To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

czekam na poronienie

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3
Bianka
przytul.gif

nie wiem co powiedziec 32.gif
milutka
CYTAT(Mariola*** @ Tue, 27 Dec 2011 - 12:54) *
Nie jestem w stanie wyobrazic sobie jak się czujesz i co czujesz, co przezywasz, nie wiem jak można dodać Ci otuchy,



Mariola, ja niestety wiem, co przeżywa teraz Chaton i chyba najważniejsze dla Niej jest teraz to, że po prostu wie, że jesteście i ją wspieracie .
Paula.
przytul.gif
owiwia7
strasznie, strasznie mi przykro 41.gif
agak
Chaton przytul.gif
m4rusia
przykro mi chaton icon_sad.gif
Izzy

Bardzo mi przykro chaton przytul.gif
chaton
CYTAT(Mariola*** @ Tue, 27 Dec 2011 - 12:54) *
Chaton- miałam właśnie zapytać czy jakieś badania planują lekarze, w każdym bądź razie wierzę, że jak się czegoś chce, mocno pragnie to przeszkody można pokonać.

Mariola: on nam mowil, ale ja troche bylam nacpana tymi wszystkimi lekarstwami i pamietam jak przez mgle.
Najpierw zaczal, ze mamy poczekac jeden cykl i zaczac starania od nowa, na co ja mu odpowiedzialam, ze jesli czeka na trzecie poronienie, zeby zakwalifikowac jako nawykowe, to sie nie doczeka, bo ja chce tabletki antykoncepcyjne, a w ogole potem spiralke. Dopiero wtedy stwierdzil, ze fakt, mam 38 lat, wiec szkoda czasu. Wiem,ze bedziemy sie badac obydwoje, on badzie mial badanie spermy. Ja badanie krwi na pewno, a potem... no kamere w jajowody... costamskopie? Mozliwe bardzo, ze powod jest z jego strony, bo jego brat jest nieplodny, a ojciec tez mial jakies problemy. Oczywiscei wiecej nie wiem, bo temat tabu.
Co oczywiscie nie przeszkadza tesiowej o regularne dowiadywanie sie o stanie mojej macicy, ale zgodnie wysylamy ja systematycznie na ksiezyc.
W ogole jestem w szoku, jak tego typu problemy sa tabu, przeciez to wszystko ludzkie... Jak opowiadalam mojej mamie, jak mi wypadl plod i mialam takie uczucie, jakby jajko ze mnie wylecialo, to jej sie wymsknelo, ze miala tak samo, a przy ostatnim moim poronieniu przysiegala, ze nigdy sama nie ronila.

CYTAT(milutka @ Mon, 26 Dec 2011 - 21:04) *
więcej Ci napiszę gdzie indzie, na razie mocno przytulam przytul.gif

No wlasnie ja niby dostalam dostep "gdzie indziej" (masz na mysli trudne starania, tak?), ale za kazdym razem wyskakuje mi blad, ze nie mam dostepu, a Moko ma pelna skrzyke i wyglada na niedostepna... Wiec tu troche potruje, ale ukrywam, ze wolalabym tam, bo tutaj wchodza kobiety w ciazy, czego wolalabym uniknac.
moko.
Chaton juz działam!
chaton
CYTAT(moko. @ Thu, 29 Dec 2011 - 13:44) *
Chaton juz działam!

Dziekuje i tutaj.
Jeszcze pol roku temu nie mialam pojecia, ze bede sie na takie kwalifikowac... 41.gif
Mariena
Co prawda nigdy mnie takie przeżycia nie dotyczyły, ale w pracy mam do czynienia z wieloma kobietami po takich (i innych ) przejściach z ciążą związanych. I jestem z Tobą myślami, uważam, że jesteś bardzo silną kobietą. Tak trzymaj!!!
Myssia
Chaton, nie wiem czy jeszcze tu zajrzysz, ale jak zajrzysz to mocno, mocno przytulam przytul.gif
roksana1985
[edit: moderacja]
Ika
icon_eek.gif
e_Ena
kasuję, agawhite poniżej ma rację.
captain.jmw
Dziewczyny, wydaje mi się, że tu jest takie miejsce, że nawet OT-y nie bardzo przystoją.
Mariola***
Chyba sylwester przesadzony, ale Bóg nas uratuje. tak?
chaton
CYTAT(roksana1985 @ Sat, 31 Dec 2011 - 18:25) *
[edit: moderacja]

Roksana: nie wiem, przez kogo Ty jestes opanowana, mam nadzieje, ze jedynie przez nadwmiar sylwestrowego alkoholu, ale prosze Cie o opuszczenie mojego watku.
Posiadam swoje opinie polityczne i rowniez na temat obecnego prezydenta, w zwiazku z czym bede jak zwykle glosowac, natomiast nie jest to dla mnie ani miejsce, anie przede wszystkim czas na dyskusje tego typu.
Ja nigdzie nie uciekam, natomiast wolalabym, zebys Ty uciekla z mojego watku definitywnie, gdyz wykorzystywanie mojego watku w celach propagandy swiadczy co najmniej o braku szacunku do tego, co obecnie przezywam.
captain.jmw
chaton, zaraportowałam, mam nadzieję, że zostanie usunięte to co napisane albo nawet i użytkownik
użytkownik usunięty
[post usunięty]
nulek27
icon_eek.gif
MamaJulki
edit. już jest ok
milutka
A admin nie może tego od razu usunąć, no nie wypada aby w taki wątku były takie teksty 21.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.