleńka to ludzie się dziwili,że ja już mówię.
Dawali mi około pół roku w wieku półtorej....No i to bablanie zostało mi do dzisiaj. icon_wink.gif
niunia23
lillann polecam wizyte u dermatologa a do tego czasu spruboj alantan plus z apteki nam pomaga bardziej niz oilan czy opilatum czy emolium albo inne specyfiki dla atopikow .
anna52
Melduje się i ja jestem cały czas z Wami czytam was na bierząco ale sorki że narazie nie będe sie udzielac zbytnio zdjęcia jak zwykle super pozdrawiam Was
komunikacja
Niunia źle wpisałąś Aylin na jedyneczce.
Nie 14.11 2010 tylko 14.12.2010 Przecież to bliźniak Mikusia:)
Magnezja
Dziewczyny, do avatarka się przyzwyczaicie, nie macie innego wyjścia icon_razz.gif
U nas się pojawił problem - to znaczy problem dla mnie bo dla Kamila to wielka frajda. Mianowicie włosy i kolczyki 43.gif O ile kolczyki jestem w stanie wyeliminować i zamiast długich dyndających zakładam już takie na wkręty to grzywki za nic się nie pozbędę. A mały tylko czeka aż się nachylę i łapkami chwyta za grzywkę. Ciągnie pierun mały jak nie wiem co, siłę to on ma. Kolczyki też mu się bardzo podobały, prawie mi dziurkę rozerwał jak pociągnął 43.gif
Jeśli chodzi o nieaktywność na forum to nie przypominam sobie, żeby pisały więcej niż 1 post na odsłonę: savagelady, andzik, fiona. Andzia też malutko bywa, nawet nie widzę jak czyta.

EDIT: U nas właśnie pierwsza próba słoiczkowa zakończyła się niepowodzeniem. Nie widziałam jeszcze tak wykrzywionego dziecka icon_razz.gif No nic, za jakiś tydzień-dwa spróbuję ponownie. Może coś innego niż marchewka Kamilowi się spodoba.
niunia23
magnezja u nas sama marchewka odpada z jabluszkiem pochodzi i jest ok icon_biggrin.gif

ja wlasnie upieklam babeczki waniliowe icon_biggrin.gif później jak znajde kabel to wkleje fotki bo zrobilam icon_biggrin.gif


angielk a jajeczka ty mozesz jesc ???? bo zawsze mleko w ciastach mozesz sobie sojowym mlekiem zastapic a jak jajek nie mozesz kurzych to polecam przepiorcze icon_biggrin.gif i wtedy mozna wszystko generalnie icon_biggrin.gif

jej u was tez tak zimno dzisiaj ? jak bylam madzke odwieźć do żlobka to bylo 2 stopnie tylko na dworzu !!!! masakra jakas normalnie .

a i przyszla Gosi świeca i szatka i kupilam w pepco sukienke za 25 pln icon_biggrin.gif

jeszcze musze po jakies buciki podjechac bo trampek jej nie założe do sukienki icon_biggrin.gif

sweterek mamy i kurtke tez w razie co mamy cieplutka icon_biggrin.gif

pierwsza stronke poprawilam - chyba tak moze byc icon_biggrin.gif
Aylin
niunka dzięki icon_smile.gif A strzelę sobie z młodym aktualną fotkę a co 04.gif

Magnezja moje włosy też są bardzo atrakcyjne dla Damiana. Natomiast przy karmieniu straszni mi włosy lecą. Normalnie masakra jakaś.
Ola81
Aylin też przemywam buźkę Przema Cetaphilem i jestem z niego bardzo zadowolona. Oczywiście dermatolog nam poleciła.

Piję za 4 miesiące Damianka i Mikołajka impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif impreza.gif

niunia23
aylin to jak zrobisz to wrzuc mi na maila dzuli@wp.pl albo wklej tutaj
Magnezja
Co do wypadania włosów to u mnie to masakra od paru tygodni 21.gif Chyba jeszcze nigdy mi tak nie wypadały jak teraz, najwięcej oczywiście przy myciu głowy. Miałam jasne to tego tak nie było widać ale teraz przy ciemnych to mam całą wannę uświnianą. Paskudnie to wygląda. Kurcze, może za mało witamin? Sama już nie wiem.
A ten cały Cetaphil czy jak mu tam to do czego jest? Tylko buźki? Kamil nie ma większych problemów ze skórą ale na brzuchu ma szorstką (bez wysypki, bez zaczerwienienia, po prostu nie jest milutka w dotyku) i w sumie nie wiem od czego to. Gdyby proszek to chyba miałby tak wszędzie, przynajmniej na nogach też. Może od mydła? Smarujemy taką maścią robioną na receptę ale jakoś nie widzę poprawy.
Ola81
Magnezja ja mam Cetaphil łagodna emulsję do mycia wrażliwej skóry. On nawilża i oczyszcza skórę. Myje mu codziennie buźkę po kąpieli tym, do tego mam Cetaphil lotion on ma niby też nawilżać skórę i pozostawiać bez podrażnień. I jak narazie odpukac wszystko co miał na buźce mu zniknęło. No i chyba możesz stosować na całym ciele.
syl_wia9
Witam sie i Ja na nowej odsłonie icon_biggrin.gif Nie sądziłam,że tak daleko zabrniemy 06.gif .Gaduły z was straszne,jakbyśmy się spotkały na żywo to chyba nagadac byśmy się nie mogły 04.gif .

Niunia brawa za I stronkę!!!! brawo_bis.gif

Za Mikołajka i Damianka impreza.gif

LillAnn może za dużo naraz składników podałas Mikiemu?A robiłaś kilku dniowe odstępy od jednego składnika do drugiego?Tak w sumie powinno się robic wtedy lepiej określic co maluszek jadł i co mogło uczulic icon_rolleyes.gif
No nie wiem,może faktycznie lepiej do dermatologa się wybrac?

Magnezja mi też wypadają strasznie włosy,a szczególnie właśnie po myciu.Jak czeszę je nad wanną to cała wanna z kłaków icon_twisted.gif .Prawie wogóle nie rozpuszczam właosów,cały czas w kucyku 21.gif .Może to po ciązy te objawy,mi po Dominiku też strasznie zaczęły wypadac,a potem to tak normalnie z czasem.

No i pogoda u nas też do bani 21.gif .Zuza już chyba z 5 dni na dworze nie była.Wiecznie albo pada albo wieje i zimno.

niunia23
dziewczyny co do wlosow to normalka po ciazy ze wypadaja bo w ciazy mniej wypadaja duzo a potem nadrabiaja z czasem sie to unormuje ...

ja wlasnie robie spaghetti na obiad z sosem z przecieru wlasnej roboty icon_smile.gif i czekam juz 2 godziny na pieczarki az mi mama przywiezie a ona sie po drodze rozbija po lumpeksach .... masakra po prostu , no nic juz podobno jedzie do domku .

za damainka i mikiego wypije wieczorkiem sobieskiego crranbery icon_smile.gif
angielk
LillAnn moim zdanie nie masz innego wyjścia jak zacząć od nowa. Odstawić wszystkie nowości. Tylko na mleku aż do ładnej skórki i wtedy podawać po jednym składniku nowym i przerwy kilka dni minimum.
jeśli nie lubi marchewki to zobacz same jabłko, potem za kilka dni jabłko + marchewka, po kilku dniach np marchewka+ dynia, potem marchewka+ziemniaki... kombinuj, ale nie wszystko na raz!

CYTAT
Jeśli chodzi o nieaktywność na forum to nie przypominam sobie, żeby pisały więcej niż 1 post na odsłonę: savagelady, andzik, fiona. Andzia też malutko bywa, nawet nie widzę jak czyta.


popieram

Aylin z tymi włosami to taka nasza dola niestety. Ja tez oczom nie mogę uwierzyć ile włosów mi wypada. Garściami! zresztą widać na zdjęciu z 1 str. efekty 37.gif trzeba przetrwać. Podczas ciąży nie wypadały więc teraz muszą i koniec.

Ja też cały czas w związanych włosach bo raz że mniej się ich wala wtedy w otoczeniu, a dwa że Lusia łapie i ciągnie.
żadnych kolczyków i koralików też nie zakładam już.
angielk
niunia, ja głodna jestem, a Ty tu takie rzeczy wypisujesz icon_smile.gif
idę jeśc heheh u nas dzis placki ziemniaczane - szaleństwo zobaczymy co Luśka na to icon_biggrin.gif

aaa co do jajek to raczej mogę, choć pewna nie jestem na 100%
jem malo, raczej wlasnie w cieście cz czymś innym jako dodatek.
_Mała_Mi_
jeeeeeeny Laski!!!! ile Wy piszecie!!!!!!!!!!!!!! wow!!!!


więc tak... zaraz wrzuce fota, żebyście juz nie krzyczały na mnie!!!

Co do włosów, to ja jeszcze nie zaczełam stosować tego speecyfiku od dermatologa, bo zmieniałm tabletki - witaminy i przestały mi wypadać tak jak wtedy - było strasznie!! Angielk idź do dermatologa! To co mi zapisała to jakaś mieszanka na zamowienie jest robiona w aptece 5zł kosztowało... czy działa nie wiem.

Jedyneczka super!! Niunia ja Cię podziwiam icon_smile.gif że Ci się tak chce i że za każdym razem to inne jest icon_smile.gif Zdolna icon_smile.gif


moje pluje na maxa icon_smile.gif to jej ulubiona zabawa ostatnio icon_smile.gif zamiast gadac pluje icon_smile.gif hehehe

A ja właśnie dostałam wiosenne tulipanki od A icon_smile.gif tralalala

ja na spotkanie - mówię TAK !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! icon_smile.gif
magdosz
Mój się co prawda nie kręci z plecków na brzuch ani odwrotnie, ale robi takie coś




a w ogóle to taki cudowny jest icon_smile.gif

4kasiula
wow magdosz i on tak utrzyma równowagę? czy jak go puścisz to leci na bok? jak on już siada to kochana za dwa m-ce pewnie zacznie chodzić 06.gif

edit:
oczywiście zapomniałam dodać że masz rację jest cudowny ... po mamusi icon_wink.gif
Agga
Nie dam rady teraz nawet przeczytać,bo spałam godzinę w nocy(a w zasadzie nad ranem),ale napiszę tylko że zguba powróciła do właściciela brawo_bis.gif .
Oczywiście bez problemów się nie odbyło,ale najważniejsze że jest. Natomiast z porannej wizyty jestem zadowolona,ale bardzo długa droga jeszcze do końca.
Przepraszam że tak szyframi,ale będziecie wiedzieć o co chodzi. Idę się przespać,bo dotarłam do domu przed 5 rano,a po 6 wstałam.
katke
Ja tylko meldunkowo na nowej odslonie, doczytam co u Was wieczorem.

edit: lit, cos dzisiaj sie nie moge obudzic 32.gif
Magnezja
Małpiszonku świetne wieści!!! Nawet nie wiesz jak się cieszę, że zguba już nie jest zgubą 06.gif Kurde no, dosłownie kamień mi spadł z serducha.

Magdosz jestem pod wrażeniem icon_eek.gif I on tak sam? Samiuteńki???
niunia23
Małpiszonku ciesze sie że zguba wróciła icon_biggrin.gif trzymalam mocno za to kciuki .
syl_wia9
Agga ja nie w temacie,ale też się cieszę 06.gif

magdosz Marcel boski jest 02.gif .

My dzisiaj zaliczyliśmy w końcu tez próbę podania słoiczka-jabłuszko:)
No i plusy sa dwa,że nie kwasiła się i nie płakała,ale z łykaniem narazie kiepsko,ale damy radę.Oby jej tylko smakowało:)
No i spacer zaliczony,ale tak zimno było jak w zime-ręce mi zmarzły strasznie 21.gif
4kasiula
Małpiszonku najważniejsze że zguba się znalazła icon_wink.gif
4kasiula
dubel
komunikacja
CYTAT(angielk @ Thu, 14 Apr 2011 - 16:02) *
LillAnn moim zdanie nie masz innego wyjścia jak zacząć od nowa. Odstawić wszystkie nowości. Tylko na mleku aż do ładnej skórki i wtedy podawać po jednym składniku nowym i przerwy kilka dni minimum.
jeśli nie lubi marchewki to zobacz same jabłko, potem za kilka dni jabłko + marchewka, po kilku dniach np marchewka+ dynia, potem marchewka+ziemniaki... kombinuj, ale nie wszystko na raz!

Chyba nie mam wyjścia.Ale on jabłka nie chce jeść ani samej marchewki.
Jedynie obiadki wcina i jabłko z bananem.
vabien23
Małpiszonku - też się cieszę chociaż nie wiem o co kaman

Co do włosów to mi również lecą garściami, wszędzie są moje włosy,poprostu wszędzie pomimo wiązania w kucyk, mam już witaminy oraz jakiś spray z czarnej rzepy (chyba ) i nic, dalej lecą, wczoraj to mi się nawet śnioło, że jak czesałam to tak mi całe pasma z grzebieniem odchodziły... muszę sprawidzić w senniku co to znaczy

Z problemów skórnych to Kamilka ma na nóżkach ze 2-3 plamy, takie suche w kolorze skóry, generalnie bym ich nawet nie zauważyła, natomiast jak ją smaruje oliwką to w dotyku czuć szorstkie, póki co smaruje, natłuszczam i zobaczymy.
Aylin
Hej laski! Bo ja pomyślę, że trolujecie i udajecie że dzieci macie icon_wink.gif 37.gif 37.gif 37.gif Próbuję nadążyć 29.gif

U mnie co do walających się włosów to jest tragedia. A ja mądra jeszcze na czarno farbuję, a co icon_razz.gif

Olu co do cetaphilu to widzę że stosujesz innego specyfiku tej serii. ja mam takie mleczko do smarowania ciała. No jest rewelacja icon_smile.gif
niunia23
aylin my poki co z dziecmi siedzimy na kolanach przy kompie icon_smile.gif juz niedlugo macierzynskie sie pokoncza i bedzie juz pusciej na forum icon_razz.gif
magdosz
Aylin, ja się zarejestrowałam na forum, jak byłam w ciąży z Oliwką, po jej urodzeniu wróciłam tu dopiero będąc w ciąży z Marcelem, bo przy niej nie dało się nawet po d.upie podrapać, a teraz to mam raj z Marcelem on jest niesamowicie pogodny i w ogóle cudowny(btw córeczka też już jest cudowna 04.gif )
no i fakt, w domu się siedzi, jak zaczniemy wychodzic z nor więcej i do pracy wracać, to raczej pustki będą, więc trzeba się nagadać póki czas icon_smile.gif

Dziewczynki, Młody jak go w takiej półleżącej pozycji walnę, to się sam czasem do siadu podniesie, oczywiście muszę go pilnować, bo się kiwa na boki 03.gif
ale częściej muszę go za rączki podciągnąć, bo się denerwuje i nie chce mi leżeć 37.gif

ja o włosach to niedługo nie będę miała co mówić, bo ich nie będzie 29.gif
wanna już mi się ze 3 razy zapchała, teraz jak myję głowę, to na bieżąco zbieram włosy na ścianki wanny 43.gif
garść jedna przy myciu, a druga przy suszeniu.. no i włosy moje wszędzie po domu fruwają 37.gif
a jak mnie Młody pociągnie to 41.gif

Aga odpoczywaj ile się da, należy Ci się!!!
Mummy
Cześć dziewczyny, ale zasuwacie icon_smile.gif

zdrówko za 4 m-ce dzieciaczków impreza.gif impreza.gif

Niunia- ja jutro zrobię zdjęcie i wysle do Ciebie

Agga- super, że zguba się odnalazła !!!

magdosz- Marlce jest booooski icon_smile.gif

A my dzisiaj pojechalismy do rodzinnego miasta załatwić chrzest. I skończylo sie na tym, ze G. piep**ął drzwiami od kancelarii, a ja się poryczałam w samochodzie. Ksiądz (ten sam, który udzielał nam slubu) zapytał, gdzie mieszkamy, no to zgodzie z prawda powiedzieliśmy, że w Wawie, ale chcemy Olka ochrzcić w Mińsku, bo oboje tam byliśmy chrzczeni, ślub tam bralismy i za 2 lata się przeprowadzimy znów do Mińska. A ksiadz na to-po co tu chcecie chrzest, skoro mieszkacie w Wawie to tam chrzcijcie dziecko, nie jesteście już naszymi parafianami!! Potraktował nas jak... nawet nie umiem tego opisać. Gdybysmy go oklamali i powiedzieli, że mieszkamy w Mińsku to nie byłoby problemu, ale nie chcieliśmy kłamać i za prawdę zostalismy tak potraktowani. Brak mi słów, cały dzień nam zepsuł...

Na pocieszenie kupiliśmy Olkowi nowy fotelik do samochodu bo w tym co był do wózka to juz mu nogi wystawały icon_biggrin.gif

edit:mi na szczescie wszystkie wlosy sie glowy trzymają...chociaz tyle dobrego
angielk
CYTAT(niunia23 @ Thu, 14 Apr 2011 - 20:39) *
aylin my poki co z dziecmi siedzimy na kolanach przy kompie icon_smile.gif juz niedlugo macierzynskie sie pokoncza i bedzie juz pusciej na forum icon_razz.gif



hlip 41.gif pójdziecie do pracy a ja zostanę i będę czekać aż coś napiszecie....

Aga boszeee kamień z serca! cieszę się!

LillAnn to zobacz najpierw samego banana a potem jabłko z bananem o ile banan nie uczuli. Kombinuj, ale nie dawaj na raz wieloskładnikowych bo nie dojdziesz winowajcy

Magdosz WOOOW MArcel rewelka!!! no proszę silny facet! brawo_bis.gif

Mummy rety co za dziwny ksiądz icon_evil.gif kurcze no szok! jaki cel ma w tym żeby was zniechęcić do chrztu czy co? nie kumam???
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.